[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Levelező barátnőt keresek - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Kunkli: Nem semmi, hogy csak 14óráig fájhat az ember foga mert addig van fogorvos. Tényleg nagyvárosban laktok és hát azért a fogfájás nem a rendelési időhőz szokott igazódni. Elhiszem a fiadnak mennyire fájt a foga ezt én is átéltem mostanában. szörnyű érzés és a gyógyszer sem segít ha bevan gyulladva egy fog.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Azt még nem is írtam hogy nálunk van anyámnak a volt férjének akivel most megint összejött így az élettársa szóval neki az unokája aki 5 éves nagyon aranyos kisfiu.Már itt van 1 hete az anyukája még 25 éves körül lehet és borzasztó de lehet hogy méhnyakrákja van. :cry: Most várja az eredményeket kivan idegileg ezért van nálunk Zsoltika.Így most van mégegy fiam. :)

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok ma vittuk a kicsit vedo oltasra 8100gr es 68 cm es jol van nincs laza hanem a nagy fiam ma hazajott az ovodabol es mit veszek eszre rajta total lazas es nyugodt mint egy beteg gyerek,azt mondja a feje meg a torka faj!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 

 
 

Sziasztok!

Laurácska Bojan szép nagy baba.Borisnak jobbulást kívánok!! Kép

Csucsu ti hogy álltok a babaával a multkor írtad hogy úgy érzed meg fog jönni,meg jött?

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Kunkli: igen vasárnap megjött :( De ez van nem szomorkodok. Végülis a baba dönti el mikor akar jönni. Lehet talán ez nem is véletlen. Most úgyis a ház eladással vagyunk elfoglalva. És ha eladjuk akkor úgyis pakolni kell meg lesz bőven munka. Talán a baba azt várja, hogy elköltözzünk :)
Bár tegnap óta a férjemnek viszket a bal tenyere. Ez jó jeL :) Nem hiszek az ilyesmiben de ki tudja?Még a végén babonás leszek.


Reggelre nálunk nagy hó lett olyan szép az udvarunk csak nagyon csúsznak az útak.
Azt hiszem el kell menni szánkót venni a lányunknak:))

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Lehetséges Csucsu hogy majd az új otthonotokban még boldogabban és nyugottaban semmi anyós és már jönni is fog a kis Bébi.
Reméljük a férjednek bejön a tenyérjóslása.Úgy tudom az pénzt kap jól tudom?
Megpukkadok az irígységtől hogy nálatok megint hó van nálunk a multkor is ahogy esett úgy olvadt.Most meg csak hideg van és fúj a szél.
Jó szánkózást nektek!

Kép

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

Kunkli, ne légy szomoru, nálunk sem esett a ho én is csak csodálkozom h ma több ismerösömtöl is hallottam h feléjük esett a ho..érdekes.. :roll:

Csucsu!

Én is ugy tudom h pénzt kaphat az akinek viszket a bal tenyere! ugy legyen!! :P :wink: Amiatt meg ne légy elkeseredve h megjött, szerintem is majd az uj házban, mikor nyugodtabbak lesztek akkor jelentkezni fog a bébike!kitartás!

Laurácska!

jobbulást nektek, az én fiam is most beteg, lázas napok ota, tüszös mandulagyulladása van! :cry:

felvehetlek msnre?

Britta? h vagytok?tul a félidön?!

puszika mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok,ma reggelre Bokin kijottek a kis piros pattanasok,elmentunk a doktor nenihez es a Bokinak baranyhimloje van es mikulas utan varhatom hogy a kicsin is kijonnek a kis piros pottyok,ma egesz nap nezem a nagy fiamat milyen pottyos,ferjem le akarta fenykepezni de en sajnalom pedig olyan aranyos mint a katica bogarka!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Csilla örülök hogy néha Te is jelenkezel.Mi újság az álláskeresésel?

Britta régen írtál használtak a gyógyszerek görcsölsz még?

Laurácska nekem tavaly előtt voltak a fiaim himlősek Szabi még korházba is került miatta (nem ilyeszgetni akarlak) Zsebin a pocakomban is kimutatták de a lányom nem kapta el pedig semmien ovintézkedést nem alkalmaztunk.Csak erős a szervezete.Lehet a Te törpéd is erős.Az egyik ismerősömnek is kb. 6 hónapos volt a kislánya sokat kinlódott vele mert viszketett és sokat nyüglődött a kicsi egyedül a hintába tudta elaltatni.

Mondjuk nálunk most pont Cintia beteg láza nincs csak nagyon fáj a torka.Délután viszi apja a dokihoz.

Csucsu vettetek szánkót?És voltatok is vele szánkózni?

Minden betegnek jobbulást!!! Kép

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Megint kevés időm van az írásra. Épp főzök. Bár lassan készen van a kaja. Dani alszik. Gergő oviban van. Szerencsére rendbejött a múlt hét után. Picit köhög, de Sinupret-tel kezelem, és múlik neki szépen. Tegnap voltam védőnőnél és tanácsadáson. NOs, a toxoplasma ismétlésem is poz lett, de alacsonyabb, mint az első, így nem kell aggódnom. Manó is egyre többet mocorog, de még nem az igazi, hisz pici. Két hét alatt híztam 1,5 kg-ot. Nem is olyan kevés. Mi lesz később? Danival tegnap bementünk az oviba, amikor végeztünk a védőnőnél, és megbszéltem a vezető óvónővel, hogy januártól ő is megkezdi az ovit. Legalább az utsó hónapokban tudjak pihenni. Nem is ellenkeztek, mert ők is várják már nagyon az én pici fiamat. Jövő héten el kell mennem vásárolni neki az ovihoz szükséges dolgokat, mert jan 8-al kezd. És karácsonyra is kellen néhány dolgot vennem még. Egyébként jól vagyunk. Még gyakoriak a görcsök, de igyekszem pihenni, és a gyógyikat is szedem.

Bocsi, hogy minden fórumban ezt írtam, csak elég hosszú és nem volt kedvem többször leírni.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok Bokin nagyon sok himlo kijott nyugos es nem bir enni mivel a nyelvin es a szajaban is van felek mar hogy mi lesz a kicsivel ha o is elkapja

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Laurácska Bojan még szopik? Mert ha igen megvédheti az anyatej.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli igen meg szopik gondolod hogy akkor nem kapja el a Bokitol'?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Amikor mi infulenzásak voltunk mondta a doki hogy szoptassak sokat és akkor nem kapja el mert az anyatej megvédi.És nem is kapta el pedig én is lázas voltam.

kunkli
kunkli
 
 


Remelem hogy ugy lesz mert mar ki vagyok faradva ebbe a betegsegbe Boki semmit nem akar enni mar 2 napja azt mondja faj a torka

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Én is szorítok érte Laurácska. Az evés miatt ne aggódj majd ha meggyógyul bepótólja. :wink: Gondolom ennyi idő után az összes pötty kijött rajta amennyi csak akart ,mert ha mind kint van utána kezdenek elmulni.De ezt biztos mondta neked is az orvos.Mit írtak föl neki hintőport?Van láza?Neked pedig sok sok erőt!!!


Csucsu hová tüntél?

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok


Laurácska: Kivánom, hogy minnél hamarabb átvészelje a fiad a himlőt. Tudom nemvigasztal de legalább túl lesztek rajta. Amúgy nem minden baba kapja el. A Szabina keresztszülei gyerekei bárányhimlősek voltak. Én direkt elvittem a lányom, hogy kapja el mert minnél korábban vagyunk túl annál jobb. De sajna nem kapta el. Szóval nem biztos, hogy elkapja. Kitartás nkeed tudom nem könnyű.

Kunkli: Nem vettünk szánkót mert elmentünk, hogy veszünk de olyan silány minőségű volt,hogy meg se vettük. Utána járkálni meg nem volt kedvem. Azért olyan nagy hó nem volt itt se csak 1napig volt szép. Majd utána el is olvadt.
Én addig szeretem a havat míg szép és nem jön a locspocs.

Amúgy én a héten pucoltam meg az ablakokat mert úgy voltam vele ha eladjuk akkor minek . De aztán rájöttem megpucolom hátha kabalának jót tesz . Mert ha az autót lemosatjuk akkor pl: mindig esik utána az eső.
Igaz nem volt csúnya az ablak de most így másik függönyöket tettem fel ami egy kicsit átváltoztattja a szobákat. Olyan jó érzés biztos ti is szoktatok így lenni. vagy csak én vagyok ilyen lökött? :)
Hétvégén jó lenne a szőnyegeket kihabozni mert a lányom jó pár pöttyöt rakott rá.
Na a férjem mondta is , hogy a pöttyöket csak én látom.
Lehet igaza van de a karácsony úgy szép ha tökéletes minden.
Na meg hiába itt karácsonyozunk azért ne ússzon már a lakás.

Ami a gond most azon filózok hogy lesz nagy fánk. Mert úgye a mi kocsinkkal nem tudunk elhozni egy nagy fát. Nincs csomagtartónk. Eddig az após dobozos autójával hoztuk el minden évben. De most úgye fasirt van ezért nem tudom, hogy lesz nagy fánk.Elkérni meg azért sem kérem el az autót. na meg oda se adná:) Én már ilyeneken filózok. Agyban készülök a karácsonyra :)

Ti is várjátok már a karácsonyt?

Csilla: Találtál állást? Gyerköcöd jobban van már?

Kép
csucsu05
 
 


Ime itt vagyokBoki kezd javulni ma mar par falatott evett akarna menni anyumekhoz nem tudom hogy el birom e vinni kocsival mennenk

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


jaj el is felejtettem mondani Bojan tegnap volt 6 honapos

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Bojánnak Boldog fél éves "szülinapot" :) Kész nagy legény már :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

De jó hogy már kezd jobban lenni Boki Laurácska!!
Dratula Bojánnak!!

Csucsu mi is nézegettük a szánkót és igazad van egyik rosszabb mint a másik.Ablakot én is pucultam de csak azért hogy legyen mit összekenni.Úgyanis ilyenkor mindenféle harangot ,csillagot ,hópehelyt fújjunk rá.Nem vagy lökött sőt .A lányomnak és Szabinak van iwiwje a múltkor remélem nem haragszol de megkerestelek beneteket.Nagyon szép család vagytok!És neked nagyon kedves szinpatikus arcod van.

A karácsonyt pedig imádom olyan jó hangulata van ennek az ünnepnek!!Kitaláltad már hogy mit veszel a férjednek?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Köszi a bókot :) Na de tessék csak akkor jelezni nekem, hogy én is meglesselek titeket :) Neked nincs iwiwed??? Meglesnélek ám téged is :)

Sajnos most a hétvégén nem tudtam jönni takaritás aztán volt vevő is. na de neki kellet volna még egy szoba. Csak azt nem értem az ingatlanos miért nem mondta el hány szobás a házunk. Így nem kell állandóan itthon lenni akár potyára is. Mert szombaton nem tudtunk igy menni sehova. Kettőre jöttek és közben nem is 3szobás hanem 4szobás házat kerestek. Na ilyenkor vagyok pipa.
Pénteken elmentünk ajándékot venni. Sikerült is. Bár nem visszük tulzásba. A tesóm kislányának megvettük meg a Szabina keresztszüleinek a két gyerekének. Idén sporolunk mert a rokonságnak nem kell venni ajándékot :) A harag miatt nem hiszem, hogy kellene nekem valamit is vennem az Anyóséknak meg a férjem két tesójának és azok gyerekeinek. A szeretet számomra nem csak a karácsony. Egész évben az kéne , hogy legyen. Már látom, hogy majd karácsonykor felhivják a férjemet menjen át az ajándékért amit a Szabinának vettek. Hát meg fognak lepődni mert nem fogjuk elfogadni. 3hónapja nem látták a Szabinát pedig 10lépésre lakunk tőllük. Szóval ez most ilyen karácsony lesz.

Ti készültök már a karácsonyra??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nekem nincs iwiwem mert az én legtöbb ismerősömnek még netje sincs és számítógépje sem.Azért a legföljebb 10 ismerősért nem csinálok.mindenkinek rengeteg van így szerintem ciki lenne.A lányom által bejelöltelek van egy pár kép is amit a kisbanyám föltöltött.
Töéletesen igazad van anyósékkal kapcsolatba.
Nekem a férjem elhozta a mamáját tegnap ebébre és ezzel én is befejeztem az idén a családi összejöveteleket.Minden évben én csináltam a karácsonyi ebédet a rokonoknak.De az idén a ferjem lefújta.Tavaly is jöttek kajára nem hoztak semmit ettek és el is húztak a rokonok kb összesen 1 órát voltak.Soha nem kérdezik meg hogy nem e kell segíteni.

Pénteken hazament Zsoltika még nem kapta meg az anyukája a leletet kb két hónap.Nem semmi hogy hónapokat kell várni hogy megtudja az ember hogy beteg vagy nem.

Laurácska hogy vagytok??

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok mi az az iwiw'?mosmar jol vagyunk meg le kel hogy szaradjanak a sebbek szerdan megyunk ellenorzesre es aztan eshet a ho azert nem konnyu egy hetig bent tartani a gyereket

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Laurácska: Megrértelek mert valóban írt nehéz bentartani a gyerekeket. Bár most mi kénytelenek voltunk mert 2napig szakadt az eső. Örülök, hogy jól van a fiad:)


Kunkli: Én is azt hittem amúgy , hogy nem lesz ismerösöm és közben meg annyian megjelöltek olyanok akikre nem is emlékeztem már. Igy találtam meg pl: az unokatesóimat akik messze laknak tőllünk és sajna megszakadt a kapcsolat. De most telefonon és az iwiwen üzennek néha. Ez is valami így legalább tudom mi van velük. na meg az iskoali osztálytalálkozónk is az iwiwen keresztül szerveződik. Mindenki másfele megy vagy elköltözött vagy a száma más na meg sokunknak a neve is átalakul, hogy férjhez megy. Szóval enyiből jó.
Na azonban a lányodon kerseztül jól meglestem a családodat:)
Nagyon szépek vagytok együtt. A férjed is szimpatikus és te pedig olyan vagy mint a Cintia, csak nagyban :)
amúgy ismerős ez az érzés amit írtál. Nálunk is mindig terülj terülj asztalkám volt karácsonykor soha senki nem kérdezte meg mit segítsen. És ha elfogyott a kaja akkor mindenki felállt és ment haza.
Idén most legalább pihenhetek:)

Csilla: merre vagy? mi van veled? Remélem jó hírekkel jössz??

Kép
csucsu05
 
 


Csajok?????? Merre vagytok? Mindenki kitette már a csizmáját? Biztos várjátok már a mikulást azért nem jöttök!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Fényesítettem a csizmámat azért nem voltam. :lol:
Komolyan pedig fellépésről fellépéspre jártunk a lányommal mert mikulás ünnepségeken szerepeltek.Amikor pedig egy kis szabadidőm lett volna a férjem játszott a gépen.Talált egyjátékot ami márfüggőséget okoz nála.Most pedig már fáradt vagyok igy bocsi de hamar elköszönök.
Laurácska majd megpróbálom elmagyarázni mi az iwiw (mert a magyarázat nem az erősségem )ha lesz egy kis időm lezajlanak a mikulás okozta programok.Vagy Csucsu nem mondanád Te el?!

Jó éjt mindenkinek!! Kép Kép

kunkli
kunkli
 
 


De de elmondom. Majd gyereKunkli ha vége a fellépéseknek. Mesélj megjött hozzád is e a magánmikulásod?? :)


Laurácska: Az iwiw egy közösségi oldal. Meghívóval lehet oda bekerülni. Tehetsz fel képeket magadról és a családról. A régi ismerősőket, osztálytársakat, barátokat tudod itt megkeresni név alapján. Vagy ha találtál már egy ismeröst akkor végig nézed az ő ismerőseit és hátha találsz köztük te is egy -két ismerőst. Nagyon jó mert látodmelyik ismerösödnek mikorvan a névnapja, szülinapja például. Én itt találtam meg az unokatesóimat akikkel sajnos messze kerültünk egymástól. Azóta megint tartjuk a kapcsolatot. Aztán az iwiwen keresztül már megszerveztük az általános iskolás osztálytalálkozót. A középiskolai is most szerveződik. Aztán van babanetes ismerösöm is. :)
Van meghivom ha kell ird meg a cimet és elküldöm neked. Sok puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Britta, csilla és tbbiek: Adjatok életjelet magatokról. Mikulás járt nálatok?? :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok nalunk ma mar volt a mikulas a Boki most varja hatha jon meg egyszer kapot mikulas csomagot karacsonyra meg vettem keki auto palyat mi 2 karacsonyt unnepelunk mivel a ferjem szerb es nekik januar 7.en van a karacsonyuk akkora meg fa kockakat vettem neki A Bojan most elkapja a jarokat de a masik karacsonyra nem tudom mit vegyek neki.Hetfon a Boki indul az ovodaba mostmar meg gxogyul,Csucsu kulj meghivot a cimet a privat postaba hagyom

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk. Mikulás volt nálunk. Rengeteg a csoki a házban. Ma voltunk az oviban is. Teszek fel képeket. Minden ok. Nem görcsölök több mint egy hete. Tegnap laborban jártam. Hétfőn beteg voltam, azért nem jöttem. MOst pedig anyu elvitte a fiúkat és van időm írni nektek. Jövő kedden megyek a dokihoz, megint megnézetem Manó nemét(ezúttal egy másik dokival, aki jobban ért hozzá), hátha mégsem fiú.:)))

Kép Dani

Kép Dani megkapja a csomagot
Kép Gergő szürke pólóban



Szép napot!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Örölök ennek jó hírnek, hogy semmi görcs. Jók a képek amit feltettél :)
Remélem az uh-n most lányt látnak :)


Laurácska: Elküldtem a meghívót de csak a férjem nevével volt meghívó mert az enyémet elküldtem tegnap egy barátnőmnek neki is kellet. Ha kell segítség akkor szólj ha valamit nem értesz de szerintem menni fog az adatlap kitöltése mert érthetően van megcsinálva. Szóval lehet, hogy mrá ma ott is lesz a meghívó.
Sok puszi:

Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Igen Csucsu volt nálam az öreg nagyszakálú de a korához képest jól bírja a strapát. :lol: Ha még nem próbáltatok ilyet ,ki kell próbáljátok nagyon feldobja a dolgokat ,nagyon izgató. :wink: Nem írok többet a témáról mert még azt hiszitek hogy perverzek vagyunk. :lol:
Most mesélj Te nálatok ki mit kapott?

A gyerekeknek az egyik barátunkat öltöztetük be.Miután elment motyogtak csak hogy szerintük Misi volt de nem biztosak benne.Nagyon örültek az ajándékoknak sőt még én is kaptam tőle egy ajándékot.Egy szuper Braun gépet ami majdnem mindent darál van hozzá habverő ,turmix még jeget is darál nyáron szupi lesz a jégkását csinálni.Nagyon régen szerettem volna már egy ilyen gépet és a Corába most huszon valamennyi helyet csak tizen kétezer volt.Ezért a férjem azt mondta megveszi nekem mikulásra.

Minden esetre azt nagyon sajnálom hogy nem szállingózótt legalább egy kevéske hó mert én igy egy kicsit hiányosnak találtam ezt az ünnepet.Hiányzott belőle az a hangulat amit a hó adott volna hozzá.

Laurácska két karácsony az tök jó a gyerekeknek !!Nektek már gondolom fejfájosabb.Ha megcsináltad az iwiwed Kunkli Cintia(nyúl)néven van a lányom ott bejelőlhetsz ha akarsz.

Britta nagyon jók a képek! Nálunk is terítve van csokival a ház pedig én nem is vettem a csomagba egy csomó apróságot hanem egy kitkat mikulást és egy tiffifeet mert azt imádják.De az oviból ,suliból, anyámtól,Misi mikulásunktól,a fellépésekről került annyi hogy csuda.

CSucsu

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Akkor szép és gazdag mikulásotok volt :)
Nálunk a gyereknek meg a páromnak jött a Mikulás. Én rossz voltam hozzám nem jött. De általában ezt énszoktam intézni és magamnak nem intéztem semmit. A lányom el volt hülve, hogy mindkét csizmája tele van és azóta amikor eszébe jut megy a csizmájához és bele néz hátha azóta is van benne valami. Aztán tegnap voltunk fodrásznál és vele szemben kévő virágüzlet beöltöztetett egy mikulást. Na oda felváltva vittük a lányomat meg sem mert szólalni de amint megfelelő távolsága került a Mikulástól kiabált , hogy szia. Előtte még köszönni sem mert.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól vagytok. Maradjon is így. Remélem, kedden kislányt fognak mondani az uh-n. Majd beszámolok. De mostanában kevesebbet fogok jönni. Előre is bocsi.


Pussz nektek!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


koszi a maghivot

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Szivesen Laura:)

Látom mindenki pihizik igy én is elteszem magam holnapra. JÓ éjt nektek és álmodjatok szépeket !! :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csucsu nagyon édes lehet a kiscsaj!!
És mostmár viselkedj jobban hogy jövőre hozzád is jöjjön mikulás!! :D

Mikulás óta a fél napomat azzal töltöm hogy valami ragacsos dologtól takarítom a gyereket vagy a berendezés.Lehet ez éppen nyalóka ,cukorka, csoki.És persze hogy mindíg az én ruhámba törli a szutykos képét :D .De a kutyus amit kapott nagyon tetszik neki sokat viszi magával amikor a lakást járja be.Tegnap egész délután társasoztunk .A tiwister már nem nekem való és apját nem szabad engedni forgatni mert csal.Olyat mond amit nem is pörgetett. :D Viszont a gazdálkodj okosant megnyertem itt apjuk nem tudott velünk játszani mert Zsebit foglalta el.Aki amugy a pálya közepére ült és onnan szórta szét a pénzeket.A ma délutáni program is ez lesz ha mindenki haza érkezik.Úgyis esik az eső még sétálni sem lehet.

Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Jók is a közös társasjátékozások. szabinával még nem lehet társasozni mert mindent csak össze borít és nem tud sokáig egy helyben ülni. Gyerek koromban nagyon sokat társasozott a család. nagyon jók voltak azok az esték.

Laurácska: Láttam már tettél fel képet az iwiwre. iyg legalább láttam, hogy milyen vagy. Mert néha olyan rossz ha nem látja az ember akivel beszélget. Bejelöltelek az iwiwen a függő kapcsolatok között vagyok. Nézd meg.
Puszi.

Csilla: Merre jársz??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu megtalaltam ma egesz nap elvagyok veszve holnap Boki ismet indul az oviba legalabb delelot lesz egy kis nyugtom tole

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok csajok! Nálunk nagyon csúnya az idő. Szakad az eső és sötét van. nem szeretem ezt az időt semmit nem lehet csinálni. A gyerek ha nem megy ki akkor nagyon nyügi tud lenni. Na mindegy csak kitisztul az idő és legalább eltudunk menni sétálni a kicsivel.
Többiek merre vagytok???

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nálunk úgyanolyan idő van mint nálatok.Ezért nekiállok muffint sütni majd estig nasizunk séta helyett.

kunkli
kunkli
 
 


Jaj nekem ma Boki elikndult az oviba meg gyogyult a baranyhimlotol de reggel mikor a kicsi felkelt volt mit latnom most o esett bele ugyhogy megint 10 napos baranyhimlos napom lesz

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Jaj szegény mégis elkapta! :(
Hogy viseli?

kunkli
kunkli
 
 


Mondhatom hogy eleg jol viseli egy kicsit nyafi de hat a foga is jon ugyhogy minden egyszerre zajlik nala

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Laurácska: H szegényke akkor mégis elkapta. De vigasztalásul írom, hogy legalább letudjátok és nem kell majd az oviban attól tartani, hogy elkapja. Amúgy ilyen kis korban még jobb is mert nem vakargatja még. Kitartás és 10nap múlva már túl lesztek rajta.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap előszőr mondta Zsebi hogy anya gyere annyira aranyos volt.Mentem ki a konyhába Ő pedig utánam kiabált.
Jó tudom eljön az az idő amikor ettől a mondattól a falra fogok mászni ,de az még egy picit odéb van. :lol:

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Édes lehetett a kicsi fiad. Az én lányom a gyerét a kis kezével mutattja. De az ujjai néha össze akardnak, ahogy mutattaja. Szoktunk rajta somolyogni :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Britta láttam az új vonalzódat!!Megint azt mondták hogy kis krapek!? És a neve is változott!!?

kunkli
kunkli
 
 


Tényleg Britta: Mit láttak az uh-on? Ezek szerint fiú?

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: