Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét Mindenkinek!!!Én épp pihizek,mert annyira megjött az étvágyam, hogy bocsi, de túlzabáltam magam és kissé fáj a gyomrom
Picuralmos, valószínűleg jövőre lesz ab szemműtéte a kislányomnak, csak 1 éjjel kell bent lennünk, a dokinőnk mindent elintéz,baba-mama szobában leszünk.... De azért már most félünk egy kicsit, főleg apa...
Nálunk apa kissé félt a szüléstől,félt,hogy rosszul lesz a vértől, mondta is a szülésznőmnek, hogy lehet,hogy őt kell éleszgetni,mert összeesik,aztán sztereóben végignézett mindent lent és azt mondta, soha nem hagyná ki...
Képzeljétek csajok, jövő héten lesz a szülinapom és apa péntekre meglepi programot szervezett, mami vigyáz egész este Nórira,ő fürdeti és vacsiztatja,majd altatja el...Édes kettesben megyünk valahová, ez azóta nem történt meg, hogy Nóra megszületett, 1 éve

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hajni! Most együtt érzek veled!
Elkészült vacsira a rakottkrumpli! Úgy érzem finom lett! :) Ki vagyok teljesen!!!!!

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Júúúúújjj Hajni, ez nagyon jól hangzik, romcsi-vacsi' édes kettesben, biztos nagyon klassz lesz! Az én pici fiam még szopizik, így kizárt, hogy rajtam kívül bárki más lefektesse, úgyhogy nálunk várat magára az édeskettes. :)

Rakott krumpli, szeressem! Jó étvágyat Noja! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 

 
 

Sziasztok, 

Jaj de jó, hogy mindenkinek jó hírei vannak 

Eufemia: igazad van fáradt is vagyok, de most egy gonddal kevesebb és ez a rohangálás a dokihoz, védőnőhöz , vérvételre kimerít. Ma reggel is 7:10 től 8-ig a 3 fokban álltunk kint, hogy mára kapjunk dokihoz időpontot, amúgy múlt héten csak márc.21-re tudtak adni, ha nagyon beteg vagy elpatkolsz mire dokihoz jutnál....
Aztán a dokinő nem értette miért is mentem hozzá, eddig mindenki mást mondott akinhez kerültem előzőleg.
Azért írt ki vérvételre beutalót. Az volt a baja, hogy 11h 1naposan túl korai vagyok a rutin vérvizsgálatra, és hogy szedem a heparint nem kéne megnézni milyen most az eredmény???. Mondom az előzőeknél kb 8-9 hetes voltam. Nem nagyon vette a lapot csak az volt a baja h korán mentem, a derékfájásom sem érdekelte, kétszer is megemlítettem, mintha semmit nem mondtam volna......
Felhúztam magam és kijöttem időpontom volt és 25 perccel később hívott be, inkább mentem dolgozni
Holnap ebédidőben kiugrok vérvételre aztán pihenés, hétfő reggelig     akkor UH  

Szandra, gratulálok a jó eredményekhez................majd én is ilyen jókat szeretnék írni  
pocakot lehet nem tudom addig titkolni mint gondolta, bár most mindenki mással volt elfoglalva, amit nem is bántam, pont jól jött nekem.

Szülés....hát apa nem egy kórházlátogató, sport ember és nagyon egészséges szerencséjére. A katonai behívó óta nem is volt még vérvételen sem, a tavaj elcipeltem, minden rendben volt. Velem rossz lóra tett mert itt eleinte mindig jönnie kellett velem nehogy vm félre értsek, mert nem mindegy ha félrekezelnek.
Nagyon jól bírta a vetéléseket is  nagyon jó volt h nem voltam egyedül kórházban.
 A tesóm aki szívesen itt lenne a szülésnél a kisfia miatt nem tud jönni. Akkor pont 1éves 2hónapos lesz.
Így csak ő van, de nem is zárkózott el előle soha, én azt gondolom az övé is annyira mint az enyém. Ha a 9 hónap a nőké, akkor azt a pár órát igazán kibírják és ők is akkor tudnak igazán apává lenni ha bennük is megszületik az apai érzés amikor a gyermekük világra jön.

Orsi üdv, nem hiszem hogy módosítanak csak ritkán teszik, ha több UH is azt igazolja. A babátokkal megbeszélitek hogy legyenszives akkor megszületni mikor apának is jó. 

Mindenkinek a legjobbakat !

Kép
geregabi
London
 
 


Kadra: mi láttuk a Gravitációt....én csalódtam, lehet nagy volt az elvárás a filmmel kapcsolatban mert
a párom unokahuga Amerikában él és kétszer is befizette magát a moziba annyira tetszett neki.
Persze mindenki ízlése más. Nézzétek meg kíváncsi vagyok mi a véleményetek.

Tyuntyi: én is álmosabb voltam a gyógyszertől, ha bevettem este 20-30 perc és aludtam mint a bunda, se kép, se hang. 
Az a bajom hogy itt csak 1 db kúppal írtak fel többet mint ahogy betöltöm a 12. hetet. És én este 1 db használok 400 mg -at. Azt akkor hosszába elvágom, hogy legyen még 2 napig fél adag az nem olyan fokozatos abbahagyás szerintem. A gyógyszerből még van 5 db talán 100 mg-os azzal tudok kicsit még nyújtani rajta, de itt azt mondták ha elfogy akkor kész nem ír többet mert a 12.h betöltöm.
Majd otthon iratok fel valamennyit még, szerencsére hazamegyek. Köszi az infót 

Hajni: nagyon édes a kislányod, a Tesóm is ragassza a fia szemét 2 hete, remélem kinövi. Ne aggódj biztos minden rendben lesz, most kicsinek könnyen veszik az akadályokat később jobban sérül a kis lelkük is, ha majd csúfolódnak a gyerekek. Ma már ügyesen műtenek ilyen problémákat, szerencsére!!!

Kép
geregabi
London
 
 


Picuralmos, megcsináltattam hétfőn a Nifty-tesztet, ez vérvétel, ugyanúgy kimutatja az eredményt, mint az amniocentézis (csak drágább), 3 hét múlva eredmény (a nagy megkönnyebülés napja kell hogy legyen = márc 24). Ha negatív, nem kell AC. Ha + lenne (de nem lesz), akkor kell az AC.

Hajni, nekünk is valószínűleg ez lesz a sorsunk, a lányom befelé kancsal, már voltunk első vizsgálaton, március 17-én megyünk másodikra, pupillatágítással, akkor kiderül, kell-e szemüveg, ragasztás, műtét, stb. De várható volt, hogy örökli tőlem ezt, nekem is volt kancsalságom, műtét lett a vége.

Geregabi, én sem akarom nagy dobra verni még, ezért takargatom a pocakom bent a munkahelyemen, mert nem akarok "hír" lenni. A főnököm, a közvetlen munkatársaim, a HR tudja, és megkértem őket, ne hirdessék (ha valaki rákérdez, nem tagadom le). Hétvégén felvettem a kismamafarmeremet meg egy kismama-felsőt (mell alatti, tunika) - hát azt még felejtsem el egy darabig   Eléggé látszik  Majd lefotózom. Úgyhogy ilyen bő, denevérujjú, csípőben szűk, a hasamra ráeső felsőket hordok (meg kismamafarmert, azt már muszáj) Majd a nagy megkönnyebülés napja után felveszem a tunikát  

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Szép,jó reggelt Mindenkinek!!!

Aki tud jóízűen enni, ma TORKOS CSÜTÖRTÖK !!!!

Kriszti, szerintem minél előbb megkapja a baba a szemüveget és a tapaszt annál jobb,Nóra 8 hósan kapta és abszolút nem zavarta...Nóra most 1 éves és van, hogy eszébe jut,hogy van szemüvege és le akarja venni és am tapaszt is.Ilyenkor elterelem a figyelmét...Este fürdés előtt mindig egy fél órával leveszem neki ....De tök utálom,amikor sajnálkoznak rajta,hogy szegény kislány...Őt abszolút nem zavarja,minket sem és mindent ugyanúgy csinál,mint a kortársai.Simán 1 évesen el is indult,ettől egy kicsit féltem.És tudod mit vettem észre?Az zavarja,ha nincs rajta...



Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Én is néztem, hogy ma torkos csütörtök van, de tegnap este semmit sem tudtam megenni, ma reggel is hányással kezdtem, úgyhogy nekünk a torkoskodás az idén kimarad. Viszont reggel találtam a boltban Sió rostos zöldség mixet. Paradicsom, sárgarépa és cékla lé 50% gyümölcstartalommal. Már a 2. dobozzal iszom. Isteni finom, és nincs hányingerem.  Szerintem ezentúl ezen fogok élni.

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek!  Megpróbálom egyeztetni mindkettőjükkel az időpontot, hátha fog sikerülni 
orsi89
 
 
 


Sziasztok!
Noja, tényleg csinos ez a nadrág, és nem látszik, hogy hasas   Végül én is vettem egy farmerszoknyát, de furcsa volt azért, hogy a 36-osok közül egy volt csak jó, a többi nagy... Oké, keskeny a csípőm, de vannak nálam jóval kisebb és vékonyabb kismamák, ők mégis mit hordanak?

én is ilyen bővebb csípőre feszülős 'lógós' felsőket hordok, pamutnacival, ilyen vékony gumisderekú sztreccsfarmerral, meg ruhákat, de vettem én is egy mell alatt húzott rucit is a C&Aban, az nagyon tetszik, de ő még vár a sorára, az nagyon kismamás.
Szandra gratula a jó eredményekhez, meg másnak is ha volt, már nem is emlékszem ki mikor merre, bocsi ezért
Én megkaptam tegnap a kombinált teszt szumma eredményét, nagy negatív, az UH  utáni arányszámok alig változtak. Megkönnyebbültem azért kicsit, meg az sztk-s eredményeim is megvannak, minden negatív, a vizelet tenyésztés is, pedig előtte valami baktérium volt benne, szóval örülök, megvan végre az vércsoport is, amit ugye elszórtak, fogorvos is pecsételt a könyvembe, így már csak jövő héten megyek a nődokimhoz a kupac papírral. Utána védőnő, és hátha pár hét nyugi... Aztán rájöttem sajna nem sok, mert a 16. héten megint vannak valami vizsgálatok, ugye?

Hajni és Kriszti, babaként én is kancsi voltam, de annak idején azt mondták anyunak, hogy majd kinövi, pedig több dokival is megnézetett. És tényleg. Valami enyhén megmaradt belőle, egyszer egy doki megállapította és megkérdezte, hogy soha nem voltam pupillatágításon, és hogyhogy nem, de hát sosem küldtek. Már így maradok asszem, csak szimplán rövidlátó vagyok, kontaktlencsét hordok,  de nem erőset. Anyum is szemüveges, ő is én is csak felnőtt korunkban lettünk szemüvegesek.

Akkor ez lehet örökletes vajon? Én nem műttetném meg a pici szemét, ha nem muszáj, a saját példámból kiindulva nem is mindig kell.Vagy van ennek már olyan foka, ami felett nincs más megoldás? 
Volt ismerősöm, aki szintén félig takart szemmel mászkált évekig, és ő sem maradt kancsal.


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


ÉLJEN A TORKOS CSÜTÖRTÖK!!!Végre az étvágyam is visszajött, sőt talán jobb,nagyobb,mint volt
Ettem 2 gombás husit, 1 natúr csirkét és egy 1 gordont-t, káposztasalival,hasábbal és kukoricás rizzsel

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok! Szép napot mindenkienk! :)

Eufemia! Köszi! Szerintem is teljesen elfogadható a naci! 
A felsőkkel még bajban vagyok, normál pólóimat hordom. Pamut, nyúlik! Viszont sajnálom, hogy a blúzaimat mellben már kihíztam és mivel azért még nem vagyok nagyon pocis a kismamafelsők nagyon bután néznek ki rajtam. Hétvégén megyünk egy rendezvényre és fogalmam sincs mit vegyek fel, mivel nem kell elegánsan felöltözni, de pamutfelsőbe sem szeretnék menni! :(

Érdekes amit írtál a nadrág méretekről, mivel nekem is az volt a gondom, hogy vettem két kismama nacit is, mindkettő 36-os, de igazából mindkettő még egy kicsit nagy rám! Jah, az egyik brutál hosszú is, pedig azért annyira alacsony sem vagyok (170cm). Szóval nem is értem, hogy a kisebb kismamák mit tudnak hordani!

Törjük a fejünket a párommal a babakocsi kérdésen!
Jól jönnének tapasztalatok, ötletek, tanácsok!
A Bippa Kft.-nél láttunk multifunkciós, 3az1-ben kocsikat, elég szimpatikusak, csak mint kezdő fogalmam sincs milyen szempontokat kell figyelembe venni, illetve mik a legfontosabbak!


Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Noja, a brutál hosszú nadrágot küldd át nekem fénypostán, én 174 cm vagyok és nekem minden nadrág mindig rövid, főleg a néha 34-es, általában 36-os, S-esek

Babakocsi témával a párom kerget az őrületbe, 2 hete az a téma, bújja a hirdetéseket, reklámokat, tapasztalatokat
Én majd szeretnék kocogni a babával, nálunk ez is szempont, meg az erdőjárás, elég sokat jövünk-megyünk, és az utak is rosszak a környéken. Így nagykerekű legyen, kompatibilis a hordozóval, mózessel, fordulékony, könnyű, aránylag kicsire csukható 1 kézzel, és legyen hozzá isofixes autós talp.


A Travel System az egyik kulcsszó, a nyerő márka meg eddig nálunk a Quinny Speedi, illetve a Freestyle (ez utóbbival futnak a legtöbben).
Maxi -Cosi a hordozó ami ezzel kompatibilis, vagy van hozzá adapter. És nem újonnan, mert istentelenül drága, főleg a szett, hanem használtan, akár darabonként, iszonyat nagy úgy is a kínálat.
Ja és nem most, majd nyáron, és előtte bemegyünk egy boltba, ahol megnézzük, megszagolgatjuk stb.


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Nekünk Baby Design babakocsink van, 3 funkciós, csak lila-fekete Nekünk ngyon bejött!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Na megvolt a 12 hetes genetikai Uh.
Minden rendben van.
Kettős mellsőfali lepény , magzatvíz átlagos.
A/B baba :
CRL: 59/47 mm
BPD: 23/22 mm
HC: 83/72 mm
AC: 68/56 mm
FL: 8.5/6.0 mm
Tarkóredő NT: 1.5/1.6 mm
szívműködés: 160/158 /min
A baba: 12 hetes 6 napos
B baba: 12 hetes 0 napos
Ép négy/négy végtag :-)

Képet nem adtak , ami miatt egy kicsit szomorú vagyok :-(

Ma sikerült nekem megvennem az ikerbabakocsit ,  használt , de nagyon jó álapotú :-)
csak a baba hordozókat kell megvenni majd hozzá

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Reni gratula! Izgalmas lehet ikreket várni:) A babakocsi is jónak néz ki!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Reni!!!Gratula a jó hírekhez!!!Tök jó a babakocsi, fektetni is lehet az üléseket?Ikrek...Azta!!!Nekem most még Nóra mellett, a 2. is soknak tűnik Pedig jó baba a kislányom nagyon, csak egész nap meg sem áll.... Ma is mit csinált?Eszek, erre bement a konyhába,kinyitotta a mosogatógépet és mit vett ki először?Hát persze, hogy a nagykést
hajni1980
Répcelak
 
 


Eufemia! A brutál hosszú szerintem még neked is hosszú lenne, mivel nekem kb. 10cm-t kell majd felvarratnom, levágatnom! :)
Babakocsik, amiket eddig láttunk, azok mind két kezes összecsukásúak voltak. Sőt az egyikkel az eladó kb. 5 percig szórakozott, mert nem akart összcsukódni! Magyarázkodott, hogy még nincs bejáratva! :D
Mi túrázni nem nagyon járunk, az utak, elég elfogadhatóak, így nálunk ez annyira nem tartozik a fontos szempontok közé. Inkább a súlya, és összcsukhatósága, mivel autóval viszont közlekedünk, így számít, hogy könnyedén beférjen az autóba. Illetve a maximális kihasználhatóság nagyon lényeges. Amiket néztünk, abban benne volt minden! Mózes, hordozó, sport! 
Ez amit kinéztünk:
http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=599

Nálunk sajnos a torkos csütörtök elmarad, mivel a férjem vidéken dolgozik ma és holnap, így távol lesz tőlem! Péntek este jön majd haza! :(
Szombaton majd pótoljuk a lakmározást! :)

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Reni!
Gratula! Nagyon szép eredmények!!!!!
A babkocsi is szuper! Tutira beférsz vele minden ajtón! :)


Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Sziasztok!

Vilám gyors leszek, mert utazunk el. Én is emgjártam a 12. heti uh-t. Minden rendben, CRL: 70mm, BDP: 25 mm, FL: 7mm, NT: 1.2 mm. És úgy néz ki, hogy vmi van a lába között.Én is láttam. A doki azt mondta, hogy nem mondja 100%-ra, de inkább fiú mint kislány.

Reni: Gratulálok a szép eredményekhez. a babakocsi szuper.

Megyek, majd jövök holnap.A többiektől elnézést kérek

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Noja: Nekünk még megvan a fiam babakocsija, Espiro Vector 4 air. Én imádtam. ennek is vannak hátrányai, mind mindegyik babakocsinak, de összességében minden rendben volt vele. Most várja az új gazdáját a pincében

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Huhh, micsoda eredmények.  Tisztára feldobta a napom ez a kis olvasás. 
Mi szerencsére kapunk pelenkázót, kiságyat kpl felszerelve, ruhákat (akár fiú, akár lány), úgyhogy babakocsit meg kiegészítőket kell venni. Én is nézegettem a babakocsikat neten, de én tuti használtat veszek. Itt helyben a védőnőnél hirdetőfal van, legutóbb kb. 5-6 babakocsi hirdetést láttam nem túl drágán. Meghát apránkként.
Akik estére torkoskodnak, azoknak jó étvágyat.
Viki

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Úgy van a babakocsi , hogy a hátsó ülés teljesen dönhető , az első annyira amennyire a képen látható , vagyis nem , szinte ülő helyzetben van , azért veszünk babahordozót bele 2 db , előre meg hátra  , amúgy az első ülést 6 hónapos kortól ajánlják.

Nekünk Touragoo Carpo babakocsink volt/van , amitől sajna most meg kell válnom , már megvettük hozzá a mózest is , és utána derült ki , hogy ikreink lesznek , nagyon imádtam , nagyon jó babakocsi és a macskakövekhez is nagyon jó .

Amúgy én is használtam vettem eddig a babakocsikat , sajna annyi pénzünk nem lenne , hogy újjonnan vegyük meg , az a babakocsit amit most vettem , az újonnan 100 ezer Ft , én meg megvettem 30 ezerrért :-) A 2 babahordozót is 10 ezerért tudom megvenni , ami bele való , újonnan 30 ezer lenne.
Használtban is nagyon jókat lehet kifogni , megfelelő árért :-)

tyuntyi neked is gratula a jó eredményhez :-)
Amúgy nekem nem mondtak semmit , hogy lát-e ott valamit vagy sem a doki , remélem majd ha megyek a 18 hetes genetikai Uh-ra ,akkor majd fog látszani , hogy milyen neműek lesznek :-)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Hát igen, ez a babakocsi dolog egy kész mizéria. Sajnos nincs tökéletes, még a legdrágábbak se azok, erre rá kellett jönnöm. Elsőre vettünk egy ilyen középáras lengyel, ámde elvileg mindent tudó (4 az 1-ben) babakocsit, hogy az majd kiszolgál 2 babát, ujjé. Hát én úgy megutáltam... Meggyőződésem volt, hogy erre a nagy kaka terepre - homokos, kátyús utak, sárban, hóban, megpakolva tolni lehessen, masszív legyen, nagy kerekekkel, az kell. Ahha. Az kell, ha tényleg sz.r utakon tényleg mindennap mész, és nincs autód, hogy ha leesik 2 csepp eső, már ülsz is befelé. Szóval eladtam az első gyerekem masszív (=batár) babakocsi-szettjét, mert alig tudtam a dm-ben a sorok között befordulni, meg mert iszonyat volt a vázra akármelyik feltétet is felrakni. Amúgy príma volt tolni, szinte egy ujjal is tudtam volna, még hazafelé is, pedig nem egyszer telis tele volt az alja, kiló kenyér, pelenka, stb, a fél dm belefért   Alig vártam, hogy sportkocsis legyen a gyerek, és vettünk egy esernyőkocsit. Gondoltam, ennek a kis 12 centis kereke nem megy el ezen a földúton - dehogynem, prímán. 

Másodjára már kisebb, kompaktabb babakocsi szettet szeretnék, de a 4 in 1 funkció még mindig elsődleges szempont. Keresem az igazit  Ha megtaláltam, szólok  Nekem tetszenek a Quinny, Maxi Cosi, ABC Design babakocsik, könnyű őket kezelni, ahogy az ismerősi körökben kérdezgettem. Én is elmegyek majd a Brendonba kipróbálni, "megszagolni" , aztán lehet, hogy használtan veszek.

Az első babásoknak egy apró tanácsom lenne: ha van is videó a kiszemelt kocsiról a honlapon, élőben nézzétek meg a teljes fel-le pakolást, mert a videó csalóka, úgy veszik fel, hogy előtte addig gyakorolják, hogy pikkpakk menjen. Na most ez a "nem bejáratott" azt is jelentheti, hogy soha nem is lesz az, mert én 8 hónapig használtam a miénket, de amikor eladtam, és minden részét fel-le pakolgattam, még akkor is letört 3 (!) körmöm... (béna kis pöcköket kellett megnyomni, miközben kattintod be pl a hordozót) Ha élőben bénázik az eladó, az legyen gyanús, és mutassa meg úgy, hogy te is kipróbálod a pakolászást, összecsukást, az az igazi. Aztán persze lehet, hogy 3 év alatt fejlődött annyit ez az ipar, hogy a legolcsóbb kategóriáknál is kiküszöbölték ezeket a hibákat, és apróbb extrák is vannak, amit pl noja belinkelt, a hordozóban már van gerinckiemelő, szűkítőbetét, 3 éve ilyenek még a középárasokban nem voltak.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Kriszti! Köszi a tanácsokat, biztosan megfogadjuk!
Egy a baj, minnél többet nézelődünk, annál több jót találunk Hogy fogunk így dönteni???

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Kriszti!
Mi bementünk a Brendonba. Multifunkciós babakocsit csak az ABC Design-t tudta mutatni a kiscsaj! Na ez volt az, amit 5 percig csapkodott a földhöz, mert nem akart neki összecsukódni. Illetve pl a mózest csak út tudod levenni a vázról, hogy két oldalát fogod két kézzel, másképp nem megy! Szóval annak a kezelése egyáltalán  nem volt kényelmes! Továbbá 149ezer forint!!!! És esővédőt, szúnyoghálót, pelenkázótáskát, napernyőt, illetve adaptert a hordozóhoz külön kell hozzá megvenni! Ha összcsukod, megnéztük, hogy nem fér be igazán kényelmesen az autóm csomagtartójába (Opel Astra, lépcsős hátú). És ezt is két kézzel kell összecsukni, persze csak akkor jön össze ez is, ha már "bejáródott" :), addig meg ...



Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Csoooodálatos Baba hírek! Gratulálok!!
Babakocsival kapcsolatban: mi vettünk annak idején egy gyönyörű rózsaszín flancosat. Nem fért be a liftbe! Eladtam. Vettem Pierre Cardin-t. Klassz volt. Utána egy sima piros rohangálóst. Most megöröklünk egyet szerencsére :)

Szét Békávéztam ma magam. :) 12éve autóval jártam, még szokom. A gyerek élvezi,én is 8)

Torkoskodóknak jó étvágyat!
Mindenkinek szép estét!

url=http://lilypie.com]Kép[/url]
Kép
kadra
Budapest
 
 


noja, hát igen, még csak képen nézegettem ezeket, úgyhogy nekem még eztán jön a fogdosás  A legjobb barátnőmnek amúgy ABC Design 3 Tecje van, és isteníti...  

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Lehet tényleg csak be kell járódnia! Nálam a negatív tapasztalat miatt eldőlt, hogy az biztosan nem lesz! Szombaton megyünka Bippa Kft.-hez, megnézzük milyen az övék! Náluk amit kinéztem 70ezer, használtan pedig 30-40 körül hozzá lehet jutni! Szóval nem csekély különbség!

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Sziasztok!!

Reni, Tyuntyi: Gratulálok, nagyon örülök, hogy minden rendben volt!!! 

A torkos csütörtök áthelyezve szombatra, ma 12:30 kor voltam vérvételen (ebédidőben kiugrottam)így alig ettem, azt is cukor mentesen  amint visszaértem, megettem egy nagy szelet répatortát. Maradt a céges fotózásról....Isteni finom volt, meg kéne tanuljam ezt a fajtát sütni.

Babakocsi téren nem döntöttünk még,a sógornőm félretett nekünk egyet, nem láttuk még pedig már az első babánknak tette félre. Semmi infóm nincs róla milyen lehet.

A tesómnak 3 kerekű van nagyon szereti, tényleg könnyű kerzelni nagyon szeretik.
Nekem is inkább azok tetszenek de azzal az a bajom, hogy a hátsó két kerék nagyon távol van és mifelénk kicsi buszok járnak.  Ezen a tipuson a kapaszkodók nagyon keskenyre szűkítik a  buszon a közlekedést. Amúgy itt csak 2 babakocsi fér fel, és nem vesz fel ha vannak már rajta, ha keskenyebb akkor 3 befér, nekem ez is szempont, meg hogy könnyen összecsukhatú legyen, és az önsúlya se 13kg, hanem minnél könnyebb. A vasutak többnyire magas felüljárósak és ha belvárosig nem akarok dugóban ülve buszozni ami 1,5-2 óra a vonat 15-20 perc, akkor meg kell másszam a kb 30 lépcsőt.
Nem könnyű választani de kitaláljuk mire kell majd .

Szép napsütéses napot kívánok mindenkinek, ma itt nagyon jó  idő volt végre!!!

Kép
geregabi
London
 
 


Csajok!!!Öntsetek belém lelket!!!Megjött a véreredményem és kiderült,hogy pajzsmirigybetegségem van....Nem tudom, hogy alul v. felülműködésem van-e,mert a háziorvos asszisztense hívott,hogy hétfőn 10-re menjek be....Úgy félek.A neten olvastam, hogy akár koraszüléshez v. fejlődési rendellenességhez is vezethet, ha nincs kezelve....Lehet,hogy Nórám is ezért született 5 héttel előbb???Mert ezt csak egy speckó vérvizsgálat mutatja ki, a sima nem....Itt pityergek ezerrel,Nóra alukál,apa csak este 6 felé jön haza...

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Az én egyik ismerősömnek is 3 tec-je volt , de ő azt mondta , hogy nagyon szar , hamar el is adta inkább vett egy másikat.

renianya
Szentendre
 
 


hajni biztos minden rendben lesz , csak pozitívan :-)
renianya
Szentendre
 
 


Hajni! Szerintem ne aggdj, mert bármi is van, az biztosan nem használ a babának!
Van egy ismerős csaj, aki pajzsmirigybetegséggel szülte a kisfiát! Minden rendben volt náluk, a fiúcska makkegészséges, és anyukának sem volt semmi gondja!
Az viszont igaz, hogy a terhessége, szülés rontott a dolgon, és ő többet nem eshet teherbe! 
Neki alulműködése van!

Szóval fel a fejjel, majd a doki megmondja mi a helyzet, és kitalál valamit!

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Hajni kitartás!
Tudnak manapság már sok mindent kezelni, a doki megmondja mi a teendő, ne keseredj el. Nem lesz nagy gond, csak próbálj pozitív maradni!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Hajni, fel a fejjel! Reméljük a legjobbakat, hogy még időben kiderült, és minden rendben lesz!!!

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Azert ez felhaborito, hogy az a "specko" vervizsgalat specko! Marmint hallottam mas kismamatol is, hogy nem kuldtek el, pedig az sztem alap lenne, gondolom ez a TSH. En drukkolok Hajni! Szerintem ha kezelik, nem lesz semmi baj, probalj nem izgulni elore, bar konnyu ezt mondani. 


kedves Anyukak! Bezarjuk a topikot?

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Sziasztok,ismét vége egy hétnek ami a munkanapokat illeti,lehet jobban pihenni.

Hajni,ne aggódj ezt szépen lehet kezelni és időben kiderült. A volt kollégámnak alulműködött 3 évig próbálkoztak eredmény nélkül kiderült h van TSH nak még másik fajtája amire kapott gyógyszert. Nekik lombik lett a vége de az ikrek egészségesen születtek időre sőt 4 nappal túlhhordta őket. Mind 2kg feletti súllyal nagyon aranyosak.
Ne aggódj eddig mindenrendben volt,most is igy lesz.

Szép hétvégét mindenkinek

Kép
geregabi
London
 
 


Hajni! Tuti, hogy minden rendben lesz

Amúgy részemről bezárhatjuk a topikot.

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Köszi csajok a kedves szavakat!!!Ma már jobban vagyok, nem idegeskedek, csak el vagyok keseredve....
Szerintem is legyünk zártak!!!
Szép hétvégét Mindenkinek!!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Jó reggelt!

Ez a jó hozzáállás Hajni  Persze bántja az embert, de ez nem rajtad múlik, és minden rendben lesz mostantól kezelve lesz és akkor az eredmény is jó lesz 

Nekem sincs kifogásom, legyünk zártak!!

Szép hétvégét mindenkinek, itt már süt a nap de hűvös van!!



Kép
geregabi
London
 
 


Nem tudom eldönteni, hogy a paradicsomos húsgombócot vagy a rakott krumplit kívánom-e jobban, és melyiket csináljak    A leves már fő, 3-ig ráérek amúgy, mert a férjem ma is dolgozik, a gyerek meg már evett és alszik. Szerintem előbbi lesz. Meg palacsintát is ennék   De ha egész nap a konyhában leszek, kipurcanok. Már ki van mosva (tegnap este kezdtem), ki van takarítva, voltam boltban.

A hétvégén baba-mama kozmetikumok akciója van a Brendonban, el kellene menni, minimum egy nagy Sudocream-ért (még Tami is pelenkás, meg elrakhatnám a kistesónak), illetve megnézhetném a babakocsikat. Meglátjuk, eljutok-e.... Most már megnézem magamnak ezt a földhözcsapkodós 3 Tecet, ha másért nem is, hogy megdolgoztassam az eladót    De leginkább a Quinny-k érdekelnek, meg a Maxi Cosi-k (Mura pl)

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Kriszti!!!Én ma 12 óráig 3x ettem,úgy,hogy 9 felé ettem először De élvezem, hogy van étvágyam

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Megindult a fórum. Igyekeztem azért elolvasni,ha nem is tisztességesen.

Először is üdvözlöm akiket még nem sikerült!

Kriszti ha engem kérdezel két napból áll a hétvége :D Most az egyik,holnap a másik :D
Nagyon szorítok Neked! Első körbe azt mondanám nem lesz semmi baj!!!!

Hajniiii!!!! Ha jól értem akkor annyiról van szó,h akkor most erre oda kell figyelni. Lehet nem minden eredmény csudálatos,de amit írtál és ahogy írtad az derül ki akkor most baj nincs,mert Te ezt most hamar elkaptad! Úgyhogy fel a fejjel!!! Nem lesz itt se koraszülés,de semmi más!!!

Kadra Gravitációt mi is láttuk. Maga a film nem mondanám,h nagyon tetszett,ám a hatása. Nah a hatása alatt voltam egy hétig. Úgy,mint a Captain Phillips. Az is egy elég állóvíz volt,de a hatása...

Babakocsi: hát én ezt nem variálom túl. Jó lesz az ami Majánál volt. Nekem egy Peg Perego Ariam van. Könnyű is és nagyon szeretem. A színe direkt unisex. Egyébként meg Maját is inkább hordoztam,úgyhogy van egy Manducám meg egy Zara kendőm. Ez a három így teljesen jó lesz. Egy Je Porte Mon Bebe rugalmas kendő ami direkt újszülötteknek van,nah egy olyanra még vágyom,azt vagy megveszem,vagy barátnőmtől kölcsön kérem.

Torkos csütörtökre mi foglaltunk asztalt,de másnap írtak,h nem jó a foglalásunk. Mire újra észbe kaptunk már buktuk,mert sehol nem volt hely. 

Tyuntyi ejjha!! Szép méretek :D 

Lassan mindenki megjárja a 12 hetest. NAgyon örülök és remélem mindenkivel minden rendben is lesz!!!



Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Köszi Nima!

A Peg Perego is jó márka, abból is van sok ismerősömnek, dícsérik. 

Megcsináltam a paradicsomos húsgombócot, és kipurcantam. Merthogy hajnali 4-kor már kipattantak a szemeim (8-kor már álmos voltam este), úgyhogy elértem a holtpontot. Ma már biztos nem megyek sehová. Esetleg holnap délelőtt.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok!

Nima, a hordozásról írhatnál személyes tapasztalatokat, mert én ahogy rákerestem, rájöttem, hogy erre egy külön iparág épül, és egyedül nem fogok eligazodni ebben a világban. Nyilván azzal fogom kezdeni, ha erre adom a fejem, hogy elmegyek egy ilyen tanácsadásra, ahol megnézegethetem ezeket a dolgokat, hogy működnek, meg kérdezhetek hozzáértőktől, csak addig is gyűjtöm az infókat

Meg aztán nyilván meg fogom kérdezni a 4 gyermekes jógaoktatómat, hogy mi a véleménye a gerincferdüléssel és egyéb nyalánksággal nehezített hátam miatt, esetleg neki is lehet ilyen irányú tapasztalata.

Hú most már mennék mozogni, kezd múlni az émelygésem, meg hányingerem, de megvárom a szerdát, a doki bólintson rá és már futok is jógázni

Én ma paradicsomlevest főztem, meg kelkáposzta főzeléket, mindkettő finom lett, holnap valami húst is csinálok a páromnak hozzá, neki még mára volt a tegnapi bolognai tésztából, azt ette.

Viszont tegnap elmentünk vásárolni és a csemege pult előtt egy hirtelen ötlettől vezérelve csípős szalámit kértem, amiből be is lakmároztam utána este. Haladás, hátha lassan a húsos ételeket is meg tudom enni...még nem szólom el azért

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Kriszti remélem pihensz én is úgy jártam mint te
Bevásárlás, fele tegnap hazafelé, fele ma reggel,hogy ne sokat cipeljek mert a párom dolgozik.
Mosás, főzés, nálunk milánói makaróni és rántott cukkini van, aztán konyha és fürdő takarítás.
Most a jól megérdemelt pihenést élvezem 1 órája.
Nem érzem jól magam  tompa fejfájás, a gyomrom is ég lehet a cukkinitől, de akkor a milánói sem lesz jó neki......na puff, pedig sokat fóztem.

Ma inkább a rostos üdítőt iszom az jól esik legalább.

Rengeteg babakocsit végignéztem, nem tudok még dönteni majd kipróbálom őket, mert én jobb szeretem kipróbálni, meg élőben látni. A sógórnőm által felajánlott babakocsiról még semmi infóm. Mert akkor egy boltba azt is kipróbálom a többi kiszemelttel.



Kép
geregabi
London
 
 


Eufemia,

http://www.hordozo.hu/hordozohaz - itt lehet kölcsönözni is, kipróbálni akár egy hétig is. Nekem van egy rugalmas kendőm (az pici babáknak való), Tamit párszor hordoztam benne, de hosszútávon nem bírta a hátam.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Köszi Kriszti!
Ezt én is megtaláltam a neten, el is tároltam, meg a tapasztalatod is köszi!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Apa focin, én itt ;)
Nagyon klassz olvasni ezeket a szép babaméreteket :) mi 19-én megyünk... soooká van :)
Ahogy elnézem mindenki szülését végigizgulhatom pocakosan :D majd zárom a sort.
Ötlet: csinálhatnánk esetleg a facebookon egy zárt csoportot, ha gondoljátok,az picivel egyszerűbb. Persze, csak akkor, ha mindenki regisztrálva van. Mit gondoltok?

További kellemes estét :)

url=http://lilypie.com]Kép[/url]
Kép
kadra
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: