[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi. Még korán van nagyon!
picakok= pocakok :D


Kép

Rönééé



Kép
röné
 
 


Azt álmodtam most reggel mielőtt keltem volna, hogy Verának megszületett a babája az éjjel természetes úton.... :)
Alziza! Mivan Verával??? Hátha boszi vagyok.... :lol:
Vendég
 


Sziasztok
Nincs gepem,virust kapott.Atjottem a baratnomhoz.
Vera reggel mar a vajudoban volt,varta a burokrepesztest.
Megprobaljak siman.
Nagyon drukkolok neki
Remelem sikerul siman es nem lesz csaszi
Viszont eltoroltek a tilalmat
Vendég
 

 
 

Alziza!
Köszönjük az infót :D :D :D
Nagyon-nagyon drukkolok Verának,legyen sima, problémamentes szülése! :D

Kép
kimma
 
 


Alziza,
remélem hamar helyrepofozzák a gépedet, már hiányoltalak :wink:

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Gyors hírek nálam:

most jöttem haza a kórházból, Rolcsi baba február 9-én, reggel 7.38 kor egészségesen, természetes úton megszületett.


Majd képeket később hozok

:D :D :D

babicskó
 
 


Jujj, Babicskó!!!! :D HATALMAS GRATULA NEKTEK!!!! :D
Nagyon várom a fotókat! :D

Verának mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor mégsem tévedtem álmomban nagyot (eddig), mert ma megszületik (és reméljük, sikerül neki természetes úton szülni) a bébi!!!! Jajjj, dejóóó!!!!

Panny! Te leszel a következő ugye??? Tudom, még odébb, de sorrendben te jössz.... ????.... :D

Aztán én... :roll: :lol:
Vendég
 


Babicskó-Gratulálok!!!!! :D 2 napja szültél és már otthon???? De jó!!!
:lol: Várom a képeket!!!

Verának-továbbra is drukk!!!!


Pumpi-boszi vagy!!! :D
Vendég
 


Babicskó!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratulálunk!!!

Hú tényleg milyen hamar otthon vagy...én is így akarom!!!

Ez már nagyon komoly kezd lenni...mostmár tényleg én jövök utánad(kicsit besz@rtam... :wink: )Ha lesz egy szusszanásnyi időd,gyre mesélj és kérünk képeket!!!

Sok tejcsit Rolcsinak!!! :wink:


Verának továbbra is drukk!!!(lehet hogy már meg is szült..??)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Babicskó,
Gratulálok, ügyik vagytok Rolcsi babával :D :D :D
Kívánok sok-sok boldogságot és bőséges tejcit :D
és várjuk a képeket meg a részletes beszámolót :wink:

Puszillak

Kép
kimma
 
 


Babicskó!!!

Hatalmas gratula nektek, sok erőt, egészséget és tejecskét Rolcsi babának! Várunk minden infót, szüléstörténet, képek, paraméterek! De előbb erősödj!

Verának meg megy a drukk folyamatosan ezerrel!!! Remélem hamarosan túl lesz rajta!
Vendég
 


Babicskó! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Hogy vagy egyébkánt? Jó hamar hazaengedtek a kórházból.. Bár ez biztos azt jelenti, hogy mindketten a lehető legjobban vagytok :D

És még arra is jutott idő, energia, hogy velünk megoszd a jó hírt! Kiváncsian várjuk a ti babafotóitokat is!!!


Kép

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok

Ez meg mindig nem az en gepem. :cry:

Vera babaja megszuletett. :lol:
3360g 53 cm.
Azt mondja Vera jo nagy hangja van :lol:
Csaszar lett vegul sajna,de a lenyeg,hogy megvan :lol:
Nagy gratula


remelem hamar kesz lesz a gepem,a tesom csinalja

Sziasztok
Vendég
 


Na végre! De örülök, hogy Verának is meglett ababája, szép súllyal született!

Vera! Hatalmas gratula neked is, sok erőt, egészséget, boldogságot és RENGETEG TEJECSKÉT MÁRKNAK!!!
Várjuk a beszámolót és a képeket is!
Vendég
 


Hat ide erdemes volt benezni - Babicsko nagy gratula Rolcsi babahoz!

Jaj de nagyon orulok Veranak is - nem baj, hogy csaszar csak az a lenyeg, hogy mindketten jol vannak. Ha nagy hangja van a picurnak, akkor mar nagy baj nem lehet! :lol: :lol: :lol:

Alig varom en is a kepeket mindket uj jovevenyrol :!:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Lányok!

Remegek a boldogságtól!
Kriszta most hívott, 19.10perckor 2670gramm, 51cm-rel megszületett Pataki Réka. Részleteket nem mondott, volt pici vágás, most inkubátorba van, de nemsokára megkapják! Amúgy jól vannak!!!

Hatalmas gratula nekik, sok erőt, egészséget, boldogságot és rengeteg tejecskét kívánok a kis menyemnek, Réka babának!!!
Vendég
 


Vera! Hatalmas gratula nektek!!!!!!! :) Dejóóóóóóóó!!! Nagyon sok boldogságot nektek a drága bébihez!!!!
Várunk vissza nagyon!



Segitsetek! Ki az a Kriszta?
DE NEKI IS GRATULA A BABÁHOZ!!!!
Vendég
 


Pumpóka!

Krixta is írt a másik topicba, ők is elveszítették az első babájukat a 24.héten. Itt a babaneten ismerkedtünk meg és legjobb barátnők lettünk, egy helyen lakunk!
Vendég
 


Vera és Krixta!

Hatalmas Gratula!!!!!!

Panni

(csajok,tényleg én jövök már......PARA-PARA :? :wink: )

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vera,Babicskó,Kriszta!

Hatalmas gratula mindenkinek!
Nagyon ügyesek voltatok!

Hajrá többiek!!!!
Ki lesz a következő?????????

Tök jó,úgy örülök!!!

Jó éjt!

Kép


Kép
ibm
 
 


Panny! Ne aggódj, minden rendben lesz és hamarosan te is babázhatsz már, pár hét!
Vendég
 


Sziasztok!
Kicsit régen írtam már,de olvastalak benneteket szorgalmasan,minden nap!!!
Nagyon örülök,hogy ennyi baba született! :lol: :lol: :lol:
Hatalmas gratula Verának, Babicskónak és Krisztának is!Megkönnyeztem ez olyan csodálatos!
Remélem mi is követünk Titeket boldog anyucik! :wink:
Nagyon izgultam Veráért meg Babicskóért is!
Röné Neked is gratula a terhességhez és sok kitartást hozzá!
puszi és ölelés mindenkinek
ancsúrka

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
ancsúrka
 
 


Vera és Kriszta: gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:

Vera, ha majd visszaolvasol pár nap múlva: nem csuklottál ma reggel nagyon??? Voltam a Sotén ma reggel vérvételen és nagyon emlegettelek magamban! Bár biztos sokan emlegettek rajtam kívül is...gyors felépülést és sok tejet kívánok!!! És képeket akarok látni!!!! :lol:

Panny-szerintem csak addig tart a parád, amíg el nem következik a te időd...aztán mint rutinos szülő, nagyon ügyesen, gyorsan meg fogsz szülni!!! :lol: (én úgy irigylem azt, ami előtted áll: hiába fájdalmas, azért olyan gyönyörű dolog megszenvedni azért a kis vörös üvöltő kisbékáért, nem? :lol: )

Alziza-remélem minél előbb jó lesz a géped! :roll: Hiányolunk...
Vendég
 


Ibm!

A köv ÉN vok :lol: (legalábbis asszem)

Zsibima!

Én is vágyom átélni a szülést,nálam ez csak "egészséges para"... :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Minden megszületett babóhoz Gratulálok én is :) De jó ezt olvasni!!! :lol: :lol: :lol:
lei
 
 


Itt aztán jönnek a babák! Tiszta szívből gratulálok minden frissen szült anyukának!!!
Ma délelőtt a melóhelyen olvastam ezeket a csodás híreket, alig bírtam a könnyeimet elfojtani, úgy meghatódtam!

Panny, készülj, te vagy a soros. Ez tényleg nagyon izgi. Úgy látom szép sorba izgulhatunk mindig valakiért :lol: Utána azt hiszem Pumpóka következik, ugye??

Alziza, tényleg furcsa, hogy nem tudsz gykrabban jönni.. Ezek a fránya gépek. Remélem mielőbb meg tudjátok javítani.

Ma ismét elfelejtettem a reggeli Utro kúpomat :? . Remélem nem gond, hogy az néha elmarad. De a tablettáját mindig beveszem. CSak a nagy reggeli rohanásban a kúpot elfelejtem....

Valamiért az én vonalzóm nem frissíti magát. Valamit nem jól csinálok.


Kép

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné, próbálj meg másmilyen vonalzót csinálni....
Az enyém eddig még sosem állt meg... :roll:

Igen, :) Panni után én jövök... :D
Vendég
 


Röné!

Sztem is csinálj másfajta vonalzót,az enyém se állt meg soha...

Ne aggódj,én is sokszor elfelejtettem az utrót felrakni...nem lesz gond!!!

Na ma végre összepakoltam a kórházi cuccom....

Reggel volt egy kis véres valami a WC papíron és beparáztam hogy lehet hogy a nyákdugó...Elrohantam a dokihoz,semmi gáz,valszeg az egész éjszakás köhögésem erőlködései miatt lehetett...de azért összepakoltam a pakkot...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jajj Panni vigyázz magadra!

Annyi baba születik idő előtt mostanában, nemtom, valami van a levegőben... :roll:

énis úgy vagyok vele, hogy már a kórházi cuccból is csak egy-két apróság hiányzik, persze, összepakolva nincsen, de már megvettem szépen lassan ami kell! Én ilyen soha nem lehet tudni alapon gondolkodok... lehet, hogy ez sem jó, de inkább igy, mint úgy, hogy velem soha semmi nem történhet... aztán nagyobbat koppanok, ha mégis... :roll: szerintem ez amolyan elriasztás is tudatalatt... :)
De a 35.hétig énis össze fogom rakni fullra a kórházi pakkot, meg mindent elrendezek itthon, ha menni kell, ne legyen pánik meg kapkodás meg úristen, mit hova tegyek....

Nekem most egy szép kis herpesz éktelenkedik a számon... ez alatt a terhesség alatt már vagy az ötödik... egyébként is hajlamos vagyok rá, bár a fiúknál nem jött ki egyszer sem, most ennyiszer... doki azt mondta, semmit nem tud csinálni, kenjem fogkrémmel, most ne tegyek rá kenőcsöt... :roll:

Cicim egyre jobban szúr (úgy mint szopinál mikor először megszivja a bébi)... mellbimbóm nagyon érzékeny, meg a köldököm is fáj...
Nah, komolyan, mi nem fáj már??? :lol: Ennyit panaszkodni.... :lol:
Vendég
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1202850365.9586.jpg[/img] Rolcsi 10 perces

[/img] Kép Roli 5 perces

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1202850564.4908.jpg[/img] Rolcsi 2 napos [/img]

babicskó
 
 


Sziasztok!

jaj ma olyan off voltam, rám tört a baby blues, potyogtak a könnyeim és nem tudtam abba hagyni.

Leginkább azt sajnáltam, hogy már nem vagyok terhes, még olyan jó lett volna azt az egy hetet a pocakomban tudni a babát, ami még hátra lenne.

Persze hülye érzelgős vagyok, természetesen már nagyon örülök, hogy rendben ment minden.

Tehát Rolcsi 3250 grammal és 58 cm-rel született, természetes úton, gátvédelemmel. Ez most nekem azért nagy esemény, mert a második szülésem roham császárral végződött, ami után nagyon súlyos depresszióm lett. És a terhesség alatt végig rettegtem, hogy megint a műtőben végzem.

Tehát már pár napja voltak jósló fájásaim, 8-án elment a nyákdugó, este a szülésznő megvizsgált, egy ujjnyira voltam nyitva, mondta menjünk haza és otthon üljek be a kádba. Este 10-kor egy órát zuhanyoztam, jöttek a fájások 5 percenként, visszamentünk a kórházba, mivel antibiotikumot kellett kapnom a vajúdás alatt. A szülésznőm nagyon hisz a homeopátiás bogyókban, szedette velem, de szerintem csak bezavart a folyamatba, mert gyengültek és ritkultak a fájások. Egy órát lépcsőztem éjszaka a kórházban, fél 3-kor magától elfolyt a magzatvíz, zuhanyoztam, a fájások hol erősödtek, hol gyengültek és ritkultak. Fél 5-kor burkot repesztettek, mert a spontán burokrepedés oldalt történt nem a fejnél. Ekkortól rohamosan erősödtek a fájások. Már sehogyan se volt jó, fájt a derekam, görcsölt a hasam. Az első szülésemhez képest erősebb fájásaim voltak és tovább tartott a vajúdás. Fél 7 felé már epidurálért kívánkoztam illetve azt se bántam volna ha műtenek. A baba feje már lenn volt, viszont a méhszáj csak 3 ujjnyi és vaskos volt. Teljesen kiakadtam erre a hírre. Fél óra szenvedés után a férjemnek szóltam hívjon orvost, mert már nagyon feszített a fájás alatt a baba feje. 2 fájásra kinn volt a feje, a harmadikra megszületett Rolcsi. Teljesen önkívületi állapotban voltam, amit nagyon sajnálok, mert már most 3 nap után alig emlékszem valamire.
Szerencsére megúsztam gátsérülés nélkül, egy óra múlva zuhanyoznom kellett és átmenni a kórterembe. Rolcsit is azonnal megkaptam és együtt lehettünk.

folyt köv. később

babicskó
 
 


Szopi után jövök vissza.

A kórházban azt mondták, ha jól van a baba 2 nap után haza mehetek, és éltem is ezzel a lehetőséggel.

Itthon vagyunk, kívánni se tudnék rendesebb és aranyosabb babát. Eszik, alszik. Még sírni se sír, legfeljebb nyöszörög.

Minden kismamának tovább csodálatos napokat kívánok a terhesség hátralévő napjaira, illetve gratulálok az újabb kisbabákhoz!

Panny: ígértem a beszámolót a homeopátiás bogyókhoz, nekem nem jött be. Nem szedném újra. Az első két szülésemnél nem voltak jósló fájásaim és határozottan tudtam, mikor indult meg a szülés, most viszont a bogyó bevétele után mindig görcsöltem és keményedtem, és szülés alatt se láttam hasznát.

babicskó
 
 


Szia Panny!
Kimondottan tőled kérdeznék valamit. Hogy van ez a lepkehimlő? Milyen ez? Nekem a gyerekek már egy hónapja kiütésesek. Hol ez, hol az. Arcuk piros, aztán a karjuk, lábuk lesz összefolyó pirps pöttyös, foltos. De a törzsük is. A doktornénink csak annyit mondott, hogy valami vírus, de ez a jellegzetes piros arc nekem gyanús. Én nem kaptam el, de a férjem igen. Ja! És kéthetente jön egy-egy hullám. Nem ad védettséget, mert van, amelyik már 2x kapja el. Azért kérdezem, mert 14 hetes terhes vagyok és nem szeretnék ezzel a betegséggel találkozni.
eviragos
 
 


Eviragos!

Ahogy leírod a tüneteket nagyon hajolk rá,hogy azt mondjam ez tényleg a lepkehímlő lehet(B19-Parvóvírus).

Nálunk a nagyfiam hozta haza az oviból.Neki először piros lett az arca,majd a teste is tele lett kiütésekkel.Aztán sajna én is elkaptam a terhesség 6.hetébe... :( Náűlam először enyhe(38,5)lázzal kezdődött,majd arcpirosság és rá kb.4-5 napra kiütések először a mellkason,másnapra a törzs és a végtagok végig.Rajtunk egyszer jött ki,de amikor itt Gödöllőn tombolt ez a vírus(tavaly tavasszal)volt olyan barátnőm akinek a fiánál is többször jött-ment a vírus.
Az az igazság,hogy nagyon tájékozatlanok a dokik a vírust illetően...
Én anno beszéltem a SOTE-n egy orvossal aki teljesen képben volt a betegséggel.Azt mondta az első 3 hónapban lehet veszélyes a babára nézve8azért is történt velünk a terhességmegszakítás :( )szal az jó hogy már a 14.hétben vagy.Viszont én a helydben elmennék egy olyan vérvételre ami kimutatja hogy a közelmúltban átestél e esetleg te is rajta,van-e védettséget ellene..stb..Szal a te megnyugtatásodra...a SOTE-n csinálják ezt a vérvételt.
De az is lehet hogy abszolút nem erről van szó.....

Remélem tudtam segíteni...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Babicskó!

Még egyszer gratulálok a gyönyörű babádhoz! Nagyon aranyos a képeken! Igazi kis manó :P

beraktam az aláíráshoz a vonalzóm, így a régi hozzászólásokban kétszer jelent meg :? . Nem baj, de legalább működik. Megijedt a vonalzó, hogy lecserélem :lol:

Várjuk a Vera babafotóit is. Remélem mind a ketten jól vannak, és hamarosan hazaengedik őket is!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok! :lol:

Megjöttem!Ebben a pilanatban készült el a gépem!
Újra kellett telepíteni az egészet!

Tehát!
Vera jól van,csak fáj neki!A baba hallatja a hangját! :lol: Holnap megyek hozzá!
Képet nem tudok rakni mert még a párja nem küldte át!

Röné!
Tessék a kúpra odafigyelni! :!: Irgum-burgum! :wink:
Vendég
 


Babicskó!
Édes Rolcsi baba!
Kép
Vendég
 


Kriszta
Kép
Vendég
 


Vera!
Bár szóban már mondtam,ez neked is jár!

Gratulálok!
Kép
Vendég
 


Babicskó!

A homeopátia tényleg ilyen,hogy van akibek abszolút nem jön be,van akinek meg szinte csodaszer...
Nem lehet mindenkire a sémát ráhúzni...
Én is kipróbálom...majd meglátjuk...

És gyönyörű Rolcsika!!!! :wink: :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Voltam Veránál! :lol:
Nagyon szép a baba!!!Hosszú haja van,édes nagyon!
Úgy néz ki holnap jöhetnek haza! :lol:
Vendég
 


De jó!
Milyen gyorsan elment az idő!
Várjuk vissza majd ha a kis drága engedi!

Kép


Kép
ibm
 
 


Köszi a válaszodat Panny. A doktornőnkre rákérdeztem, de szerintem itt nem ismerik ezt a betegséget. Nehéz így. Majd a dokimmal intézek egy vérvételt, az a legbiztosabb. A baba a nagykönyv szerint fejlődik és szemmel láthatólag nem lettem pöttyös. Tehát remélem, hogy elekerül ez a kórság. Az zavart csak, hogy amit olvastam nem volt egyértelmű. Veszélyként a vetélést emlegették, fejlődési rendellenességet nem.
Szóval, köszönöm a válaszodat és gyors, könnyű szülést kívánok neked!
eviragos
 
 


Eviragos!

Valszeg te azért sem kaptad el mert már biztosan túlestél rajta régen...

Igen,én is inkább a vetélési kockázatot olvstam,de mi nem akartuk megvárni a vetélést-nem vetétlést,meg a SOTE-n a dokik eléggé beijesztettek...DE rajtam kijöttek a tünetek!!És rajtad nem ,ez a lényeg,nem kell sztem félned már,és amúgyis túl vagy már a kritikus 12 héten.

Minden jót kívánok!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Na,visszajöttem erre nem ír senki? :cry:
Vendég
 


Szia Alziza!

Jövök áradozni, csodálatos a kisbabám, eszik, alszik, nézelődik.
Tündéri. Imádom!!! :D :D :D

Éppen tegnap tépelődtem, visszaolvastam az egy évvel ezelőtti történéseket az élet vetélés után fórumban. De jó lett volna tudni egy évvel ezelőtt, hogy most milyen jó lesz!!!!

És mennyivel jobban tudom becsülni ennek a babának a megszületését. Hát rossz megfogalmazni, de annak a vetélésnekvolt valahol "haszna".

na nem csöpögök tovább..............

Vera mikor tesz fel képeket? És miért lett végül császár?

babicskó
 
 


Panny:

remélem neked beválik a homeopátia. Én úgy tudom, leginkább hinni kell benne.

Engem az zavart meg, hogy a homeopata orvos azt írta, hogy ne szedjem a Caulophyllum C30-at, mert az a fájások leállítására való koraszülésnél. És ugye erre a szülésznőm pont ezt ajánlgatta a vajúdás kezdetén. És szerintem nálam tudat alatt hatottak a korábban olvasottak.
És a szülésznőm a cimicifugát és a caulophyllumot egyszerre szedette, míg én azt olvastam, hogy fél óránként felváltva kell. Na mindegy, én nem annyira tudtam ráhangolódni a bogyókra, bezavart a sok minden amit olvastam, hogy hogyan kell alkalmazni és hogy a szülésznő teljesen mást ajánl.

Az előző két szülésednél szedtél bogyókat? nem bízol benne, hogy a harmadikat ripsz ropsz kipottyantod?

babicskó
 
 


Sziasztok!

Babicskó!

Nagyon irigyellek ám!
Remélem júliusban már én is ugyanezeket mondhatom!
Igazából én tavaly ilyenkor nem hittem volna,hogy itt fogok tartani ahol most!
Nagggggggggyon örülök,hogy sikerült neked is a terved és,hogy ilyen jó baba!
Nekem mindig azt mondták,hogy azért ment el az előző,mert a következőnek kell megszületnie!
Nagyon várom már a júniust,hogy így legyen és minden rendben legyen!
Na én sem "csöpögök" tovább!
Majd kapunk képeket?

Kép


Kép
ibm
 
 


Bocsi! Most néztem vissza,láttam a fotókat,gyönyörű!
Csak annyi baba született az elmúlt hetekbe,hogy már nehezen követhető hogy ki mikor mit írt!
Meghát mióta terhes vagyok én is kicsit kútfejű lettem! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


babicskó: GRATULÁLOK ROLCSIHOZ!!! Nagyon édes!!! Jaaaj, én is úgy elérzékenyültem miközben olvastam a beszámolót, meg néztem a képeket. Most nagyon belémhasított, hogy milyen jó lesz majd kézben tartani először a kismanót. :lol:
lei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: