[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Lidke!
Igen, Zazi természetes úton született, valami csoda folytán, amihez -így utólag azt hiszem- nekem volt a legkevesebb közöm. :shock: Mármint berezeltem a fejem fölött suttogóktól és azt mondtam, hogy ha szétszakadok, akkor is kinyomom és így lett. De ez kb. 30x3-as kitoláspróba! után.
Szülésznő esete rémes, szerintem közkinccsé kellene tenni a nevét. Alkohol és dohány??? Ha jól tudom, még a csaposok sem ihatnak munka közben... na jó, gondolom ez fiatal lehetett és valami ordenáré buli után. De könyörgöm!!! Szóval elő a nevével, csupa nagybetűkkel! :twisted:

Zazi: az antibiotikum megtette hatását. Jobban kezd lenni és már nem nyafog reggeltől estig. Most a vécénél küzd, mert ki akarja törölni apa fenekét... :shock: :lol: nagy a sikítozás, tehát határozottan javul!

Vali! Gyógyok nektek is! Az a csoda, hogy Zazi szünet nélkül beszél, mégsem tudta megmondani, hogy a füle fáj. :shock: Még mindig nem egyszerű ezekkel a törpékkel! Reméljük tényleg csak a foga!

Ildi! Kövek: grrr! Sör + lépcsőn ugrálás - állítólag... Hajrá! :lol:

Estig offon.
Puszi nektek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Bocsi, csak gyorsan:

Ildi: azt mondták, hogy küldenek levelet, amiben benne lesz minden! A pénzt én csak jövő héten utalom nekik.


Lidke:
csodás kis család vagytok!!! Kívánom, hogy ez a kiegyensúlyoztott és boldog légkör mindig meglegyen!!
Köszi, hogy leírtad a történetet!!!

Fogyi:
jól haladok, mindent betartok, tegnap volt gyüminap, nem is ettem mást, kb. 1.5-2kg nál tartok, ez a 9. nap (még van 10-szer ennyi)

Angi: egyik ismerősnek a gyereke pont az acc-től kapott köhögőrohamot, mert ha nincs váladék, akkor már csak ingerli a köhögést
remélem hamar meggyógyultok!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde, nekem is azt mondta a csaj, hogy majd levélben kiküldi hova kell menni, de azt hittem, te talán tudod
(jó, hogy azt se tudjuk hol lesz, lehet Kecskeméten.... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: )
Szerintem az V.ker-ben valahol :wink:
A 31.-ei az a Gerbeaud-ba lesz, azt tudom :wink:

1,5-2 kiló tök jó.
Hány napja is csinálod?

Kövekkel az a helyzet, hogy nem akarok menni kórházba semmiféleképpen. :roll:
Keresgettem maszek alapon vesekőzúzást lézerklinikákon, de nem nagyon találtam.
Tudtok esetleg valamit?
na, oda elmennék, de ilyen egészségügyi helyzet mellett én nem megyek be egy kórházba se.
Hallottam rémhíreket innen-onnan.
Vagy szétzúzatom valahol privát, vagy kiszenvedem itthon magam.
Melitta, nem sörözök, meg lépcsőzök :lol: , hanem vizet iszom, meg tegnap is ugrálltam 300-at páros lábbal ugrókötéllel.
Talán lesz belőle valami :roll:


Vali, hú, szegény, elhiszem, hogy fáradt vagy :? Én egyszer ébredtem meg az éjjel, mert mocorgást hallottam,(és azt hittem betörők :shock: , aztán nem mertem visszaaludni), persze csak a gyerekek mocorogtak :lol:
(kicsit fosós vagyok, na... :lol: :lol: :lol: )
És akkor nem is ment suliba Vince, meg Alíz se?
Te is otthon vagy, vagy azért déleőtt bennt voltál?
tényleg még Pestre(bocs, Budára :wink: ) jártok még gyerekorvoshoz, vagy már Szentendrére?
Kíváncsi vagyok, mit mond a doki (fogzás :lol: )

na, pusszancs
vas
 
 

 
 

sziasztok

Lidke: Van fülmelegítős otto-therm sapink, de ahogy meglátja, közli, hogy azt ő fel nem veszi (milyen jó, hogy tud beszélni :wink: ). A múltkor még tudtam a kezeimmel melegíteni a fülét,de most már azt se hagyja :?

Angi: Remélem Lidi most már meggyógyul. A fogzás legyengíti az immunrendszert? Ezt se hallottam még, de lehet, hogy így van.

Melitta: megvilágosultam :) köszi. Ti most mit szedtek a fülére? Nekem 3x1 fülcseppet írtak előszőr, de abból akkora ordítás volt, hogy leálltunk. Ez a kalium muraticum,meg nem tudom, hogy használ-e, mert nekem se panaszkodott soha a Lili a fülére :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali: ez tök szar. Én legalább tudok napközben pihizni, ha alszik a Lili, de te a munkahelyeden....Bár ahogy most olvasom, ma talán nem mentél. Remélem a most éjszaka nyugisabb lesz

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Mi is itthon maradtunk ma, Benyónak kötőhártyagyuszija van, és délben már hőemelkedése is volt, elaludt a karomban....ilyen nagyon régen volt utoljára, úgyhogy délután dokinéni..... :roll:

Vali, kitartást, és jobbulást nektek.
Vendég
 


Sziasztok :)
Lidke :)
Köszi a szüléstörténetet. Olyan jó volt olvasni. Most már értem a kipihentség oká :wink:
Annamarinál én is aludtam a fájások között, Petinél nem voltam olyan fáradt :D
Az éjszakás szülésznő nem is mondható igazi szülésznőnek! Miért kellett egyből sokkolnia titeket a császárral?! :shock: Az meg hogy dohányszagúan és alkoholosan menjen egy babát a világra segíteni, az felháborító :evil: Na én pont ilyen aggályok miatt választok most is szülésznőt.
Sajnálom, hogy nem szülhetted meg Dévát, de most legalább megtapasztalhattad milyen a vajúdás :)
Nem teljesen értem miért akarták tápizni Dévát? :shock:
Biztos nagy varázsa van annak, hogy nem tudjátok a nemét a babának, de én eddig egyszer sem bírtam ki :lol:
Déva szépen fejlődik Jó is neki az anyatej :D

Vali :)
Ezek szerint nem Mohácsig eveztek Ildiék :lol: :lol: :lol:
Pécsnél közelebb nem találtál üzletet, hogy oda kellett menned soppingolni? Ennyi erővel ki is utazhattál volna Bécsbe :wink:
Igaz, akkor Ildiéket végképp nem láthattad volna :D
Vettél már függönyt?
Aliz és a kombinált fogó :lol: :lol: :lol:
Nagyon tuti ez a kép a csajokkal :D
Lehet, hogy Alinak jönnek a fogai és azért parádézott az éjjel :D Ha már mindent erre kenünk :lol:

Ildi :)
Örülök, hogy előkerültél :)
Mi nem kompoztunk, pedig gondoltunk rá :)
Nagyon bájos ez a kismotor :lol: :lol: :lol:
Szeptembertől meg ne gondolkozz Nati elhelyezésén. Dobjátok át hozzám, úgy is mindegy hány csemetétől kapok infarktust :lol:
Vesegörcs :( Kérd kölcsön kicsit Nati motorját és gurulj le az utcátokon, vagy ugorj át Edittékhez és az ő utcájukon motorozz, az tuti kirázza belőled a köveket :D :D :D
Csak halkan kérdezem mennyit iszol naponta, hogy állandóan köveid vannak? :roll:

Angi :)
Azért ez nem semmi, hogy a fogzástól most már köhögni is lehet :shock: Ez nekem új :roll:
Az odáig rendben, hogy legyengül a szervezet, na de hogy most már mindent erre fogank :roll:
Montessori oviról nem sok hírem van, de ha gondolod utána nézetek annak az ovinak, ahová Lidit akarod iratni 8)

Eszti :)
Ügyi vagy, hogy ilyen jól bírod a fogyit. Nekem nem is a virsli mellől hiányozna a legjobban a kenyér, hanem inkább a gyümi lenne amit hiányolnék. :roll:
Ja, láttam olyan csizmát a Humanic-ban amilyen nekem van.

Melitta :)
Nem lesz itt gond a kistesó gondozásával :) Zazi már át is vállalhatja a tisztába tevését :lol: :lol: :lol:

Tünde :)
Ez nem semmi, már most 2 kiló mínusz :shock: Nagyon ügyi vagy :D

Györgyi :)
Igaz Petinek tavaly volt középfülgyuszija, de akkor mi beöveztük a hordozóba és rákapcsoltam az infralámpát, úgy aludt. De volt, hogy a kezemben lámpáztunk. Most nem tudom hogy csinálnám. Később már könnyebb, mikor már érti miért kell.

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Eszti :)
Sajnálom, hogy Benyó is beteg :(
Úgy látszik tényleg kedvez ez a jó idő a baciknak :roll:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Eszti,
jobbulást Benyónak!!! Szegényke...
Annácska,
megköszönném ha megnézetnéd. Majd írok pü-t.
Vali,
nálatok is jobbulást a gyerekeknek! Mi lehet ez Alíznál? Sajnálom, hogy nem alszik rendesen ez a lány. A kialvatlanság nagyon rossz, pláne ha még dolgoznod is kell. :(
Tünde,
na ACC-t Lidi meg se issza. De ez a Stodal jónak tűnik. De ügyi vagy a fogyival!
Ildi,
szerintem én se mennék kórházba, Feri se megy, pedig ugye neki is vannak. Drukk, hogy kijöjjenek végre!
angi79
 
 


Dóri,
nagyon boldog 2. szülinapot Neked! Kép
angi79
 
 


Évi: Dórinak nagyon boldog 2. szülinapot kívánok! :D

Kép


Képeket a szőkeségről!!! :wink: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Úgy látszik úgy megijedtek a gyerkőcök a tali gondolatától is, hoyg sorban betegszenek le :(

Eszti: Jobbulást Benyónak! Dokinéni mit mondott?

Annácska: Én sajna nem shoppingolni voltam Pécsett, hanem meló ügyben :( Ildi a nagy shoppingoló :)
Én annyira nem bírom már ezt a bótról bótra járást (talán mert mindig cipelni kell a 2 gyereket is magunkkal, és úgy tiszta nyűg az egész :( ), hogy cipőt is most rendeltem a a cipőexpressztől :? Hétfőn hozák, remélem minden okés lesz vele, mert amúgy naggggyon tetszik :)

Függönybeszerzés folyamatban, most épp előleget kéne leperkálnunk hozzá, de úúúgy sajnálok kiadni rá annyi pénzt :?

Ildi: Majd nézelődök már a neten én is, hogy mit kezdhetnél azokkal a fránya kövekkel. Esetleg ha én is javasolhatok valamit, próbáld ki a 7-est buszt párszor oda-vissza a Thökölyn :wink:

Gyerekdokinál maradtunk ott Óbudán. Egyszer voltunk itt Szentendrén az ügyeleten, de az a dokinő nem igazán hatott meg. Ha nincs az a hallgatója, azt hittem volna hogy egy takarítónő :oops: :roll: Hozzá se nyúlt a gyerekhez, csak mi elsoroltuk, hogy mi a panasz, aztán adta a receptet.
Állítólag itt Szentendrén egy nagyon profi doki van, de annál már olyan sokan vannak, hogy aki nem a körzetébe tartozik, azt már nem tudja elvállalni :(

Gyöngyi: Hát igen a munkahelyi pihenés nem igazán megoldott. Pedig már többször szorgalmaztam a főnökömnél, hogy be kellene szerezni egy olyan szekrényből lenyithatós ágyat :) Főleg ebéd után érzem nagyon KO-n magam, akkor az a maradék vér is lemegy az agyamból a gyomromba :?

Akkor rólunk dióhéjban: Szerencsésen lebetegedett mind a két kölyök, iylen se volt még, hoyg egyszerre vittük őket orvoshoz. Illetve Alizon semmi nyoma a tegnapi láznak, de a torka elég rondán piros, szal szerdáig NO BÖLCSI, főleg így, hogy Vince is dögrováson van.
Amúgy nagyot alkotott, az éjszakai csupán 6 órás alvásával, és a reggel 6-kori ébredése után most 5-kor bírtam lenyomni aludni :shock:
Apa most próbálja keltegetni, de olyan nagy a csend, hoyg lehet, már ő is alszik mellette :roll: Frankó kilátások vannak így a ma estére is.

Vince volt ma suliban, reggel még csak hőemelkedése volt, nyomtam bele Nurofent, de fél 2-kor mikor mentem érte már totál lázas volt szegénykém :( Nagyon leverte ez a kór, nem is volt beteg több mint egy éve. Ilyenkor nagyon kiüti magát. Most ő is alszik, remélem ha felkel, legalább láza nem lesz.

Ma egyébként mennem kellett dolgozni, de holnapra már szabit vettem ki. Aztán a jövő hetet meglátjuk, ha nagyon ramatyul lesznek, akkor megint táppénz :( Na ezért szeretik a munkahelyek a kisgyerekes anyukákat :( Most hozzuk a papírformát, 1 hét meló, 1 hét táppénz. Ez a 3. körünk, remélem hamarosan vége a szériának.

Na nem is volt annyira dióhéj ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Dobok pár képet, amiket már régóta ígértem:

Vince ninja:

Kép

Szépségem:
Kép

Bettus és a csúszda (valahogy csak ez az egy kép készült akkor :oops: )

Kép

A csajok ebédelnek :)
Kép

Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ezeket meg most csináltam, Alizt nem lehet lefejteni Vincéről :)

A 2 kómás betegem:
Kép
Kép



Most már dugulok :oops:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidke: Csodálatos család vagytok tényleg!!!!!Nekem is az alvós kép a gyengém!!!!! Nagyon értelmes a nagyfiad, ezt már többször is bizonyította!!!!! Szüléstörténeted nagyon szép, sajnálom hogy nem úgy alakult ahogy szeretted volna, de a lényeg, hogy ép, egészséges a csipet-csapat nem igaz????Ügyesen szopizik a kisasszony :lol:

Sajnálom hogy ennyien megbetegedtek a lurkók közül!!!! Gyógymanók mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Tünde: Majd elküldöm a Hemelt...Gratu a fogyihoz!És kitartás!!!!!! nekem napi fél óra futást sikerült beiktatnom az életembe, az egyik barátnőmmel! Mellette odafigyelek mit eszek, mit iszok, de az istennek nem akar megmoccani egy deka sem!!! Pedig még az ideg is dolgozik bennem ezerrel, de hiába. Ez már így marad lehet!! :roll: :lol:

Ildi: kövekhez sok sikert! Nem lesz könnyű játszma! Betörők :lol: :lol: Igazi anyatigrisként nem hiszem hogy fosos lennél ha oda kerülne a sor. :lol:

Annácska: kutyagumit mi is utáljuk. Meg hogy tönkretették a kertet! De áldozatot kell hozni ha az ember kutyát tart. Holnap viszik el az utolsó kisebet amit a 2. alomban neveltünk fel. Úgy hozzánk nőtt, hogy szinte sajnáljuk odaadni! meg olyan gyönyörű... De hát 3 kutya bőven elég. :lol:

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Vali! De édesek együtt! Olyan megható, hogy ott piheg a kis beteg a bátyján!

Gyöngyi! Mi most csak stodalozunk a köhögésre, meg kálium-bichromicumozunk az arcüregére. Ezen túl csak az antibiotikum és a vitaminok.

Ildi! Mondom, hogy sör... :lol: :lol: :lol: :wink:

Betegecskék, gyógyuljatok!

SZÜLINAPOS DÓRINAK SOK PUSZI!!!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Vali,
ez a tesós kép annyira édes. :) :) :) Nagyon szép gyerkőceid vannak! Az asztalnál evős két kis hölgy is cuki. :D

Betegek:
Kép
angi79
 
 


Sziasztok!

Csaktlakozunk mi is a betegek táborába. Hanna ma 38,5-el kelt.... :(


Dórinak nagyon boldog második szülinapot kívánunk! :D


Lidke!
Háát, én lehet, hogy a szülésznőt elküldtem volna a náthásba... komolyan nem értem,h ogy minek marad a szakmában, ha nem bírja????????????????
Viszont te egy hő voltál Dévával együtt, hogy ilyen jól bírtátok!!!! Főleg minden érzéstelenítő nélkül. Szopival meg kitartás!! :D Dévával más volt a szülés, más lesz a szopi is! :D

Eszti!
Az egyik anyuka mondta, hogy a fiai hányós-fosós vírusuk volt, a Hanna csoporttársának meg kötőhártyagyulladással járó vírusa... Szóval kitartás!

Vali!
Nektek is!!! Remélem a 7végén mind két törpéd meggyógyul!

Melitta!
Ha minden jól megy ma már foglak tudni hívni... :D:D:D

Angi!
Én egyszer mondtam a dokimnak,h ogy lehet-e a fogzás miatt köhögés, de határozottan állította, hogy enyhe lázon kívül semmi más. Remélem most már Lidi is rendbe jön!!!

Kíváncsi leszek,h ogy mit mond majd a dokinéni, ha kijön...

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Köszönjük a jókívánságokat, még jöhetnek a gyógymanók, mert nem igazán javul a helyzet :(

Vince ma 40 fokos :shock: lázzal ébredt, azóta szerencsére lement neki, de várható, hogy délután-este megint fel fog menni :?
Aliz jobban van, tegnap délután 5-től ma reggel 7-ig aludt :shock: :shock: :shock: :D És egyszer sem kelt fel :D Olllllllllyan de olllllllyan jó volt!!! :)

Boscó: Futás ... brrrrrr ... sose bírtam, és mindig is csodáltam azokat akik csinálják. Szerintem szörnyű dolog.

Melitta: Zazi javul?

Eszter: Nektek is jobbulást!
Érdekes, a mi dokink meg azt mondta, hogy nagyon sok mindent okozhat a fogzás. :shock: Dejó, hogy megint mindenki mást mond ... :?

Vár rám egy halom mosogatni való ... :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


sziasztok

Vali: sajnálom, hogy nem javul Vince állapota. Te legalább tudtálkicsit pihenni. Olyan édesek együtt a gyerkőceid, tiszta megható ahogy Aliz bújik Vincéhez :)

boscó: Én egy olyan csajszival fogyózok, aki nagyon toppon van ezen a téren (tőle lopom a tudást :) ). A futásnál a lényeg, hogy a pulzus 120 és140 közötti tartományban legyen (van ilyen óra, ami ezt méri). Különben lótúrót nem ér az egész. A helyes táplálkozás mellett nagyon fontos a minimum másfél liter víz bevitele, különben nem tisztul ki a szervezet méreganyag tartalma, és amíg a méreganyag nem távozik, a zsír se fog bomlani. Ezek mellett szükség van a megfelelő vitaminok pótlására a szervezetben. Na nagyjából ennyi. Ha így csinálod, le kell, hogy menjen :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vok: Szegény Hannát is elérte? :? Remélem holnapra javulni fogtok. Úgy tűnik lassacskán csak mi maradunk egészségesek (kivételes alkalom). De ahogy a statisztikát nézem, megint érik nálunk is a takony (3 hét takony 1 hét szünet)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Mindig kimarad valami

Szerdán kéne a 3. kulancs ellenit beadni a Lilinek és persze megint hiánycikk. Én nem értem, pedig még csak február van :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Jaj, de sajnálom a kisbetegeket!!!gyógymanócskákat mindenkinek :D

Vali, 40 fok, azért nagyon durva.
Levitte valami csillapító?
Annyira édesek az összebújós beteges képen :)
Köszönjük az evős képet :wink:


na, ma elvittem a könyvtárba a sakkra Leventét, virult is a feje, mikro meglátott az osztályban.
Most lefektettem Natasát, de 3 előtt ébreszthetem fel, menni kell vissza Lev-ért.
Szóval baromi szerencsétlen időpontban van.
De egy héten egyszer kibírjuk :wink:

Annácska, szerintem iszom eleget(eddig ma 1 l.-nél járok) megpróbálom a 2 litert mindennap hozni(főleg, most, hogy ki akarom űzni őket)
De nem a nemivástól vannak, henem olvastam, hogy ezek lehetnek öröklődő anyagcsere zavarok miatt is.(nekem v.színű ezért van) Nem sok olyan kaját eszek amitől lehetne.
És akinek van(volt) baromi nagy az esély, hogy lesz még párszor.
(persze a nemivás is rásegít, meg a calcium, meg az oxálsavas kaják)


Vali, helyes a ninjád :D


Melitta, utálom a sört!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Elég, ha az uram sörözik :lol: :lol: :lol: :lol:


Boscó, hajrá futás!!!!! :D :D :D
vas
 
 


Gyöngyi, nekünk júniusban kell Leventének az emlékeztető kullancsos oltást beadatni(talán akkor nem lesz hiánycikk, vagy pont akkor lesz megint az :roll: )



Tünde, megkaptam a meghívót(ez is ugyanott lesz :wink: )
vas
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy betolakodok hozzátok, de lenne egy nagy kérésem.
Kislányom szeptembertől Dunaharasztin fog oviba járni. S a közeljövőben el kell döntenem, melyik oviba menjen. De sajnos nem tudok egyikről sem semmit, ezért szeretnék róluk infót gyüjteni.
Kérlek benneteket, aki a Dunaharaszti óvodákat ismeri (Mese Óvoda és Hétszínvirág Óvoda) írjon nekem az e-mail címemre. neras@freemail.hu

Segítségeteket előre is köszönöm.

Erika
akiren
 
 


Hellósztok,

Vokinca, jajjj. Gyorsan gyógyuljatok meg.

Benyó hála, mára már jobban van, az antibigyós szemcsepp sokat használt, alig látszik valami, láza sem volt, a kedve is a régi. :) Remélem a hétvégén teljesen meggyógyul.

Vali, tesóm is mindig azt mondja, hogy enyhe hőemelkedésen kívül mást nem okoz a fogzás. Viszont ezer, meg ezer vírust elkapnak, sokszor azt sem tudjuk, milyet, nem mindegyik teríti le, de néha csak egy kis köhögés lesz, vagy egy napig láz. Benyónak többször volt már, hogy lázasan ébredt, de egy kúp után husss, el is tűnt. Tudja fene, mitől volt.... :roll:

Ma aláírtam a szerzdősemet, hétfőn kezdek, már várom. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Szülinapos köszöntéseket nagyon szépen köszönjük! Nagyon büszke anyukája vagyok a nagylánynak :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ildi: Nurofen levitte neki, egész nap csak hőemelkedése volt, most viszont megint felment 39-re :( De számítottam rá.

Milyen rendes anyuka vagy, hogy most nem felejtetted el a sakkot :D :wink:
Tanulják rendesen a lépéseket, vagy hogy van ez???

Gyöngyi: Ne fesd az ördögöt a falra!!! Most nektek nem lesz semmi bajotok!!

Próbáltál pár patikát felhívni??? Valahol biztos van még raktáron ...

Eszti: Hurrá! :) Hétfőn várom az élménybeszámolót az első napról :D
Dejó, hoyg Benyó jól van! Szemcseppet azért ne hagyjátok abba túl korán, mert mi megjártuk így, és pár nap múlva újból előjött :?

Évi: Na nemá' hogy csak ennyi!!! Legalább egy szülinapos képet kérünk a kiscsajról! :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


vali:remélem :) délután esőben sétáltunk,persze az összes pocsoját megtaláltuk :wink: és bele is kellett térdelni. Szóval túlsokat nem voltunk kinnt

rakok fel két friss képet

Kép

Kép

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali:akkor nagyon drukkolok Nekek hogy hétvégén sikerüljön kikúráld a kis csipet csapatod!!!!!!Annyira meghatódtam a képeken! Két kis beteg tesó.....Édesek nagyon!!!

Pgyöngyi: Lilike milyen nagycsaj!!!!Köszi a jótanácsokat!Azok mindig jól jönnek!!!!! :lol:
Vendég
 


Jó (bb) reggelt mindenkinek!!!!!

Lányok, a barátnőm megkért, hogy kérjelek meg Titeket, hogy szavazzatok a kislányára a www.babavilag.com oldalon, és Papp Hanna az a kislány, aki gyűjti a szavazatokat!!!! :lol: Narancssárga szerkóban van, remélem megtaláljátok! :lol:
Regisztrálni kell, majd aktiválni egy linket, és csak utána lehet szavazni!
Köszi mindenkinek!!! :lol:
Kellemes hétvégét!!!!!!!
Vendég
 


Senki ne menjen sehova. Most ért fölénk a vihar, elég félelmetes.

Én elindultam ma anyuhoz és szarrá is törtem a kocsit,szerencsére senkinek nem lett semmi baja.Nyomtam egy rükit és haza jöttem. Itthon meg remeget kezem,lábam és bőgtem egyet. Most már kicsit jobb és Apa se tolt le. Nem is akarom részletezni,mert inkább elfelejteném az egészet.Szerencsére Lili nem érzékelt belőle semmit (pedig jó nagyot csattantunk)

Na megyek,bedobok egy felest :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: Jesszusom! Jó, hogy legalább nektek nem lett bajotok!

Mi meg nemrég jöttünk meg a baleseti ügyeletről, mert Aliz lezúgott a lépcsőről :( Akkorát koppant háromszor, meg gurult, hogy ihajj. Szerencsére neki kutya baja, mi mindannyian kisebb szívrohamot éltünk át.
Hazafelé meg elkapott a jégeső, nagyon félelmetes volt. Most meg süt a nap. Hülye egy idő :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Nekem csak szimplán mindjárt szétcsattan a fejem........ :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor én meg kontrázok: apám az intenzíven.. Bélcsavarodása volt, megműtötték, de a szervezete eléggé le van strapálva "hála" a sok elfogyasztott alkoholnak és elég gyenge az immunrendszere. Ma voltam bent nála, meg elhoztam a belgyógyászatról a cuccait, mert ott nem tudják tárolni.
Mielőtt kérditek: Nem vagyok ki. Apámnak megbocsátottam már,hogy ilyen és nem igazán tud meghatni. Persze anyám ezen totál kiakadt... Nem vagyunk egyformák.

Jobbulást továbbra is mindenkinek!!!!

Vali!
Jujjjj! Örülök, hogy nincsen semmi komoly!

Gyöngyi!
ez rád dettó!
Mennyire tört össze a kocsi??? Minek mentél neki???

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok

Na nálunk még nem történt semmi rossz, remélem, nem is fog :? :)

Gyöngyi
Tényleg mi történt? :?: :?: :?: :?:

Vali
Aliz hány lépcsőt gurult? Nekem is ez a parám ,hogy egyszer legurul Levi. :(

Vok
Akkor nem kérdezük :lol:




Ezt már reggel írtam csak elmentettem

Dórinak Boldog szülinapot kívánunk!!!! :D

Lidke
Képek magukért beszélnek, nagyon édesek. :D

Minden betegnek jobbulást.

Gyöngyi
Szerencsére Levi nem lett beteg, csak kibújt a két utolsó fogacskája, így meg van mind. :D
Édes a lánykád, és szép lábai vannak. :wink:

Eszti
Hétfőre jó munkát, ha addig nem jönnék. :D Ja az én fejem is fájt nagyon. :(

Boscó
Kutyit sajnálom, :( de lassan jönnek majd az új picik nem :wink: ? Vagy vártok még?

Olgo
Gratulálok a tesóhoz! :D

Melitta
Örülök neki :lol: :lol:
Majd hétfőn beszélünk. Találtál boltot a végén?

Vali
Nagyon édesek :D
De látszik, hogy kész vannak szegények. :(

Ildi
Nagyon felcsigáztál már megint. :lol: Mire készülsz titok ?????? :?: :roll:

Lehet, hogy Levi is megy bölcsibe szeptembertől. :)

Anna
VI kerbe tudsz valami jót? Lehet, hogy bevinnénk oda. Na ezt majd személyesen megbeszéljük. :)

Na lépek, mert ezt már megint most írom és bulizunk apával. :lol:

Jó éjszakát mindenkinek a miénk biztos jó lesz. :wink:







Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Vok
Kérdezzük :oops:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Na a többit még nem vettem észre :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Évi DÓRI-jának és Lyly BENCE-jének nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!

Betegeknek gyógyulást!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Eszter: Nektek is szép napotok volt ma :( Mindenesetre jobbulást kívánok apukádnak!
Hanna hogy van?

Eszti: Te fejed jobban van már?

Edit: Nem tudom honnan esett le, az a baj, hoyg egyikünk sem látta :( Én fent voltam Vincével a szobájában, apa meg lent molyolt valamit :( Csak a nagy dübbenésre ugrottunk mind a ketten, biztos magasról esett, mert apa annyit látott, hoyg a lépcsőfurdulóban bucskázik egyet. Pont elkapta mielőtt a feje koppant volna.
Eddig olyan szépen lépcsőzött, mondjuk mindig figyeltük, pont ma volt az első, hogy egyedül garázdálkodott. Tök kómás volt, épp aludni készültünk, lehet épp ezért történt :?

Hogy hogy Levi is bölcsis lesz??? Nektek nem lenne jobb megvárni az ovit?

Megyek kipihenni a mai napot, szerencsésen ma megint 5:40-kor keltett a csajszi :(

Itt tök félelmetesen süvít a szél ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Boscó: Akartam szavazni, de így nem találtam meg a Hannát :( Nem tudnál valami közelebbi linket adni?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Hát látom,nem csak nekünk volt tegnap szőrnyű napunk.

Vali: Remélem Alíz kihevere már az esést. Még jó, hogy Apa időben odaért

Vok: Sajnálom Apukádat akkár mennyire is ő tehet róla. Remélem felépűl és tanul ebből az egészből

Eszti: Amilyen hülye idő volt, nem csoda a fejgőrcs, remélem azért hamar elmúlt (nekem ilyenkor egyedűl a cataflame használ,meg a csend és sötét)

Edit: manökkennek szánom :) , hogy hogy bölcsi? Visszamész dolgozni?

Akkor közkívánatra: Én voltam a hülye picsa. Mentem át a hídon és néztem a visszapillantó tükröt, hogy sávot váltsak. Míg a tükröt néztem, besatuztak előttem, én meg félrerántottam a vizes úton a kormányt és rátapostam a fékre. A kocsi kacsázott, kormányozhatatlan lett, megpördűlt és neki szánkáztam a védőkorlátnak a kocsi jobb oldalával. Nem is értem miért nem nyílt ki a légzsák. Ami összetörött:elől a spojler,jobb lámpa,index, ködlámpa na és a motorháztető. Ja meg a váz fél centit elment, de ezt vissza lehet húzni a többit cserélni kell. Tippem szerint ez 3 kiló lesz. Mondtam Apának,hogy ne gondolkozzon a szülinapi ajándékomon, ez a javítás bőven elég lesz.

Na megyek,puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Hát, lányok, ma megkaptam a rekontrát. Era írt. :( Bemásolom....

Szia!


Újabb helyzetjelentés:


Sajnos, a helyzet még rosszabb, mint 3 hónapja. Kálmán, kedd óta az Országos Kardiológia, intenzív osztályán van. Leállt a bal szívkamra és szívizom funkciója.

Itthon már kezdett megerősödni, aztán, mint a villámcsapás rosszul lett. Szerdán behívott az orvosa és az mondta, hogy nagyon kritikus állapotban van. Adnak neki szívizom erősítő gyógyszereket, de ha nem használ valószínűleg, transzplantálni kell.

Eddig akár milyen erős is voltam, már nem tudtam tartani magam, még a Kálmán előtt sem. Minden nap alig várom, hogy halljam a hangját telefon, mert látogatási tilalom van az egész kórházban. Igaz, nem sokat tudok vele beszélni, mert a gyógyszerek hatásától, alig van magánál.

Hétfőn, mintát vesznek a szívéből, és lesz egy csomó vizsgálat, ami remélem, már csak jó eredménnyel zárul.


Apukám élettársa, is nagyon beteg. Az orvosok szerint max. egy hónapja van hátra (áttétes rák). Nagyon nehéz ezt is feldolgozni, hisz, több mint 20 éve vannak együtt és nagyon jó ember.


A helyzethez képest jól vagyunk a Martinnal és hugival. Martin nagyon nyűgös, a hugi meg remélem, kibírja még bent egy kis ideig a sok megpróbáltatás ellenére.


Remélem, a babanetről mindenkivel minden rendben és Ti is jól vagytok Hannával!

Puszi

Erika

Ez annyira szörnyű, komolyan!!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Gyöngyi!
Jajjjj!!! Hát, valószínüleg én is összetojtam volna magam! Szerencséd volt! Remélem ez nem vette el a kedved a vezetéstől!

Vali!
Tegnap már azt hittem kutya baja, mire ma reggelre berekedt... Hát, ennyit a tervezésről :lol: :lol:

Edit!
:lol: :lol:
Ne is legyen nálatok semmi gáz!!!!! Az a jó, ha nincs!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Jajj,Era ez nagyon nem hangzik jól. Annyira szeretnék valahogy segíteni nektek, de nem tudom, hogy. Nem is írok mást, én is imátkozom értetek, mint Mamacka, és remélem hamarosan pozitív írányba fordul az életetek

Vok:Annyira sokkolt az eset, hogy gondolkozás nélkűl újraindítottam a kocsit és beálltam a legközelebbi parkolóba. Csak ott bírtam kiszállni és megnézni,mit is csináltam a kocsival.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Egyébként ma már vezettem, de a kocsival szemben elvesztettem a biztonságérzetemet, ezért Apa ment az én kocsimmal én meg az övével a kasznishoz

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Hát sajna, mi folytatjuk mégis csak. :( A buli elmaradt ,mert apa elkezdet este hányni és fo….ni. Szegény ma is ezt a folytatja, én meg reménykedem ,hogy rajtunk nem jön ki.
De ez Eráékhoz képest semmi, :cry: nagyon drukkolok nekik. Ez szörnyű, ami velük történik. :cry:

Gyöngyi
Milyen kocsid van? :?:
Nagyon bátor vagy ,hogy már bemertél ülni :) , én tuti nem mertem volna. :?



Na most csak ennyi



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit: muszály volt bátornak lennem, mert nem volt senki aki haza vigye a kocsit :wink: , utána már átestem a holt ponton. Nissanom van

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Era!
Annyira sajnálom, hogy megint rosszabbra fordult Kálmánod állapota! Nagyon drukkolunk, hogy ezután csak jó jöjjön, már nagyon rátok férne! Ha tudunk valamit segíteni, szólj!

Gyöngyi!
Sajnálom a balesetet, de az a lényeg, hogy senkinek nem lett baja!
Lili tényleg olyan, mint egy kis modell!

Vali!
De jó, hogy Alíznak nem lett baja! Nagyon sírt? Gondolom, ti is jól megijedtetek! Nekem is nagy parám a lépcső, de szerencsére a Keve még betartja, hogy egyedül nem mehet a közelébe. Persze, ha lakáson belül lenne lépcsőnk, biztos más lenne a helyzet. :roll:
Beteg manóid nagyon édesek a képeken! Vince előtt le a kalappal, hogy ilyen türelme van még betegen is a kistesójához!

Edit!
Férjednek jobbulást, és drukk, hogy ne kapjátok el!

Eszter!
Hannának jobbulást! Akkor nem is megy holnap bölcsibe? Te dolgozol?

Bocs, most ennyire futotta, holnap jövök a többivel.
Holnap leszek először egyedül a két gyerekkel! :D :roll: Kíváncsi vagyok, hogy fogjuk átvészelni a napot! :roll:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: