[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

én nem is tudom, tényleg van ilyen, hogy anyuka, jóccakát?
Annyira rossz lehet! Én nem is tudom, mit csinálnék...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Szegény Livi, remélem hamar elmúlik és mehet haza, legalább anya bennmaradhatott volna vele, és ha szopizik egy baba?

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


na, akkor a következő laptető legyen az, hogy Livike már otthon is van!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

 
 

Adryn, mit teszel még a spenótba? Hogy készíted?

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


gyerekek, én nem tudok semmit se csinálni moncsiék miatt...
Annyira féltem őket!
Tudom, hogy nem lesz baj, csak én hülye vagyok, és empatikus, és csak arra tudok gondolni, hogy szegény moncsi mit érezhet most :(

Moncsi, ugye tudod, hogy az egész topik most felétek küldi a pozitív energiákat?!

Hallottátok a híradóban hogy egy ötéves kisfiút erőszakolt meg két "tinédzser"? (10 éves és 15 éves...) :shock: :shock: :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sok-sok drukk Livinek!!!

Kép

Kép
rszg
 
 


Hát ez borzalom, hogy engedhetnek egy 9 hónapost az anyja nélkül :?: hogy meglehet rémülve, szegénykém :cry: :cry: :cry:

adryn: már 5 hósan ismerkedett az ízekkel :lol: úgyhogy vmi más lehet a bibi

nl: ne hallgass híreket! Borzalom

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Moncsi
mi is nagyon szorítunk értetek!!! :(

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Katka
remélem, nektek nem lesz ez a hörghurut...
lehet, hogy azért volt olyan hosszú csend éjszaka... :roll:
de hova mehettek??? :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ÉS aki be van oltva, az bemehet a kórházba??? Nem azt mondták, h a vírus akkor is emberben lehet és fertőzhet?????
Hát én nem is tudom, h mit csinálnék, h nem lehetnék a babával. Borzalom, bele gondolni is rossz, és Moncsi át is éli..... :cry: :cry: :cry: ++++++++++

Bea, örülök, h lényegében akkor jó a vérképe Majának.

Zita, meg neked is!!!!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Nemlajoserre nem is lehet nem gondolni, én is vacsikészítés közben végig erre gondoltam, remélem Livike holnap már anyával lehet! Moncsi, neked pedig kitartás!!! A lényeg, hogy ott meg fogják gyógyítani!!!

Én nem hallottam a híradóban, pedig ment a tv,lehet Majától nem hallottam :roll:
remélem minket is nem akar kivizsgálni majd ez a szörnyen alapos dokim, csak Szerdán viszem hozzá a vérleletet, mert akkor van tanácsadás.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


hát nem tudom hogy csinálhatnak olyat hogy egy 9 hónapos gyereket elszakítanak az anyjától... sztem ez felháborító. adnának inkább nekik külön szobát és anyukának meg szájmaszkot.

Bea: spenótot kicsi vízbe bele, pici sóval (én a legelejétől fogva teszek bele pici sót) kis gerezd fokhagymát (ezt miután megpárolódott a spenót kidobom). vagy egy krumplit dobok bele mellé főzni felkockázva és azzal sűrítem, vagy rizsliszttel (főzővízzel simára keverni aztán bele a spenóthoz) persze a spenótot turmixolom előtte.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


jaj azt hittem mire jövök már minden ok Moncsiékkal....nagyon szorítok, nem is értem miért nem lehet Livivel, jobb a nővéreknek egy az anyjáért síró babóca mint az ha adnának egy nyamvadt maszkot és egy elkülönített szobát?!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


nem tudjátok gyerekkórházba mentek, vagy egy felnőtt gyerekrészlegébe? csak mert anno a Budai gyerekkórházban 3000 ft/ éj volt, hogy maradhassak... a "felnőtt" kórházban ahol a szemét műtötték Korninak meg felvettek mint beteget és egy fillért sem kértek...szerintem még meg is érte nekik, hogy én gondozom és nem kell a nővéreknek..

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


qb. : sajnos nem a nővérek döntenek ...

KépKép
KépKép
adryn
 
 


hát igen tudom..de olyan szomorú...9 hónapos és szegényke azt sem tudja mi történik vele...hogy került oda, hol az anyu,,

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Mindjárt bőgök basszus, én EZT nem bírnám ki............ :cry: :cry: :cry:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Jaj,istenem,mire jövök :( :( :(
Moncsi
Szorítunk nektek!!!!

Ez tényleg felháborító,amit a kórházban művelnek :cry: :cry:

Csibb
Máténak jobbulást!

Gyönyörű gyerekeket láttam,csodaszép fotókon :wink:
Vendég
 


Sziasztok. nagyon szépen köszönjük mindenkinek!

Nagyon rossz!!! nem tudom elterelni a gondolataimat hogy éppen mit csinálhat. fél órája telefonáltam, azt mondták hogy fürdették és után elaludt.a foltjai maradtak , már amikor beértünk jobb volt neki, azt mondták nem változott azóta semmi. szteroidos kúpot kapott de ott nem adtak neki semmit mert várják a reakciót,stb..
ANnyira félek és nem láthatom nem lehetek mellette biztos nem tudja hogy mi van, hogy otthagytam :cry:
szoptatós anyák bemehettek de ugye én már nem szoptatom, na meg aki be van oltva h1n1 ellen.
nem tuodm itt van e fizetős szoba, de kérdeztem hogy hogyan maradhatnék mégis mellette és azt mondták erre nincs lehetőség

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


ja és nem tudom mitől lehet, mert a védőnő tanácsára nemrég elkezdett ilyesmit enni hogy danett, meg hasonló márkás pudingok, de szeirntem az már kijöhetett volna előbbis nem csak most. nem tudom mitől lehet.
rákérdeztem a kutyára is , de azt teljes mértékben kizárták, mert állítólag annak már rég ki kellett volna jönnie és az nem iylen

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


jaj igen bocsi mindenkitől, hogy csak Moncsiékra reagáltam..de nem megy ki a fejemből..hintás Lizi, és rszg Mátéja nagyon cuki!

Csibb Máté is gyógyuljon meg minél hamarabb, és most már csak jó hírek jöjjenek!


És babócák mind legyetek egészségesek, mosolygósak, növesszétek a fogacskáitokat, inkább köpjétek ránk az összes hozzátápit de ne legyetek betegek!!!Halljátok?!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Moncsi
És azért holnap bemehettek hozzá?Reméljük,hat a kúp és hamar kiengedik!!!!!
Vendég
 


Moncsi mikor viheted haza? Holnap mész hozzá gondolom, mennyi ideig maradhatsz nála?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Moncsi
És ha reggel beoltatnád magad,vagy ez már mit sem változtat? :roll:
Vendég
 


Nem mehetek hozzá mert látogatási tilalom van. és ilyenkor nincs látogatás. azt mondták ha nem kell neki gyógyszert adni lehetséges hogy a napokba hazajöhet.

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Gondolkoztam rajta hogy beoltatom magam, nemtudom mi lesz megvárjuk a holnapot és remélem jó hírekre kelek .. ha egyáltalán fogok aludni mert nem igazán fog menni nélküle ... :(

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Délután sétáltunk egyet:
Kép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Moncsi
Muszáj pihenned egy kicsit,mert kikészülsz!!!Minden rendben lesz,okos és ügyes kislányod van.Szorítok nektek nagyon!!!
Vendég
 


Moncsi: Figyelj! Nagyon rossz, hogy nem lehetsz vele, de most ez a legjobb, amit tehettél Lívi érdekében. Igaz, hogy nem lehettek együtt, de ő most így van biztonságban. Ez az allergia komoly dolog és most a lehető legjobb döntést hoztad. Ez az idő Neked hosszú, neki még nincs időérzéke és persze hogy hiányzol neki, de majd bepótoljátok, van rá egy életetek, de egy ilyen dolgot otthon nem lehet kezelni. Anyának lenni néha irtó nehéz és tudom milyen nehéz most Neked, de Lívi miatt erősnek kell lenned. Édesanya vagy és nem engedheted meg, hogy elhagyd magad.
Most azzal tudsz segíteni, ha fogsz egy papírt és leírod, hogy tegnap miket evett-ivott Lívi, volt-e benn valami újdonság. Nem használsz-e új mosószert, öblítőt bármit.... Együtt a pároddal beszéljétek át. Meg kell találni az okot, hogy több ilyen ne legyen! Csak ügyesen! Szuper anyuka vagy!
Lívinek meg szorítunk! ++++

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


jaj, moncsi, nagyon sokat gondolunk Rátok!!!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 



Moncsi és telefonon értesítenek, hogy hazahozhatod?

sotske nagyon helyesek vagytok!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Bea
Ez a kiflis eszméletlenül édes :lol:
A fürdőset nekem nem nyitotta meg :roll:
Vendég
 


frissítek és látom fellettem van már hsz :lol:

Adryn, köszönöm
Sotske, köszi, ti is édesek vagytok, de jó neked, most elképzeltem milyen jó lenne Majából 2 lenne :lol: :lol:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


QB
Köszi.

Bea
Köszi.Igen,szuper dolog ikres maminak lenni :wink:
Vendég
 


Moncsi
És ötleted sincs,hogy mitől lehet?Mit csináltatok,hol voltatok tegnap?
Vendég
 


Moncsi, drukkolok, hogy Lívia mielőbb újra veled lehessen! Nagyon nehéz lehet, de kitartás, hallgass Katkára!!! Túl lesztek rajta!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Bea jó a kiflis kép! Sajna csak azt tudtam megnézni, mert újra indult a gép :( félek ha megnyitom, megint ledob :( vacak gép..

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Bea: az utolsót nekem sem nyitja meg :? kiflis videó: :lol: :lol:

én nagyon nem értek egyet azzal hogy hazaküldtek Moncsi. egy szoptatós anyuka nem hordozhatja a vírust ha nincs beoltva??? ez akkora baromság hogy hihetetlen.. mondjuk engem tuti ki nem toloncolnak onnan ha ilyenre kerül a sor az hétszentség. sok erőt neked az éjszakához. sajnállak :roll:

Sotske: nagyon szépek vagytok!!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adryn: Karanténnal nincs mit tenni.... Vagy elviszed a gyerek vagy otthagyod, de be nem mehetsz.... Ez van.... Gyerekosztályon súlyos betegek is vannak, akikre komoly veszélyt jelent a járvány.... Nem tudják jobban csinálni.... Sajna. Ez van.

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


de Katka.. ez ok, ezt tudom. (anyum fertőző osztályon dolgozott míg meg nem születtem anno) de ez kivételezés .. mert ugye 1. a szoptató anya is hordozhatja a vírust, 2. bebizonyították hogy a H1N1-gyel beoltottak is hordozhatják a vírust és ugyanúgy fertőzhetnek, csak ők nem lesznek betegek. szóval ez csak egyszerű baromság a kórház részéről.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Húúúúú! Moncsi nagyon sok erőt kívánok Neked/Nektek! Reggel remélem jó híreket olvashatunk!

Én csatlakozom Adrynhoz, nem hiszem, hogy hagytam volna magam elküldeni, ha mást nem azt kamuztam volna, hogy szoptatok még, még akkor is ha már nem.

Bocsi másra most nincs energiám, mert megkértek tegnap az oviban, hogy ma ne menjen Levi mert csúnya zöld taki jön az orrából. Árgus szemekkel figyeltem ma, de még csak sárga sem volt, nem hogy zöld.
Na mindegy, szóval elfáradtam ma.
Jó éjt, próbáljon mindenki aludni!!

Kép

Kép
gabka77
 
 


9 hós Máté baba nagyon helyes!!!

Sotske, nagyon szépek vagytok!!!!

Kiflis Maja jól beájult... :lol: Fürcsiset nekem sem nyitja meg.

Ez a karanténos dolog mindkét oldalról érthető, de én most csak anyatigrisként tudok gondolkodni. :evil: :evil: :twisted: :twisted:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Hát én is csak a Livivel kapcsolatos hsz-eket olvastam végig.
Azt hiszem engem sem lehetett volna hazaküldeni, és egyetértek Adrynnal. (CSak halkan jegyzem meg hogy én ebben az esetben bizony a betegjogi képviselőhöz fordultam volna, mert szerintem is joga van az anyának a gyerekkel lenni :roll: és most mondja Gábor amit Adryn is hogy értelmetlen hogy nem engedték be.)
De kitartás Moncsi, most biztos kezekben van meggyógyul és hipp-hopp otthon is lesz. Mennek a drukkok!!!! Kitartás!!!

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


hja, hát én is így, hogy akkor a lelőtt sérültet se veszik be, ha nincs oltva? :shock:
A gyerekhez hozzátartozik az anyja, mint a szeme, vagy a füle, azt se hagyják kint.
No de nem is csodálkozom...

Kiflis Maját én nem nézek, nekem mindig lefagy a gépem az oldaltól :(
youtube-ra nem rakjátok inkább a videókat...?

És ezzel búcsúzom is, jó éjszakát, Moncsinak pedig egy hatalmas ölelés, és puszi!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Hú,
Moncsi, nagyon-nagyon szorítok. Elképesztő, h nem lehetsz Livi mellett a kórházban, és nagyon erős csaj vagy, hogy ott tudtad hagyni a lánykát ilyen feltételek mellett is! Drukkolok, hogy Livi mielőbb hazajöhessen. Remélhetőleg már holnap.
És tényleg gondoljad át, mi minden történt veletek tegnap, ami ma reggelre ezt okozhatta. Pl. szúnyog nem lehetett? Samunak brutálisan be tudnak dagadni a szűnyogcsípései... És itt anyuéknál tegnap találkoztam néhány szúnyoggal, gondolom a jó idő előcsalogatta őket...

Csibb, jaj, remélem, h nem tüdőgyulladás. Bár akkor magas láza lenne Máténak, vagy nem?

Gabka, lehet, h az oviban a sárga-zöld egy kategória. Azért annak örülök, h csak felesleges para volt, és Levi jól van... És Lili?

Katka, nálatok is jobbulást mindenkinek! Szegény Peti, remélem, nála nem lesz csúnya hörghurut a vége.

Sotske, nagyon tuti ez a kép. A három grácia :) Szépek vagytok.

Rszg, Máté fotósorozata szuper!

Bea, ez a kiflis videó megmosolyogtatott, köszi. Édes nagyon.

Én is nagyon fáradt vagyok, és bár anyu tök sokat segít a csimóták körül, azért mégsem otthon vagyok, és valahogy jobban kimerítenek a napok... Bár ma csináltam egy pizzát és főztem narancslekvárt, csak a melóval nem haladtam. Balázs csak holnap reggel jön utánunk, addig meg bulizik. Tegnap egyetemi barátaival mentek el egyet sörözni, ma meg a húgáékkal. Azt hiszem, hamarosan én jövök, és kiveszek egy-két estét :wink: :D Csajok, egy mozi?
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Moncsi kitartás, próbálj aludni..

megyek én is..

kérek holnap jó híreket!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Moncsi: Líviának drukkolok, gyógyuljon meg hamar!!!
kisheli
 
 


mint tudjátok, én már ezt átéltem 3 és fél hétig, úgyhogy tudom, milyen nehéz, de ennek ellenére én is Katkával értek egyet.
mi sem látogathatjuk meg pl. apukámat most...
tele van a kórház legyengült beteg gyerekekkel, arra biztosan nincs lehetőség, hogy minden gyereknek adjanak egy külön szobát, hogy az anyukája ott lehessen. ez szállodában működik, kórházban nem. legalábbis nálunk...
most a legfontosabb, hogy Livi meggyógyuljon. ez a helyzet valószínűleg Moncsinak a legrosszabb, ezt ki kell bírni, nem fog sokáig tartani! Livit meg körbeudvarolják a nővérek, és hamar eltelik neki a bent lét. bízzunk benne!
most már nem sok értelme van beoltatni magad, Moncsi, mert 2 hét, míg a védettség kialakul..

viszont meggondolandó mindenkinek, hogy ilyen esetben csak akkor mehetünk be, ha be vagyunk oltva! :roll:

persze, hordozhatja az is aki be van oltva, de sokkal kisebb eséllyel, mint aki nincs.

szerintem...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


jaj, hát ma nagyon szép fotókat tettetek fel!!!
Eszti gyönyörűek vagytok, és nagyon hasonlítanak rád a csajok!

Máté druszánk is nagyon helyes kishapsi! :wink:

Lizi huncutka is tündér!
(mindjárt visszaolvasok, mi ez a húsmizéria...)

videót még nem néztem :oops:

köszi a drukkokat, de most inkább Livire koncentráljatok, Máté biztos hozza a formáját, és most már csak gyógyul! :wink:
kopp-kopp-kopp

sokat gondolok Moncsiékra!!!

ja, és apukámat kedden műtik, térd alatt vágják, és nem mehetünk be hozzá, hogy tartsuk benne a lelket... :cry:

és én most megiszom egy jager-tonikot narancskarikával. ezt délelőtt elterveztem, és most meg is csinálom! 8)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: