Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Gondoltam megnyitom ezt a topicot, mert meg nem talaltam ilyet, es ma csinaltam egy pozitiv tesztet!!!!!!!!!!!!!!!! 2.5 eve varunk erre a babara!!!!!!!!!

Biztos vannak mar elottem joparan akik 2004/2005 telen fognak szulni, ugyhogy remelem megtalaljatok ti is ezt a topicot!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo!

Én még babonából nem mertem megnyitni ezt a topikot, de tegnap már beléptem a 11.hétbe és most már kinőtem a "Pár hetes terhes vagyok (3-10 hét)" topikot.
Nagyon örülök, hogy itt vagy és probléma-mentes babavárást kivánok.
Sajnos nekem az előző terhességem a 8.héten megszakadt, de most úgy tűnik, hogy minden rendben van. Jövő hét szombaton megyünk nyaki redő UH-ra.

Barbara
babar
 
 


Sziasztok babavárótársaim!Kép

Én ma vagyok a 10+2.napon..., az
elején őszint nagyon izgultam, hogy téves,
vagy valami, de Képott van!Igaziból!KépKép
jövő hét kedden csináltatok 4D ultrahangot,
és azt lehet majd videjón nézniKép
Dodo!egyébként az ilyen korai terhestorna
nem tesz rosszat, mármint nekem azt mondták,
hogy várjam meg a 12.hetet, és csak utána
kezdjem...!
?
Egy kicsit még most is izgulok, félek,
hogy nehogy elmenjen a babucim!...mikor
múlik el ez az aggódás?
No, mindenkinek gratula, aki itt lehet velünkKép!
eszti
esztyx
 
 

 
 

Sziasztok!

De jo hogy megtalaltatok! Remelem jo kis csapat lesz itt! Sokat olvastam az oszieket, szerettem volna odakerulni, de nem sikerult. Nem baj, jo lesz ez a teli topic is!!!!!

Koszi a gratulacioka!!!!!!!!!!!!!

Hat a terhestornat a doki felesege tartja, ugyhogy ugy gondolom o tudna, ha nem szabad. de ez nagyon konnyu, lightos gyakorlatosbol all am! Inkabb nyujtas meg ilyenek.

Ma voltam reggel kepzeljetek mar vervetelen, mert a doki berendelt rogton tegnap mikor felhivtam. Levettek 8!!!!! kemcso vert! Ja, meg vizeletet is kellett leadni! Ugy faj a karom, hogy csak na!!!!! Jovo csutortokokn megyek elso UH-ra!!!! Akkor leszek 5+4!!!!!
Akkor mar azert biztosan latszik valami!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Ma vagyok 10+6.
Ma voltunk UH-on. Voltak kezdetben gondjaim, mert sajnos véreztem, de úgy tűnik, nem okozott problémát.
Mi is felvetettük a mai UH-ot és két hét múlva kell mennem a következő (12 hetes) UH-ra.
Viszont még egyáltalán nem voltam vérvételen. A dokim azt mondta, ne csináljak semmit, pihenjek. Még a kiskönyvemet is csak ma kértem ki.
Hát röviden ennyi.

Csilla
spectro
 
 


Szia Eszti!

Én is majdnem annyi idős vagyok, mint te 10+1. Március 9.-én volt az utolsó vérzésem! Kép
Mi is jövő héten megyünk 4D-re, mert akkor nézik a nyaki redőt a Down-kór miatt.
Én megkérdeztem a dokimat és szerinte nyugodtan tornázhatok, persze a hasizom gyakorlatok most felejtők. Én Rékucival tornázom és szerintem elég jó, valamint hetente egyszer jógára járok. Ott a tanár mindíg mondja, hogy mit igen és mit ne csináljak.

Barbara
babar
 
 


De jó! Milyen gyorsan sokasodunk!!!
babar
 
 


Csilla!

Es milyen volt a verzesed? Piros vagy barnas? Mert nekem is mondta a doki, hogy hivjam rogotn ha ilyen van. De jo hogy nem lett bajod. Remelem nekem sem lesze semmi. Probalok nem gondolni ra.
Ja, meg nagyon varom az elso UH-t, hogy lassam hogy minden rendben!

Tenyleg milyen jo, hogy ilyen sokan lettunk fel nap alatt!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Ja, igen, hasizmot azert en sem csinalok!
Azt tenyleg nem szabad!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!

Pont dokihoz mentem, már a váróban ültem, amikor éreztem, hogy hirtelen annyira megfájdult a hasam, mintha meg akarna jönni. Éreztem már ilyet máskor is -előző terhességemnél is - nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. De éreztem, hogy mintha jött volna belőlem valami. Elmentem volna WC-re, de pont hívott is már be a doki. Elmondtam neki, hogy miért is jöttem, mondta, hogy akkor megvizsgálna. Elkezdtem vetkőzni és akkor láttam, hogy tiszta vér a bugyim. Azért megvizsgált. Teljesen friss vér volt.
Azért is írtam le a történetemet, ha bármelyikőtöknél előfordulna vérzés, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, oké??? Kép
spectro
 
 


Ki, mikorra van kiírva? Hol fogtok szülni? Milyen neveket választottatok?

Tipp: Ha valaki kezdeti székrekedéssel kűzd, bátran ajánlom neki a Danone Activiat. Én eddig 3-4 naponta jutottam vécére, és most szombattól elkezdtem napi egy joghurtot enni és csodákat tett. Nem mondom néha kellemetlen, mert ha rámjön az ihlet, akkor rohanás van (tegnap pl. a Bazilikánál - kicsit sem volt ciki Kép).
Nem akarlak ilyen dolgokkal traktálni titeket, de nekem ez nagyon komoly gond volt és olyan boldog vagyok, hogy megoldottam!
Már csak az egész napos émelygés van, de remélem a 12. hét után az is elmúlik.

A vérzéssel kapcsolatban annyit, hogy nekem a magzat elhalásnál barnás folyásom volt és az jelezte a bajt. Kép

Barbara
babar
 
 


Sziasztok!
Bevallom nem nagyon szoktam ilyen társalgási formát választani, de nagyon tetszik a topik, és úgy gondolom tök jó lesz télig együtt beszélgetni mindennapos dolgainkról.Mi tegnap töltöttük a 11.hetet. Van egy kis előéletünk, így izgulok, de innentől talán minden rendben lesz. 2003 januárban volt egy elhalásos veszteségünk 10 hetesen. Júniusban spontán vetélés, Novemberben szintén. Ezután új orvost kerestem, aki "kiderítette", hogy eléggé problémás a hormonháztarásom, ez lehetett az ok az eddigieknél. Azóta gyógyszerrel tömnek a progeszteron pótlása miatt. Ettől kicsit olyan vagyok, mint 1 részeg, de már csak 2 hétig tart. Tegnp voltam UH- Szabolcs utca- és mozgott a lába-legalábbis a doki ezt mondta...én csak foltokat láttam KépÍrtátok, hogy néha olyan, mintha nem is lenne. Én is állandóan tapizom a hasam hátha ettől tudni fogom , hogy mikor van baj....volt egy nap az elején, mikor nekem is volt barna folyásom...a doki azt mondta ez a gyogyszertől ( Utrogestan) van.Dec.16-ra vagyok kiírva...remélem minden ok lesz, mert minden nehézség ellenére imádom ezt az állapotot.
Sok szerencsét Mindenkinek, mert a dokim szerint az élethez szerencse kell Kép
Sziasztok
Hulcsi

hulcsi
 
 


Sziasztok!

Dodo!
Ahogy a friss-ben igértem, benézek néha ide hozzátok, hátha mint "öreg" van valami ötletem erre-arra! Persze nem akarok minden áron okoskodni, :o löjjetek le, ha ugy tünik!

Annyira persze én sem lógok ki közületek, mert nov. 9-re vagyok kiírva, most léptem a 17. hetembe. Annyira jó érzés, hogy már érzem a bébim mozgolódását! Kép Kép Kép Olyankor mindig megszünik a külvilág, néha még mosolygok is magamban. Nem tom´ a kollegáimnak feltünt-e már! Kép

Ti mikor mondjátok meg a munkahelyen a nagy hírt? En jol kihúztam, mert csak diszkréten a munkaügyesnek szóltam korán, 12 hetesen meg 2-3 lánynak. A többiek szerintem még nem fedezték fel. Illetve a közvetlen fönökömnek hétfön (16 hetesen) megemlítettem!

Hulcsi!
Nagyon szorítok, hogy most minden rendben legyen, biztos embertpróbálo év van mögöttetek! De Karácsonyra már babázhattok! Kép

Barbara!
Köszi a Activás ötletet! Hasonló cipöben járok mint te, igy vettem glicerines végbélkúpot, de biztos megijedt Kép a bélrendszerem, mert még nem használtam, rendbe jött a dolog. De ha újból elöfordul több napos kimaradás, biztos, hogy elöbb az Activalt próbálom ki. Mégiscsak jobb itt felül "fogyasztani"! Kép

Eszti!
Ne aggódj, azzal többet ártasz, mint használsz! Különben, mivel nekem már van egy 12 éves nagylányom is, tudom, hogy ez a fajta aggódás SOHA nem fog elmúlni, csak mindig más dolog miatt fog "fájni a fejed"! De fö az optimizmus! Kép

Marica
marica69
 
 


sziasztok, csatlakozom!
ma vagyok 10+4 napos..Kép
azt látom, hogy itt jóformán napközben írtok..én inkább esténként tudok feljönni, de azért remélem, hogy emiatt nem fogtok kiszorítani (sajnos, erre volt már példa).
lekopogom, nekem eddig semmi baj nem volt, remélem, nem is lesz!
pá!
Ui. Monor környékiek vannak?
Kép
ezerjó
 
 


Sziasztok!
Ma vagyunk 11+3 naposak Kép
Én is most irok először de szeretném ha befogadnátok,eddig mindig csak olvasgattam a tropikokat,de hozzátok szólni kellett Kép
Bár inkább eddig a lombikosakat,mert mi meddő pár voltunk 3.5 évig megjártunk mindent de a lombikra még nem voltam felkészülve.Aztán most meg itt van ez a kis baba a pocimban,az élet csodákat produkál.

bea
beatron
 
 


Nekem az uh-on és egy szülésznő is azt mondta ha fájdogál a hasam vagy egy kis barnás pecsételés van akkor egy nyeletnyi konyakot kell inni(izomlazitó)és lefeküdni az oldaladra Kép
Amugy tegnap voltam uh-n és már a babuci 5cm a fejmérete 1,8cm a nyaki redő is rendben van.Ezen is tul vagyunk.Nektek a melletek mennyire fáj?
Nekem nagyon,kb 6-7cm-t nagyobbodott eddig!!!!
eddig sem volt kicsi de mi lesz a végére Kép
mindenkit puszilok és vigyázzatok magatokra és a babátokra

bea
beatron
 
 


SZiasztok babások!Képolyan jó ezt leírni!Kép

Találtam egy könyvet az a címe,
Téli gyerekek-aranyos, (Dea Trier Morch)
Egy kicsit tartok tőle, hogy milyen
lesz télen terhesnek lenni...Mármint
iszonyúan örülök, csak én nagyon fázós vagyok
és olyankor imádok ülőfürdőzni, namost azt
nem lehet, meg csúszásveszély, meg minden...
és a kicsi is kijön és szegény úgy fog fázni!!
Ezerjó!
Ne hülyéskedj!Miért szorítanánk ki, itt mindenki nagyon örül egymásnak!Kép
Szeretnék már túl lenni a 12héten, akkor egy
kicsit fellélegeznék!...úgy szeretném ezt a kis babót...Tegnap született a párom nővérének meg a gyerekeKép, olyan cukkki volt, iciripiciriKépKép,és mondták neki rögtön, hogy jön az uncsitesó isKép
Csak jöjjön...Most ezek után, hogy láttam ezt a kis csöppséget még rosszabb lenne elveszíteni!!!

Torna-lehet, hogy én is belevágok, hiányzik már a mozgás, a jóga az nagyon jó ötlet!!!
Az szupi, most keresek is valami jóga helyetKép
ha tudtok jót, szóljatok!Kép
Ha van esetleg babókrólképetek rakjátok fel, én is felrakom majd a jövő hét keddit!Kép
Beatron!Nagyon gratula, ennyi idő után biztos még csodálatosabb az egész!Örülök,hogy sikerült!KépKép
MIllió puszik, eszti
esztyx
 
 


Szia Beatron..Kép
ez tényleg csoda..bár ilyenkor mindig arra gondolok, hogy inkább pszichés gátja lehetett a meddőségeteknek, nem? (nem sikerült, kudarcérzés, kétségbeesés..)
a mellem nekem is fáj..a melltartóimat kinőttem..esténként alig tudok hason aludni, de most már, ha oldalt fekszem, a lenti (a matraccal érintkező) borzalmasan fáj..pedig 85 b vagyok..Kép nem tudom, mi lesz később..Kép az uram mindenesetre örül neki..Kép

és gratula!

10+5

mikor szülsz? és hol?
ezerjó
 
 


Esztyx, a jógát én is csináltam, de nem igazán mertem..pedig több mint gy éve gyakorlom..ha otthon szeretnéd végezni, a Magyar Könyvklubnak van egy kiadványa, és abban van direkt terheseknek szóló gyakorlatsor is..légzés (mélylégzés), hátizom, mit tudom én..medenceizom..ha jól emlékszem, Jóga mindenkinek a címe.(egy német nő írta, asszem).Kép
(én jobban szerettem itthon, mint teremben, mert zavart, hogy a nagy öregek ügyesek, én meg bénázok..))

ja, és jó reggelt mindenkinek!
ezerjó
 
 


most megyek, majd még benézek..sziasztok!
szép napot!
ezerjó
 
 


SziasztokKép

Ahogy az sejthető volt, a "Friss..." topicban nem túl nagy a nyüzsi, úgyhogy bejelentkezem hozzátok isKép Én a 8. héten járok, de galád módon csak jövő héten fogok tudni elszabadulni dokihoz. Egyébként van egy 17 hónapos kisfiam, Gergő. Elvileg nem lesz sok különbség a két gyerkőc szülinapja között, mert Gergő dec.31-én született, a tesó pedig (legalábbis a Babanet kalkulátora szerint) jan.6-ra várhatóKép Egyébként apának meg dec.25-én van a szülinapjaKép

Téli terhesség: Én nagyon örültem, hogy télen voltam nagypocakos, meg most is akkor leszek, mert jóval könnyebb elviselni a kánikulát kisebb méretű pocakkal. Meg így az elején a kívánós időszakban jóval nagyobb a friss gyümi-zöldség választék. Ráadásul pont akkor fog a gyerkőc hozzátáplálódni, mikor mindennek szezonja vanKép

Mellfájás: Hát az én kisfiam még mindig szopizik, így nekem most még nehezebb elviselni a mell-érzékenységet. Bár mostanában mintha javult volna a helyzet (kopp-kopp). Viszont egyelőre nem akarom elválasztani, csak ha magától nagyon nem akarja majd abbahagyni.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Ez a topik egyre jobb és népesebb! Itt volt már az ideje megnyitni! Köszi Dodo!

Cicifájás az nekem is bejátszik! Eddig 75B voltam, de méretes lufikáim kezdenek nőni. Hason fekvés az már nem nagyon megy, ráadásul ha belehajtok egy gödörbe, már az is fáj. Nem vagyok én ehhez hozzászokva!!Kép Én eddig a kismellűek táborát népesítettem! Nem mintha nem nézne ki jól!
Nagyon sokat kenegetem, hogy nehogy kirepedjen, nem szeretnék szoptatás után tasakokkal járni!
babar
 
 


Szerintem a téli szülésben az a gáz, hogy nem tudunk majd olyan gyorsan kimenni a szabad levegőre. Aki nyáron szül, az már 5-6 nap után kikocog a gyerekkel, mi meg ha kifogunk egy latyakos időt, akkor senkinek nem lesz kedve kimenni a hidegbe. Majd meglátjuk!
Reméljük még nem most jön a jégkorszak! Kép
babar
 
 


Babar, igazad van, de Tüninek is..szerintem is jobb kis pocakkal átvészelni a nyarat..nem bírom a meleget, így pláne örülök, hoyg téli gyerek lesz..néha azért eszembe jut, hogy milyen nagykabát fog rám jönni?
Kép)

mikorra vagytok kiírva? a babóm dec. 20-ra, de remélem, előbb meglesz..karácsony környékén elég kiábrándító egy kórházban feküdni..Kép
ezerjó
 
 


Én dec. 14-re vagyok elvileg kiírva, de mivel 32 naposak voltak a ciklusaim, szerintem legalább 18.-a lesz belőle. Én a Szent Istvánban fogok szülni, remélem az ünnepekre való tekintettel nem leszünk sokan! Egy barátnőm szült márciusban és még a folyosón is vajúdtak a kismamik. Most éppen bővítik a szülőszobákat, így mi már szép új helyen fogunk vajúdni.
babar
 
 


EzerjóKép

Beköszöntem a "Pilis" topikba, majd kukk be.Kép

Pusz, Lina
lina
 
 


Sziasztok!

Lányok, hogy Ti hogy "szaporodtok" ! Kép
Ez szuper!
Megpróbálok egy kis táblázatot szerkeszteni, hogy egyszerübben képbe legyünk az idöpontokról. Ha van kivánság, ötlet, akkor jelezzétek! KÖszi!

Anyuka neve
marica69
 
 


Bocs, nem akartam elküldeni, mert nem látszanak a táblázat rácsai, de majd megpróbálom korigálni.

Marica
marica69
 
 


mi kezdjük a decembertKép
dec.1-re vagyunk kiírvaKép
eszti
esztyx
 
 


Köszi mindenkinek a gratulákat!Mi dec.12-re vagyunk egyenlőre kiirva.Ezerjo hát nem tudom ezt a pszihés dolgot,biztos van benne valami,sőt...Kép alapban hormonális probléma volt,egyáltalán nem volt mensim gondolhatjátok...aztán egyszer csak kb 2,5 év után azt mondtam vége,abbahagytam minden gyogyit és utána pár hón.után megjött magától Kép nem tudni miért.Aztán kiderült a férjemnek nagyon rossz a spermaképe,de a lényeg hogy itt ül babó a hasamban KépAmikor elmentem a dokihoz azt mondta lehetetlen,pont tegnap mentem vissza hozzá és olyan őszintén őrült nekünk olyan jol esett.Ja amugy én miskolci vagyok itt fogunk szülni a doki neve Dr Berkő Péter a szentpéteri kórház női részének igazgatója Kép
Babar neked nem mérték még még a babót?nekem az alapján mondták az időpontot mert nekem meg 46 napos volt a ciklusom.Vettem egy melltartót 90D Kép milesz ennek tényleg a vége Kép
Hason én semnagyon tudok aludni de ha lábam felhuzom ugy még jo,csak a férjem képzeljétek átfordit éjszaka hogy nehogy megnyomjam a babót Kép
Tényleg nektek mit szólt hozzá a párotok hogy babó lesz?
puszi mindenkinek

bea
beatron
 
 


jaj, az enyém nagyon örült! Kép (ő jobban akarta, mint én a tervezésnél. bár, az igazság az, hogy ő csak úgy becsúszott. egyszer nem védekeztünk, és tessék..én későbbre terveztem volna, de sebaj..Kép!
ezerjó
 
 


Lina, megnéztem a fotót, tündér! Kép

lányok, három napig nem leszek, elutazunk kicsit pihenni..Kép
vasárnap leszek, és majd benézek!
mindenkinek kellemes hosszú hétvégét!
pá!
ezerjó
 
 


Ezerjó, nagyon kellemes pihenést!
Kép

bea
beatron
 
 


Én dolgozni fogok Kép
Viszont 1-én utazunk!!!!
Görögbe megyünk nyaralni Kép
Mindenkinek aki hosszú hétvégés,jó pihenést kivánok!

bea
beatron
 
 


Sziasztok lányok!

Nálunk nagyon nagy volt az öröm, mivel a műtét utáni három hónapos eltiltás után azonnal összejött. A férjem egy tündér, vigyáz rám, takarít helyettem és mindent megtesz értem. Minden este puszit ad a hasamra és álmában simogatja. Persze néha túlzásba viszi a féltést, de mindegy. Egy dolgot kért, hogy lehetőleg ne hízzak bálna méretűre, de ez nekem sem célom!

Hétvégére mi is elutazunk a Tiszára egy kicsit csónakázni és horgászni! Már nagyon várom, bár amilyen idő van lehet, hogy a horgászást és a csónakázást a kertben is meg fogom tudni oldani úgy szétázik minden! Kép

Barbara
babar
 
 


LANYOK!

SAJNOS ELMENT A KISBABAM.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


<pre>
Anyuka neve Szülés várható idöpontja Kórház neve
Marica november 9. Szeged, Klinika
Eszti december 1.
Beatron december 12. Miskolc/ Szentpéteri K.
Barbara december 14.
Hulcsi december 16.
Ezerjó december 20.
Dodo
Csilla
Tüni január 6.</pre>
marica69
 
 


Dodo, nagyon sajnálom! Kép Kép
Ezt orvos állapította meg, vagy "csak" vérzel? Az még nem biztos, hogy azt jelenti!!

Lányok!
Várok még ötleteket, mivel lehetne böviteni az adatokat. (Pl: anyuka kora, babák száma, neve, stb.)

Ezerjó! Jó pihenést, vigyázz magatokre!

A párom alig akarta elhinni, hogy végre sikerült (1 év "munka" után), de nagyon örült neki! Jobban, illetve felhötlenebbül tudott örülni, mint én, aki teli voltam (vagyok?) aggodalommal! De csak optimistán! Kép
Már én is nagyon várom a nyaralást, de mi csak Mo-ra megyünk, Mátrafüredre (ha minden igaz!). Július végére terveztük a nyaralást, akkor már jó meleg lesz és jólesik majd elmenekülni a forró lakótelepröl! Kép

Marica
marica69
 
 


Dodo!

Annyira sajnálom, de sajnos tudom mit érzel! Kép
Mit mondott a doki? Ugye nem kell műteni?
Tudod nekem a dokim azt mondta, hogy az olyan kisbabák, akik elmennek jobb ha még az elején teszik ezt, mintha végig élnéd a terhességet és esetleg születés után történik vele valami. A természet tudja mit - miért tesz. Tudom ezt most nehéz elfogadni, de kénytelen vagy. A legfontosabb, hogy mielőbb rendet tegyél a lelkedben és próbáld meg túltenni magad a sokkon. Hidd el egészséges lélekkel könnyebben fog menni.
Kitartás és sok puszi!

Barbara
babar
 
 


Dodo!
Mi történt? biztos ez már???Kép
sajnálom, de biztos volt oka,
visszajön, ne aggódjKép!!
millió puszi, eszti
esztyx
 
 


Marica!

Én a Szent Istvánban fogok szülni Budapesten.
Esetleg még beírhatjuk, hogy hányadik baba, milyen neveket tervezünk!

Mit szólsz hozzá?

Barbara
babar
 
 


Lanyok, most beszeltem a dokival, es be kell mennem a korhazba. Azt mondta megvizsgal, es ha kell, maradt valami, ki kell kaparni. Jaj, de jo. Bent maradhatok a korhazban egy napot is.
Drukkoljatok nekem, lecci, most indulok.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!

Nagyon sajnálomKépKép és mennek a drukkok mára!

Tüni
tüni
 
 


Dodo!
Légy erős!!

Én a Schöpf-Méreiben fogok szülni-
tud róla valaki, valamit??
pusz,eszti
esztyx
 
 


Eszti!

Nekem az előző dokim a Schöfiben volt, Dr. Csaba András. Állítólag egyre jobb a kórház, csak egyszer egy barátnőm ott szült és bementem meglátogatni. Egyszercsak jött egy biztonságiőr és összeterelte a látogatókat egy sarokba, hogy hozzák az újszülötteket szoptatni. Olyan furcsa volt, de hát biztos megvan az okuk rá.
A barátnőm teljesen meg volt elégedve a nővérekkel, pedig ő 3 hónapot bent volt, mert ikres volt és feküdnie kellett.
Különben esetleg nézd meg a Schöfi-s topikot a "szülészetek és kórházak" alatt.

Barbra
babar
 
 


Dodo!

Kimondhatatlanul sajnálom. Kép

Magamról most csak annyit (nagyon rossz kedvem lett) december 16 és Tatabánya.
spectro
 
 


Dodo nagyon nagyon sajnálom Kép
Légy nagyon erős!!!!!!

bea
beatron
 
 


Marica!
Jó ötlet ez a táblázat.Én 27 éves vagyok és első babánk KépNálunk a férjem!!!választotta ki a neveket olyan aranyos volt.Teljesen meglepődtem mert ugye ezzel mi nők szoktuk őket nyaggatni.Ha kisfiu Milán,ha kislány talán Viktória.A lány név még nem tuti.

bea
beatron
 
 


Marica!

Nálunk is a férjem találta ki a neveket!
Ha kisfiú Dániel Tamás, ha kislány Szonja Barbara lesz. Természetesen a dinasztia feeling-ről nem mondunk le és a mi neveinket kapják másodiknak.
babar
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok:-)
Kriszta vagyok, 24 éves és az utolsó mensi alapján a 7. hét végén járok.Ez alapján 2005. január 9. a szülés várható időpontja,de fogantatás alapján pár nappal később érkezik a Kismanó.
A Szent Imre Kórházban fogok szülni.
Hétfőn voltam UH-n, akkor volt 1 cm-es a petezsák és 5mm a baba:-)szerintetek ez jó érték?Kezdetleges szívműködéssel.
Nevek?A lány nevet én választottam: Anna; a fiút a párom: Ákos

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: