[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2008-ban szülünk - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi azt hittem nem küldte el. Illetve szerintem nem is , mert még az előtő hozzászólás volt a topikban.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Judy,
Ezt neked kell tudnod ha úgy érzed megnyugtatna és nem tartanád felesleges kiadásnak akkor menjél. Ha meg nyugodt vagy így is akkor ne menjél hiszen van két egyészséges gyereked. Na most sokat segítettem :lol:

Vikci,
átírtam
Vendég
 


Megkaptam az afp eredményét: teljesen rendben van. :)

meri
 
 

 
 

Pandi,

Igazából nem vagyok ideges, 2 egészséges gyerek után, és a tudat, hogy senki nem volt a családban beteg.

Lehet megvárom az AFP-t, ha az is ok lesz akkor nem megyek.

Meri,

Gratula az AFP eredményhez. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
A kombinált tesztet a 12-14. hétben végzik mire megkapod az Afp-t addigra már 17 hetes leszel.

Meri,
Gratula :lol: Nagyon eltüntél... hogy vagytok? Mocorgást érzed már?
Vendég
 


Köszönöm Pandi.

Meri tényleg úgy el vagy tünve. Gratulálok az AFP-hez!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Judy,

én is gondolkodtam rajta, de végül nem mentem el. Majd most akarom elintézni a genetikai uh-t. Pedig nekem anyai ágon van dawn kóros gyermek. van mitől félnem. Mondjuk hát igen nem vagyok valami nyugodt. Majd meglátjuk.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


A 4d-s ultrahangon van normális orvosi szakvélemény vagy csak felveszik a babát és kész?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci,
Igen van az összes dolgot lemérik rajta megnézik a szerveit stb.
Vendég
 


Hm... Nem nagyon tudok mostanában hozzászólni... :)

Viki, jössz végül a tanfolyamra?

meri
 
 


Meri,

szerintem megyek. Igen. És te?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Hello!

Gratula a jó eredményekhez!

Már én is úgy várom az AFP-t, jövő hét csüt. kell még kibírnom.
Sajna ma volt egy kis barnás-sárgás folt a tiszt. betéten, de megint csak ennyi. Szerencsére nem véres volt. Mindenesetre kicsit ismét megrémültem. Bár a barátnőm, aki ugyanannyi idős kismama mint én, ő is szokott alkalmanként barnázni, a mensi idejében pedig enyhe véres folyása szokott lenni, és nála is minden ok. Lehet, hogy nem kéne idegeskednem??
N. Vera!
Te mikor pecsételtél, az pontosan mit jelentett, hogy néha volt egy-egy folt, vagy napjában többször is?
Most hogy már másodszor fordult elő velem ilyen - mondjuk az előzménye mindkét alkalommal nagy idegeskedés volt- gondolkodtam, hogy felhívom a dokit. De lehet, hogy csak túlparázom, és fáradtabb vagyok, vagy idegesebb mint kéne.
Szerintetek várjak az AFP napjáig? Akkor úgyis találkozom a dokival. Gondoltam akkor megnézetem magam, persze ha többször nem fordul elő addig barnázás.

Ma vettem kismama rucikat! Hát mit ne mondjak, nem volt olcsó... amit úgyis meg kell venni, azért bármilyen árat el mernek kérni.
De olyan jó érzés volt felvenni a hasbetétes farmert, meg a bő aljú blúzt!:-)) Igazából őszi cuccokat vettem, mert ki tudja mikor lesz rossz idő, nyári ruháim meg majdnem mind gumis derekú.

Pandi!
Tegnap azt hiszem írtam, hogy szerinted mennyivel előbb kell a 4d-re bejelentkezni? Oda akarok menni, ahol te voltál. Köszi előre is a választ!:-)


Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Katuci,
Hát nem tudom én 4 nappal elöbb jelentkeztem. Ne is mondjad baromi drága a pamut betétes farmer :evil: Én holnap veszem meg amit kinéztem ha hoznak a méretembe. Persze nagyon kényelmesek... én mennék dokihoz de persze te érzed....

Gondoltam ide is bemásolom a rövidítéséket:

LMP: utolsó menstruáció időpontja
GA (LMP): LMP szerint számolt hetek száma
EDD (LMP): LMP szerinti szülési időpont
EFW Hadlock: a bébi becsült súlya

Average US GA: az ultrahangos mérések szerint a hetek száma átlagolva
EDD (Average US GA): a mérések által meghatározott szülési időpont

CRL: ülőmagasság
BPD: fej átmérője keresztben
OFD: fej átmérője hosszában
HC: fej kerülete
APD: a gerinctől a hasfalig mért távolság
TAD: mellkas átmérője
AC: haskörfogat
FL: combcsont hossza
APAD: has hosszirányú átmérője
APTD: has keresztirányú átmérője

FL: combcsont
TIB: sípcsont
FIB: szárkapocscsont
HUM: felkarcsont
RAD: alkarcsont

YS: szikhólyag
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
Te nem szedtél véletlenül progeszteron hormont? Mert lehet, hogy ennek a leállásakor is barnázol. Én erre gondolok, hogy nálam ez lehetett a baj + egy kicsit megerőltettem magam.
Hál istennek nálam már kedd óta nincs semmi barnázás-sárgázás.
A dokim megvizsgált anno és megnézte, hogy nem-e polip vagy mióma, mert attól is lehet ilyen.
Szóval szerintem inkább menj el dokihoz.
Nálam naponta többször volt ilyen barnázás, nem sok, de a végén már az alsóneműn is hagyott foltot.
Próbálj meg pihenni, esetleg magne B 6-ot és C vitamint enni.

Meri!
A SOTE 2-re mentek tanfolyamra? Ez engem is érdekelne.

Judy!
A vizsgálati adatokat nekem a 13. héten nézték (a vonalzóm egy héttel még mindig többet mutat a kelleténél, úgyhogy kb. egyidősek lehetünk.)

Kismama rucikról: én is tegnap nézegettem, de inkább eldöntöttem, hogy varratok a varrónőnkkel, mert 10-20.000 Ft-ot sajnálok kiadni egy nadrágért, a kismama felsők meg 5-10. körül vannak, és sokban semmi extra nincs. Egy jó varrónő negyed annyiból kihozza az egészet (persze vidéken és nem BP-en).


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Pandi,

Akkor azt hiszem erről már lemaradtam, de igazából bízok abban, hog nincs semmi gond és egészséges lesz ez a pici babó is. :lol: :lol:

Lányok,

Én az összes kismama ruhámat a C&A-ban vettem, ahol egy nadrág kb 5 000 ft, felsőket meg mindig ki lehet fogni akciosan 2 -3 000 ft-ért. Szerintem nézzetek be.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vera!
A Duphaston-t már a 10. hét óta nem szedem, gondolom ahhoz már nincs köze. Vagy igen??
Mindenesetre ma nem volt semmi, de amint mégegyszer jelentkezik ilyen, azonnal megyek a dokihoz.

Judy!
Nem is tudtam, hogy a C&A-ban van kismamaruha??
Meg is nézem legközelebb, mert van ára a ruháknak.... Pedig nem is a Brendon-ban vettem, mert ott kétszer annyi, mint máshol.

Pandi!
Köszi a választ, akkor ráérek bejelentkezni, mert úgy kb. a 23. hét körül akarunk menni.

Most megyek, vár a munka :cry:

Sziasztok!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata,

Igen vannak, legalábbis nálunk Fehérváron vannak, és jól néznek ki.
Szerintem érdemes bemenni, persze ott is vannak drágább cuccok, de mindig van akció, én ezért szeretem. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A haematómám sajnos még látszik, de azért gyógyulgat. Viszont a babát másfél héttel kisebbnek látta az orvosom. Na, ezt kizártnak tartom, mert a 12 hetesen meg még nagyobb volt. Nem hiszem, hogy 4 hét alatt csak másfél hétnyit fejlődött volna. Közben meg izeg-mozog, érzem is. De azért kicsit rámijesztett ezzel, úgyhogy most hízókúrára fogtak (min. napi 2 börge tej, húsok, tejtermékek stb.) Meg kaptam beutalót laborra, még májfunkcióvizsgálatot is kért, meg egy csomó "extrát". Remélem minden rendben lesz. (A 12 hetes laborom jó volt.)
De most izgulhatok a köv. UH-ig, hogy "behozza-e" a lemaradását. (Azt sem értettem, miért csak CRL-t mért, és nem BPD-t. ilyenkor már azt szokták.)
Ja, és elhatároztam, hogy vége a fekvésnek, mert egyrészt bele lehet hülyülni, másrészt meg kicsit meg kéne erősödnöm. Persze azért pihenek, de néha kicsit sétálgatok is.
Éééééés, van végre kiskönyvem is.

Bocsánat, most csak ennyit írok.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske:lehet, hogy az a hematóma a bébit is zavarja, de bitosan nincs nagy gond, ha sokat ficánkol!!!!! :wink: Nyugi minden rendben lesz.
Olvaslak ám titeket, de legtöbbször csak erre futja :roll: most alszanak a manók, én is megyek sziesztázni!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Boeske,

Ne izgulj, ha szépen mozog akkor nme lesz semmi baj, egyél sok fehérjét attól nő a babóca, és meglátod hamar behozza a lemaradást.

Híztál már valamit????

Csajok,

Tényleg, ki mennyit hízott eddig???? Kiváncsi lennék.
Én most diétázom, hogy ne hízzak.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hú, Judy!
Küldj már át 1-2 fölös kilót.
7 kg-t fogytam, és csak 1 kg jött vissza. De már hízom..
És szerintem nincs lemaradva a baba. Látszik az UH képen, hogy lehajtotta a fejét, és begörbítette a gerincét, és a doki csak CRL-t mért.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,

7 kg fogyás az tényleg nem ok, tessék sokat enni kérem.

Szívesen átküldeném azt a 3 kg-ot amit híztam, ha tudnám, hidd el.
Nekem nem hiányozna. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Én még nem híztam max fél kilót.

Boeske,
Akkor hajrá nagy zabálások :lol: lehet elmérte a doki nem? főleg ha mozog akkor tuti jól van! Ja most látom nekem azt mondták ilyenkor már nem crl-t mérnek hannem a fej has stb alapján számolják ki a korát. Neked azok milyen értékek?
Vendég
 


Pandi,

De jó neked.......

Amugy sajna én olyan típus vagyok akit a levegő is hízlal.
Lesz mit leadnom.

Amugy azt olvastam, hogy a normális testsúlynövekedés az első trimben 3 kg, a 2. trim-ben 6 kg, a 3. trimben 3 kg.

Persze aki túlsullyal indul pl én, annak nem igen kellene hízni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

judy !

Ne diétázz!!! Terhesség alatt nem szabad. Én már 4 és 5 - kg-között híztam, el is vagyok keseredve rendesen. De ha a szervezetem ennyit tart meg a kajákból. Pedig sokat ficánkolok. Jövök -megyek. Múltkor volt a csak csajokban egy dietetikus aki mondta, hogy rendszeresen kell enni. Napi 3X minimum, vagy 5X kicsi adagokat. Mondjuk pedig teljes kiörlésű kenyeret eszem, meg sok gyümit. Édességet azt nem nagyon kívánom. Ez van. Bár én azt olvastam, hogy a 16. hétre ez normális testsúlygyarapodás. Mivel azt írta, hogy 2,5-4,5 kg kötött szednek fel a kismamák.
Eddig én híztam a legtöbbet, hát ez szép. Illetve elkeserítő a számomra, hogy ekkora vagyok. :cry:

Ruha kérdés,

Már verem a fejem a falba, hogy nem vettem meg. Körmenden jó messze volt egy bolt ahol 5000 Ft-ért volt naci. Igazi őszi fazon. Már bánom, hogy nem vettem meg. Bár most azt tervezem, hogy elmegyek a bakáts térre ott van egy kismama turi. Állítólag rengeteg nadrág van. A Nyugatiba a C&A-ba lehet kapni kismama cuccokat. Vettem már én is ott felsőket. És tényleg jó árban vannak. Bár a gatyók ott is 10000-ért vannak.


Boeske,

remélhetőleg minden okés lesz. Drukkolok , hogy így legyen! :)
:cry:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci,

Ésszel diátázom ám, többször eszek egy nap kis adagokat, rengeteg fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt, a szénhidrátot pedig csökkentettem, de ez nem azt jelenti, hogy azt nem eszek abszolut, csak keveset.

Azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan lehet diétázni, csak oda kell figyelni, hogy mindent kapjon a szervezet egy nap alatt. (persze nem nagy adagokat)

Amugy meg a dokim abbahagyatta velem az Elevitet meg a Folsavat, azt mondta, hogy nincs már jelentősége, majd a 20. héttől a D-vitamin és a Vas lesz fontos, azt meg felírja majd.
Az Elevit étvágyat csinál, azt mondta, ha hetente 2x beveszek 1 szemet az is bőven elég.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vikci, még annyit, hogy mivel te vékony vagy, neked nem gond a 4-5 kg, de annál aki magasabb súllyal kezdi a terhességet számít az a 3 kg.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kismamarucik:
http://www.2in1collection.hu/kismamaboltok.htm
Itt elvileg akció van most.

Itt is van akció
http://mammystic.hu/

Itt pedig egy nőci készít otthon kismamarucikat:
http://www.gportal.hu/portal/elenorkismamaruha/

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Bmo,

köszike, hogy felraktad ezeket a honlapcímeket.

Judy,

köszönöm most már csak egy kicsit vagyok elkeseredve. Örülök, hogy nem kell teljesen elásnom magam.
Bár én nem vagyok vékony, aki igazán véknya az Pandi és érdekes Ő nem hízott csak fél kg-ot. Ezek szerint alakati kérdés is, hogy ki mennyit hízik. Bár ezzel nem áriltam el túl nagy titkot. :)

Nagy Vera,

Már beszéltünk a Sotéról emlékszel? szeptember 2. hetében kezdődik kedden. Akkor már 3-an vagyunk ezek szerint. :)

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok,

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, remélem befogadtok

Február 4-re vagyok kiírva, tehát 15 hét 3 napos a kicsi. Még nem tudjuk fiú vagy lányka.

Első gyermekülket várjuk nagy izgalommal :D

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Budapesten lakunk, én irodában dolgozom, multinál, kb év végéig dolgozom, terveim szerint, ill amíg bírom.
Azért is kezdtem nézegetni a társalgót, mert minden új számomra/számunkra a baba témában.
(27 éves vagyok)

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Andi,
Üdv az oldalon :lol: gyorsan sikerült a baba? Jól látom a vonalzódon hogy fiút szeretnétek?

Vikci,
Szerintem teljesen jó az hogy már 4 kilót híztál úgy értem egyáltalán nem sok. És azt tényleg jól írtad hogy a szervezeted tudja mit csinál!
Vendég
 


Pandi köszönöm a megerősítést.

Andi,

Üdvözöllek a csapatban. Ez hihetetlen, de egy napra vagyunk kiírva. Gratula! Nézd meg a táblácskában. Ja és ugye azt írnom sem kell, hogy egy idősek vagyunk. Mármint korban is és pocaklakó korban is. Én is 27 éves vagyok.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre találtam egy normális nőgyogyit. De sajnos jövő héten nyaral, így csak 29-re tudott időpontot adni. Nagyon várom már. Mikor kell elmenni először vizsgálatra? Hanyadik hétben? Attól félek, hogy én már elég későn megyek. Szerintetek?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell,
Ha nincsen semmi problémája az embernek vérzés fájdalom stb akkor a 12.hétig bármikor mehetsz. Ez csak most szokás hogy rohanunk a dokihoz régen ez nem így volt. Szóval nyugi 29-e nincsen későn akkor legalább már nem csak egy foltot látsz hanem babácska formát :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Látom szépen gyarapszik a kis csapat.Üdv minden újnak. :wink: Nagyon sajnálom,hogy ennyire ritkán írok,de sajnos nagyon nehéz időszakom van.A helyzet,hogy beteg vagyok és nem nagyon javulok.Mióta kiengedtek a kórházból már több mint 2 hét eltelt és én csak itthon fekszem.Nem is tudok visszamenni dolgozni,pedig decemberig akartam. :roll: Mindíg irtóztam a gondolattól,hogy valaki ágyban fekve hord ki egy babaát és tessék,pedig nem is kellene feküdnöm,csak egyszerűen annyira gyenge vagyok,hogy alig bírok napi 1-2 órát talpon lenni,akkor is valamilyen orvoshoz megyek.Pedig én olyan örökmozgó vagyok.Sajnos a kőkemény diéta és az így sem javuló folymatos hasmenés teljesen legyengít.Most valami gyógytápszert iszok,amitől állítólag majd hízok,de a legfontosabb,hogy a baba teljesen jól van.Olvaslak ám benneteket és egész jól követem kivel mi van,csak nem megy mindíg a reagálás,pedig nem vagyok ám önző,hogy csak néha írjak és akkor is magamról.De remélem majd ez is változik és lesz energiám többet ideülni.

Puszi

Eszter

Pandi!

Ha javítod a táblát: 1 kisfiam van Bálint 9 éves és megint kisfiúval bővül a család,legközelebb AFP-re megyek aug 28-án. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok,

Csak beugrok mindenkinek kellemes hétvégét és tüzijátékot kívánni. Mi ma elutazunk anyóshoz meglátogatjuk a gyerkőcöket, és majd csak hétfő este jövünk haza.

Anubias,

Sajnálom, hogy ilkyen gyenge vagy, és fekszel, de gondolj a babócára, pihenj és tartsd be a doki utasításait, és meglátod minden ok lesz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Eszter,
Kukacos lesz? :lol: Gratula uh-on láttátok?
Esetleg a nevet tudjátok? Mert akkor beírom. Most milyen betegséged van? És mit mondanak az orvosok? Jobbulást nektek a lényeg hogy a pici jól van!!!

Ma megyünk babakocsit nézni persze még nem vesszük meg csak kivi vagyok hogy élőben is olyan-e mint a képeken.

Pati merre vagy????
Vendég
 


Pandácska!

Igen,az UH-on látták és persze mi is,mert nekünk is elég egyértelműen volt ott valami. :lol: Sajnos még nincs nevünk,csak a gumimaci,de gondolom nem maradunk ennél véglegesen. :lol: De jó,milyen babakocsit szeretnél?
Nos,hogy mi is a bajom,azt nem nagyon tudom,meg ők sem,mert ugye vizsgálatokat sem lehet végezni,csak vérvétel,székletviszgálatok és Uh volt,ez alapján ezeket írták:Nem fertőzsées gastroenteoritis és colitis,dyspepsia,felszívódási zavar,vashiányos anémia,meg nyombélfekély kérdőjellel :roll: :cry: Hát nekem olvasni is sok.Azt mondják a dokik,hogy egy hét alatt helyrehoznának,ha nem lennék terhes,így viszont nem igazán kaphatok rá gyógyszer.Amit kaptam azt meg nem merem szedni,mert felhívtam a terhességi toxikológiát és azt mondták,ha nem vagyok életveszélyben ne szedjem,egy az egyben átmegy a placentán. :roll: Még szép,hogy nem veszem be.Marad a diéta ,a avas és a gyógytápszer,meg a vitamin.Már én is leselkedek babakocsik után,de jó volna,ha legalább a 30. héten járhatnék. :D

Vera!

Merre vagy? Remélem otthon pihizel! Tessék életjelet adni.

Meg persze a többieknek is. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Hú nem semmi még olvasni is :shock: Remélem hogy azért hamar meggyógyulsz így vagy úgy. Persze az érthető hogy nem szedsz olyat ami esetleg árthat a babának inkább szenvedsz ez olyan anyucis :lol: Végülis a gumimaci is aranyos név és egyedi :lol:
Vendég
 


Ez a a babakocsi tetszik most:
Kép
Vendég
 


Pandácska!

Akkor eldőlt.Varga Gumimaci lesz a fiunk. :lol: Hú de jól néz ki ez a kocsi.Milyen jó lesz,ha már nyugodt szívvel vásárolgathatunk is.De szerencsére azért telik ám az idő.Majd én is teszek be képet arról,amit én kinéztem.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias:sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy, nem lehet kellemes :? , az jutott eszembe, hogy az Aloe termékeket nem ismered????Van az Aktivátor és az jó a hasmenésre, ahogy én tudom, és mégiscsak természetesebb mint bármilyen gyógyszer, de persze erről egy hozzáértőt kéne megkérdezni....csak 1 tipp volt :oops: .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


BMO!

Jajj köszi.Én most mindenre ki vagyok éhezve,ami segíthet,máris rákeresek a neten.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha befogadtok! Azt nem ígérem, hogy minden nap tudok írni, de eddig is olvastalak Benneteket, és remélem ezután is menni fog a dolog! 29 éves vagyok (vagyis leszek 1 hét múlva :oops: ) van egy majdnem 2 éves kisfiam, és most várjuk a kistesót. A második terhességem nem indult túl simán, volt vérezgetés, meg méhen kívülinek nézték, utána meg 2 petezsák volt, aztán csak 1 szívhang, most ott állunk, hogy egyelőre minden ok., megvolt a 12 hetes uh, egy baba, normál méretek, meg jó helyen lévő placenta. Véreredmény majd 2 hét múlva lesz!

Mindenkinek problémamentes pocakosodást, és egészséges, gyönyörű kisbabát kívánok!

Eszter!

Mielőbbi jobbulást!!!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,
Üdv :lol: a kritikus idő már azért elmúlt. És a tünetekkel hogy voltál? Hányinger stb? Poci növöget?
Vendég
 


Csajok, nem hülyének nézni: kiságyat veszünk!!! :lol: Egyszerűen beleszerettem és kész! :D

meri
 
 


Pandácska!

Volt minden, napi többszöri hányás, hányinger, folyamatos émelygés, de volt hogy 1-2 napig semmi, majd újra! Mégmindig nem hiszem, hogy vége, mert csak 2 napja vagyok jól, kíváncsi vagyok a holnapra :)
Poci: szerencsére annyira nem erőlködik a növögetéssel! :lol: Bár az elején azt hittem, hogy hamar nőni fog, de az csak a puffadás miatt volt, jelenleg -1 kg-nál vagyok, ami azért gáz, mert nem vagyok egy vékony típus, és a fiammal ekkor már -4 kg-nál voltam, és ugyanarról a súlyról indultam most is! Azért remélem nem lesz 13 kg-nál több, ami feljön! (Peivel is annyit híztam, de szinte 2 hónap alatt le is ment minden! )

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Pandácska!

Volt minden, napi többszöri hányás, hányinger, folyamatos émelygés, de volt hogy 1-2 napig semmi, majd újra! Mégmindig nem hiszem, hogy vége, mert csak 2 napja vagyok jól, kíváncsi vagyok a holnapra :)
Poci: szerencsére annyira nem erőlködik a növögetéssel! :lol: Bár az elején azt hittem, hogy hamar nőni fog, de az csak a puffadás miatt volt, jelenleg -1 kg-nál vagyok, ami azért gáz, mert nem vagyok egy vékony típus, és a fiammal ekkor már -4 kg-nál voltam, és ugyanarról a súlyról indultam most is! Azért remélem nem lesz 13 kg-nál több, ami feljön! (Peivel is annyit híztam, de szinte 2 hónap alatt le is ment minden! )

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: