[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Hogy szó ne érje a ház elejét:
Minden szülinaposnak így utólag is nagyon sok boldog szülinapot!
Ja és persze Ildi anyunak is :D
Kép

Melitta :)
Sajnálom, hogy Zazi nincs jobban :( Gyors gyógyulást neki!
Részemről oké a későbbi tali is.

Nancsi :)
Örülök, hogy végre otthon vagytok. Jól rátok ijesztett Ala.

Hű nem tudom mit akartam még írni, de majd legközelebb :)
Mi egyébként jól vagyunk. Pocaklakó rendben genetikailag, így megint csak paráztattak egy sort. Kicsit kiakadtam mikor közölte a genetikus, hogy ne is ábrándozzak arról, hogy valaha is kiderül mitől rosszak eredményeink. Pedig reméltem, hogy végre pontot tehetünk ennek a kalandnak a végére...
Ja és tuti kislányunk lesz :D A nevét még nem tudjuk, de már van egy hosszabb listánk, amiből csemegészgetünk.

Na most röviden ennyi megyek, mert még egy csomó dolgom van és Petka sem hagy élni :D

Puszi
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska
Gratulálok a jó eredményhez és a kislányhoz!


Benyófi
Isten éltessen!

tényleg nem sokat változtál...

[img]
http://a-reka.freeblog.hu/files/2077.jpg[/img]

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Melitta: ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ szegény Zazi :(

Kép


Annácska: Szupi, hoyg minden rendben :) Gyere kicsit gyakrabban :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Melitta, sajnálom, hogy nem alakul jó irányba a taknyi. :(
Nekünk sajnos nem jó már utána lévő héten, mert akkor kezdek a munkahelyemen, de nektek nagyon jó szórakozást kívánok. :)
Vendég
 


Sajnálom, Esztipeszti! És végül milyen munka akadt?

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk, Dévát saját felelősségre hoztuk haza, most izgulok, hogy mi lesz vele, a doktornő nagyon durva dolgokat vágott a fejemhez. A gyerekágy egy rémálom volt, most az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy egy influenzás nőt raktak be mellém. Mindjárt teszek fel képet, aztán majd később jövök a részletekkel.


BENYÓNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Úh, Lidke! Ügyesek vagytok!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta, sajnálom, hogy nem javul Zazi :(
Nekem nem baj, ha eltoljuk :wink:
Csak sajnálom, hogy ez most elmarad :wink:
meg hogy pl.Esztiék akkor már nem tudnak jönni :(
Jobbulást Zazusnak :D

Egyébként nekünk is necces lett volna a hétfő, mert Olivérnek is 37,2 volt a hője reggel, és köhög.
De amíg csak ennyi a baj, addig oké.
Múltkor is csak egy hétfői napon volt hőemelkedés, aztán semmi.
Remélem most is megússzuk ennyivel.

Nancsi, de jó, hogy otthon vagytok!!további jobbulást Alexnek is :D :D

Vali, á, nem puhítgatom apát, kibírom egy (másik) farsang nélkül :wink:
Úgyis vért izzadtam, mire sikerült rábeszélnem, hogy mégiscsak weekendezzünk a ház.évford.-on :D
Így mégiscsak megyünk!!!!!! :D :D :D :D (bár nem London, de ennek is örülök)
Szóval happy vagyok!!! :D :D :D

Annácska, mégegyszer szupi, hogy okés mindnen!!!
Anna, Vali, köszi anyukám nevében is :D
(így Benyó szülinapját sose felejtem el) :wink: :wink:

Anita, hogy hogy bírok ennyi mindent csinálni?
megedzett az idő vasfoga :lol: :lol: :lol: :lol: Amíg Leventével voltam csak otthon, soha se volt időm semmire, na, azóta ez megváltozott, több szálon futnak a napjaim(jelenleg is megy a mosógép(3.), aztán már takarítottam, kigányoltam a kávéfőzőt(közben eláztattam a konyhát :lol: :lol: :lol: )=szóval messze se vagyok tökéletes :lol: :lol:
Viszont megjött a reggeli kakajárat(kicsit késett), mennem kell, bűzölög Natus :D
vas
 
 


Lidke, de jó, hogy vagy megint!!!

Miket vágott a fejetekhez, és miért?? :shock:

Várom a képeket!!! :D
vas
 
 


Melitta,
jobbulást Zazinak! Sajnos akkor Esztiék nélkül mi se jutunk el a buliba, de Nektek majd jó szórakozást és csináljatok jó sok képet!!!
Ildi,
anyudnak boldog szülinapot! Mentek hozzá? Cuki Nati a dumával. :)
Nancsi,
akkor drukkolok, hogy Ala hamar meggyógyuljon és megússzátok a rotát. Kitartás!
Vali,
ja még nem említettem apának az autós ajánlatodat.


Szerdán Lidi ismét alkotott. Valahogy levadászta az asztalomról a lemoshatós filcét és avval kidekorálta a nappalit, amíg én teregettem kint. Volt a parkettán, a kanapén, a pléden és a párnákon. Szerencsére el tudtuk tüntetni. Mellesleg rém büszkén mesélte apának a tettét este.

Mindenkinek jó 7végét!
Déva babára már én is kiváncsi vagyok. :)
angi79
 
 


Lidke: örülök, hogy hazajöttetek. Nagyon ügyi vagy, ne hallgass a banyákra, csak a rosszindulat beszél belőlük.

melitta:Zazi gyógyuljon meg hamar. Én már le se mertem írni, hogy a Lili is taknyozik megint. Mi valószínű egyébként se mentünk volna, mert számolgattam jobbra, balra az útídőt és duplájára jött ki,mint amit ott tudtunk volna tölteni. Viszont továbbra is áll, hogy Pesti taliba benne vagyok,ha nincs éppen más programunk

Annácska: de jó,hogy ilyen hírekkel jöttél. Bár részemről egy percig se volt kétséges, hogy minden oké a babussal :)

Angi: Szerencsére nálunk ki van iktatva mindenféle filctoll, viszont van zsírkréta meg szines ceruza. Vettem neki egy A4-es szakrajzfüzetet, és most abba firkálgat az Apjával. Helyesek :)

Ildi: Csak ámulok és bámulok, hogy mennyi energia van benned és, hogy mindig mindenre van időd 3 gyerkőccel.Nem vagy ám semmi. Majd egyszer súgd meg mi a titkod :)

Na megyek eszek valamit :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidke: Jajj de jó, hogy már otthon vagytok! :lol: :lol: :lol:
Majd mesélj, mi történt :shock:
Képet is nagyon várjuk már, de tudom, hoyg van most egy csomó fontosabb dolgod :wink:

Eszti: ÓÓÓÓÓÓÓ de kár, hoyg nem tudtok majd jönni :(
De az új meló nagyon izgi :D

Ildi: Oli már megint mivel küzd? :shock: Nehogy már ti is hétvégére betegedjetek le! Mi úgy szoktuk ... :?

Szupi, hoyg mentek nosztalgiázni :D Itthon vagy külföld?

Angi: Na az ilyenektől én gutaütést tudok kapni :roll: Még jó, hoyg sikerült mindenhonnan kipucolni :) Azt bírom, hoyg olyan cuki ártatlan pofit tudnak hozzá vágni ... :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Angi:filctoll :? :? :? :D :D :D :D (én is átéltem már ilyet, csak az nem lemosható volt) :lol:

Vali, csak idehaza :wink:
Nem tudom mi van Olival, de talán semmi komoly.
Natus is fikás már.
Ő meg felébredt az előbb, lehoztam, erre most békésen alszik mellettem :D

Gyöngyi, á, nem ám......... :wink:
Néha olyan lusta vagyok, akkor csak tengődök itthon napokig(ilyenkor ebédre is max. tojásrántottát eszünk, de vannak pörgős napjaim is) :wink:


Tünde, kiállítás hétvégén???? :wink: :wink: :wink: :wink: (én megyek)
Jövő szombat du.akkor oké?
Áll még a megbeszélt dolog??? :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Annyira ciki:Múlt héten indult a könyvtárban Harry Potteres sakk klub.
Leventéék pont ott voltak az osztállyal, és tök tetszett neki.
Mindnen pénteken van 1-től 3-ig , tök ingyenes, és sakk oktató tartja.
És:érdekli a Leventét(végre valami)
És megígértem neki, hogy ma előbb megyek érte a suliba, és elviszem.
ELFELEJTETTEM!!!!!!!
legyeen mentségemre,hogy Olivér is itthon van, és mindketten aludtak, de megtudtam volna oldani, de teljesen kiment a fejemből.
tök nyomorultul érzem magam.
tuti még bőgött is miatta, hogy nem mentem érte.
basszus, ég a pofám :? :? :?
vas
 
 


Eszti: Bencének kívánunk mi is nagyon boldog 2. szülinapot!!!!! :lol:

Ildi: sajnálom, tuti szar érzések kavarognak most benned!!! Remélem hamar sikerül megvigasztalni Levit!

Vali: köszi köszi köszi!!!! :wink: Örülök hogy jó a humorod, legalább,mosolyogtam 1-et máról. Ma temetésen voltunk, párom gyermekkori barátjának édesapját temették....

Melitta: Jobbulást Zazinak!!!

Lidke: de jó hogy otthon vagytok!!!!!Írj ha időd és energiád engedi!

Meli: bocsi, de nem volt energiám már este írni!

Vokeszti!! Köszönöm szépen!!!! Aranyos vagy!!!

Annáőcska: végre írtál magatokról is! Örülök hogy minden rendben van Veletek!!!
Még mindig nem tudom melyik babakocsi mellett döntök, de azt hiszem újdonságként kipróbálom a Giraffét :lol:
Kellemes hétvégét mindenkinek!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok
Lidke de jó, hogy itthon vagytok!
Mesélj és várjuk a képeket!

Melitta sajnálom a takit! :(



Mi most jöttünk meg uhuról... háááát még jó, hogy ingyen volt, mert jóformán semmit nem mutatott magából... még mehetünk a 33. héten is, belefér az ajándékba... hátha akkor.

Rágta a zsinórt takarta az arcát, eleve háttal feküdt, már jóformán a hátamat zselézte a doki, hogy onnan talán látszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy tök kedves volt a dokibá, a mi dokibánkkal együtt volt katona.

Mindkét vesén van egy kis vesetágulata, de nem vészes, azért figyeljük.

Íme így rágjuk a zsinórt:
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Eszti!

Boldog szülinapot Bencének!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Annácska :oops: :oops: bocsi :lol:
Vendég
 


ja és most fejvégű!
Kedden még faros volt! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi: hogy reagált Levi?

Mamacka: hátzselé :D

A lányom ma egész nap ezt hajtogatja: Anya cicit akarok :shock: mi ütött ebbe a lányba? Tuti beteg lesz :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


mamacka: pörög mint a ringlispir :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nem tudtam délután belépni, most meg csak egy kezem van :D , úgyhogy csak képek, aztán majd valamikor jövök.

Ő a mi kis Dévánk:
Kép

Kép

Hazajövőruci:
Kép
Kép

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke:köszi a képeket,nagyon szép kislányotok van,még egyszer gratulálok. Mennyi haja van,és olyan nagynak néz ki,mint egy 2 hónapos baba :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Drága Bence!

Nagyon boldog 2. szülinapot kvíánunk! :)
Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Déva baba nagyon kis cukker vagy, ugye tudod? :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Lidke! Gyönyörűséges! És tényleg olyan, mintha legalább 2 hónapos lenne! Na, de az arcpírral még ráérne... :lol: :lol: :wink: Igazi kislány!!! És milyen kétgyermekes anyukának lenni? Keve hogy viselte a dolgot? És a hazatérést? Mesélj, ha hagynak!

Köszönjük a Zazidrukkokat. Reméljük bejönnek. Angi, Eszti csinálunk egy másikat is, amikor már Eszti bedolgozta magát és el tud jönni szabira.

Vali, Ildi! Milyen kiállítás?

Mamacka! A fontos, hogy jól van a babácska. Majd a következő alkalommal.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lidke : cuki, gyönyörűséges szoknyás Dévácska!!! :D :D :D :D :D

Melitta: kozmetikus szakmai kiállítás :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Leventével semmi gáz, mivel nem teljesítette a mi kérésünket(hogy a heti magatartása minimum 4-es legyen :wink: ), így nem is zavar annyira.
Majd jövő héten összeszedi magát, aztán elviszem.
Csak tök szar érzés volt, hogy megígértem, erre elfelejtem.

(na, de ő se tartotta be az ő ígéretét)
egál :D :D :D :D
vas
 
 


Úúú, nem vihetném oda én a Leventét??? :wink: :D :D :lol:
És akkor pölö Ilcsi is ott lesz???

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lidke: Jajj de gyönyörűséges ez a babuci! :) ... és milyen nagy haja van! :) Szerintem tökre hasonlít Kevére :wink:
Várunk majd ha lesz szusszanásnyi időd :)

Ildi: Jó sz@r érzés lehetett, de fő, hogy a végén nem viselte meg Leventét annyira.
Vince is zakkant volt egész héten, ő is majdnem minden nap felhőt hozott haza :evil:

Boscó: Miért akarsz még babakocsit venni?

Mamacka: Mi is így jártunk anno a 4D UH-val :( A 34. héten 10 ezerért nem láttunk semmit Alizból :(

Melitta: Ti tudjátok már, hogy öcsi vagy hugi lesz a kistesó??

Nem Vali/Ildi, hanem Tünde/Ildi :) Én hétvégén nem megyek sehova. Bár valami jó tippet adhatnátok vasárnapra, állítólag 20 fok lesz délután :shock:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, nem majd hétfőn... Ha nem csak zsinórt rág... :lol:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Ha valaki freemailos, kukkancson már rá,mert ez a rohadék nem akar beengedni és nem tudom, hogy a gépem szarakszik vagy a freemail. köszike (valami biztonsági időkód lejártáról karattyól, de 2xmár újraindítottam mindent :evil: )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


köszi csajok, már nem aktuális a kérés,most szólt az öcsém,hogy neki se megy.
jó éjt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Lidke :)
A kicsi Dévácska gyönyörűséges :D
Úgy látszik apa haját örökölte :)
Majd várjuk a beszámolót, ha lesz egy kis időd :)

Ildi :)
Ezzel mit akartál mondani? Hogy még sem vagy egy szuper women? Az szememben mindig is az leszel :D
Szeretnék ennyi energiát három gyerek mellé :)
Egyébként ne legyen lelkiismeret furdalásod Levente miatt. Majd legközelebb :)
Annamari is járt egy évig sakk szakkörre és nagyon élvezte.
Ti jegyet kaptok magatartásból? Elvileg alsó tagozaton nincs is jegybeli értékelés csak szöveges :roll:

Vali :)
Igérem jövök gyakrabban is, ha a kölkök engedik :) Most már van újra laptopom így este is tudok netezni :)
Ti napi magatartás értékelést kaptok? Régebben Annamariék szinezhettek egy kirakót.
Vasárnapra én is kirándulást tervezek :) Még nem tudom hová, de tuti megyünk. Tippeket én is várok :)

Angi :)
Még jó, hoy lemosható filctollat talált Lidi :) Peti eddig csak grafittal rajzolgatott és remélem ez később se lesz másképp.

Boscó :)
:D :D :D

Mamacka :)
Klassz, hogy minden okés a vesetágulatot leszámítva. Petinek is volt, de elmúlt. Elvileg a fiúknál gyakoribb.

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Bencének Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk! :D :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Lidke
Nagyon szép a kislányotok. :shock: :D Szerintem is tiszta Keve :D Nagyságra és haja meg tiszta Levi. :lol: :lol:
A második képen nagyon tündéri. :P Beszámolót én is várom. :shock:

Nancsi
Ez nagyon rosszul hangzott. :cry: Remélem, hamar meggyógyul Ala.

Eszti
Mi lenne, ha egyből szabival kezdenél?????????? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most csak ennyi

Gyöngyi
Azért gondold meg a talit :wink: :lol:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


[quote="~melitta~"] írta:~melitta~úú, nem vihetném oda én a Leventét??? :wink: :D :D :lol:
És akkor pölö Ilcsi is ott lesz???

Melitta, valamit összekevertél :lol: :lol: :lol:
Levente sakkra akart menni, én meg kozmi kiállításra megyek ma :D
Összevonad a kettőt :lol:
Viszont az előbb közölte, hogy ő is jönni akar :lol:
Ilcsi? Biztos :? (de én nem értékelem semmire)
vas
 
 


Anna, elméletileg nem kapnak jegyet(de gyakorlatilag igen) :wink:
aha, mégse vagyok, sz.w. :lol: :lol: :lol: :lol:

Vali, holnap tényleg jó idő lesz.
Nincs programotok holnapra?
Gyertek hozzánk :D
vas
 
 


Sziasztok :)

Ildi :)
Szombat reggel, van mi ez a korai kelés? :P
Mégis csak sz. w. vagy :lol: :lol: :lol:
Jól hangzik, hogy elvileg nem kapnak jegyet, csak gyakorlatilag :D

Hű én már úgy vártam ezt a jó időt :D Végre süt a napocska és nincsenek mínuszok :lol:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok

Déva gyönyörű baba és tényleg nagyon nagy! :shock: :shock: :shock:


Vesetágulat miatt nem aggódok ám, szerintem a dokim is látta csak nem akarta, hogy feleslegesen aggódjak, ugyanis ez nagyon gyakori probléma különösen fiúknál.

Vali
Hát pont arra gondoltam, hogy jó, hogy nem kellett érte fizetni mert akkor roppant morcos lettem volna! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok,

Elzavartam a bandát, hoyg végre nekiállhassak főzni, erre leültem ide a gép elé. Hogy én mennyire utálom most ezért magam!!! :oops: :wink:

Annácska: Szupi, hogy van új laptop! :D Akkor most már nincs kifogás! Neked jó alvó gyerkőceid vannak, este tessék jönni, hacsak egy rövidke beszámolóval is :wink:

Ildi: Mi bajod Ilcsi nényjével???
Menjünk???? Vigyázz, mert a végén azon kapod magad, hogy ott csengetünk a kapuban :wink: :lol: :lol: :lol:
Vigyed csak Leventét, hagy lásson világot :D Tuti jól érzi majd magát annyi nő között :D :D :D

Mamacka: Na pont így voltam én is ... majdnem megütött a guta. Azt a DVD-t jól el is dugtam a szekrény hátuljába :?

Tényleg mennem kell, mert kikapok ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jó reggelt!

Ildi! Nem kevertem semmit. Két külön gonolat volt. Én is sakkra vinném Leventét. És tőled kérdeztem az Ilcsit. Nem veszel nekem valamit? Vagy szted ott csak nagyban lehet?

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Nagyon boldog 2. szülinapot Bencének!!!!

Déva nagyon-nagyon gyönyörű!!!!


Ildi:
vasárnap megyek a kiállításra, kb. 10-14ig ott leszek

Na azért Ilcsiről még beszéljünk... :wink: :D

indul a hétvégi hajtás, úgyhogy megyek is...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ilcsiről még beszéljünk! :) És te Tünde? Nem mented meg pergamen bőröm? :wink:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lidke,
Déva csodaszép kislány!! Szerintem apja lánya és látom a szerelem is megvan már. :wink:
Majd gyere mesélni.
Vali,
mi jót főzöl?

Lidi bealudt 11-kor, mert hajnalban a köhögése miatt és a cumija miatt felébredt. Néha nagyon csúnyán köhög. :?

Mindenkinek szép napot!
angi79
 
 


Nekem semmi bajom az Ilcsivel ... és nem is mindegyik terméke büdös ... sőt :D Találkoztam már olyannal - ha jól emlékszem valami gyümölcsös kence - hogy legszívesebben belenyaltam volna a tégelybe :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Angi: Karfiolleves meg egy no-name kaja volt ma a menü. A második az abból állt, hogy csináltam egy füstöltszalonnás-mustáros-tejfölös-darálthúsos ragut, és összekevertem kifőtt tésztával. Aztán az egészre még pici tejföl + reszelt sajt és pár percre be a sütőbe. Anyósomtól tanultam, ő sok ilyen gyors kaját tud :D
Most meg csinálok még almás sütit, mert vendégek jönnek :wink:

Itt baromi nagy szél fúj :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vanillka: Itt is baromi nagy szél fúj!! :lol: Menü finike! Na szóval nekem még azért kell babakocsi, mert mi eléggé kinnt lakunk a város szélén, és ha mondjuk mennénk játszira, vagy barátnőzni, nem tudunk mindig autóval menni, mert nekünk "csak" 1 van, és azt legtöbbször apa használja :lol: A kismotorral kb 1 hét alatt jutnánk fel a Fannika tempójával, biciklizni meg nekem nincs mindig kedvem :lol: Úgyhogy ezért......Na meg ha netalán egyszercsak lenne egy kistesó, majd neki is jó lesz. De tudod, ez a jövő titka. :lol:

Lidke: ideragadtam a gép elé, és hosszasan gyönyörködtem kislányotokban..Meseszép babóka. Büszke szülők legyetek ám!!!! Tényleg mesélj, Keve hogy bírta nélküled? És most hogy viselkedik a kistesóval?

Ildi: na ezt megúsztad! Írtam pü-t, majd pü-be írj, mert ma már nem babanetezek. :lol:

Tünde: jó kiállításosdit. Te kivel mész? Viszed a csipet csapatot?A Hemel-ről mit tudsz?Engem most fűznek vele.

Angi: jobbulást Lidikének is!
Vendég
 


Angi: a Lilinek köhögésre a Cephalis Speca ch9 2x3 golyót írta fel az orvos (de nem találom ezt a szert a neten, szóval lehet, hogy elírt valamit, ezért nem írtam neked eddig) Majd hétfőn felhívom a dokit és egyeztetek vele, utána szólok.Más tippem sajna nincs

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali :)
Nem új a laptopom, csak felújított :lol:
Nem akartam másikat, csak egy kis generál ráfért 6 év után :oops: Kapott új merevlemezt, meg némi memóriát, így most egész gyors :)
A menü nekem is tetszik :D Küldhetnél néhány ilyen gyors kaja receptet, mert valahogy főzni van a legkevesebb időm.

Boscó :)
Már ti is tervezitek a kistesó? :wink:

Angi :)
Nekünk köhögésre mindig a Stodal jött be. Van még valami, de annak most nem ugrik be a neve.
Jobbulást Lidinek.

Ildi :)
Ilcsis krém tudom, hogy neked nem tetszik, de van egy kettő, ami tényleg jó illatú :)
Megállj, majd jól kifaggatlak, hogy mit rakjak az arcomra :D

Na lépek, mert átugrunk a nagypapához egy kicsit.

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: