[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Azt elfelejtettem,hogy gyümiket is eszünk de már csak kaják között és nem pépesítünk-nyomkodunk...Ő harapdálja és a kezébe adom.Neki amúgy jobban esik a kaja ha mi eszünk és kunyerálhat!Tegnap pl esze ágába sem volt a husi levesemből enni,ma ebédeltem és melettem ült az etetőszékbe és szinte az egészet ő ette meg,utána a krumplipüre is kelett neki!

Köszönöm Nikky!Mi is kérünk képeket Dóráról!

KépKép
vicuska
 
 


sziasztok!
A mi kajálásunk:
6:00-körül 190-200 ml tápszer
9:00-kor 220 gramm pép
12:00-kor ebég mikor mit főzök / hús sóska krumpli, mindenféle gyümi zöldség, rizsa levesekből kivet dolgok turmixolva-amennyi kell neki
15:00-egy körte vagy alma vagy banán
18:30-kor 120 tápszer
Éjszaka valamikor tápszer 1-2-szer mikor hogy.
De mégse hízik holnap megyünk tanácsadóba majd kiredül. Mióta főzök neki nem eszi meg a bébikaját. Én teszek bele pici sót cukrot mást nem ti is szoktatok?
Képzeljétek pápai löncshúst ettem tegnap reggel sírt érte hát adtam neki úgy ette , nem öklendezett pedig darabos volt. Azt hiszem lassan elhagyjuk a tápszert. Csajok parizert, virslit, sonkát mikor lehet adni neki?



KépKépKép
rena10
 
 


rena:

a virslire azt mondják 2 éves kor felett.Patriknak régóta adok.meg parízelt is.semmi.baja.sózni és cukrozni én szoktam.(anyum munkatársa mondta neki a múltkor hogy ő bezony cukor és só nélkül csinált a gyereknek mindent.(milyen lehet a tejbedara cukor nélkül???na meg a leves só nélkül???)Patrik levest is azt és úgy eszi ahogy mi.sósan ételizesítővel hagymával........

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Sziasztok!!!


Látom mindenkit utolért a para hízással kapcsolatban!!:) :) :)


Mi 8 kg és 70 cm-sek vagyunk. A velünk egyidős, sőt fiatalabb babákhoz képest soványnak számítunk, mert pl. 2 héttel fiatalabb kisfiú baba:8,7 kg, egy hónappal fiatalabb fiú barátunk 9 kg, 2 hónappal fiatalabb kislány barátnénk 8,8 kg (mondjuk ez már túlzás)!!!
De nem aggódom, mert mozgásban-fejlődésben viszont messze túlszárnyalja őket: régóta ülünk, mászunkk, s 1,5 hete áll magától Bence ( a kiságyat lejjebb kellett engedni, mert féltünk, hogy kibukfencezik.) :)

Mi a következőket esszük:
-reggel ébredéskor, 8.00-8.30 körül kb. 100-150 ml tápszer (Mildibé 2-es natúr).
-tízóraira:9.30-10.00 körül 1-2 doboz frutapura vagy 1-1,5 üveg gyümölcs vagy 1 frutapura +babakeksz tápszerbe áztatva.
-12.00-12.30 körül szopcsi , ezen el is alszik
-14.00-15.00 körül ébred, ezután 1-1,5 üveg bébiétel vagy saját készítésű főzelék (mikor mi)
-17.00-17.30 150 ml vízzel készített tejpép+ pici szopcsi (nem mindig kéri) ,ekkor elalszik
-19.00-20.00 körül ébred, fürcsi, majd lefekvés előtt kb. egy órával:20.30-21.00 körül 210 ml vízzel készített Mildibé szép álmokat éjszakai tápszer+ néha szopcsi.


Mi most egy hónap és 10 nap alatt 500 grammot híztunk, s 2 cm-t nőttünk.

Virslire nekem azt mondta Ökrös Judit (Gabimamiklub védőnője, az interneten), hogy 10 hó felett adható, párizsi csak 1 éves kor felett.
Egyébként már 2x adtam neki csirkemellsonkát -szerette-, mert azt 8 hótól szabad, ugyanis az tiszta, fehér hús, nem úgy mint avirsli és a párizsi.


Szép napot nektek!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Hát mi nem parázunk :):):):):):):)
11 kg szerintem még sok is pedig nem is eszik sokat

Reggel : ébredés után csak iszik :)
8-9 között reggeli ez mindig vajas kenyér+sonka vagy párizsi vagy májkrém+ sajt ez nem mindig
tízórai : gyümölcs vagy joghurt de inkább gyümi
ebéd 12-13 között valmikor ez mostanában már mindig az amit mi eszünk :)
uzsi: 17-17,30 körül joghurt vagy tejbepapi tápiból
lefekvéskor meg 250ml táp kakaóval ebbe bele is alszik éjszak meg napközben szopi de kb 2* 3*
mennyiségeket nem tudok mondani mert baromi változó de ő tudja mennyi kell neki:)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép 20 cm-rel lejjeb, biztonságban :)

Kép \"konyhai munkát is vállalok\" :)

Kép cuki:)

Kép Kép pasi vagyok :) Kép itt még paráztak a szülők :)

Kép csúfolódó \"bejárónőm\"

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok,csak a nátha annyira ledöntött,hogy semmihez nincs igazán kedvem! :roll: Levegőt is alig kapok,remélem Gabika és a párom nem kapja el majd!
Amikor voltak a nagy hidegek az elmúlt napokban tuti,hogy akkor fáztam meg! :roll:

Judithappy aranyossak a képek,kis huncut a porszívós kissegéded! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vicuska szoknyás kép vmi tündéri! :P És az a copf! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


köszi lányok,h leírtátok
mégegyszer
most megyünk fürdetni, majd holnap bővebben is
jobbulást a betegeknek

Kép
gyanixi
 
 


Nekem tegnap az ügyeleten telt az éjszakám.Sad Annyira begörcsölt a hasam olyan volt mintha mensim lenne pedig jövő kedden kéne megjönnie és egyre jobban görcsölt meg minden kijüött belőlem. Szóval persze mikor nem ha 4 után amikor már csak ügyelet van szóval irány a kórház ott felküldtek a nőgyógyihoz és azt mondta miután megvizsgált hogy valószínűleg tüszőrepedés mondtam neki hogy én még sosem éreztem ilyet azt mondta erre viccesen hogy vakbélgyulladásunk is csak egyszer van szóval van ilyen és hogy van aki ennél sokkal rosszabban éli meg magát a tüszőrepedést mint én. szóval kaptam algó-nospa koktélt és benttartottak éjszakára. Végre aludhattam volna de pesrze ugyanúgy felébredtem 3 óránként mindtah itthon lettem volna meg persze Gege is meg apa is nagyon hiányzott ő sem tudott aludni:)

Judit mindig nagyon cukik a képek :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:remélem most már minden rendben!Jobbulást!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska : igen köszönöm már sokkal jobban vagyok.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!!

Jobbulást!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Köszike!Hozott anyagból dolgozik a gépem!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Nika: elég furi, h így görcsöltél, mondjuk valamikor félidőnél én is így vagyok, akkor mindig azt hiszem, h vakbeles vagyok...

képet rakok én is: Kép
Kép

Kép
gyanixi
 
 


Kép

sziasztok!

szeretnék csatlakozni hozzátok, én eddig a májusi topikba írogattam, bár nem vagyok nagy fórumozó, inkább olvasgatok, de ott már nagyon kilógok a sorból, ha írok is olyan mintha magamnak írnék....

Az én lányom május 18-án született. Már korábban is olvasgattalak titeket, tehát végigkövettem a szétválásokat, a vitákat mindent és most ez az új topikotok szimpatikus. Amiben én még speciális vagyok, hogy december óta dolgozok, nálunk apa van gyeden.

A lányom amúgy még mindig szopizik, januári adatokat tudok csak akkor 8,5 kg volt és 72 cm. Kúszunk, mászni is tud, csak az lassabban megy, úgyhogy nem gyakorolja, mindenhol feláll, és már két fogat növesztett.

Ennyit rólunk, remélem befogadtok magatok közé:-)))

MÁrti
stella2007
 
 


Szia stella!Részemről rendben és örülök,hogy írtál!Nagyon aranyos a nagylány.Hogy hívják?

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok lányok,jó reggelt!

Kép

Stella örülök,hogy csatlakoztál kis csapatunkhoz! :P Szép kislányod van,mennyi idős? Teggyél fel vonalzót,és akkor jobban látjuk majd!
Majd Nikának szólj,és akkor te is bekerülsz a heti táblába,csak kellenek hozzá majd adatok! :wink:

Gyanixi nagyon cuki Réka! :lol: Mi volt a dokinál?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam kisfiamról új képeket :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Stella: üdv itt!Hogy hívják a lánykádat?
Hol dolgozol?Milyen volt vissza menni? Én szeptemberre szertenék, ha találok valami munkát!Illetve nem szeretnék visszamenni dolgozni, csak muszáj, mert évközben nem nagyon vesznek fel bölcsibe gyerekeket és Réka februári!

Boszi: látom Gabika is nagy munkában van már, labdázik is?Réka imádja a labdát!
Holnap megyünk dokihoz, majd csak vasárnap este tudok beszámolni, h mi volt!

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi: vakbelem már nincs igy erre nem tudok gondolni. majd meglátjuk:)

Stella : üdv közöttünk persze hogy befogadunk sok sok képet tegyél fel a jánykádról mert nagyon szeretjük:) adatokat meg nézd meg mi van a táblában és akkor küldhetedpriviben de írhatod ide is elolvasom mindig :):):):)

Boszi gabika nagyon kis huncut a kiflivel meg szenzációs:)

nika70
Salgótarján
 
 


ettike, judit, nika és a többiek: merre vagytok??? :?:

Kép
gyanixi
 
 


nika:és attaak gyógyszert? egyáltalán mivel állapították meg, h a tüszőrepedés okozza?

Kép
gyanixi
 
 


kaptam algo+nospa inj és a nőgyógyi megvizsgált és azt mondta valószínűleg. szóval ő sem tudta biztire

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Még élünk! :D :D :D

A nátha miatt egy hetet tolódott a 4 hónapos oltásunk. De szerdán megkaptuk. Akkor volt mázsálás is, 6480gramm a kishercegünk! Minden rendben van vele, csak szopik még napi 6x. Éjszaka alszik, hajnalban megébred, gyorsan kiszürcsöli a két cicit és alszik tovább reggelig. Amúgy a hátáról átfordult hasra és már onnan is sikerült visszatornáznia magát hanyatt. Ügyeskedik. A játszószőnyeget is nagyon szereti.

Bocsi, hogy most nem írok mindenkinek, de még nem olvastam vissza és le vagyok maradva.
Vendég
 


vagyunk mink is ám.

stella:

üdv.édes a lánykád :wink: :wink:

nika:

anyum már régóta be görcsöl fél időben.nagyon tud görcsölni.neki is azt mondták mint neked.szóval van ilyen.és ahogy látom ő hogy szenved hát nem iriggyelek :cry: :cry: :cry:

boszi:

Gabika egyre édesebb:):):)azt a kiflit meg is ette vagy csak "játszott" vele?

gyanixi:

édes Réka azzal a vödörrel a fején:):):)

Patriknak új hepje van :roll: :roll: :roll: :roll: a sport kocsit tolja maga előtt az utcán.így sétálunk.én csak irányítom.nagyon édi.dumál közben meg meg vizsgál dolgokat a földön :lol: :lol: :lol: :lol:
tegnapelőtt este volt egy kis láza meg ma reggel minimális hőemelkedése de semmi mást nem vettem rajt észre.ja meg picit folyik az orra.szerintem foga jöhet.ma fél 11 ig aludtunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: fel fel kelt reggel korán de vissza aludt.jajj de jó volt aludni:):):):)

itt most szemerkéll az eső :cry: :cry: :cry: amúgy meleg van,csak felhős az ég.vennem is kell vékonnyabb sapit neki mert ebbe bele izzad a kis buksija.meg lassan a téli kebátot is el hagyjuk.jön a farmer dzseki 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
most alszik a drága remélem még egy órácskát fog is mert el kell mosogatnom :( :( :( :(

na egy regény lett bocsi :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


ja chrissyy téged ki hagytalak bocsi :oops: :oops: :oops: :oops:

Martin nagyon ügyi hogy már fordul:):):):):):):):)majd dobj róla képet ha lessz rá időd.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Vicuska!!!

Réka nagyon édes abban a "kalapban", mint egy kis hóember piross orr, gombszemek és persze hó nélkül!!!:)
Cukipofa!!!!!!!!!

Boszi!!!
Látom Gabika is szereti a labdát. Nekünk is van olyan dm-es labdánk, s szeretjük, bár legjobban a plüss csörgős labda a sztár. Azt olyan könnyen meg tudja Bence fogni!!!

Képzeljétek:
szerdán vettem észre tízórai közben, hogy át van törve a kis ínyünk, lent , bal oldalon. Annyira örültem neki, még sírtam is, s hívtam azonnal apát, hogy jöjjön nézze meg, lesz a gyerekünknek foga!!!!S mint két csitri úgy könnyeztünk ott, Bence nem is értette a dolgot!!! :) :) :)
De mindez egy mukk nélkül zajlott, azóta már jobban látszik, szélesebb a nyílás, s talán mintha már a kis fehérséget is látnám, de a mi drága kis kölyköcskénknek nincs egy nyikkanása sem!!!Most is még alszik-tegnap és tegnapelőtt reggel is ugyanezt csinálta-, pedig már 8-8.30 körül fel szokott ébredni!!
Azóta napközben is még többet alszik, 1-2 órás alvások helyett délelőtt és délután is 2,5-3 órát alszik. Lehet, hogy ő így védekezik ellene. De mi mindenben "mákosak" vagyunk-mondja az egyik kicsit/nagyon/ irigy ismerősünk ránk!!!!!!Ez van-hála eddig tényleg minden simán ment:könnyű várandósság, könnyű, gyors szülés, hasfájás, sírás, hiszti nélküli gyerek, betegség semmi stb. De erre miért kell irigynek lenni??????????????? No mindegy!!!!


Mindenkinek szép napsütéses, boldog napot!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok!

csak gyorsba írok, mert mindjárt megyünk úszni, hétvégén meg odavoltunk anyóséknál. Köszönöm, hogy "befogadtok" - de hülyén hangzik - volt aki már olyan gyors volt, hogy az iwiw-en is megtalált:-)))

Vonalzót nem tudtam gyártani már várandósan sem, azóta nem is próbálkoztam. Mint említettem a lányom májusban született tehát most volt 9 hónapos.

Gyanixi! Szegeden a nagykörúton egy nagy rózsaszín épületben dolgozok, szolgálok és védek. Az én lányom szeptembertől megy bölcsibe, a Cső utcaiba veszik fel elvileg, papírok már ott vannak és azt mondta a vezető, hogy okés.

A lányomat Stellának hívják, és kövezzetek meg de ennek van némi köze a sörhöz. Bár amikor ezen poénkodtunk a férjemmel akkor még szó nem volt gyermekvállalásról:-)))

Judithappy! Hagyjad hagy irigykedjenek! Nálunk a család is mondogatja, hogy meg sem érdemeljük, hogy ilyen jó kislányunk van.... Lehet...

Tegnapelőtt egy kis vérzéssel előbújt a felső fog is. No és tegnapelőtt arra is rájött, hogy ha anya vagy apa fogja a kezét ő tud menni. Úgyhogy a derekamat edzhetem ezerrel:-)))

No lépek, mert indulunk úszni, remélem jól kifárad és délután alszik egy nagyot, mert mostanság hadilábon áll napközben álommanóval.

Márti
stella2007
 
 


stella a gyorsaság annak köszönhető hogy sorry :oops: de beleolvastam a másik topikban ahová írtál eddig és ott láttam a neved :) ugyhogy sorry de tényleg szívesen látunk it :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Nemrég értünk haza anyukáméktól, ott voltunk a hétvégén és ugye Rékát is ott vittük magán úton gastro dokihoz.
Nagyon rendes volt a doki nő, kikérdezett, megnézte Réka eddigi vizsgálatait, főleg az utolsót, az októberit és azt mondta nem is csinál semmilyen vizsgálatot, már mondja anélkül is mi a helyzet.Szóval a lényeg, hogy Réka kicsiként, 1,5 hónaposként már kapott antibiotikumot az arcára a kiütésekre és utána is, bmilyen kis bajra egyből antibiotikumot írt fel a gyerekorvos,így a bélbolyhai "leradírozódtak" és nem tud rendesen felszívódni neki a táplálék. Most kapott egy gyógyszert, amit 10 napig kell szedni, + normaflore-t is és így lassan visszaépülnek a bolyhok!
Szóval ennyi.
Örülök, hogy elmentünk a dokihoz és meg is nyugtatott, hogy nem olyan vékony Réka, nem vészes!!

nika: képzeld, ma nekem is irtóra görcsölt az alhasam, még most is, nekem elvileg holnap vagy pár nap múlva kell megjönni, de totál olyan görcsölésem van, mint félidőnél!!!

Kép
gyanixi
 
 


Jó reggelt lányok! :P

Nálunk is elég sűrű volt a 7vége,és néha már kezd elkapni az ideg,hogy nem jó itthon egyedül! Apába is ok nélkül belekötök,veszekszem vele. Anyós szerint ez a típikus GYES betegség! :twisted: Ő mindig elfoglalta magát a babán kivül is,de én mit csináljak,ha szinte egész napomat kitölti Gabika és a háztartás??? :roll:

Szombaton közel estig egyedül voltunk,tegnap pedig anyóséknál voltunk. Sógornőm kislányának 11. születésnapját tartottuk. Nagyon szép idő volt,Gabika jókat aludt kint a levegőn. :wink:

Panelos anyukák! Nektek is száraz a baba arca?

Én megérem kenni ALSOL krémmel,de nem nagyon tapasztalok javulást!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És hoztam pár képet a tegnapi szülinapos napról :wink:

Torta
Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.6826.jpg[/img]
Sajtos rudat eszik Gabika

Kép

Kép

Kép
Degukat nézzünk apával

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

Sajtos rúd evés

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


gyanixi: nem semmi nekem meg a mesnim most valami nagyon lagymatag nem is tudom lehet valami gond van vagy csak lehet mégis pocis leszek:) nem tudom de majd csinálok tesztet meg lassan rákszűrésre is mennem kéne szóval idővel minden kiderűl :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok:
Igen nagy a pangás lányok!!!

Nekem 2 napja tiszta takony a kisasszony!De semmi más..lehet csak a fogától?!Már csak 10nap és egy évesek leszünk!Jó kis szülinapi bulit szeretnék:lufikkal,ajándékokkal,vendégekkel,jó hangulattal.....
Persze a drága anyós szerint felesleges mert ..(az igaz,hogy anyagilag a 0 állunk)de addig lesz fizi!És legyen emlékezetes!Na nem 100 főre gondoltam én sem.De ha nem szólna bele nem is ő lenne!


Jelenleg a páromnak nincs melója csak egy-két alkalmi fuvar.És persze megszorultunk,ő ment és kért anyucitól.Amit ő "szivesen" ad de mindig van hátulütője a dolognak!Bocs a panaszkodásért de valakinek el kellett mondanom!

Nekem is száraz a bőre--boszibaba--de én sem látok javulást,bár nem olyan vészes!Igen szerintem is egy idő után uncsi itthon mert mindig ugyanaz kezdődik előlről-mindennap...Én járok sportolni hétközbe és hétvégén mindig egy kis társasági életet élünk(vagy mi megyünk a barátainkhoz vagy ők jönnek.

Nika:szertnétek másik babát?Nálunk is történt egy kis "baleset"Így nekem is lehet pocaklakóm van!Jövő héten elválik!

KépKép
vicuska
 
 


Egy pár kép! Kép Kép az elsőn a karácsonyi pupuval
reggeli kócosság
Indulok sétálni: Kép

KépKép
vicuska
 
 


A kócos lemaradt: Kép

KépKép
vicuska
 
 


Vicus igen szeretnénk :) na akkor majd meglátjuk jövő héten már én is okosabb leszek amúgy ti szeretnétek is?

Anyagilag mi is úgy állunk mint ti szóval meg tudom érteni hogy álltok:) Gabi dec 20-a óta nem dolgozik ma éppen igen és lassan be is indul de már minden tartalékunkat feléltük. De bírjuk még :):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Mi is szeretnénk!Bár tényleg az anyagi helyzet nem éppen fényes:Szerintem ez Nógrád megye!!!Én már komolyan gondolkodtam el kéne innen menni!Van 2 lakásunk hitel nélkül(az egyik albérletbe)Nekem viszonylag nincs rossz gyedem(81 családival)És mégis hónapról hónapra élünk pedig a párom nem éppen egy lusta-nemtörődöm ember mindig próbálkozik és megy-megy.De a rezsi és a megélhetés sok!
Mi jót dolgozik a férjed?

Anyósom szerint nem jól osztom be!De a szinte semmmit nem lehet sehogysem beosztani!

Na és persze egy kisgyereknek is sokminden kell!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!!!

Boldogan újságolom mindenkinek, hogy ma reggelre kibújt az első kis fogacskánk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindezt olyan csendben, egy mukk nélkül bonyolította a kis pasink, hogy csak lestünk!!!(múlt 7 szerdán nyílt meg az ínye, s mára megajándékozott bennünket egy kis csontdarabbal!!!!!!!!)
Remélem a többi kusz-kusz is így fog előbújni!!!


Vicuska, Nika!

Jó lenne már újra babásodni?! Ha ti is szeretnétek, akkor én szurkolok!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Szép délutánt mindenkinek!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok.

judithappy:

gartu az 1. foghoz:):):):):)

baba gyártósoknak hajrá!!!!!!!

hú pénz......ne is mondjátok.eddig nem volt gondunk de a múlt hónapban elusztunk és nem érjük utol magunk :cry: :cry: :cry: :cry: most már én is fillerek osztogatok ide oda.na de pár nap és 5.-e lessz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csak addig bírjuk ki.mondjuk a fagyi meg a hűtő tele van de azért már a tej,kenyér szalámi sem olcsó :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:beosztani a mai világban nem egyszerű.kisgyerek mellet meg pláne nem.beteg lessz gyógyi kell neki már borul is a beosztás :? :? :? de akármi közbe jöhet. na meg Patriknak a napi nyam nyam......de végső esetben nekünk ott van párom apja.abból még ha van is ki lehet húzni egy nagyobb összeget :lol: :lol: :lol: :lol: hüle alkoholista.egész életében alig dolgozott valamit és most a rokkant nyugdíja majd 80 ezer :? :? :? :? :?

végre fel lett fúrva a két polcom:):):):):):):)ki rakhatom a nippjeim:):):):):)

ma voltunk dokinál.szerencsére csak meg van fázva Patrik semmi komoly.

GYES betegség:):):):):):)

amúgy már nekem is teli van a nagy cipőm a négy fallal.szerencsére jön a jó idő így szinte alig vagyunk itthon.

vicuska,boszi:

jók a képek.

Kép
Kép
ettike
 
 


Judithappy:gratula a fogacskához!

Ettike:nem jó értetted :roll: Én még nem most szeretnék pici babót!csak egy fél év múlva kezdenék bele :oops: De ha így alakulna akkor is BOLDOG LENNÉK!

kijött a 6.fogunk!!!Ezért hajnal 4-től fenn is vagyunk!Na nem sírt csak aludni nem volt kedve..Játszott velünk a nagyágyba!De 9re kidőlt,most is alszik a cseppem!
Megtanítottam neki,hogy fújja a szél a fákat,a gyertyáját remélem ő fújja el! Kép

Egy pár karácsonyi kép (ha nem haragszotok) :oops: :oops: :roll: Kép Kép

KépKép
vicuska
 
 


Múanyag nyílászárókat szerel be:)

Vicuska nem azon múlik szerintem tényleg sok megy el a gyerekre még igy is hogy mi ruhát nem vettünk még neki mióta megszületett de ez nem lesz mindig így:):):):):):)

Nógrád megye meg tényleg nincs a toppon munka szempontjábólsajnos.

Hú nagyon jók a képek Lottikáról:):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Eddigi lekicsinyített képek Martinkáról:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: