[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok!
Bencének utólag is boldog születésnapot:)))))
Lidke:)
Nagyon édes a kislányotok!
Melitta:)
Jobbulást Zazinak!
Sajnos Nekem se jó már az utána való hét, mert hétfőn, kedden suleszban vagyok...pedig nagyon készűltünk, jó lett volna találkozni, hamár ide ritkán jövök:(
De talán egyszer...
Pusszancs mindenkinek..megyek dolgozni ez a második éjszakám..remélem gyorsan holnap lesz:))

KépKép
csema
 
 


Tünde, szerintem ne menj a kiállításra :?
Akkora sz*r volt.
90% csak fodrászoknak szólt.
Inkább a Beatuy majd áprlisban :wink:
Mi 1-re mentünk, és fél óránál többet nem töltöttünk ott.


Hogy mi a bajom Ilcsivel?????
Az, hogy nekem baromi nagy előítélezteim vannak,( főleg a Dior után) :lol:
Szerintem az elvárás,hogy valaki legyen már a saját cége reklámja.(Na, ez Ilcsiről baromira nem mondható el, max. ha valaki ráncos akar lenni)
Én elfogult vagyok egy-két márkával, és bármit is próbálna rámerőltetni bárki, nem sikerülne :?
De mindnekinek saját ügye, hogy mit ken magára.
Lehet, hogy vannak jó termékei is, nem ismerem, épp ezért nem ítélkezem(de nem is akarom megismerni)
Még egy: mivel gyümölcsökből, zöldségekből csinálja a cuccait(amik persze jók), de a legnagyobb allergének lehetnek egyéntől függően :?

Csak ennyi :D :D :D


Melitta, lehetett volna venni cuccokat, de nem volt mit.
Csak fodrász göncöket( vettem is Tony&Guy sampont, meg balzsamot ötszázért) :)

Akkor nem értetted félre, oké :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, pusszancs :D :D :D
Vali, tényleg jöhettek :wink:
Vendégek elmentek???
vas
 
 


Beatuy= Beauty
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , bocsika :wink:
vas
 
 

 
 

Angi,jobbulést Lidinek!!
nekük még jó szokott lenni a sinupret, meg a homeogene szopogatós homeós cucc :)
Stodal is jó :)
vas
 
 


Ildi: Megemlítettem Vincének a holnapot, azóta rágja a fülem miatta :wink: De ismerem a kölyköt, nem ám a srácok hiányoznak neki, hanem a számítógépetekre fáj a foga :oops: :oops: :oops: :lol:
No majd meglátjuk. Egyébként mikor mehetnénk?

Vendégek nemrég mentek el :wink: Olyan jó "bulit" csaptunk, hogy nem is vettük észre, hoyg este van :o

Pedig jó az Ilcsi :wink:

Angi: Jobbulást Lidinek! Remélem ma jobb éjszakátok lesz!

Boscó: Nálunk a kismotor nagyon menő. Felmegy az emelkedőn, és teljes lendülettel elindul lefelé. A múltkor a garázsig lement, ott a kocsi állította meg. Futni kár utána, nem lehet utolérni. Eddig még csak kétszer zakózott, de félek, nem állunk meg ennyinél :?

Ez a kistesó projekt - ahogy írsz róla - már nem is tűnik mission impossible-nek :wink: :lol:

Annácska: Akkor azért ez majdnem egy új laptop, a lényeges dolgok fel lettek turbózva rajta :)

A mostani kaja így nézett ki:
Füstölt szalonnát és 2 közepes hagymát kockára vágni és megpirítani. Rá a fél kiló darált húst, pirítani. Só, bors, pirospaprika, esetleg delikát. Aztán pici vízzel felönteni és kis mustárral meg 1 doboz tejföllel főzni kicsit. Közben egy zacsi orsó tésztát kifőzni, kizsírozott tepsibe önteni, hozzákeverni a cuccost. Tetejére még kicsi tejföl + reszelt sajt, és sütőben 5-10 percig összesütni. Ennyi. Ez egy jó nagy adag.
Szerintem fini :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Angi!
TOROKGYULLADÁS

Arropa Belladonna 15 Ch 3x5 (láz eseteén is)
Phytolacca Amerikana 9 Ch 3x5
Hepar Sulfur 15 Ch 2x5
Mercurius Solubilis 15 Ch 3x5

GÉGEGYULLADÁS

Stodal
Homéogéne 9
Coccus Cacti 9 Ch 3x5

KÖHÖGÉS (száraz)

Cephaelis Ipecaccuanha 9 Ch 3x5
Drosera 15 Ch 1x5
Sticta Pulmonaria 9 Ch 2x5
Cuprum Metallicum 9 Ch 2x5

KÖHÖGÉS (hurutos)

Pulsatilla Pratensis 15 Ch 2x5
Mercurius Solubilis 15 Ch 2x5
Hepar Sulfur 15 Ch 2x5

Homeos doksi.doc

Ezek vannak nekem köhögésre, de elég neki 3 golyó is, nem kell 5. És még a Fenistil csepp jött be nagyon.

Kép

Kép
nancsika
 
 


Jah, és a nap híre: Alex bilibe pisilt. :D:D:D:D:D:D:D:D

Kép

Kép
nancsika
 
 


Vali, jöhettek nyugodtan bármikor , de most már Natasa is köhög :? :? :? :? :? (Aliz meg éppen most gyógyult meg.Esteleg, ha betegszabin akarsz megint maradni otthon :wink: )

De Levente éppen nem gépezhet megint a múlt heti magaratáskártyás füllentgetése miatt :lol: :lol: :lol: :lol:

Ahogy gondoljátok :wink: :wink: :wink: :wink:

Ez jó kaja lehetett :wink:
vas
 
 


negyed 7-kor felébresztett Olivér :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Brutál :roll:

még szerencse 9-kor lefeküdtünk tegnap családostól :D :D :D
vas
 
 


Nancsika: Alex is nagyon ügyes nagyfiú :)

Ildi: Még nem tudom, nálunk viszont most kelt fel a család :shock: Vagyis Vince még alszik :roll:
Negyed 7-es ébredés nem is olyan brutál, és nagyon sokszor kiegyeznék vele :)
Kíváncsi leszek, akkor is akar-e menni, ha nincs számítógépezés :wink:

Köhögés szerintem belefér, nem hiszem, hogy sok olyan gyerek van mostanában, aki nem köhög, vagy folyik az orra :?

De mondom, majd megbeszéljük, ha mindenki magához tér. Apa Visegrádra akar menni. Ha megyünk, hívlak :wink:

Megyek reggelit csinálni.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok mamik!

Mi ma egész nap a lakásnál voltunk, festettünk férjem gittelt én összeírtam egy listát, hogy mire van még szükség... hááát elég hosszú lett :roll:
De olyan jó látni ahogy alakul... egész vidűm lettem :)


Áronom viszont reggelre belázasodott, nem tudom mi lehet vele, ugyanis más tünete nincs... 38 körül mozog ami fognak sok lenne.

Andor meg úgy néz ki megint befarolt... alul rugdos és felül csuklik! :)
No de még van időnk! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


START Klub kártya
*Utazás féláron!*
Megérkezett a START Klub kártya, amely 50 % kedvezményt nyújt a teljes
árú menetjegy árából, valamint jelent~os nemzetközi kedvezmények
igénybevételére is jogosít!

*A START Klub kártya alapára:*
Fél évre: 26 éven aluliaknak 14.900 Ft, 26 éven felülieknek 19.900 Ft.

Egy évre: 26 éven aluliaknak 24.900 Ft, 26 éven felülieknek 34.900 Ft.

Figyelem!

A START Klub kártya az Utazás 2008 kiállítás alatt (2008. február 28-tól
március 2-ig) akciós áron vásárolható meg: a féléves kártya áráért egy
egész éves érvénytartamú kártyát vásárolhat! Keresse fel Ön is
standunkat, menetjegyirodáinkat vagy a GySEV pénztárait!

*A START Klub kártya akciós ára egy évre:*
26 éven aluliaknak csak 14.900 Ft,

26 éven felülieknek csak 19.900 Ft.

Az akció keretében vásárolt kártyák 2008. április 1. és 2009. március
31. között érvényesek.

Az akciós igényl~olap letölthet~o honlapunkról.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


no Vali, mi volt ma a program? :)

nancsika: Szupi, hogy Ala is már pisil a bilibe

Ildi: Nekem napok óta 6 kor kell a Lili (plusz éjjel kb. 4 szer). Már nincs is szükségem alvásra :) Lehet, hogy a napelemes lettem :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Áronnak már 39 a hője... :(

és egyre nyűgösebb...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Déva királylány gyönyörűség! Lidke, várjuk majd a szüléstörit is ám! :)

Minden kis betegnek jobbulást!

Angi, calcium sandoz. Mondjuk Botiba csak trükkel tudtam beletukmálni, de hatott. Nekem újabban csak ez segít.
Sinupret is nagyon dícsérik.

Sajna Boti is tiszta taknyi lett mára, nyűgőske már vagy 3 napja, meg az ucsó két éjszaka is brutál volt. Ezer éve nem volt ilyen,úgyhogy én is hulla vagyok. Most már alszik.
Szal így valszeg mi sem indultunk volna el. Bár én egyelőre csak a fogacskára tippelek, még mindig nem törtek át, pedig felpuhulva és ki is van repedezve az ínye. Jövő hét kérdőjel.

Mamac, szuper,hogy így haladtok, éljen!

Jó éjt!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Áronnak, Botinak, Natinak,
JOBBULÁST!

Köszi lányok a sok-sok tippet a köhögésre. Ma már szinte teljesen ok volt.

Nancsi,
Neked külön köszönet a sok köhögés elleni felsorolásért. Elmentem ezeket. A Fenistil csepp tényleg jó.
Anita,
köszi. Remélem akkor már nincs sok hátra a fogkibújásig Botinál.

Remélem mindenkinek jól telt a 7vége. Mi állatkerteztünk ma.
Megyek aludni, mert hulla vagyok.
Jó éjt!
angi79
 
 


Sziasztok :)
Csema :)
Sajnálom, hogy nem tudtok a jövő héten jönni a talira :(
Remélem azért majd össze tudunk hozni egy olyan talit, amire Ti is el tudtok jönni. Jó lenne kicsit beszélgetni veletek :)

Ildi :)
Hát neked semmi nem elég jó :wink:
Na én nem szeretnék ráncos lenni, így gyorsan el is dobom Ilcsi krémem :lol: :lol: :lol:

Vali :)
Nekem is úgy tűnik, hogy új a laptopom, mert most nem áll le fél percenként :D
A kaja nagyon finin hangzik, még ha nem is egy fogyókúrás :lol: :lol: :lol: :wink:

Nancsi :)
Köszi a homeós összegzést :)
Gratula Alexnek a bilizéshez :D

Mamacka :)
Sajnálom, hogy Áron lázas :(
Klassz, hogy haladtok a lakással :)

Anita :)
Szegény Boti :( Jobbulást neki. Remélem, hogy csak a fogacskája :)
Neked meg egy jobb éjszakát :)

Angi :)
Örülök, hogy jobban van már Lidi :)
Milyen volt az állatkert? Mi is akartunk menni, de olyan sok minden be van zárva, hogy inkább kihagytuk :roll:

Látom sokan töltöttük a napot a szabadban :)
Mi is kirándultunk egy nagyon Nagymaroson, meg a környékén :) Olyan klassz idő volt, jól esett a séta :) Jól ki is fáradtak a gyerekek :D
Megyek én is aludni. Jó éjt!

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


na amíg Ti aluszkáltok én irogatok kicsit... :lol:

Ildi, Anita, Mamacka: jobbulást a kicsiknek!!!

köhögésre az vált be a múltkor, hogy Calcimusc ampulla + fenistil csepp, ezt lefekvés előtt adtam és éjjel nem volt gond.

Nálunk szerintem elég száraz a levegő, úgyhogy párologtatni kéne

Tanusíthatom, hogy Vali menüje nagyon finom :wink: :D
Úgyhogy jövő héten apának muszáj lesz ilyet csinálnom!! :lol:

Na, elmentem a kiállításra, már csak azért is, mert ez egy szabadnap volt nekem :wink: :P :oops:
Én beültem az előadásokra, kozmetikai cég tényleg kevés volt

Boscó:
küldj priviben összetétel listát egy-két termékről, úgy jobban meg lehet mondani, hogy jó-e!

Egy kis kozmetikai "titok":
Ami nem professzionális kozmetikum (tehát üzletben vagy hálózatokban lehet venni), annak a hatóanyag tartalma max. 5%, ez azért van, hogy a laikus vásárlók nagy hibákat ne tudjanak a bőrüknek okozni (persze így a várt hatás is elmarad... :? )

erről ennyit :)

megint elkezdtem a 90 napos fogyit 4 napja, tök jól bírom, annyira elszánt vagyok, hisz jön a tavasz/nyár... :roll: :D

Mamacka:
még tényleg van bőven ideje Andor babának, hogy beforduljon a kijárat felé!!!
ne azt írd össze, hogy mi hiányzik (mint én tettem), hanem hogy mi van meg, ügyesek vagytok, hipp-hopp beköltöztök majd!!!! :)

Nancsika:
én is köszi a listát!!!!!

Vok Eszti:
nem is mesélted, hogy használod-e az új szerkezetedet??
használ??? :?:

Azért nem semmi, hogy csak megemlítettük a babatalit és már mindegyik beteg lett, hihetetlen :shock: :(
nálunk is van egy kis orrfolyás...

Melitta:
Zazi javult már??

Ma már holnap van, úgyhogy megyek!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Jó reggelt,

Lidke, gyönyörű a lányotok, és várom nagyon, hogy mesélj. Mindent és bármit. :)

Tünde, én is kezdem holnap a fogyit (nekem 10 kiló minimum), de én most Gastroyalt választom segítségül, az szénhidrát mentes diétát (Atkins), kihozzák a reggelit-ebédet-vacsorát, és ha csak azt eszed (egyébként nagyon jó menük vannak, csupa fehér husi és zöldség), elég jól be lehet indítani a fogyit, aztán három hét múlva lehet pici szénhidráttal kiegészíteni. Szóval nagy reménységgel csapok bele, annyira elegem lett. Szóval én is lelkes vagyok! :)

Mi jól vagyunk, Benyó szülinapját Alsópáhokon ültük, barátokkal, szuper jó volt, az idő is, tegnap 19 fok volt. Pancsoltunk, játszottunk egész nap, irtó jó volt. :)

Nekem meg jön az utolsó szabad hetem, aztán indul a gyűrés. :)

Ildi, én az Avon óta vagyok szkeptikus a kozmetikumok iránt, én ott elég sokat foglalkoztam a termékekkel, hogy mik vannak benne, hiszen én megkaptam külföldről a termékleírásokat, hatóanyagokat, azt kellett bevizsgáltatni, és megkaptuk a vegyészektől, hogy mi van benne...... :roll: Inkább nem részletezném, de azt is tudom tőlük, hogy nagyon kevés kozmetikum van, amiben van megfelelő hatóanyag. A legtöbbje (ahogy Tünde is írta) főként "zsír" és víz. :roll:

Az Ilcsinek legalább az az előnye azért megvan, hogy van benne legalább gyümölcs, meg zöldség, ami persze allergizálhat, de legalább van benne valami cucc. :P

Mi még mindig tartjuk magunkat a betegségek ellen, hál Istennek, facsarom is a sok gyümölcsöt-zöldséget, nem mintha ettől lenne, de biztos használ valamit. :)
Vendég
 


Ja, és még a fogyit kiegészítem biciklizéssel, ha már kezd ilyen jó idő lenni. :)
Vendég
 


Sziasztok
Hát, tényleg nem akarják ezek a gyerekek, hogy egy jót beszélgessünk. :lol:

Levi is kezd gyanús lenni, bár neki is, most jön a két utolsó foga. Majd kiderül hogy melyik a bűnös. :roll:

Kozmetika: Akkor én bekenem az arcom zsírral, és utána lemosom vízzel. :lol: És még olcsó is. :lol:

Tünde
Csak nem ti voltatok a vendégek Valiéknál? :wink:

Tünde,Eszti
Hajrá fogyi!!!!!! :D

Angi
Állatkertbe mi is készülünk, Levi is élvezné ,de szerintem a vidámparkot még jobban. :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Jó reggelt!
Mi negyed 7-kor keltünk. :?

Eszti,
hajrá fogyi és biciklizés! Szupi, hogy jó volt a 7vége! Képek? Gratula Nektek a féléves házassági évfordulóhoz! :D
Annácska,
nem túl sok állatot láttunk. De szerintem most ennyi elég is volt Lidinek. Ma is emlegette a fókákat, mert azok nagyon tetszettek neki. Nagymarosra mi is szoktunk járni, arra szerintem is olyan szép.
Vali,
Visegrád vagy Ildiék?
Tünde,
akkor tulajdonképpen milyen arckrémet kellene venni? Nekem vichy van, de akkor gondolom ez se jó... Jobbulást az orrfolyósnak! Drukk Neked a fogyihoz!
angi79
 
 


Mamacka: Jó hír, hoyg szépen alakul a lakás :)
Áron hogy van? Hogy telt az estétek? Jobbulást a kis betegnek!

Gyöngyi: Napelemes??? :lol: Nálunk is egyre gyakoribb a 4-5x kelés :( Én nem bírom megszokni, de lehet, csak idő kérdése ez is :? Lili nálatok is minden egyes alkalommal üvölt is?

Anita: Jajj szegény Boti :( Gyógyulgasson ő is! :)

Angi: Visegrád Ildiékkel :lol: :lol: :lol:
Állatkert jó lehetett, mi is tervezzük. Most nem voltak még nagyon sokan?

Annácska: Nálunk otthon nincs fogyókúrás kaja :wink:
Te hogy bírtad a kiruccanást? Biztos jó lehetett :)

Tünde: Ki taknyizik? A zöld pólós? :wink: :lol: :lol: :lol:
Na most beleültetted a bogarat a fülembe ezekkel a kozmetikumokkal :? Ezek szerint mind vacak? A L'oreal meg a Vichy sem jó? Akkor ajánlj valamit légyszi otthoni használatra! :wink:

Eszti: Jól használd ki ezt az utolsó hetet! :wink:
Alsópáhoki képek? :)
Kitartást a fogyihoz! :) Nekem dobhatnál át pár kilót, mondjuk úgy mellmagasságban :wink: :D

Babetta: Szabadalmaztasd a találmányod, nehogy idő előtt lenyúlják :wink:
Nehogy má' Levi is lebetegedjen :shock:

Most csak ennyi, főnökveszély van :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


sziasztok

Kivételesen 8-kor keltünk :)
Vali: változó, van, hogy feltérdel az ágyba éskiabálnekem, van, hogy sír

Eszti: én csináltam a Gastroyalos szénhidrát mentes diétát, két hétig bírtam(nekem kevés volt ez a mennyiség) Egyébként 3,5 kiló lement.

Tiszta hülye vagyok. Kimentem a konyhába, hogy lekapcsoljam a keménytojást... hát nem elfelejtettem bele tenni a vízbe. Az meg ott zubogott magába már 5 perce :)

Tünde: te, hogy bírsz ilyen sokáig fennt lenni?

Edit: ti is betegek lesztek? Ez nem jó hír

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Köszönjük!
Áronnak a kedve jó, láza még megvan de nem olyan vészes.
Remélem nem szökik fel jobban.
Éjjszaka nem volt gond, este kapott egy kis hűtőfürdőt.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mi ez a pangás? mégis csak van tali? :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: Jah .. gyanusan nagy a csend ma errefelé :wink:
De végülis jó idő van, biztos mindenki csavarog, csak én sínylődök idebent az irodában :evil:

Mamacka: Ezek jó hírek :D Dokihoz nem is mentek?

Eszti: HELP! A fagyasztásos akció után lehet vízbe menni? Vagy szex mellett az is tiltva van?? Mennénk wellneselni, de ha ezt se lehet, meg azt se, akkor inkább napoljuk :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Hát ennyit a taliról... :( Legközelebb valami kamu dátumot írjatok meg, hogy a kölkök félretájékozódjanak... :lol: vagy írjunk rejtjelezve... :roll:

Eszti, pont akartam kérdezni, hogy milyen volt a Kolping. Képeket énis néznék. Mi a végén olyan sokan megyünk áprilisban, hogy két házat is foglaltunk. :wink: így még mindig elég elfogadható az ára, mert vannak két hálós házak is. Tudsz valami jó kis vendéglőt a környéken?Öneláttósan megyünk.

Betegeknek gyógyulást. MI most a változatosság kedvéért azért megyünk rendelésre, mert van Pötyi arcán egy piros borsónyi folt, olyan, mintha száraz lenne és hiába kenem, nem múlik el. És a bal szeme meg könnyezik ha kint vagyunk, pedig már nincs hideg. :shock:

A fogyásról meg annyit, hogy nekem az endo miatt nagyon hasznos a lúgos kajálás és csak úgy repkednek le a kilók, ha akarom, ha nem. :roll: Lassan nyuszi füleim lesznek, annyi züldséget zabálok. Mondjuk észervettem, hogy nem vagyok annyira fáradékony sem. Már nagyon várom a műtétet, hogy utána jöhessen az a kistesóóóó! :wink: Kicsit aggódok, mert pont most kell majd lepasszolnom nagyiékra Pötyit, amikor kitört nála is a két évesek szeparációs szorongása... pedig tudjátok, hogy neki sosem volt ilyen,most meg éjjel ő is felkel többször és csak kiabál, hgy Ajjjjaaa, Ajucika!!! :roll: Nappal sem hagyja senkinek, hogy foglalkozzon vele, állandóan "Anya, mutatni hol van anya..."

Na mentem ebédelni...
Puszi:
Barti

UI: sajna a jövő hét nekünk sem jó, mert most szombattól családi bazi nagy síelésre megyünk (márha lesz hó... :? )

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Gyöngyi: napelemes! Ez tetszett! :lol: Nekem is alvásra van legkevesebb időm, pedig Hála Fannika végigalussza az éjszakát.

Vali, Annácska: nem nem, kistesó projekt nálunk kilőve egyenlőre :lol: :wink: Ezt ne feszegessük itt többet jó????? :wink: :wink:

De jó, mindenki kirándulgat ebben a szép napos időben, mi meg kutyaszart szedtünk egész nap az udvarról. Kb.4 havi termést kellett zsákokba pakolni, 3 kutyától.....Annyi volt, hogy egyszerűen nem lehetett már lépni tőlük. Mostmár minden hónapban egyszer ez lesz a kötelező program :lol: :lol: :roll:

Betegeknek jobbulást!!!!!!!!!!!!Fannika is köhög. :cry: :cry:
Vendég
 


Bartika:Aranyos lehet Pötyi, ahogy mondja a kis dolgait :) Mi március 27-től kolpingozunk, sajnálom, hogy nem egyszerre megyünk

A Lili az mondta ma a traktorra, hogy trakosz. Nálunk is megy a kakaó (ha szívom az orrát, akkor mondogatom vele a vákum miatt) csak ő így mondja: kakajó :)

Vali: sajnálom,hogy ebben a szép időben bennt kell gubbasztani az irodában.Emlékszem én is, hogy utáltam ezt. Szerencsére nekem mobilis volt a melóm, így nem voltam állandóan az asztalhoz láncolva. Ildiéket Visegrádon hagytátok :P , csakmert ma még nem írt.

Mamacka: remélem Áronnak lejjebb ment mára hője

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


boscó: Na akkor nálatok is el lehet kezdeni a kúrát, szerencsére Nancsika alaposan felkészített mindenkit a kis listájával :)
Kutya kakával nálunk is tele van az udvar, és általábban a Lili bele is lép. Mi hétvégeken összeszedjük,de így is marad 1-2 kiaknázatlan terület :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali: hova mennétek wellneselni?

Írogatok én magamba is :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali, a vizet nemtom... :roll:

Gyöngyi, muszáj lesz bírnom, de most úgy érzem fogom bírni, mert MUSZÁJ. :) És felkészítettem az uramat is, hogy ő is tartsa bennem a lelket, de ahogy én néztem, nekem nem a mennyiséggel tuti nem lesz bajom, ezért is választottam ezt, viszont szuper előny, hogy változatos lesz, és kézhez kapom. Jövő héttől elég kevés időm marad arra, hogy éhezzek is, meg minden nap valami fogyisat főzzek, készítsek. :roll:
Na mindegy, meglátjuk. :)
Vendég
 


Eszti: Kár :( Akkor nem marad más, felhívom a dokimat, hoyg érdemes-e lefoglalnunk a szállást.
Fogyi biztos menni fog, ha már fejben így eldöntötted :D

Gyöngyi: Apa kapott egy jó kis balatoni ajánlatot :)

Ildiékkel nem 'tom mi van, tény, tegnap Visegrádon váltunk el, mert ők kompoztak. Lehet, hoyg nem keresztbe, hanem hosszába ment tegnap az a komp??? :wink: :lol: :lol: :lol:

Bartika: Szóval nálatok is megy a műsor este. :? Most van náluk szeparációs szorongás??? Tudom téged nem vigasztal, de engem ez kicsit megnyugtatott, mert kezdtem úgy érezni, hogy ez már nem normális viselkedés.
Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy meddig fog még tartani :?

Boscó: Értem a célzást! :wink: :D
Kutyaszar lapátolás is lehet jó program. Azt mondják, mindenben meg lehet találni a szépséget :lol: :lol: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Boscó:
tényleg jó program lehetett... :lol:

Eszti:
hurrááá, de jó, hogy Te is elkezded, majd tartjuk egymásban a lelket, aztán megyünk egy magazin címlapjára... :lol: :lol:

Bartika:
nagyon irigy vagyok a kiruccanásotokért (na ez egy jó szó :lol: )

Gyöngyi:
gondolkodom még mindig, hogy mi a köze a vákumnak a kakaóhoz? :D :lol:
várj még egy kicsit, hátha rájövök... :)

Kozmetikumok 2:
el kell menni egy nagyon jó kozmetikushoz aki normális, minőségi termékekkel dolgozik és ő ad házi ápolásra krémet

fontos, hogy tisztítót is adjon, mert ha "csak úgy" bekenjük egy krémmel magunkat, akkor semmit nem ér, mert az elhalt hámsejtekre kenjük és semmi nem szívódik fel

a Vichy, Avon... tele van kőolajszármazékkal, más vegyszerekkel (hű erről tudnék most sokat beszélni :wink: ), jobb esetben tényleg sok víz és zsír között a nagy semmi...
persze a reklámszöveg megvan hozzá, hogy mi a hatóanyag, de az a hatóanyaglista utolsó helyén van, olyan 1 ezrelékben

na, abbahagyom

különben is tanulnom kell még...

Nagyon jó idő van, remélem mindenki úton van!! :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok :D

OLGO VAGYOK!!!! :lol: :lol:

Egy kis ideje újra olvasgatlak benneteket mert már nem fáj a szívem ha látom a kistesós vonalzókat :D

Most jöttünk Petimmel az uh-ról.
Drága kis magzatunk szépen fejlődik,már 2 cm a fejkörfogata és CRL:6,31. :D
Picit aggasztott minket,hogy kialakult egy vérömlenyem a méhszáj felett,szerencsére a babótól és a lepénytől a lehető legtávolabb...
De a mai uh-on láttuk,hogy már jóval kisebb lett.
Doki szerint babónak nam árthat csak feküdnöm kell míg szépen fel fog szívódni.
Mostmár nem fogok izgulni többet, mert minden rendben lesz!!!
Ja.... és határozottan úgy néz ki van valami a lába között!! :lol: :lol:
Persze ez még nem 100 % de tény,hogy láttuk mindannyian :lol:


Angi
kb még 2 hét fekvés vár rám de utána találkozunk. Már nagyon várom :D

Bettus,Lidi,Boti,Bence,Szófica Isten éltessen Benneteket!!

Lidke :lol:
Gratulálok a gyönyörű kis Dévához!!
holka
 
 


Olgo: Ez ám a jó hír. Nagyon örülök, hogy összejött a baba. Gyere sűrübben ha tuddsz

Tünde: a K betüs szavakkal orrszívás közben vákum jön létre az orr- és arcüregben. Ezért jó ha sír a baba orrszívás közben, mert így hatékonyabban kijön a fiku. Ha nem sír a baba, akkor kell K betűs szavakat mondogatnija a kicsinek (kakukk, kakaó ilyenek) :) Azért vagyok ilyen profi, mert már megjártunk pár helyet az orrfolyás miatt sajna

Na megyek Apának kaját adni

Vali: Lehet, hogy már a delta torkolatnál vannak?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Olgo, tyű de jó hír!! :) Gratulálunk, és csak így tovább! :)

Tünde, hát ja, a címlapra pályáztam eddig is!!! :) :)
Nekem pl. az arclemosókkal eddig az volt a bajom, hogy bármilyet használtam, ragyás lettem tőle. :roll: Legfőképp akkor szép az arcom, ha semmit nem kenek rá, és néha a kozmetikusnál feltöltöm a víz- és tápanyagraktárakat. :)

Bartika, Kolping megint nagyon-nagyon jó volt, jó időben még jobb, mint télen, mert a sok szabadtéri játszó nagyon kafa, az uszi is nagyon jó volt megint. Kajálni lehet ott is az étteremben, ebédre mi ott szoktunk menüt, az nagyon finom. Amúgy éttermek inkább Hévízen vannak, oda érdemes menni, Alsópáhokon nem nagyon van.
Vendég
 


Vali
Ilyenkor nemszeretem orvoshoz vinni nehogy betegebb legyen. Voltam védőnőnél és felírattam egy kúpot, de ma már sokkal jobban volt, most estére megy fel megint egy kicsit, de délután már kifejezetten hűvösnek éreztem...


Hoztam képeket:

a 30 hetes pocak...

Kép Kép Kép

Áronom
Kép

Tegnap a Hajógyári szigeten voltunk:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép


Pizza
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ja nem is tegnapelőtt voltunk a szigeten... mielőtt beteg lett... :)
Mindenáron bele akart menni a Dunába! :) de most nem engedtük :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kolping :) sok gyerek volt, meg szülinapi köszöntés, és hozzátenném, hogy a felnőttek is marhára élvezték a gyerekjátékokat, csúszdáztunk, homokoztunk, libikókáztunk, szóval kicsit mi is gyerekek voltunk.

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Eszti:jajj, de várom már én is. :) Szívem szerint most indulnék. Drukkolok, hogy neked nagyobb kitartásod legyen,mint nekem volt fogyi ügyben :)

Tünde: és az Amway termékekkel miújság? Az én kozmetikusom olyat is használ. Jó tanulást

Mamacka:nagyon szupik a képek, legjobban az a kép tetszik, mikor a kidőlt fán fekszel (tök profi :) )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


A legeslegjobban persze azt a játékot élvezték, amit az utolsó képen láttok. Bebújtak a szemetes mellé, majd keresni kellett őket, és aztán kitörtek. :) Hát ezt asszem egy óráig is játszottuk, és persze nem unták meg. :)
Vendég
 


Eszti: Nagyon szupi lehetett a hétvégétek :) Annyira látszik, hoyg jó volt a hangulat :D

Mamacka: Apának nagyon dögös sapija van :lol: :lol:
Remélem akkor Áron most már túl van a nehezén, és hamarosan meggyógyul teljesen :)

Gyöngyi: Hogy te miket tudsz??!? :shock: Ezt a K betűs dolgot nem is hallottam eddig. Mondjuk nekünk ezzel nincs bajunk, mert Aliz végigüvölti az orrszívást (is) :?

Tünde: Most már látom, hogy hamarosan te fogsz bennünket ellátni kozmetikumokkal :wink: :D
Én L'orealt használok, arra nem írtad, hoyg az is sz@r ... A Vichy-ről meg nem is gondoltam volna ... :roll:

Olgo: Óriási gratula a kistesóhoz :) Gyere gyakrabban beszámolni, hogy mi van veletek :)

Ildi: Tényleg ... merre vagy?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


evezek......,evezek......,evezek............,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Ildi: Hehe :D ... és nyertél hozzá egy laptetőt :P :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: A Lili is kb. 2x nem bőgött szívás közben.

Ildi: de látom laptopott azért vittél magaddal, meg hálokártyát (vagy mi a fity-füty) :)

Na jól kiakasztottam magam honfoglalón, nem is játszok most egy darabig :evil: inkább puzzle-zek

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali: beelőztél :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


ááá,inkább sudokuzok. Jól el vagyok mi? :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: Gyors vagyok, mint a villám :wink: :lol:
Viszont most elmegyek fogatmosni ... szóval ha akarsz valamit ... addig adok előnyt :lol: :lol: :lol:

Ildi: Azt hittem legalább kikötsz, de látom továbbeveztél ... :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: