[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!Crohn betegseg,Colitis,IBS es terhesseg... - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Jesszus, laptető!
Ugyeugyeugyeugye, bejön a babona?! :roll:
zsuzska30
 
 


Zsuzska

Be fog jönni, ahogy eddig mindig !!! :D :D :D

Nagyon édesek ezek a manók, én is elolvadtam!!!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Hajrá Csajok Babásodásra fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Megy a drukk meg a wodooooo!!!!!!!!!!
Mindenkinek gratula a szép és édes babájához!!!!
Legyen ilyen jó a jövő évünk is! ;)

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek!!!
Gyönyörű, gyönyörű, gyönyörű babák! Julcsi, gratula Nektek mégegyszer, a többieknek is millió puszi és ölelés.

Bixi, gondolj arra, hogy valszeg a szomszéd amúgy nem lát jól. Erről a találkozásról eszembe jut egy eset, egyszer talán egy évvel vagy fél évvel a végzésünk után összefutottam egy volt osztálytársammal a buszon, napszemüveg volt rajtam. Néz, néz, néz a csajszi, de nem volt benne biztos, hogy én vagyok... Négy évig jártunk ugyanazokra az órákra... Szóval igen, a medrol egy rémséges cucc, de lehet, hogy a szomszéd akkor se ismert volna meg, ha teszem azt néhány kilót lefogytál volna vagy más stílusú ruhákat kezdenél el hordani.

A bébvuduból én is kérek szépen, léééééccc! :-)

Kép
manguszta
 
 


Mindenkinek megy a wodooo Mangu aki babát szeretne!!!!!!!!!!!!!!
Szóval Neked is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tényleg nagyon Édes mindegyik Bébi!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A drukk és szorítás részemről is megy mindenkinek a babásodásra!!! :wink: :lol:
(nekünk meg vigyázni kell ezentúl...képzeljétek, bár még nem tökéletesen, de már megjött a menzim :shock: )

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!!!

Lenne 1 kérdésem, amire nem találom a választ a neten sem (biztos nem jó szavakra, kifejezésekre keresek rá):
mikor milyen szűrések, vizsgálatok vannak a babáknál???
Pl most ez a 6 hetes csípő vagy mi...
Ki vagyok akadva, h nem adnak 1 listát róla, se doki, se védőnő. Ráadásul azt se értem h dolgoznak ezek: megkérdem h oda mikor h kell menni. Majd ráérünk intézni, odaadják beutalót és utána. Közben meg ahogy hallom hely sincs!!! Mindenki bejelentkezik már előtte 1 hónappal!
Szóval milyen vizsgálat várható még a babánál, amire célszerű jóval előbb időpontot kérni????
Most mehetek majd magánba babóval. De azt se tudom hol végeznek ilyen vizsgálatot?!
Help me!!!! Köszi!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Szia Tigris!

Katasztrófa, amit müvelnek a dokik és a védőnők! Mi nem láttuk a mienket 3 hete... No comment!

A vizsgálatok a 6. Héten az csípő+hasi+koponya uh és orthopédia! Tény, h hetekkel előbb kellett nekünk is időpontot kérni, mert nem volt hely! :(
próbáld meg a Mátyásföld klinikát nagyon normálisak és nem vészes az áru(k a )

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 



Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Tigris,

Mi pont ma voltunk csipő+hasi+koponya UH-n, magánban (Gaba medical Center), amit a védőnő ajánlott (!), mert a MÁV kórházban, amit szintén ajánlott, valamikor január közepére kaptunk volna 2 különböző időpontot (nehogy már egy napon el lehessen intézni, had vigyünk szegény gyereket ebben a téli időszakban 2x oda-vissza, ráadásul nincs kocsink, úgyhogy a taxi 2x ugyanannyi lett volna, mint amit most kifizettünk magánba...). Közben pedig már 9. hetesek vagyunk...Most itt voltak Anyukámék és elvittek kocsival (egyébként hozzánk közel van ez a Gaba). 10.000,--be kerül ez a 3 vizsgálat és rögtön megvan a lelet is. Hála Istennek nálunk minden rendben volt, azt mondták tökéletes baba :D :D :D és ráadásul olyan jól viselkedett, mindent eltűrt és még mosolygott is a doktor nénire :D
Képzeljétek el, Moci elkezdett nagyon nyáladzani és most már nem az egész öklét, hanem a hüvelykújját nyomogatja a kis szájába. Nem mindig sikerül beletalálni, de már egész ügyes :-))))Kicsit korai lenne ha már a fogai jönnének, nem?

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Köszi Lányok az infókat!!!!!
Amúgy milyen vizsgálatra kell még számítani ami hasonló bejelentkezős lesz?

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Bevallom, többet én sem tudok most...
Egy dolog van még, 2 hónapos korában kapja a következő oltást, arra nálunk szintén be kell jelentkezni a körzeti dokihoz.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Lica, Mumi
Ti a kukaccal csináltok vmit? Megoszlik a vélemény a fityma huzogatásról... Kinek mit mondtak róla??? Hogy kell alatta tisztítani?

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


tigris!
nekem a gyerekorvos (kint volt 2 napra rá, hogy hazajöttünk) azt mondta, annyira húzzam vissza, hogy a húgycső nyílása kilátszódjon. de tk amikor megnézte, csodálkozott is, hogy ennyire hátra lehet húzni Áronnak.
amúgy meg csak éppenhogy kell (nem is érzi), és a végét lemosni (vizes vattával letörölni), mert az a fehéres váladék ha pang, gyulladást okozhat.

szűrések:
a védőnő mondta, h ő kér időpontot a 4hetes teljes uh-ra és csípőszűrésre (ha neki nem megy, majd kér anyu). előtte csak a beutalóért kell elbattyogni a gyerekorvoshoz, ami amúgy is időszerű lesz, mert kell az oltás.

csajok!
nekem még sosem volt műtétem. mennyire normális, hogy a heg alatt kb ujjnyi vastag hurkában végig tiszta kemény a pocim?
OK, hogy ott felvágtak teljesen, és hegszövet van, meg gyógyulnia kell... de elég érzékeny. nem mondom, hogy jobban fáj, mint eddig, de szinte semmit nem javult.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hááááááááát, remélem, azért az első lány lesz nálam.
Azzal tudok bánni. :lol:
Nővérem van, szóval némileg zavarban is vagyok az unokaöcsinél, ha fütyiről van szó. :roll:
Bár, a sajátom azért más lesz........nem a saját fütyim!!!!!!!
Nem tervezek ilyenbe fektetni. :lol:
De majd nővérem kioktat, mit hogy kell, mert neki mindkettő van, fiú is, lány is.
Már nagyon várom, hogy úton legyen, mindent kapunk tőle!
Rengeteg holmit rak félre, mindent!
Szerintem matracon, pelenkázó feltéten kívül mást nem kell venni.
Ja, pelust! :roll: :lol:
Nagy segítség!
Lányok, ezek a csöppek nagyon nőnek, megy az idő!

Mumi, tegnap épp átváltoztatós-sminkelős-frizurás-fotós-esküvői fotós képeket nézegettem, egy oldalon kikre bukkantam?! 8)
Rád és férjedre! :lol:

Szép napot!
Jó babázást-élvezetes babázásra készülést...khm.....
:lol: !
zsuzska30
 
 


Tigris

Mi a kukaccal nem csinálunk semmit...és a védőnő sem mondta hogy kellene. Fürdetéskor megmossuk és ennyi, nem huzogatjuk...mivel ennyire megoszlanak erről a vélemények , én inkább nem csinálok semmit (több ilyen vélemény van mint az ellenkezője).
Képzeljétek, amikor voltunk uh-n és mondtam hogy milyen jól viselkedett - na, annak este megvolt az ára. A hajnali szopizás után (3 körül) már nem akart visszaaludni és fájdalmasan sírt, Apával felváltva nyugtatgattuk...2x aludt 1 órát. Tegnap este már jó volt, 3 óránként kelt, sőt reggel 6-tól 10-ig aludt. Azért mégiscsak megkavarta a kis kirándulás...csak este csapódott le....

Youlcsi

A heg alatti terület mindig is kicsit érzékenyebb lesz illetve van akinek érzéketlen - nekem. Kell egy csomó idő amíg helyreállnak a dolgok, szerintem ez normális, nem kell aggódnod.

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Köszi Juli és Lica a választ!
Kiv leszek mit mond majd a doki meg a védőnő jövő héten ha végre kapunk időpontot hozzájuk!!!

A heg: nekem furán érzéketlen. Nem nagyon merem még "fogdozni" sem, olyan hülye érzés. Kb. mint mikor vki a körmét húzza végig a táblán... De az tuti h nem kemény a poci alatti részem...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is úgy tudom, h kell tisztítani a kukijukat. Persze nagyon óvatosan. DE tényleg megoszlanak a vélemények. :roll: Arra kell nagyon vigyázni, h ne tapadjon le, mert amikor aztán azt "felrántják" nekik, az rettenetesen fáj! Emlékszem, mikor a nagyobbik unokaöcsémnek csinálták...húúú, az ellenségemnek sem kívánnám! :shock: Azt az üvöltést... :shock: :cry:

Youlcsi, a heg alatti hurka a varratoktól van! Én is megijedtem, mert nekem csak az egyik oldalon ilyen néha még mindig. Mondtam a doki bácsinak is, mikor a kontrollon voltunk. Azt mondta, h tök normális a dolog, majd felszívódik a "cérna" egy idő után és akkor már nem lesz ilyen!
Tigris jól fogalmazta meg, tényleg olyan érzés, mintha valaki végighúzná a körmét a táblán.

Zsuzska, kicsi a világ!!! :lol: Több helyen is felbukkanok a neten... :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


hahó!
blogon (alul [www]) fent van a születéstörténet!
de itt a link is:
születéstörténet

és BÚÉK!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi

Elolvastam, bőgés.... nagyon át tudom érezni. Bár mindegyik szülés más, de sok "közös vonás" van.

BÚÉK mindenkinek!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Boldog Új Esztendőt Kívánok Nektek és Családotoknak!

http://www.youtube.com/watch?v=1FUnHLX9SAM

Kép
zsuzska30
 
 


Youlcsi, én is megkönnyeztem a történetet!!!! :oops: :D Nem semmi, amit végigcsináltál te is!!!! DE a lényeg, h jól vagytok!!!!

Mi is Nagyon Boldog Új évet Kívánunk Mindenkinek!!!

Kép

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


BÚÉK mindenkinek!!!!

Nálunk elég hangosak a petárdák és tüzijátékok, csak remélhetem h Beni nem ébred fel rá...

Juli!Nagyon jó volt olvasni a történetedet!!! Te is megszenvedted kisembert elég szépen! De a lényeg h végre itt van...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Youlcsi, ettől anya az anya!
Mert mindent kibír a gyermekéért!
Elolvastam én is a születéstörténetet.....nagyon szívszorító, megrendítő és sajnállak és irigyellek.......:)
Remélem, a következő születéstörténeteid!!!!!!! :) kevésbé fájdalmasak lesznek és át tudod élni a babáid születését!

Hjaaaaaaaaaaaaaj, énisénis akarok babát!
Mindjárt pippantok is egy lh-tesztet, bááááááár, a tegnapi buláj után férj még nyomja az ágyat. :lol: Másnap van. :lol:
(remélem, ma még nem kétcsíkos)
5-kor értünk haza bál-diszkó, volt minden, egyik sz.rabb volt, mint a másik, de azért táncoltunk, nevettünk.
Úgy terveztem-igaz, évek óta-, hogy ez az utolsó Szilveszter, amit baba nélkül töltünk. De mostaztánmártényleg utolsó volt! :evil:

Tényleg elfelejthető a szüléssel járó fájdalom, szenvedés?
Mennyi idő után érzitek/éreztétek azt, hogy a kezdeti tiltakozás ellenére mégis jöhet majd kistesó?

További szép napot!
Tessék naaaaaagy puszit adni a kis pihe-puha zsömikre (arcocskákra) helyettem! Köszönöm!
zsuzska30
 
 


Zsuzska!
1 hét után a vágás már nem fájt annyira, úgyhogy akkor már nem volt érezhető nyoma a szülésnek. Hamar elfelejti az ember a "szenvedést". Kistesót vállalnál elég hamar utána, csak tudja az ember h még nem kéne, hisz itt ez a csöpp akinek nagy szüksége van ránk. Én legalábbis nem mostanában tervezem a kistesót.

Lányok képzeljétek, ma kijár nekem!!!
Férjem reggel hazajött szolgálatból. Mondta h fáj a dereka. Nagyon nehezen is mozgott meg ült le pl.
Lefeküdt aludni 13 óráig kb. Utána bekentem derekát izomlazítóval és kicsit megmaszíroztam. Kimentem babóval főzni konyhába. Egyszer csak azt veszem észre h uram mint egy öregember görnyedve áll és támaszkodik a konyhapulton. Csak így tudott fájdalom nélkül menni, állni ha a súlyt a keze tartotta. Fél óra volt 4-5 méter megtétele szegénynek. Aztán adtam neki felmosó fát h arra támaszkodva menjen, hátha könnyebb. Bevett 2 panadolt. Vár vele fél órát és ha nem hat ügyelet. Na hát nem hatott. Hívom az ügyeletet: 5 óra minimum mire kiérnek. Menjünk be inkább. Emberem menni alig bírt, nem hogy még lemenjen az elsőről és vezessen is! Mondom jöjjenek ki, nem tudunk bemenni. Uram közben előszobában félig fekvő helyzetben volt, mert fájt a dereka nagyon. aztán vhogy négykézláb bejött szobába. Én sírva szoptattam Benit közben...
Elkezdtünk agyalni kit kérhetnénk meg h segítsen lemenni uramnak. (Ugye senki rokonunk nincs itt, még a babót se tudom senkire hagyni...) Minden ismerős külföldön, vidéken vagy munkában volt. Na mondja férjem, h erőt gyűjt és lemegy ő a kocsihoz. Elkezdte felvenni a cipőjét. Hirtelen elvágódott az előszobában. Fél perces hullámokban jöttek rá a fájások a derekában és a combjába sugároztak. Én zokog kínomban h nem tudok segíteni neki. Csak a kezem tudta fogni, abba kapaszkodott, h enyhítsen a nyomáson a derekában. Közben Beni a kiságyban "dumcsizott". A telefonig nem értem el, mert akkor uram rosszabbul lett volna. Aztán vhogy nagy nehezen sikerült neki áthelyezni a súlyát a kezemről, így el tudtam menni a mobilomért. Hívtam az OMSZ-ot zokogva. Jönnek ahogy tudnak, de sok a melójuk...
Szerencsére kb 20 perc múlva ideértek!!! DE azt a tehetetlenséget h látod elvágódni a párod és a kínt az arcán, meg hallgatni a fájdalom miatt az üvöltését!!!! Én kész voltam.
A mentős adott neki egy algopyrin injekciót és elvitték honvéd kórházba. Isiásza van szegénynek!!! Ott kapott egy infúziót ami nem sokat hatott. Most kapja a másodika infúziót jelenleg! Nagyon remélem h ez már hat neki!!!
Itthon kemény fekhelyen kell aludnia. Neveti fogtok, de nem akartam h a földön feküdjön, viszont nem volt semmi kemény nagy anyagunk, így leszereltem a szekrény ajtót. Azon majd el tud aludni.
Nem tudom mi lesz velünk... Itt van Beni is, most szegény férjem is ágyhoz lesz kötve... Én mehetek majd boltba, meg csinálok mindent. Nem tudom h lesz. Hisz Benit nem emelgetheti ha sír és én nem vagyok otthon épp...
Valakinek van tapasztalata Isiász ügyben????
ELéggé el vagyok kenődve. Nem is ismerem ezt a betegséget, csak amit neten olvastam most gyorsban...

Ja és Beni mindeközben, mikor kint volt a mentő szó szerint "szart" az egészre. Nem is tudtam egyből tisztába tenni szegényt...

Olyan rossz az is h én nem mehettem be urammal kórházba. De hát nem nem vihetem magammal babót... Azt se tudni mikor engedik ki. Lehet h csak reggel.
Szóval én itthon sírdogálok, hiába mondja férjem telefonban h nincs semmi probléma. Vmi van ha ez előjött!!! És attól félek h ez állandóan visszatérhet majd neki mint nekem a vérzés....

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


sziasztok!

eloszor is BUÉÉÉk mindenkinek!

hazaertunk, az egesz napot reptereken es repulokon toltottuk..pff
es kozben na mi tortent?? megjott. puff neki.
szinte napra pontosan 2 honapja szultem, mostantol tiszta lappal indulunk ujra, es ragyurunk a babara (na persze most meg csak gyakorlunk, meg nincs meg a zold jelzes a dokiktol)

zsuzs: a szulesi fajdalomrol annyit, hogy szerintem nincs ami annal jobban faj ( a mutet sem lehet konnyebb - bar nekem volt nagy hasi mutetem egy jo nagy fuggoleges vagassal, es megis ugy gondolom, h a kitolasi szakaszt semmi nem uberelheti fajdalomban) es nekem ugye ott volt a nagy lelki teher is, h tudtam h nem is el szegenykem, es ugymond a semmiert szenvedek, de en mar ra par hetre es azota is csak arra tudok gondolni, h ujra szulni akarok.
persze lehet h nem nekem kellene errol nyilatkozni, hiszen en meg nem is tudom milyen ha van az embernek egy ikismanoja :(

puszi mindenkinek!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


tigris: ez borzaszto meg olvasva is. remelem holnapra hazaengedik a parodat. en nem is tudom mi ez a betegseg?!....

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Tigris

nagyon sajnálom !!!!De reméljük nemsokára jobban lesz a párod, sokat nem tudok én sem erről, de nem egy ritka dolog, sok embernek van. Szegénykém, most nem lehet könnyű neked, egyedül... :( Az én páromnak köldöksérve volt - azzal sem lehetett volna nagyon emelgetni - úgyhogy sürgősen megműtette még a szülésem előtt. Kitartás, ki fogod bírni!!!Fogd úgy fel, hogy valami miatt most muszáj így edződnöd...

Zsuzska

Én a fájdalommal, szenvedéssel úgy vagyok, hogy most úgy érzem sosem fogom elfelejteni... Viszont kistesót minél hamarabb szeretnék, ugyanis arra gondolok, akkor már tök jó lesz, hogy egy csomó dolgot már tudok és nem kell újra "belejönnöm". Szinte alig várom, bármennyire is hihetetlennek tűnik... :)

Képzeljétek el, Andris átaludta a petárdázásokat, pedig olyan durrogtatások voltak a házban, hogy nagyon durva volt...elaludt 11 előtt és csak 4-kor ébredt :D és utána 8-ig aludt, majd 13-ig, úgyhogy megajándékozott minket szilveszterre alvásokkal :D
És felfedezte a hüvelykújját - azt szopizza és azzal ringatja magát álomba...és elalszik egyedül :D Korábban is volt ilyen egypárszor, de most minden alkalommal :D

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Tigris, sajnállak!
Ha ott laknék a közelben, nagyon szívesen segítenék,
de sajnos, nem így van. :cry:

Én sem tudok erről semmit, reméljük, kiáll a fájdalom belőle és mielőbb hazamehet! A pozitív energiát tudom küldeni, mást nem.
:(
Ügyes vagy te, sokat kibírtál, ezt is ki fogod! Meg tudod oldani, ebben biztos vagyok! Egy virtuális ölelést küldök most Neked!

Lányok, úgy látom, tényleg felejthetők a kínok.
Örülök neki, hogy így látjátok!

Bixi, annál nehezebbet, lelkileg fájóbbat nem tudok elképzelni, mint amin te átmentél, és így jobban is fájt Neked, mint másnak-ebben a helyzetben főleg!
Ismerős körben is van egy nő, akinek lombikkal ikrei lettek-5,5 hónaposan világra kellett hoznia őket-nem éltek.
2 év után újra lombik-ikrek-koraszülés-a kisfiú pár naposan elment, a kislány él! És hála Istennek, virul is.
Nagyon aranyos, szépen utolérte a kortársait, kis zsömlés pofija van-vagyis már rég láttam róla képet, de nem látszik rajt, hogy koraszülött.
Azok a szülők is mindenen átmentek, de most boldogok.
A boldogság mindenhova odatalál, csak ki kell várnunk!
Kívánom Neked, hogy mielőbb a karodban tarthasd végre a babádat!

Lányok, nem tudjátok, van valami vírus? Beles?
Már vagy egy hete szurkál a fejem, szédülök, a beleim sem százasak, fájogatnak. :cry:
Egy új szert próbálgatok, a Mannaraxot, nem tudom, autoimmun betegséggel mennyire ésszerű immunerősítőt szedni....... :roll:
Azóta mintha rosszabb lenne ez a fejfájás, miegyéb.
Bio ősgabona, semmi vegyszer nincs benne, egy kolléganőm ajánlotta, neki ettől sikerült híznia. De ilyen áron........ :roll:
Hallottatok már róla?
Azt hiszem, cickafarkot fogok inni cickafarkkal. Az szokott segíteni, hogy elmúljanak az ilyen nyavaják, bár, a fejem így még sosem fájt-különös-vibráló, kicsit, mintha feszítené valami belülről.
Koponya MR után rosszabb lett....annyira bezsongtam attól?
Mondjuk, halálfélelmem volt, az igaz, rettegtem a bezártságtól, már üvölteni tudtam volna és szétkapni a berendezést.
Eddig csak sejtettem, de már biztos, hogy klausztrofóbiám van. :(

Vigyázzatok magatokra!
Tigris, férjnek gyógyulást, Neked kitartást!

Szép napot!
zsuzska30
 
 


BÚÉK!!!!

Tigris, nagyon sajnálom a párod is, meg a helyzetet is, amibe belekerültetek!!! :oops: :shock:
Sajna az isiászról én sem tudok semmit!!! KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyukádék nem tudnának feljönni 1-2 napra, h ne legyetek egyedül? :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


hali lányok!
azt hiszem, szépen begyulladt a csaszi hege :(
szerintetek :?:
HEG

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


tigris!
párodnak jobbulást!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


youlcsi: ez nem nez ki valami jol, szerintem meg kellene neznie a dokinak is, nehogy rossze vege legyen!! nekem anno begyulladt a hasi mutet utan a seb de nem nagyon foglalkoztam vele amig nem fajt. mondjuk addigra mar be is kemenyedett rendesen, meg egy kis helyen veralafutasos lett, igy ujra nyitni kellett h ki tudjak tisztitani. szoval szerintem jobb felni mint megijedni alapon nezesd meg!

zsuzs: hat ez a sztori sem semmi, nagyon eros emberek lehetnek..
en biztos vagyok benne, h jon a boldogsag kis babocak formajaban :)
a beleim nekem is jwlzik mostanaban h leteznek, neha csikranak kicsit, es ma mintha vmi nyalka felet is produkaltam volna, bar remelem rosszul lattam, mar csak 8 mg medrolnal jarok, mindjart vege.. :) juppi

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Youlcsi
szerintem is nézesd meg dokival, az a biztos...

Lányok, ti mit szedtek szoptatás alatt a bélbajra?
Én eddig semmit nem szedtem, mert tünetmentes voltam, de most előjött sajna...múltkor is így volt, nagyjából 2 hónapig tartott a tünetmentesség...
A terhesség alatt szedett Xalazin kúpot most már nem szedhetem, mert rá van írva hogy szoptatás alatt nem szedhető... :(
Kicsit elkeseredtem most, bíztam benne hogy a szoptatás alatt tünetmentes leszek...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Youlcsi, az a piros nagy folt is a gyulladás jele, vagy csak megnyomódott a bőröd a hasadon?!
Nem tudom, milyen a szép, a nővéremnek kötőszöveti gondja van, neki ujjnyi vastag a hege egy év után is és így is marad. Szegény.
De ha a lányok azt mondják, akkor biztos igazuk van, meg ha szerinted sincs rendjén, akkor tényleg nézesd meg!
Abból baj nem lehet!

Bixi, te is ilyen erős vagy, mint az általam említettek! Hajrá, gyógyszer monnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyon le! :lol:

Lica, nyilatkozni nem tudok. Belgyógyász megnyugtatott, hogy terhesség alatt nem fog kelleni a gyógyszer, hanem majd csak utána.
De apró dolgoknak is örülünk!
Pé-em lesz ma-holnap, ha nem jövök, akkor gyúrunk, vazze! :oops: :lol:
Hinnye, ma dolgozni kell menni.........jaaaaaaaaaaaaj, aztán jól meg nem vagyok.
Megint fejfájással ébredtem, bélszurka-piszka........... :cry:
Csak szédülés ne legyen! Már annak is örülni fogok!
Szép napot, jó babázást! Nem bab ázást! A bab hanyagolandó sztem ezen topik tagjainak......... :roll: :lol:
zsuzska30
 
 


Youlcsi, tényleg nem a legszebb a heged... szerintem is mutasd meg dokinak! :roll:

Lica, ezek szerint te sem sokáig voltál tünetmentes szülés után... sajnálom! (bár még mindig tovább tartott, mint nekem... :oops: )

Zsuzska, kitartás a melóhoz!!!! (átérzem, ma mi is elárvultunk, apa is ment dolgozni! :twisted: hogy nekem mennyire nem hiányzik a meló, pedig július óta itthon vagyok... :twisted: )
AZTÁN RÁGYÚRNI A BÉBRE, HA HAZAÉRTETEK!!!! Szeretnék már zebrás tesztet látni itt megint!!!! (nálunk úgy sem lesz rá esély egy jó darabig... :oops: )

Tigris, h vagytok? Párod?

Lányok, Dani pont ma két hónapos és ma reggel először átfordult a hasáról jobbra a hátára!!!!! Annyira büszke voltam rá!!!! :lol: (apa meg nem látta, csak megüzentem neki... :( )

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


csajok!
holnap bemegyek a kórházba...
az a féltenyérnyi piros folt is szerves része a heget körül ölelő piros sávnak...
a védőnő megnézte, ő még azt is látni vélte, hogy levedzik itt-ott :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Annyi dolgom van mostanában h bocsi ha nem írok...
Párom lábadozik...
Megyeget picit de még nagyon fáj neki dereka...
NA megyek alszom végre!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok!
BUÉK mindannyiotoknak!

Julcsi, szerintem nagyon meg kéne mutatni a dokinak. Nem lenne szabad keménynek lennie... A doki ezt már ránézésre ill. tapintással meg tudja állapítani. Illetve ha valami más miatt kemény, tapintással azt is meg tudja különböztetni. Mi is berongyoltunk a kórházba a hasműtétem után egy héttel, vaklárma volt. De akár nem is, úgyhogy inkább nézze meg.

A fura érzés jó sokára (talán 2-3 hónap), de elmúlik. Az érzéketlenség imitt-amott mindig meg fog maradni. Átvágnak pár idegszálat, amik közül nem mindegyik tud összeforrni ugyanolyanra, mint volt. De megszokja az ember, egy idő után természetes lesz.

Isiász: Emberemnek már volt, párszor. Leginkább nyáron, megizzad és kitakarózik és elég lehajolnia egy konnektorhoz és kész, "beakad". Három éve emiatt kellett plusz szabit kivenni nyaraláskor és külföldön dokit keresni. Kalandos volt :-( A jó az benne, hogy nem törvényszerű, hogy máskor is legyen. De nagyon fáj, és ahogy írod, annyira rémes a tehetetlenség... Hamar jobbulást kívánok!!!

Kép
manguszta
 
 


Zsuzska, lehet, hogy az immunerősítő nem a legjobb ötlet, hiszen az autoimmun azt jelenti, hogy túlműködik az immunrendszer. Lehet, hogy érdemes lenne megbeszélni a dokival?

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan Tigrisnek egy kis segítség: próbáljátok ki a kék Motto tapaszt. Recept nélkül kapható a patikában, 619 forint és sokáig elég. Minden benne van a leírásban. A férjem lumbágós, ezt használjuk, s 2 nap alatt teljesen helyrehozza.

A héten jövök kicsit bővebben és visszaolvasok.

Mindenkinek szép napot!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Köszi Veronika a tippet meg fogjuk próbálni!!!

Juli! Jobbulást és menj el dokihoz gyulladással. Mert tényleg nem szép... Nekem nem volt ilyen szerencsére...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok!

Reméljük, mielőbb rendbejön a férjed, Tigris!
De úgy látom, már jobb a helyzet!

Mangu, ma nem is vettem már be azt a Mannaraxot.
Én is így gondolom, talán Isten ujja volt, hogy 2 nagyvárosban sem kaptam sehol. Nem figyeltem a jelekre. :roll:
Pedig szoktam.
De most valahogy nem jutott eszembe.

Azt hiszem, beszélek a dokkerrel, mert amit írt november elején, valami hiperszuper Nestl- által gyártott port, ami hízlal, tápszer, szóval azt le kéne cserélnem.
Itt van 19 doboz, 6000 ft felett volt, és nem tudom inni, mert szétveti a gyomromat, annyira fáj tőle.

Nutridrinket akarok!
Attól híztam is és ízlik is. :roll:
49 kg vagyok megint.
Mondtam, hogy valószínűleg rotám van, vagy kiújult a Crohn?
Jellegzetes migrénes fejfájás, meg az a hasmenés volt este, cickát iszom ezerrel, bélen-gyomron segít, de a fejem majd' szétpattan.
Szörnyű.
Így dolgozni visító gyerekek között. (hajtépős smiley)

Konkrétan 28 gyerekkel vagyok délutánonként 1-4-ig osztályig. :shock:
Nehéz az élet...belevasalni a nadrágba........ :lol:
Megyek dógomra, megint duplacsíkos az lh. :oops: :lol:
Apajelölt már így néz: :shock: :roll:
De nem érdekel, majd nézhet így még napokig, de most nem! :twisted:
:lol:
Vigyázzatok magatokra és a babákra!

Youlcsi, mi újság?

Tigris, úgy olvastam egyébként először (biztos dyslexia lesz ebből), hogy párom már labdázik!-gondoltam, nagy baj már nem lehet........ :roll: :lol:

Jó éjszakát!
zsuzska30
 
 


hali!
kaptam AB-t (zinnat), és most újra kötözgetem... ha netán váladékozna, akkor legyen, ami szívja :)
doki szerint nem olyan rossz, mint amennyire megijedtem... de ha már ott voltam, úgy megvizsgált, hogy azt hittem, berosálok :shock:
azért legalább mindjárt rákérdeztem, hogy mehetek-e hozzá a 6hetes co-ra... elvégre nem ő műtött...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


zsuzs: nekem van itthon 9db Nutridrink, az en gyomrom ezt nem birja, uh nem is fogom meginni.
szivesen atpasszolnam!

kepzeljetek, ma voltam az uj nogyogyaszomnal: minden rendben szerencsere, de azt mndja leghamarabb meg 4! honapot kell varni a babaprojekttel.
azt mondta aprilis vegen menjek vissza hozza laboreredmenyekkel es kontrollvizsgalati eredmenyekkel a gasztros dokitol, hogy be van allitva a colitisem, es salofalkkal tunetmentes vagyok, es akkor probalkozhatunk.

az olyan sokara lesz :cry:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


bixi!
elrepül az idő gyorsan!
és ha áprilisban belevágtok, akkor akár pont egy év múlva már babázhattok is :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Bixi, szimpi a dokid! :-)
Az ome v. lanzoprazolnak ki kell ürülnie a szervezetedből a béb előtt. És általános vélemény, hogy legyen rendben a gyulladt belső a baba előtt, úgyhogy tuti a bélbaj miatt mondta a 4 hónapot. Azé', nem olyan rengeteg az, mindjárt elröppen! És ami fontos, hogyha közben mégis összejönne, nem kell parázni! A szervezet tudja, mi a jó neki, és nem mindenki a tankönyv szerint műxik!

Julcsi, jobbulást!!!!

Dani fordulójához nagy gratula! Korán izeg mozog, ez tökjó!!! :-)

Tigris apukának is jobbulást!!!
Verus, Zsuzska, millió puszi!

Kép
manguszta
 
 


jajj de jo h itt vagytok es kapom a pozitiv energiat! nagyon sokat segit :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Itt vagyok lányok, olvaslak titeket, csak sok időm nincs.. :(
Köszi mindenkinek a szorítást!!!

Majd írok ha végre lesz időm...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris

Örülök, hogy jobban van a párod és már "labdázik" is :-))))

Youlcsi

Örülök, hogy nincs baj a hegeddel, azért jó hogy elmentél dokihoz és megnyugtatott.

bixi

az tényleg nem sok idő...most ha visszagondolok a terhességre, szülésre és az azóta eltelt 2,5 hónapra, olyan mintha tegnap lett volna az egész, közben pedig amikor benne voltam a dolgok sűrűjében - terhesség vége, vajúdás - minden perc egy örökkévalóságnak tűnt...
És Mangunak igaza van, nem működik mindenki egyformán...a dokik is sokszor csak a sötétben tapogatóznak, aztán mondják az általánosságokat hogy bebiztosítsák magukat....Pl. engem a nőgyógyász dokim a terhesség vége felé el akart küldeni géndiagnosztikai központba amnion-szalag és többlet magzatvíz miatt, szülés után pedig antibiotikumot írt fel, mert nem húzódott eléggé össze a méhem. Géndiagnosztikába nem mentem el (a 38.-ik héten már minek, könyörgöm?), antibiotikumot nem vettem be (sajnos, kifizetni kifizettem) és hála Istennek nem lett semmi baj.


[/b]Youlcsi, Tigris, Mumi

bocsi, de felteszem még 1x a kérdést, hogy ti most szedtek valamilyen gyógyszert bélbajra ? (én most elkezdtem a Xalazin kúpot megint, mert sajna aktivizálódtam, bár nagy gondjaim nincsennek hálIstennek, se hasmenés, se szorulás, sőt amióta szültem, tök rendben van a székletem...csak most pici vért észleltem :cry:

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: