[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Remélem mi is tudunk hétfőn menni (eddig úgy tűnik) :)

Melitta: Bettina nem motorozik... :roll: :?
nálunk csak poros utak vannak, úgyhogy ez kimaradt az életéből, remélem nem felnőtt korában pótolja majd... :)

hétvégén tuti nem leszek, úgyhogy Mindenkinek kellemeset!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vali! Megúsztad a laptetőt! :lol:

Anitaaaa! Esküszöm semmit nem tudtam erről, csak egy 5let volt!!!
Na, Boscó, Meli???

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Mehetnénk mi is a talira hétfőn????????

KépKép
csema
 
 

 
 

Ha igen Szilasligettől mi is kérnénk fuvart......

KépKép
csema
 
 


Nos, ha nem baj, én is szívesen elmennék hétfőn, de lehet, hogy skőc nélkül, ha úgyis lehet. :)
Vendég
 


Anita
Ezt te lőtted le magadnak. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én Melittának se szóltam volna. :lol:

Na ha ilyen sokan leszünk , drukkolunk Zazinak ,hogy ne legyen semmi baja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csema
Szófinak Boldog Szülinapot!!!

Melitta
Era nagyon jó ötlet! :D

Nancsi
Ala jobban van már?

Meli
Tényleg vigyázz magadra!

Eszti
Akkor te leszel a felszolgáló :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most ennyi ,mert mennünk kell.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Melitta: hétfőn 3 gyerekem lesz, így lehet, hogy mi is csatlakoznánk, ha még beférünk.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


húúúú, ez már akkor egy nagy talival felér :)

melitta: Mi Bicske írányából jönnénk az M1-en. Most azon filózok, hogy leraknám az Örsön a kocsit és onnan Héveznénk (szerintem a hév gyorsabban kinnt van mint a kocsi) Apa azért aggódik,mert a Lili hosszútávon nincs el a kocsiba. Még Pestig betudok vele grasszálni, de tovább nincs garancia :? . Na még jelzek, hogy mi a szitu. Mekkora a házatok egyébként, befér ennyi emberke? :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Melitta,
Eszti el tud minket vinni, így mi is el tudnánk jutni hozzátok. De ha már nagyon sok a létszám, mondj nyugodtan nemet, megértem. Szóval?
angi79
 
 


Akkor így jártam, azt hittem az Edit szólt :roll: Még így is nagy lutri, mert készültünk már máskor is, aztán közbejött egy kis fosti....


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Eszti, azért látnánk szívesen Benyófit is. Nem oldható meg egy nap lógás? :wink:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


húha, mini taliból mekkora nagy taller kerekedik :D :D :D

De jó!!!

Szilasi hévtől én is vállalok fuvarozást házig :wink:


Valikám, van igazolásom, Vácon voltam tegnap saját kocsival és én vezettem :D
Elintéztem a gyest


Most ennyi, mert mennem kell az önkormiba :wink:

Pusza
vas
 
 


Melitta, bizti van ekkora kapacitásotok???? :shock: 8)

Anita, ha ennyire szeretnéd, akkor lehet, hogy elviszem a kölyköt. :) De akkor muszáj jönnötök!!!!!
Vendég
 


Eszti: Persze, hoyg feltétlen szeretnénk látni Benyót :D
Én is kiveszem egy napra Alizt a bölcsiből :wink:

Most csak bekukk, később próbálok jönni.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ok, meggyőztetek, akkor viszem a rosszaságomat. :)
Nem meglepődni, dackorszakban van, két kedvenc szava van: én és enyém. :) Meg az, hogy: egyedül.
Képes mostanában 3 motorra is ráülni, ha kell.... :roll: :wink: 8)
Vendég
 


Melitta: Úgy látom, nem kell lasszóval fogni a jónépet :lol:
Tényleg megbírkózol ennyi emberrel???? :shock:
Én azt se tudom hány főnél járunk most, de tuti nagyon sok ...

Ildi: Na jól van, örülök, hoyg előkerültél :) A tegnapi hiányzást indolokoltnak tekintem :wink: :lol:

Nancsika :?: :?: :?:

Tényleg mennem kell ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


indolokoltnak ... de jó szavakat tudok gyártani :oops: :oops: :oops:

Eszti: Helyes :wink: :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


na, megjártam.
két nyomorult tanúval kellett aláíratnom egy papírt, de csak egy szomszédot találtam itthon.... :roll:
erre leszólítottam az első utamba akadó egyént...... :shock:
kicsit lesett, bár megtette, amit kértem tőle :D
(itt épít egy házat pár méterrell lejjebb, Eszti, amelyik telket néztétek azon, de szerintem ő a tulaj, és ikerház lesz, és elfogja adni valószínű, úgy gondolom)


Gyöngyi a tea:
teekanne green tee with lemon


Szerintem nagyon finom :D

Vali, Natasa is kimondja, hogy kakaó!!!!
Mi is nagyokat röhögünk, mert k...a jó,ahogy mondja.
Sőt, tegnap már egy csomó mindnet ismételt, amit mondtunk neki:
Pipi, Lala, Dipszi, kakaó, takaró, Ildikó.....
Annyit röhögtünk...
Persze, csak mi értjük... :D :D :D :D


na, ma se unatkotzunk hang ügyileg, ma nem a nyomorult puli nyüszít egész nap, henem a fennt említett építkezésről hordják el Ifával a földet, na nem hangos az se, itt ad gázt a ház előtt :shock: :shock: :shock:
vas
 
 


Vali, ketten jöttök Alízzal, vagy Tibi is jön???? :wink: :wink: :wink:

Anita, de jó lenne..... :D :D :D :D

Nancsi Alexének gyógypusszancsokat küldök!!László kh. :( , szörnyű, mi is voltunk :( .

Szófinak meg boldog utószülinapot!!!!

VokEszti, hozod a narancsbőrös cuccot hétfőn, hogy készüljek anyagilag????

Ollllyan izomlázam van a valagamba :roll: :roll: :roll:
Megártott neki a tegnap esti súlyzózás, meg az ugrókötél :lol: :lol: :lol:
Ilyen voltam: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


vas
 
 


Ildi: Nincs is ekkora se..ed, és a hajad is jobb :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


De a mozgásomat még nem láttad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Bár én páros lábbal nyomulok, nem úgy, mint a néni...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na, megyek összedobok egy gombapörkit Natusnak(nagyon imádja a gombát mostanában) :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Bakker, jövő szombatra meghívtak minket egy nagyszabású farsangi-szülinapi buliba, de NEM megyünk, mert az uramnak nincs kedve, meg a gyerkőcöket se tudjuk hova tenni..... :roll: :roll: :roll: :roll:
Pedig jelmezünk az lenne................ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(nekem meg még kedvem is) :D :D :D :D
vas
 
 


na, megyek a konyhába, a főzés a nekem való pálya, nem a farsangi buli :? :? :? :?
vas
 
 


Ildi, Benyó is imádja a gombapörit. :) Az az egyik nagy kedvenc. :)
Vendég
 


Köszönjük szépen mindenkitől a szülinapi jókívánságokat!
Pontosan mikor lesz a tali? És kivel tudnánk találkozni az Őrsön aki Hévvel jön és mikor?
És lehet tudni pontosan ki jön? Készülnénk mi is egy mini meglepetéssel...

KépKép
csema
 
 


Írtam de elszállt!

Na akkor újra!

Melitta: nagyon messze vagytok hozzánk, de azért nagyon irigy vagyok ám..........

Anita: vágjatok bele, biztosan jól fogja érezni magát Botibaba!Tetszett ahogy lelőtted a poént :lol: :lol: :lol:

Ildi: nem hasonlítassz a nénire. Meg sem közelíted! Farsangi bulira még hátha el tudtok menni! :lol: :wink: Hangzavar bosszantó tud lenni. Szerencsére mi csendes környéken lakunk!

Nancsika: Ala jobban van már?

Tünde: csak nem bánnád ha nagykorában motorozna? Nincs abban semmi rossz :lol: Én már csak tudom.... :lol:

Lányok nincs valakinek tapasztalata a Giraffe club sportbabakocsiról?Élőben látott-e már valaki olyat? Én most vacilálok egy ilyen és egy Pikoló között. :roll:

Meli: remélem tetszik a nania!!!Véleményem szerint Bogika is pont abban a korban van, amikor mondhatsz neki bármit, lepereg róla. Fontos hogy most kezeld nagyon nagy türelemmel, és meg lesz a gyümölcse hidd el!!!! Amivel kárt tehet magában, vagy a berendezésben, inkább pakold el, hiába mondod még neki hogy az rossz ha mindent összefirkál. Ő még azt élvezi, ha nyomot hagyhat maga után, bármerre is megy. legyen az egy filctoll, vagy épp a kis kajás keze. Alkot. tudom nagyon nehéz türelmesnek lenni!!! Majd este írok emailt!
Vendég
 


Én is úúúúgy elmennék!
Hétfőn mettől meddig?
Mi csak akkor tudunk ha apa visz, délelőtt védőnőt is le kell zavarni.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bosco:)
Szófinak az esernyőre csukható giraffe club kocsija van ..én nagyon szeretem mert nagyon könnyű és a közlekedés is egyszerű vele.

KépKép
csema
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan:

Ildi!
A krém csak márciusban

Ági!
Este neked is válaszolok!!!

Puszi mindenkinek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Az érdeklődés töretlen és óriási úgy látom, most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy alakul Zazi! :lol:
Melitta, kapacitásba belefér? :shock:

Ági, na ja, lelőttem saját magam a poént! Bár igazság szerint most nem akartam titokzatoskodni, hátha tényleg eljutunk így, nem húz keresztbe semmi... :D

Esztikém, helyes döntés! Nem lehet elég korán elkezdeni a lógást! :lol:

Angi, Csema, mindenki: dejódejó!

Angi, Lidi hogy van?

Ildi, nagyon várom az életvezetési tanácsaidat komolyan. Neked mi minden belefér egy hétbe, napba.... Elképesztő vagy! :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!
Sz#r ám így gép nélkül egész nap...! :evil:

Én mindenkit szeretettel látok, remélem senki nem igényel a részemről különösebb elbírást :lol: :lol: így nem mondanám azt senkinek, hogy ne jöjjön. Csak egyvalami: hozzatok sok érdekes játékot, mert az én gyermekem meg fog őrülni, ha csak az övét nyúzzuk! Ez fix! Tehát a jó hangulat kulcsa ez lehet, más nem. Székünk van elég, az altatás kérdéses, de lehet rotáltatni őket babakocsiban és 2 elszigetelt szobában, szóval...
Ha ezt tudom, hogy mindenki így gyülekezne már, akkor keddre szervezzük, mert szerdán viszi el a kukabácsi a kakis pelusokat! :lol: :lol: :lol:

Éééés akkor viszont tényleg drukkokat kérek Zazinak, mert még napközben is nyomom belé a szirupot, ugyanis fel-felmegy a hője. Vasárnap este azért mindenki nézzen be. Akkorra már tutira eldőlt a sorsa: ha semmi egyéb tünet akkor jöhettek, ha takony lesz komolyabb, akkor mindenkire rábízom, ha viszont valami durvább, arról tudjatok időben, mert akkor lefújjuk, OK?

Anitán kívül még tudok valakit csőbe húzni??? :wink: :lol: :lol: :lol:

Lidke már otthon kellene, hogy legyen... Hmmmm? Izgatottan várjuk a Déva-portrékat! 8)

HÉV: szerintem jobban járnak az autósok, bár pont fodított irányokban van csúcsforgalom.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Mi biztosan viszünk egy kiskosárnyi autót, anélkül el sem indul Boti. Viszont nem is adja kölcsön!!! ;) :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Remélem semmilyen komoly betegség nem tesz keresztbe ennek a giga-talinak :)
Hú de jó lesz már újból találkozni! :D

Melitta: Attól nem is tartasz, hoyg a kölykök szétkapják az új kéglit? :wink: :lol:

Boscó: Neked majd teszünk fel képeket, hogy még jobban irígykedhess :wink: :wink: :wink: Ugye milyen rendes vagyok? :lol:

Anita: Nagyon jó ez az új vonalzó is :D Boti már egyedül vetkőzik?

Ildi: Jövő szombatig még annyi minden változhat! Tessék puhítani apát :wink:

Na megyek bealudni megint a Fábry-ra :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Lidkecsaládnak sok boldogságot a "csöppséghez". :)

A 2 éveseknek nagyok meg nagyon sok boldogot!

Kép

Kép
nancsika
 
 


köszönjük a drukkokat! Kellett!

Alexem jobban, tegnap délben engedtek haza. Már kedden haza akartam jönni, mert annyi kis beteg volt, h a kétágyas szobába be akartak tolni még1 ágyat, kisbeteggel. De végűl nem tették. Nem vagyok nyugodt, mert szerda reggel derült ki, h a kislánynak, akivel egyszobában voltunk, rotája van. :(drukkoljatok, h nem kapuk el, mert még egy éjszaka a LÁszkóban, és belehalok.

Tegnap ezért is nem jöttem, meg anyósékhoz mentünk egyből a korházból, és úgy elaludtunk mint a sicc. Alex már a taxiban (délben), én meg mikor anyósékhoz értünk. Majdnem 5 volt mire felébredtünk... :oops: 8) Kissé húzós volt ez a korház. Iszonyat. Maga a korházzal, ellátással nem volt bajom, csak a földönalvással. No, de reméljük nem lesz többet szükség.

Amúgy Alex most brutálisan köhög. Már mindent beletömtem. De hol szárazan, hol krupposan, hol hurutosan köhög. Ma is 2x rókázott, vagy inkább "bukott", a sok köhögéstől, és természetesen nem akar enni. Taknyizik is ezerrel, úgyhogy a hétfői tali miatt írígy vagyok nagyon! :( Pedig már úgy hiányzik mindenki. :(

Nah, most mennem kell, még krumplikát kell főzzek... 8)

Kép

Kép
nancsika
 
 


A 2 éveseknek nagyok meg nagyon sok boldogot! = A 2 éves nagyoknak, meg nagyon sok boldogot!

(bocsesz, kicsit zakkant vagyok még, férjem szerint is, kell még egy kis idő, mire kimászok a lájtos depiből)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Ilyen volt és ilyen lett :)

Kép

Kép

1 évesen

Kép

2 évesen

Kép
Vendég
 


Kedves Bence,
NAGYON BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KíVÁNUNK NEKED!!!!
Kép
angi79
 
 


Bencének nagyon boldog 2. szülinapot kívánok! :D

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Eszti: Benyó nem sokat változott tavaly óta :wink:
Ő is szeret a konyhapulton ücsörögni??? :)

Nancsika: De jó, hogy már otthon lehettek!
Remélem nem nyaltatok be semmi vírust pluszba! Épp elég lesz ebből kilábalni. Drukk, hogy mielőbb felépüljön Alex! :)
Néha jelentkezz, hoyg mi a helyzet veletek!

Lidke: Ha lesz pici időd, én már nagyon szeretném látni a lányodat :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Benyókának nagyon boldog második szülinapot!!!!!!!

Kép


(meg az anyukámnak is , aki szintén ma ünnepel :wink: :wink: :wink: )
vas
 
 


Ildi: Anyukádnak is sok boldog szülinapot :D

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Eszti: Bencének boldog szülinapot!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Vali, ja, én is azt néztem, hogy tök hasonlít az előző évhez. A haja sem lett több, illetve vágtuk azóta sokszor, de kinézetre tök ugyanolyan. Na, azért 3 kg-val több, meg 15 centivel. :wink:

Köszönjük a köszöntést. :)
Vendég
 


Drága BENCE!!! Nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Neked!!!

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Bencuska boldog szülinapot kívánok neked

nancsika: de jó, hogy itthon vagytok. köhögést sajnálom :( , Ala tud azért aludni tőle?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Benyófit Isten éltesse sokáig! Hű, hogy szalad az idő, aztaa!


Vikó, ha olvasod és szeretnétek csatlakozni, bár tudom, hogy zsúfolt napjaid vannak, de szeretettel látlak!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


KÖZÉRDEKÉRT

Hát, csajok, a kór neve: minden orrcseppet gúnyosan kikacagó méregzöld fikaszörny, ami még könnyeket is csal a szemecskékbe és véletlenül sem hagy aludni. Persze mindez még lázzal... Hááát.

Részemről a legtutibb lenne, ha másik időpontot választanánk. Így talán a szabisok is még időben értesülnek. Mert nem hiszem, hogy ez hétfőre pikpak állapot lesz.
Jelenleg apa ölében ring és hallani sem akar semmi más pózról...

Egy héttel eltolva?

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!
Drága Benyóka!
Nagyon boldog 2. szülinapot neked!
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: