[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szépek a babák Réka és Gabika nagyon cuki!!!
Ettike nem akarok rosszat írni isten ments de ha jól olvasom Patrick nem alszik hanyatt. Lehet hogy lemaradtam valamiről de akkor valami nem oké legalábbis szerintem. Általába ha a gyerek /bár felnőtt is/ akkor nem tud úgy aludni ha nehézlégzése van vagy fullad. Én kiskoromba pont úgyanígy voltam bár én koraszülött és immunhiányos voltam és ez 9 hónapos koromban derült ki. Én megnézetném orvossal de lehet hogy már meg is nézetted csak én nem olvastam. Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Szépek a babák Réka és Gabika nagyon cuki!!!
Ettike nem akarok rosszat írni isten ments de ha jól olvasom Patrick nem alszik hanyatt. Lehet hogy lemaradtam valamiről de akkor valami nem oké legalábbis szerintem. Általába ha a gyerek /bár felnőtt is/ akkor nem tud úgy aludni ha nehézlégzése van vagy fullad. Én kiskoromba pont úgyanígy voltam bár én koraszülött és immunhiányos voltam és ez 9 hónapos koromban derült ki. Én megnézetném orvossal de lehet hogy már meg is nézetted csak én nem olvastam. Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Szépek a babák Réka és Gabika nagyon cuki!!!
Ettike nem akarok rosszat írni isten ments de ha jól olvasom Patrick nem alszik hanyatt. Lehet hogy lemaradtam valamiről de akkor valami nem oké legalábbis szerintem. Általába ha a gyerek /bár felnőtt is/ akkor nem tud úgy aludni ha nehézlégzése van vagy fullad. Én kiskoromba pont úgyanígy voltam bár én koraszülött és immunhiányos voltam és ez 9 hónapos koromban derült ki. Én megnézetném orvossal de lehet hogy már meg is nézetted csak én nem olvastam. Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 

 
 

Boszi: Gabika a képen a pihenőszékben be van kötve vagy úgy megül egyhelyben?

Nika: rakj fel te is képeket!

Rena: édes nagyon Balázs, mekkora, hány cm, kg?

ettike: én sem akarok okoskodni,de szerintem sem jó ha hordozóban alszik, bár nem hiszem, hogy bármi baja lenne. Tudom nehéz leszoktatni a gyerkőcöket a rossz dolgaikról...
De meddig alszik a hordozóban? csak abban alszik el vagy végig?

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi Balázs 73 cm, jó hosszú a súlya nem túl sok 7300 gramm. Jól eszik szereti a fzit, gyümölgyöt, zöldséget és a pépet de nem hízik ilyen alkat sose lesz duci. Lényeg hogy jól van jókedvű /ivéve mikor álmos/.
Réka eszik már vagy hízik? Egyébként tündéri kiscsaj, büszke lehetsz rá.


KépKépKép
rena10
 
 


gyanixi az elöző oldalon van fent pár kép azóta nincsenek újjabbak :)

Rena nagyon édes Balázska :) ez a fischer priceos vonat? nagyon jól néz ki:)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Rena, ettike: Fanni sem alszik hanyatt. Születése óta csak hasonfekve hajlandó aludni. Ha hanyatt rakom le, egyből felébred és sír. De én még soha nem hallottam, hogy ez baj lehet? Most elgondolkoztam. Napközben viszont sokat van hanyatt, de aludni, csak hason szeret. Bár mostanában, amióta tud forgolodni, oldalra fordulva is alszik.

Szépek a babák :D

Én is bemutatom Fannimat :D

Kép
Kép
Kép

horvviki
 
 


Jol latom, hogy ma 1 EVES Patrik??
Ha igen, BOLDOG SZULETESNAPOT kivanok neki!

KépKépKépKép
thelga
 
 


sziasztok!

Patrik holnap lessz 1 éves :wink: :wink: :wink: :wink: de szülinap halasztva lessz egy héttel mert beteg.éjjel majdnem 40 fokos láza volt.most is 38.és mivel apum nem tud átt jönni én meg nem akarom cipelni a hidegbe így halasztunk.egyedül anyósékkal tartjuk meg holnap de csak azért mert a tortát már megrendelték,és nem lehet vissza mondani.de ők ide jönnek hozzánk.max hamar elmennek.most lufikat sem veszek mert nagyon kába a drágám.holnap lessz ügyeletes a dokinénink és majd akkor visszük el.persze ha megint fel megy a láza elviszem ma is de csak lázcsillapító szuriért.

hát nekünk a január 19.-e nem épp szerencsés nap.tavaj ilyenkor kellet befeküdnöm most meg Patrik betegszik le :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

hordozó:

nem hiszem hogy baja lenne mert a kocsiban hanyatt fekve alszik.csak az elalvással vannak gondok.ok hogy hamar felkel de szerintem csak szeret bele kutyorodni a hordozóba,meg hintázni vele.meg ha valami gondja lenne akkor azt csak észre venné a doki mikor halgatja a tüdejét.de majd holnap rákérdezek.

Kép
Kép
ettike
 
 


most nézem meghülyült a volnazó :twisted: :twisted: :twisted: ne higgyetek neki,hazudik.

holnap leszünk 1 évesek.délután 13:25 kor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :lol:

Rena nagyon az a FP vonat! :wink: Én is szeretnénk majd Gabikának!És Balázs nagyon tündéri! :)

Gyanixi Gabika be van kötve,és persze mindig ilyen érdekes pózokban ül! :lol:

Alvás: Gabika meg egy ideig hason nem akart sose aludni,csak háton,vagy oldalt. Most már mindegy neki! :wink:

Ettike jobbulást Patriknak,remélem hamar megerősödik és 1 hét késsésel is,de jót buliztok majd! :wink:

Amúgy nem igazán vagyok vmi jól! :( 1 órája voltam Wc,persze hasmenés,és a közérzetem se a legjobb,de csak helyrejövök majd! Vagy lehet a kefirre nem kellett volna kávét innom! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na szóval a mamám már otthon van,de hogy is fogalmazzak,hát inkább megpróbálom összeszedni a lényeget,de szerintem az sem lesz rövid: :roll:



Tegnap ugye a kórház hibája miatt anyukámnak kellett érte menni. Ez még jó is volt,mint anyu mondta,mert semmi papír,zárójelentés nem volt kész,ő futkozott vagy 100 helyre mire mindent kiakadtak! :evil: A főorvos,pedig aki mütötte és anyu nem kevés pénzt adott neki,nem volt vmi kedves. Recepteket igy úgy írta fel,hogy anyu erélyes volt vele!!! Azért ez nem semmi!!!! A pénzt az könnyen elteszik,de cserébe mit is kap az ember???! Nagyon szomorú,hogy az egészségügyben ez a helyzet mostanáság! Fizess,mert lesza.....k,de akkor se kapsz meg mindent,csak éppenhogy! :x

Na szóval nagy nehezen meglett minden papír!

Az egyik nővér meg a mamát hibáztatta,hogy az ő hibája,hogy nem tudta a mentő elvinni,mert minek ment el a vizsgálatokra???? Ha nem megy el már 6kor(reggel) otthon lett volna! Erre anyu is kiakadt,mert erről szó nem volt,hanem azt mondták,hogy délelőtt hozzák haza,az pedig nem hajnali 6 óra! Nem normálissak! :evil:

Ja és azt is mondták,hogy Balatonlelle nagyon messze van Kaposvártól!!! Húú nem mondom! 50km,30 perc kocsival! Tényleg baromi messze van! Vagy nem is akarták már eleve haza hozni a bunkók!!!! :x

Anyu szerint ami ott van egy mészárszék,mert ahelyett ,hogy új alternatívákat próbálnának ki,rögtön csak a fejedhez vágják,hogy levágják a lábad! Ez a legkönnyebb,de bele se gondolnak,hogy ez mekkore lelki tramuma a kedves betegnek! :?

12 után értek haza,és 3 férfi segítette be a mamát,és még ugysem volt egyszerű!

A doki elfelejtette felírni receptre a járókeretet,így egy kedves ismerösünk adta az övékét kölcsön,mert nekik nem kell mostanság!

Mamával is sikerült tegnap beszélnem,mert mostmár 2 telefonkészülék van náluk,egyik a mama ágyánál!

Hát a lábai fájnak neki,igazán nem si ápolták azt,csak kötözték és kész! Sehogy se igazán jó neki,se feküdni,se ülni! Rengeteget lefogyott,nincs étvágya,csak levest,gyümölcsöt tud enni! Hát a kórházról csak annyit mondott,hogy sose menne vissza,és mi is nagyon vigyázzunk magunkra,mert nagyon rossz tapasztalattal jött haza! A nővérek mind bunkók,csak odavágták a kaját,és megse kérdezték,hogy nem kelllene segíteni esetleg,mert persze megjegyzem,hogy inni se tud egyedül,olyan gyenge anyu itatja,de az ott dolgózókat ez nem érdekelte! Úgy beszélnek veled,mint a kutyával és még sorolhatnám a sok rosszat...... :(



Reméljük majd azért lassan felerösödik,legalább magát el tudja látni,az már jó!

Most egyik szomszéd néni fogja ápolni,de persze nem ingyen,mert az senkitől se lehet kivánni a mai világban!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jo reggelt!

Akkor most kivanok Patriknak NAGYON BOLDOG ELSO SZULETESNAPOT! :lol:
A vonalzo meg nem jo, sajnos!
Nika, Gege es Patrik ugyanazon a napon szuletett? Mert akkor neki is NAGYON BOLDOG ELSO SZULETESNAPOT! :lol:

Ettike,
Remeljuk Patrik gyorsan tuljut ezen a betegseges korszakon! :(

Pannica,
Muszaj turelmesnek maradni a babahoz! Ez a legfontosabb! Ha latja, hogy a hisztijetol ideges lettel, csak meg jobban csinalja! Az is atmeneti megoldas lehet, hogy az also polcokra raksz olyan dolgokat, amiket O is rendezgethet. Tudom, valahogy raereznek ezek a babak, hogy ami nem tiltott nekik, az nem is erdekes mar annyira. :)

Boszi,
Szornyu, amit irsz mamad kalvariajarol! :cry: :cry: :cry: Csak korhazba ne keruljon az ember! Nagyon-nagyon sajnalom szegenyt! Nem ezt erdemelte!
Ilyet, hogy megszidtak, mert vizsgalatokra vittek??? Es emiatt nem tudta hazavinni a mento???? Hogy is van ez???

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ja, meg szerettem volna irni, hogy Rena, nagyon aranyos a kisfiad a vonattal. Nagyon profi jargany. Hol vettetek??

Es, hogy Fanny nagyon szepen all negykazlab, es ul! Hihetetlen! 5 honaposan! :shock:
Nalunk Aron negykezlabra allasbol terdelt fel, majd abbol felallt es leult szinte egyszerre, de ezt kb 8-9 honaposan csinalta.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!!!
Rikinek NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KVÁNUNK!!!!Remélem már meggyógyult.

KépKép
vicuska
 
 


Gegének holnap lessz a szülinapja ha minden igaz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezek szerint az a vonalzó is csal :lol: :lol: :lol:

na Patriknak a füle kezd begyuladni.remélem nem meg tudjuk fogni még most az elején.ma már jó kedve van és a láza is lement szerencsére.csak az északa volt pocsék.de hát ez van.most sót kell majd teni a fülére és kapot antibiotikumot.amúgy páromnak nagyon sokszor szurták a fülét.meg anyumnak is.remélem ez csak véleletlen és nem örökölte.

én is beteg vagyok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nagyon szarul érzem magam.majdf holnap le megyek dokihoz.remélem nem influenza.

boszi:

mamádnakj jobbulást.és tényleg rémes ami korházakban megy.és erre fizetünk annyi lóvét.plussz a vizitdíj meg napidíj :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
ettike
 
 


Balazsnak boldog hofordulot!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Patriknak nagyon boldog 1 születésnapot! :lol:

Kép

Remélem már jobban van! :wink: És persze neked is jobbulást Ettike,remélem nem influenza! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Patriknak Boldog szülinapot :):):)

Kép


ettike jobbulást +++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ma vagyunk 8 hónaposak de jó !!! Minden baba gyönyörű!!!
Képzeljétek ma főztem húslevest csak gyengén nem főszeres nem zsíros csirkéből. Adtam Balázsnak belőle májat krumplit meg répát turmixolva. Úgy ette meg se makkant csak ette. De az a baj hogy nagyon sokat evett volt már vagy 220 gramm és egyszer csak visszajött egy kicsi én úgy megilyedtem. Ő még evett volna de nem mertem adni kis mohó ez ízlett neki nem fintorgott, annyira óvatos vagyok lehet nem kéne ennyire. Boszibaba az e.ü.-ilyen sok helyen amit leírtál , sajnos. A mi osztályunk szerencsére kivétel mi tornáztatjuk ápoljuk az ilyen betegeket sőt egy nap 2-szer külön gyógytornász jön hozzáluk, és addig nem mennek haza a betegek amíd nem boldogulnak egyedül ez az ápolás rész. Lényeg hogy gyakran polcoljátof fel a csonkot törölkötőt tegyetek alá pl., és mozogjon sokat tudom nagyon nehéz, nagyon fáj -pantom fájdalom is előjön de muszály.
Csajok én a hanyattfekvést úgy értettem hogy ha fekve nem marad a gyerek sír akkor gond van. Ha hason alszik vagy napközben alszik úgy az más az nem baj de ha soha nem marad hanyatt az már gyanus. Patrick boldok 1 éves szülinapot!!!
Csajok Balázs mindíg lekúszik az ágyról és ha sikerül neki megáll az ágy mellett, nem is az a baj hanem észrevettem hogy lábújjhegyen áll sokszor ez baj? Menne állandóan de lábújjhegyen?


KépKépKép
rena10
 
 


sziasztok.

köszönjük szépen a köszöntéseket.

most csak képet hozok majd később mesélek.

Kép Kép

Kép Kép itt apa mutatja hogy mit kéne csinálni :lol: :lol: :lol: Kép aztán azért bele jött a kincsem :lol: :lol: Kép Kép

csajok nem megy a vonalzóm :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

csinálok másikat.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja majd elfelejtettem:

Gegének nagyon boldog 1. szülinapot kivánok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike: hú de jól nézett ki a torta.. Milyen izű volt? Jobban vagy már?

horvviki
 
 


a torta csokis volt,és nagyon finom.ja és kékek lettünk tőle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:a kék hab fogott és mindenki aki belenyult kék lett.na meg a szánk és a nyelvünk is.és nem jön le :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én már jobban vagyok köszönöm.tegnap fordult meg bennem ez a nyavaja.ma már csak köhögök.szerencsére Patrik is jobban van.éééééés minden hiszti nélkül elaludt este :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és éjjel sem hisztizett mikor fent volt.csak a cumi kellet neki és már aludt is tovább.

Kép
Kép
ettike
 
 


Nika Gegének nagyon boldog születésnapot kívánok itt is sok sok szeretettel! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike örülök,hogy jobban vagytok már! :wink: Nagyon jók a képek,a torta is nagyon aranyos,gondolom nagy sikere volt! :wink:

Rena nektek boldog hófordulót! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!Gegének nagyon boldog születésnapot kívánok!!!

Ettike:jó kis torta volt!

KépKép
vicuska
 
 


köszönjük a köszöntéseket pár kép de aji nincs rajta mert elég szerény körülmények közt ünnepeltünk de annál nagyobb szeretettben :)

Kép

Kép

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap éjszaka Balázs egyszer sem kelt fel átaludta az éjszakát, én persze felébredtem sokszor mert ez tőlle nem megszokott. Hajnalba mély álomba merültem és azt álmodtam azért nem kelt fel mert kijött a foga. Reggel megnéztem és kijött a jobb alsó metsző foga ez volt 8-kor, elmentünk tápszert meg pépet iratni mikor hazaértünk megint benyúltam a szájába és jé már a bal alsó metsző is kint van. Egy nap alatt 2 fog, és felül is napok kérdése hogy kibújjon. Délután letettem aludni 2 és fél órát aludt már azt hittem beteg hát nem csak olyan nyugodt volt és olyan jókedvű én meg annyira örülök. Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


nika:

nekem elhiheted,egy gyerek nem azt nézi mit kap,hanem hogy mennyire szeretik.tapasztalat.

mi ugye 3-an vagyunk tesók.mi mindig apró ajándékokat kaptunk sőtt volt hogy csak tortánk volt(azt is mamám sütötte)de az hogy mi 5-en nagyon nagy szeretetben és boldogságban éltünk kárpótolt minket.

ellenben ott van unokahugom.ő mindig egy rakat ajándékot kapott de sokszor mondta hogy úgy cserélne velünk mert nálunk mindenki szeret mindenkit.őt meg egyfolytában ütötték verték a szülei.

és lám én most is imádom anyumékat ő pedig utálja a szüleit.


jajj asszem meint szar északánk lessz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
megint olyan nyüszisen akar elaludni.ráadásul párom sincs itthon éjjel így reggel lefekszik.pedig olyan jó volt eddig hogy reggel mikor felkelet Patrik ő elrendezte én meg aludhattam még egy órát.

rena:

gratula az áttaludt északához.(irgy irigy irigy irigy)remélem ezek utánn már nem fog fel kelni.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike köszike és én is igy gondolom hogy a szeretet mindenen felül mutat:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Rena gratulálok nektek a fogacskákhoz és a jó éjszakához% :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mama így néz ki most! :(
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika,
Nagyon szepek a tortak! orulok, hogy jol telt a szulinapi buli :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


miért nem mennek a vonalzók????????????????

nikáé és az enyém sem megy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
ettike
 
 


nem tudom de én inkább kicseréltem és igy most nekem jó

nika70
Salgótarján
 
 


énis csináltam másikat.remélem igy most menni fog :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
ettike
 
 


2008. március 30. vasárnap 8 - 16 óráig BABYMARKT BABARUHABÖRZE ÉS GYEREK EXPO
Kedves Érdeklödőink!!

Várunk mindenkit szeretettel 2008. március 30. vasárnap 8 - 16 óráig a HUNGEXPO Vásárközpont \"B\" pavilonjában a BABYMARKT BABARUHABÖRZÉN ÉS GYEREK EXPON!!!

40 nmes szabad piacterületen 20 nmes ingyenes játszóházzal megismerkedhetnek a termékeinkkel a babák és a mamák is...helyszínen történő; vásárlási lehetőséggel!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


rena:hát Réka még most volt 7kg 11hónaposan, szóval ti még jók vagytok!Mondjuk 2680 gr-mal született.Hát ez van!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi jól vagytok? Már rég jártál erre! :wink:
Mi most jöttünk meg a szokásos sétából,de hát elég szeles idő van sajnos! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: köszi, megvagyunk, Réka még csúnyán köhög,de remélem hamar túl lesz már rajta!

Kép
gyanixi
 
 


Ja, meg nem nagyon van időm semmire, Réka hiper-szuper aktív, 5 percre sem tudok leülni, most 48 kg vagyok, szóval állandó mozgástól már terhesség elötti súlyomnál vagyok, sőőőt!

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

48 :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: az igen.mennyivel szültél???

én már nem értem Patrikot.tegnap éjjel aludt 23-6 ig és utánna még 9 ig.múlt éjjel meg 8-10 aztán 24-4 ig és még 6 ig.most akkor mi van????én már nem tudom miért van hogy néha tök jól alszik néha meg alig.

a fül gyulladást szerencsére megusztuk.már csak köhög és folyik az orra.
már én is rendben vagyok.mondjuk mindenki baszogat hogy menjek el dokihoz mert valami bajom biztos van.mert hogy fogyok és fehér vagyok.még a gyerek doki is leszúrt hogy milyen pocsékul nézek ki.

na megyek mert megy a filmem.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: 58-59 kg-mal szültem
szerintem kimerült lehetsz, de tényleg menj el dokihoz, legalább egy vérképre!

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

hát akkor te nem voltál olyan bálna mint én :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: én 95-el mentem és most vagyok 61.jó mondjuk én 173 centi magas vagyok.


azt tudom hogy vas hiányos vagyok,de hiába szedek rá bármilyen gyógyszert.ha hosszabb utra megyek akkor kell vinnem egy csokit és egy üveg ásványvizet met tuti hogy rosszul leszek.annó a korházban kaptam 3 egység vért de az sem segített a vérképemen.nekem teljes vér csere kéne :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja és megint átt aludtuk az északát.

21:30-kor aludt el és reggel 7-kor kelt fel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Húúúú gyanixi én 18 évesen voltam utoljára 57 kg te meg ennyivel szültél :):):):):)

Ettike szerintem is valahogy oihenned kéne igaz tudom nem egyszerű de azért ha a párod otthon van inkább feküdj le egy órácskát az is sokat segíthet.

Boszi nem szolsz macseknek? a másik topikba írt nemrégen

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!:wink:

Most volt itt a védönő,megnézte,hogy vagyunk! :wink: Szomszédban volt egy anyukánál,és akkor már benézett hozzánk is!
Gabika mondanom se kell produkálta nagyon magát,vigyorgott,nevetett és sikitozott! :lol:
Már kész a krumplilevesem,most tettem fel vizet a túrógombócoknak!
Ebéd után ma is lemegyünk,mert bolt,gyógyszertár és újságoshoz is kell menni ugye!

Képzeljétek Gabikának odaadtam a teát,hogy iggyon,és mire bementem már le volt szedve a teteje,és ki volt öntve! :shock: Nem semmi a kis pasi! Lehetett gyorsan lepedőt cserélni!
Mikor meg leveshez pucoltam a zöldségeket kivittem a konyhába,és persze,hogy vhogy elérte a kukát,és megrántotta és kibotult belőle minden majdnem! :shock: Ügyes pasi! :lol:

Gyanixi
nem semmi,hogy 48kg vagy! :) Én akkor voltam annyi,mikor megismertem a párom,vagyis 8 éve! :lol: :shock:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika írtam Macseknek és Chrissynek is! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A DM-ben a Kecskeméti alma-banán,alma-málna,alma-őszi és szilva bébikaja csak 139Ft! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: