[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jelentem még egyben...

Egész idáig azon volta, h. csak már jönne ki a manó, de sajna épp most hétvégén influenzásodott le anyukám aki jönne segíteni az első héten. Így most azon izgulok, h. csak a hétvégéig húzzuk ki, mert addigra meggyógyul.

Megérkezett a Strepto vizsgálat eredménye: hál istennek negatív..

Már nagyon a végemet járom, egyre hosszabbak a fájásokkal tarkított időszakok:
tegnap 2 órán keresztül fájtam 15-20 percenként, majd elmúlt...

Röné:
Inni muszály, próbáld meg a hidegebb vizet, hátha az nyugtatja egy kicsit a gyomrod (nekem mindenki megrökönyödésére a szénsavas ásványvíz jött be, és időnként a hideg kóla).

Autózás: hát az elején én is nagyon agresszív voltam az autóban (időnként most is), és nem is akkor amikor én hanem amikor a párom vezetett: idegesített a sok hülye az utakon, aki veszélyezteti a mások életét.

Babicskó!
Szép nagy a babád, lehet, h. előbb megszülsz mint én :wink: .

Alziza?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Kitartás!!
Én is mindig találgatok hogy vajon ha a legközeleb jövök már hallom a híreket rólad(rólatok) :wink:

Babicskó!

Végülis tegnap voltam a dokinál és azt mondta ,hogy mivel csak pénteken járt le az antibiotikum még korai lenne a tenyésztést levenni.Szal majd 35 hetesen veszi le legközelebb és ha még mindig meglesz az a rohadt Coli :( akkor egy még erősseb antibiotukummal próbáljuk bombázni...Ha sikerült végig vinni a kúrát akkor nem kell vajúdáskor antib.kapnom,és a baba sem kap automatikusan hanem leveszik tőle a váladékot(fül,orr,száj)és csak akkor kap ha kimutatják nála.Egyébként a Coli annyira nem veszélyes rám,sőt abszolút nem,mert alapesetben megtalálható mindenkiben(a végbélben)csak gyakori sajna hogy nőknél átvándorol...Ha nem lennék terhes nem is kéne vele foglalkozni ennyire(azt mondja a dokim)csak azért most ki kéne írtani,a baba miatt.Egyébként esetleg idő előtti burokrepedést okozhat(nagyon ritka esetben)-a babánál meg hasmenés,szal kisebb fertőzést okozhat de egy újszülöttnek ez is gáz...
Remélem mostmár kiírtódott(már a férjem is beszedett egy adagot,nehogy ping-pong adjuk egymásnak :? -bár már szex úgysincs sem ezért ,sem meg már itt szúr-ott nyom :oops: :wink: )


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vera-40. hét és még itt vagy, látod??? :D A babónak még mindig nem jött el az ideje és ez a jó, ott bennt érzi magát a legjobban.

Nagyon-nagyon drukkolok neked!!!
Próbálj pihizni, hogy legyen erőd a szüléshez!
Anyukádnak is drukkolok, hogy meggyógyuljon!

De ha véletlenül nem tud még segíteni, ne izgulj, remek anyuka leszel és mindig fogod tudni mit csinálj!!! Ha véletlenül valami nem megy: mire jó a babanetes baráti társaság?? :wink:

Nagyon gyors és örömteli szülést kívánok neked!!!!

Alig várom a képeket a piciről....
Vendég
 

 
 

Zsibima!

Köszi!

Most épp a derekam akar leszakadni, hát ennyire még bizti nem fájt eddig, úgyhogy lehet, h. le is fekszem pihenni.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, most pihenj még!!!!!!
Mert ezek már azért jelek! A derékfájás, meg hogy mások is észrevették, hogy más az arcod.... :wink:
A derekam nekem is majd leszakadt szülés előtt, de nagyon-nagyon! Olyat se előtte, se azóta nem éreztem! Baromi rossz volt, és sajna szülés alatt is keményen fájt!
Jujj, de izgulok érted/értetek!!!!!
Ügyi legyél, én valamiért úgy érzem, jön ez a baba nagyon hamarosan! :wink:

Gondolok rád egyébként minden nap és várom, hogy mikor nincs hsz-ed.... :lol: mert az azt jelenti, hogy szülsz.... és várom a kicsit döcögős magyaros irását a párodnak!!!! :wink:

Pusz!!!!!!
Vendég
 


Vera drukkolok!! Olyan izgi!! :lol:
lei
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk CTG-ről és UH-ról.

Sajnos holnaptól befektetnek a terhes patológiára szülésig, a doki szerint, jobb hogy szem előtt leszek, mert mégiscsak veszélyeztetett terhes vagyok.
:cry:

Erre mondják, h. ez az, amire nem tud az ember felkészülni.

A leletek alapján azt mondta, h. max 2 hét van még vissza a szülésig ( :cry: ): a baba 3500-3600 g körüli, viszont a méhszáj beton keményen tartja magát.
Mondtam neki, h. nem tiltakoznék, hogyha nem kéne még 2 hetet a patológián feküdnöm és esetleg indítaná, de erre Ő azt mondta, h. a teljesen zárt méhszájnál nem jó, ha megindítják..

A lepényem III. fokban érett, a magzatvíz kevés, de szerintem ez így a végén már normális.

Azért megpróbálok a dokival beszélni, h. hétvégére engedjenek haza ha lehet, ha meg gond van 10-15 perc alatt beérünk a párommal...

Szóval ez van.

Ha van valami Alzizával beszéltem, neki szólok majd mi van....

Puszillak benneteket, aki mostanára van kiírva annak drukkolok, de azért még megpróbálok hazajönni a hétvégére.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

nagyon-nagyon drukkolok neked! :D
A doki miatt ne morcoskodj, szerintem tudja mit csinál, két hetet meg úgysem hiszem hogy kellene várnod :wink:
Örömteli, könnyű szülést kívánok! :D :D :D

Puszillak

Kép
kimma
 
 


Vera! Szerintem se légy szomorú,legalább már történik valami!
Egyre közelebb vagy a célhoz!
Egyébbként mikor a nővéremmel közölték,hogy holnap be kell feküdnie,egész éjjel sírt,könyörgött a gyereknek,hogy induljon el,mert nem akar befeküdni!
Hajnal 4-kor hívott,hogy indulhatunk és 8:06 perckor megszületett a kisfia!
Úgyhogy ne izgulj,mostmár igazán olyan közel van! :lol:
Nagyon várjuk a híreket és gondolunk rátok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Vera!

Drukk megy ezerrel!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nagyon kedvesek vagytok, jó tudni, h, így szorítotok, Köszönöm!
:)

IBM!
Most énis erre erősítek: megyek sétálni egy nagyot, hátha az segít nyílni egy kicsit, estefelé meg bevásárlás kajából a kórházba...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!
Hajts fel egy koktélt, amit Vikci... :) hátha neked segit! :)

De ne izgulj, szerintem sem kell sokat várnod!

És ezerrel szoritok énis!!!!!! :wink:
Vendég
 


Vera-nagyon drukkolok neked!!! De azért ne félj a befektetéstől! Engem is befektettek a terhespatológiára, és annyiból örültem neki, hogy ha bármi történik nem kell messzire mennem...csak felsétáltam a szülészetre és már nem egyedül jöttem le... :D
Szóval ne aggódj, ezt is úgy kell felfogni, hogy a babáért teszed!

Remélem most már a hétvégén nem jössz ki, hanem ketten jöttök!!! :D

Puszi és vigyázz magatokra nagyon!!!
Vendég
 


sziasztok, segitsetek! Mi az a koktel recept? En pentekre vagyok kiirva, de tegnap nezte a doki es a mehszaj meg elerhetetlen! :S
Koszi elore is a receptet!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka!
Én a januárban szülünk topicban olvastam....
Ott kérdezd meg, ki irta, kétféle van, az egyik gyömbéres a másik ricinusos... ők bizti tudják, hányadik oldalon van, vagy felteszik még egyszer szerintem, ha megkéred...
De ott sem segitett mindenkinek, aki megitta... :) tutira ne vedd... :)

Egyébként a méhszáj zártsága semmit nem jelent, nekem reggel még tök zárt volt a második babánál és este fél8-kor megszületett a törpe! :wink:
Vendég
 


CSak egy gyors bekukk!

Köszönöm mindenkinek a bíztatásokat!

Ma délután hagyományos módszerrel próbáltam beindítani a manót (no ne a keksz-re gondoljatok édeseim :lol: ), sétáltam 2 órán keresztül.
Azóta szabályosan leszakad a keresztcsontom és nagyon sajog a hátsóm (ennél jobban nem fájhat szüléskor).
Este szabályosan 2 rét görnyedve toltam a kocsit az Auchanban (mert még oda is befutottunk), kicsit se nézhettek hülyének...

Kaptam még málnalevél teát meg pár homeós bogyót, hátha reggelre meghozza a hatást és alapból a szülészetre megyünk és nem a patológiára.

Pusza mégegyszer mindenkinek, vigyázzatok magatokra:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Hali lányok!!!

Rég jártam felétek! Nem is merek arra gondolni, hogy valaha is visszaolvasom... Alziza a tanúm.... hébe-hóba benézek, és akkor teleírom az oldalt...

Vera!!! Te mégy egyben??? :shock:
Ne félj, a terhespathológia nem olyan rossz hely... én már csak tudom... minden nővérkét ismerek... voltam benn közel egy évet (ha minden babámat összeszámolom....) :)
MInden este mentünk szívhang hallgatásra és sóvárogva bámultunk át a másik szárnyba, ahol az újszülött osztályra láttunk, mindig akkor fürdették a babókat.... úgy szerettünk volna már mi is azon az oldalon lenni.... a gyerekágy meg bennem úgy maradt meg, mint a nyugalom szigete.... olyan béke és harmónia.... már végre a karomban az én kis CSODÁMMAL.....

Futok,mert már megint hív az én kis őrmesterem..... még belesek alkalmasint... :) Csók mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Verával!
Jó helyen van.3 ágyas szobában ketten vannak.Erkély is van,ezt mondja a kaja is jó volt ma!
Tegnap még félt egy kicsit tőle mikor beszéltünk,de ma már jól van! :lol:
Csak hát a látogatási tilalom... :(
Vendég
 


Köszönjük az infót Alziza!
Reméljük mihamarabb kibújik Babóca,gyorsan és könnyen!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Verának nem azt mondta az orvos, hogy a 38.héten már nyílik a méhszáj? Reméljük a homeopátiás bogyó és a tea felpuhítja.
De azt napi rendszerességgel érdemes szedni.

Én amint beveszem a homeopátiás bogyót rámtörnek a jósló fájások 1-2 óra múlva. Tegnap este is már azt hittem menni kell, mert 4 percenként gyenge majd 10 percenként erős fájásaim lettek, de végül elmúltak.
:roll:

Alziza: ha beszélsz Verával mondd meg , hogy én is szorítok neki, és igyekszem nem beelőzni :lol:

babicskó
 
 


Alziza!

Köszi az infót Veráról!!És ha beszélsz vele add át légyszi drukkolásunk!!! :wink: :wink: Sokat gondolunk rá! :wink:

Babicskó!

Te melyik homeos variációt szeded,Csak mert sok ajánlás létezik...Én pont most vacilálok hogy melyik szerint legyen...
Leírnád ha megkérném??

Málnalevél teát is iszod?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Mondott valami ilyesmit a doki Verának,de most tök zárva van.
Jele sincs,hogy ki akar bujni a lurkó! :lol:

Átadom az üziket! :lol:
Vendég
 


Szia Panny:

a szülésznőm javaslata szerint:
Arnica C30, Pulsatilla C30, Caulophyllum C30

Viszont a C30 potenciál magasnak számít, és több ajánlás szerint elég a szüléselőkészítésnél az alacsonyabb potenciál (C5)

Tehát én kikértem egy homeopata orvos véleményét a neten, aki azt írta, hogy a C30-at akkor érdemes szedni, ha a koraszülést akarjuk elkerülni, mivel leállítja a fájásokat (caulophyllum). Pulsatillat szerinte felesleges indok és kivizsgálás nélkül, arnicat lehet szedni.

Én a betöltött 37. héttől szedek 1*5 golyó Caullophyllum C5-öt.
Vettem a arnica C30-at, amit a szülés megindulásakor fogok szedni (1 vagy 2 alkalommal 5 golyó), a vérzés csillapítására.
Illetve vettem Cimicifuga C5-öt, amit a vajúdás alatt tervezek szedni. Állítólag fél óránként váltogatva jó szedni 1*5 golyó caullphyllumot és cimicifugát.

Engem is nagyon megzavart. hogy egy csomó szakirodalom teljesen mást ajánlj. Fórumokat is olvasgattam, és általában a Caullophyllum C5-öt szedték, és általában könnyű szülésről számolatak be.

Málnalevél teából kb 1-2 evőkanálnyit főzök le fél liter vízhez.

A Caullophyllum beszedése után általában nagyon mocorog a babám és elkezdődnek a jósló fájások. nekem az előző két szülésem előtt nem volt soha jósló fájásom, szerintem ezt is a homeós bogyó hozza elő. (és nem valami kellemes :?)

Na majd beszámolók a hatásról


:lol: :D :roll: :wink:

babicskó
 
 


Sziasztok!

Remélem csatlakozhatok hozzátok.Én is laktam az "Élet a vetélés után"topikban.
2006.November 3-án elveszitettem a babámat,és egy csodának köszönhetően 2007.október 29-én megszületett a mi gyönyörűségünk.Pár nap külömbséggel egy évre rá.

Egy kép a kis huncutról:
Kép

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa-gratulálok!!! Nagyon szép kislány!!! :D
Vendég
 


Ancsa - nagyon edes Reka baba :!: Kulonosen azzal a viraggal a pocijan es hatalmas mosollyal az arcan. :lol:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Babicskó!

Köszi a részletes beszámolót a homeóról :wink:
Az én változatom majdnem megegyezik amiet írtál :wink:

Én is úgy tervezem hogy a 36.héttől elkezdem a Caulophyllum 5 ch-t 2x5 golyót.A vajúdás alatt ugyanezt félóránként a 30 ch-ból,+a Cimicifuga Racemosa 30 ch félóránként.A szülés utánra Staphysagria ch-30-at fájdalomcsillapító(ha esetleg lenne gátmetszés),szorongás csökkentő+Arnica ch-30 vérzéscsillapításra.

Üdv.Ancsa!

Nagyon édi a picikéd :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Babicskó!

És egy nap csak fél liter lefőzött teát szabad a málnalevélből??Ízesíteni szabad szted??Mert erről is annyifélét olvastam... :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ancsa: gratulálok a babádhoz, biztos leveleztünk anno, nekem nov. 2-án volt akkor a műtétem :cry: De milyen jó, ez már csak rossz emlék :lol:

Panny: az elején elég fél liter tea, később állítólag 1 liter is lehet (szülésznőm szerint) Én elégnek tartom a fél litert, az két nagy bögre nálam.

Én natúr iszom, de szeretem a gyógyteák ízét (még a szoptatós teájét is, szegény nővérem azt pl. öklendezve itta meg)
lehet ízesíteni mézzel vagy cukorral, ha úgy jobban izlik.

Én két könyvet vettem meg a homeopátiáról:
1. a homeopátia kézikönyve (1500 ft körül) (könyvesbolt vagy bookline.hu)
2. A homeopátia napjainkban (500 Ft, és pl gyógyszertárban is lehet kapni)

Az elsőben ajánlják a nagyobb C30 potenciált, a másodikban a szülés alatt is csak a C5 potenciált írják.
Nekem elég a C5, de szerintem te is tapasztalni fogod, hogy mi a jó neked.

Na tegnap éjjel azt hittem, már be kell menni a kórházba, ha nem lett volna hajnali 4 óra, tuti felhívom a szülésznőt és bementem volna. Elment a nyákdugó is :wink:
Az egyik része hajnalban, a másik most délben, tehát már tágulgatok. Most nyugi van pár órája már, de ha este megint beveszem a homeot és megiszom a teát, lehet, hogy nem jövök pár napig :lol: :wink:

babicskó
 
 


Babicskó-de jó!!! :D Lehet, hogy nemsokára látjuk a babás képeidet??!!! :lol:
Vendég
 


Ancsa!

Üdv itt!

Hírek Veráról:
Felmerült a mai vizsgálatnál a császár gondolata! :(
Holnap már okosabb lesz,mert holnap is megy be a doki!
Túlzottan nem örül de beletörödőtt.
Vendég
 


Babicskó!

De izgi :wink: :wink:

Neked amúgy az első kettőnél is elment a nyákdugó??Nekem egyiknél se...

Ja gondolom biztos tudod mert látom hogy nagyon tájékozott vagy a témában,de azért leírom,hogy nem szabad mentolos fogkrémet használni a homeós cuccokhoz...

Alziza!

És miért merült fel Veránál a csaszi??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen!

Babicskó:Igen,mostmár tényleg csak rossz emlék!!!
Azóta az is kiderült,hogy nálam mi volt a probléma.Senki nem vette észre,hogy magas volt a cukrom,és a 22.hétre hát nem kell mondanom,hogy mekkora lehetett.
Ennél a terhességnél már hetente jártam ellenőrzésre.

Lányok nekem van egy csomag málnalevélteám,mert mire elkezdtem volna36.hét,és idő előtt a 34.héten megszültem.Ha kell valakinek szivesen átadom.
Bár nem olvastam még vissza,de lehet hogy csak Panninak kell?Babicskó már szerintem nagyon a finisben van,ha a nyákdugó elment.
Babicskó:Szoritunk neked!!!!!!!!!!Kitartás!!!!

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa!

Köszi ari vagy,de a legjobb barinőmnek is maradt egy bontatlan csomag(augusztusban szült) és már el is hozta nekem :wink:

Egyébként tök muris,mert 3 barátnőm is az elmúlt hónapokban szült és mindtől kaptam megmaradt Tena betéteket,egy csomót :wink: Így azt most nem kellette vennem...

És mitől szültél meg a 34.héten?Nem volt semmi gond,ugye?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok!

Az első szülésemnél a 37. héten volt egy kis vérzésem, talán akkor elment a nyákdugó, de nem biztos, és a 40 héten szültem.
A másodiknál szerdán megvizsgált az orvos és aznap este elment a nyákdugó, és vasárnap este szültem.

Felhívtam a szülésznőt, azt mondta ha akarom megvizsgál este, hogy lássuk mi változott.
Az orvosomat is hívtam, de ő célozgatott arra, hogy nem fog tudni bejönni hozzám :? :x :twisted: . Majd valaki mást beküld.

Veránál miért lenne császár? Szegény, jó lenne, ha simán menne minden .

Lányok, köszönöm a drukkokat, remélem (orvossal vagy nélküle) simán és rendeben megy majd minden).

:D :lol: :P :wink:

babicskó
 
 


Babicskó!

De miért nem tudna bemenni a dokid?Már előre szólt hogy szabin lesz vagy mi???

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny:Csak a kötelező UH-ra mentem,és már haza se engedtek.Azonnal megcsászároztak,mert az előző UH óta nem nőtt semmit a baba,és nem volt keringés a köldökzsinórban.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Veránál azért merült fel a császár mert magas a vérnyomása és téraránytalanság miatt.Ráadásul teljesen zárt !
Ő most azon van,hogy akkor legalább ne kelljen várnia.Szeretné hétfőn!
De mondom holnap már többat tud mondani!
Vendég
 


Sziasztok



Verával még nem beszéltem ma!

Pumpóka!
Te hol vagy???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:38-kor.
Vendég
 


Itt vagyok!

Olvasó üzemmódban jelenleg, de ha már keresett valaki :oops: akkor irok!
Ma voltunk a babanetes barinőmnél a malackás ágynemüért meg a rucikért! Csoda édes az egész garnitúra! Most öblitettem át a gépben és ha holnapra megszárad, kivasalom és felhúzom egy fénykép erejéig! :D Egy kisebb adag (de tényleg) babarucit is vettem tőle, persze, csupa lányos, mondanom sem kell, de újonnan sem kaptam volna szebbeket, az biztos!!! Sajnáltam is rendesen, hogy ennyire elláttak ruhával, mert szivem szerint mindet elhoztam volna! De már igyis van annyi, hogy tényleg csak a picikék kellettek, meghát a kislányos mivoltuk miatt... no... hát ha már végre lányom lesz, hát lányosan legyen öltöztetve! :) Majd fotózok holnap belőle és teszek fel, annyira szépek!!! :)

Egyébként jól vagyunk, a héten voltam dokinál, törpilla feje 7,6cm, combja 5,7cm, súlya saccra kb. egy kiló... szerintem kicsi, de a doki szerint nem, mert lány és különbenis minek akarok én óriásbébit???... a méretei megfelelnek a korának teljesen, sőt, a combja tutkó csajos, mert még hosszabb is mint aminek most kéne lennie (kis csábos lesz) :lol: a hányinger még néha kinoz, tehát vagy zabálok, vagy nem zabálok... :) lábgörcseim is visszajöttek.. csúcs... :evil: előtejem szivárog.. :) nagyjából ennyi.

Veráért nagyon szurkolok, minden nap gondolok rá, még akkoris, ha nem irom le... !!!!!! :wink:

Babicskó, remélem, nálatok is lesz nemsoká bébibabó!! :)
Vendég
 


Alziza!

Csúcs a kispasi :wink: :wink: :wink:

Pumpóka!

Te is lassan a finisbe... :wink:

Előtejem nekem is szivárog(inkább folyik)ezerrel... :lol:

Teszek fel képeket ha nem baj... :? :wink:


Kép
Kép
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Panny
Szép poci! :wink:

Vera hírek:
Délután beszéltünk.Úgy néz ki megindult szép lassan a nyákdugó!
Megvizsgálta egy doki is,mert szegény nagyon megijedt!
Javasoltam a jó meleg zuhanyt,hátha :wink: !
De eddig még nem szólt :( !

Viszont mehet babanézőbe,mert a másik babás topicban ahova ír megszült az egyik lány ott a klinikán! :lol:
Vendég
 


Szia lányok!

Alziza: Verának megy a drukk! Talán csak megindul az a baba! Hmm... én mindig azzal vígasztaltam magam.... bent nem marad, az tuti! :)

A homeos bogyókról anno a szülésznőm azt mondta, van neki, ha gondolom adagolja... de az a tapasztalata, hogy van akinek használ, van akinek nem, egyéne válogatja. Ártani nem árt, de olyan nagy csodát ne várjatok tőle. Bááár.. nem dumálok, mert nincs tapasztalatom ezen a téren... Mondjuk a gyerekeknél használtak a bogyók, de pl. a párom köhögésére abszolút nem vált be a homeos szirup... :(

Málnalevél tea: arról is hallani ezt is, azt is! Én mind a négyet bogyó és tea nélkül szültem. Tudja a természet mi a dolga. Azt hiszem igazán és legjobban az használ, amiről meggyőződéssel elhiszed, hogy jó neked. Legyen az tea, masszázs, füstölő, vagy homeos bogyó.... placebo.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala!

Teljesen egyet értek,ha hiszünk benne használ...jha nem akkor valszeg nem :?
Nálunk nagyon beváltak eddig a homeós bogyók.Én is sokat olvastam róla és tényleg vannak egyének akiknek egyátalán nem használ,és vannak akiknek szinte csodaszer :wink:

Én megpróbálom,mert alapvetően nagyon hiszek benne.Hát majd meglátjuk :wink:

Verának!
DRUKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csak hoztam a kiságyról egy-két képet, most raktam össze az ágynemüt... :) a pelusozórészt direktbe hagytam ki, mert azon még baromi nagy a rendetlenség és a szivacs sincsen meg, anyósom még varrja a huzatot rá. Igy egyenlőre csak rakodónak használjuk a pelusozószekrényt... de majd ha totál készen lesz, azt is lefotózom!

Panni, szép nagy poci, az enyém még mindig kevésbé észrevehető, dehát a törpillánk is elég kicsinyke... :lol: Egyébként amilyen a kiságyatokon az ágynemü, olyanból varrtam a fiúknak ágynemühuzatot az oviba, mikor elkezdtek járni... :) annyira pasis, nekem nagyon tetszett! :)

Hát a miénk ha 4 uh után nemet fog változtatni a végére én nem is tudom, mit csinálok! Ennyi rózsaszint!!! :lol: De mondjuk, igencsak kétlem, mert nagyon szépen láttuk a puncikát eddig mindenhol! Lógós valami még csak a közelében sem volt! :)

Alziza! Zalcsi nagyon édes, hát az a nézés télleg.... nem lehet ellenállni neki, nem csoda, hogy levesz vele a lábadról! :D
Veráról mi hir??????? Jajj én úgy izgulok értük, már úgy szeretném látni a kismanójukat!!!! :)

Na, sok duma után a képek:
Kép Kép Kép

A rucikról is minnyá fotózok egyet-kettőt, remélem, nem vágtok ki a sok képpel.... :oops:
Vendég
 


Egy-két rucikép, meg pocikép (totál friss, kb.5 perces), aztán eldugulok megint pár hétre... :oops: :lol:

Kép Kép

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Pumpóka!

Ari poci,szépséges rucik és édi ágyikó!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Pumpóka: Ehj, de jó lesz annak a kicsilánynak! Két nagy tesó várja, aki mindenkitől megvédi majd... és azok a rucik! Csudiszépek! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Panny-olyan szép nagy a pocid, irigy-irigy vagyok!!! :lol:

Pumpóka-a tied is szép!!! És nagyon édes a kiságy, el se tudtam képzelni milyen lehet rózsaszínben, de nagyon jól néz ki!!! A ruci és a farmer nagyon édi: én is akarok még egy kislányt!!!!!! :lol:

Verának nagyon drukkolok. Pont most mondtam apinak, hogy 1-2 nap múlva mutatok neki egy újszülöttről képet...remélem pár nap és nézegethetjük a képeket a babáról!!! :lol:

Alziza-ide is leírom: Zalcsi akkora forma!!! :lol: Igazi pasi, szerintem félhetnek a környéken a lányos anyukák! :lol:
Vendég
 


Micsoda picakok! Pocakfotóversenyt lehetne rendezni :lol: !
Nagyon csini a pocitok, Pumpóka és Panni!
Panni, ha jól látom, még egyáltalán nem ereszkedett le a pocid. Pedig lassan már a baba befordul a megfelelő testhelyzetbe, nem?

Pumpóka, tényleg jó a malackás mintázat a babaágyban. Szinte Készenáll már minden a baba fogadására? Úgy szeretnék már én is előbbre tartani...

Varának valószínüleg ma van a nagy nap. Alziza? Hol vagy? Ugye tájékoztatsz bennünket amint tudsz valamit? Szegény Vera már biztosan nagyon túllenne az egész szülésen, akár term. úton akár császárral fog történni.



Kép

Rönééé



Kép
röné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: