Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Képzeljétek,látom az alagút végét!!!Van rá esély,hogy Lackó is fog normálisan aludni.Mostanában már többször előfordult,hogy csak 1x kelt éjjel.És leált a szopásról is.

Sziszike:én a Fogházba jártam,ott van privát és normál rendelés is,és szerintem tök normális a doktornő is,igaz,a nevére már nem emlékszem.Most Bencével vagy egyedül otthon?Élvezi a kissrác vagy furcsa neki?
Milyen furcsa,hogy nemsokára már ő is 2 éves lesz!!!

További szép napot!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Hello!

Na én is régen jártam már itt!

Sziszike: Hama táskát vettünk neki! Szereti...
hogy megy a suli, í gy 2 hét után. Tildus szereti, bár van ami nehezen megy neki! De itthon olvasunk minden nap, egyenlőre csak egyszerű szótagokat, szavakat...

Gabi: Megérdemelnéd, hogy aludj egy jó nagyot...és nem is egyszer, hanem inkább sokszor!:)

Sebi még mindig szopizik...néha jól meg i harap :(

mamiblue
 
 


bocsi, csak tök sötétben ülök itt...
szóval a hogy megy a suli ??? az kérdés :)

mamiblue
 
 

 
 

Sziasztok!

Szóval,Judit,nekem is sikerült elkiabálnom,hogy milyen könnyen ment ez az elválasztás,és hogy kezd aludni Lackó.Most ott tartunk,hogy szopni ugyan nem szopik,de megint velem alszik, és kb óránként, másfél óránként felsír,de úgy bújik hozzám a takaró alatt,hogy meg se tudok mozdulni.
Ellenben az ő ágyából kidobálja a takarót,tépi le magáról a meleg ruhát,mint aki tiltakozik a rossz idő ellen.Úgy sajnálom szegénykét,de folyamatosan harcolok vele.A lábán semmit se tür meg,így már sikerültmeg is fáznia.
Nálatok mi a helyzet?Hogy bírják a gyerköcök ezt a hirtelen váltást?

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi: Nálunk Sebi ugyanezt csinálja! Én majdnem megfagytam tegnap éjjel, ő meg rugta le a takarót! Én most fogok próbálkozni, hogy áttegyem az ágyába, ami ott van az ágyunk mellett...csak még nem szántam rá magam. Viszont most jönnek az örlő fogai, és néha felsír éjjel. :( Most elindítottuk a fűtést, tök jó kellemes idő lett, de még így is hideg volt a kis lába reggelre...ezek a pasik! :)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Én is gyorsan bejelentkezem.

Sajnálom a nemalvós-ébredős-fogzós éjszakákat!

Nálunk is volt egy kis zűr. Afta volt Barnabás nyelvén. Szegénykém nagyon szenvedett, nem tudott enni, nyelni (folyton folyt a nyála), meg aludni se nagyon. Annyira fájt neki még az ujjszopi is, hogy leszokott róla, így most nehezebben megy az alvás, sokáig felsírt éjszakánként és csak nehezen tudott visszaaludni. De mostmár rendeződni látszik a dolog. Viszont most meg ő is meg van fázva. Nálunk is megy már a fűtés, mert borzasztó hideg volt a járólap. Takarót ő se használ se télen, se nyáron, vagyis mégis, csak éppen fordítva, mert ő rajta fekszik. Így aztán én pizsi alá bodyt, zoknit adok neki.

Judit: egy másik lakóparban lakhatnak, mert itt tuti nincs ilyen nevű anyuka és baba.

Linda

Kép
linda29
 
 


Sziasztok!

Amikor már kezdem azt hinni,hogy megint javulnak az éjszakák,fiam bebizonyítja,hogy az egész csak ámítás,és jön a nagy visszaesés.Pedig múlt héten produkált egy átaludt éjszakát.Most meg...De ez a hülye idő is megviseli.

Voltatok szombaton a Szabacsi napokon?Fanni nagyon élvezte.Festett mézeskalácsot,csinált babát.Meglepő módon a Kolompos együttes műsora Lackót kötötte le jobban.De sikerült jól át is fagynunk.
Fannival megnéztük a Bailadorban a gyerek rsg-t és a jazz balettet.Egyiken tömeg,másikon lézengenek.Az rsg jobban tetszene,viszont kb 30 gyerek volt egy tanárra,aki csak össze vissza ugrált a gyerekek közt,akik nem tudtam odafigyelni a feladatokra.A jazz baletten viszont nagyon odafigyelnek a tartásra.Csak kérdés,meddig indítják el a csoportot,mivel ott csak 4 kiscsajszi volt.
Fogtak majd játszóházba vagy vhova járni,hogy társaságba legyenek a lurkók?

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi: Mi is emiatt hagytuk abba Tildussal a modern táncot, mert túl sokan voltak és láttam, hogy így értelmetlen. Most karatéra jár, ahol sokkal jobban foglalkoznak velük! Szerintem szinte mindegy hogy mit csinál,ha tetszik neki, csak mozogjon...

Éjszaka: Sebinek bújnak az örlő fogai...de már a kisörlői is olyan nagyok...nem tudom, hogy fog elférni a többi a szájában.:) így nekünk sem túl jók az éjszakáink. Ráadásul Tildus 3 napja beteg. Tegnap voltunk dokinál, de csak nem akar szünni a hasmenés és a görcs, így most megyünk vissza. Remélem semmi komoly, csak egy elhúzódó fertőzés...

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Lackó örlő fogai is jönnek+megkapta a 15 hónapos oltást,így nálunk is elég nyugalanok az esték.Ma kitöltöttem a jelentkezési lapot 3 budapesti bölcsibe,így talán jövő novemberre lesz helye.Nem gondoltam volna,hogy ez egy ilyen tortúra lesz.És majd árilisban kezdem itt Miklóson is+Fanninak újra az óvi.És méghogy kevés a gyerek.

Úgy emlékszem,hogy innen vki járt már az Alma együttes előadásán.Hány éves kortól ajánljátok?Gondoltam,Fannival elmegyek 11-én,de nem vagyok biztos benne,hogy végig tudja ülni.

Jó pihit!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Hello!

Hol lesznek az ALMA-k 11-én?
Gyerek sok, óvoda meg kevés...ezért még többnek tűnik...

mamiblue
 
 


Nem emlékszik vki, hogy mi a neve annak a programnak, ahol gyerekdalokat tanítanak??? Megpróbáltam utánnanézni, keresgéltem, de nem találtam...itt van valamikor a sárgahárzban!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit:a Sárgaházban lesz az Alma 16 órakor.Nem a Ringatóra gondolsz?De az a zeneiskolában van.Legalábbis én úgy olvastam.
Képzeld,kaptunk levelet a Polg.Hivatalból,hogy néhány hónapon belül nyilik egy óvi a buckában, ill.bővül a Mocorgó.Tehát,van még esély,hogy Fannus jár még kiscsoportba.Habár,ő most nagyon tiltakozik ellene.
Nincs vmi jó ötleted,hogy birhatnám rá a kisasszonyt,hogy egyen gyümit ill.zöldséget.Tésztán kivül semmi sem kell neki.Már a pörköltet is hagyma és hús nélkül kéri.
Az egészben a legrosszabb,hogy már Lackó is kezdi utánozni,igaz,ő még imádja a gyümölcsöt.

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok Kismamák!

Szeretném felhívni kedves szigetszentmiklósi anyukák figyelmét, hogy az Oázisban, Szigetszentmiklóson kismamatorna indult kedden és pénteken 18 órától!

Várom azoknak a terhes anyukáknak a jelentkezését akik szívesen tornáznának egy szakképzet gyógytornász segítségével.

Így együtt sikeresebben fel tudunk készülni a babavárás nehéznégeire, a szülésre és a szülés utáni rehabilitáció időszakára.

Érdeklődés:

Galambos Zsuzsa

70/9417671
galamboszsu
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írom, hátha még aktuális. A Ringató régen a sárga házban volt, de már ősztől a a zeneiskolában. Mi a 9:30-as csoportra szoktunk járni. Fleur-ék is szoktak jönni, csak sokszor más időpontra.

Velünk egyébként minden ok, még igyekszünk kihasználni a jó időt, így sokat vagyunk kint.

Linda

Kép
linda29
 
 


Gabi: Köszi, közben nekem is eszembe jutott a neve...ringató..valószínű jövőhét utántól járunk, mert úgy veszem észre, nagyon muzikális Sebike!
Kaja: hát, ebben nehéz tanácsot adni, legalábbis nekem semmi jó ötlet nem jut az eszembe! Mondjuk az furcsa, hogy semmilyen gyümit nem eszik meg...Sebi a banánért van oda, meg állandóan a szőlőt enné, de ha leveszem a héját, akkor már nem kell neki.:) Meg a gyümiszószt szeretik még nagyon...bár a gyümi nyersen az igazi!

Kép

mamiblue
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Remélem,mindenki jól van.Nálunk az egész család krehácsol.A változatosság kedvéért most ezért nem megy az alvás,pedig jártunk már ott,hogy este 9-től hajnali 5-ig aludt a fiatalúr a helyén,majd nálam tovább 8-ig.

Az Alma koncert teljes siker volt Fanninál.Most már a neten is állandóan azt kell lejátszanom.Lackót nem vittem,mert féltem,hogy nem élvezné,de az otthoni lejátszások alkalmával ő is táncolt rá.
Legközelebb lehet,hogy bepróbálkozok a Kolompos műsorára is.Ti voltatok már valamelyik műsorukon?

Fannival voltam óvis jazz baletten.Teljes kudarc volt.Egyszerűen nem volt hajlandó csinálni semmit,pedig először elmentünk megnézni,és tetszett neki,ő akart menni.Erre ha bent voltam,ott állt mellettem,ha kimentem,jött utánam.
Így nem tudom,hogy seretne bárhova is járni???Talán,ha óvis lesz,változik.

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


sziasztok!

ezer éve jártam köztetek, még talán gyerekorvos keresőben... azóta megvan a kisfiam, már lassan 3 hónapos ;)

azt szeretném megkérdezni, hogy van valaki a lakihegyi lakóparkból? nem tudok most visszaolvasni, lehet, hogy volt már erről szó, akkor bocsi!

szép napot!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Én is visszatértem:) Kicsit elmaradtam mostanság, mert suliszünet volt, 3 manó pedig nagyon lefoglalt.

Gabi: Én gyümölcs szószos csirkét csinálnék vagy leturmixolnám neki a hússal együtt és az lenne a szósz.
Cselezd ki. Amúgy múltkor a vadast, amikor csináltuk a husit beletette Anna , mert ő, úgy kéri, nagyon ízlett neki.

Mit szólnátok hozzá, ha segítenénk egymást karácsonyi ötletekkel, mind díszítés, mind étel vagy ajándék.:)

Szép napot: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!

Mindenki jól eltűnt.Gondolom,próbáljátok kihasználni az utolsó szép napokat.

Zsófi:mi nagyon közel lakunk a lakihegyi lakóparkhoz,a Kinizsi u.végén.Szoktunk is felétek járni játszótérre.

Sziszike:örülök,hogy Te is itt vagy.Sajnos már a gyümölcs szószon is túl vagyok,de az se jött be.Le kellett kaparnom a húsról,ha azt akartom,hogy egyáltalán a húst megegye.
Most elkezdtem zsarolni:ha nem eszik meg legalább egy fél almát,nem kap édességet sem...még túró rúdit sem.Ha nem eszi meg a levesből a zöldséget is,nem kaphat tésztát se.
Képzeld,már a krumplis tésztát is krumpli nélkül szeretné enni.Egyszerűen nem értem,hogy miért tiltakozik ennyire a zöldségek és a gyümölcs ellen.
Már elkezdtél a karácsonyra készülni?

További szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Gabi: jól csinálod, nem szabad hagyni, mert ezek nagyon fontosak a szervezetnek.
Viszont, ha nagyon nem akarja, kénytelen leszel drága vitaminokat bevetetni vele, ami hosszú távon szintén nem megoldás.
Karácsony: már a nagy része meg van, de még kelleni fog pár dolog..

Te, hogy állsz?

Én voltam kreatív boltban, bevásároltam, így most meg lesznek a kézzel készített ajándékok.
Sztem ez a legnagyobb érték.
A gyerekeknek megmondtam, hogy fogok idén én is adni nekik vmit a fa alatt, amit én csinálok. Arra gondoltam csinálok egy ajtó táblát. A nagy része már elkészült, a többit talán ma befejezem.

Szép napot.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Én is jó régen voltam, összejött nekünk is pár dolog, de leginkább Sebi foglal le napközben...szinte be se kapcsolom a gépet. Este meg úgy kidőlök néha. Most ilyen időszak van.

Sziszike: Én éppen most néztem ki a praktikából ajándékötletet, de vmi nagyon egyszerűt kerestem, amit csajok is meg tudnak csinálni. Végül tökmagból fogunk karkötőt csinálni, majd veszek hozzá metál festékeket. Meg szív alakú karácsonyfadíszt fogunk csinálni deqoupázzsal. Veszek natur dobozokat is, azt is szalvétázni fogjuk szerintem, és abba fogjuk tenni ezeket! Majd rakok fel képet, ha megvannak!

Képzeljétek, voltunk versenyen Tildussal (karatézik) és első lett. Nagyon ügyes volt!:) Fel is vettem, ez már a döntő volt:

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/m ... dq71R3eISQ

mamiblue
 
 


Gabi: Sajnos nem tudtunk elmenni Alma koncertre :( Biztos jó volt!
Sebinek jönnek az utolsó fogai...most elég nyugtalanul alszik.
Krumplis tészta, krumpli nélkül...ez jó! Nem is hallottam még ilyenről, hogy vki ennyire nem eszi a zöldséget,gyümölcsöt!
Torna: Tamara nekem sem szerette a tornát, csak kínlódtunk. Talán Fanni is pici még hozzá. Most Tami is karatézik és azt nagyon szereti!

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Tud nekem valaki ajánlani egy jó nőgyógyászt a környéken "elérhető"áron!!Köszönöm előre is!
deszter
 
 


Sziasztok!

Judit: nagyon ügyes a lányod, büszkék lehettek rá.

Zsolti is jár hetente 2*karatera...jól megy neki.:)
Vizsgája, majd Decemberben lesz.

Gabi: hogy vagytok? Merre jársz?

Eszter: szigetszentmiklós-gyártelepen -
Tb alapon működik és nagyon alaposak, rendesek.
Horváth Gábor szülész-nőgyógyász szakorvos H,Sz,CS 8-13h-ig 2310 Szigetszentmiklós-Gyártelep Viola u. 1.

Szép napot: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Hát,mi elkezdtük a dokihoz járást.Most már 2 hete rendszeresen járunk.Először Fanninak volt begyulladva a füle,majd követte Lackó.Mire rendbe jött Lackó,begyulladt Fanni mandulája.Most ott tartunk,hogy Lackó is kezd lebetegedni.Elkezdtünk immunerősítőt szedni /4500ft/fő/,Fanni hajthatatlan gyümölcsügyben.
Szerencsére most itt vannak a szüleim,és tudnak kicsit segíteni.Igaz,eredetileg a nagytakarítást szerettem volna elkezdeni,de most betegápolás folyik egyfolytában,mivel én se maradok ki a jóból.

Judit:mi is gratulálunk Tildusnak.Nagyon ügyes csajszi.
Sziszike: Fanninak a zsarolás se használ.Már totál ki van tőle mindenki.Ha ezt így folytatja tovább,az egész telet dokihoz járással fogjuk tölteni.

Tovább nem panaszkodok.Betegségmentes napokat Mindenkinek!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi: Jobbulást! Gyümölcslével hogy álltok? Illetve Fanni, hogy áll? Auchanban lehet kapni valódi-valódi gyümölcslevet! Nagy dobozban van 3 literes, és nagyon finom. :) Paradicsomleves? :)

Végre le tudtam ülni a gép elé...erre Tami már kiabál is a kádból!:(

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Emlékszetek még rám????? Én már tényleg ezer éve voltam erre!!! Szégyen. Hogy vagytok???

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bebi: Ti hogy vagytok?! Sikerült elköltöznötök, eladni a lakást? Küldj pár képet is!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Bebi:persze,hogy még emlékszünk Rátok.Mi újság Veletek?Lakás?
Judit:Fanninak egyedül a gyümölcslé jön be,de abból se a 100%-os.Legalábbis nem mindenből.Most úgy tűnik,hogy jól vannak,de a pnem.elleni védőoltást csak akkor kaphatják meg,ha 1 hétig legalább tűnetmentesek.Feltéve,ha lesz oltóanyag,mert már hetek óta nincs.
Sziszike:igen,bevált a jóslatod,lassan egy vagyont hagyok a patikába.Ez a 3hetes mizériánk cirka 20e-be került az immunerősítővel együtt.Szóval,Fannira próbáltam már úgy is hatni,hogy ezen mennyi rágót,csokit...lehetett volna venni.De ez is eredménytelen volt.

Mostanában sokat olvastam a sólámpáról.Ti mit hallottatok róla?Van valamelyikötöknek?

Üdv.
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy emlkékeztek még rám. Bocsi, hogy ilyen szenya mód eltűntem. Az egész úgy alakult, hogy eleinte nem volt időm aztán meg jött a nyár, meg minden más és a végén meg kezdtem elveszteni a fonalat, de mostanában látom nem pörög a topik. Gondoltam újra beszállok.

A lényeg az, hogy jól vagyunk. Nem leszünk Mikósiak mostanában, ugyanis Csepelen sikerült venni egy házikót. (aki ismer tudja, hogy sokáig Miklóson nézelődtünk újépítésű ház után) Ezzel egyidőleg a lakásunktól is sikerült jó áron megszabadulni. A hátulütő az, hogy bővitenünk kell. Amitől eléggé félek.

Amúgy most a vizsgaidőszakban vagyunk, ugyhogy ezerrel megy a tanulás itthon.

Puszi! Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Ja! Sólámpárol nem tudok semmit. Miért jó az valamire? Én azt gondoltam, hogy csak világítani lehet vel. De gáz!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bebi: Ház szuper! :) Tanulás, hajrá! Szerintem jó, hogy Csepelen vettetek, főleg ha vmi csendes utcában van! Nekem kb. 2 éve egyik ismerősöm mondta, hogy a bővítés az kijön kb. 100 e/nm-ből...gondolom azóta kicsit drágább, de evvel jól lehet számolni. Szeirntem nem kell félni tőle! Megcsináljátok és szép lesz!!!:D

Gabi: NEkünk van sólámpánk. Mire akarod használni? Állítólag tisztítja a levegőt...hát biztos, mert ellenőrizni azt nem tudom. Én elsősorban dísznek szánom, meg szépen is világít! Akkor lehet, hogy ki kéne próbálnod ezt a gyümölcslevet! Ennek nem olyan íze van mint az állítólagos 100%-os gyümileveknek! Az alma -áfonya nagyon finom, én azt szeretem a legjobban, csak sajna nagyon gyorsan fogy és nem egy olcsósság.

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon és a városban is. Éppen bölcsöde-keresésben vagyok, egyelőre sikertelenül.
Az lenne a kérdésem, hogy hallott-e már valaki a Törpi-Lak játszóházról Szigetszentmiklóson? Állítólag a későbbiekben óvoda lesz és ott állítólag még van hely. Mivel sehol semmit nem találtam róla, ezért érdeklődnék Nálatok.
Köszönöm a választ előre is!
nyuszifülike
 
 


Hali!

Nyuszifül: Én most hallok róla először! De a narancsligetet tudom ajánlani, mi jártunk oda 1 nyarat, mikor bezárt az ovi! Más magánovit nem ismerek.

Gabi: Hogy vagytok alvásügyileg? Gondoltam rátok, mert most Sebi is rosszul alszik pár napja...de én nem bírom olyan jól mint Te, mert pár nap alatt kikészülök. :(

mamiblue
 
 


Sziasztok!

A Mikulás meghozta a hányos-hasmenéses vírust is hozzánk,mielőtt túlságosan megörültem volna,hogy végre rendben vannak a gyerköcök.Mostanra úgy tűnik talán rendezödik a helyzet,csak én vagyok irtóra ki már.
A sólámpa állítólag sok mindenre jó,de függ a színétől is./alvászavar,hurutos megbetegedések.../
Egyébként már vmivel jobban alszik Lackó,de csak nálam.De miután már nagyon fáradt vagyok,már ennek is tudok örülni.

Bebi:mekkora a ház?mikor költöztetek be?

Szép estét!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

A ház szupi. Nyáron költöztünk. Jó öreg de nagyon jó állapotban van. Ezt még annó megépítették rendesen. Két nagy szoba van. Most 80nm a ház és 1000nm a kert. Már készülnek a tervek, amint kitavaszodik kezdjük a nagy munkát. Ja és ha átmegyek az utcánk másik oldalára akkor már Szigetszentmikóson vagyok. Szóval nagyon közel hozzátok.

Hogy vannak a többiek? Lassan elfogyott a csapat.

Gabi! Nem irigyellek. Jó, hogy túl vagytok már rajta.

Judit! Miket csinál Sebi? Az enyém olyan kis rosszcsont. És életveszélyes, mindere felmászik, mindent kiborogat. Állandóan a nyomába kell lenni. Amúgy meg olyan kis okos. Mindent megért.

Amúgy mi is épp most lábalunk ki a betegségekből. Biankának torok gyuszija volt. Botond meg kruppos. Szerencsére nem veszélyes.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Mamiblue!
Én is hallottam a Narancsligetről, beszéltem is velük kb. 2 hónapja, de a városban, sőt Csepelen és Soroksáron sincs hely szeptembernél korábban semmilyen bölcsiben. Én meg február 1-től dolgoznék. Csak azért érdeklődtem, mert az Idesüssben láttam, hogy hirdetnek és valaki hátha járt már ott.
nyuszifülike
 
 


Sziasztok!
Mi nemrég költöztünk ide Miklósra a bucka részbe és nem igazán ismerem még, egyedül gyerekorvost kerestünk,de felnőtt orvos, fogorvos, nőgyógyász hol található és kiket ajánltok?
Van esetleg itt valaki, aki múlthéten beíratkkozott az új oviba, ami most épül?
fincso
 
 


Gabi: Ez a hányos vírus soha nem jön jól! Nálunk a legutóbbi után matracot kellett cserélnünk a gyerekágyban, illetve, most találtunk olyan helyet, ahol van ilyen méretben! Az még csak ráadás a dologban, ha Te is elkapod!: :S

Bebi: Hát sokmindent megért, de mikor kérdezem tőle, hogy szereted anyát? Akkor bőszen rázza a fejét, hogy nem. Ezt egyébként már mondja is...harci sebesülések folyamatosan keletkeznek! És állandóan takarít a drágám. Ha talál a csajok után egy üres csokis papírt, akkor azt fogja és kiviszi a szemétbe, hozza ki a felmosó vödröt meg a seprűt....édes kis pofa. De ebben a korban tényleg olyan tündérek, és már alig várom, hogy elkezdjen dumálni is! Nektek is jobbulást!

Nyuszifülike: Azóta én is láttam a hírdetésüket! El kell meni, aztán, ha szimpi a hely, akkor ki lehet próbálni! :)
Jó, hogy mondod, hogy már csak szeptemberre van hely, akkor lehet, hogy be kéne iratnom Sebit is. Végül mégiscsak megpróbáljuk szeptembertől fél napra beadni. Nekünk az utcánkkal szemben van a Narancsligetnek az egyik része, nem kéne messzire menni.

Fincso: Gyártelepen van egy nagy rendelő!Fogorvos van a fogház, meg az Árpád uton. De szerintem, ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor nőgyogyihoz magánhoz menjél, mert a rendelőben tömegnyomor van! Én most a miniklinikán voltam, és nagyon jónak tartom, bár nem olcsó. Szigetszentmiklos.hu-n van sok info a körzetikről, telszám, minden....

mamiblue
 
 


Fincso: Tényleg, hová költöztetek a buckában? Nekünk is új szomszédaink vannak a Madarászban lakunk....

mamiblue
 
 


Szia Judit!
Hát akkor nem lakunk messze egymástól,csak mi a Csépi másik oldalába az Alkonyat utcába költöztünk.
Köszi, megnézem a miklósi honlapot akkor!
Még nem volt időm végigolvasni a topikot,nem tudom hogy írtad e már, mert kiváncsi vagyok rá,hogy hova jártok karatéra, mikor van és hány éves kortól lehet vinni a gyerkőcöt, mert nagyon szeretném beíratni vagy táncra vagy karatéra esetleg még az úszás is érdekelne,bár oda jártunk az oázisra babúszásra mikor még Újpesten laktunk, gondolom az csak ott van a közelben.

Ildikó
fincso
 
 


Fincso: Mi karatéra Szigethalomra járunk. De van Miklóson is, de ovisoknak szerintem jobb a halmi. 4 éves kortól van. Úszást mi nem nagyon csípjük, főleg ilyenkor télen, nekem kényelmetlen az öltözködés, meg ami vele jár...

Most mennem kell , mert Sebi a lépcsőről kiabál...

mamiblue
 
 


Judit: Akkor még van időm beíratni,akkor akarom majd, ha megnyílik az új ovi és már tudunk ide járni,de akkor lehet tánccal kezdjük,oda már úgy tudom lehet 3 éves kortól.
fincso
 
 


Boldog békés karácsonyt mindenkinek!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK BÉKÉS,BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Boldog Karácsonyi Ünnepeket!!!!:)
fincso
 
 


Majd írjatok, ki mit kapott! Mi vettünk gyerekeknek egy rubik kockát, azóta is avval játszunk apával!:D És hulla fáradt vagyok.
Dobok egy képet a szülinaposomról!

Kép

mamiblue
 
 


KépMindenkinek Áldott , BékéS Ünnepeket!

KépBoldog, Szeretetben, Szerencsében, Egészségben gazdag Új Évet Kívánunk.

Sziszike.
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
BUÉK mindenkinek!

Tudna valaki segíteni,hogy meddig vannak itt Szszm-on nyitva az ovik?
fincso
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: