[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

http://jatek.t-hometv.hu

Az első 15.000 játékos JENGA-t kap! :lol:

Én nyertem! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szeretne vki 6os ikreket? :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na csajok most kicsit ideges lettem.

Beszélghetek egy kolleganőmmel,és kiderült,hogy cégtől megint iszonyat sok embert elküldtek és év végén újra. :shock:

Lehet már nem is lesz semmi belőle,mire szülném a másodikat!

Nem tudom most mi legyen??? :roll:

Azon drukkolok,hogy ne szünjön meg,mert akkor mi lesz velem???

Mit kapok akkor? :roll:

Semmi erőm új melóhelyet keresni most,így előbb! Egymás után szeretnénk a 2 babát,meg új melohelyen nem is lehetne rögtön szülni! :roll:

Írok is egy kolleganőmnek,aki nagyon jártas ebben,mert kicsit ideges vagyok!
:roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Hol vagytok lányok??? :oops:
Nagyon pang a FÓRUM! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt! :wink:

Még most se senki? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én itt!
hát csak nem szűnik meg, boszi!
Réka reggel leesett az ágyunkról, mert már egy ideje föl, le mászik a kanapén, ágyon, most meeg szeleburdi volt. Arcra esett, nagyon megijedtem, de nem látsziik semmi rajta, azóta is figyelem, Remélem nem lesz gáz!

Kép
gyanixi
 
 


Hú gyanixi nem semmi de biztosan nem lesz semmi baja a lánykának

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

én jöttem volna de nem nyitotta meg az oldalt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

most is tök tetü.pedig a többi oldallal nincs gond.

Patrik is mászkál fel le az ágyon de mikor elkezdte megtanítottuk le mászni is.szépen le tolat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rékának bizti nincs baja.ilyen korban sok mindent kibírnak :wink: :wink: :wink: :wink:

boszi:

igen így sétál velünk az utcán.ha nem ut vagy parkoló mellet megyünk akkor elengedem a kezét és egyedül megy. :lol: :lol: :lol: :lol:

ma voltam állás ügyben.a tescoba megyek ha minden igaz pénztárosnak.csak vegyenek fel :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: jó lenne.kicsit ki mozdulnék.az a 4 óra pikk pakk el telik.

tegnap voltunk fodrásznál :lol: :lol: :lol: 4 milisre levágattam a haját mert még a vékony sapiba is bele izzadt a feje :shock: :shock: :shock: :shock: úgy sírt hogy a fodrásznak is eleredtek a könnyei mert sajnálta.pedig a hajvágás nem fáj :lol: :lol: :lol: :lol: meg is karmolta az arcát annyira ellenkezett.de muszály volt.
majd rakok képet róla csak előbb fel kell tennem a gépre őket.

Kép
Kép
ettike
 
 


na akkor a képek:

Kép ezek bari nőmnél készültek.a két Patrik játszik:):):):)
Kép

Kép és itt már rövid hajjal
Kép
Kép

az istenért nem nézett felém :lol: :lol: :lol: :lol: na de azért látszik a külömbség :lol: :lol: :lol: :lol:
most olyan az arca mint pár hónapos korában :P :P :P :P :P :P :P

ja és szegény Patrikot egyfolytában püföli :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: barinőm kisfia megsimizi erre Patrik megüti :roll: :roll: :roll: meg fel löki :roll: :roll: :roll:

szerintetek ez fog múlni??????nem lessz erőszakos remélem.

Patrik a játszótér réme :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Gyanixi szerintem se lesz baja,biztos te is megijedtél nem kicsit! :roll:

Ettike először azt hittem,hogy a te hajad lett pár mm-es! :lol: De aztán olvastam tovább,és láttam,hogy Patriké! Nagyon édes! :P
GYED mellett lehet dolgozni? Vagy te GYES-en vagy? :roll:

Képzeljétek tegnap Gabika mászás közben lefejelte a járólapot. :?

Na volt ám sírás rendesen. Felvettem,kapott puszit,és beszéltem hozzá,de csak nem akart megnyugodni! :(

Párom szerint rosszul csinálom,mert ilyenkor nem babusgatni kellene,hanem elterelni a figyelmét a történtekről. :twisted: Ez nekem nem nagyon megy :roll: ,meg hát semmi játék nem kellett neki,magától nyugogodt meg! :wink:



Ti hogy csináljátok?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: én is fel szoktam venni és megamhoz szoktam ölelni, ha valami történi vele, persze nem sopánkodok, csak megnyugtatom, megpuszilgatom néha kacagunk is egyet együtt rajta és ennyi.
Na, ma 40 napra megjött a mensim, de alig van valami....érdekes.

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

Patrik ha elesik alig hüppög valamit és megy tovább :lol: :lol: :lol: valamelyik nap az utcán eset el és beütötte a száját.kicsit vérzett is neki.erre csak annyit csinált hogy mutatta nekem hogy bibis a szája.fél perc után le kellett tennem 8) 8) 8)

én gyesen vagyok.emellett lehet dolizni.

éjjel majd 40 fokos láza volt Patriknak :cry: :cry: :cry: reggel is 38,6.de vidám és játszik mintha semmi baja nem lenne.ügyeleten azt mondták csak a torka piros egy ici picit.nem is kapott semmit csak lázcsillapítót.

ja és 10 fogunk van :lol: :lol: :lol: alul és felül is van már egy egy rágó fogunk is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és már látszik még 3 :lol: :lol: :lol:

na megyek főőőőőzni.bár fiuk alszanak de én meg éhes vagyok.

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok!

Utólag is boldog nőnapot kívánunk kedves mindannyiótoknak!


Kép
Bence baba

Kép
Kép
judithappy
 
 


köszönjük a köszöntést, Bencének puszit küldünk érte!! :lol: :lol:
Milyen játékokat vettetek mostanában gyerkőcöknek?Érdekel ebben az életkorban ki mit vesz....

Kép
gyanixi
 
 


Ettike jobbulást Patriknak! :wink: És mennyi fog?! :lol: Nekünk 3 van még csak,és látszik már a 4. is!

Judithappy köszike! :P

Sziasztok! :lol:

Nagyon jól sikerült a tegnapi nap! :P
Voltak vendégeink is: anyósomék,párom legkisebb tesója és párom nővére és családja

Mondanom se kell Gabika mintha megérezte volna,ha vmi készülőben van,mert ebéd után nem aludt,mert látta,hogy nagyban dízsitás folyik meg minden. :)

15 órára vártuk a vendégeket,kicsit késtek. Gabika már benyomta az uzsonát,mire mindenki megérkezett.

Lufik és a díszítés nagyon tetszett neki. Féltünk,hogy kidurran 1 lufi,mert húzogatta rajta a körmeit és rágcsálni szerette volna! :wink:

Sok mindent kapott:



Sógornőméktől: járássegítő bohócot,ami dobol,miközben tolja majd

Anyóséktól: Első számítógépét( A párom ezen akadt ki,hogy hogy vehettek ilyet,hiszen rá van írva,hogy 3 éves kortól?! :twisted: -- Addig most el kell tenni,mielőtt agyonnyomogatná)

Tölünk: FP tanuló szerszámpadot,játszóasztalt és okosbagolyt

Keresztszülőktől plüss kutyát,lufikat és manit

Anyukáméknál majd most 7végén lesz a bulija!



A torta nagyon tetszett neki,majdnem le is rántotta. A gyertyát is ügyesen próbálta elfújni,de csak kellett az én segítségem.

De mikor a tűzijáték is rákerült a tortára eltört a mécses nála! Kicsit megijedt,de aztán a végére megkedvelte! :wink:



A torta mindenkinek ízlett. Gabikának nem adtam belőle,mert tejszínes volt a krémje,és olyat még nem evett.

Sajtos rúdat majszolt el helyette.

Más:

Anyu teljesen kivan,mert aki a mamát "gondozza" kevesli a manit,pedig már 80.000-at kap havonta a napi 2 óráért. :shock: Órabért nem fogad el! Ezért is csak annyit tesz,hogy megfőz,meg ezt-azt csinál,még ágytalaznia se nagyon kell a mamát!
Mindig azzal jön anyunak,hogy más 100.000ket keres ilyennel. De napi 2 óra alatt??? :twisted: Mamám megtudná,hogy mennyit akar ki is készülne.Neki el se mondjuk,ő havi 30.000ról tud csak!
Már azt is kijelentette,hogy ahogy kijön a jóidő nem nagyon jön majd,nem fog ráérni! Meg anyu észreveszi,hogy sokszor ez-az miatt kifogást keres,hogy nem tud jönni,vagy előbb elmegy. ÉRDEKES!!! Csak az a baj,hogy nehéz embert találni erre!!! Senki nincs a közelben más,aki megcsinálná sajnos!!! Ha meg az ember meghirdeti kérdés,hogy mikor lesz jelentkező,és az milyen is! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor a képek :lol:

Kép
Kép
Kép
Én sütöttem-- gesztenyés-tejszínes!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judithappy a kép milyen progival készült? :lol: Olyan cuki!

Videók:

http://www.youtube.com/watch?v=pPb2peS8eJs

http://www.youtube.com/watch?v=TTWRFI9tvSE

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!Gabikának BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
Jók lettek a képek és ügyes kis tortát sütöttél!

Gyanixi:nekünk általában anyós mindenféle marhaságot zenélő .....vesz.Ami igaz tetszik Lottinak de haszna nem sok csak a fejem fájdul meg tőle!Ja azért most szülinapra vett értelmesebbet is gyerek babkocsit amit szeret tologatni és csicsízik a babának.Szobahinta amit szeret,gyereksátor.Tegnap a pénzéből vettünk kert ugráló gumi várat-nyárra mamáékhoz.Járás segítő amin különböző logikai feladatok vannak...
De ez az én véleményem:semmi nem érdekli igazán csak az ami nem játék.Az én táskám,a lakáskulcs amit a cipőkbe eldug,fiók húzogatás és pakolás.....és sorolhatnám.

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok..

Hát BENCE-/BÁLINT!!!:)/ köszönjük a nőnapi köszöntést...nagyon cuki!!!:):)

Boszi
Gabikának Boldog 1. Szülinapot!!Örülök h minden jól sikerült..

Képzeljétek Dóri megkapta élete első nőnapi nárciszát egyik hódolójától!!Olyan édesek voltak..barátnőm kisfia Balázs 2 héttel fiatalabb Dórinál..Ő hozta át nekünk és Dóri adott neki puszit érte!!!
Olyan cukik voltak..
Dóri egyébként mindennek puszit ad...amit meglát,még a szönyegen a macinak is..mindennek..az én "hibám" m megtanítottam neki hogy kell,de kezdem néha bánni...amikor jön valaki és hát ugye a lába az első amit megtud tapintani..hát olyankor rohanok..azért lábon nem kell csókolni senkit!!! :oops: :oops: ..hát butuska első kismama lévén ilyenekre nem gondoltam..na mind1..:) azért vicces is..
majd megérti egyszer mi ér meg egy puszit és mi nem.. :wink:

Gyanixi
Hogy milyen játék...ez mondjuk engem is érdekelne..Dórinak ezermillió van,készségfejlesztőtől könyveken át,a semmire nem jó csak hangokat ad ki játékig..de az Ő kedvence a kulcs,a cipő,a mosogatószivacs,az állólámpa és a számítógép...ja és a távirányító,telefon!!!már én is gondolkoztam hogy mit kéne neki venni szülinapjára...de nem nagyon tudom..sztem úgyis CSAK és kizárólag AZ érdekes számukra amit mi is mindennap használunk!!!

És képzeljétek.Dóri fésülködik!!!:)Olyan édes..
ja és elfelejtettem mondani:
KIBÚJT AZ ELSŐ FOGUNK még február 19én...
szóval végre már van legalább 1!!!

na megyek összepépesítema kajáját m mindjárt felkel és farkaséhes lesz...REMÉLEM LEGALÁBBIS!!! :lol:
puszi

Kép
nikky
 
 


Boszi:Boldog szülinapot Gabikának!

Nikky, vicuska: tényleg én is úgy látom, hogy azok a játékok a jók, amik nem is játékok, távrányító, gyertya, cipő és társai.

Gratula az első gogacskához, látom Dóri sem siette el, Rékának is 9 hónaposan jött ki az első!
Ezt a fésülködést Réka is csinálja, ja és az arcát is keni. Persze tőlem leste el!!Olyan édesek!!

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok csajok hát nálunk is a drága játék smafu csak az a jó neki amit mi is használunk :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Mi ez a pangás itt lányok??? :(
Tessék jelentkezni és írni jó sokat!!! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ma senki??? :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is. Balázs jól van hízik áll, mászik ezerrel.
Tegnap este viszont anyu félrelépett és eltört a bokája elég rendesen/ csontritkulása van/, ma operálták. Tiszta lelki beteg vagyok. Műtét sikerült. Tegnap éjfélre értem haza reggel 7-kor már utaztam mert nem a mi városunkban van 20 km. Mi napi kapcsolatvan vagyunk és nagyon hiányzik főleg Balázsnak. Sírt is ma mondta hogy mamamama. Talán jövőhéten hazaengedik de 6 hét fekvőgipsz.
Na többet nem panaszkodok. Hoztam képeket.
Boszibaba nagyon jó lehetett a buli a képek fantasztikusak. Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

Itt vagyunk mi is. Balázs jól van hízik áll, mászik ezerrel.
Tegnap este viszont anyu félrelépett és eltört a bokája elég rendesen/ csontritkulása van/, ma operálták. Tiszta lelki beteg vagyok. Műtét sikerült. Tegnap éjfélre értem haza reggel 7-kor már utaztam mert nem a mi városunkban van 20 km. Mi napi kapcsolatvan vagyunk és nagyon hiányzik főleg Balázsnak. Sírt is ma mondta hogy mamamama. Talán jövőhéten hazaengedik de 6 hét fekvőgipsz.
Na többet nem panaszkodok. Hoztam képeket.






KépKépKép
rena10
 
 


Bocsi a szöveg kétszer ment el. Boszibaba jó lehetett a buli a képek fantasztikusak.





KépKépKép
rena10
 
 


rena: nagyon cukik vagytok:):):) anyudnak jobbulást szegénynek nem lehet most jó:(

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Rena nagyon jók a képek! A nagylegény rohamosan növekszik! :lol: Anyukádnak jobbulást!!! :wink:

Többiek? Mi ez a csend napok óta???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi is vagyunk, csak most esténként tanulok, mert pénteken vizsgázom. Réka még mindig nem akar járni magától csak a térdén megy, elég érdekes!
Tegnap egyik bnőméknél voltunk, ott a kisfiú 4 hőnappal idősebb Rékánál és szalad, motorozik. réka is akart utána menni a játszón, de hát nem tudott, így csak kiabált végig.
Azért várom már,h elinduljon...

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :lol:

Lányok én ma már pakolok,mert 15én utazunk le anyuékhoz,s nem szeretek semmit sem az utolsó napra és pillanatra hagyni! Pénteken szerettünk volna menni,mert ugye apjuknak vasárnap ugyis vissza kell jönnie,de nem kapott szabit! :twisted: Most meg jön a HÚSVÉT és sok meloja lesz,nem tudom nagyszombaton le tud-e jönni?! :roll:

Láttátok tegnap a HAL A TORTÁN-t? Hát az a csaj haláli volt! :lol: Még azt sem tudta,hogy néz a tepsi és a konzervnyitó! És képes volt magával foglalkozni a vacsora helyett! :P

Ja és emlékeztek biztos,hogy meséltem a vaskerítésről,ami ráesett egy kisfiúra. Na azóta is úgy van,semmit nem csináltak vele! :evil:

Gyanixi még Gabika se megy egyedül,majd elindul Réka nemsokára, nem minden baba egyforma! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika születése felkerült a netre: :lol:

http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=2167

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!!

Boszi!

GABIKÁNAK UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Rena!!!

Balázs nagyon édes!!!!!!!!!!!!! :)Anyukádnak jobbulást!!!

Nálunk minden rendben!Bence épp szundizik. Állandóan állna és sétálna. Nagyon cuki!!!
Mi húsvétkor utazunk, Budapestre, s Mogyoródra a rokonsághoz!Már nagyon várom, mint egy rossz gyerek számolom a napokat!!!Olyan jó lesz végre kimozdulni!!!Most én kezdem érezni ezt a GYED-es betegséget, amiről néhány napja írtatok!! :)

Szép idő van, ha felébredt Őkelme s megkajcsiztunk megyünk csapunk egy kört ebben a hatalmas városban! :)

Teszek föl én is néhány képet!
Szép napot mindannyiótoknak!!! Kép

Bence a hekker!!! :) :) :) Bocsika, de ha PHOTOBIE-val kicsinyítek, akkor a túl világos részeket lefeketíti!! :( :( :(

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judithappy nagyon klasszak a képek! :lol:
Balázs a kis hakker! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes 7végt kívánok!
Majd jelentkezem a Balcsiról is,ahogy tudok! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

nem tudtam jönni mert Patrik beteg volt.nagyon magas volt a láza,és az ügyeletes dokinak hála majdnem fel kellet szúrni a fülét :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: de szerencsére megúsztuk.már jobban van.

ma főzöcskéztünk apával.halat csináltunk de olyan pocsék volt a fűszer amit vettünk hogy én 2 falat utánn rosszul lettem.azóta is émejgek.meg a borocska is a fejembe szált :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

boszi:

Gabikának utólag is boldog szülinapot.jók a képek.a torta nagyon szép lett.ügyi vagy.

majd ha tudok holnap rakok képeket.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike jobbulást patriknak:)+++++++++++++++
nem vagy te terhes?:):):):):)

Gyanixi: hogy sikerült a vizsgád?

nika70
Salgótarján
 
 


nika:

áááááá nem hiszem,hogy terhes lennék :wink: :wink: :wink: kedden múlt el a bajom. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!
Hát elég gáz volt a vizsga, írásbeli volt, majd csak 2 hét múlva lesz eredmény.Köszi az érdeklődést Nika!

Képzeljétek Réka 2 napja tesz egy pár lépést egyedül, de még elég félénk!!
Amúgy pénteken kapott bárányhimlő elleni védőoltást. Valaki adatott ilyet? Még gondolkozunk a pneomococcuson is, csak az már nagyon húzos árban van!
Olyan gáz,h ilyen drágák ezek az oltások, meg aztán azt sem tudhatja az ember, h akkor most ezzel igazából tényleg jót tesz-e!
Képzeljétek Réka még este szopizik picit a tápi után, de már csak pár ml tejem lehet és szerintem már le tudnám teljesen választani is, de nekem is olyan rossz lenne.Elég nehéz.

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi akkor ne válaszd le majd elválassza úő magát:)
Én nem adatom be ezeket mert drága és a bárányhimlőt meg kapja el de majd azért beszélek még a dokinénivel csak most nincs rá pénz a pneumot is be akartam adatni de a doksi néni lebeszélt róla hogy mivel Gege nem olyan beteges igy nem lesz ezzel gond meg hát 17000 ft-om sincs és ez egy év után 2x ha jól emlékszem
szóval nem tudom még én sem mit csináljak.

Ettike akkor lehet hogy nem :):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na, látom most mindenki lazít. :lol:
Nika: igen, nekem is azt mondta dokinő, h 1 éves kor után 2x 16 E a pneumo oltás, nagyon durva árak vannak........
Ma megint lépkedett párat Réka, amikor elengedtük a kezét, de még magától nem nagyon próbálkozott!
Volt már valaki babaexpón valahol? milyen szokott lenni, mik vannak? :?:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok, csajok...

Szóval az én kis csöppömnek is volt már egy-két balesete, leesett az ágyról és egyszer a rattan fotelból, hála semmi baja nem lett. Felvettem és megnyugtattam.
Az én kislányom, most lesz 24- én 8 hónapos és Csengének hívják. Nem tudom, hogy kinek milyen örőkmozgó, de az én drágaságom egyszerűen állandóan csúszik-mászik, mert persze még menni nem tudunk, és ráadásul nagyon hisztis, amit mindig nem tolerálok, bár nem tudok akkor sem mit tenni, csak hát bosszant, hogy miért pont az én pindurkám pont ilyen kis rosszaság, az mellett fél éjszaka fent van mire elalszik.
Most éppen a papucsomat szeretné megenni.... itt botorkál a számítógép körül...

Gyanixi: Végül is hogy sikerültek a vizsgáid, ha jól olvastam akkor épp vizsgaidőszakod van, ill volt?!
És nagyon ügyi a kiscsaj, hogy megtette az első lépéseket.... bár az enyém tenné....
Viszont a védőoltásokra, ha nem indokolt akkor fölölegesen én sem költenék... persze mindenki maga tudja.

Judith: Nagyon édesek a képek, egyszerüen tündéri....

Rena10: Remélem anyud jobban van. A csemetéd, pedig nagyon kis helyes pasi... és ne aggód tuti,hogy minden rendben lesz...

Boszi:Gabikának én is utólag boldog szülinapot kívánok! Nagyon jók lettek a képek ...
Ja, és teljesen igazad van , hogy a csaj még azt sem tudta, hogy mi a tepsi egyáltalán, nemhogy még főzni tudjon, bár a Bíró Ica sem kutya, mert ő inkább a haját teszi hozzá,meg a pityergését, hát tényleg látsziik, hogy nem a hasukon keresztül fogják meg a pasikat. Na erről ennyit...

Ettike: Azzal kezdeném, hogy remélem a kisfiad meggyógyult, mert hát elág magas volt a láza ugye? Remélem meggyógyult a kis drága, viszont látom, hogy már megtette az első lépéseket ...
És tényleg Gyesen vagy Gyeden vagy?

Boszi: Néztem még a hatos ikrekről a képeket, hát nagyon édesek, de én semmi féleképpen nem szeretnék... nem kis felelősség és persze állandó ügyelet...éjjel és nappal...

Nikky: Gratula az első fogacskához...Nagyon jó, mennyi idős a kislányod? És fésüldődik, meg minden ... nagyon tünemény lehet..

Szóval, most azt hiszem mindenkitől elköszönök...

Üdv: Ildi
tóthné ildi
 
 


sziasztok.

mi ez a pangás????????????

irgum-burgum :x :evil: :x :evil: :x :evil: :x :evil: :x :wink: :wink: :wink: :wink:

ildi:

köszi meggyógyultunk szerencsére:):):)gyesen vagyok mivel szülés előtt nem doliztam annyit amennyit a gyedhez kéne így mindig is gyesen voltam.Patrik még karácsonykor elindult,azóta meg sem áll :roll: :roll: :roll: :roll:

na megvolt a névnapozás is.kapott tőlünk egy bébi taxit.verdás.nagyon édi rajta.bár az elemeket ki kellet venni mert az eggyik zenétől sírfa fakad de majd megszokja.

ma kibuktam rendesen.függönyt akarok(vagyis csak akartam)venni.most nyilt itt a közelben egy méteráru és gondoltam ott megnézem.hát ami elég lenne az 12 000 ft-lenne és akkor még nem a legdrágábbat néztem.na de azért egy halacskás asztal terítőt vettem nagy dühömben :lol: :lol: :lol: :lol:

képzeljétek tegnap éjjel itt hagytam magam mellet Patrik a nagyszobában.vagyis itt aludtunk mind ketten és egy nyikkanása nem volt egész éjjel.fél 9-7 ig aludt :lol: :lol: :lol: :lol: most azon gondolkozom hogy szobát kéne cserélnünk egy időre.így legalább ha párom északás nem kéne elmennünk hazulról mert Patrik a nagyszobában jobban el van mint a kicsiben.mondjuk napközben be se megyünk a kisszobába.lehet ott azért nem alszik olyan jól :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :?

na dobok képet azt alukálok:):):):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


na a verdás képek:):):):)
Kép
Kép
Kép mérgesen evős:):):):)
Kép alukálós:):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


A Patriknak Boldog névnapot így utólag is!!!Pedig ránéztem a naptárra és eszembe is volt :oops: Nagyon kis falat ez a kisfiú!!!

Lehet egy kicsit lemaradtam de ki is vagy Tóthné Ildi???

Gyanixi:az én lányom is hasonló cipőben jár!Simán tud menni-néha megmutatja :lol: de nem igazán akar.

Nika:kérünk Gegéről képeket,mert már régen láttuk!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!!!




ISTEN ÉLTESSE PATRIK BABÁT utólag is, de annál nagyobb szeretettel!!!!!

Néhány napja már nagyon szépen sétálgatunk, tegnap sokáig kint voltunk az udvaron hármasban, nagyon édesen jöttünk-mentünk.
S képzeljétek ma reggeli közben-úgy mint a múltkor- vettem észre, hogy a bébinknek kibújt a 2. foga: a bal felső metsző!!!Még jó hogy észrevettem!!! :)Mivel Bence a csendben, egy nyikk nélküli fogzási módszert választotta, így nehézkes az észrevétel!!!:) Pedig mindennap megvizsgálom a kis ínyeit, de tegnap még semmi sem volt-bizisten még csak meg sem volt nyílva neki!!!Ma reggel pedig vigyorog rám kajcsi közben-áfonya-alma pürét ettünk-, s látok fent egy fehérséget a kis ínyéből kilógni.Igaz, hogy az alsó fogacskánkból még csak a bal van meg, de talán majd a párok is kinőnek, így eddig 2-0 az állás a bal oldal javára!!! :)

Most mennem kell, mert úgy hallom megébredt a őkelme, de majd jövök még vissza, s teszek fel képeket!!!
Addig is pá-pá!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk anyut hazahoztam a kórházból én kötözöm és injekciózom jobb így. Elég strapás 2 családra főzni, mosni, bevásárolni de nem kell rohangálni legalább-közel lakunk. Fordított helyyzetbe anyu is segíteni.
Balázs jól van mászik, áll és tesz néhány lépést egész nap utánna loholok. Ja és 1 hónap alatt hízott 1 kilót végre. Azóta hízik mióta én főzök neki, bébiételt egyáltalán nem kap. Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!
Látom itt senki!!! :? De azért leírom:AZ ÉN KICSI LÁNYOM SÉTÁLGAT EGYEDÜL!

Rena:nagyon szép a pici fiad!Bizti nehéz lehet ennyi helyre koncentrálni,főleg gyerek mellett.De ez szerintem is így helyes,mert ők is ezt tennék ha velünk történne ilyesmi!Kitartás

KépKép
vicuska
 
 


Kép


Mi holnap elutazunk az ősökkel, majd csak hétfőn jövünk haza, s mivel nem akarom, hogy a szép hölgyek s lyányok elhervadjanak, így virtuálisan megöntözlek titeket kedves nénik és lyánykák!!!

Itt a Húsvét, eljött végre, a szép lányok örömére.
Mert a lányok szép virágok, locsolóvíz illik rájuk.
Kit Húsvétkor nem locsolnak, hervadt virág lesz már holnap.
Ne hervadj el szép virágom, locsolásért csók jár, három!

:D :D :D
Kellemes Húsvétot mindenkinek!!!


Puszi:Bence

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok!!!

most csak dobok képeket majd este ha Patrik elaludt jövök.na de addig mindenki írjon valamit hogy lehessen olvasni is.

Bence köszönöm szépen az öntözést :lol: :lol: :lol: én pedig küldöm a 3 puszit érte!!!!!

vicuska:

nagyon nagy gratrula a sétáláshoz :lol: :lol: :lol: :lol: Lotti nagyon ügyes:):):)

rena:

jók a képek.Balázs nagyon kis helyes pasika:):)

na rakom a képeket
Kép na nagybratyesz látom ám mit csinálsz
Kép
Kép kérek tejet
Kép a tej a palacsintámhoz kellett ám:):):):)
Kép egye manó csinálok levest is:):):):)
Kép ne mond hogy elszútram
Kép na akkor nézzünk valami mást......
Kép a sima kenyér mellet döntöttem:):):):)
Kép közben a tomas-t sem lehet kihagyni
Kép és a végén jöhet a játék

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!:wink:

Mi újság lányok? Már mindenki 1000el készül a Húsvétra? Mi idén nem sütünk semmit,nem lesz rá idő,a cukiból rendelünk majd sütiket. :wink: Gabika jól viselkedik. Ma is nagy vendégjárás volt,Gabika keresztszülei(akik egyben az én keresztszüleim is) és a nagybátyámék jöttek meglátogatni a mamát! Gabika megint egy halom ajándékot kapott.

Tegnap este sütöttem sajtos rudat,és kókuszgolyót készítettem,mondanom se kell nem sok maradt!

Ma ebédre hekket sütöttünk sült krumplival+majonéz.
Gabika alszik most,mert később tettem le most a vendégek miatt! :wink:

Gyors visszaolvasok! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: