[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Élet a vetélés után babásai! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Babicskó!

Tényleg elég fura a dokid... :?

Egyébként csajok,nekem a Strepto-s vizsgálatért nem kellett egyátalán fizetnem(már kétszer is volt).Ezt nem értem??Nektek miért kellett??Nekem is magánba csinálta a dokim,de nem kellett külön fizetnem érte,csak a szokásos 7.000ft-ot amit amúgyis mindig fizetek neki(de ebben van alapos UH,és méhszájvizsgálat si).

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Bekukkantok már ide is! hátha nemsokára csatlakozhatok hozzátok! :wink: :D

kukk :lol: :lol:
Vendég
 


De jó lenne!!!! Én nagyon drukkolok baba!!! :lol: :lol:
lei
 
 

 
 

Sziasztok!

Boeske, tiszta szívemből gratulálok! Remélem hamarosna fotókat is kapunk Andrisról!!
Otthon is vagytok már? Milyen a baba? Alszik sokat? Kiváncsian várjuk a beszámolót, ha lesz egy kis időd!!

Hú, miket olvasok itt lányok. Mi ez a sok fizetős dolog?? A barátnőm most szült, de ő nem fizetett sem streptoért, sem az alap UH-ért, csak ha privi ment...

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok?

Boeske!
Tényleg,ha ráérsz várjuk a képeket! :lol:

Baba!
Drukkolok!
Kép
Vendég
 


Röné!

Az alap UH-ért én sem fizetek, csak a strepto-ért, mert állítólag az nincs bennt az alap ellátásban (lehet, h. ez kórházfüggő).

Alziza!
Én még 2 in 1 vagyok, időnként görcsölgetek, ma pl. alig volt valami, tegnap meg azt éreztem estefelé, h. na a hétvégén bizti szülünk.

Baba!
Megy a drukk!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok

Vera!
Jól vagy Te még így! :wink:
Tessék megvárni a látogatási tilalom végét!
Meg különben is,majd jön ha akar! :lol:
Vendég
 


Alziza!

Láttam én is az ÁNTSZ listát és sajna a SOTE 2 is bennt van a listában.
Azt viszont nem tudom, h. ez azt is jelenti-e, h. a párom a szülőszobába sem jöhet be. Majd meg kell érdeklődnöm, mondjuk nagyon jó lenne, h. legalább oda bejöhetne és nem 3 nap múlva látná a fiát.

Viszont ha látogatók nem jöhetnek be akkor hideg elemózsiával is fel kell készülnünk, mert állítólag nem jó a koszt bennt, meg kevés is..

Hát jó lenne kihúzni még pár hétig így, de szerintem 2-3 hétig (vagy mégtovább) biztos eltart még az egész...
De én is úgy vagyok már, h. jön akkor ha jönni akar, csak egészséges legyen...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Na akkor egy kis képregény az utolsó napokról:

Kép

Kép

Kép

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Nagyon édi a kis Andris, mégegyszer gratula hozzá!


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Boeske!

Nagyon édi Andriska!!!!Mégegyszer gratulálok!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Boeske!
Nagyon édi! :lol:
Szép baba!

Vera!
Hát,én azt tudom,hogy amikor Alex született,szintén látogatási tilalom volt,akkor is nagy járvány volt!
Akkor senki nem jöhetett be!Csomagot hoztak és szerencsétlen portás rohangált vele fel! :roll: (de ez még itt volt,a tudod hol? :x )
Ja!És 10 napig kellett akkor császárral bentmaradni! :shock:
Klafa volt! :(

Hazajött a barátnőm Amerikából!Tök jó!Ma már taliztunk is! :lol:
De annyira nem jó hírekkel jött! :( Úgy néz ki,hogy nyáron mennek ki és maradnak 2 évig! :cry: Ez baj!
Mi napi szinten vagyunk kapcsolatban,olyan mintha a tasvérem lenne,sőt annak is néznek minket rendszeresen! :)

JÓ éjt
Vendég
 


Alziza!

Most kérdeztem meg az ott dolgozó védőnőt, és Ő azt mondta, h.a papák a szülőszobára bemehetnek, utána már Ők sem.
Mindegy, nekem már ez is jó, h. amíg szenvedek benn nem leszek egyedül.
A kajára azt mondta, h. a portástól (gondolom boríték ellenében) lehet felküldeni, illetve, h. van büfé (ennek a kínálatát már ismerem és a melegszendvicsük tényleg nem rossz).

Sajnálom a barátnőd, illetve neki biztos, h. jó, h. kinnt lehet, esetleg majd ti is meglátogathatjátok Őket kinnt.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


sziasztok!

Sejtettem,hogy februárra látogatási tilalom lesz. Én is remélem, hogy minden rendben lesz a szülésnél, és hamar haza mehetek.

Nekem talán azért 3000 a szterpto szűrés, mert magánlaborba viszi be a doki??
Persze egy jó kórházi orvos, gondolom a kórház ktg-én számoltatja el a vizsgálkatokat, gondolom azért van akinek ingyenes. PL. ez előző terhességemnél a kórházban a szülésznő vette le kenetet, és ingyenes volt.

Kunyeráltam a háziorvostól egy uh beutalót, telefonon azt mondták a kórházi rendelőben, hogy azt is elfogadják. :D

Lement a költözködés nagyjából, és még sikerült egyben maradnunk :lol:

babicskó
 
 


Sziasztok!

Vera!
Hát a kajáról valóban nem sok jót tudok mondani! :roll:

A büfé tényleg jó!

Igazából nemétem milyen a látogatási tilalom?A nővérek,dokik nem viszikbe a bacit?A szülőszobára sem megy be a baci? :shock:
Érdekes!

Babicskó!
Örülök,hogy sikerült a költözés! :lol:
Vendég
 


Alziza!

Az orvosok, a szülésznők és a V.I.P látogatók bacija kimondottan szükséges és bizonyítottan ajánlott az újszülötteknek. :P

babicskó
 
 


Babicskó!

Jó hogy sikerült egyben maradnod a költözés miatt!

Bacikról: szerintem is bárhonnan össze lehet szedni (akár én is lebetegedhetek még közvetlen szülés előtt).

Alziza!
Hát sajna ez van! Mindegy 3 napot ki lehet valahogy bírni...(Reméljük csak ennyit töltünk bennt).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok Lányok!!

Nem tudom ismerős vagyok-e valakinek annak idején én is írtam az előző topicba..Chrissyt is itt ismertem meg szerencsére nagyon jó barátnők lettünk!

Olvastalak benneteket jó hogy már ennyien itt tartotok!Akinek megszületett a picur annak hatalmas Gratula aki pedig előtte áll annak minden szépet és könnyű szülést!

Én holnap leszek 34 hetes és rettenetesen izgulok már... :oops:

Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Krixta!

Én emlékszem hogy olvastam rólad :wink:
Hát tényleg a célegyensbe vagy már te is :wink:
Én még utánad pont 2 héttel :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Krixta!

Köszönjük a drukkokat, ne izgulj, neked is hasonló jókat kívánok!
A maradék 6 hét hamar elrepül majd...Illetve módosítok a 6-ból 4 igen, az utolsó kettő meg majd vánszorogni fog.... :wink:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Krixta!
39 nap!Az már a célegyenes! :lol:
Mi drukkolunk Neked!

Vera!
Egyre izgibb! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:37-kor.
Vendég
 


Alziza!

Tuti képek! :wink:
Izgalomról: ma délután sétáltam egyet a szomszédasszonyal (neki 9 hónapos kislánya van) és úgy beindultak a keményedések/ görcsölgetések, mintha már 10-20 perceseim lettek volna. Aztán leálltak...Mindig ez van: elkezd fájni úgy kb. egy órán keresztül, majd leáll...

Holnap megyek megint CTG-re, kíváncsi leszek mennyit nyíltam azóta, meg a szülésznőmmel is beszélni kéne mégegyszer a szülés előtt (eddig csak 1-szer találkoztunk).
Aztán ki tudja még a végén haza sem engednek holnap a kórházból...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


sziasztok!


Vera!
Hát gyakorol!Ez így van! :wink:
Amúgy én mindegyiknél nyitva voltam szülés előtt 1 hónappal 1 ujjnyira! :) Aztán úgy is maradt! :?

A szülésznővel tényleg kellene még egyszer randiznod! :wink:
Vendég
 


Eszter (Anubias)!

Sok egészséget és sok-sok tejcsit kívánok a kis Dominiknak! :lol: :lol: :lol:

Kép
kimma
 
 


Vera!

Drukkolok! :wink:

Kép
kimma
 
 


Kimma!

Köszi!

Sajna még mindig egyben, a mai CTG eredménye jó lett, a doki viszont a múltkor nyiladozó méhszájamra most azt mondta, h. zárt :?: , csak a nyakcsatorna kezdett el rövidülni. Ezt mondjuk nem értem, szóval nem bizti, h. a héten szülünk.

Volt egy 37. hetes anyuka (második babájával), aki előttem ment be: Őt azzal engedte ki a doki, h. mostmár haza se menjen, erre bemegyek tök lelkesen, hátha nekünk ugyanezt mondja...
Erre tök lelombozódtam.

Te hogy vagy? Hogy viseled? Rosszullétek?

Alziza!
Beszéltem a szülésznővel: mondta, h.a szülőszobára bejöhet az apuka, csak a látogatóba nem, de igazából pl. a büfében lehet találkozni a rokonsággal (csak persze a babót nem lehet oda levinni, de ez természetes is), így akár kaját is be tudnak hozni.
Viszont mondta, h. most a héten rengeteg szülésük volt, még a vajúdóba is pótágyazni kellett..

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!


Nem baj, nem kell siettetni a babát, tudja ő, mikor kell kibújnia :wink: Melyik kórházban szülsz? Beengedik az apukákat a szülőszobára?A méhszájra nem tudok mit mondani , lehet a múltkor nem nézte figyelmesen a doki :roll:

Velem minden o.k., hála Istennek. Most már csak a reggeli savammal küszködök, meg gyömöszölöm magamba a kaját, hogy visszatornázzam magam legalább a kiinduló súlyomra :roll: Baba még sajna nem jelez, úgyhogy mindig alig várom a kontrollt, hogy tudjam jól van . De most már kezdek lenyugodni a paráimmal :wink:

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Gratula Boeskének a babóhoz! Nagyon szép kispasi! :)

Vera! Háát, kitartás, mást nem tudok mondani! :) Ezt már fél lábon is... 12 nap.... :) dejóóóó neked!!! Nagyon irigy vagyok! Főleg, hogy most kezd nagyon kellemetlen lenni minden... a séta nem esik jól (pedig muszály a fiúkat oviba vinni), az ülés nemjó (derekam leszakad), aludni nem tudok és visszajött a hányingerem!

Volt valakinek hányingere ebben az időben? Most olyan vagyok, mint egy első gyerekes... :roll: csakmert a fiúkkal nekem egyáltalán nem volt!!! Ugye ez nem marad meg a végéig??? Mert akkor idegbajt kapok!
Vendég
 


Hú Vera, mindjárt itt a nagy nap. Kitartás! Mi rögtön tudni fogjuk mi a helyzet ha eltűnsz a topikból egy időre. :D

Boeske, nagyon szép a kisfiad! Nagyon sok örömet és boldogságot kívánok Nektek!

Hát tegnap voltam a dokinál.. Az a helyzet, hogy van egy 5 hét 6 napos lakóm :D Két hét múlva kell megint mennem, illetve azt mondta, hogy ha nem bírom ki, akkor menjek már jövő héten. Sajna szívhangot még nem látott, de ez még ilyenkor normális, jövő hétre már kéne lennie. Nehezen, de kibírom a két hetet, nem akarom, hogy ilyen korai időszakban sokat UH-zanak. Persze szívem szerint futnék minden nap, hogy minden rendben van e odabent, növekszik e, stb.
Kaptam egy nagy halom gyógyszert. Utro kúp, utro tabletta, aspirin100, C vitamin, MagneB6, + tovább a folsav, elevit.

Hát tegnap egy kisebb vagyontól sikerült megszabadulnom a nap végére... Csak legyen értelme és eredménye, és maradjon meg a babó... Az UH 09.25-ei időpontot hozott ki.... Úgy szeretném...

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné!

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
DE JÓ! GRATULA!!!!!!!!NAGYON VIGYÁZZ MAGADRA!

Még ha a köv. héten sem lát szívhangot az sem biztos, h. baj, mert később is lehetett az ovulációd. Nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!!!!

Pumpóka!
Köszi, már tényleg nagyon a végemet járom (idegileg), pedig itt még szó sincs túlhordásról.
Hányinger: igen nekem is volt, sőt még időnként most is: a babó nyomja a gyomrod vagy a májad, majd ha lejebb száll, akkor elmúlik.
Alvásról: az meg mi???? :D

Kimma!
A SOTE 2-őn szülök.
A babód nemsokára fog jelezni, de először csak nagyon finoman. Én emlékszem épp a Hősök terén vezettem a kocsit, amikor először jelzett: soha nem fogom elfelejteni: piros lámpánál álltam, illetve épp indulni készültem és "ilyedtemben" majdnem nekimentek az előttem álló kocsinak...
Aztán ezután hetek teltek el, amikorra újra jelzett...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


hali csajok!

Kép
Kép

most itt tartok, de remélem ,hogy legközelebb már uh képet is tehetek fel! nagyon szorítsatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Röné! Nagy nagy gratula nektek,vigyázz nagyon magatokra és pihenj sokat!
Nekem a 8. héten volt szívhang addig nem!

Baba! Nagggggggyon szorítunk!
Minden rendben lesz!!!!!
Mikor mész uh-ra?

Vera! Neked is megy a drukk ezerrel!
Már tényleg mindjárt célba értek!
De jó!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Röné!

Gratulálok és vigyázz nagyon magatokra!

Baba!
Neked ugyanez! :lol:

Ez pedig mindkettőtöké:
Kép
Vendég
 


Nagy gratula az újdonsült kismamiknak (Röné,Baba)!!!!!!!!

Zsibima megmondta, hogy idén nagy babaeső lesz itt!!!! :)
Vendég
 


Röné, Baba!!!Itt is hatalmas gratula nektek, vigyázzatok magatokra és a kis pocaklakókra is!!!

Vera!!! Neked is megy a drukk ezerrel, már nagyon várom, hogy olvassam a jó hírt, hogy a kisherceged kibújt!!!

Krixta! Üdv itt is. A másik topicba leírtam: "Ott van Krixta barátnőm, itt ismerkedtünk meg, azóta nagyon jóba lettünk. Nekik is baj volt a 24.héten, megszülték a kislányt szintén halva, volt egy mensi és utána terhes lett. 8 hetes volt, mikor megismerkedtünk, most már majdnem 35 hetes és együtt várjuk a kislányuk érkezését! Ez is adjon nektek sok erőt, energiát!"

Most megyek, mert csinált nekem bokros csomagot Martinka!
Vendég
 


Még annyi, hogy így hurkásodunk!


Kép


Kép


Kép
Vendég
 


jajj, de imádnivalóan husi a lába :lol: úgy megpuszilgatná az ember!!! :P
lei
 
 


Lei!

Nekem is pont ez jutott eszembe ezekről a tündéri hurkákról (bocs Chrissy).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Köszi lányok! Van mit puszilgatni, és itt-ott csiklandos is és nevet, mikor puszilgatjuk! Újabban gargalizál a nyálával, még vigyorog is hozzá. Csak néha szopi helyett csinálja, de nagyon cukin nyomja!

Vera! Hogy vagy? Hogy bírod? Te jó ég, már csak 10 napod van vissza!!! Húúúúúúú, de izgi! Már nagyon várom, hogy olvassam a jó hírt! Üzensz valakinek sms-ben, ha megvan a kisherceg, vagy majd megtudjuk, ha hazamentetek a kórházból? Tehetnél fel pocakos képet, sosem tudni mikor kell menni!
Vendég
 


Chrissy, Martin egyre szebb és olyan husi, imádom, ha egy baba (ahogyan anya mondja) ilyen guszta-bébi :D

Vera azt mondta, majd a párja ir nekünk, ha történik valami... remélem, nem felejti majd el szegény a nagy boldogságban... bár ha igen, akkor majd Vera ir, ha itthon lesznek... előbb-utóbb megtudjuk... :D
Tényleg Vera, csinálhatnál egy pocakképet, hadd lássuk, mekkora most a végén (meg hogy megállapithassuk, lejjebb ment-e) :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Még egyben. Tegnap már kezdetm reménykedni, mert iszonyú hasmenésem volt, de semmi...
Értesítés:
Alzizának küldök egy sms-t (vagy felhívom), a páromnak meg mondom, h. ha lesz egy pár perc szabadideje akkor írjon ide!

Alziza!
Ha a párom küld neked e-mail-ben képet a kishercegről :lol: (nagyon tetszik ez az elnevezés), megtennéd, h. lekicsinyíted és felrakod ide a lányoknak? Előre is köszönöm!

Képem csak 37. hetes van, de összehasonlítva a 16 hetessel azért látszik, h. nőtt:

16. hetes kép:
Kép

37. héten:
Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Persze,hogy lekicsinyítem!
Várom már azt az SMS-t,vagy hívást! :wink:

Szép pocak! :lol:

Chrissyy!
Husi a fiad! :lol:
Vendég
 


Alziza!

Kösz!
Annyira nem szép a pocak, mert nagyon zebrás lett, még a köldök felett is, dehát mindent a kölyökért....

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera! Szép nagy pocid lett!!! Kitartást!
Vendég
 


Pumpóka, Alziza! Nektek is köszi a dícséretet!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy gratuláció az újabb kismamáknak!!!

DE jó nektek, most a célegyenesben legszívesebben én újra előről kezdeném :D :D :D

babicskó
 
 


Panny: egyébként neked miért volt már két strepto vizsgálatod?
Az okozhat valami bajt a terhességben vagy csak szülés alatt???)mármint ha pozitív)

babicskó
 
 


Babicskó!

Azért volt két strepto tenyésztésem is mert viszketéses folyásom volt és ki akarta zárni a dokim ,hogy nem strepto-e,mert az igen veszélyes!!Igazából nem a terhességnél veszélyes hanem a szülésnél a babára nézve(de a Streptos topicban-láttam te is voltál ott -elég részletesen leírták az infókat).Végül kiderült ,hogy más bacim van(Coli) :( de hál'istennek nincs strepto.A második a kontrolltenyésztés miatt kellett(de sajna abban is kimutatták ezt a sz@r Colit-szedtem egy erősebb antibiotikumot és most hétfőn lesz a harmadik tenyésztés...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Vera, én azt hittem, mire ismét jövök, már kezedben tartod a babádat! Hát tényleg kihúzod a végéig! Csini a pocakod! Légy rá büszke, már nem sokáig lesz pocaklakód. :D Bár gondolom már azt is nagyon várod, hogy végre a kezedben tarthasd Őt.

Ami azt illeti, Babicskó én meg inkább lennék már egy biztonságosabb harmadik trimeszterben... Sok a félelem, az aggódás. :? Nem tehetek róla, nem akarok nagyon parázni, de legszívesebben mennék minden nap UH-ra.. Persze ezt nem lehet, így bízom benne, hogy minden OK lesz.

Nagyon rosszul vagyok. Általában minden nap hányok, ég a gyomrom, és most még étvágyam sincs. A gond, hogy folyadékot sem bírok inni, így szerintem eléggé ki vagyok száradva. Azért igyekszem, de ha olyanom van épp, akkor még a vizet is kihányom. Ez csak jó jel lehet, az előző két terhességnél nem volt ilyen.
Nehezen viselem az autózást is, és baromi türelmetlen vagyok egyik pillanatról a másikra. Jelenleg nem könnyű velem :lol:

Hú Chrissyy, tényleg puszilgatni-való hurkácskák vannak! Nagyon édes. Gondolom sok örömet okoz nektek Martin. Ismét csak gratulálni tudok hozzá! Tök jó, gondolom már lehet dögönyözgetni is a kissrácot :lol:

Vera még mindig izgatottan várom (tutira a többiek is) a híreket! :lol: Szerintem mi jobban izgulunk, mint te!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné, most hányadik héten vagy? Hát én is űgy kezdeném előről az egészet, hogy tudom, eljutotok a 38. hétig :wink:

Söt, igazából jó lenne tudni, mi lesz 3 hét múlva, remélem minden rendben lesz szülésnél.

Én kb csak a 32.-33. héttól kezdtem el élvezni a terhességet, addig mindig volt valami, ami miatt aggódni kellett. Húú a hányós időszakot el is felejtettem,, pedig én is kihánytam még a vizet is. .

ma voltam uh-n minden rendben van, már 3,2-3,4 kg körüli a baba )amennyiben tényleg jó a mérés). hazafelé a Hungária Krt-on pedig olyan fájásom és keményedésem lett, hogy azon gondolkodtam kiteszem az elakadás jelzőt.

Panny: meg van az újabb tenyésztés? A coli mit okozhat?
Floragyn kúpot használjál, laktobacilusokat visszatelepíti az antibiotikumos kezelés után.

babicskó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: