[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Krisz,
100 ml-t nyugodtanKép

H.
nalika
 
 


Nalika: de ez színes!!!

Lujzika: vegyél PVC etetőkabátot! Nálam az van!
Amúgy növekszik a hatásfoka a fehérítőnek, ha forró vízbe teszed! Én forralok vizet, és úgy áztatok!
Amúgy én Clorox+bioponba szoktam! Az segít!

ZS.
zerko
 
 


Krisz,
sőt, az ő kilóival egy kicsit többet is adhatsz. Csak a kalóriákkal vigyázz!!! Esetleg egy kicsit kevesebb teát tegyél a vízbeKép

H.
nalika
 
 

 
 

Zsu,
a színeshez azért nem tudok igazán hozzászólni, mert mi ugye nem ettünk sütőtökötKép A többit meg a Persil kiveszi...

H.
nalika
 
 


Lujzi: a főzelékek után nyugodtan itathatsz szerintem.
zerko
 
 


Nalika: akkor készülhetsz lelkiekben!

Én most el, mert lassan jön Anyós, meg haza az Edina, és ZSófinak is vissza kell mennie ünnepségre az oviba. MAjd jövök, ha tudok!

ZS.
zerko
 
 


Sztem most se fogunk sütőtököt enniKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek Zsófi hasrafordultKép Annyira örülök!!! Már napok óta kisérletezik, de most először sikerült neki, igaz a karját még nem tudja maga alól kiszabadítani.
Próbáltátok már a Domestos fehérítőt? Nekem nagyon bejött.

Pusz
Vendég
 


nagy-nagy gratula Zsófinak!!!Kép

H.
nalika
 
 


Bea!

Gratula Zsófinak! Te meg izzadhatsz, amikor a pelenlázón is ezt csinálja Kép Keze holnapra előkerül.Anna is kínlódott mire rájött, hogy bújik elő a kezecskéje.

Ti ennyit áztattok? Én akkor tényleg lusta egy dög vagyok. Én a mosógépbe rakok egy nagyon kevés flóraszeptet, utána mosóport és 90C-n nyomjad a pelenkát előmosással. És a színesből is kijött még a répa is, pedig símán Ariel Colorral mosok 40C-n. Csak olyankor nem moshatok gyors programmal, csak normálban. Vagy ilyen jó lenne a mosógépem? Kép De hát nem tereget! Kép


Krisz: főzelék után nyugodtan mehet a tea szerintem is. Legalább alszik egy kicsit ebéd után. Mostanában Anna is baromi sok teát iszik. Jelenleg a Milupa őszibarackosát nyomja, de nagyon. Na nem is gurul azóta a kaki.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz!

Anna is megiszik 125 ml teát naponta. Legalább. Én kevesebb teát teszek a vízbe. Inkább csak azért, hogy azt higgye, hogy nem vizet iszik.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!
Naaaaaaaagy gratula! Eszter nem nagyon próbálja, csak az oldaláig jut el. Ő mindenáron ülni szeretne!
A Domestost írtam én is, de csak az otthoni jött be. Amúgy én is forró vízben szoktam áztatni.

Hajni!
Hát kamillateából eddig is naponta kb. 200 ml fogyott. De itt meg nem láttam még szőlőcukrot, azért vettem a gyerekteát.

Zsuzsa!
Jó szórakozást!

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi!
Hát ez a probléma nálunk is, hogy a sima vizet nem issza a szentem! Azt mondjuk én sem szeretem!

Milupa ősziset itt nem láttam. Na lehet, hogy otthon nagybeszerzés lesz! Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Köszi csajokKép
Dehogy áztatokKép Mosógépbe egy kis Domestos fehérítő+mosószer(én Ariel gélt használok), aztán tekerek egyet a gombon, és ennyi. Idáig minden folt kijött, még apa zoknijának a talpa is hófehérKép
Nekünk is van olyan etetőköpenyünk amit Zsuzsa írt, tényleg nagyon jó! Igaz, még csak tejpéppel teszteltünk, de bevált!
Tea: először a Hipp kamillásat próbáltuk, kevés sikerrel(bűn rossz), most pedig a Milupa csipkebogyóst isszuk, ez szerintem tök finom.

Pusz
Vendég
 


Na skótné is előkerültKép
Termeltek rendesen!

BeaKép
Nagyon ügyes a leánykád!

A víz nálunk sem jön be, fintorog tőle.

Leányzóm megint bevágta a szunyát!

Ja én is Közgáz és gyors- és gépíró lennék vagy mi a szösz. A gépírásnak nagy hasznát veszem, de azonkívül semminek. Ezért sem ebben a szakmában dolgozom.

Szoktátok nézni a szülőszobát? CSak azért kérdezem mert ma lesz.

Meli
Bnm
 


Sziasztok Lányok!

Nem olvasok vissza, mert itt ülnék estig. Ha volt valami nagyon érdekes légyszi tudósítsatok, ok?Kép

Azt láttam, hogy Zsófika hasra fordult, úgyhogy Neki óriási gratula és persze az anyukájának is! Hallod Bea?Kép

Mi jól vagyunk, igaz én kicsit idegbeteg napomat élem, de ez van, sajna jön valami hülye front.Kép

Álommanónk szórakozik még, babakocsiban és cicin ok, amúgy meg kész küzdelem, de most legutóbb én nyertem és sikerült jobb belátásra bírnom!Kép Nem tudtok valami jó trükköt álommanó kicselezésére? mikor ilyen? Mert eddig rendes manócska volt. Biztos Ő is frontérzékeny, alkalmazkodik a családunkhoz.Kép

Mucska
Csináltam újabb divatbemutatós fotókat, erre nem tudom betenni a gépbe.Kép Ha a párom hazajön megpróbálom rávenni, hogy orvosolja a problémát, mert hihetetlen cuki kantáros gatyót túrt a Hugicám! Az egy szuper túrkáló, az a baj, hogy Nyíregyen van. De azért Hugim rendesen szállítja a jobbnál jobb rucikat!Kép
Csináltam kiájulós képet is, hogy lássátok mire szokott rá ez a kis betyár Mókus! eddig soha nem aludt be cicin, erre most 2 napja szinte mindig! Ez is álomanó szívója! El kéne kapnom a grabancát!!!Kép
Remélem sikerül majd őket feltenni.

Na, ezt gyorsan elküldöm, mert mire megírom már arhív lesz, amit legutóbb olvastam kb.2 perce.Kép

Puszi mindenkinek!Kép

Orsi

avocado
 
 


Jó kényes álommanót sikerült kifognotokKépKép

Nálunk a férjuram tud jó rucikat turizni, én meg sokszor csak állok ott, mint egy balfékKép

Meli
Bnm
 


Köszi OrsiKép Manót küldöm! Szerintem gyalog sincs fél óránál több az út! Tényleg, ti merre laktok Szilason?

Pusz
Vendég
 


Meli!
KösziKép Szülőszobát nézném, ha eszembe jutna...na most erre apa azt mondaná, hogy max. megfordul a fejembenKép Lehet, hogy igaza van???Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!Kép

Nem rokonok a férjeink??? Az enyém ilyenkor megkérdezi, hogy hova??

Meli
Bnm
 


Nem is meséltem a majdnem egeres sztorit.
Szóval én már annyira be voltam rezelve, hogy átköltöztem a másik szobába, természetesen jött velem apa is, éjfélkor cuccoltunk át, mókás volt, ahogy vonult a kiságy az alvó gyerekkel együtt.
Másnap felforgatta a szobát, de egér sehol.
Én meg gondoltam, ha már úgyis felfordulás, akkor rendezzük át a szobát.
Na azóta meg vagyok gyanusítva, hogy én kaparásztamKépKépKépKép

Meli
Bnm
 


Fogadjunk, hogy Ti lesben álltok és amikor én megjelenek leléceltek!!!!
Ne is tagadjátok, felesleges!Kép

Meli
Bnm
 


LehetKép Nekem az egyik ismerősöm leverte a fürdőkádrol a zománcot egy darab vassal, mert kinézett egy újat, és tudta, hogy máshogy apája nem fog belemenni a cserébeKép Ezek után én már mindent el tudok képzelniKép

Pusz
Vendég
 


Itt vagyok, csak én nem közgázba jártamKép
Vendég
 


Kép
Nálunk apa leverte már a zománcot, lehet, hogy tervei vannak???Kép

Meli
Bnm
 


Ahhoz képest elég jól belejöttél!!Kép
Bnm
 


Ti gyerkőcötök is ki szokta harcolni az alvást???
Amikor nem éhes és sír, tudom, hogy aludni akar!Kép
Szundimanó bújt belé, ezt tőlem örökölte!Kép

Meli
Bnm
 


Azóta Mókuskám felébredt, úgyhogy most megpróbálok félkezezni, amíg hagyja.Kép

na, nem hjagyja.Kép

orsi

avocado
 
 


OrsiKép
Lehet, hogy ő akarja bitorolni a gépet! Diktáld neki, majd ő írjaKép

Meli
Bnm
 



Meli!
Az enyém igenKép Mostanában egész jól kitalálom, hogy mikor mi a baja, eddig ez csak apának ment, de neki könnyű, Zsófi már a második gyereke.

Pusz
Vendég
 


Berlin sétál, de Szeged meg Pest???
Vendég
 


Mi most jöttünk meg a sétából, Mancit kipateroltam az erkélyre, hátha szundit még egy kicsit.

Grat. az átfordulós Zsófinak!

Beus te mindig tudod hogy mi a baj?? Nem akarsz nekem leckéket adni?

Hugi
Amatőr
 


Két kérdésem is lenne hirtelen, ha végre járna erre valaki!

1. Hol lehet Milupa teát venni? Nálunk gyógytárba nem volt, boltban sem volt.
2. Mikor derül ki, hogy egy babának milyen színű lesz a szeme?

Válaszoljon má valaki. légyszi-légyszi

Hugi
Amatőr
 


Hugi!
Három variáció létezik:1. éhes, ezt felismerem, eszi a kezét,ja és ha meglát cuppog.
2. álmos, dörzsöli a szemét, szopja az újját
3. unatkozik, ha felültetem megnyugszik, játszani kezdünk, elhallgat.
Na ez az én gyerekemre vonatkozik, de gondolom minden baba más és más.

Pusz
Vendég
 


Hugi!

Általában nagyobb üzletekben tuti, hogy van. Tesco, Cora, Rossmann, Dm stb.
AZt mondják, hogy általában egyéves korra. De Annán már látszik, hogy sötétbarna szemű lesz.
Kép
Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Milupát a Cora-ban vettem, de láttam az Auchanban is.
Vendég
 


Andi!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:
Ennyire édes!!!
Vendég
 


Mucska
KépekKépKépKép

Orsi

avocado
 
 


Köszi Bea!

Most csináltam az előbb őket.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!

Neked is!

Remélem lesz divatbemutató!
Aztán kérhetem apától a lóvéságot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Köszi mindenkinek!

Andi ez a csaj gyönyörű! De a kutya is szép Kép

Enyém gyerekem már megint nem hajlandó aludni. A séta alatt aludt egy fél órát és ennyi. Ez a nap nekem úgy tűnik örökké tart.
De azért megnézem a szülőszobát!

Meg ha apa végre hazahozza a fényképezőt akkor talán-esetleg tudnék képet mutatni kekec-kukacról is Kép

Hugi
Amatőr
 


Megjöttünk ám a sétábólKép

Milupa teát tényleg a nagyobb boltokbanKép

Nem akarok senkit elkeseríteni, de az én kisebbik fiam szeme még nem alakult ki, mostanában kezd átváltani a színe égszínkékből zölddé.

Andi,
klassz a csajszi nagyon.Kép Szokott egyébként a kutyussal beszélgetni??

A változatosság kedvéért én is közgázba jártamKép

H.
nalika
 
 


közgáz fun club Kép
Minden rossz szándék nélkül kérdezem, de ti úgy érzitek, hogy ott tanultatok is ott valamit?
Már a gép-gyors íráson kívül, ami kétségkívül hasznos, de azon túl???

Hugi
Amatőr
 


Szia Hajni!

Igen, itt is épp dumált neki. Ha sokat csacsog, akkor Ginó hozza a játékát , hogy Anna játszon vele. Én meg halálra röhögöm magam és kezdhetem magyarázni, hogy ehhez még kicsi.


Keke-kukacról jöhetne kép. Meg Krisz is hamukázott valamit. Én bezzeg betartottam és felraktam magamról eg yszörnyű képet. Kép De hát ha ilyen voltam. A gép is hozott anyagból dolgozik. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
szerintem nem volt semmi baj a képenKép

Hugi,
én pénzügyre jártam. Sokat lehet, hogy nem tanultam, mert akkor volt vmi nagy változás a könyvelésben, mikor mi voltunk negyedikesek, és akkor kezdhettük az egészet előlrőlKép Így csak az alapokból volt érettségiKép
Pénzügy gyak. meg úgy történt: (abszolút nem dicsekvés! Andi!!!!) hogy a tanár tőlem kérdezte, hogy akkor sztem hogy kell megoldani!!! És akkor úgy csináltuk. Kinek mit mond: intézményi ktgvetés előre 1-2(?) évvel...

H.
nalika
 
 


Andi,
esetleg Paint-tel tudsz bele rajzolni a képekbeKép Nagyon édesen beszélgethetnek különbenKép

H.
nalika
 
 


Ja, én gyorsírást ebből kifolyólag nem tanultam. És ugye régi villanyírógépen tanultunk, hol volt akkor még a szövegszerkesztő???

H.
nalika
 
 


Lányok, ne má' magamba beszélgessek!!Kép

Orsi,
tessék visszajönni!!!)

Remélem Kikának hamar rendbejön a gépeKép

H.
nalika
 
 


h njzbNem magadba beszélsz, max. magadba írsz.

Én meg bénázok, kis kukac is gépezni akar.

juzh r fvbrtn z ugvb4h x cv fcc btzn gf nsc fvx sy

Hugi és vfc fcf c vnhbhnb (kukac)

Ezt ő üzeni nektek Kép

Tessék nekiállni megfejteni Kép

nhz btnhj b jjnmj nmj ,<,mm,nhju
Amatőr
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: