Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)
Én 4. kölökkel nem tudom, hol szüljek ...   :(.
Rossz tapasztalataim voltak eddig. 3-om gyerek 3-om kórház 3-om rossz orvos és egy halom "kidobott" pénz....
Most elváltam és a társammal 6 gyermekünket neveljük s várjuk a közös babókát,viszont sclerosis multiplexem van... s ennyi gyerek mellett, nem engedhetem meg a több tízezer forintos kórházi szülés pénzt a doktor fele...
Ha ebben tudna segíteni valaki infóval,hogy hol normálisak,de nem sintérek....az nagy segítség lenne.
Megköszönném...
tappancs34
 
 


Sziasztok,
Most végeztem minden rendben sokat nőtt a babócánk. Szépen dobog a szíve és már 17,6 mm. A hányinger nálam is megjelent ma reggel meg erős fejgörcs.
Nem baj örülünk a hireknek.

Szandra kitartás és üdv a csapatban.

Szép napot, Gere Gabi
geregabi
London
 
 


Sziasztok es udv az ujonnan csatlakozoknak!!!

En tappancs 34 alairassal sajnos (lehet a telefonom miatt),de semmilyen nick nevet nem latok :/ de akkor Ti is ugy hasonlo helyzetbe,h van mar gyerek,de közös az most jon. Es nagyon drukkolok,h ilyen komoly betegseg mellett minden ok legyen. Illetve egy ismerosom szinten ezzel a betegseggel a 4. gyereket varja. Neki a doki azt mondta,h a terhesseg jot tesz,de a szulessel jaro "trauma" nem,ugyhogy nagyon vigyazz magatokra. Nem tudom hol laksz,nekem az Uzsokiba dolgozo vendegem a Tetenyi uti korhazba ajanlotta dr. Urban Martat. Nekem sajna messze van :(

Szandra gratulalok az elsohoz!!!
Orvost en nem tudom meg. Dilemmaba vagyok,a biztos az,h vkinel ki fog jonni az a baba :) Ha sehogy nem jutok dulore akkor Kistarcsan akinel elozoleg szultem. Egyebkent Uzsokit nezegetem. A Te valasztott dokidrol is jokat olvasok,csak nekem pl az is messze. Es nem a szules miatt baj hanem inkabb az utana bent toltott 3-5 nap miatt

Gabi orulok,h rendben vagytok,megerkeztetek es picur is novekszik!!!

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 

 
 

Halihó!

Tappancs nekem is furán jelenik meg, de laptopon is és ipadon is, uh. Tappancs valami beállításod sztem nem jó!

Én ma megbizonyosodtam arról, hogy jól döntöttem, találkoztam az ismerősömmel, aki ajánlotta a dokit. Ez a Dél Pesti kórház szülészete állítólag nagyon jó, szépen felújított, szakmailag igencsak a topon vannak és minden kérést teljesítenek, baba és mama barátok, sok olyat is olvastam, hogy ha ügyeletesnél szülsz náluk, akkor is bárki van ott, jó kezekben vagy. Belics doktor magánrendelése egyébként havi 12e, ez sztem az átlagos ár a szülész orvosok magánrendelésein, de tb alapon senkitől nem fogad el semmit, állítólag egy angyal. -) Szóval én a kórházat is és őt is szívből ajánlom. Nekem is messze van, de szerencsére van kocsi és addig meg a körútra járok a magánrendelésbe, a vége felé kell majd néhányszor menni a kórházba, de inkább ennyi áldozat, mint az Uzsoki, ami bár gyönyörű és mondom 10 percre van tőlem, továbbá én is ott születtem...:) szóval sajnos ott olyan dokit, akiben igazán megbíznék, én nem találtam. És ha nem olvastam 1 hétig az internetet ez ügyben, akkor semmi, szóval körbejártam a témát rendesen. :-)))) Ráadásul az Uzsokiban kötelező 4 napot bent tölteni, nálam ez is negatívum volt, pedig tényleg próbáltam magam meggyőzni. 





Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Nima, amúgy akit én nem ajánlok az Uzsokiban, mert roppant anyagias, nála voltam 1 hete a magánrendelésén és csalódást okozott, az dr. Halász Domonkos, ő az Uzsokiban vezet szülést. 



Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Kocsi van,meg ahogy irtam nem a szulessel van bajom hanem az utana bent toltott idovel. Hogy akkor mindig at kell kocsikazni a varoson egy vagy ket gyerekkel paromnak es mi nem Zugloba hanem a 16 kerulet legvegen Nakunk 2 het mulva mar,onnan 1 ora autoval is :( de ez a 4 nap nekem se szimpi. Lehet maradok tenyleg a regi dokimnak. Ott csak az a bajom,h 8 agyasak a szobak :S es naaagyon sok a hatranyosabb helyzetu akik bar nem lehet bemennek a szobaba

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Értem, Nima, ha már van gyerkőc, akkor tényleg több a kötöttség, így elsőnél még kevésbé szempont a távolság, lehet a következőnél meggondolom én is. Mondjuk annyi, hogy itt a Dél PEstiben lehet alapítványi szobát "bérelni" ami egy ágyas, és itt bent lehetett az ismerősömmel a nagyobb kisfia és a férje végig, amíg bent volt. És 20e Ft volt a szoba, ami szerintem nem nagy pénz, ahhoz képest, hogy egyedül lehetsz, családdal napokig stb.

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Sziasztok! Nem tudom Mi à szokatlan vagy a rossz beàllítàs .....regisztráltam írtam ennyi. De nem àllítgattam semmit. Köszönöm à vàlaszokat. Igen à szülèstől rettegek à 4nèl az SM végett. Csak remélem,hogy kétlàbon jövök ki à szülèsről,nem nyomorèkkènt,mert akkor biztos vègzek ezzel à szèp jövő el. Nyomorèk nem leszek...nem szimpi. ;)
tappancs34
 
 


Szandra az akkor nem semmi :O :D Hollandiaba most voltunk hotelba,nagyon szep kis szobaba ketten 57-ert/4 nap. Arra emlekszem,h a Florba vmi par ezer ft volt a 2 agyas,de mivel alapitvanyi,igy adtak egy csekket es akkor es annyit ahogy a lelkiismereted. Ki lett igy is fizetve. Viszont mondtam paromnak,h en most szeretnek anyukakat magam melle,mert nagyon unalmas volt :(

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Tappancs ilyenekre nem is gondolunk!!!

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, szeptember 28-ra várjuk a harmadik babánkat. Eddig azért nem akartam írni,mert ősszel elment egy pocaklakónk, sajnos öt hetesen elkaptam a lányomtól egy jó kis hányós hasmenős vírust.. Most pedig volt az elején egy kis pecsételés,de a múlt héten voltunk dokinál és már volt szívhang, lassan talán tényleg el merem hinni a jóhírt.

Én az első kettőt is Kistarcsán szültem, most is ott szeretnék. Nem voltam alapítványi szobában, engem a szobatársak nem zavartak, egyedül a közös zuhanyzók és WCk állapota volt néha nagyon gáz.
Fogadott dokim egyiknél sem volt és ha nem lesz semmi komplikáció a várandósság alatt, akkor most sem tervezem.
mernokasszony
 
 


vonalzó próba
mernokasszony
 
 


Udv itt Mernokasszony es gratu a 3-hoz!!! Ha nem is egy idobe,de lehet egy helyen szulunk. Kik voltak az ugyeletesek?

Szandra asszem felreertettem,mert nem /nap hanem osszesen. Jol gondolom? Ott a nem alapitvanyi hany agyas?

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Sziasztok ,most màr làtom Mi à hiba....csak nemtudom mit csinàljak ,hogy megszüntessük
tappancs34
 
 


nima: az elsőt Szentágotainál szültem, bár nem sokköze volthozzá,pont az első tolófájásraértünk be a kórházba, és mire beért a szülőszobába már látszott a gyerek feje .A másodikat Rajnai AttilánálSzltem. Őt nem tudom ismered-e,nagyon lelkesfiatal doki,bár tapasztalatra még bőven van szüksége. A vetélésem után pont ő vizsgált,de úgy kellett neki szólnom,hogy ugyan adjon már Anti-D-t, mert 0neg a vércsoportom. 

tappancs hozzászólásai nekem is furán jelennek meg,de szerintem ez a topik beállításain múlik,nekem pl ebben a topikban nemjelenikmeg az aláírásom,de egy másikban igen. Nem nagyon értem hogyan lehet ez.
mernokasszony
 
 


Ha esetleg valaki ràjon....segítene ? köszönöm ;) aranyosak vagytok
tappancs34
 
 


Nima :-) kicsit elbizonytalanodtam, hogy tényleg sok lenne a 20? De a 4 nap annyi, csak előbb is el lehet jönni, szóval ha másnap elmész, szerintem akkor is annyi. Na de majd ha tudok pontosat, megírom. 

Üdv mérnökasszony!



Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Ja és a nem alapítványi azt hiszem 6 ágyas.

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Sziasztok ,most màr làtom Mi à hiba....csak nemtudom mit csinàljak ,hogy megszüntessük
tappancs34
 
 


Tappancs, nem lehet, hogy a vonalzódhoz van köze a hibának? Csak mert nekem a vonalzód sem jelenik meg. Próbáld meg, hogy kiveszed, hogy lássuk, úgy, hogy néz ki a hozzászólásod!

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok.Szeptember 23-ára várom az első babócámat. Még nagyon zöldfülű vagyok. Ma soron kívül el kellett mennem az orvosomhoz, mert egész nap szúrkált a hasam bal oldalon, és mintha halvány barna folyást vettem volna észre napközben, de csak egyszer. Mosakodás után és vizsgálat közben-után sem volt semmi. A doki mindent rendben talált, szívhang, keringés normális, de azért felírta a Duphaston nevű gyógyszert, és azt mondta sokat pihenjek, feküdjek. Most egy kicsit megnyugodtam, hogy láttam, a bébi jól van. Igaz, az nem derült ki, mitől van a szúró fájdalom.
Remélem sokat tanulhatok tőletek, akik már tapasztaltabbak a babavárás terén. :-)
Mindenkinek jó babavárást kívánok!
lisbeth
Apátfalva
 
 


Nóra babánk ma 1 éves

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék, ha lehet. Második gyerkőcöt várjuk, már van egy három éves fiúnk. Rá közel egy évet kelett várnunk, míg baba 2.0 rögtön összejött. Én még dolgozom, bár két hete itthon vagyok betegállományban, mivel rettenetesen rosszul voltam. Állandó hányás, ami már múlni látszik. Csak az émelygés maradt, no meg a gyomorfájdalom. Múlt hét kedden voltam dokinál, akkor 20.1mm volt a babónk, s vert a szíve rendesen. Nagyon kis formás gyerek, rögtön beleszerettem. Én magánba járok a dokimhoz, nála szültem a fiamat is a János Kórházban. Nagyon meg voltam elégedve mindennel, remélem most sem lesz semmi gond. Utrogestant nekem is szednem kell, mert kezdetben barna pecsételésem volt, de azóta sincs semmi. Kopp-kopp.
Szép napot!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Üdv az újaknak! Nagyon klassz,hogy már ilyen sokan vagyunk. 
Boldog születésnapot Nóra babának.

Én csaló módon az októberi babásokhoz is írtam, mert igaz,hogy szeptember 28 az én napom,de nekem eddig mindkettő ráhúzott egy hetet. Remélem ők is befogadnak majd 


Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek!

Én a fiaimat még a Nyírőben szültem (most Róbert Károly Magánklinika), meg a Schöpf-Méreiben.
most valószínűleg a János kh-ban fogok, örülök, hogy jókat írtok róla.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Tyuntyi, szia Lisbeth! SZia Boeske!

Én azt olvastam, hogy az enyhe szúrkálás teljesen normális. Bizti minden ok odabent, Lisbeth. :)

Rajtam ma olyan fáradtság van, hogy alig bírok megmoccanni, de dolgozom. :/ Próbálok koncentrálni, de azért ide be benézek, mert olyan jó, miko ír valaki!

Szép napot Mindőtöknek!


Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Sziasztok ;) !

Ki vettem az aláírást és a vonalzót is,hátha most jobb lesz. Bízom benne. Én szeptember 9-én szülök állítólag....még nem döntötöttem el, hogy hol kis időt adok még gondolkodni magamnak....az utolsó gyermek Kistarcsán született egy tündéri szülésznő brigádnak köszönhetően...de most lakhely szerint a Bajcsyban végzik az UH vizsgálatokat....hát meglátom. Mindenkinek szép napot kívánok később leszek.... 


Apró pocak szurka normális... nekem mind a 3-om végig görcsökkel telt magneB6-ot szedtem 3*2 és úgy jó volt
tappancs34
 
 


Úgy látom most jó a hozzászólásom :) végre... de akkor, hogyan tehetek fel vonalzót,hogy megjelenjen a vonalzóm? Ebben tudtok segíteni? Olyan régen voltam fenn a babaneten. 2008 messze van.
tappancs34
 
 


Akkor a vonalzó csinálta a gixert. Nem értek a vonalzókhoz, de én is szeretnék! Hogy kell neki kezdeni? Valaki leírná, hogy kell jó vonalzót csinálni? :-)

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Sziasztok! Látom, vannak új csatlakozók, szuper! Aki még nem tette, írja meg, mikorra várja a babát.



Tappancs: be kell lépni a profilod beállításaiba, és az aláírás mezőbe kell beilleszteni egy kódot. Vonalzót pl. a lilypie-n készíthetsz, akinek ilyen van, klikk rá, és elvezet az oldalra. Be kell még állítani a profilodban, hogy jelenjen meg az aláírás a hozzászólás végén.


Mérnökasszony: én november 10-re voltam kiírva, és két héttel hamarabb szültem, szóval lehet, hogy most így lesz, de nem akartam csatlakozni az augusztusi csoporthoz, mert annyi felé már nem tudok figyelni.

Lisbeth: szurkálás normális, nekem is volt mindkét terhesség első heteiben, amikor elkezd nőni a méh. Vérzés ne legyen, mert akkor doki!

Szombaton megyek UH-ra, már nagyon várom. Kétszer behallgatunk otthoni készülékkel a picihez. Bízom benne, hogy minden OK vele, mert már kezd növekedni a hasam. A környezetemnek még nem tűnt fel (nagyszülők, akik hetente látnak).
Mostanában minden energiámat lefoglalta a kisfiam, aki éjszakáztat rendesen, ráadásul most tette meg első lépéseit. Ezen felül 8-10 foga van áttörőben (amiről tudunk), szóval fárasztó időszak.

Örülök, hogy mindenkivel minden rendben! Most ennyi.


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


tappancs: semmiképpen ne HTML kódot használj az aláírásodhoz, hanem BB Code-ot.Én is szenvedtem vele egy kicsit De itt találsz segítséget:
faq.php


Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Nekem sikerült!!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is, tegnap vált bizonyossá, hogy érkezik Picur 2.0 hozzánk. Jelenleg 6 hetes, már van szívhangja és komoly, 6.3 mm-es mérettel rendelkezik.

Picur 1.0 10 hónapos gyönyörűség, még szopizik. A Kistesó elvileg szeptember 19-én várható. "Nagyfiam" a kiírt napon március 25-én született, remélem Kistesó is ilyen pontos lesz.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, boldog babavárást!
A táblázathoz kiegészítésként: szept. 11-re várjuk a csöppet.
És Kecskemétre megyek szülni ahhoz a dokihoz, aki eddig is a nőgyógyászom volt.
Hétfőn voltam védőnéninél, 1 kg-ot fogytam amióta a tesztet megcsináltam (úgy, hogy ott a mérleg mindig 1-2 kg-mal többet mutat mint az otthoni). Úgy látszik hatásos az egésznapos hányinger.  Majd csak vége lesz egyszer.

Kitartás mindenkinek!

Viki

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Sziasztok !
Köszönöm szépen a segítséget megfogom próbálni.
tappancs34
 
 


Sziasztok!

Üdv az Újaknak!

Én az elsőt a Szent Istvánban szültem , aztán a másodikat a II.Női Klinikán és a 3.dik babót is ott fogom szülni egy nagyon aranyos csajszinál.
Nekem úgy jött a II. Klinika , hogy az első orvosom már nem akart elvállalni az Istvánban , de nem is baj , mert nagyon pénzéhes volt és igazából a legtöbb hozzájáró nő kínai volt , mert ugye ők adták neki a pénzt.
Na szóvalúgy jött , hogy van a lányom keresztanyukája akinek a legjobb barátnője a II. Klinikán dolgozik , mint szülész-nőgyógyász és ő segitett nekem abban ,hogy hozzá kerüljek , de nagyon meg vagyok elégedve vele.
Ott is 5 ágyas szobák vannak , nekem jó volt , hogy voltak ott mások is és a mai napig tartom 2 anyukával a kapcsolatot .


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok

Milyen jó kis csapat alakult ki ;)  
Az újaknak minden jót kívánok.

Nórácska! Nagyon boldog születésnapot neked!!

Nálunk szerencsére minden rendben van, tegnap egész nap dokinál voltam regg. 8:30 tól 14:30-ig tudtak csinálni egy UH.át, meg kikérdeztek miért szedem az Utrogestant.
Ők azt nem használják, mert nem bizonyított a hatása és nem is írja fel nekem. Mondtam mivel náluk az a normális, hogy 3 vetélés után kezdenek el valamit lépni, mivel ezen már túl vagyunk megtenné, hogy ezt a terhességet szemmel követi, mert én addig el nem megyek míg valamilyen progeszteron tartalmút fel nem ír.
Azt mondta konzultál és hív mi az eredmény, 11-14:30 ig arra jutottunk, hogy Cyclogest kúpot ír de csak napi 400mg,  az utrot napi 600mg ettem és pöttyöztem mellette. De nagylelkűen kiírta a 12 hétig.

Szóval itt így működik, de sajnos minden dologgal nem rohanhatok haza. Főleg hogy már nem él a biztosításom így mindenért lehet fizetni. 
Ettől eltekintve a 12 hetes vizsgálatokra hazamegyek, a Kútvölgyi klinikára. Itt azt is a 11-14 hét közt nézik valamikor  és a Down-syndrómát csak akkor ha előtte külön kérem és a védőnő kitölt egy lapot róla.
Az előző terhességeimkor rögtön vérvétel, vizelet és védőnő, UH-ért könyörögni kellett, és mindig késő volt már....nem volt mit nézni.
Most 2 UH-án víagyuk túl és egy dokis konzultáción az is az antiphospholipid-syndroma  miatt, hogy felírja a szurit. 

Szóval én szerintem otthon jobb szülni, mint itt de akkor sokat lennénk távol apucitól, ami nem nagyon tetszene.
Lehet, hogy nem mindig a legjobb dokit fogja ki az ember , de legalább van doki. Itt csak akkor, ha nagy baj van, ha császár, esetleg iker szülés. Szerintem otthon egy főnővér többet tud mint az itteni doki, bár vannak itt is jók de ritka, hogy válassz dokit magán klinikára kell menni de az egy vagyon.

És én nem vagyok híve a 24 órás megfigyelésnek és aztán haza. Én inkább maradnék 4-5 napot mintsem később visszamenni.  

Az otthoni szülészetekről nincs reális képem, csak 3,5 évet laktam Bp.-en. a bajai nem olyan rossz, talán a tesóm révén nem lett volna rossz ellátásban részem. 


Most örülünk, hogy minden rendben és hogy az első munkanapot is kibírtuk, se émelygés, se fáradtság. 

Mindenkinek a legjobbakat kívánom.

GereGabi
geregabi
London
 
 


Sziasztok!

Csak Norinak szeretnek nagyon boldog szulinapot kivanni (kisse megkesve)!

Es orulok,h hirtelen ennyien csatlakoztak! Nagyon szep babavarast kivanok!!!

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Sziasztok !
10 hetes iker terhes mami vagyok , Szeptember 11 re vagyunk kiirva ha minden rendben lesz mert nekünk kissé kalandos a történetünk. A 7 hetes uh közölték velünk elöször a jó hirt hogy ikreink lesznek, nagyon örültünk neki , Tegnap voltunk a 10 hetes ultra hangon ahol bizony már nem kaptunk az orvostol tul jo hireket sajnos. Azt mondta a doki hogy lehet hogy nem kettő ha nem három vagy négy baba van :-) DE sajnos fenn állhat a  lehetősége annak hogy valamelyik ikernél sziami ikrekkel kell számolnunk :-(  Ma megyünk genetikai vizsgálatra, nagyon félek hogy mit mondanak mit fognak látni , félek a választol. Nagyon szeretnénk a kicsiket és teljesen kétségbe vagyok esve.
Feltöltöm a legutobbi uh képeket kiváncsi lennék a Ti véleményetekre , tanácsaitokra segitségetekre.
Nagyon köszönöm mindenkinek. manokák manokák
nyuszi80
Budapest
 
 


Nyuszi: hű, micsoda történet! Mikor mész legközelebb? Mikor tudnak biztosat mondani az orvosok azzal kapcsolatban, hogy hány baba van? Nem is értem, hogy egy 10 hetes terhességet hogyhogy nem látnak pontosan, hogy hány magzat van? Spontán estél teherbe? Lehetett számolni ikrekkel, vagyis van a családban, rokonságban? És mi van, ha tényleg sziámi ikrek az egyik pár? Másik orvoshoz nem mész el?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Nyuszi huhha!!! Remeljuk a legjobbakat!!! En a Te helyzetedbe raszannek arra penzt,h most ezt a genetikait az Istenhegyin csinaljak! Ott vannak a legjobb gepek es jo szakemberek! Nyilvan tarca es hely kerdese,mert ez 30 ezer.
A masik ahova en is megyek es most jott hazankba az-az 5D uhu. Ez joval gyorsabb,mint a korabbiak,igy pontosabb is. En spec a Matyasfoldi klinikara megyek. Ez 20 ezer ft es eleg sokan varakoznak. Ide gyorsan kell kerni idopontot,nagyon keszsegesek!!!

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Lis nekem is fajdogalt a hasam. Bar barna folyast hala egnek nem tapasztaltam,de doki megnezett,ok volt,magne b6-ot parancsolt es azota jobb. Furcsa,tenyleg minden terhesseg mas. Majanal ali voltak tuneteim a merhetetlen etvagyat leszamitva. Most sok "bajom" van,de egyelore marha egeszsegesen taplalkozom :)

Parom meg kirohogott,h minel jobban kerekedek annal inkabb figyelek az evesre meg a terhesseg alatt uzheto mozgasra.

Makkmarci hat kitartast es gratulalok az elso lepesekhez!!! Ez az ev meg a szovegelese lesz :)

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Hú Nyuszi én is remélem a legjobbakat . remélem minden rendben lesz veletek
Ha majd tudsz pontos dolgokat írj!

És üdv ismét az újaknak:-)

És én is egy kicsit megkésve Boldog Szülinapot Nórinak :-)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Szia Nyuszi!

Gratulálok, én nagyon remélem minden rendben lesz a babákkal akár mennyi is van.
Ha baj van én úgy szoktam megnyugtatni magam, hogy a tőlem telhető legtöbbet megteszem a dolog érdekébe. 
Ha teheted, menj el 2-3 különböző helyre és ami mindenhol elhangzik az nagy valószínűséggel igaz is.....
Nagyon sok erőt, kitartást és mielőbbi jó eredményt kívánok. 

Mindenkinek minden jót kívánok!

GereGabi
geregabi
London
 
 


Nima! Mostmár én is jobban vagyok hál' istennek. Szedem én is a magne b6- ot, meg a duphastont és mellette sokat pihenek (igaz elég nehezemre esik). Csak hát ugye első terhesség, fogalmam sincs, mitől kell megijedni, és mitől nem :-)
Legközelebb 25-én megyek uh-ra, és nagyon remélem, hogy akkor is minden rendben lesz!
Köszi mindenkinek a bíztató, kedves szavakat!
Legyen szép napotok! :-)
lisbeth
Apátfalva
 
 


Sziasztok!


Geregabi: én dolgozom, állandó délelőtt, heti 5 nap.


MakkMarci2: Köszi! :)


Hajni: étvágyam nuku még mindig, sőt, teganp este elkapott a hasmenés is, lehet, hogy az idegességtől, de lehet, hogy az éttermi koszttól (lévén szokatlan)...


Én is úgy tudom, hogy a pocak-szurkálás normális, tágul a méhünk, ettől van.
Egyébként én szeptember 23-ra vagyok kiírva, de ettől tutira el fogunk térni.
Mi Dunaújvárosban fogunk szülni, választott orvosunk még konkrét nincs, de "kinézett" van!

Viki: én is valamivel több mint egy kilót fogytam, amióta a védőnőnél jártam (egy hete), de nem is baj, ha a babócának nem lesz baja...


Nima: mikor mész 5D-re? Kíváncsi vagyok, mennyire más ez mint a 4d, a valóságban, bár olvastam a cikket a gépről...
Nyuszi! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen! Én is kikérném másik orvos véleményét, egy másik gépen készült ultrahang alapján (sose lehet tudni, hátha korszerűbb...)

Szép napot Mindenkinek!



Kép
mbarbara
 
 


Sziasztok!En is uj vagyok, es nem szeptemberben szulok, hanem most aprilisban, oda is irtam de sajnos nagyon all az oldal:((((
Lattam, hogy vannak sokan akik a mar szultek, talan tudtok segiteni.
Valaki kozuletek szult mar a Honvedban?Voltam szuloszoba latogatason es nagyon tetszett, mindent megkerdezhettunk es kedvesen valaszoltak is.Szulesznot nem valaszthatsz, orvost lehet, de nem szeretnek, azt mondjak mind rendes. Ez tenyleg igy van?
nekem elso babam lesz es az az igazsag, hogy nagyon felek...es annyira kozel jarok.
Az epiduralra meg adtak egyenes valaszt.Gerincservem van pont ott ahova szurnak.De azt mondjak 3 ujnyiig nem adnak utana meg mar minek...:) mintha azt akarnak mondani ne kerjek inkabb.Van tapasztalat? tenyleg nem erdemes?
Ne haragudjatok, h hosszu lett, de bennetek jobban bizom, mint  szakkonyveknek,mas ha egy no ateli es mas ha egy pasi ir rola:)
koszonom elore is ha valaszoltok es mindenkinek szep napot!
eti77
1045 bp
 
 


Sziasztok Sorstársak!:)

nyuszi, mondd el mi volt a vizsgálaton, nagyon érdekel, remélem minden megoldódik, úgy, hogy jó legyen!


eti, a honvéd az az ÁEK? Ha igen, arról sok jót hallok, minden szempontból felkészült a kórház (PIC is van), viszont választott dokival szült ott minden ismerősöm.

geregabi, le a kalappal, h külföldön csinálod végig, én nem tudom bírnám-e.

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


eti: írtam privit

Nyuszi:Szorítunk nektek!

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Barbara, én nem attól tartottam hogy dolgoznom kell, nem tudtam hogyan fogjuk viselni a 12 nap teljes fekvős, pihenős idő után azt hogy ismét dolgozni járok. Reggel 7 kor indulok és 5 kor érek haza, az alacsonypadlós busz 2 utcán fekvőrendőrökkel, azt ilyenkor nem élvezem. 
Szerencsére, minden rendben bár ma olyan erős álmosság kapott el 2kor hogy nem mertem nagyobbat pislogni, féltem csukva marad a szemem ;) de hétfő reggelig annyit pihenek amennyi jól esik.
Vigyázz magatokra, étvágyat tudok küldeni nekem van ;) mielőbbi jó közérzetet kívánok.

Szandramandra, ha ide sodort az élet ami elég kalandosnak mondható akkor ez van.  A párom nagyon segítőkész, és mindenkinek csak azt kívánom olyan jó párja legyen mint amilyen az én életem párja. Mindketten kiérdemeltük a sorstól, hogy egymásra találtunk pedig 2000 km volt köztünk.
A nyelvet nem beszélem tökéletesen, de visszakérdezek és ennyi. Telefonon is bármit elintézek, max. nekem nem 5-10 perc hanem, több.
De itt nem is olyan a rendszer mint otthon. Itt semmit nem mondanak a betegnek, meghallhatják , kérdeznek felírnak valamit és kész. Vérvételen 5x voltam soha nem láttam az adatokat, ha ki akarom kérni a medical historimat-fizetnem kell érte. Ügyesen megpróbáltam emailt írni és ott kérni, azt ingyen elküldték eddig 2x  ;)
Ha haza mennék a 35 héttől a baba 3 hónapos koráig otthon kéne lennünk, azt nem tehetem meg, hogy kihagyom a páromat ezekből az élményekből. 
Itt is sok gyermek születik és minden  rendben van velük, én meg amúgy is olyan utánna járós vagyok mindennek, itt ez most pont jól jön, néha nem szeretik. Olyankor közlöm ez az én testem és még mindig én rendelkezem és döntök felette, és ha ő nem segít keresek másik orvost, vagy ha baj lesz vállalja a következményeket?  Itt nagyon félnek a műhibaperektől. 
Nem szép dolog, de magamat védem, más nem nagyon teszi meg helyettem 

Mindenkinek szép hétvégét kívánok, és szép élményeket ;)

GereGabi, remélem most megjelenik a vonalzóm 




Kép
geregabi
London
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: