[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Lidke, nagyon drukkolok, hogy úgy sikerüljön, ahogy szeretnéd. +++++++++++++++++++++++++++ :)
Vendég
 


Lidke,
nagyon szorítok!!! De izgi. :)
angi79
 
 


Lidke: nagyon drukkolok én is :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Lidke
Mennek a drukkok!!!
:)

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ma biztos meg lesz a baba, mert azt álmodtam, hogy terhes vagyok. :lol:
A végén kiderült, hogy mégse, :( de a tesóm is bejelentette, hogy terhes és ikrek lesznek. :shock: :lol:
Húú
Ezt nagyon megszenvedtem, hogy nekem nem lesz, de neki kettő is. :cry: :lol: :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit! :lol: Mégis titkon kedvet kapsz??? :wink: Húzzatok bele, küzdjünk együtt!

LIDKE! JÁÁÁJJJDENAGYONDRUKKK!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta
Bakker, még mindig zsibbad a lábam és a hátam is. :cry: Szóval nem lefagyott.
Nem akarom, hogy gerincsérvem legyen,de kezdem úgy érezni. :twisted:
Na majd hívlak, hogy sikerült a bölcsi. :wink:

Eszti
Mézes-krémes torta lesz. Tegnap csináltam a Lacinak ,mert 38 lett a drágám, :D még a torta tetején kell javítani ,de nagyon fini lett. :wink: :lol:
Petinek is Boldog Szülinapot!!!! :D

Ildi
Nagyon várom a képeket!! :lol: :lol:


Gyöngyi
Én se ismertelek meg a képen. :shock: :roll: :lol:

Boscó
Nagyon szép a lányod!! GYÖNYÖRŰ A HAJA!!!!!!!! :shock: :lol:

Mamacka
Tényleg jól sikerült vásárolni!! :D
Mit fog dolgozni a párod? :?:

Vali
Várom a farsangi képeket! :lol:

Tünde
Párod készít bejárati ajtót is ???? :?: :?: :?:

Eszter
Hamar meg lett az 5 ember :lol: :lol:




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Na, akkor Lidke, remélem nem bánod, ha közkinccsé teszem, ha történik valami!

"Kétpercesekkel érkeztünk, de nem vagyok benne biztos, hogy elég erősek. Most nst-znek. Pont most volt egy fájás, 17-től ment föl 127-re, szívhang jó volt közben."

Írta ezt 6.15-kor azóta SEMMI hírem.

Remélem, már útban van a pici!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Jájjjjjjj de izgi ez :D :D :D
Asszem ma az egyik szemem folyamatosan itt lesz a babaneten :wink:
Még jó, hogy nincs ma főnököm :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


jujjj, de izgi :D :D :D :D :D

Szorítunk, Lidke!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Vali, neked meg ha nincs főnököd, akkor csatlakozz, aztán zaklasss :wink: :wink: :wink: :wink:

de most lépünk, kb. 1 óra múlva vagyok :D :D :D
vas
 
 


Babetta: Húha, hoyg te miket álmodsz össze :D Ez már tudat alatt biztos azt jelenti, hoyg vágysz Levinek egy kistesóra :wink: :lol:

Apátoknak boldog szülinapot! :D

Farsangi képet majd otthonról, de még mindig nem töltöttem le a fényképezőről :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ildi: Oksa :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Addig én is rendezem soraim 8)

Húúúú ... mindjárt meglesz az 1000. hsz-om!!! Na azt Lidkének meg a babócának tartogatom :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidke: nagyon drukkolunk Nektek,Értetek!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


itt vagyok :wink:
Olit elszállítmányoztuk az oviba, befűtöttünk, megy a második adag ruha , már csak kajálni kéne :D

Vali, igen, nem nagyon szoktam hétvégén jönni, de most be-be kukknatottam Lidke miatt :D

Mamacka, nagyon ügyesen vásároltatok, én is szeretek sokat venni óccsón. :D
Én tegnap egy 40 ezres kabátot tudtam venni az S.Oliverbe 11-ért :D Annyira örültem, pedig baromira nem akartam kabátot venni.
De ez így frankó.
Meg egy tatyót is vettem(az uram kigubbadt szemekkel nézett rám, hogy ugye nem akarok táskát venni megint :shock: :shock: )
, ó, persze, majd otthagyom.
Pont egy fehér hiányzott a nyári táskáim közül(meg nem volt a fehér cipőimhez passzoló) :lol: :lol: :lol:

Edit, most az is álom volt, hogy a tesód ikreket vár, vagy az komoly?
Lacinak boldog szülinapot!!!
Én meg Malakoff tortát csináltam, hoyg az mennyire jó volt!!!!!
És hogy jártam, csináltam dupla adag sporszeletet, de cukor helyett telepakoltam SÓVAL!!!! :shock: :shock: :shock:

Észre se vettem, csak megkóstoltam, hogy jó lett-e, aztán nem győztem kiköpdösni, meg kimosni a számat :lol: :lol: :lol:

Buli jó lett, most nem nagyon koktéloztunk, csak martini gyömbér volt a repertoár, meg sör a pasiknak.
Sajnos 2 család nem tudott eljönni, de így is voltunk 13-an gyerekekkel együtt.
Végülis kénylemesen elfértünk, mindneki beöltözött valaminek, baromi nagyokat röhögtünk. :lol:
Majd rakok fel csop. képet, azon mindenki rajt van.
vas
 
 


akkor itt egy csopi kép:
Kép
Felső sor balról jobbra:
Tesóm-Pély Barna
Fia-szellem, de addigra már levetkőzött
Férje-Adonisz, vagy Zeusz, vagy valamelyik :lol: :lol: :lol: :lol:
Keresztlányunk-Ördögcsaj
barátnőmék Csótányirtók
Alsó sor
Én, mint TavaszTündér
Natus, mint Natus
Levente terrorista
Olivér fiútigris
az uram, no comment :oops: :lol:
és a barátnőm lányai lánytigris, és nyuszi


Lánytigris alszik a földön
Kép

És a TavaszTündér :D
Kép
vas
 
 


Többet nem rakok fel, mert nem biztos, hogy örülnének neki , ha itt mutogatnám őket.
Az uramról vannak még jók, de ő meg annyira ronda volt, hogy legyen belőle ennyi elég :lol: :lol: (volt szupi harisnyája is, meg miniszoknyája, meg bugyija!!!!) :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Ildi: Te is nagyon jó bóóótot csináltál :) Nekem miért nem sikerül sose ilyen jól vásárolnom???? Talán mert nem járok boltba???? :shock: :oops: Igen, úgy meg gondolom nehéz ...
Pedig kabát meg nekem jól jönne :wink:
Meg ha elindulunk, hogy nekem veszünk valamit, akkor tuti az összes gyerek, meg apa is kap valamit, csak én maradok ki a sorból :( Nálam inkább a véletlenül rábukkanni, és azonnal megvenni taktika jön be :wink:

Én se tudtam eldönteni, hogy Edit a tesója ikreit álmodta, vagy az tényleg a valóság :roll:

Képet tegyed csak fel gyorsan, hagy röhögjek :wink:

Na most már nem írok, csak ha majd meglesz Lidke kis manócskája :) Remélem nem kell már sokat várni rá :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Natasa besz*rt, folyt. köv....

Mi van Vali, nem is írsz, tartogatod az ezredik hsz.-dat Lidkének??? :wink: :wink: :wink:
Addig még van egy :wink:
vas
 
 


Hajrá Lidke!!!!!+++++++++++++++++++++++

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


sziasztok

Lehet,hogy elkéstem már vele, de LIDKE MEGY A DRUKK 1000-el

Ildi: Csinik vagytok, főleg Apa :)

Edit: Na most akkor terhes a tesó vagy nem? Levi megy bölcsibe?

Angi: Köszi,megnéztem. Az a baj,hogy kicsit messze van nekünk, de még átgondolom.

Most kitaláltam, hogy megnézzük a Gekko játszóházat. Valaki jár ilyenbe?

Na megyek a jányomért,mert a mamánál van

Vok: Akkor rendelsz krémet?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Borcsa Gergőjének tegnapra boldog szülinapot kívánunk!!! (elővettem már a tavalyi naptáramat, mert abba beleírtam előre a szülinapokat... még sok időm volt :wink:)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Gyöngyi,
Fabyék járnak Gekkoba. A szomszédaink is voltak régen pár hónapig, de nekik nem annyira jött be. Szerintem az volt a gáz, hogy akkor még kicsi volt a csaj és alvásidőben mentek.
Ildi,
állati jók a képek. Te mint tavasztündér igazán csini vagy. De valamit elrontottál, mert a tavasz az erősen késik.... Légyszi intézkedj, mert az előbb meg akartam fagyni kint. :D Az urad is frankón nézhetett ki. :D
Ja és jó vásárt csaptál. :) Hajrá táskák. :wink:

Pill. nálunk is van valami a pelusban.
angi79
 
 


Angi, Gyöngyi, köszönjük :D
De még február van, szegény TavaszTündér nem bír ezzel a hideggel...
na, majd márciusban..... :D :D :D
Gyöngyi, Gekkoról csak annyit tudok, hogy jó drága :lol: :lol: :lol:


Vali, téged meg most nem lehet addig kirobbantani, amíg Lidke meg nem szül?????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Na itt vagyok.
Anita,
ez milyen kép Botiról? Légyszi mutasd meg nagyban!!! Csomagot kaptál már?
Edit,
akkor most lesz gyereke a tesódnak? Apának boldog szülinapot!
Melitta,
hajrá bölcsi! Még meddig jársz suliba? Baba jól van?

Lidi kicsit köhög, hurutosan. Adok neki lándzsás útifüvet már 1 hete és hársfateát. Még valamit esetleg?

Mi a 7végén anyuéknál voltunk. Most ünnepeltünk a dédszülőkkel és volt megint torta is. Lidi kicsit rákattant az ajándékozásra. Már az apjától is kér ajándékot, amikor hazajön a munkából. :shock: :)


angi79
 
 


Hársfa teába tegyél még bodza teát is, az íze is tök jó lesz, meg jó a hatása is
homeogene, stodal szirup..., sinpupret...
én ezeket szoktam még


Anita, én is felfigyletem erre a képre, muti nagyba is!!!
vas
 
 


Ildi, tényleg szépek voltatok. Tyűűűű, de jól vásároltál. Ilyenkor bánom is, meg örülök is,h nem Pesten vagyunk. Bár itt is elcsábulok :oops:, de nincs annyi lehetőség kísértésre :D

Edit, uradnak boldogat! :)

Melitta, írj majd a bölcsiről! Várjuk Lidkéről a híreket!

Gyöngyi, mi jártunk tavaly két hónapot a Gekkoba. Én akkor kicsinek tartottam hozzá Botit, noha pár hónapos kortól "ajánlják". Most megint megnézzük mi is, most várom a gyógypedagógus visszahívását. (lehet teljesen normálisak egyes reakciói Botinak, de meg akarom nyugtatni magam gyógypedagógus véleménye alapján) Most amúgy is új pedagógus van itt, kíváncsi leszek. Amúgy meg az egyetlen hátránya,h mocskosul drága... :(

Közkívánatra! Pénteken farsangoztunk a játszóházban :D

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Lidke!
Mennek a drukkok tőlünk is!

Bocsesz, enm bírtam visszaolvasni nagyon.
Sajna Alám beteg. :(
Pénteken kezdte, 2 fosival, 2 rókával. Hétvégén "csak" 3-4 fosi volt naponta. Diétázik a Drágám. Reggel vittem anyóshoz megörzésre, erre körberókázta a szobát. :( Pluszban köhécsel is. Én már bebőgtem vagy 6x, mert ugye itt a melóba kérdezik, h mi van a nagyfiammal, engem meg most annyira megvisel, h beteg, h nem bírtam pityergés nélkül. Most még dolgozok, aztán holnaptól inkább otthon maradok vele. vagy nem toom. :(

Jók legyetek, én meg dolgozok, mert meló meg annyi van, h itt ülhetek estig. :(

Kép

Kép
nancsika
 
 


Anita,
naaaagyon jó a kép, tündéri a jelmezben Boti. Kölcsönöztétek?
Szerintem nem baj, ha csinának Botinál 1 állapotfelmérést a Gekkonál és utána majd eldöntitek, hogy jártok e.
angi79
 
 


Lidinek, Alának jobbulást!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Angi, Babyloof balzsam a mellkasára - nálunk csodákat tesz. Délután alváskor és esti alvásra. :)

Nancsi, jajjj, kitartást neked, borzasztó lehet. :(

Ildikém, kis Tavasztündér, lendülj bele, aztán hozzad azt a meleget, mert nekem már naaaaaaaagyon elegem volt a hidegből. :)

Boti nagyon cuki. :)

Nekem ez a Gekko nem volt szimpi a szórólap alapján, alapvetően nem szeretem a "fejlesztős" intézeteket, hacsak nem feltétlenül szükséges. Fejlesztik őket még eleget majd az iskolában. Szvsz. :wink:
Vendég
 


Köszi :) Szegényke eltűri anyjáék bolondságait :D Igen, kölcsönöztük neki! Illetve Tibi. Péntek délelőtt szóltak ismerősök,h megyünk-e, kellene elvileg jelmez. Ugrasztottam apát, és ezt hozta :cool:

Én igy úgy gondolom most, h egy állapotfelmérés után, illetve egy próba hónap után döntünk...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Baby luuf-ot nemcsak hátra szabad??? Azt nem tudom, miért, de azt mondták nekem,h a mellkasára nem szabad :roll: (mondjuk én először odakentem... :oops:)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Eszti, én is nagyon szkeptikus vagyok... néhány dolog aggaszt picit, de majd meglátjuk.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita, és te miért akarod idevinni Botit konkrétan? :)

Nekem a dokinéni azt mondta, nyugodtan kenjem a mellkasára. :roll:
Vendég
 


Anita, nem ám kekeckedni akarok :), csak nekem Boti egy gyönyörű, virgonc, okos és korának teljesen megfelelő képességű 2 éves. :) Előre meg nem paráznék olyanon, amin még ilyenkor nem kell. :)
Vendég
 


Nálunk tegnap előrehozott szülinapi ünnepség volt, mert pénteken elmegyünk Alsópáhokra, hogy ott élje ki magát a szülinapján, úgy imádja. :)

Kép

Mamiéktól labdát is kaptam, juhhééé
Kép

Anyától, apától pedig egy jó nagy elektromos vonat pályát, tyűű
Kép

Papi mesélt nekünk (a másik kisfiú a barátja)
Kép

Elfújtam mindkét gyertyát
Kép

Kép

Megkóstoltam :)
Kép
Vendég
 


Na meghoztam a csajszit (itt dobol a fülembe:))

Anita: állapotfelmérést én is szeretnék velük csináltatni

köhögésre én is a stodalt mondanám meg a sinupretet(bár ennek rém rossz íze van, nem tudom bevenné-e). A babyluuft nálunk nem nagyon vált be,igaz,hogy annyira taknyos volt a Lili, hogy azt semmi nem lazította fel nagyon. Most megint visszaestünkkicsit a taknyival. Szerdán megyünk homeopátiás kivizsgálásra.Nagyon kíváncsi leszek.

Ildi: ne hecceld a Valit :D :D

Na megyek,mert fejbe vágta magát a dobütővel :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


eszti:szupik az előszülinapos képek :) Mi majd március utolsó hetébe megyünk páhokra,már nagyon várom

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


babyluufról annyit, hogy van egy bébi verzió, meg egy gyerek.
A bébit nem lehet mellkasra kenni, a gyereket igen(talán 3 éves kortól)
passz, nem tudom, fönnt van a fürdőbe.

nagyon cuki Benyó, és hogy figyuzza a tortáját :D
Aranyos :D

ElmoBoti meg halálos :D :D

Sinupretet én iszibe csepegtetem, úgy megisszák nálunk.

Esztikém, hétvégére hozok meleget, jó???
Aztán kitudja meddig bírom itt tartani, csúny gonosz TélApó megint vissza ne hozza a hidget :lol: :lol: :lol: :lol:
Kellemes tavaszi időt kaptok tőlem Alsópáhokra :D :D :D

A hülye barom szomszéd kizárta az egyik puliját az utcára, mikor reggel ment melózni.Az meg egész délelőtt nyüszít :shock: :shock: :shock: meg lehet hibbanni a hangjától :evil:

Nancsi, Alexnek jobbulást
vas
 
 


Sziasztok,

itt egy kép Bencus-Poccancsról.
Mindenkit üdvözlök! És irigykedem, hogy ilyen sokat tudtok netezni és talizni.

Lyly + Bence Kép

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ildi: dobd át a kerítésen (vagy harap?) :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nancsika: Alának én is gyógyulást kívánok. Szegényke

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nem terhes a nővérem , azt is csak álmodtam.

Vali
Lehet , hogy igazad van.

Ildi
:lol: :lol:
Hol járt az eszed ???? :lol: :lol: :lol:
Nagyon csinik voltatok. :lol:

Anita
Nagyon édes Boti. :D
Én is csak a hátára kenem. :wink:

Alának , Lidinek jobbulást! :)

Angi
Nagyon jól csinálja a lányod! Én is így tennék a helyébe. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Eszti
Húúú micsoda torta! :shock:
Nagyon csini a fiad. :D Már én is unom az írásiamat, de ez van. :oops: :lol:

Eszti,Gyöngyi
Jó páhokozást nektek. :D Irigy vagyok :twisted:

Gyöngyi
Levi nem megy bölcsibe :)



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Lyly
Nagyon szép Bence baba :D

Vali
Ez lemaradt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi
Ez jóóó !!!!dobd át :lol: :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép Zazi és Levi kedvenc cicája

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


na még egy pár kép Kép

Ezek szerint jól sikerült :D :D

Kép

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit,
ez a torta klasszul néz ki! :) Levi képei nagyon jók. A 2. kép nekem nagyon tetszik. Az elsőn jót nevettem. :D

Köszi a tippeket. Bekentem a hátát balzsammal és el is aludt szépen.

Nancsi,
jobbulást Alának! Nehéz lehet így dolgoznod. :(
Lyly,
helyes fiad van.
angi79
 
 


edit:Levi milyen nagy,hány centi? Látom a w.c. nálatok is menő :) Mi már 4 napja rendszeresen kakilunk bele :wink: Nekünk is van rozsdi cicánk,és a Lilinek is ő a favorít. Képzeld mindig elkisér minket, ha sétálni megyünk,marha okos és hűséges (tudja,hogy kitől jön a kaja :) )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


hol lehet a neten utánanézni,hogy kinek adjam az 1%-ot? Tavaly találtam egy listát, de most nemtalálom :?

Bakker,most gondoltam bele,hogy jövő hónaptól jó kevés lesz a "fizúm" :? . Na majd fejhetem Apát :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: