[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Olgo, van egy barátnőm, egyidősek a fiaink, és ő is most babát vár. Az ő fia konkrétan elnevezte a tesóját Sonkának. Mindig mondja, ha a tesóról van szó, hogy Sonka így, meg Sonka úgy. :wink:

Ildi, nem sikerült a torta. Nem állt össze, így nem is lett torta alakja, pedig minden arányt betartottam. Baromi édes lett nekem, tömény, szóval ha még lesz ezek után ingerenciám, akkor mindenbe kevesebb cukrot teszek, mint írva van. :roll:
Amúgy elfogyott.... :wink:
Vendég
 


Vali, na, vettetek kerti bútort?
Tegnap előszedtem a kerti asztalt, hááááát....., elég gáz, ahogy kinéz :shock:
Egy-két fadarab kijött belőle, jól kiszáradt a sufniba a télen.
Meg le is kéne festeni, kezelni.(meg szegelni :lol: )
De lehet vágatunk bele egy-egy üveglapot, azzal talán még kibír pár évet :shock:
vas
 
 


Ildi,
tetszett. Csak itt kevés a mozgásos foglalkozás. A vezető azt mondta, hogy inkább "ovielőkészítőbe" (bölcsi) irassuk be szeptembertől, mert akkor automatikusan átmegy az ovis részbe. Az oviba jövőre nem tudja már felvenni, mert akkor a bölcsisekkel megtelik a csoport. És ez az 1 év alatt kiderülne, hogy bejön e neki ez a módszer. A várólistán már 30 gyerek van a bölcsiben.
De áprilisban lesz nyílt 7 az egyik állami oviban és oda is el szeretnénk menni.
angi79
 
 

 
 

Eszti,
van valami jó kis kenyérrecepted? Én sütöttem múlt héten 1 fetás, diósat. Nagyon fincsi volt.
Ez a Sonka. :D :D :D
angi79
 
 


Eszti, ha elfogyott, akkor azért nem lett rossz :wink: :wink: :wink:

Lehet a kávé hiányzott belőle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fogjuk rá, hogy attól nem állt össze :lol: :lol: :lol:

nekem összeállt, pedig én délelőtt csináltam, és este már ettük is :D


Azért a Sonka se rossz :wink:
vas
 
 


Angi, a Vitamillnek van nagyon jó kenyérlisztje, csak víz kell hozzá(meg talán só),
Sokmagos rozsos kenyérliszt, tök finom(én múlt héten olyat sütöttem)
http://www.vitamill.hu/


Ősszel mindenféleképpen beakarjátok adni Lidit valahova?
vas
 
 


na, megyek, mert még ma nem csináltam semmi értelmeset, és hasznosat :lol: 8)
vas
 
 


Ildi,
köszi, ezt ismerem. :)
Elméletileg nem akarjuk, csak februártól, ha lehet.
angi79
 
 


na én meg ahogy elmegyek a géptől mindenki megjön :)

Eszti: nekem a kenyérsütőben nagy kaka lesz a kenyérből. Ha én magam bedagasztom, kelesztem, és sütőbe sütöm az a király. Receptet én is várok, ha nem kész lisztből sütöd :)

Vali:És ha baba van, az nagy gáz? :wink:

Spulni: csatlakozom Valihoz. Ha időd engedi és van kedved gyere, szeretettel várunk

Angi: Ha tudom, hogy Budaörsön korzóztok, odaugrottam volna (kb. 20 perc kocsival nekem az M1-en)
Persze most Apa kocsijával nyomulok,de mára igérték az enyémet, (már várom)


Olgo: ez a Labda nagyon csúcs. Tenyleg, pihizel még?

Vok: Erájékról van hír?

Lehet, hogy a mi gyerekeink majd harmadik féleképpen fogják nevelni, etetni az ő babusukat , minket meg jól kinevetnek az igény szerinti szopis tanácsainkkal :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali,Gyöngyi
pihizek-pihizek azért még elég sokat. Bár már nem olyan szigorúan....pl tegnap átpakoltam Heni cuccait,kiválogattam a kinőtteket... Angival tartottuk pénteken a főpróbát,hogy megy a "fennlét". Szerencsére már másfél hete semmi pöttyözés és a 2 óra vásárlás után se volt!!!
Elvégre 2 hete az utolsó uh-on már csak legyintgettek a vérömlenyre,hogy már nagyon picike...nem is érdekes és lazíthatok a szigorú pihin.. :D
Most csütörtökön megyek újra uh-ra remélem akkora már teljesen eltűnik.

Angi
fetás,diós...de jól hangzik!!!! Tök ügyi vagy. :D

Eszti
kiváncsi vagyok tényleg kis sonkás baba születik-e? :D
Torta annyira jól nézett ki,gondoltam én is kipróbálom majd....de most elbizonytalanítottál ... :shock:

Momoska
nagyon édes a kép amit feltettél a tesókról:D
Ez is pl.tök furi,hgy én úgy gondoltam Heni kezébe egy jó ideig bele sem merem tenni majd a kistesót de ahogy így elnézem a tesós képeket kezd megváltozni a véleményem.

Kende és Déva is annyira édes együtt!
Meg Vince és Aliz is!! Annyira akarok már én is tesós képeket!!!
holka
 
 


Ildi, végül tettem bele kávét, szóval nem ettől nem állt össze. Passz, hogy miért nem, de a csemeték falták. :)

Angi, én innen válogatom a kenyérrecepteket:
http://fozzunkolaszul.blogspot.com/sear ... eny%C3%A9r

És én most a biokenyeret sütöttem innen, nagyon állat lett. Fele-fele, teljes kiőrlésű és finom biobúzaliszt. Én dúsítottam magokkal: tökmag, szotyi és fenyőmag. Állat félbarna, magos kenyér lett. :)

Gyöngyi, nekem nincs kenyérsütőgépem. :) Ezt a kenyeret 12 óráig kellett keleszteni, és aztán sütőben sütni, nagyon tuti lett.
De ezen a blog oldalon van másfél órás kenyér (másfél óráig kell keleszteni), az is nagyon finom, tuti recept.

Amennyi kenyeret mi eszünk, tökéletes receptek ezek. :) És legalább adalékanyag mentesek tutira. :)

Valaki gondolkodik már külföldi nyaralásban? Tippek?? Szívesen venném. :)
Vendég
 


Gyöngyi:ű én így sütöm géppel a kenyeret:
3dl langyos víz + 60dkg liszt (amilyet szerettek, a legjobb: 20dkg teljes kiörlésű, 40dkg fehér) + 1 zacsi száraz élesztő + 1 kiskanál cukor + 1 lapos evőkanál só + 1 nagy evőkanál margarin
A 3 órás programmal sütöm, a sípolásnál magokat szórok bele (ha van itthon)

gyereksírás: én nem hagytam soha egyedül, hogy sírjon, legfeljebb a kezemben sírt tovább
persze mindenki jót akar a gyerekének, csak fontos, hogy a gyereknek is jó legyen... :)
ismerünk ugye olyat, aki epret adott 4 hónaposan, tiszta jóindulatból...

Momoska: nagyon édesek a gyerekek!!!! :D :) :D

Vali. olyan gyorsan pörögnek az oldalak, hogy fel sem tűnik ki van felül... :wink:

Angi: kedvet kaptam én is a cipővásárláshoz, még mindig csizmiben nyomulok :roll: :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Eszti:Mi átrágtuk Apával külföldet és abban maradtunk, hogy még idén nem megyünk. Ha meg esetleg neki vágnánk, akkor is max Bécs (hosszúhétvége), vagy a horváth tengerpart kocsival, menetközben megállva 1-2 éjszakára a Balcsin.
Az a bajunk, hogy ha a repülő indulása egy reggel 7 órás indulás, a Lilit fel kéne keltenem hozzá (nálunk ez elég traumás dolog)

köszi a kenyér receptet,lementettem

Edit:hogy vagytok? Apa meggyógyult?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi,
akkor majd egyszer talizunk B.örsön. :wink: Mit evett ma a lányod?
Eszti,
köszi-köszi. Mi gondolkodunk, de ötletem nem sok van. Repülni akar a lányom. :D
Tünde,
köszi Neked is a kenyérreceptet! Hajrá új cipő. :)
Olgo,
szerintem Heni is kiváló "minianyu" lesz a tesó mellett. Nem sokára lesz nektek is tesós képetek! :)
angi79
 
 


Tünde:köszi a tippet, holnap kipróbálom, aztán beszámolok róla :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Angi: reggelire benyomott 3 kemény tojás fehérjét. utána cicizet vagy 3-szor, majd délután tejfölös tésztát.Most meg kesudiót rágcsál (ilyet lehet már neki adni egyébként? imádja)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Angi: Én is gondolkodtam a múltkor azon a Humanic-on, de végűl nem mentem be. Ezek szerint érdemes bekukkantani. Elég nagy üzletnek tűnik kívülről nézve

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: ha nagyon tojást akar enni, én simán hagynám. Megkínálnám mással is, de a végső döntést rábíznám ezügyben. Én a kenyeret kínálom teljesen feleslegesen a felvágott és a sajt mellé :)

Eszti: mi végül nem megyünk külföldre, hanem több társaságos, sok gyerekes nyaralásunk lesz idén.

Angi: az őrmezei montessoriban jártatok? Arról nagyon jókat hallottam 2 ismerőstől is, akinek oda jár gyerekük.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


IldiKnek boldog névnapot :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Eszti:
mi ha mennénk, akkor megint Lignano-ba :)

Angi:
lehet, hogy a mi lányaink is akarnának repülni, csak mi Petivel nem :oops:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Mi megint néztük Mallorcát, mert az gyönyörű volt, de idén nagyon drága lett. Hármunknak egy hét alaphangon 5-600.000 Ft lenne... :evil: És még nem kirándultunk, nem költöttünk semmit.

Nekünk most Olaszország északi része a nyerő, mindenképp tengerpartra szeretnénk menni, mert mindhárman nagyon szeretjük. Jesolo egyelőre a befutó, akár két hétre is. :wink: Amúgy is imádom az olaszokat. :) És Benyónak legjobban az olasz konyha jön be, tésztából majdnem bármilyet megeszik.

Cory, Bence is mindig önmagától eszik egészségesen. Vagy húst, vagy tésztát, vagy gyümölcsöt, vagy kenyérfélét, vagy sajtokat, ritkán eszi egyszerre, legjobban egymás után szokta. Először tünteti el a zöldségeket, pl. paradicsomot, aztán jön a húsféle, aztán sajt, és esetleg a végén kenyér joghurttal. :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Fannika köszöni a köszöntéseket!!!! :lol:

Ildi: Boldog névnapot!!! :lol: Olinak meg boldog szülinapot kívánunk!!! :lol:

Én is imádtam és imádok köztetek lenni!!!Engem már nem érdekel ki mit gondol rólam, odamondom ha nem tetszik valami, eleget voltam már kedves kis aranyos!! :lol: :lol: :wink:

Vali: remélem úgy alakul ahogy szeretnétek!!!Kertibútor: nekünk fa van(fahíd,faház, fakút),de szerintem is folyamatosan ápolgathatod(azt is) :lol: Hámlik, fakul, de mi akkor is ezt szeretjük. :lol:

Meli: pihenj sokat!Vigyázz magatokra!

Jó éjt Mindenkinek!!!!
(megyek még tanulgatok, csütörtökön MEGINT vizsgázom) komolyan a havi csekkek közé lehet mostmár tenni ezt a sok nyelvvizsgapótdíjat! :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Cory,
a csepelit néztük. Arról nem hallottál semmit?
Boscó,
drukk Neked!
Eszti,
tengerpartra mennénk mi is és én is filóztam Olaszországon. Ti melyik utazási irodával szoktatok menni?
angi79
 
 


Mi most befoglaltuk a debreceni aquatikumot 1 hétre júliusra.
Tünde, asszem Te dicsérted, hogy szuper. Mi voltunk már ott kettecskén, de akkor még nem épűlt meg az élmény része

Olaszország szupi lehet, én is szívesen mennék. Mi Szicillián és Cefalun is jól éreztük magunkat.
Nekem nagy álmom egyszer eljutni Balira,.. meg hát Japán (de az se kevés zsozsó, szóval ez még egy darabig álom is marad, viszont lelkesen lottózom :) )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Cory: szóval akkor nálatok se megy a pékáru. Nálunk a kenőmájas is magában nyomul (ráadásul mutatóújra kenve kell enni :shock: )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Annyira édesek ezek a Manók, hogy megmondják mit és hogyan akarnak enni!!! :lol:
Mondjuk mi is ilyenek vagyunk, nem???
Ráadásul az ő szervezetük még sokkal érzékenyebb, úgyhogy tuti azt kívánják amire tényleg szükségük van!! - na jó néha egy kis csoki is becsúszik... :D

Eszti, Angi:
mi ugye tavaly voltunk Észak-Olaszban (Lignano), én egy ottani utazási irodánál foglaltam szállást, így 70ezer volt ötünknek egy hét apartman (2 szobás), itthonról ugyanez 180ezer lett volna!!

www.agenziaarena.it

Itt is felmentek az árak, de az itthoni utazási irodában minden kétszer annyiba kerül :shock:

Gyöngyi:
Igen, nagyon szuper hely, az is tök jó, hogy nem kell mindent összepakolni, hanem csak a fürdőköpenyben átsétálni a fürdőbe

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Hellóka!!!

Mi nem hiszem, hogy külföldezünk az idén :wink: :D
De repülni és is repülnék már újból :wink:

Gyöngyi, mi most megyünk majd az aquaticumba, bár nem ott fogunk lakni, de oda is megyünk :wink:

Pékáru nálunk se menő(múltkor megevett majdnem egy egész doboz gyulai kolbász magában :shock: ), azt hittem, jól befosik majd tőle, de semmi baja nem lett :roll:

Bali,Japán :lol: , Gyöngyi, jó messze vágysz te is :!:
Én csak Londonba, Svédországba, meg inkább maradnék Európába. Annak is inkább a nyugati részén(Görög nem jött be, jókat f...tunk, hánytunk :lol: :lol: :lol: )

na, megyek aludni :wink:

holnap, holnapután nem hiszem, , hogy sokat jövök, itt lesz anyukám

puszi
vas
 
 


Cory, Ági, köszi nektek is :D

Urammal meg is ünnepeltük egy üveg ötputtonyossal :D :D


na, pá
vas
 
 


Ildi: könnyes a szemem a röhögéstől :D :D :D :D :D
Ja nálunk a "minikolbász" is menő (a Lili így hívja) Ez vákum fóliás pick kolbi. Anyósomnál 3-at benyomot. Jó illata volt utána :D . Ma meg a tojást kezde szellőztetni a pociból kifelé :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


off (közkívánatra) :lol:

Kozmetikumok:

Miért használunk kozmetikumokat?
Azért, hogy a bőrünk egészséges és ezáltal szép legyen.
Fordítva nem működik!!!
Ezt csak úgy tudjuk elérni, ha olyan anyagokat kenünk a bőrre, amit a bőr befogad, fel tud használni a saját épülésére
A többi anyag vagy felesleges vagy káros
Egy átlagos krém összetétele: víz, hogy a víz ne romoljon meg ezért kell kémiai tartósítószer, ez így büdi lenne, ezért kell bele parfüm, hogy kenhető is legyen tesznek bele ásványi olajat (kőolajszármazék), a kívánatos szín miatt szinezéket, de mivel rá kell írni a dobozra hogy "természetes" vagy "natúr" vagy "ránctalanító" tesznek bele 1-2 csepp hatóanyagot

Ezek a vegyi anyagok, mivel minden nap használjuk (folyékony szappan, sampon, fogkrém, krémek...) beépülnek a szervezetbe és komoly allergiákat, rosszabb esetben rákot okoznak (pl. egyes napvédőkbe tett vegyület csak UV hatásra okoz mellrákot - Octyl Methoxycinnamate =OMC :shock: )

Meg kell kérdezni magunktól: vajon szívesen megennénk-e azt a krémet amit rákenünk pl. az arcunkra?? Valszeg nem!
Akkor nem is szabadna a bőrünkre sem kenni, hiszen onnan ugyanúgy felszívódik, mindha megennénk...

Lehet, hogy egy ideig nem lesz semmi bajunk egy terméktől, de nem tudhatjuk a hosszú távú hatást, jobb a bajt megelőzni!

akkor mit lehet használni??
amiben nincsenek a szervezetre káros anyagok!
A legjobb hatású, ha olyan anyagok vannak benne, ami a bőrben is megvan, ezek segítik a bőr regenerálódását, gyógyulását

Kaptunk egy könyvet, több száz kozmetikumokban lévő összetevővel és azok hatásaival
Én szívesen (gondolom Ildi is :) ) :) leírom bárkinek, ha priviben vagy e-mailben elküldi a saját krém vagy bármi összetevőjét, hogy mi is az valójában :)

Vannak megbízható márkák:
DR Baumann, Dr Hauschka
Vannak márkák, amiknél vannak nagyon jó termékek:
Weleda, Babylove (DM/meglepő módon), utána kell majd nézni...

Az biztos, hogy ezentúl, főleg a gyerekeknél, már nem veszek csak úgy kozmetikumokat
Úgysem lehet minden káros dolgot kiszűrni, de amit lehet érdemes

off vége

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Bocsi, még egy, tegnap voltunk vendégségben és egy bio termékbemutatón kapott ajándék sampon a következő volt:
Neve: ALOE VERA sampon
Összetevői: aqua (víz), SLS (habosító anyag), sodium-chlorid (konyhasó), 2 féle tartósítószer, 2 féle szinezék
kínomban röhögtem, de tényleg szomorú....

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Nézzétek el nekem, hogy csak kutyafuttában reagálok, s valószínűleg nem is nagyon figyelmesen olvastam, de már megint át kell adnom a végrehazaékezett apparátot, így van 2 percem a reakcióra. :cry:

Másik topik: Húdenagyportkavart ez a VukEszti! :lol: Fene a kotnyelessségét! :lol: :lol: 8) Egyszer majd talán utánaolvasok, de inkább nem, mert nem szeretek ítélkezni, nem ismerem a dolgok hátterét, de egy biztos, hogy az én igény szerinti életemet és harmóniámat a gyermekemmel biztosan nem adnám semmiért. Nem gondolom, hogy rendszert kellene bevezetni egy csecsemő életébe, de az én életemben sincs, így nem vagyok mérvadó a témában. Mégsem öltem még embert és van olyan is aki szeret, viszont akit a világon legjobban imádtam -a nagymamám- két hónaposan megetettett velem 2 banánt!!!, amitől az én amúgy jógi és ösztönanyukám majdnem felvágta az ereit... mégis csak mosolygok rajta és én soha nem tennék ilyet, de tudom, hogy az aggodalom és a szeretet vezérelte.
Az egymás ölében lévő gyermekektől mindig elolvadok. Ezt valószínűleg a kismamalét még meg is fejeli, így rendzseresen megkönnyezem őket...
Kedvelem mindkét új hozzászólónkat, így csak bátorítom őket a jeladásra! :wink:

És még mitisakartam?
Igen! Kenyér: nekem mindaddig nem lett az igazi, könnyű és lyukacsos, amíg nem tettem bele a lisztbe egy ek kovászt. Ezt minden bioboltban lehet kapni és az élesztő mellé megy, tehát az nem elhagyandó. Szuperjó lesz az isteniből! :wink: :lol:

Tünde! SLS... mindenben ez a második összetevő a víz után... :shock: :evil: Ezért már én is hiperháklis lettem és Zazi bőre még weledát is csak kábé 2 hónapja lát... sőőőt, vettem zuhanyszűrő filtert, ami kiszűri a klórt és az egyéb fikákat, tekintettel az egyórás pancsikra és a bőr felvevőképességére. 8) Az ára a tudásához képest elenyésző...

Szülinaposainkat isten éltesse sokáig!!!
Ildikéinknek boldog névnapot kívánok!

Meli, továbbra is drukk nektek és írj!
Vali, neked is drukk, ahhoz, amit kívánsz. De veddmármegaztatesztet!!! :lol:

Anita! Zazi szuperül van és köszönöm, hogy gondoltál ránk.

És végezetül én is szeretem ezt a társaságot az összes erényével és hibájával együtt!

Pusziözön,

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Gyöngyi: pékáru annyira nem megy, hogy a lekváros fánkból harap egyet, majd az ujjával kitunkolja belőle a lekvárt, és már jöhet is a következő. Egyébként max az auchanban bevásárlás közben eszik sajtoskiflit, máskor nem megy.
Ma sokkoltam is apámat meg az öcsémet, mert felugrottunk hozzájuk, kifosztottuk a hűtőt és a 3 gyerekem megevett 7db virslit. Ja, nem ettek hozzá semmi mást, csak mustárt meg ketchupöt.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Ezer bocsi, nem gondoltam, hogy ilyen port kavarok egy ártalmatlannak szánt hozzászólásommal! Ez most kicsit olyan, mint mikor idecsöppentem, és a nyakatokon maradtam. Akkor pont a szopi kontra tápszer témában volt "balhé".

Most megyek, mert mindjárt felborulok, holnap jövök bővebben!

Üdv az újaknak!

Olgo!
Boldog névnapot! Én ezt az OlgoIldit nem is tudtam! :D :oops:

Ja! És én is nagyon szeretlek titeket!

Melitta!
Milyen hibák??????????????????? :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok :)
Na megpróbálom pótolni a lemaradásom :D Volt mit elolvasnom :lol:

VokEszter :)
Nagyom sajnálom az apádat :( Őszinte részvétem.
Tudom, ilyenkor nem könnyű mondani semmit, de mégis próbáld meg kizárni azokat, akik nem megfelelelően reagálnak.
Jó lenne összefutni :) Suliba ebben a félévben nem járok, mert nem tudnék vizsgázni :D

Lidke :)
Ilyen kisbocit én is el tudnék itthon fogadni :D Csak az a baj, hogy hamar megnőnek és nehezen tudnám a 3.-on tárolni :lol: :lol: :lol:
Tegnap egyébként megint meglátogattuk, igaz nem nőtt sokat egy hét alatt :wink:
Peti amúgy egyáltalán nem félt a bocitól, sőt állandóan be akart mászni az állatok közé. Voltak még kisbárányok is :) Annamari legalább azokat haza akarta hozni :lol: Na de majd egyszer talán lesz rá lehetőség, hogy legyen háziállata, még ha nem is egy farmnyi :lol:
Sajnálom, hogy eltűntek Déva ultrahangfelvételei :(
Kismacska, ébresztő :D Nagyon édes Keve!
Pocakbaba neve még képlékeny, de van elképzelés :wink:

Edit :)
Levinek nagyon boldog szülinapot :D
Kép
Nagyon tuti a torta :D
Neked könnyű dolgod volt, már a 20 hetes 4D-t láttad :D
Személyesen megbeszéljük a megbeszélni valót :wink:
Viszont a tortarecepteket kérem iziben priviben :D
De ha legközelebb megyek viszek alapanyagot és megtanítasz tortát sütni :D Oké? :wink:

Györgyi :)
Lilinek is nagyon boldog szülinapot :D
Kép
Ez a villanós szőrtelenítés engem is érdekel, de most napolni kell a pocakbaba miatt :D

Ildi :)
Boldog névnapot :)
Kép
Hiányolom az esküvői vonalzótokat :wink: Így nem tudom mikor kell nagyon gratulálni :wink: :lol: :lol: :lol:
Olivérnek meg boldog szülinapot :)
Kép
Ez a tortarecept nagyon tuti :D Csak legyen időm megcsinálni :roll:

Vali :)
Próbáljátok ki Vincével, hogy kiválaszt egy könyvet, amit szeretne elolvasni és minden nap olvasson belőle hangosan neked. Így könnyen fejleszthető az olvasás. Az elején biztos még nehezen fog menni, de megéri kínlódni :D
Ne keseríts, hogy már pre-pubertás korban van Vince. Annamari a héten tölti a kilencet, de még nem érzem, hogy készen állna a felvilágosításra... :oops:

Olgo :)
Nagyon boldog névnapot neked :D
Kép
Szerintem ha van rá lehetőségetek mindenképp menjetek el 4D-re. Annyira jó látni őket már ilyen picin :) Amikor este figyelgetem a mocorgást, teljesen előttem van az arcocskája :D
Ez a császáros történet nagyon brutális :( Szegény lány!
Heni egyre jobban hasonlít rád! :shock:
Klassz, hogy ilyen szófogadó gyerkőcöd van. Azt hiszem átküldöm hozzád a csemetéimet :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy kiegyenlítődik a nemek aránya nálatok :D
Labda anya pocijában :D Ez nagyon édes :D Peti meg ott tart, hogy mindenkinek van babája a pocakjában, még neki is :lol:

Cory :)
Liza nagyon nőci! Na majd aggódhattok, már tuti az oviban elcsavarja a fiúk fejét :D :wink: :D

Melitta :)
Sajnálom, hogy Zazi kiesett a bevásárlókocsiból :( Én is folyton ettől rettegek, egy percet sem tud nyugton a fenekén maradni.
Azért annak nagyon örülök, hogy nem lett semmi baja.
Az emelgetéssel meg csak óvatosan!

Tünde :)
4 nő és a családi költségvetés :lol: :lol: :lol:
Az ember erre nem gondol mikor gyereket szeretne :D
Köszi a tanácsokat :)

Eszti :)
Kenyeret már én is rég óta készülök sütni, eddig még nem mertem kipróbálni. Még gyerekkel fejjel sikerült olyat sütnünk, amiben az adalékok egybe maradtak (persze az gépben készült) és ez nagyon mély benyomást tett rám :roll:
Na majd ráveszem magam, ha már neked ennyire jó lett :D

Meli :)
Hű ezek nem jó hírek :( Vigyázz nagyon magatokra és pihenj, amennyit csak lehet egy 2 éves mellett :)

Angi :)
Nagyon jó fej Lidi a mókuskás nótával :D
A montessori oviról annyit, hogy nagyon korlátozó. Ez néhány gyereknek kifejezetten jó, de a többségnek nem. Irányítják a játéktevékenységet, minden meghatározott stb. Szerintem Peti se bírná :wink:

Boscó :)
Fannikának nagyon boldog névnapot :)
Kép
Drukk a nyelvvizsgádhoz :)

Mi szombaton Annamaival kézműves kiállításon voltunk. Nagyon klassz volt :D Egy csomó új ötletet gyűjtöttem be húsvétra. Majd meglátjuk mennyi időm lesz a megvalósításukra :D
Tegnap meg tanyavilágba mentünk állatokat etetni, meg traktorozni. Peti teljesen meg van veszve a munkagépekést, úgyhogy volt nagy öröm :lol: Még éjjel is felkiáltott, hogy takta (traktor) :lol: :lol: :lol: Biztos azt álmodta, hogy vezeti :wink:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Liza: nagyon boldog második szülinapot neked

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lizi, boldog szülinapot!
Vendég
 


Cory :)
Lizának nagyon boldog szülinapot :)
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Cory:

Lizának nagyon boldog 2. szülinapot!!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


LIZIKE! ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lizának nagyon boldog 2. szülinapot! :D


Kép



Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ma megjött :) Niagara :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


LIZA!!!

Nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Neked! Isten éltessen sokáig!


Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Vali, éljen! :)

Tünde, az én kozmetikusom Dr. Hauschka-t használ. Nekem is van itthon egy-két termék. Akkor ezek legtöbbje mind jó? Ez is vmi... A Vichy krémemről biztos nem ez lesz a vélemény...
:roll: :evil:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Liza,
boldog 2.szülinapot Neked!
Kép
angi79
 
 


Vokeszti:már akartam írni, de kiment a fejemből. babapiskóta: én most a fogyókura miatt nem ehetek ilyeneket, viszont imádom a tiramisut, amibe ugyi kell piskóta. Én hamlet natur puffasztott rizzsel helyettesítettem és elég jó lett, de hallattam valakitől, hogy abonettel csinálta. Esetleg ezekkel meg lehetne próbálni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lányok, nem tud nekem segíteni vki abban, mi a menete, ha apukának át akarom adni a gyest???

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok

Kicsit késve :oops:

Olinak
Boldog szülinapot! :D

Ildiknek
Boldog névnapot! :D

Fannikának
Boldog névnapot! :D





Lizának
Boldog szülinapot! :D

Vali
Pedig már azt hittem jön a tesó. :lol:


Gyöngyi
Apa két napig volt rosszul. Mi nem kaptuk el szerencsére. :D Akkor csak úgy röpköd Lili felett a paplan a sok pukitól. :lol: :lol:

Mi sátorral és biciklivel, körbe járjuk a balcsit ,és jön velünk még egy család. Szerintem király lesz. :D

Angi
Levinek is , mindig el kell játszani a mókuskát. Van egy mókusunk ,és azzal szoktuk előadni ,húúú de tud nevetni :lol: :lol: ,amikor szegény mókus leseik és eltörik a lába. Kis gonosz. :lol:
Cipőt nekünk is venni kell, és nekem is kéne. De jó ,hogy ti már túl vagytok rajta

Meli
Én is drukkolok ,hogy még bent maradjon a baba legalább 2 hétig. :)

Olgo
Gratulálok a kisfiúhoz! :)
Ciki, :oops: már lehet hogy írtam ,de inkább kétszer, mint egyszer se. És tessék csak pihengetni!

Anna
Mi is akarunk bocit :lol:
Hova jártok bocit simizni?

Tényleg lányok mennyit fogytatok?????????? :?: :?:

Még tuti akartam valamit

Én is úgy gondolom, mint Gyöngyi a mi gyerekeink meg minket fognak ki nevetni, :lol: hogy mit műveltünk velük. :lol: Akkor ,megint teljesen más lesz a trendi. Én is csak saját magamra hallgatok 95 %-ba. :lol:
Azért 5%-ba elfogadok mástól is jó dolgokat. :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Most megint csak röviden, mert sok a meló, meg egyébként is kóma vagyok. Aliz megint tett róla, hogy sikerült éjjel össz-vissz 4 órát aludnom. Most nyomatok egy kis kaffét, mert majd leesik a fejem, pedig nem szoktam. Remélem nem hazafelé a buszon fosat meg :shock: :roll:

Ildi: Megnéztük a kerti bútort az OBI-ban, hát tényleg egy adag kaka az egész, nagyon gáz volt a minősége :( Abban maradtunk apával, hogy egyelőre műanyagot veszünk, mert az pont jó arra, hoyg a kölykök leamortizálják. Meg a napellenző is majdnem 200 ezer lesz , szal muszáj valahol spórolni :shock:

Boscó: Drukk a nyelvvizsgához! Most már sikerülnie kell!

Tünde: Ezt a két kencét hol lehet megvenni??? Vagy ezekhez egyszerű földi halandó hozzá sem juthat, csak kozmikusok?

Anita: Nálunk is apa van gyesen, de nekem nem kellett átadnom, hanem kapásból ő igényelte meg. Én nem is kellettem hozzá. Szerintem hívjátok fel a MÁK-ot, ott tuti elmondják hogy megy ez, és rá tudtok kérdezni, hogy miylen papírok kellenek, nehogy kétszer kelljen fordulnotok.

Annácska: te aztán nem sokat pihizel, jó sok programotok van mindig. Jól bírod :)
Kiscsajszi neve titkos? :wink:

Edit: Nem válaszoltál, pedig Isten biza' komolyan gondoltam :wink: Szóval mennyiért vállasz tortasütést? Nekem se időm, se tehetségem :?

Ennyire emlékszem, bocsi :oops:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Angi, én itt szoktam keresgélni, mert itt iszonyú nagy adatbázisból dolgoznak. :)

http://hurra-nyaralunk.hu/

Ahogy nézem, Jesoloban vannak megfizethető, parthoz közeli, vagy közvetlen parti 3 csillagos szállodák. Nekem fontos, hogy a nyaralás alatt legyen reggeli, meg vacsora, valahogy abban a pár napban nem megy a vásárlás, meg mosogatás, meg ilyenek... :x Akkor én is kikapcsolódni akarok, és úriasszonyként :lol: csak leülni, aszt kajálni. :) Meg a partig se akarok sokat gyalogolni, nnnnnaaa.....már kényelmes vagyok. Úgyse megyünk sokat nyaralni, de akkor azért legyen faja. :)

Tünde, köszi az apartmant, ezeket is átrágom, mert vannak olyanok, ahol lehet igényelni félpanziót, és az apartmanban az a jó, hogy lenne külön szobája Bencének. Jobban tudunk mindannyian aludni, ha külön vagyunk.

Hogy megy a fogyi? Nekem még mindig jól, csak mostanra meguntam a szénhidrátmentes kajaválasztékot, így minden másnap zsírégető gyümölcsleveskúrát kérek. :) Most 2 hét után már kezd ám látszani. :)
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: