Új privát üzeneted érkezett!

@szifla:


Itt semmi sem túl indiszkrét. :))
Nekem anno a kisfiam is és most ez a baba is a sima, misszionár. pózban sikerült. A fiamnál utána én gyertyáztam. Tudod, ez a gyertyaállás, pont azért, hogy bent maradjanak a dolgok :D Most nem volt ilyen, mert kislányt szeretnénk, de én is éreztem, hogy folyik ki stb. Nagyon idegesítő volt nekem :D
Szóval én ezt a gyertyadolgot azt hiszem ajánlanám. Meg még azt is mondták nekem anno, a fiamnál azt is csináltuk, hogy a popsi alá párnát kell tenni.
szappanka
 
 


@szappanka:


:) ÉN is így gondoltam, mármint hogy semmi nem az! 
Sajnos most fel kellett pattannom mert kaját kellett csinálnom uramnak, rohanás egyebek...azért remélem bent is maradt valamennyi.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@szifla:


jaj, de jó lenne ugyanez nálunk is :):) bár több helyen olvastam, hogy az orovosok szerint ritkább, de a topikolvasgatás közben aránylag gyakrabban futottam bele 18-20. nap után fogank babákba. Annyira nagyszerű lenne, ha én is ebbe a kategóriába esnék, és már egy kicsi fiú lenne a pocimban :):)
cirmi25
 
 

 
 

@szifla:


Már csak annyit kérdeznék, hogy a kisfiadra mit mondott az orvos? Úgy értem biológiailag hogy jön létre ilyenkor a baba? Mert elvielg a petesejt 12-24 óráig él, tehát ez nem lehet az, amelyik középidőben kiszabadul...a spontán peteérésre meg azt írták, hogy az orvosok szerint nagyon ritka...
cirmi25
 
 


@cirmi25:


Nekem anno nem mondott rá semmit. Én utána olvastam csak erről. Erőteljes orgazmus például kiválthat plusz peteérést, szerintem ez volt nálunk. Hozzáteszem, hogy nem is terveztük, szóval megszakításos is volt! Ennyit az orvostudományról. Bármi megeshet.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@szifla:


az én férjemnek meg azt mondták, hogy túl lassúak a sejtjei, és szednie kellett (volna) valami gyógyszert, amit egyáltalán nem szedett és az első nem védekezős alkalommal, a várható peteérést minden oldalról kikerülve fogant meg a babánk  szóval inkább bízom a tapasztalt kismamákban, mint az orvostudományban :)
cirmi25
 
 


Sziasztok! :)

Mi december óta próbálkoztunk a babával. Decemberben is és januárban is számoltam mikor van pé-m, utána gyertyáztam hosszu hosszú percekig. De nem sikerült.
Januárban meguntam, hagytam a naptárt, csak annyit vezettem benne, hogy mikor voltunk együtt (a kamionos élet miatt fontos, meg mint kiderült teljesen összevissza van pé-m :) ) de nem számolgattam, nem görcsöltem. Csak kértem leendőapucit jöjjön haza és szeressen! :)

Ittam cickafark és palástfű teát, szedtem a femibion1-et.
Én nem tudom, hogy lehet-e befolyásolni, hogy fiú vagy lány legyen, ebben nem vagyok jártas. Mint kiderült a peteérése(i)mben sem :)

megpróbálom beilleszteni a képet, remélem sikerül :)

http://ciklus.hu/images/diagramok/74cf4 ... 49600_.png

szóval azt mondjátok ez ritka, amit én "műveltem"? Furcsának furcsa, ez világos, hisz félidőben kellene történnie valaminek, a fenti statisztikában látszik is, hogy mi előtte és utána is együtt voltunk, tehát elvileg tökéletesen időzítettük, de az UH szerint valószínű, hogy a 25-27 nap körül fogant,... reggel az jutott eszembe, hogy talán a teák miatt lehetett, hogy megkergült ez a pete, ami most a Maszatkánk! :)

@szilfa
ez azért nagyon kemény! Nekem is a 36. nap lett meg az a két nagyon halovány tesztem... mint láttátok, nem is értettem, hogy mi a csudáért nem erős + .... :)

@cirmi
mondhatnék Neked okosságokat, de látod, hogy számomra is furcsa dolgokat produkál a testem.
Azt tudom tanácsolni (bár lehet, hogy már késő) a ciklus.hu -n vezesd a történéseket. Ha meg már babás vagy, akkor is jó támpont, bármikor ki lehet nyomtatni és vinni az orvoshoz.
Engem spec a kórházban nagyon megdicsértek, mert sokan úgy mennek oda, hogy még az utolsó mensi első napját sem tudják, én meg itt ilyen profi statisztikával megyek! :) Nekik (és Neked is) nagy segítség!

nekem 2 hét múlva kellene visszamennem, de 21.-ére kaptam időpontot. meglátjuk mi lesz! :)
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:


tavaly nyár óta vezetem a ciklusaimat, de a tavalyi naptárt kidobtam szilveszterkor (mivel ősszel áttetük a babatervezést 2018-ra) . Így most megvan a januári és a februári menstruációm időpontja, azt tudom mondani a dokinak. 20-ra kaptam időpontot, meglátjuk mit mond az Uh. Szerintem mostanában előre elhasználom az életemre kiszabott összidegesség-készlet 75%-át.
cirmi25
 
 


na ez Murphy :D

Ne idegeskedj... mondom ezt én aki pénteken öregedett 10 évet azalatt a fél óra alatt amig eljutottam a kórházba... :D

tegnap vettem femibion1-et megint, már olyan dolgok történnek amit mi nem tudunk befolyásolni. Várok türelemmel! :)

Leendőapuci már most beszél a hasamba befele, halál cuki... :)
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:


Igen, nálunk is van már ilyen pocak-kommunikáció! A férjem nagyon megörült, hogy a baba nem húzza az időt, meg kombinál, mint mi...jön, ha már ennyit terveztük.
Nálatok is nagyon várt a baba?
cirmi25
 
 


igen, nagyon!
Nekem van egy nagyfiam, nagyon harmónikus a hármunk kapcsolata, de a párom (nyilván) szeretne saját babát, és pesze én is! :)

Nagyon nagy öröm volt, amikor tudattam vele, hogy Apuka lesz! :)
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:


Ezek annyira aranyos dolgok! Olyan jó olvasni ilyen harmonikus családokról, komolyan.:)

cirmi25
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:

Neked (es a többieknek, ha szednek), az orvos javasolta a próbálkozás idejére a vitamint?

Nekem januárban valami 15 000-es valamit javasolt, de megbeszéltük, hogy még nem szedem, majd ha elértük az 1 év próbálkozást. Elkezdtem folsavat szedni, annyi változás, hogy a megtermékenyítés megtörtént, de más nem.
Most a védőnő csak a méhpempőt javasolta. Erről van tapasztalatotok?
furmint
 
 


@furmint:

Palástfű és cickafark teát ittam, meg a femibion1-et szedem.

De a babatervezés miatt nem voltam dokinál.
Abban maradtunk a párommal, hogy ha most nem jön össze, elmegyünk vizsgálatokra....


Erre szerintem beijedt a gyerek, és megdogant! :lol:
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Mostmár akkor nekünk is beijedhetne. Amikor decemberben nem jött össze, akkor elmentem, de inkább csak szimpla vizsgálatra és említettem neki, hogy jó 4-5 hónapja nem jön össze. Kb megrantotta a vállát és mondta h majd jön... Így konkrét vizsgálat nem volt, bár a paromnak van 2 saját gyereke mindkét nembő, akiket mi nevelunk, de most a közösen vagyunk rajta. :)

Én is fiút szeretnék egyébként (a lány örökölne egy betegséget, nem vészes, de azert na.. A nagyfiú meg sérült, így abszolút az lenne a vágyunk) de eddig nem hittem abban, hogy ezt lehet befolyásolni, de ahogy olvaslak Titeket, egyre jobban elhiszem.

Ki tudtok okítani, hogy mik a tapasztalatok?
furmint
 
 


@furmint:

Sajnos nem tudok segíteni ebben.

Első gyermek a "mi lenne ha megpróbálnánk" ötlet után fogant azonnal, nem tudom mit és hogyan csináltunk (vagyis utána :lol: ) de kisfiú lett.

Jelenlegi párom és a kisfiam között nagy a szerelem, én kicsit kifelejtett vagyok :lol: :lol:
Szóval jó lenne ha kislány lenne ... :oops:
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@furmint:
Neten elég sok "praktika" van, főleg Czeizel doktor nyilatkozott erről. Keress rá :)
Mi kislányt szerettünk volna most, így azokat a praktikákat ismerem csak.
szappanka
 
 





Lányok! Ezt el se hiszem! 9.DPO Délutáni pisi! Lehetséges ez??????? Azonnal látszott a vonal! És rózsaszín!
lillajee1
Regensburg
 
 


Gratulálok :)
norina1988
Anglia
 
 


norina1988    

Köszönöm Szépen! :)

Igaz most Sokkot kaptam!
Egyszerűen annyi érzelem tólult a fejembe hogy nem is tudom hogy örüljek sírjak vagy mit csináljak?!
Gondolom ez normális!?
2 napja érzem valahogy tudat alatt hogy sikrült, de azt gondoltam hogy csak beképzelem!
Erre ma megcsináltam a tesztet, és amikor ment felfelé a csík, már tudtam hogy pozi lesz!

Jajj de most nagyon aggódok!  Holnap be kel menjek dolgozni! Remélem minden rendben lesz!
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:
Minden a legnagyobb rendben lesz, gratulálok!!!! :))
szappanka
 
 


@lillajee1:

Éljeeeeeeennn!!! :-D
Gratulálok! Üdv a klubban! :oops:
Ne aggódj, minden a legnagyobb rendben van/lesz!
;-)
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


horgoltsapkasnyuny
szappanka    

Nagyon köszönöm  Lányok!. :)
Egyelnőre még nem merem elhinni!:D
Amúgy a 9.DPO-n vagyok elvileg és délutáni pisiből csiniltam! Nem túl korai ez?
De két napja furán vagyok! Nem testileg, hanem... nem is tudom elmondani.Valahogy éreztem,sőt Tudtam! Csak mindig elhesegettem a gondolatot, hogy "tuti bebeszéled magadnak!"

Tegnap éjjel álmodtam! Tudom hülyeség, de az álomom volt a legfőbb ok amiért megkockáztattam a 9.DPO-n a tesztet! És bejött! :D
Azt álmodtam hogy láttam a méhem,mintha egy ultrahangképen néztem volna, és volt benne egy fehér pötty. Majd a fehér pötty elkezdett nőni és baba lett belőle, majd ez az álomkép megváltozott és a párom állt elöttem. Odahajoltam a füléhez és Odasúgtam neki hogy: Fiú! :D
Érdekes egybeesés. :) Amióta elkezdtük a babaprojektet még egyszer sem álmodtam terhességgel kapcsolatban semmit. Vagy csak nem emlékszem rá, de ez a tegnapi álom nagyon megmaradt!

lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:

Gratulálok! :)) Annyira jó ilyen pozitív kimenetelekről olvasni, újraéled a remény! :)
Majd mesélj a fejleményekről! :)

Többiek, nálatok mizu? Babások és várakozók szintén?

Én valamiért nagyon pozitív vagyok ebben a hónapban, pedig még nagyon az eleje van nekem. :P
furmint
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok... Nagy segítségre lenne szükségem... Tapolcára járok a PRI-be, de ott olyan "futószalagon" megy az egész, az orvosból alig tudok kiszedni bármi infót is...

3 éve próbálkozunk babával, nem jött össze... pajzsmirigyalulműködésem van, magas prolactinom, és a páromnak 10 millió körüli a spermaszáma... engem "helyretettek" hormonügyileg, és a páromnak is jó volt az eredménye, amikor januárban voltunk az első inszemináción..
Sikerült is elsőre, de februárban elvetéltem.. :(

A márciusi ciklus 3. napján elkezdtem szedni a clostilbegytet, 5 napig, napi kettőt. Ma mentem vissza vizsgálatra és megállapították, hogy "csak" egy tüszőm érett meg (januárban 3 volt). Ezért  kaptam Fostimon szurit, amit 3 napig kell szúrnom... hétfőn megnézik, és ha több tüszőm van, szerdán megcsinálják az inszeminációt... Azt viszont nem mondták Tapolcán, hogy kell-e, lehet-e, illetve egyáltalán szabad-e ez idő alatt házaséletet élni? És ha igen, mikor...? Szerdáig 6 nap önmegtartóztatásnál járnánk, nem tudom, az nem-e inkább rontja a spermaképet, mint javítja.. sok helyen azt olvasom, hogy rontja a spermaképet, ha ilyen sokat várunk... de valahol meg azt olvastam, hogy Fostimon kúra alatt vigyázni kell, mert ha több tüsző érik, mint kéne, abból baj is lehet...

Tud valaki ebben segíteni?

Köszi! :)
panda888
 
 


@furmint: "@lillajee1: Gratulálok! ) Annyira jó ilyen pozitív kimenetelekről olvasni, újraéled a remény! Majd mesélj a fejleményekről! Többiek, nálatok mizu? Babások és várakozók szintén?Én valamiért nagyon pozitív vagyok ebben a hónapban, pedig még nagyon az eleje van nekem. "


Sziasztok! Nálam úgy tűnik eddig, miden oké, de hétfőn lát majd csak doki (először).Tünetek vannak, bár hányni még nem hánytam (remélem nem is fogok). Viszont a család beavatott része be van zsongva  De nagyon cuki a férjem, mert a vizsgálatra el akar kísérni. Mondjuk amióta pozitív lett a terhességi tesztem, kettőnk közül csak neki vannak falásrohamai...(bár még csak a negyedik vagy ötödik hét körül vagyok).
Hétfőn majd beszámolok a fejleményekről.
cirmi25
 
 


még egy kérdés: ti szedtek valamilyen vitamint? Én három napja vettem dr. Ceizel-féle terhesvitamint, biztos, ami biztos. Nem vagyok vitamin szempontból a helyzet magaslatán, gondoltam tudna egy kis plusz bevitellel mit kezdeni a gyerek...:) A fórumon olvastam több helyen a femibiont, de azt mondta a gyógyszerész, hogy kb. ugyanaz van mindegyikben, és ennek az ára volt a legjobb. Nektek van ilyen tapasztalatotok? Mondott ezekről a készítményekről valakinek orvos valamit?
cirmi25
 
 


@cirmi25:

Femibion1-et szedek a próbálkozás masodik hónapjától.
Baj nem lehet belőle :-)
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


Sziasztok Lányok! :)
Ma reggel azaz hajnalban megismételtem a tesztet munka elött! Kb 1 perc után kijött a csík, bár még igen haloványka, de nem is várok erősebbet a 10.DPO-n. Most már csak drukkolok a pici perecnek hogy fejlődjön szépen :)
Tüneteim vannak, az első a mensis görcsök, és petefészekszúrka,  a fáradtság, Cicik eléggé fájdogálnak, és hirtelen jövő éhségrohamok,amik aztán rosszullétet okoznak, ha pedig eszek pár falatot, akkor olyan érzésem van hogy inkább visszafelé jönne a falat . :S Ja és olyan mintha lázas lennék! :)

Én  femibion 0-át szedek, és clavellát iszok. Szóval közbe utánaolvastam hogy a clavella az olyan mint az Inofolic! Talán így jobban ismeritek! Szóval, nem tudom hogy az segített e, de ebben a ciklusban kezdtem el szedni és sikerült. :)
Ja és azért teszek fel képet a friss tesztről! :)

lillajee1
Regensburg
 
 


Mindenkinek örülök és mindenkinek gratulálok!

Nem tudom, hogy ennyire unszimpi vagyok, vagy nehéz kérdést tettem fel, esetleg uncsit... de végülis már nem aktuális...

Remélem idén mindenkinek összejön a baba... :)


panda888
 
 


@panda888:
Dehogy vagy unszimpi!! :) csak nekem pl lövésem sincs h mi a válasz :/ ez szerintem szakértőt kíván.
szappanka
 
 


Sziasztok :)

panda888

Jajj, Ne gondold ezt, nem vagy unszimpi, és a kérdésed se volt unalmas, szimplán szerintem az történt hogy itt a lányok velem egyetemben, nem tudnak hozzászólni a témához. Én se tudtam, ezért nem írtam választ. Nekem ez az első terhességem, spontán jött össze szóval én vitaminon és inofolic-on kívül nem szedtem semmit.
Szóval részemről azért nem írtam, mert nem vagyok kompetens az ilyen ügyekben, ettől függetlenül szerintem a leírtak alapján, kérd ki egy másik orvos véleményét is. Próbálj keresni valami jobb orvost, ha a tied nem ad neked infót! Ez mellesleg szemétség tőle, mert én azt gondolom hogy igen is tájékoztatnia kéne téged mindenről ami történik. Kezelések gyógyszerek, mellékhatások teendők! Ez fontos lenne! Szóval én a helyedben körülnéznék orvos téren, hátha találsz valakit aki jobb. Az azért már pozitív ha rendbetettek téged hormonügyileg! :)

Más. teszteltem ma reggel is, egy 10-es vaterás tesztel és egy 25-ös patikás tesztel. :) Sorba tettem egymás alá. :)  
lillajee1
Regensburg
 
 


Sziasztok.
Régen szóltam már hozzá a fórumhoz, de olvaslak Benneteket azóta is. Lehet valaki még nem is "találkozott" velem. :)

Gratulálok mindenkinek aki pozitívat tesztelt. Boldog, problémamentes babavárást kívánok Nektek! :)

Mi még mindig próbálkozunk, ugyanis ma jött meg, így megkezdődött a 7. hónap... :/
Majdcsak eljön egyszer a mi időnk is.

Van esetleg még valaki itt aki ugyan ebben a cipőben jár? Vagy már mindenki babás? :)
mutymurutty
 
 


Sziasztok!

@lillajee1:


Gratulálok!


@mutymurutty:


Itt vagyok, jelentkezem. :( Nálam teljes a szomorúság, ezért sem szóltam hozzá semmihez. 
Március 13-án voltam a dokinál ugyebár, amikor mondta, hogy ott az érett tüsző és legyünk együtt. Akkor este együtt is voltunk, de mint írtam korábban, fel kellett pattannom és úgy éreztem totál kifolyik minden. Azóta se voltunk többet együtt....kétszer is próbálkoztam rányomulni az uramra 14-én és 15-én, de nem ment neki, fáradt volt és nem volt meg a feeling. Azóta depressziós vagyok. :( 
Szóval azzal az egyetlen együttléttel várom a csodát, vagy inkább nem várom. Uram szerint nem kell úgy sietni, előbb fogyjak le. Meg azt kérdezte, miért ilyen sürgős? Hát nem is tudom, annyira be voltam zsongva jan-februárban, úgy érzem, kifutok az időből. (35 vagyok) Most hullámokban tör rám a nem érdekel és utána meg a depi.
Szóval igen, van még aki nem babás.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@szifla:
Na, akkor még nem maradtam egyedül.
Ti régóta próbálkoztok? Milyen hosszúak a ciklusaid. Most mikorra nem várod? Azért bízz benne, hogy sikerült, hiszen együtt voltatok akkor amikor a doki mondta. :)
mutymurutty
 
 


Sziasztok! Gratulálok a pozitív tesztekhez! :)
@mutymurutty: Sajnálom hogy megjött! :( de előbb utóbb biztosan sikerülni fog ;) olvastam hogy voltál hormon vizsgálaton....én szintén voltám ráadásul ugyan azon a napon mikor te is írtad. Én holnap megyek dokihoz az eredményekkel. Veled mi a helyzet azóta?
strawberry
 
 


@szifla:
Szorítok hogy sikerüljön, végülis az időzítés úgy tűnik rendben volt. :) a többi már nem rajtatok múlik. Megértem a szomorúságod, mi sajnos most tartunk 3 évnél :roll: Nálam is váltakozik a nem érdekel érzés és a depi. Nálunk valamiért még várat magára...
strawberry
 
 


Sziasztok csajok!

Köszönöm a hozzászólásokat... nem tudom miért, de arra asszociáltam, hogy mindenki küzd "meddőségi" problémával... Pedig eolvastam az összes hozzászólást... de rájöttem, hogy aznap amikor regisztráltam, sok más oldalon is nézelődtem, ezért mentem félre gondolatban... :)
Persze örülök, hogy van, akinek spontán összejött... :)

Végül éltünk tegnap este házaséletet.. mert önmegtatóztatásnak elég a 4 nap is... sőőt.. 

Amúgy van saját dokim... de Tapolcához tartozok olyan szempontból, hogy ez a sok vizsgálat, az inszem és a lombik is ingyenes.. így "kénytelenek" vagyunk odajárni... de remélem nem kell már sokáig.. 
Holnap megyek megint, holnap derül ki, hogy lehet-e szerdán inszemináció... Nagyon izgulok.. 

@szifla és @mutymurutty: fel a fejjel!!! Mi 3 éve "görcsölünk" rajta a párommal... és nem adjuk fel mi sem.. még mindig hisszük, hogy eljön a mi időnk is... és a vetélésem után fogalmazódott meg bennünk, hogy kezdünk nem görcsölni, megnyugodni, mert egyszerűen tudjuk, hogy jönni fog... szerintem ez a jó hozzáállás.. mondani könnyű, de nem szabad depizni... Hajrá! :)
panda888
 
 


@lillajee1:


Köszi szépen! És gratulálok Neked! :)
panda888
 
 


@mutymurutty:


Mi január óta próbálkozunk, tudom, rövid idő. De valahogy annyira hittem, hogy a meglepetés baba után ez is simán összejön majd. Azóta öregedtünk 5 évet. Ciklus úgy tűnik még nem állt vissza teljesen. Szeptemberben már nem szedtem a fogamzásgátlót, akkor 35 napra jött. Aztán novemberben 42 napra, utána 35, 35, legutóbb pedig már 33. Úgyhogy ha a 33 nappal számolok, akkor márc. 29-re nem várom. De lehet, hogy rövidül, mert a vizsgálatnál már ott volt a tüsző, tehát előrébb tolódott valószínűleg az ovu.. nem tudom. Akkor is március 26. a legkorábbi. A 42 nap lehetett attól, hogy akkor volt gyökérkezelésem, iszonyú fogfájdalmaim voltak és tömtem magamba a cataflamot. 

Köszi mindenkinek a biztatást! (most nem segít)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@lillajee1:


Megkérdezlek téged is a pózról. ? És vártál, mielőtt felkeltél? (vagy nem is feküdtél?) :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@strawberry:
Én még nem voltam dokinál az eredményekkel, majd holnap telefonálok, kérek időpontot.
Először arra "gyanakodtam", hogy kevés a progeszteron. Mert a 21.napon az én értékemnél többnek kellett volna lennie.
Viszont ugye a 21.napi vérvétel a 28 napos ciklussal mérvadó, nekem pedig most csak 25 napos volt, így úgy gondolom az én értékem már csökkent, na vagyis hamarabb kellett volna megnézetni. Nem baj. Majd ebben a ciklusban... Csak az utóbbi két ciklusom 28 és 29 naposak voltak. Na, de majd a doki megmondja remélem. :)
mutymurutty
 
 


@panda888:
Próbálok nem stesszelni, a babapróba miatt nem is vagyok már stresszes, elfogadtam, hogy várnunk kell és jönni fog, viszont az életem más területén még van egykis stesszes időszak, talán ez a baj. De ha csak Ennyi akkor remélem ha lemegy ez a 2 hónap, Legkésőbb akkor sikerül majd.
Nektek mikor jött össze a baba és miért történt a vetélés? Hormonprobléma miatt?
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Nekem a múlt hónap sikeredett rövidebbre, hamarabb megjött mint kellett volna. Én például azt nem tudom hogy ha hamarabb van peteérés akkor is a 21. nap számít? Nekem a 10. nap már pozitív volt az ovu teszt, az a sejtésem hogy hamarabb volt peteérésem ha hihetek a tesztnek. Én nekem az inzulin rezisztencia jutott eszembe még mint akadály, de majd a doki a végére jár...remélem. :shock: Majd számolj be hogy mi volt a dokinál! ;-)
strawberry
 
 


@strawberry:
Persze. ;) Majd Te is.
mutymurutty
 
 


Még én is "babátlan" vagyok, de nagyon bízom. Mi most léptünk be a 9. hónapba, de csak az előző hónaptól és most kezdtem el vitaminokat szedni.
Remélem, hogy megjön az eredménye.

Ha jól értem, többen voltatok vervizsgalaton, hormonok, stb miatt. Mennyi idő után kezdtétek el? A nőgyógyász küldött?
Mert januárban nekem azt mondta, hogy Inofolic és semmi más, volt egy huvelyi ultrahang és semmi több... De közben a védőnő azt mondja, hogy pajzsmirigy működést, inzulin rezisztenciat simán lehetne már most nézni.
Nem vagyok ezekben otthon, de egyelőre várok. Ha ez a hónap sem jön össze, legalább lesz valami, ami előrébb visz. :)
furmint
 
 


Mindenkinek nagyon nagyon drukkolok!
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Mi meg nektek! :)
Mikor mész dokihoz legközelebb?
furmint
 
 


panda888    
Köszönöm szépen! Én pedig nagyon drukkolok hogy hamar jöjjön az a pocaklakó :)
Nem szabad feladni :)

szifla    
Huh, hát jó kérdés, :D szerintem oldalról csináltuk, aztán pedig feldobtam a lábam egy kicsit gyertyába, kb 20 percre. :) De hogy pontosan akkor sikerült-e vagy elöbb azt nem tudom, mert azért elég sokszor együtt voltunk :D És mindig másképp csináltuk, ahogy éppen jól esett. Volt hogy gyertyáztam volt hogy felpattantam és kimentem wc-re azonnal. :D
Passz :D
Egy biztos! Ez volt az első hónap, hogy valamiért nem aggódtam hogy mikor lesz peteérésem, nem számoltam hogy kb mikor kéne megjöjjön, csak a hőmérőzést csináltam amikor már éreztem hogy valami készül a petefészkemben! Aznap amikor nagyon fájt a petefészkem akkor akcióztunk, és másnap is. Aztán a hőmérőzés alapján azt gondoltam hogy úgyse sikerült ez a hónap se. Aztán 7.-8.-Dpo-n Csak éreztem már valamit!, a 9.-en délután csináltam meg a tesztet, mert elötte éjjel volt az álmom és reggel folyt a vér az orromból. Valamiért akkor már tudtam hogy készül valami a pociban. :)

Drukkolok  mindenkinek! :)
lillajee1
Regensburg
 
 


@furmint:
Köszi :oops:
Holnap!
Nagyon izgulok, hogy legyen szívhang! Amikor a két vetélésem volt, még a szívhang előtt ..... szóval picik voltak.
De azt is tudom, h még nagyon korai a dolog, ~4-5 hétben vagyok, szóval már az is megnyugtat, ha azt mondja, hogy nagyobb mint volt es jól van .... ;-)
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: