[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

hulla vagyok.egész délután mentünk.először csanakra aztán onnan gyalog gyírmótra és végül haza.fél 8 kor értünk haza.azóta már elmosogattam,felmostam,összeraktam a nagyszobát,kiteregettem,fürdettem,etettem.

na majd még írok megy a barátok közt

Kép
Kép
ettike
 
 


ma tök rendes volt velem a gyógyszertáros.kértem vasat de mondtam hogy ne a ferrocompot mert az nem ér semmit.erre adott egy olyat amit receptre lehet csak adni.persze gondolom azért mert senki nem volt bent rajtunk kívűl.de így legalább nem kellett a hüle dokimhoz meg vérvételre rohangálnom.ja és legalább azt tudom hogy a cukrom tökéletes.elég szarul voltam a patikában és tök lesápadhattam mert felejánlotta a nő hogy megméri a vércukrom.és tökéletes.de azért ha nem mulnak a rosszullétek akkor elmegyek dokihoz.csak eléggé parázok a szülés óta.nagyon rossz volt a korházban.4 vénám ment trapára.de remélem ez a bogyó jó lessz.

na megyek összeütök valami vacsit.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike nem is tudtam,hogy te ilyen fiatal vagy! :lol:
Én már öreg rókának számítok,hiszen közelebb vagyok a 30hoz,mint a 20hoz! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok, bemutatok nektek egy tapolcai lombikbabát!
2007 májusában született, 2. beültetés sikerült, egyszerűen gyönyörű Vele az élet!!!

Sziasztok,
itt a pici András. Képzeljétek indultam egy szépségversenyen, ahol persze nem a szépség, hanem az ismertség számít. Így tehát most természetes szépségemet és a te kedves ismerettségedet szertném felhasználni és szavazatokat gyűjteni.

http://www.egerszeginfo.hu/2/zegibaba_a ... 5&honnan=1

Próbáltam lenyűgöző lenni, remélem tetszenek a képek és talán rám szavazol.

Köszönöm szépen, puszika, puszika, puszika
bébibaba
 
 


boszi:

hát igen fiatal vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: piszkosul fiatal :wink: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
de én mindig is korán akartam gyereket.nem tudnék meg lenni gyerek nélkül.imádom a gyerekeket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

persze van aki nem.ma mikor mentem a boltba taliztam egy volt osztálytársammal.kérdezi hogy mi van velem.mondom megvagyok.nevelem a fiam.erre elborzadva mondja hogy gyereked van??????mondom igen,már egy éves.erre azt mondja ő 2 hónapja vetette el a gyerekét és nem bánja.neki csak nyüg lett volna.
na gondoltam magamban szép vagy.és nem tudod mit hagytál ki.
de hát vannak ilyen emberek is.sajnos.

Patrik már 2 órája alszik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: remélem lassan fel kel mert randink van egyikk barinőmmel.és még kocsit is kell cserélnünk mert tegnap a sportba vittem és este már nem akartam felmenni anyuékhoz.de most meg fúj a szél és nem akarom hogy megfázzon ujra.

Kép
Kép
ettike
 
 


boszi:

hát igen fiatal vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: piszkosul fiatal :wink: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
de én mindig is korán akartam gyereket.nem tudnék meg lenni gyerek nélkül.imádom a gyerekeket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

persze van aki nem.ma mikor mentem a boltba taliztam egy volt osztálytársammal.kérdezi hogy mi van velem.mondom megvagyok.nevelem a fiam.erre elborzadva mondja hogy gyereked van??????mondom igen,már egy éves.erre azt mondja ő 2 hónapja vetette el a gyerekét és nem bánja.neki csak nyüg lett volna.
na gondoltam magamban szép vagy.és nem tudod mit hagytál ki.
de hát vannak ilyen emberek is.sajnos.

Patrik már 2 órája alszik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: remélem lassan fel kel mert randink van egyikk barinőmmel.és még kocsit is kell cserélnünk mert tegnap a sportba vittem és este már nem akartam felmenni anyuékhoz.de most meg fúj a szél és nem akarom hogy megfázzon ujra.

Kép
Kép
ettike
 
 


hupsz.bocsiiiii :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: véletlenül nyomtam 2 szer.

Kép
Kép
ettike
 
 


Én is szemtelenül fiatal vagyok Ettike sokan mondják,mikor mondom mennyi vagyok! :lol: Hát igen annak örülök,hogy nem látszik a korom,és ez majd 50 éves koromban is így legyen!!!
Én is mindig korán akartam gyereket,és úgy voltam vele,hogy akármikor is jönne,megtartanám! Nem tudtam volna egy életet elvenni,és nem is értem meg az ilyen embereket! Nehogy az legyen,mikor szeretne,nem lehet majd neki :roll:
Patrik akkor jó alvó!
Most Gabika is durmol,kifáradt biztos lent a sétában!
Csajok nem semmi hideg lett és még a szél is fúj nagyon,majd megfagytam sapi nélkül! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja jut eszembe olvastam,hogy Csanakon voltál. Nem, Rábacsanakon esetleg? :wink: A mamám ott született és élt. Ja és a rokonságunk fele Győrben lakik! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ettike nem vagyunk egyformák :):):) osztálytársad lehet hogy most nem bánja hogy elvetette de majd esetleg pár év múlva ha nem lehet gyereke eszébe sem fog jutni hogy az abortusz miatt nem lehet gyereke ne legyen igy de az abortusz a mai napig sötétben tapogatozott mütét .én mivel eü végzettségem van annak idején láttam nem egy ilyen mütétet nem mondom én akkor határoztam el ha valaha úgy alakul bármilyen életkoromban és szociális helyzettől függetlenűl én sosem vetetem el.
Amúgy én vagyok a legídősebb közetetek és mégsem érzem magam öregnek :):):):):)):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Mi ez a kor elemzés?
Én 27éves vagyok és jól érzem magam így!

Lányok nemtudtok valami homeos bogyót köhögésre a kicsi lányomnak?Elég ramatyul van,nem lázas csak tiszta takony és köhög is.Na persze most jönnek a fogacskák is egy hét alatt 3is.Így már 5fogunk van-mondjuk az egyik még nem tört át!

Kilók:na igen az én lányom melett sincs pihi.52kg vagyok ismét,bár már régóta.Pedig én 80nal mentem szülni!

KépKép
vicuska
 
 


nem.ménfő csanakon voltam.én oda születtem.ritkán megyek oda mert annó balhé volt papámmal és nagyon megbántott minket de Patrikot csak van joga látni.gyírmótra viszont minden hétvégén megyek.busszal 15 perc.ha Patrik nagyobb lessz akkor majd a töltésen megyek vele gyalog.csak hogy megismerje a madarakat,őzeket,fákat.szedünk majd mogyorót megy gesztenyét.meg oda megyünk majd tojást gurítani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na persze előtte meg kell neki keresni őket.

Kép
Kép
ettike
 
 


boszi:

ha majd jöttök rokon látogatóba(ha szoktatok)akkor esetleg össze futhatnánk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Mama semmit sem akar javulni sajnos! Óriási a fájdalma! Aki meg ápolja,amíg anya nincs otthon,sokszor nem tud jönni,így másnak is kell fizetni! Anya fel se tudja emelni egyedül! 2 hétre 30.000 fizetett a szomszéd néninek,de keveselte! Nem tudom mit gondol,hogy anyu milliomos? Meg is bánta anyu,hogy odaadta neki előre,mert sokszor csak napi 2 órát tud jönni,helyette mást megkérni és annak is fizetni! Nem egyszerű dolog ez sajnos!

Apjuk tegnap és ma se látta Gabikát. Elment még aludt,és mikor hazaért akkor meg már aludt!

Ettike nyáron megyünk Győrbe több napra,majd előtte szolók természetesen! A rokonok Adyvárosban laknak! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


mi marcal 1 en.gyalog 10 perc:):):):)jó lenne egyet sétálni.

na Patrik most aludt el.kivi vagyok milyen lessz az északánk.remélem jó.holnap pedig szombat tehát mamázik.én pedig alszom.(na persze majd csak 12 körül fekszünk el.addig dvd,főzőcske,na meg hancúr :oops: :oops: :oops: )

Kép
Kép
ettike
 
 


nika: mit értesz az alatt, h sötétben tapogatózás?

Egyébként én is szörnyűnek tartom ezt az elvetetéses dolgot!

[color=brown]Ettike:[/color]hány éves vagy?

vicuska:
akkor egycipőben járnak gyerkőceink;Rékának fölső 4 foga jön egyszerre, taknyos, köhög. Előszőr szárazan köhögött, de pár napja nagyon hurutosan. Most köptetőt kell adjak neki, ambroxol Q-t. Homeos szert pedig a gyógyszertárban kérdezd meg, nekem mindig segítenek, hogy mire mi jó!

Kép
gyanixi
 
 


18
15.-én töltöm a 19-et :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike de jó lenne majd akkor talizni! :P

Lányok lenne egy kérdésem:

Mindenki nagyon ügyel a színek összhangjára a babával kapcsolatban ?Mármint úgy értem,hogy szobaberendezés és egyebek? :roll: Én úgy vagyok vele,hogy ami illik a szobába és szép megveszem! Egy barátnőm hamarosan anyuka lesz,és ő másképpen gondolkodik ezekről! Találtam neki sok jó kis pelenkázótáskát neten jó áron. Csak azért nem veszi meg,mert nem pont olyan színű,mint a babakocsi! :twisted: Mert akkor úgy néz majd ki,mint a cigányok! Akkor én is az vagyok,mert a bézs kocsinkhoz vkék a pelusos táska?! :evil: Szerintem azért ennyire nem kell túlzásba esni. A S.kék babakocsihoz amúgy szép zöld és vkék táskákat találtam.
:roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Volt ma itt a házban egy pasi. Szívbeteg gyerekek javára gyűjtött a Heim Pál kórház javára. Szimpatikus volt,és rögtön mutatta az igazolványát is. Vettem tőle Gabikának egy mese-kifestőt 500Ftért! :wink: Ha többel nem is,ennyivel segítettem. A kifestők annyiba kerültek,amennyit szántál rá! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én is utólag vettem táskát.at első kocsink ugye szürke volt,ez pedig zöld.és a táska pedig sötét zöld.és ráadásul pierre cardin.de engem nem zavar.szerintem nem ez a lényeg.ha annyir olyan táskát akar akkor miért nem vett olyan olyan kocsit amihez táska is van????Patrik szobájában eddig csak a kiságy van és egy világos szekrény.a kiságy pedig sötét.ha majd nagyobb lessz akkor akarok neki kis fotelt vagy kanapét nem narancssárgát csak azért mert olyan a fal.ha zöld van akko rolyat.ha kék akkor azt.ami tetszik.

hát lehet most szívtelennek néztek de én az ilyen emberekre mindig rá csapom az ajtót.még szent fazekokra is.

jaj képzeljétek anyumék alatt van egy gyermekjóléti szolgálat és ma egy kis csávó lelőtt egy ott dolgozót.álítólag fejbe lőtte.nem rendes fegyverrel hannem gázpisztollyal asszem.de azért durva nagyon.álítólag 12-14 év körüli volt.már el kapták.

Kép
Kép
ettike
 
 


akko=akkor :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: bocsi nem vagyok ám paraszt.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike nem semmi sajnos ezek a hülye szadista játékok meg hogy a szülők nem érnek rá a gyerekekre mert sajnos több helyen kell dolgozni hogy megélhessen egy család ide vezet agresszivak az emberek és egyre korábban kezdik. Amikor én gyerek voltam akkor is voltak ilyenek hogy a nagy elvette a kicsitől bár én nem estem ebbe a kategóriába mindig meg tudtam védeni magam de ma már nem biztos hogy menne hiszen már teljes fegyver aruzenállal mennek a suliba szomorú és csak egyre rosszabb lesz .

Gyanixi: nem tudom mostanában hogy megy ez a műtét régebben nem nézték uh-val satöbbi hanem csak feltették a szerszámot azt kapargattak ezért nem esett sok nő egy ilyen után teherbe mert a méhfalról azt is lekaparták amit bnem kellett volna és a vákummal sem jobb a helyzet. mondom ez kb 20 éve volt . jesszusom most kapcsolok én annyira öreg vagyok :oops: :wink: :wink: hogy idén lesz 20 éve hogy érettségiztem :):):):):):):):):):):):):)) ettike akár a lányom is lehetne :):):):):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi: én nem szoktam az ilyeneknek semmi pénzt adni és megvethettek de a koldusoknak sem egy árva fillért sem ezt meg amiatt hogy mikor a postán dolgoztam járt be egy fazon aki koldulásból élt a moszkva téren és naponta kb 10-15 ezer ft-ot váltott be apróban és ez kb 5 éve volt tudom hogy nem mindeki ilyen szerencsés de higgyétek el jól kapnak engem sem segít senki pedig rámférne de mondjuk gyomrom sem lenne kiülni kéregetni.

nika70
Salgótarján
 
 


Én se vagyok nagy akadozós,de most nem tudtam nem adni!
Álltalábban csekken adakozunk,meg az adóm 1 %át is jó helyre küldöm! :wink: :wink:
Ettike nem semmi ami írtál! :shock: Sajnos ilyen a világ!
Sok szülő csak leülteti a számítógép vagy Tv elé a gyereket,hogy ő tudjon bármit is csinálni,és nem érdekli esetleg mit lát,vagy mivel játszik! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Hú jó témák mennek. Hát én 25 évesen akartam szülni és ez összejött. Mi 10 éve vagyunk együnk ebből 5 éve lakunk együtt. Páromnak gyerekvállalás előtt annyi volt a kikötése hogy legyen munkahely mind a kettőnknek és saját lakás ez meglett jött is Balázs. Én úgy gondolom valaki megérik erre 18 évesen valaki csak 30 évesen. Lehet valaki jó anya fiatalon is.
Én /bár lehet el fogtok ítélni/, sokan nem értenek velem egyett, nekem fontos a munkám imádom a fiam ő az első ez természetes de kell a magánélet is. ' hónapba egyszer elmegyünk valahová ketten és szeretnék dolgozni. E.ü.-mellett úgy néz ki összejön a másik nagy álmom a fotózás. Szeretnék feltenni pár képet és érdekel a véleményetek. Kaptam álláslehetőséget.
A család az első de nem szabad elhanyagolni magunkat sem én így gondolom.
Csajok küldök pár képet én csináltam és nagyon érdekel a véleményetek. Nagyon szeretek fotózni és remélem senkit nem terhelek vele. Ha lehet írjátok le kinek melyik tetszik vagy melyikbe mi a hiba.


KépKépKép
rena10
 
 


Na 21 képet teszek fel nagyon remélem nem haragszotok rám. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


rena: nagyon ügyi vagy nekem a kékes holdas tettszik :)
És igazad van magunknak is kell magánélet és ettől nem vagy rosszabb anya mint más én is szeretnék menni de itt nincsenek barátaim:( majd idővel :)

nika70
Salgótarján
 
 


rena:

nagyon ügyi vagy.fantasztikusak a képek.ha én tunék ilyet.....de nem tudok.de ezek tényleg nagyon jók.

én a koldusokat egyenesen megvetem.a legtöbb saját maga tehet róla hogy az utcán köt ki.minek adjak az olyannak aki dolgozhatna is ha nem lenne alkoholista. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

na és a cigányok..........utálom hogy mi tartjuk el őket és mégis mercivel meg bmw vel rohangálnak a segélyekért.

na megyek boltba üccsiért.

páromat elkapta valami "vírus"és nem tudom magamról levakarni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: olyan mint annó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Rena,
Ajanlom figyelmedbe a fotozz.hu honlapot! Ott velemenyezik a kepeidet, meg persze Neked is velelemenyezned kell masoket! Itt biztos sokat tanulhatsz! A ferjem is nagoyn szeret fotozni, O egesz nap ezt a honlapot bujna.
Egyebkent nekem nagyon tetszenek a kepeid! :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


sziasztok.

nagyon szar indő volt ma egész nap.úgy fújt a szél hogy alig lehetett menni.így ma a séta ki maradt.ilyen időben azért még én sem viszem le.

na meg nekem is elég szar napom volt.ugye mamámékkal és anyumékkal ma tartottuk Patrik szülinapját.2 re jöttek mamámék.páromat meg fél 2 kor hívták hogy be kéne menni.ő meg mint a puli kutyák futott be.persze őt aztán baromira nem érdekelte hogy Patrik szülinapját tartjuk.és miért nem?mert az ő családjával megtartottuk múlt héten.ha akkor hívják tuti nem megy be.pedig mamámék is mindent meg tesznek neki.ha kinn vagyunk náluk akkor szinte a szájába adják a kaját.erre ő meg lelép.gondolhatjátok milyen ideges lettem és mennyire szarul esett.és semmi sms hogy ne haragudj vagy valami.ráadásul egész nap szarul voltam,így haza sem jöttem csak este.akkor is öcsém segített felhozni Patrikot meg hozta a fürdő vizét,játszot vele míg én is lefürödtem.

menni én is szernék csak Bali nem igazán díjazza ha egyedül akarok elmenni valahova.eggyik nap is úgy taliztam volt osztály társammal hogy ő délutános volt és PAtrikot felvittem anyumhoz.így el tudtam menni 2 órácskára.és nagyon jó volt.de az azért zavar hogy titkolóznom kell.

Kép
Kép
ettike
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Hát a tegnapi szeles idő nem volt semmi! Pedig azt hittem,hogy kicsit majd le tudunk menni ebéd után sétálni. Gabika nagyon jó fiő volt,mert 2,5 órát aludt délelőtt és délután is. Mi meg DVD-t néztük apával a FELKOPPINTVA c. filmet,amit ajánlok nektek,nagyon klassz volt! Éjjel az én jó alvó kisfiam 2kor felkelt sírva,mert tiszta pisis volt. Öltözés,pelenkázás aztán hozzánk hozta apa az ágyba,mert nem akart megnyugodni! 30 perc után tettem vissza a kiságyába,mert forgott össze-vissze,morgott,felült,és így nem igazán tudtunk pihenni! Letettem,és aludt is szépen 7:30ig! Lehet a foga miatt volt annyira nyűgös,pedig már a Dentonix helyett a Chamomilla 15ch-t használjuk.
:wink:

Ettike
teljesen megértelek,átérzem a helyzeted!
Én is hasonlóan reagáltam volna.Tényleg nem volt szép a párodtól.
Az se nagyon jó,hogy titkolozol előtte,és ugy tudsz elmenni vhova?
Nem engedne,vagy nem tetszene neki vagy miért nem szólsz?
Remélem mára már jobb a helyzet és béke van nálatok! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Rena nagyon klasszak a képeid! :wink: Nagyon tehetséges vagy,csak így tovább!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam egy jó kis linket:
http://velvet.hu/poronty/2008/01/26/szulesvideo/

Egy kedves ismerösöm ajánlotta! :wink:

Ja és friss képek :D
Kép
Kép
Ilyen szép rendet tudok ám csinálni anya örömére! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


nem igazán örül neki hogy a volt a osztálytársaimmal talizom.ha nem mondom meg akkor nem balhézik.

a helyzet nem jobb.bocsánatot kértem erre még mindig teszi a megbántottat.ő mikor az én rokonaimat hagyta ott.na mindegy.mindig is én voltam a béke bíró.

Kép
Kép
ettike
 
 


Hát akkor nem irigyellek Ettike! :roll: De miért te kérsz bocsánatot,ha ő neki kellene?
Abban meg nem értem mi a rossz,ha kicsit kimozdulsz?! Ennyi neked is jár szerintem! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Rena: Nagyon jók a képek!

Ettike:miért milyenek az osztálytársaid?Lány vagy fiú?
Az én párom nem bánja ha magánprogramom van.Nekem már szükségem van ennyi idő után egy kis társasági életre is.Járok hétfőnként step aerobikra,kedden-csütörtökön kézizni.Nekem nagyon jól esik mint a sport része mint a tásasági program része is!!!!Egy alkalom 1.5 órás,az heti 4.5 óra kikapcsolódás a gyereknevelés ,háztartás vezetés melett.Ennyi nekem is jár!!!És havonta egyszer kettesben is elmegyünk,vacsizni-szórakozni(na nem éjszakába nyúlik-kb éjfélig.)

Voltunk dokinál mert ez a köhögés nemigazán akart múlni,kapott ambroxolt.

KépKép
vicuska
 
 


Ja:mondjuk ha titokba kéne menni az már elég rossz helyzet szerintem.Őszinteség!!!Ez nagyon fontos szerintem!

Lányok ti vesztek másik babakocsit?mert én ezt szeretnék szülinapjára.Olyat ami nem egy mázsa és nem foglalja el az egész csomagtartót.Ilyen esernyőre csukhatósra gondoltam!Vélemény??

KépKép
vicuska
 
 


Lányok: na mára nekem is megjött a mensim, 2006. május óta nem volt. Kicsit fura is. Eddig mindig tampont használtam, de most olvastam rajta, h okozhat TSS betegséget és teljesen beparáztam rajta!

Vicuska
:nálunk Réka már 1 hete szedi az ambroxol Q szirupot és még mindig köhög, de már nem adhatom neki tovább, ezért most majd veszek homeós szirupot.

babakocsi:én már kb.6 hónapos volt réka, amikor vettem neki sportkocsit, azóta azt használjuk. Könnyű vele közlekedni.

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:milyen fajtát?ha szabad kérdezni?

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!


Még csak most olvastam a privit, hogy új topikban vagyunk!:)

Cukik nagyon a babók, s már van aki 1 éves, hát ez hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Utólag is boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!


Rég nem írtam már. Remélem mindenki jól van, s nem vagytok betegek!!!??

Nálunk minden OK, szépen nőddögélünk. Bence már biztosan ül 2 hete, 2 napja kúszik/mászik, s hétfő óta tapsol. Rengeteget dumál, állandóan vigyorog, nagyon érdeklődő, nyugodt, kiegyensúlyozott (még mindig) baba. Az éjszakákat szépen átalussza, reggel 7-8 körül ébred, s egy gyors szopi után már alszik is tovább kb.9-10-ig.
Napközben még 2x alszik, ebéd körül, s este 5 után.
Természetesen minden érdekli, de a favorit a távirányító és a telefon-amiket persze nem kap meg!De mint motivációs erő nagyon hasznosak a kúszáshoz/mászáshoz.
Még mindig szopizunk, de már mindenféle főzit megeszik, tízóraira gyümit kap, uzsonnára pedig tejpépet, s minden kajcsi után van szopi, reggel és este pedig csak az, plussz este egy kis szép álmokat tápszer is, hogy tele legyen éjszakára a pocak!!!
Imád fürdeni, s mindezt már egyedül teszi, ülve, bár még a kis kádban. Még mindig járunk uszira, nagyon szereti!!!

Hoztam néhány fotót:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


S még néhány: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


vicuska:

ha nagy kerekű kocsid van akkor nagyon fura lessz a sport.főleg ha kis kerekűt veszel.vannak már 3kerekű spotrok is amik kicsire összecsukhatóak.szerintem azok jobbak.de ha mondjuk peg peregod van akkor nem lessz fura a sport.mi is kaptunk de én nem s zeretem.veszek is tavasszal másikat.hauck 3 kerekű sport.35-40 között van a brendonban.de szerintem megéri veni mindenképp kisseb kocsit.főleg mert tavasszál már a maguk utját járják és egyszerübb egy kis sportot tolni egy kézzel mint egy óriásat.

na megyek mert takarítanom kell. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
ettike
 
 


judithappy: nekem a morcos tettszik a legjobban az nagyon édes :):):)

Gyanixi én ob-t használok és ez a tss betegség már évekkel ezelőtt is le volt benne írva:)

Kocsit én is tervezem bár anyós azt mondja minek de hát nem ő fogja cipelni a ygerkőcöt mikor elfárad a segge :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gyanixi én is ob-t használok és olvastam a tss-t de én megmondom őszintén nem foglalkozok vele. Ez olyan mint a gyógyszerek mellékhatásai.
Jól vagyunk, van 2 fogunk kúszik, mászik és stabilan ül Balázs. Jön felül is a foga egész nap nyíg néha már kivagyok. % percet nincs el magába remélem elmúlik ez is.
Hoztam pár képet.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát a hülye új szomszédok még 8 óra sem volt,azóta fúrnak,zörögnek és kalapálnak! :evil: Olyan kellemes hallgatni!Még jó,hogy a közös fal a nappalié,és nem Gabika szobája! Szerencsére el tudodt aludni,most rosszalkodik a kiságybna és várja az ebédet! :wink:

Rena de jó,hogy hoztál sok sok képet! :P Nagyon cuki Balázs!
Én mióta megvan használok tampont rendszeresen. Az első napokra betét+tampon is kell! :roll: De utána elég az ob! :wink:

Judithappy nagyon örülök,hogy te is itt vagy köztünk! :D Bence milyen nagy baba,és azok a szemek! :lol:

Én nem tervezek másik babakocsit venni,mert itt a közelben mindent elérek,oda meg ezzel is simán eljutok. Anyuéknál van sportkocsi,nyáron már nem visszük ezt magunkkal majd! :wink:

Ettike megoldódott minden? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziazstok.

boszi:

már minden ok.Gabika nagyon édi:):):)

rena:

Balázs is tündéri kis krapek.

Patrik most ebédel.egyedül eszi a krumpli és husi falatokat:):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép


szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Na meg is jöttünk a kis sétánkból+posta és bolt! :wink:
Gabika be is dobta a szúnyát! :wink:
A postán megint millió ember volt. Én csak ajánlott levelet akartam átvenni,mert tegnap biztos akkor hozta,mikor lementünk,pedig 13ig itthon voltunk! :shock: Na mindegy!
Mindenki csak néz,aztán egy idősebb néni szólt,hogy nyugodtan elé mehetek majd! :P Megörültem,mert így 3 embert meg is előztem. Aztán mikor odamentem a kocsival elkezdett okoskodni és magyarázni:
- Miért van bekötve a gyerek szája,nem fog levegőt kapni? :evil:
Aztán észrevette,hogy nem a szája,hanem a nyaka van sállal betekerve és cumi van a szájában.
- Akkor a kocsit miért állítom be a sorba,miért nem hagytam a bejáratnál a gyerekkel együtt? :evil:
Na persze,aztán mindenki ráköhög,meg nehogy már más mondja meg nekem,hogy hova tegyem a gyerekem!
Ekkor már kicsit elegem volt az okoságokból! Nem tudom de sok öreglány mindig úgy érzi,hogy,ha lát egy kisgyerekes anyukát mondani kell sok mindent!
És persze csak az a jó,amit ő mond! :evil:Na sorra kerültem,erre a néni azért szólt,ahogy letettem a pénztárcám a kezem mellé! Mert úgy nem szabad...stb:evil:

Megkaptam a levelem,és tipliztem is el,mert örülhetnek,hogy nem szóltam vissza semmit,mert ilyen napom volt!
Útólag meg inkább kivártam volna a sor végét,és akkor ezt nem kellett volna hallgatnom! :twisted:

Itt a házban meg egy 18-22 év körüli srác CSÓKOLOM-ot köszönt nekem! Shocked Öregszem! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: