[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a címeket!
Boszi akkor most le is vágták szegény mamádnak a lábát???
Hát én sem aludtam még a gyerekem nélkül..Bár apával eljárunk néha de akkor is otthon alszunk és a baby is!Bár lehet ha olyan helyre hívnának és is elmennék(ami kihagyhatatlan élmény)

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska sajnos igen mind a kettőt! :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!
Gyors pár kép. Minden nagyon jó volt, Réka jól viselte a keresztelést is!
Kép Kép Kép

Kép
gyanixi
 
 

 
 

Sziasztok!

Réka nagyon szép és boldog szülinapot kívánok neki!!!
Istenem hogy megy az idő.
Mi jól vagyunk Balázs pár napja nagyon jó fiú alszik eszik nem hisztizik nem sír, csak el ne szóljam. Egyre gyakrabban feláll, és egész nap ülve játszik. Hoztam pár képet ha nem baj.
Ja boszibaba megnéztem a múltkori videokat nagyon cuki és szép Gabika de tényleg. A telefon az nálunk is menő.

Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Boszibaba most olvastam vissza. Mamádról: A vérhígító fraxiparin vagy clexane szokott lenni, és nem kell egészségügyi végzettség hozzá feltéve ha valamelyik hozzátartozó elvállalja és megtanítják a beadásra. Mivel sajnos nem nagyon van segítség így én csak javasolnék egy két dolgot. Mivel mamádnak a lábával van baj így a hasába adjátok, szorítsd össze a bőrt és merőlegesen be kell szúrni / nem kell légtelenítei/ nem lehet elrontani és rosszúl beadni. Én is most adtam 2 hétig nagynénémnek. Nem értem a kórházban ezt miért nem beszélték meg veletek, ezt meg kell tanítani a hozzátartozóknak vagy a betegnek. Ha ez nem megy akkor a háziorvos mellet lévő nővérnek kötelessége kimenni és beadni. Be fog lilulni és felpuklisodni a helye de az nem baj sokszor előfordúl.



KépKépKép
rena10
 
 


Ja és különböző fertőtlenítést nem igényel mint ahogy az inzulim sem de én azért használnék de ez csak a magánvéleményem, remélem lesz megoldás.



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Gyanixi Réka tündéri nagyon szépek a képek! :wink: :P Miket kapott ajándékba?

Rena Balázs már mekkora,olyan édes! :P

A házirorvos mellett a nővér ma beadta a szurit a mama karjába,de holna pmár nem fogja,csak megnézni anyu,hogy csinálja! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Voltunk tanácsadáson,9-re mentünk.

Nem semmi hideg volt akkor még,vagy 2 fok lehetett,majd lefagyott a kezem. :roll:

Gabika már 9800gr és 75cm,és jön a bal alsó fogunk,kocant a kanál,mikor a dokinéni megnézte a torkát. :lol:

A fogzástól gombás a popsija és ezért más popsikrémet kaptunk,ami ma 14 után lesz kész majd. Érzékeny nagyon a bőre,ezért popsitörlőt nem szabad egy ideig használnunk,csak folyó vízzel kell majd lemosni. száraz még mindig a bőre kicsit,továbbra is kenni kell nagyon. :wink:

És a dokinéni mondta,hogy vegyek neki DANONE AKTIVIA-t,próbáljuk ki,tehetek bele gyümölcsöt is. Figyeljük,hogy nem -e csapja ki a joghurt a tej miatt. :wink:

Volt ott egy kislány baba,7 hónapos,akit Gabika nagyon kinézett,oda akart mászni hozzá! :lol:

Az agyhártyagyulladás elleni oltást felírattam neki,majd március elején kell kiváltanom,és március 26án,ha megyünk legközelebb akkor meg is kapja! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

szép súlya van Gabikának :lol: :lol: :lol:

én a kulancs ellenit akarom neki be adatni de még nem kérdeztem meg a védőnőt,majd jövőhéten le megyek.valaki tud róla valamit?????mennyi,mikor érdemes be adatni,meg ilyenek.
csak mert én szeretnék vele menni bakonyba,töltésre,rétre had rohangáljon a friss levegőn és azért ott vannak kullancsok.baja nem lessz tőle.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike: nekünk azt mondta a dokinéni hogy a kullancs ellenit csak akkor adassuk be ha már bóklászol a ygerek olyan helyen ahol lehet találkozni kullanccsal:)

nika70
Salgótarján
 
 


Mi ez a csend lányok? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


nika:

én azért szeretném beadatni.bakonyban elég sok szokott lenni,meg gyírmóton a réten is. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: és én szertném vinni nyáron sokat a természetbe.meg husvétkor tojást keresni meg gurítani :lol: :lol: :lol: :lol: azt meg ugye a fűben kell.

Kép na ide szertném majd sokat vinni.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


csajok valamivel készültök párotoknak???

én a kendvenc kajáját csinálom+hoztam neki a kedvenc söréből+vettem egy aranyos plüss egeret neki:):):):)
kiváncsi vagyok én kapok e valamit :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: nem erőssége az ajándék vétel.pedig holnap szülinapom is lessz...........na majd meglátjuk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike igy már érthető én csak azt írtam le amit a dokinéni mondott nekem:)

http://www.freevlog.hu/video/11108.html

ez meg gege táncol és intézi hozzá a zenét :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!


Nika!!!
Gege hatalmasat alakított, annyira édes, olyan jól szórakoztam rajta, igazi pasi!!!! S ahogy a lábait rogyasztja az valami fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) Zabálnivaló!!!!!!!!!!!!

Egy hete nekünk is piros a popsink:eélőször csak a popsi hajlat volt az a végbélnyílás felett, kaptunk rá Ftorocortot, de nem lett jobb, sőt rosszabb, már a végbelénél is tiszta piros. Boszi te írtad, hogy ez lehet fogzástól ármint gombásodás)??Ez komoly?Lehet, hogy nekünk is amiatt jött ki??Még sosem volt semmi baj sehol sem a bőrünkkel.
Igaz most, hogy maxi pelusra váltottunk vettünk egy Pampers aktív baby-t , tudjátok azt a balzsamos belsejűt. Gondoltam, hogy nappalra ezt használjuk, mert egyébként én Huggiest veszek mindig. Lehet, hogy ettől jött ki?A popsitörlőnk ugyanaz, azt nem váltottunk (Pampers fresh baby). De ugyanakkor meg nem hiszem, mert már egyszer midiből használtunk ilyen balzsamos Pamperst (ajándékba kaptuk), s akkor nem volt semmi baja a bőrének.
Holnap ismét viszem a dokihoz.

Lányok ti mikortól adtatok a babóknak savanyított tejtermékeket (joghurt, sajt, túró) stb?
Nekem egy internetes védőnő azt mondta, hogy már most 8. hónaptól kaphat. Ma meg is kínáltam Danone natúr joghurttal, kicsit huzogatta a száját- a savanyúsága miatt-, de tátogott érte, de csak egy fél dobozzal adtam neki. Tegnapelőtt pedig Nestlé vaníliás babapudingot kapott, mondanom sem kell, hogy mennyire ízlett neki. Még azt is mondta(írta) a védőnő, hogy csirke/pulykamell sonkát is kaphat már, mert az jó minőségű, fehér hús, a párizsit csak 1 éves kor után, a virslit 10 hó után adhatom neki, mert ezek nem jó minőségűek, s nem tiszta húsok.
Ti hogyan csináltátok?Mikortól adtatok ilyeneket?

Mindenkinek szép estét!

na jó, lefotózhatsz, dobok egy fél mosolyt hozzá :)
Kép
már megint te vagy?Nem látod, hogy játszom?

Kép
kockázgatok ...
Kép
hány átlója van egy négyzetnek? :)
Kép

édes kis pityikém!
Kép
pánikgomb????nyomok vagy nem??szerinted?

Kép

mi lenne anyával nélkülem?? ki takarítana ki?a pityikém is besegít, így jobban megy a munka!

Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


bocsi mmindenkitől az 1-2 elgépelés miatt! :)

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :wink:

Nika a videó valami zabálnivaló! :P Az tánc! :lol: :lol: :lol:
Judithappy örülök,hogy te is írtál,már hiányoltalak,hogy mi lehet veletek! :) Nagyon jók a képek,Bence is már mekkora!!! :)
Nekem a gyerekorvos és a védönő már előre mondta,hogy ne ijedjek meg,ha gombás lesz majd a popsija Gabikának,mert a fogzás sok esetben okozza ezt sajnos. most speciális gyógyszertári kenőcsőt kaptunk rá,s csak vízzel lehet lemosni a popsiját!
Gabika tegnap evett először joghurtot,a dokinéni most javasolta,hogy kezdjük el,már lehet. De csak a Bifidus Essenzis-set javasolta,és abból is csak a natúrt először,ha ismeri már és nem is allergizál,akkor mehet bele majd gyümölcs. :)
Sonka,szalámi és virslit még nem kapott,mi még szinte csak bébiételt eszünk. Majd 1 éves kor után,ha viszem megbeszéljük a dokinénivel,hogy mit adhatok már neki! :P

Valentin nap? :P

Én csináltam apának Fekete Erdő tortát+kapott egy I love milkát.
Én kaptam 1 szál vörös rózsát,kis szíves lufit,törpe kis rózsát és egy orhideát! Apa nagyon kitett magárt,de nagyon jól esett!

Torta Kép
Kép

Én kaptam Kép

Gabika és a lufi Kép
Kép

Apa hentes sapijában Kép
Kép

Megjelzem mikor apa meglátta,rögtön mondta,hogy ha ilyen szuper ügyes vagyok,akkor ne rendeljünk tortát,hanem én süssem Gabika tortáját! Hát még gondolkozom rajta,majd meglátjuk milyen formákat kapok először is!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judit: köszike:) tényleg olyan hogyha meghallja a zenét már rángatózik tiszta anyja:):):):):)

mi kb 8-9 hónaposan kezdtük a joghurt és társait bevezetni de a naturt nem szerette többször próbáltuk már a gyümiset próbáld szerintem az jobban fog neki tettszeni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jajj csajok azt hittem rosszul látok ma: :shock:

Gabika elvolt a kiságyban,gondoltam gyorsa elviszem a szemetet a ledoboba. Hát gyanús volt,hogy nehezen nyílik,aztán mikor látom,hogy egy részeg ott fekszik,úgy jöttem el,mint akit puskából lőttek ki! Nem hittem,hogy ilyen itt is lehetséges! Több,mint 2 éve lakunk itt,de még nem tapasztaltam ilyet! Még a lábaim is remegtek még utána is! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok...
már jó rég jártam erre...eltartott egy ideig mire megtaláltalak titeket...na de mindegy is csak kiváncsi voltam ki hogy van,de látom mindenki babája gyönyörű,szépen fejlődnek és hát elindult a szülinap özön!!:):)
hihetelen hogy mennyire gyorsan megy az idő..

Szóval mindenkinek Boldog Szülinapot így utólag is...

Vicuska
Mi az a Lili-dal???

Judithappy
Én para-mami lévén biztosra mentem tejtermék ügyben...9hónaposan elvittem egy allergiatesztre,ahol vagy 40féle ételallergiát néztek meg a véréből..mivel mindenre negatív lett a hajlam ezért én már adom neki ezeket adolgokat azóta(2-3hete kb),persze mértékkel kezdtem ennek ellenére,de nagyon szereti őket hálisten,és azóta gyarapszik is a drágám!!

Képzeljétek mi még mindig fogatlanok vagyunk!!!!
Szenvedünk vele folyton de már le is mondtam a fogakról:):)!!Valaki járt így közületek hogy lassan a 10.hónaphoz érve még mindig 1 foga sincs a gyerkőcnek???
persze tudom biztos kijön stb...csak már tartanánk ott...
igaz az apukájának is 1éves korára jött ki 1foga!!!valszeg ez is genetika...

Boszi
Én is jártam kb így egyszer..bejárati ajtó előtt rendőrök-keresnek vlakit gondoltam-szállok ki este a liftből 4.emelet bérház teteje munka után hajnalban és átestem valamin,ami hörgött egyet..hatalmasat sikítottam:):)/mostmár vicces de nagyon be voltam parázva tök megijedtem tök sötét van tapogatok a lámpáért,tök bevagyok szarva hogy mi az isten van itt alattam...férjem kijön az üvöltésre és akkor láttuk meg: egy beszívott 22éves forma gyerek fetreng a földön semmit nemtud magáról..lóvéja telója a földön...valószínüleg a rendőrök elől menekült fel ide...hogy mi lett vele nemtudom csak azt hogy a férjem leküldte a lifttel a fszre és mondta neki h menjen balra ha jót akar...jobbra a rendőrök voltak...hát nem volt semmi...
na mind1,én azért elküldeném a helyedben asszem onnan ha továbbra is odajár!!!

na megyek m takarítónap van ma:(...
aztán a jól megszokott edzés...ti nem jártok edzeni néha??nem hiányzik???

ja judithappy
Még annyi h Dóri ugyanígy nyomja a porszívózást!!IMÁDJA!!!!Ahogy elkezdem ott terem és ki-be kapcsolja...már találtam játékporszívót..sztem kap majd egyet ha már tud járni...:)

Kép
nikky
 
 


Szia Nikky! :P

De jó,hogy te is jöttél hozzánk!
Dóri már biztos jó nagy baba! Majd hozzál már róla friss képeket! :wink:

Fogzásról én azt olvastam szinte mindenhol,és a dokinéni is mondta,hogy átlagosan 12-18 hónaposan jönnek ki az első fogak,tehát nem vagytok e késve sehonnan sem!
Gabika lassan 1 éves,és csak most kezd az első foga jönni! :lol:

Edzen szülés előtt se jártam,és most se járok. Itthon szoktam tornázni,mert pár kg még mehetne lefele! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nikky: tök jó hogy ránk találtál. gyere gyakrabban és tegyél fel képeket.

mi nem járunk edzéssre:):):) :oops: :oops:

lilli dal a minimaxon szokott menni egy kislány pelenkában

nika70
Salgótarján
 
 


ha akarod én beteszlek a táblába is csak kérek akkor adatokat születésnap dórinak mit eszik mióta ül mászik stb.

nika70
Salgótarján
 
 


Lilly baba mostanság nálunk is nagy kedvenc! :lol:

Itt van róla egy videó,szerintem ari:

http://www.youtube.com/watch?v=QHdDdpgPakg

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nikky: nálunk Rékának 9 hónaposan jött ki az első foga és azóta is lassan jön, mmost van neki 5!
Allergia: Rékát is letesztelték tej, tojás, szójára, negatív lett, de állítólag ez nem jelent semmit, mert 2 éves koráig konkrét tünetek melett sem lehet egyértelműen kimutatni.

Jövő szombaton megyünk gasztroenterológushoz Rékával...

Kép
gyanixi
 
 


Ettike kicsit megkésve,de NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi,Nika
Megnéztem Lilibabát...
hát cuki tényleg..majd elkezdjük nézni a mini maxot...nálunk általában az MTV vagy más zenei csatorna megy...csak úgy hogy legyen zene itthon de ha jön egy szám ami tetszik neki tök édi m odáll a tv elé és elkezd rá táncolni és sikongatni és vigyorog ezerrel...hálisten jó ízlése van:):)...majd teszek fel képeket csak fel kell töltögetnem őket a gépre..
ja és majd priviben írok adatokat..köszi

Gyanixi
miért viszed gasztroenterológushoz??van vmi tünet,vagy csak úgy??vagy a doki javasolta,és mit tudnak és hogyan ott megnézni rajta..??mármint gondolom h a gyomrát,(már ha jól tudom,bocsi ha mégsem)csak mit tudnak ebből megmondani??

Kép
nikky
 
 


boszi:

köszönöm:):):)

most csak dobok csors 2 képet,majd később irok is.
Kép TV-t nézek:):):)
Kép megint ki túrtam anyát a helyéről:):):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


na megjöttem.

fiúk alszanak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Patriknak van egy anyajegye :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nálatok man már???

csajok megint rajtam van a baba láz :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: na de most nem tudom hogy be merjem e vállalni.mert most hogy szedem a vasat jól vagyok de azért a terhesség eléggé megviselne.na meg elkeztdtem a kövi levél gyógyit is és annak semmi értelme hogy ezt még beszedem aztán 3 hónap szüni és ha akkor valamiért nem lenne jó a baba gyártás akkor megint elkezdeni :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? az csak össze zavarna nem?????jajj nem tudom.várnék is még meg nem is.párom benne lenne de már kezdem elbizonytalanítani.

boszi jól nézett ki a torta.Patriknak 4000-ért rendeltük a tortát.felétek ilyen drága???? :shock: :shock: :shock: :shock:
én is csináltam annó páromnak fekete erdőt.
Kép illen lett.bár a bálnaságom jobban látszik na de ezt nézzétek el :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


judithappy:

Bence nagyon édes.szerencséd lesz vele ha már most szeret "porszívózni" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rena:

ezek a szemek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon ari Balázs is.

gyanixi:

édes Réka a teki lábával :lol: :lol: :lol: meg is kóstolta?????

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Ettike nagyon jók a képek,és nem vagy bálna! :wink:
Hát igen felénk ilyen drágák a torták,ezért lehet én fogom sütni majd! :P

Nem semmi hideg volt ma nálunk. Apjuk ment le reggel a boltba és azt mondta,hogy kb. -8 - -10fok lehetett,olyan hideg volt! Nem is mentünk le sétálni ilyen időben!

Képzeljétek a párom mesélte bent,hogy mi történt szegény mamával,és erre egy "OKOS" kollegája azt ,hogy anyukámnak minden nap 24 órájában anyu mellett kellene lenni a munkája helyett! :evil: Normális??? :evil: Ha feladja az állását,akkor azt hiszi,majd a 29.000Ftos ápolási díjből meg lehet élni! Bírom az ilyeneket! Akkor ilyen nagy a szájuk,míg nem kerülnek ők is ilyen helyzetbe! Ja és azt is mondta,hogy 1000Ftos órabér teljesen reális a néninek,aki ápolja! :evil: Na persze napi 8000et fizet majd anyukám nem??? Lehet ő ki tudná fizetni,de szerintem akkor is rengeteg annyi!
Nem szeretem az ilyen okoskodó alakokat! :evil:

Gyanixi miért viszed Rékát dokihoz?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jól néznek ki a torták.hmmm...nyami!
Patrik milyen laza, ahogy fekszik az ágyban!

gasztro doki
:nem nagyon akar hízni,csak keveseket 15-20 dkg/ hó. Most 7.20 dkg. Októberben voltunk egyfajta kivizsgáláson, akkor minden negatív lett, de akkor nyugszom meg, ha ide is elviszem. Nem tudom elfogadni, hogy csak ennyi kiló. Válogatós is!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi megértelek,én is így tennék,és biztos minden rendben lesz majd! Gondolok majd rátok,és várom a hireket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


gyanixi:

már Patrik sem hízik szinte semmit.51 gramm az átlag 1 hónap alatt.pedig ő eszik rendesen.
2007.11.21.-én 9220
2008.01.15.-én volt 9690
2008.02.06-án pedig 9740

de mondjuk Patrik azért majdnem 10 kiló.vidd csak el ha ettől nyugszol meg :wink: :wink:

egy kisfú aki annyi idős mint Patrik 13kiló felett van.na szerintem ez az ami nem normális.mondjuk egész nap rudikat eszik,meg krémturókat,meg ilyeneket.egyedül az ebédje rendes kaja.a többi csak ilyen "nyam-nyam"

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike teljesen egyet értek veled,egy gyereknek felesleges ilyen kis korban már annyi nasit adni! Mi lesz vele akkor később? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


mi is már 11 kg vagyunk de 80 cm hozzá és mondjuk gege is eszik nasit de ez nagyon kevés naponta max egyszer és az is inkább turó rudi vagy keksz vagy saját süti:):):):)szerintem gyanixi egyáltalán nem kicsi Réka baba:) hiszen kislány ők mindig kissebbek mint a fiuk.

Tábla :):):) ha valami nem jó szóljatok lehet elsiklottam valami felett :)Kivettem akik azóta nem jártak erre akimóat megnyitottuk ezt a topikot. Nikky beletettelek amit tudtam beírtam a többi adatot várom :):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


bocsi elöző táblát tettem rakom a frisset :):):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Képzeljétek Gabika ma délután 14-16:40ig aludt!Nem semmi kis pasi!:P

Én meg úgy érzem náthás leszek,lehet nem volt jó a mai nap lemenni sétálni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gyanixi lehet én is nyugodtabb lennék vidd el az a biztos. Én terhesség előtt nagyon lefogytam. Voltam 60 kiló is de lementem 49-re. Nálam kiderült a baj rozsérzékeny voltam és ez gátolta a felszívódást. Nem volt semmi bajom se puffadás semmi csak nem híztam sőt fogytam és csak ennyi volt a gond. Na mióta nem eszek rozsos dolgokat már híztam sőt nem tudok fogyni. Lehet Rékának is ilyesmi van bár szerintem semmi baja ilyen alkat. Balázs se nagy súlyú, 4 hete volt 7400 gramm de már több mint 76 cm.


KépKépKép
rena10
 
 


Köszi lányok a bíztatást, remélem tényleg minden rendben lesz Rékánál. Szombaton megyünk gasztro dokihoz!
Tegnap egész nap alig evett valamit, sírtam is miatta. Szinte mindent lökött ki a kezemből,ma meg tök jól evett. Biztos a foga is közrejátszik ebben.Majd beszámolok a fejleményekről ha lesz!
Amúgy érdekelne, hogy kinek mit eszik egy nap a gyerkőce. Leírnátok egy átlagos evős napot.........?

Nika: bocs, h ide írom és nem priviben: Rékának 5 foga van, kúszni, mászni 4-5 hósan, ülni 6 hósan, állni 7 hónaposan kezdett.Köszi!

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok!

csak dobok képet azt megyek aludni.

Kép sütit eszik:):):)(engem nem nézni:):):) )
Kép
Kép rosszalkodik

Kép
Kép
ettike
 
 


véletlen elküldtem.még van

Kép hogy is szokta anya rá tenni???
Kép mindegy nem is kell az rá:):):):):):):)(a pohárban nem volt semmi,meg is lepődött)

Kép
Kép
ettike
 
 


gyanixi:

én leirom de nem ér pánikba esni azon hogy Patrik mennyit eszik!!!

mai nap:

reggeli:4 szelet kenyér(toast)vajjal és mézzel+egy danette
10 órai:egy banán és kunyert öcsémtől zsemlét is
ebéd:2 tányér krumlpi pörköltel(baba tányér)+danette+a süti a képen
uzsi:3 virsli 2 szelet kenyérrel
vacsi:egy rendes nagy tányér tejbe dara+2 deci kakaó

Patrik sem szokott ennyi nyam-nyam ot kapni mint ma de ma mamáéknál ebédeltünk és ilyenkor szabad kényeztetni(persze kaja utánn)

Kép
Kép
ettike
 
 


ja látjátok a képen(a legfelsőn)a homlokom jobb oldalán azt a pupot???mindog ott üttötem be a fejem kicsi koromban:):):):)mivel korán elindultam(9 hósan)mindig fejre estem.akárhogy billegtem mindig fejre sikerült érkeznem.kicsit ütődött is vagyok miatta :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :wink: :wink: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Gyanixi akkor leírom én is neked,hogy miket eszünk egy nap:

Reggeli: 300ml tápszer
Ebéd: 1 üveg bébiétel+180ml tápszer
Uzsi: 1 üveg gyümi+180ml tápszer
Vacsi: 300ml tápszer

1 éves kora után beszéljük meg a dokinénivel,hogy mit is kapjon a tápszert vagy sem? :wink:

Ettike nagyon jók a képek,a kis sütis pasika! :lol:

Mi jól vagyunk.Képzeljétek Gabika eszi a tapétát! :shock: Leszedett egy darabot a kiságya melett,és ette! Sikerült kivenni a szájából,ami persze nem tetszett neki! :roll:

Én dögrováson vagyok,kúrálom magam. Tegnap lehet nem kellett volna abban a hidegben lemenni sétálni,mert ma már fáj a torkom,folyik az orrom,meg minden bajom van! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor pár kép nektek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok:
Ettike:csak ámulok és bámulok!Jó étvágya van ennek a nagyfiúnak!Nagyon aranyos kis krapek a fiad!Tetszik nekünk!

Gyanixi:szerintem mi hasonló helyzetben vagyunk!Nekem is keveset eszik Lotti.
Reggeli:120ml táp
Tízórai:1 virsli zsemlebél katonákkal
Ebéd:valamilyen bébiétel
Uzsonna:kockasajtal megkent zsemle katonák(ált egydb)vagy egy puding-krémtúró..
Vacsi:120-140tápi
11 hónaposan voltunk 75cm és 8kg40dkg
Nekem is mindig a minimumot hízza meg.De én nem aggódok már ezért(régebben én is ezen stresszeltem)én úgy látom nagyon is egészséges a lányom,életvidám,aktív,okoska....(már ez nem dicsekvés)Ő ilyen és kész,cm-be akkora mint a vele egykorúak és az értelmi és mozgáskultúrája is megfelelő.
Szóval szerintem a te Rékád is egyszerűen ilyen alkat!Ne stresszelj rajta mert szerintem annál rosszabb.De azért vidd el,bizti megnyugtatóbb!

KépKép
vicuska
 
 


Kép Kép Kép Kép

KépKép
vicuska
 
 


Gyanixi
Mintha csak magamat hallanám ha téged olvaslak...vidd csak el hátha megnyugszol tőle egyszer s mindenkorra..én is elvittem mindenféle dokihoz hízás miatt,az uccsó az allergiateszt volt és ott mondtam hogy akkor oké,más már nem jut eszembe mi lehetne gond és evvel elszállt az egész ijedtségem és már nem érdekel..nem modnom hogyha 5kanál után eltolja a kanalat és üvölt és ki akar szállni és játszani akar-hogy akkor nem vagyok ideges...de vagyok,csak már asszem elfogadtam h Dóri ilyen..azt tudom írni amit Vicuska is írt,szépen csinálja a kis korához illő dolgokat,jókedvű,mosolygós értelmes kisember....
Vidd el hátha örökre megnyugszol tőle és egyszer márcsak nevetni fogsz ezen mennyit is idegeskedtél...:)
azért leírom mi mennyit eszünk:
9:00 130táp
11:00 fél banán negyed alma 2babakeksszel
13.00uveges bébiétel(kb a háromnegyede fogy el az üvegnek)
15:00 ugyanaz mitn a tízórai,v danonino vagy ilyesmi
17:00 180-200 táp
19:30 főtt kaja amit épp csinálok,vagy tejpép
21:30 200 táp

Dóri 8200-8400 gr...és 4200-al született..szóval épphogy megdupláztuk egyelőre a súlyunkat!!!
EZ VAN!!

Kép
nikky
 
 


ja Nika
köszi h betettél..mindjárt írok privit tényleg!

vicuska
tök szépen áll már Lotti...nagyon cuki a hajában a gumi...szép kislány és amennyire emlékszem rád,hasonlít nagyon!!!

egyébként visszatérve a hízástémára mi nagyon sokszor járunk gyerekek közé programokra ilyesmi,és azt vettem észre h a fiúkra jellemző a hízás,vmiért a kislányoknak lassabban megy...
ez csak egy észrevétel!!!

Kép
nikky
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: