[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

ibm: Te hogy vagy? rég hallottam rólad!! Mesélj! :lol:
lei
 
 


Babicskó!

Nem az első 2 szülésnl nem használtam a bogyókat(akkor még valahogy nem volt benne a köztudatba,nem volt ilyen "divat",meg nem is ismertem)Azóta sokat olvastam én is róla és használja is az egész család és gondoltam most alkalmazom...Igazából én is arra számítok(amit írtál :wink: ),hogy kipottyantom a 3.babát,de azért nem árt rásegíteni(gondoltam...) :wink:

Most én is azt fogom követni hogy a Caulophyllum 5 ch a 36.héttől(2x5 vagy 1x5?)és a szülésnél szintén ez félóránként,felváltva a Cimicifuga 30ch-val(ahogy te is írtad).
A barátnőmnek ez a változat nagyon bevált :wink:

Kalssz hogy Rolcsi baba ilyen jó gyerek és te is boldog vagy :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Lei!

Én hallokm rólad,mert ha látom,hogy te vagy az utolsó hozzászóló valahol akkor gyorsan elolvasom!

Én most nem vagyok valami jól!
Tegnap olyan hányingerem volt mint az elején,majdnem kiraktam az ebédet,nagyon szerteném ha nem kezdődne újra!
Hasmenésem is volt tegnap és állandóan olyan teltségérzésem van!
A levegő is elég nehéz estére,nem is tudom mi lesz velem később!
Ma megpróbáltam kihagyni a vasat,hátha az csinálja,mert kb. 1 hete szedem,de Apa már morog,hogy Áron babaának kell a vas!
Most amúgy egész jó!
Nem is panaszkodom tovább!

Az a jó,hogy Áron baba Anya bajaival mit sem törődve viháncol odabennt! :lol:
Édes! Mostmár olyan jól érezni hogy mozog!
El sem hiszem!

Mi egyébbként a 18. héten voltunk 4d-n és naggggyon szuper volt!
Én a helyedben ki nem hagynám!
Igaz,hogy a 2d-n is megmondják,hogy minden rendben,de amikor meglátod az arcát és a talpát!!!!!!!!!
És megszámolhatod,hogy hány ujja van.......... és még sorolhatnám!
Annyira jó!
Mi legközelebb a 27-28 hét körül megyünk,de nemtudom hogy bírom ki addig!
Már úgy megnézném,hogy mennyit változott!
És azt monták,hogy akkor már azt is megtudja mondani,hogy van e haja!
Engem ez annyira izgat!

Veletek minden rendben?
Mikor mész dr.-hez?
Uh?
Mindent azért nemtudok,mert csak néha olvaslak! :lol:
De figyelek ám!!!!!!
És nagyon szorítok!

További szép napot nektek!

Kép


Kép
ibm
 
 

 
 

Ezt küldtem tegnap apának Valentín napra e-mailben :wink: :
(kicsit nehéz volt magamat fotózni...)

Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


de jó!
Micsoda ötlet! :lol:
Tök jó!

Kép


Kép
ibm
 
 


ibm: hát nálam is van még hányinger, inkább reggel, meg estefelé, de napközben jól vagyok. Hétfőn voltam dokinál, és mivel megvizsgált, utána napokig barnáztam kicsit :cry: na meg reggelente szokott görcsölgetni, szúrkálni a pocim, és olyankor azért izgulok, hogy minden OK-e. De persze tudom, hogy ez természetes tünet, de akkor is.
Jövő hét szerdán megyünk UH-ra, de még nem tudom, hogy csak 2 vagy 4 D-re, majd ott elválik.
Párommal néha nagyon nehéz, tegnap is vitatkoztunk, aztán én lementem boltba és majdnem sírógörcsöt kaptam hazafeléjövet. De nem akartam előtte sírni, úgyhogy felhívtam egy barátnőmet lelkisegélyt kérni. Szerencsére hazsnált, mert mire hazaértem, már jobban voltam. Csak hát néha olyan elegem van a férfiak, és legfőképp a párom hülyeségeiből.... :x

az tök jó, hogy te már érzed a babót, az azért megnyugtató, hogy tudod, hogy mozgolódik odabent.
Egyébként márciusban megyünk prágába húsvátkor barátokkal, meg utána céggel síelni Ausztriába. Jó lesz kicsit utazgatni, de én már nem fogok ugrálni nagyon, csak szép finoman :)
lei
 
 


panny: aranyos ötlet. Az ilyent szeretem, mert ez nem giccses :lol:
lei
 
 


Ibm!
Szerintem a vastól is lehet... nekem is kéne szedni, de egy hete véletlenül éhgyomorra vettem be és majdnem visszajött... azóta nem szedtem egy szemet sem, mert a gyomrom nem az igazi mostanában, keveset eszek egyszerre és nem merem bevenni, mert az a hányinger valami nagyon sz@r volt!!! :roll:

Teltségérzetem nekem is van már hetek óta, akkor bekapok egy Espumisant (terhesek is szedhetik) és szokott használni! :wink:

Mondjuk alap lehet hányingered, mert lassan kezdi nyomni a gyomrodat a méhed... nekem nincs nagy pocim igy később kezdődött. De most nagyon érzem, hogy máshol helyezkedik el a kaja-lufi...
És néha nehezen kapok levegőt, könnyen kifáradok... :)

Veraaaaaaa!!!! Nagyon várunk vissza!!!!! :wink:
Vendég
 


Lei! Örülök,hogy minden oké!
Tudom milyen,én is minden egyes kis szúrásnál parázok!
De már nemsokára lesz kisbabánk!
Mi ép most terveztük meg a babszobát Apával!
Időnként én is sírvafakadok hülyeségeken,aztán meg olyan jókat röhögök a semmin! :lol:
Hát ez van,de megéri!

Pumpóka!

Köszi az infókat,végülis délután bevettem,mert így is úgy is szar volt!
Az Espura már én is gondoltam,de igazán nem is tudnám megmondani,hogy mi a bajom!
Csak úgy nyom meg minden!
Dehát mit akarok igaz?
Benne van egy pici ember!
Én sem tudok már sokat enni,pedig még hol vagyok tőled!
Megvetted a ruhát?
Mikor lesz a nagy nap?
Én végül is vettem egy elegáns gatyót +egy felsőt!
Már mindenhol néztem de nem volt semmi és ezt még utánna is kitudom használni!

Most mennem kell,majd még benézek!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!
Nincs kedved képet mutatni a ruhádról??? Érdekel engem a naci+felső összeállitás is... nem ragaszkodom ruhához, csak elfogadható ára legyen. Egyébként nem vettem még meg, most megvárom, Zoli mennyi fizetést kap (igaz, hogy végre fizetett az ex, de jövő hétig nem nagyon költhetek, legfeljebb kajára, mert Zolinak már megint később adják oda a fizut, ma kellett volna és közölték, hogy majd jövő hét szerdán)... aztán meg kéne venni, meg a gyürüket is... :roll:
Ráadásul neki is kell egy öltöny, de szerintem az majd a jövő hónapban... addig kinézem, milyet, mennyiért, hol... gőzöm sincs, hol nézzek elfogadható áron öltönyt! Húú, most ezek is mennyi kiadásnak tünnek, pedig tényleg szűk családi esküvő lesz... és igyis meglesz a végösszeg egy százas tuti... ami most sok! :shock: Bár Zsófinak minden megvan szerencsére, tényleg nagyon apró dolgok hiányoznak csak, amit akár anyu is megvesz ha kell!
De ne kelljen még, mert muszály bennmaradnia legalább március 22-ig amig megvan a házasságkötés! Eddig nem paráztam, de most, hogy lefoglaltuk az időpontot véglegesen (de fura menyasszonynak lenni) kicsit belémállt a para, hogy mi van, ha előbb születik? Még az anyakönyvvezető csajszi is mondta, hogy miért születne előbb, dehogy fog.... :roll: csak az már a 36.hét lesz... necces lesz a személyi átiratás utána... mire megjön az új személyi, az már a 38.hét!!! :roll:

Tényleg csajok!! Én annyira nem emlékszem, hogy a házasságkötő teremben már megkaptuk az anyakönyvi kivonatot ugye???? Nekem nagyon úgy rémlik és Zolinak is... csak másik topicban azt irta egy kismama, akinek most szombaton volt az esküvője, hogy a héten mehettek az anyakönyvi kivonatért... :roll: HELP!!!! Ugye jól emlékszünk??? És szerintetek mi van, ha esetleg a személyimet nem tudom átiratni, mert megindul a szülés??? Vagy ha folyamatban van, akkor elég a papir, amit ideiglenesen adnak a személyi helyett??? Tudom, hogy túl parás vagyok, de most nagyon idegesit, hogy nehogy előbb bújjon ki a kisasszony!!!! :?

Na, befejezem.... :)

Azért válaszoljatok, ha tudtok okost mondani nekem... :oops: :oops:
Vendég
 


Panny, nagyon eredeti a Valentin napi üdvözlet! Hogy tetszett a férjednek?

Ibm és Pumpóka, olyan jó, hogy ti már ennyire előre tartatok! Mit nem adnék érte, ha legalább már ott tartanék, hogy érzem a baba mozgását. Akkor legalább mindig tudnám, hogy minden ok vele, jól van..
Mejd csak eljön az az idő is.

Alziza, ma megint elmaradt a hüvelyi Utro, de visszajöttem érte :D .

Ki mennyit kapott Utróból az elején? Volt valaki köztetek, aki hüvelyi és orál tablettát is szedett? A másik amit kérdeztem már a másik topikban, a MagneB6. Én kicsit úgy érzem, hogy túl sok bogyót kapok.. Ja, és Aspirin100-ast is kell szednem napi 1-et..
De csak tudja a doki.

Alziza, tök jó, hogy megint van géped! Már mindenki hiányolt!

Vera babájáról már nagyon várjuk a képeket!

Jó hétvégét mindenkinek!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Hú! Az már tényleg a végén lesz!
De jó neked!
Én is úgy tudom,hogy ott helyben megkapjuk a házasságit.
Teszek képet,de ez nem adja úgy vissza,szerintem szép és utánna még feltudom venni párszor!
Voltam kölcsönzőkbe is,ott néztek rám hülyén,hogy kismamának??
Hát az nincs!
Kosztümöt is néztem,volt tök ari,de ami jó lett volna 15000-ért az persze nem volt csak kicsibe!
Ez így volt 12000,akciósan!
Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Röné!

Hamar eljön a te időd is meglátod!
Ne felejtsd el a kúpot! :lol:
Én Duphaston tbl-át szedtem 3X1-et a 14. hétig.
Most napi 1X Maltofer-fol,4X2 Magne b6, 2 naponta 1 Elevit és 2 naponta 1 Ca pezsgő!
Alig tudom már követni!
Mennyi Magne B6-ot szedsz?

Kép


Kép
ibm
 
 


Ez tényleg csini Ibm! :wink:
De akkor maradok a ruhánál, mert az még ennél is olcsóbb... :) pfúj, micsoda spúr lettem!!!! :lol:
Nektek most számolom, hogy akkor egy héttel később lesz, mint nekünk... :)
Hát hallod, szép nagy a poci, az enyém majdnem ekkora! :shock: Minipoci-minibébi... :) uhh, de annál nagyobb ereje van, amekkorákat rúg mostanában, néha kapkodok a levegő után! :lol:

Röné!
Nemsoká eljön neked is ez az idő!
Mire én szülök, neked meg is mozdul! :)
És mire Panni szül én kezdek parázni! :lol:
És mire Ibm szül, addigra baromi kialvatlan fejjel ülök a gép elé és néha azt sem tudom majd, mit is irok... de legalább nem leszek ilyen hosszú hozzászóló mindig! :lol:
No, egy a lényeg, vigyázz magatokra és minden okés lesz, meg gyorsan elmegy az idő! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Veráék ma hazamentek! :lol:
Remélem jól telik az első éjszakájuk! :lol: :wink:

Babicskó
Tudom mit érzel!
Egyszer már "beszéltünk" erről,ha emlészel!
Én is igykeztem a Zalánnal való terhességem minden percét megélni és így volt ez akkor is amikor megszületett!
Egész nap a kezemben tartottam volna és most is kihasználok minden percet amit vele lehetek! :lol:
Ez nem azért van mert őt jobban szeretem mint a másik kettőt!
:oops:
valószínűleg az előzmények miatt van ez és hogy azt gondoltam sokáig,hogy vele babázhatok utoljára!(most már egyáltalán nem vagyok biztos benne :wink: Főleg,hogy bent voltam Veránál a klinikán!Ott megrohantak az érzések!)
Meghát most több időm van babázni! :lol:


Röné!
Ha beírnád a telefonodba,hogy csipogjon reggel amikor fel kell tenni?
:wink:
Lehet,hogy akkor nem felejtenél!Bár azt hiszem egyébként a terhesség ezzel jár! :roll:
De tessék odafigyelni! Kép


Ibm
Csini a ruci!


Panny
Jó az ötlet! Kép



Na pusszancs
Kép
Vendég
 


Egy kis vidámság:

Volt egyszer egy férfi, aki nagyon belefáradt a mindennapi munkába.
Ő mindennap dolgozni járt, a felesége meg csak otthon ült. Szerette volna,
ha a felesége is megtudná, mi mindenen megy keresztül nap mindnap, ezért egy
este igy imádkozott:
"Mindenható atyám! Mindennap dolgozni járok, és naponta 8 órát robotolok,
miközben a feleségem csak itthon ül. Szeretném, ha ő is megtudná, mi
mindenen megyek keresztül, ezért kérlek uram, add, hogy egy napra testet
cserélhessünk. Amen."
És Isten az ő végtelen szeretetében meghallgatta a férfi a kérését, és a
férfi másnap reggel már női testben ébredt.
Felkelt, reggelit készitett a párjának, felébresztette a gyerekeket,
kikészitette az aznapi ruhájukat, reggelit adott nekik, becsomagolta a
tízóraijukat, elvitte őket az iskolába, hazament, összeszedte a
vegytisztítóba való holmikat, és elvitte, megállt a banknál is, pénzt vett
fel, elment bevásárolni, kifizette a számlákat, és rendezte a csekk-könyvet
is. Kicserélte a macskaalmot, és megfürdette a kutyát. Ekkor már délután
egy óra volt, és igyekeznie kellett, hogy be tudjon ágyazni, hogy rendet
rakjon, porszivózzon, és még a konyhát is felseperje és felmossa. És már
rohanhatott az iskolába a gyerekek elé, akik hazafelé még vitatkoztak is
vele egy sort.
Kitett egy kis sütit meg tejet, és rávette a gyerekeket, hogy irják meg a
leckéjüket és tanuljanak. Ezután felállitotta a vasalódeszkát, és tévét is
nézett, miközben vasalta a ruhákat.
Fél ötkor nekiállt krumplit pucolni, és zöldséget mosni, hogy egy kis
vacsorára szánt salátát készitsen. Kisütötte a húst, és egy kis zöldbabot is
párolt mellé, férje kedvencét. Vacsora után kitakaritotta a konyhát,
beindította a mosogatógépet, majd elrakta a tiszta edényeket, megfürdette a
gyerekeket, és ágyba dugta őket. 9-re már nagyon fáradt volt, és bár a napi
munkával még nem végzett, úgy döntött: ő is bebújik az ágyba, ahol még
elvárták tőle, hogy szeretkezzen, és ő ezt panasz nélkül meg is tette.
Másnap reggel, amikor felébredt, azonnal letérdelt az ágya mellé, és igy
imádkozott:
Mennyei Atyám! Nem tudom, mire számitottam. Belátom, hiba volt, hogy
irigykedtem a feleségemre, mert képes egész nap otthon lenni. Kérlek Uram,
nagyon kérlek, csináljuk vissza a cserét!
És Isten az ő végtelen bölcsességével ezt felelte: "Fiam, látom, tanultál a
leckéből, és ezért boldogan cserélem vissza a dolgokat abba a formába,
amiben eredetileg is voltak. De kilenc hónapot várnod kell még. Tegnap este
uis. teherbe estél...!"
Vendég
 


Sziasztok!

Most nézem,hogy nem jelent meg az írásom amit délután írtam!

Vera babájáról tettem volna fel képet!
Nem tudom miért nincs itt! :shock: :evil:

Tehát Ő GBILIMOU MÁRK.

Kép

Szép baba!
Gratulálunk!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Veráéknak!
Gyönyörű Márk baba!
Köszönjük Alziza!

Pumpóka! Igen egy héttel utánnatok lesz!
Majd én is kapok fotót a ruháról!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

NAGY-NAGY GRATULA VERA MÉG EGYSZER, CSODA ÉDES A KISPASITOK!!!!!! :D :D :D :D
Majd ha teljesen egyenesbe jöttetek otthon, akkor gyere ám!! Várunk vissza!!! :) És még képet!!!!!! :)

Köszönjük Alziza! :wink:
Jó volt a vicc... :lol: nekem nagyon tetszett! :)

Ibm! Ha megveszem a rucit, felteszem, persze... :wink:

Hát csajok engem utolért a dögrovás... :( két éjszakája, hogy fáj a torkom, ma meg már reggel sem hagyott alább... :( folyamatosan dől az orrom és kapar a torkom... kapkodom a Coryzaliat, a múltkor segitett, hátha most is! Ha lesz lelkierőm, holnap lemegyek torokfájás elleniért is. Most már a fejem is szét akar esni, de lázam még szerencsére nincsen, csak 37,2... mégjó! :evil:

No, megyek is pusztulni az ágyba tovább, csak benéztem, van-e Veráékról újabb hir! :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Pumpóka!
Jobbulást neked!
Kép


Én is érzem,hogy beteg leszek!
Egész nap fújom az orrom és tök nyomi a fejem! :(
Vendég
 


Pumpóka!

Gyógyulj meg mihamarabb és vigyázz magatokra!

Ma nekem is kapart a torkom,de abbahagyta!

Jó éjt mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Pumpóka!

Vegyél Oscilococinum(lehet nem jól írtam :oops: )homeós ,nagyon jó.Én többször kezdtem beteg lenni a terhesség alatt(most nemrég az infulenzát is ezzel hárítottam)és sokat segít!!!

Vera!

Márkóci nagyon édes!!! :wink:

Ibm!

Csini leszel a nagy napon :wink:

Alziza!

Nagyon jó sztori :wink:

Röné!

Apácska nagyon meghatódott a képtől,azt mondta ettől nagyon meglepi nem is kell :wink: :wink:

Képzeljétek a márciusi babás topicból már ketten is megszültek(Móni 37.hétben,Dany 35.hétre)
Kezd úrrá lenni rajtunk a PARA :? :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Na azért még Te várj egy pár hetet! :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ibm, nagyon csini leszel az esküvődön! Tök jó kismamaruhát találtál!

Alziza, annyira jó kis képeket tudsz csatolni! Nagyon ötletesek. Honnen szeded őket? Mindig megmosolyogtatnak.

Mi baja volt a gépednek, hogy ilyen sokáig nem tudtátok használni?
A Zalán a képek már egész nagyfiús! Szerintem sokat változott az arca. Most már nem annyira babásak a vonásai, hanem tényleg mint egy nagyfiú!
Most megpróbálom a kúpot a fogmosáshoz kötni. Az ugyis autómatikus, hát akkor összekötöm a két tevékenységet :wink:

Vera, nagyon szép a kis Márk. Még egyszer gratulálok!
Azért ha lesz egy kis időd, gyere mesélni!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Ibm, a te MagneB6 mennyiséged sem semmi!
Nekem "csak" 3*2-t kell belőle szedni, bár a doki most azt mondta, szedhetek még többet, mivel panaszoltam, hogy az Elevit-től eléggé székrekedéses lettem. Erre MagneB6 emelése volt a válasz. Hát nmem tudom..
Mellette én szedek Aspirin100-ast, Utro 2*1 szájon át, Utro 2*1 hüvelykapszula, 2*1 C vitamin, napi 1 Elevit, 1*1 folsav. Hát az biztos, hogy vitaminhiányom az nincs! És étvágyam sem. Fogytam 2 kg-ot. Nem mintha ez baj lenne, mert bőven van rajtam felesleg. De az sem jó, hogy nincs étvágyam. Semmit sem kívánok. Folyadékot viszont az utóbbi napokban rengeteget.
Én nagy csokis voltam, de most az sem hoz lázba. Nem is igen ettem az utóbbi hetekben édességet..

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné!

Az nem is sok magneb6... :lol: nekem 3x1 500mg-os magnéziumot irt fel a doki és még igyis székrekedésem van... és kéne szednem vasat... :roll: kééééééneeee :lol: de már egy hete hogy nem vettem be egy szemet sem, igysem tudok menni...
Amikor elkezdtem a vasat, 5!!!! napig nem voltam... aztán Hunyadi viz egyszerre 4 dl (pedig gyors hashajtásra ir 2dl-t) és igy tudtam reggel menni... de hasmenés sehol... most megint iszok minnyá valamennyit, mert 2 napja ismét nem voltam.. :oops: pedig a magnéziumot szedem... és nem egyszerü mennyiség... :roll:

Igyekszem gyógyulni.... hát Panni, most már beszedem ezt a tábla coryzaliát, aztán meglátjuk mi lesz, meg holnap veszek még hársfateát mert elfogyott és azt főzök magamnak...
szegény megboldogult keresztanyám anno mindig a hársfateával gyógyitott ki engem a takonykórból úgy, hogy tett egy kis majorannát is a hársfavirág mellé a teavizbe... :wink: hát most követem példáját! Remélem, segit most is! Mert ez egyre rosszabb! :evil:

Na, megint csak a panasz-panasz-panasz.... inkább fekszem tovább... :lol:
Vendég
 


Hali!

Most én is tudnék panaszkodni... :? reggelre arra ébredtem hogy iszonyatosan fáj a derekem...és ez fokozódott egész nap :( Alig bírok felállni és elindulni...nagyon sz@r...Vagy nem bírj :( már a derekem az előre nehezedő súlyt,vagy nyom a kisfiam egby ideget...
Ja és hogy ne legyen ennyi elég....szinte elviselhetetlen gyomorsavam van,kb.félpercente felkéredzkedik... :x Nekem ilyen a fiúkal sosem volt....mit tegyek ellene?????

Amúgy minden OK,babuci mozgolódik ezerrel :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Pumpóka, mielőbbi gyógyulást kívánok neked! Ez most nem hiányzott neked. Hol szedted össze a nyavalyát? Igyad csak a hársfateát, az bizonyítottan gyógyhatású, + egyél sok mézet!

A Hunyadi eddig eszembe sem jutott. A gyógyszertáros azt mondta, joghurtba tegyek szezámmagot, lenmagot, stb, az enyhülést hoz. Hát tegnap kezdtem. Nem vagyok elragadtatva az ízétől.. Ja, és még reggelente egy kanál szilvalekvárral is próbálkozom. A hatást még nem tudom, mert mindent frissen kezdtem..

Panny, az könnyen lehet, hogy a baba már nyomja, terheli a gerincedet, derekadat. Kitartás, már nem sok van hátra. A gyomorégés a terhesség vége felé még mindig van?? Én azt hittem ez csak az elején kínozza az embert! Neked ez végig kísérte a terhességedet??

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné!

Hát képzeld nekem ez a gyomorégés eddig egyátalán nem volt!!!Most jelentkezett 2 napja de állati kellemetlen...Mindig olvastam hogy másoknak már az elején van...és valahogy el se tudtam képzelni milyen...basszus,mostmár átélem én is :( Sztem most ez azért lehet mert nyomja a fenekével vagy a lábával a gyomrom,nem??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Akinek aktuális: április 19-én bababörze lesz a Hungexpón.
Mindíg nagyon jó! :lol:
Vendég
 


Lányok, drukkoljatok!
Holnap megyünk a 18 hetes UH-ra :D
Nem láttam a picimet 6 hete :(
Ilyenkor már elméletileg megmondják a nemét is , igaz?

Alziza!
Ilyen bababörze Győr környékében nem szokott lenni?
Mert a pesti egy kicsit messze van nekem... :roll:
És mik szoktak lenni?

Kép
kimma
 
 


Kimma!

Hát azt nem tudom!De van a neten bababörze figyelő.Nem tudom a többi milyen mert én csak erre a kismama magazinosra szoktam menni!
De minden van ami kell a babának vagy akár nagyobb gyerekekenek.
Új és használt egyaránt! :lol:
Én sokszoe szoktam használtat venni,mert iylen picik úgysem tudják elhasználni.Nem azért mert nem engedhetném meg magamnak,hogy újat vegyek (azt is szoktam :wink: ),csak itt olyan jó cuccok vannak.
Alexnek és Zinának is tudok vásárolni.
Pl van egy csaj kintről hozz be a nike cuccokat (újak) és itt szoktam Alexnek és Zinának venni fele annyiért mint az üzletben!
Vendég
 


Vera: Gratulálok Márk babához!! Gyönyörű kis csöppség!! MÉÉÉÉÉG KÉRÜNK KÉPEKET MAJD!!! :lol:

pumpóka: szegény, sajnálom, hogy agy a vége felé lettél beteg. Remélem hamar kikúrálod magad!

panny: én gyomorsavra Rennie tablettát szoktam rágcsálni, meg Maalox szuszpenziót (szirup) inni, ezeket lehet terhesen is szedni.

kimma: drukkolok neked!!! Én meg szerdán megyek :) a 18. héten elvileg már lehet látni a nemét, ha ő is úgy akarja :) Hogy bírtad ki ennyi ideig, hogy ne lásd a babót!!! Úristen, nekem nem menne, ezért is megyünk a héten, mert én nem tudok a 18. hétig várni.
lei
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm nektek a sok szorítást, bíztatást és gratulációkat, most mikor volt egy kis időm nagyon gyorsan visszaolvasgattam (ha lesz egy kis időm ígérem részletesebben fogok reagálni mindenre).

Szülésről: rövid volt, fájdalmas és mégis így utólag örülök, h. annak ellenére, h. császárral végződött a vajúdásból is kivehettem a részem (ott akkor nem ezt gondoltam).
Hétfőn reggel a dokim azt mondta, h. ne húzzuk tovább az időt (nem akart már sokáig bennt fektetni, ráadásul előtte elment a nyákdugó is és elkezdtem kinyílni).
Mivel 2 ujjnyi megvoltam ezért burkot repesztett reggel 9-kor és azt mondta, h. próbáljuk meg normál szüléssel és majd meglátjuk...
Az volt a baj, h. 5 perc múlva rögtön 2 perces fájásaim lettek és így ment ez 2 órán keresztül. Nem volt meg az az átmenet ami sok embernek, h. 15-10-5 perces fájások követik egymást, hanem durr bele a közepébe.
A vége felé már fájdalomcsillapításért könyörögtem, de megvizsgáltak és a doki azt mondta, h. sajnos nem tágultam a 2 óra alatt semmit és sajna a baba szívhangja sokszor leesett (78-80-ra, valamikor meg 200 fölé ment) így nem lesz idő erre, Ő inkább a császárt javasolta, mert azt mondta, h. ezt tartósan a manóka nem fogja bírni, mert ezzel a tágulási tempóval akár 12 órát is vajúdhatok.
Ekkor bejött az altatóorvos és mondta, h. van 2 percünk, h. eldöntsük, h. én mit akarok: spinált vagy altatást (az epidurálra nem volt már idő).
Én mivel sajna hajlamos vagyok a migrénre (meg a 2 percesek alatt nehéz is lett volna beadni a spinált) inkább altatást kértem, amit azóta sem bánok.
Amikor kitoltak a műtőből felébresztettek és odahozták a kismanót bár utána sok minden dolog homályos maradt de arra emlékszem, h. adtam egy puszit a kisfiamnak.
Ezután a párom 3/4 óráig babázott, hozzánk meg feltolták délután a kismanót, és mivel engem csak altattak a karomba is vehettem, nagyszerű érzés volt.
Másnap reggel amikor már felkelhettünk zuhanyozni az adott erőt, h. ha fel tudok kelni, akkor minél előbb láthatom a picit.
Erről az intenzív örzőben töltött időszakról nagyon sok kiesésem van: egy csomó embert felhívtam telefonon, de nem emlékszem, h. kiket és hogy kinek mit mondtam :oops:

Az első pár nap nagyon fájt az ágyból való felkelés, meg voltak nagyon sírós időszakaim (főleg, amikor az első éjszaka kitoltam a picim a csecsemősöknek, mert nagyon sírt és nem tudtam megvigasztalni).

Aztán nagy nehezen rájöttünk h. a kis lurkó szinte csak hason szeret aludni, ráadásul iszonyatosan éhes (előtej akkor még nem volt, a cukros vízből, meg már nem akartak neki adni többet, így a végén már én kértem egy kis tápszert, mert a pici az öklét szívta kínjában és tiszta cserepes volt a szája).
Azóta szerencsére megindult a tejcsi, van bőven, úgyhogy ilyen gondunk nincs, a haspókságát megőrizte (80g-kat szopik) és sokat alszik.
Időnként vannak hasfájós éjszakáink, szerencsére itt van anyukám és segít egy darabig.
Már voltunk kakisak/ pisisek nyakig (egyszer én is tiszta kaki voltam), de nem bántam, mert azt volt életem első tisztába tevése.

Szóval nagyszerű érzés az amikor látod, h. ott szuszog a melleden, vagy látod, h. édes deden alszik. Vagy amikor megkapod tőle az első hamiskás félmosolyt (akkor is sírtam). Ez olyan ami semmivel nem ér fel.

Szeretném megköszönni Alzizának a sok segítséget (a babakönyvön is bőgtem, amikor az első hajtincshez értem), valamint mindenkinek amit a terhesség alatt kaptam tőletek.
Köszönöm ugyanakkor az orvosomnak, és szülésznőmnek h. jól döntöttek és így a kismanó is jól van.
A kórházról (SOTE 2) nekem nem voltak rossz tapasztalataim, a kaja a 9 napos ottlét alatt csak egyszer volt rossz (igaz a reggeli és vacsi kicsit kevés, de erre fel lehetett készülni), a csecsemősöknek tényleg sok a dolguk, de amikor odamentem és kérdeztem senki nem hajtott el és mindig megmutatták a dolgokat.

RAkok fel még pár képet és amint lehet írok még.

Puszilok mindenkit:
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szemünk fénye:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, nagyon szép képek! Köszönjük, hogy megosztottad velünk aMárk születésének pillanatait!

Vigyázz magatokra!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok

Vera! :lol:

Örülök,hogy segíthettem!Tényleg!
Nekem ez nagyon jó érzés! :lol: Annak is örülök,hogy minden jól alakult az elejétől a végéig és most már Te is tudhatod,hogy a legjobb dolog a világon ANYÁNAK lenni!
A babanaplón pedig ne "bőgj" :wink: !Töltögesd aztán majd egyszer megnézem! :lol:
Majd meglátod milyen jó dolog visszaolvasni amikor már nagyobb lesz!

Márk továbbra is nagyon édi!!!
Vendég
 


Vera!

Hát megkönnyeztelek titeket....de nem a bánattól,hanem az örömtől :wink:

Nagyon édes Márk!!!!

És tényleg,anyának lenni a világ legjobb dolga!!!! :wink:

Sok Boldogságot Mindhármotoknak és sok-sok tejcsit Márkócinak!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vera!!!!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Üdv. újra köztünk,én is megkönnyeztem a történeted!
Örülök,hogy minden jól alakult és hatalmas gratula,gyönyörű a babátok!
Sok-sok boldogságot kívánok nektek!
Vigyázzatok magatokra és majd várunk ha lesz időd jönni!

Jó éjt mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Panny

Végül nem írtad a másikban,hogy ki a másik 2 szülésznő a Tigyi Zsuzsán kívül?
Vendég
 


Sziasztok!

gyors bekukk:

Kimma, mi volt az uh? ilyenkor már jól látszik a baba neme, ha ő is úgy akarja. (nálam virított a képernyőn, hogy kisfiú, pedig nem akartam megtudni)

Vera: Nagy gratuláció Márkhoz! Végül mégis csak beelőztelek :lol:

Alziza: Te tényleg nagyon jól tudod mit érzek, és tényleg olyan jó most babázni............te mikor döntesz a negyedikről??????? :wink:

anyakönyvi kivonat: nekem a házassságkötés napján egyből átadták.

alig van időm: ki kell üríteni a lakásunkból végleg a héten. Nem hiányzott szülés után egy héttel ez.... Lehet valami bajom ha nem pihenek?
Igyekszem nem emelni nehezet, néha fáj a hasam, plusz egy kicsit újra ekezdtem vérezni, pedig a hétvégén már abbamaradt..
De ez ugye nem okozhat bajt?

babicskó
 
 


Panny: célegyenesben vagy! hol is szülsz majd?

Kicsit visszanéztem, hajrá lányok, szépen jönnek a babócák!!!!

babicskó
 
 


Vara: tényleg megható volt amit írtál, én is majdnem pityeregtem, csak itt bent nem akarok....de nagyon átérzem a dolgot. Olyan jó lehet már a karjaidban tartani a kismanót és érezni azt a kis finom bőrét, meg a babaillatot. Jaaaj, ez olyan jó :)

babicskó: szerintem pihenj inkább és ne ugrálj most annyit, nehogy valami baj legyen veled.....
lei
 
 


Sziasztok

Babicskó
Azt hiszem neked most nem igazán kellene pakolnod!
Nincs valaki aki segítsen helyetted?
Valószínűleg az sem véletlen,hogy jobban elkezdtél vérezni! :(
Vendég
 


Sziasztok!

Vera!
Köszönjük szépen a szüléstörténetedet, nagyon meghatódtam :)
Örülök, hogy jól vagytok, ez a legfontosabb, aztán ha felerősödsz, várunk vissza :wink: Puszillak!

Babicskó!
Most igazán nem kellene izegned-mozognod :?
Egy pici vérzés tudomásom szeint nem vészes ilyenkor, de kímélned kell magadat.
Próbálj pihizni :!: :wink:


Megvolt a 18 hetes kontrollunk, hála Istennek minden oké, ép, egészséges a babánk, csak épp a lába közé nem tudtunk bekukkantani :lol:
de sebaj, nem ez a fontos, tán csak szülés előtt még megtudjuk :wink:

Üdv mindenkinek

Kép
kimma
 
 


Vera-nagyon szépeket írtál, természetesen nekem is könnybelábadt a szemem...igen ezért érdemes minden fájdalmat elviselni, azért a kis félmosolyért, meg egyáltalán az egész létéért a gyermekednek!
Nagyon jó, hogy van segítséged és van tejed is!

Remélem nagyon-nagyon boldogok lesztek továbbra is!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Babicskó!

Szerintem ne emelgess, nekem a dokim csak 4 kg-ig engedélyezte ezt. Próbálj meg csak a manókáddal törődni és inkább kérjetek segítséget rokonoktól, barátoktól.


Kimma!
Örülök, h. minden rendben van. A nemét meg úgyis nemsokára megtudjátok :wink:

Panny!

Tényleg célegyenesben vagy, ha van valami kérdéseda kórházról csak kérdezz, hátha segíthetek.


Képzeljétek végre majdnem átaludta a kisbékánk az éjszakát, csak 1-kor és 4-kor kelt fel szopizni, így végre aludhattunk egy kicsit (olyan jó volt :oops: ).

Vera
Puszilok mindenkit

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera

Ügyes "Kisbékátok" van! Kép
Vendég
 


Képek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:40-kor.
Vendég
 


Alziza - hehe, nagyon jo! Milyen kis komoly tudor! :lol:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: