Új privát üzeneted érkezett!

Noémi, tegnap megérkezett a csomag, szerintem jól fog állni Ninának, majd lefotózom benne Kép
Üzleteltünk egy kicsit a babaszobán összefutottunk és nem tudtuk egymásról hogy ismerősök vagyunk..
ja, amikor a csomagot hozták, nem voltunk otthon, a postás betette a kapu mögé a földre, esőben.. Rágumizott egy fóliát, vagy az rajta volt? Mindegy a kutyák rávetették magukat, a fólát sikerült leszedniük, a dobozt hűségesen őrizték, szerencsére nem érdekelte őket mi lehet a dobozban, így megmenekült a ruha..
cebe
 
 


Nahát,nahát ezek szerint csak én használom a jól megszokott Minke nevem a Babaszobán?! Ti meg mind inkognitóban?! Kép

Képzeljétek, tegnap össze-vissza szaglásztam és rájöttem, hogy be volt penészesedve a fal a könyvespolc mmögött. Kép Tegnap le is szedtem, a párom befújta penész elleni szerrel, lemostuk fertőtlenítővel, ma pedig kis lyukakat fúrt a könyvespoc hátuljába, hogy tudjon szellőzni a fal. Még csupa por minden, még csak a könyvespolc felpakolásásval végeztem. DE meg vagyok ijedve, mert mióta lehetett olyan ott a fal?! Napközben meg a Gergely ebben a szobában szokott lenni, most lehet, hogy asztmás vagy ilyemi lesz, vagy mit okozhat a penész a falon belélegezve?? KépKépKép

Cebe, jó a futóbolondod is. Kép

Na, meg mára nekiállt köhécselni is a Gergely. Kép

A párom is tegnap este újra olyan lekezelően beszélt velem, hogy aztán után egyedül pityeregtem egész este. Kép

Hú, na csupa jó dolog... KépKépKép

Az utazóknak jó utat és mindenkinek kellemes hétvégét! Kép
minke
 
 


Hahó!
Köszi a drukkokat, Andris egész jól megúszta hőemelkedéssel, de elég nyügös, már ha éppen ébren van. Jáccószönyeget imádja, átszereltem imádott halacskáit is az ágyáról, remélem nem lesz búvár (lélek bizti nem, arról leszoktatom).
Minke, nem lesz baja Gergőnek, ne izgulj! Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy milyen helyen, milyen családoknál jártam, ahol a gyerek makkegészséges volt. (egyszobában, egyablakkal hatan..ja, négy ágyon!) Egy kis penész meg már a camamberben is van...
Osztálytali tegnap volt, úgyhogy freudi módon összekevertem a napokat. Azt hiszem azért ma se hagytam volna itthon a szurist.
Viki, örülök, hogy jó volt. És gondolom mindenki sárgult Zsom egyetlen vigyoráért. Egyébként tényleg jól nézel ki, ne is magyarázkodj, nem érzem szarul magam mert jó nőkkel fórumozom.
Dia, ne bosszankodj a többieken, és ne gondolj rájuk annyit, mert még hirtelen megjelennek nálad - mint ördög a falon- és kitakarítanak. (Ha végeztek átküldenéd valamelyiket?)
Puszi Nektek, jó hétvégét, Nóra és Andris
bede
 
 

 
 

Sziasztok! Na Andrisom hozta tegnapi formajat. Nyugike a kobon. Csak a kezunkben hallgat el es nez nagy szemekkel. Mar azt hittem beteg, hoemelkedese van, de megmertem es semmi. Nem tudom mire gondoljak.
De azert tegnap este sikerult kimozdulnunk, egy jot vacsiztunk a kedvenc thai vendeglonkben. Nyami-nyami volt. Kép

MA meg ujra utra keltem, mentunk hosszu orszaguti vezetesre, es az oktatom igen szar hangulatban volt, ami ram is atragadt, semmi sem volt jo neki, amit csinaltam, es egyebkent is ne aggalyoskodjak, ovatoskodjak annyit vezetes kozben. Olyan erdei utakon, hajtukoanyarokban mentunk, oriasi kodben, hogy csak na. Persze, konnyu neki.

Minke ne aggodj a picur miatt. Az a lenyeg, hjogy idoben eszre vetted a bajt, es most mar kitakaritottatok a peneszt. Nem lehet semmi baja.

Sonee - fel a fejjel! Nezd a jo oldalat a dolognak. Legalabb szentestere egyutt lesztek paroddal. Ha egyszer ilyen hulye fonoke van, nincs mit tenni.

Tegnapi ramazuri az NLC_n - inkabb nem kommentalom, belolem sem valt ki ilyen eros erzeseket a takaritas-mania. Midnenki ugy eli az eletet, ahogy tetszik neki.

Na mar megint panaszkodik gyerek. Kati - nem a kisaggyal vban baj. Mert mostanaban mar kinn van mellettem a jarokajaban, ott fekszik, felette a csilingelo, forgo bohocaival, de az se jo neki. Rossz paszban van.
Aranyosak lehetnek a babaocak, ahogy elkoszalnak. Az en Andrisom elegge lustinka, meg mindig cak 1 percig hajlando hason maradni. Elkoszalni csak apja pocakjan szokott, ott aztan dol mint a fa. Kép

na pusszancs
utazoknak jo utat, otthon maradoknak szep vasarnapot
ildi
indi1
 
 


Szercsijó mindenkinek!
én nem tudom mi ez a nyűgösködés többünknél, Nina az esti lefekvéseknél a leghisztisebb, mér nem is tudom mikor teszek jót, ha ráhagyom, vagy ha kiveszem, tisztára elbizonytalanodtam. Délelőttönként jó az alvókája, de délután ha elfárad alig lehet álmot imátkozni a szemeire, egyre nyűgösebben követeli, hogy foglalkozzunk vele..
Ildi, ha az oktatód rád ragasztja a szar hangulatát, hibáztasd őt mindenért, amikor nem tetszik neki valami, mondd neki, hogy miatta volt .. ;-)
Minke, én még nem is láttalak a babaszobán, biztosan rád köszöntem volna..
cebe
 
 


Mesélek a nagyobbikról:
Kaptam tőle egy rajzot, de lusta volt kiszinezni, és már kérte a következő rajzlapot. Megkértem, hogy fejezze be, mert nagyon szép a rajza, de ha már nincs kedve ezzel tovább foglalkozni, akkor szerintem ne kezdjen újat..

--De anya! Ez olyan mint a régi filmek, ezt nem kell kiszínezni, ez direkt fekete fehér Kép

Ezt a játszmát ő nyerte, óriási fölénnyel..
cebe
 
 


Edi a lanyod, Andi. Mar alig varom, mikor lesz ilyen nagy a fiunk, hogy rajzolgasson, es ilyen aranyosakat mondjon.
Gyerek lefektetve, de mar megint megy a nyugoskodes. Pedig mar nehany hete elertem, hogy 10-kor egyedul elaludjon. Kép
indi1
 
 


Érdekes, hogy Lucával én is így voltam, mindig azt vártam, hogy milyen lesz majd amikor mászik, jár, beszél.. ráadásul én abba a hibába estem, így utólag legalábbis úgy érzem, hogy a jelenre nem is figyeltem eléggé. Most meg úgy rohan az idő, szeretném lassítani, minél tovább babázni, gyönyörködni a selyem-fejben, szagolgatni, babaszuszogást hallgatni, olyan rövid ideig tart.

Úgy látszik elkezdtem öregedni, már én is megállítanám az időt.. vagy ez a hülye ködös ősz tesz ennyire öreglányos hangulatúvá..
cebe
 
 


Sziasztok CsajoK!!

a tegnapi kirohanás senkit nem érdekelt komoylan ugy látom csak engem!! na mindegy!
még van egy tuti beszolásom ..de még ki kell várnom az időt!
tudjátok hogy nem vagyok gonosz..de ha besokalok akkor nehezen birom visszatartani magam!Kép

a képeim feltöltése nem sikerül ..mert tul nagyok!! Kép hogy kell lekicsinyiteni hogy ideférjen??? nem tudomKép
pedig ugy szeretném nektek megmutatni a gyerekem!!!!!!KépKépKép
Andi tegnap este pont elkerültük egymást! Kép pedig nagyon nem voltam álmos!Kép
Maja este 9 től aludt reggel 9 ig!!! na nem kell nagyon örülni..mert ugye nálunk mindig van egy éjjeli kaja..na ez most 3/4 5-re esett..és jo volt mert ugye én meg 1-ig kuvikkoltam!!!Kép
Ja mondtam hogy tegnapelőtt is??? mert akkor megnéztük a Mátrixot.... hát jobb mint a második..de ez meg már mese habbal!!!Kép

MInke szerintem sem lesz semmi probléma a fal miatt.... ne aggodj! max annyi hogy gyakrabban kell festeni és tapétázni!! de egyébként nem a szekréyn miatt szokott penészedni ..hanem azért mert azon a flaon rossz a szigetelés!! de lehet hogy rosszul tudoM!! (Betti kijavitasz??)

Nora nem vagy te is szenya egy kicsit???Kép
Viki de jo lehetett nektek!! egy kis kimozdulás!!!Kép

Sonnee ne keseregj!! nem igérem hogy napközben lelket öntök beléd..mert valószinű hogy mi meg 3 év után végre hazautazunk az anyukámhoz!! (persze ha csak a tesóm nem akar megszülni hamarabb!Kép bár a 9-én megy Uh-ra és akkor kiderül hogy programcsaszi - a suly miatt- vagy szülhet simán..de szerintem Fanni 4.5 kilos sulyából kiindulva ..Máté sem lesz kisebb!!Kép
csak az enyém lett ilyen csofi!!!Kép Kép

ma megszült a barátnőm képzeljétek eL!! kisfia van és ő is pont 3 kilo meg 53 cm! mint MAja volt!!Kép

Andi de jó hogy Luca már ekkora!! én most egy csomoszor megyek a bölcsibe Fanniért..és oylan jó érzés hogy szalad felém, hogy Diaaaaaaaaaaaaaaaaa..értem jöttél???? és nagyon boldog!! ha mikor fog már Maja is igy rohanni!!Kép

na jó litánia befejezve..olvasok még egy kicsit!!!Kép
dius
 
 


erről a szalad felémről az jutott eszembe, amikor nyáron táborba volt a leányzó, egy hétig bömbikéztem anyira hiányzott, aztán amikor érte mentünk és szaladt felém, hát az volt életem legmelegebb, legszívdobogtatóm felémszaladása..

Na jó, megyk, ide kell engednem Apát..
Jó éjszakát nektek!
Kép
cebe
 
 


Jó éjt!!

nekem is kellene..de msot fotoalbumot gyártok!!!Kép
mert ide valamiért nem másol be!

Andi nekem is nagyon jó érzés ez..pedig ő nem is az én lányom!Kép de imádom!Kép
dius
 
 


Jó reggelt!

A barom alattunk már nem elégszik meg az éjszakai bulizással, már délelőttig kihúzza, újabban nem csak éjszaka, hanem reggel sem alszunk? Kép

Na mindegy, bár mivel Zsolti újév napján nappalos dunsztom nincs mit kezdjünk a szilveszterrel, mindenesetre itthonról elhúzunk, mert a kedves lakótól tutira nem alszik a gyerek sem Kép

Andi, most én is abban a stádiumban vagyok, hogy pörgetném előre az időt legalább addig, amíg azt mondja, hogy anya, én nagyon vágyom rá, bár attól is nagyon boldog vagyok, hogyha ránézek és rámvigyorog, vagy ha kacagtatom Kép Kép Kép És a keresztfiam, aki ugye 1 év 2 héttel idősebb Árminnál, no mióta Ármini megvan, azóta megbékélt velem és simán elvan velem is, mint az anyjával, már nem sír, no és ha ajándékot viszek és bontja ki, az a csillogás a szemeiben, egyszerűen gyönyörű Kép Kép Kép

Dia, ha nem tudod felrakni a képeket, dobj egy mailt, lekicsinyítem és visszaküldöm, jó? Kép

Szenteste miatt még egy kicsit szomi vagyok, de valszeg Minikével anyuéknál leszünk, míg nem jön apa, aztán értünk jön /remélem addigra meg lesz a jogsija és nem mi megyünk érte, kérünk drukkot/ és itthon édes hármasban ünnepelünk tovább, mivel Minike 10 körül megy aludni, még marad ca. 2 óránk Kép Kép Kép mi meg folytathatjuk kettesben utána is a karácsonyozást Kép

Minike tegnap egész nap buborékot fújt nyálból, meg bürrögöt, csak úgy fröcskölt szanaszét Kép Kép a vendégeket a dumájával jól elvarázsolta Kép Kép

Holnap megyünk Bécsbe rokonsághoz, szegény Zsoltival jól kiszúrtam, nem néztem ezt a hónapot, hogy ma éjjeles, csak azt, hogy holnap szabad, jó K.O. lesz Kép Ráadásul gondban vagyok, fogalmam sincs, hogy mit vegyek a gyerkőcöknek, két fiúgyerek 11 hónaposak, még abban sem bírtam dönteni, hogy ruhát vagy játékot, de inkább a játék felé tendálok, mert szerintem ekkora gyerekek már értékelik az ajándékot...

Na abbahagyom a szómenésemet, mert a végén velem lesz tele az oldal Kép Kép Kép
sonee
 
 


Helyettem meg ez az elelfáni ugárándozik
Kép
sonee
 
 


Gyerkőc a takaróján már megint hason, csak most még nem morog Kép
sonee
 
 


Szép jó reggelt kívánok!
Andi, hát igen...ez már a kor! Kép Én úgy vagyok, hogy egyrészt alig várom, hogy nőjön Zsom, kússzon, beszéljen, másrészt meg annyira élvezem, hogy ilyen kis maki, lehet gyömöszkélni és nem nagyon tud ellenkezni. Pont tegnap gondoltam, hogy vajon meddig fogja hagyni, hogy magunkhoz öleljük és összepusziljuk Kép Kép
Szonja, nekünk a 'kedves' szomszéd sokat segített abban, hogy baromi sok kölcsönnel belevágjunk a házvásárlásba. Az utolsó csepp az volt, mikor nem tudtunk beállni az udvarra (társasház volt), mert ő bénán parkolt és közölte, hogy a mi autónknak mindegy, az állhat az utcán is, az úgyis céges. Na, ekkor mondtam, hogy OK, teljes gőzzel induljunk rá a költözésre. Végülis sok köszönettel tartozom neki Kép
Dia, ne csigázz, mit tartogatsz még???? Kép
Zsom ma nagyot alakított. 8 után kelt, kajált, majd átöltöztettük utcaiba, mert nemsokára mennénk el. Nyakába kötöttem az előkét, hogy ne bukja le a ruciját. Apja felvette, hatalmas büfi, majd az előkét kikerülve lebukta a karját. Rendben, öltözés, új felső. Apa felvette, mondom gyerkőcnek, hogy ezt már nem kellene lebukni, ő ezzel a lendülettel kidobta a kaját, végig a ruhájára, harisnyájára és apa ingére. Most még nem kapott új ruhát, majd közvetlenül indulás előtt átöltözik Kép Kép Kép Nem apa, a gyerök Kép
Ja és reggel úgy találtam, hogy a kiságy sarkába felmászott Kép
r_viki
 
 


Sziasztok!

Én csak az Andrisoknak szeretnék boldog névnapot kívánni. Kép
Apának tegnap megint beállt a dereka, rosszul hajolt le valamiért, úgyhogy mindent én csinálok, nem nagyon volt időm eddig, mert mikor menjen ki a biztosíték, amiből persze tartalék nincs? Hát vasárnap reggel. Úgyhogy még azért is rohanhattam, mert Gergő kb. úgy megy, mint egy 100 éves. Kép(
Na mentem pipit sütni!
Sziasztok, Nesóék
nesoka
 
 


Hali! Nesoka koszi a gratulaciot. Ma egesz jo napunk volt. Imadoma hetvegeket, amikor parom is itthon van.
Nesoka - kitartas. Csak jobban lesz parod hamarosan. Nalunk is elofordult mar, hogy belenyillalt a hataba es egy-ket hetig csak pianoban jarogatott, hajolni nem tudott. Papamnak hetekig kellett fekudnie, injekcioztak is. Ez a ferfi nepseg igen hamar kipurcan. ;)

En is nagyon elvezem am a is kakist, ahogy magamhoz tudom olelni, puszilgatni. El nem tudom kepzelni, milyen lesz ha mar itt szaldgal mellettem.
NA megyek mert apjuk hozza mar a kis csomagocskat, tistztaba tette, most meg jon az etetes.
pussz ildi
indi1
 
 


Na, apát elvittük dolgozni, úgyhogy újra egyedül vagyunk Kép

Viki, nálunk is gond van a parkolással, most akar a Párom lefúrni lezárót, hogy ne álljanak be a vendégek és az albérlők a helyünkre, mert ugye azokat nem érdekli, hogy az a mi beállónk...

Mi is mindig, mikor eltökéljük, hogy tök jó nekünk itt, akkor nekiáll ez a hülye szomszéd bulizni, le sem merek menni, mert drogos, félek, hogy nekemesik Kép Kép Kép ugyan nem szép tőlünk, de egy tiszta pillanatában a Zsolti beszólt neki, hogy reméli beledöglik, hogy végre csend legyen, mert amúgy meg tényleg csendes a közösség, úgyhogy ilyenkor újra beindulunk, csak a jövő évi telek adóztatás miatt nem tudom, hogy hogyan fogunk épülni, mert az áfára nincs pénzünk... de még egy pár buli és asszem azt is kitaláljuk Kép Kép Kép

Na, gyerkőcöt újra visszafordítottam hátra Kép Kép Kép remélem gyorsan megtanul visszafordulni, különben nem mentesít a játszitakaró...

Árminike ma nem volt hajlandó aludni, délelőtt 20 percet, délután meg séti közben 1 órát, most meg tiszta nyügi, míg etettem aludt, de amikor jóllakott már fel is ébredt...

Mint írtam, holnap Bécsben leszünk, holnaputánra meg nagy drukkot kérünk, dupla szurizás lesz Kép Kép Kép, nem tudom, mennyire tudok majd tőle jönni...

Na, már megint hason és sikongat, úgyhogy megyek Kép
sonee
 
 


Hahó Lányok!
Nagyon elszaladt a hétvége, nagyszülök, meg a tesómék látogattak minket -Andrisnak ez sok játékot jelentett. Márknak, az öcsémnek nagyon örültem, mert alapjában véve nagyon zárkózott, még a család felé is - szóval felénk is félénk. (Régen falánk volt, félénk helyett)
Köszönjük, a névnapi jókívánságot!
Szonja, jó utat Bécsbe, a HM-ben szuper bébihomik vannak olcsóért!
Mayamami, én nem is vagyok rosszindulatú, csak a genetika mindig közbeszól!
Andris ma először vette egyik kezéből a cumiját a másikba, de továbbra sem forog, viszont Zsomot utánozva ma én is befordultan, a rácsról vakartam le.
Mi a kistesón agyalunk mostanában, vagyis hogy legyen-e. Tudom ráér, de ettől sokminden mostani döntésünk függ. És csak agyalunk, agyalunk...
Puszi mindenkinek (kicsi Nórának nórás), Nóra és horkolós Andris
bede
 
 


Én is boldog névnapot kívánok az Andrásoknak Kép

Na, most meg velem van tele az oldal, de olyan egyedül érzem magam, amikor nincs itthon a Párom Kép

Nóra, holnap rokonlátogatóba megyünk, mondjunk mi általában 40 perc alatt kiugrunk, de majd 2 hét múlva megyünk karácsonyi bevásárlásra, azért köszi Kép

Kistesós dolgon mi is agyalunk, nálunk mindenképpen legalább 1 legfejebb 2 lesz, de még nem döntöttük el, hogy legyen-e harmadik, illetve, hogy a 'projekt' egy vagy másfél évesen induljon, addig semmiféleképpen, addig egyke anyuka szeretnék maradni Kép Kép Kép

Jó éjszakát Kép és szép hetet kívánok Kép

Mindenkinek, akinek szüksége van rá, küldök egy kakamanót: Kép

Manók pocójára nagy puszit küld Kép

Szonja és végre békésen szuszogó Ármini (kopp-kopp)

Ja, nyugodtan hurrogjatok le, ha idegesítelek benneteket a sok mozgó smiley-val!
sonee
 
 


Na, tényleg eltűnök, szeretnék mindenkinek ezúton nagyon boldog 1. Adventet kívánni, így utólag is Kép
Kép
sonee
 
 


Jónagyot mindenkinek!

Itt vagyunk mi is, névnapokat voltunk köszönteni a párom családjánál a hétvégén, Zsófi egy tündér volt, mindenki elolvadt tőle, ahogyan mindenre figyelt (a legeslegjobban az izgő-mozgó 10 hónapos unokatesója kötötte le Kép ) Rendszeresen kivette a szájából a cumiját és letette maga mellé Kép vissza persze már nem tudta tenni...

Andrisoknak utólag is boldog névnapot kívánunk!

Nesó, jobbulást a férjednek!

Szonja nektek meg jó utat! Merre vannak a rokonok Ausztriában? (nekünk is vannak) A párod főnökét meg fenékbe rúgom! Nincs valakinek egy fenékberúgós smiley-ja? Nálunk mindig az egyedülállókat osztják be karácsonyestére.

Olyan fura, évek óta most először nem kell azon vitázzak a főnökömmel hogy mikor "akarok" dolgozni az ünnepek alatt... (Szilveszterkor pl. a főápoló a telefonos és mindig főz! Kép )

Andi, nektek hogy sikerült az utazás?

Dia, kíváncsi vagyok mit fogsz még beszólni Kép Engem nem az irritál hogy nagytakarít valaki, csak ne állandóan erről írkálna! Nem mindegy hogy a konyhát nyalta-e ki, a fürdőszobát, a garázst vagy mindet?
Vagy nyissak neki egy külön topikot Nagytakarító anyukák címmel?

Szuris Zsomnak gyógypuszi a lábikójára!

Na most nem jut eszembe több, de még számítsatok rám!

Kinga és a 16 hetes Zsófibaba
kingapocak
 
 


Jó reggelt!

Férjuram ment sürgősségi beutalót kérni a reumára, mert semmit nem javult a dereka. Kép Szegénykém! Viszont van egy jó oldala is ennek a hirtelen jött betegségnek, itthon lesz velünk. Kép

Szonja, jó utat Nektek! Én is úgy mennék Bécsbe vásárolgatni!!

Kinga, Zsófid egy tündérke lehetett!

Mi vártunk tegnapra vendégeket, de végül lemondták, nem tudtak jönni. Pedig takarítottam ám! Kép

Zsombornak én is küldök gyógypuszit!

Mindenkinek szép napot, Nesó és a 12 hetes gombócka
nesoka
 
 


Hahhó megjöttünk!
Igaz már tegnap estére, de olyan fáradt voltam, hogy semmihet nem volt erőm.
Nagyon klassz utunk volt, Nina kockásra ülte a fenekét annyit autózott, de nem sírt és nem is nyűglődött, egy Tündérbaba volt végig. Igyekeztünk úgy időzíteni, hogy a szoptatási idő ne útközbenre essen, hanem éppen rokonoknál legyünk. Mindketten begyűjtöttünk rengeteg elismerést, Nina a szokásos őbabaságával, én pedig a kilóimmalKép ; falun nem hódít a fitness, így mindenki megállapította, hogy milyen jól nézek ki. Ott még mindig örülnek, ha valakin van egy kis plussz, ha hízott biztos nem beteg.. Hát én úgy "maj ki csattanok" az egészségtől Kép
Nina még alszik, rövidesen várható hogy felébred..
Andrásnapi jókívánságokkal egy kicsit elmaradtam, de Sok Boldogságot az érintetteknek!
cebe
 
 


Hahó!! Jó reggelt!!

van itt valaki???Kép
dius
 
 


senki ...nem baj...majd ide értek!!Kép

addig irogatok!!!
Andrisokoknak még rengeteg min 100 ilyen boldog névnapot kívánok én is!!!Kép

Andi nem mondod komolyan hogy kövér vagy??? ne röhögtess!Kép
Neső remélem A párod hamar jobban lesz!! biztos eléggé fájdalmas!! Kép
Kinga IGEN! IGEN! IGEN!!! én is igy gondoltam!! nem a takarítása zavar..hanem hogy folyamatosan arról ir!!(meg a menseséről!!Kép hi-hi-hiKép
és ugye milyen jó egy szabad kari???
Szonja vidd vissza a kakimanódat!!!!KépKépKép

most ennyi jut eszembe hirtelen!Kép
a hétvége nálunk is jó volt..szombaton voltunk a hugoméknál, tegnap meg a TImiéknél! a gyerekek tök jól viselkedtek... mi meg egy kicsit kikapcsolódtunk!
viszont meg lett az eredménye!Kép szombaton fel kellett volna köszönteni a sógornőm vőlegényét(andrás) ANYÓSOMÉK lakásában. hát oda mi nem mentünk át! gondolom értitek miért! megbeszéltük velük hogy majd ma este fogunk köszönteni!
erre ma reggel Apósom kiosztotta Gábort hogy ez igy nem mehet tovább , ők nem bántottak meg minket ennyire hogy még a pofánkat sem dugjuk be, és különben meg januártól ki van rugva és keressen uj munkát!
szerencsére Gábor ezen nem hatódott meg,mert ma is már egy barátjával dolgozik..( aki januártól visszaadja az ipart..de a munkáit meg Gáborra akarja hagyni!)..nagyon szeretné megkapni a munkáit, mert a fickó társasházakat szerel...és egy 10 lakásos társasházon a villanyszerelőnek oylan 2 2,5 millio haszna van!! ami nekünk nagyon jól jönne!
igy a munka ügy nem érdekes..viszont most akkor neki álltam albérletet is keresni..(mert venni még nem tudunk!) ..és azt hiszem legkésőbb februártól ujra lépünk itthonról! elég nehéz lesz a lakás és kocsi együttes fizetése..de ez nem megy igy tovább!
szóval bizom benne hogy még egy darabig veletek vagyok....de aztán nem tudom mi lesz!!!!Kép
(jellemző most is magammal meg az internetemmel foglalkozom!!!KépKépKép
dius
 
 


a lányomról is irok egy pár sort akkorKép

képzeljétek el megint nagyon sok tejem van..pedig nem csináltam semmit vele....na nem ez a lényeg , hanem Maja ugy szopik hogy megfogja a mellem oldalról (ugy mintha egy üveget fogna!!) és rendesen összecsipi..és ugy esziK!! olyan tündéri!!KépKépKép

aztán tegnap este a fürdetés után iszoynú bőgésbe csapott...az apja azt hitte ez csak az esti hiszti.de nem az volt!Kép szegénykémnek egyből kicsordultak a könnyei..ugy sirt mint még sose! alig birtam megvigasztalnI!!Kép
aztán a tükör mellett elmenve láttam hogy hátul a buksiján van egy piros "hurka" (mintha valamibe megütötte volna!)Kép aztán körbenéztünk mindent és nem találtunk a pelenkázón semmit persze ami megüthette volna a fejét!
végső elkeseredésemben az jutott eszembe hogy a bodyjának a patenja csikarhatta meg...de nem értem hogy!Kép
szegénykémet ugy sajnáltam!!!!KépKép

de végül is igy 10 kor evett és reggel 3/4 6kor kelltünk! akkor fél 7 ig néztük a tévét...(!!!!) majd aludtunk. most reggelizett és megint alszik!! remélem nem lesz beteg hogy ennyit alszik!!Kép
dius
 
 


Szép napot mindenkinek!

SáraKép
mankati
 
 


Csak egy pillanatra ugrottam be, férjem - fiam alszik, én meg gyors hajat szárítok, aztán megvárom míg Picúrka ébred és már megyünk is Kép

Örülök, hogy a babócák mind olyan tündi-bündik voltak Kép

Nesó, Párocskádnak sok tápénzt, de gyors javulást kívánok Kép

Dia, szegénykém, nem lehet egyszerű anyósodékkal, én (most már) áldom anyósomékat, hogy nem mentek bele, hogy beépítsük a tetőteret felettük (félkész állapotban volt), mert szerintem már rég egymás torkának estünk volna, sógor koma nem értett a jó szóból, kíváncsi vagyok, ha beköltöznek, meddig tart, amíg vagy elhagyja a 3 éves kapcsolata vagy mennek albérletbe...

Na, megyek, mert tényleg nem indulunk soha...
sonee
 
 


Kati, nagyon cuki Sára is Kép Kép Kép Kép Már sötét a szeme?? vagy csak a képen látszik úgy?
sonee
 
 


KAti ..de helyes Sára babád!!!KépKép

Szonja megoldódni látszik a helyzet......most telefonált a párom..hogy megcsinálják a barátjával a társasházakat!! természetesen még nem oylan sok pénzért..de jóval többért mint most keres!!...én meg találtam gyorsan egy albérletet!!!!:-))))
már este el is megyünk megnézni!!KépKépKépKép
anyósom meg főhet a levében!!!KépKép
dius
 
 


Hát ennek nagyon örülök, akkor rendeződni látszik a helyzet Kép Kép Kép

Akkor este nagyon drukkolok, hogy megfelelő legyen az albi, aztán anyósod tehet egy szívessséget Kép Kép Kép
sonee
 
 


Kati, Sára tündéri! Kép

Dia, ha már említetted a mensest, nekem basszus tegnap megjött. Kép
Sokan azt mondták, hogy császárosoknak az első menstruáció fáj, de képzeljétek egy kis derékfájáson kívül semmi bajom. Kép) De hogy utálok vérezni, fúj! A tejcim is ízlik továbbra is Marcinak, úgyhogy arra sem volt rossz hatással szerencsére.
Marci is sokszor formálgatja a cicimet szopi közben! A cumisüveget pedig már frankón húzza maga felé, erővel szorítja, hogy adjam már oda neki. Kép

Dia, komolyan elköltöztök? nem semmi helyzet lehet nálatok.
Sok sikert a lakáskeresgetéshez és örülök, hogy párodnak lesz munkája. Azért apósod nem semmi, ez a megoldás szerinte? HOgy kirúgja a fiát???
nesoka
 
 


Jaj, de édes a Sára, milyen huncut szemei vannak..

Az anyós kérdéshez, csak rosszakat tudnék írni, azt meg inkább nem.. Speciális eset, nem tudom mindenki anyósával van valami gáz? Ez mitől lehet?

Dia, na jó, nem vagyok kövér, csak még mindig van rajtam 20 kiló +

Akár lebeghetek is:


Kép
cebe
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak húst pácoltam meg dekupázsoztam (le merjem írni hogy mosok is? Kép )

Dia, hol néztek albit? Drukkolok este és anyósodnak meg toll a fülébe.

Kati, nagyon édes Sára, olyan csibészes szemei vannak! Kép Tessék írni is!

Andi hát akkor én is majd' kicsattanok az egészségtől! Kép Kép

Tegnap úgy éreztem nekem is megjön, de szerencsére nem. Már majdnem 1 év 1 hónapja nem tette nálam tiszteletét Kép
kingapocak
 
 


Andi nem is látszik rajtad!!!! nekem is plusz 20 van!!!Kép

Neso akkor szerencsés vgy hogy semmi jele..nekem mondjuk eddig sem volt..remélem nem is lesz!!!Kép

olyan boldog vagyok hogy eszméletlen..pedig még nem is néztem meg a potenciális lakást..de már a tudata is!!!!Kép azon még gondolkozom hogy fogunk mindnet kifizetni..meg enni is..meg stb..de majd megoldjuk..főleg ha tényleg beindul a munka Gábornak!!
Kinga a 16 ban néztem lakást.meg Zuglóban.Zuglóban elég drága...a 16 ban is..de találtam a CEntin egy kétszobást..egyedi fűtésű téglalakást!!! és relative olcsó!(50 ezer!) átmeneti megoldásnak most nagyon jo lesz..igaz emellett egy fillért sem lehet spórolni!! de fő a nyugalom és béke!!!!!Kép
el se merem mondani mit csináltam....boldogságomban KépKépKép..
de most elviszem Maját sétálni..szép idő van... meg elsétálunk megnézni hogy pontosan hol is van ez aház..nincs messze ..babakocsival olyan 20 percre saccolom..(+-20 perc..mert ugye meg kell találnom a lakótelepen!!) de majd este megirom..hogy döntöttük..vagy holnap..de holnap nagy tanulásban leszek..szerdán Mikrobi vizsga!!!!Kép

na pusza !!!Kép
dius
 
 


Hali mamikak!

Dia nem semmi ami nalatok van. Sok sikert a lakaskereseshez!

Azert van jo anyos, mielott mindenki azt hinne hogy nincs olyan a foldon. Szerencsere en nem panaszkodhatok az anyosomra. Talan az 1000 km tavolsag is megszepiti a helyzetet, nem tudom? Kép Kép

Dia, mindenesetre a tavolsag jot tesz, csak tamogatni tudom, hogy elkoltozzetek.
Szegeny anyamnak volt eleg sok baja az anyosaval, amig egyutt eltunk egy hazban, de kulon haztartasban. Hat meg kell mondjam, nagyanyamnak nem volt egy kellemes termeszete. Aztan amikor kulonkoltoztunk - 17 ev utan! - mama lett a "draga menyem, Mariankam". Kép Szoval a tavolsag mar ugymond megszepitette anyamat, es nagyanyam is rajott, hogy nem tesz az jot, ha mindenbe belekotyog, nelkule is jol mukodnek a dolgok. Megtalalta a helyet, mondhatni.

Kati, elbuvolo a lanyod!!! Kép
Amikor neztem a kepet, itt ult Andrasom az olemben, kicsit nyafizott. Mire ramutattam a kepre es o tagra nyilt szemekkel nezte es csak annyit mondott "Huuu" Kép Kép
na m,egyunk dokihoz, mert szukseguk van a biztositasi kartyamra.
Nem nagyon orulok neki, mert eleg nagy ut, 2x atszallni, villamosozni babakocsival... na meglatjuk

pussz ildi
indi1
 
 


sziasztok,

túrából hazajöttünk (tegnap este) visszaolvastam, írni azonban már nem tudtam, most meg elfelejtettem mit akartamKép

maya! Mióta sz.r a helyzet otthon, lemaradtam. Akkor tök jó, hogy kibővítettétek meg felújítottátok az anyós házátKép
Kitartás.

Valaki írta(BOCS) tényleg nem tudom már ki a penészről...
Így láttatlanba annyi húzd el jól a szekrényt a faltól száraz ruhával szedd le róla, ha nem megy lehet kapni ilyen fujkászós gombaírtót. persze ez csak helyi érzéstelenítés, DE! HA írsz emailt nekem az alábbiakra válaszolva, kitalálok valamit:
Milyen helysigég van a fal túloldalán, ami penészedik? Esetleg vmi vizes? vagy külső fal? Közel van e ez a hely vmilyen falcsatlakozáshoz? Sarokhoz? Ahol ablak van?
Tapétás vagy sima festett, miből van a fal(tégla, vb?) vb=vasbeton, bocsKép

relatíve nincs e nagy páratartalom a szobában? Teregetés stb. fűtés? Mennyire meleg?
A többieket nem akarom tovább ezzel untani, de baromi sok oka lehet épületszerkezetileg is, szóval ha írsz kitalálunk valamit!!! Ígérem!


KAti! Végre vagy, ha még csak egy kép erejéig is, Sára édes! Hihetetlen mennyit nőtt, mióta én nem láttam!

Valami ötletet kérek, mert a rokonság úgy elrontota Nórát, hoyg sztem hetek lesznek mire visszacsinálom, addig meg karácsony..Kép Kézből kézbe stb. Én meg most megőrülök. Mikor amúgy is idegbeteg vagyok, még 1 dolit megkell írnom szerdáig, szombaton vizsga és átvariálták a vizsgáim, így teljes a káosz, Peti meg nem tud eljönni legtöbb időpontban..
Mert van 1* dec-ben 1* januárban ált mindenből, vagy még lemehetek Sopronba vizsgázniKép
Jó mi?
Karácsonyi készülődésre meg nem tudom mikor lesz idő?
Szerencsére a koszorúm kész van. De ajándékok, mézeskalács sütés...nagytakarítás(bocs MAyaKép)szóval nem tudom.
Anyósék 7végén megint jönnek,pedig most voltunk, hogy majd ők vigyáznak Nórára még vizsgázom, de Peti is itthon lesz, minek??? Jaj, kezd megtelni a hócipő.

Nóra egyébként iszonyú huncut, összevissza csatangol a kiságyban beakasztja a lábát a rácsok közé, attól félek 1* beszorul,pedig már mindkét oldalon fejvédő vanKép Leteszem,de legközelebb mikor bemegyek, köze sincs ahhoz a pozicióhoz és állandóan kiröhög ha megkérdezem, hogy került odaKép
Ide nem tudok képet tenni,mert nagyokKép
MAjd frissítem az nlc-t...ja benéztem de olyan nevek vannak, hogy rögötn ki is léptem, azt sem tudom már ki kivel van.
pusszantás mindenkienk
stahl28
 
 


Sziasztok játszottunk egy csomót, most alszik a kis drágám, de ilyen ügyesen emelgette a fejét:
Kép
cebe
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok is egy kicsit, talán engedi a kiscsaj. Húzós, utazgatós (BKV) hétvégénk volt, eléggé megviselte Sárát, ma is nyüglődik. Remélem csak nyüglődik és nem lesz beteg. Szóval csak ölben hajlandó megmaradni, játszani meg nem nagyon akar... Szomorú vagyok miatta kicsit. Sétálni azért voltunk, akkor 2 órán át aludt. Szétszedte a tornáztató állványt, szedi le róla a dolgokat, tegnap a zenélős macit sikerült lerángatnia, szegényre ráesett és nagyon megijedt... Szóval nyüglődünk és apa itt dolgozik ezért nem nagyon vagyok.

Andi! Nagyon helye a kiscsajod! És ez a hatalmas haj lenyűgöző.

Dia! Szorítok, hogy jó legyen az albérlet! Jobb a függetlenség, ezt vallom, mikor is szóba került az anyóssal való összeköltözés...

Ildi! Neked sem lehet túl egyszerű kint! Rakjál fel képet a fiadról és megmutatom Sárának ő mit szól hozzá.

Ja és Andrisos anyukák névnapi puszit küldünk Sárával a fiúk hasára! Tessék átadni!

Betti! Egyszer majd azért ellátogatunk hozzátok, ha te is ráérsz! Vizsgák után!

Neso! Jobbulást a párodnak!

Még egy csomó mindent akartam írni,de elfelejtettem.

Hermiéknél ma van oltás? Jól emlékszem?

Kinga! Zsófi is aranyos, ha ilyen jól viselte a vendégeskedést!

Szonja! Sajnálom, hogy Ármini apuka csak 8 után Karácsonyozhat veletek!

Én már ógy várom, hogy mit fog hozzá szólni Sára!

Na most megyek, este talán még benézek.

Kati
mankati
 
 


A párom csinált tipikus gyerekképeket Sáráról. Meztelenül fekvő fejemelgetős stb. Azokból nem mertem feltenni, mert még pedofíliával vádolnának...

Betti! Képeket én ACDSee-ben méretezem át, ott engedi a pixel változtatást.
mankati
 
 


Sziasztok!
Kosznjuk az Andras-napi koszonteseket. Puszikat tovabbitom. Kép

Holnap megyunk oltasra, de tartok tole, nem lesz belole semmi.
Gyerek torzse teli lett apro kiutesekkel, nehol egybefolynak. De csak a torzse. Mi lehet ez? Van valakinek valami otlete? Remelem a hetvegi nyugi nem ennek volt az elojele. Ma mar kisangyalka volt, sokat aludt, most eppen gugyoreszik es hangosan kacaraszik a bohocainak, szoval semmi jele betegsegnek. De azert megis, nem ertem ezeket a kiuteseket. Na majd holnap dokiba csak mond ra valamit.

Nyugos babaknak sok gyogypuszi!

ildi
indi1
 
 


mióta kiütéses?
cebe
 
 


Most delutan fedeztem fel a kiuteseket.
indi1
 
 


Ja es tegnap az esti furdinel meg tuti semmi sem volt.

Aranyos a kiscsaj, Andi. Kép
indi1
 
 


Sziasztok!
Nap legfontosabb része: szuri megvolt, mire kincsem észerevette, már vége is volt a szurinak, azért a tisztesség kedvéért sírt, de tényleg csak egy picit. A kúpnál meg csak nézett egyet, hogy hoppá, ez mi volt, aztán hüppögött picit, mint aki nem tudja eldönteni, hogy most kell-e sírni. Szurkoljatok, hogy rosszabb ne legyen!

Naaaaagggyon huncut a Sára Kép Kép
Kati, muti giccses babaképeket, légyszi! Kép

Észrevettétek már, hogy a csetes babáink, amellett, hogy nagyon szépek, még nagyon nyugisak is? Mintha csupa jól nevelt babóc lenne Kép Vagyis azok is Kép

Dia, ügyesek legyetek! Nem semmi az elhatározásotok, de abszolút megértem.

Kinga, már azt hittem, eltűntél Kép

Tud valaki tuti helyet, ahol adventi koszorút lehet venni meg ajtóra akasztható koszorút? Szépet, sok zölddel, piros gyertyával!
r_viki
 
 


Sziasztok!
Nem tudok visszaolvasniKép Hétvégére elutaztunk, ma meg oltást kapott Patrik 11 után, és hát azóta nagyon nyügi. Nem is aludt egész nap, reggel 6-kor kelt, csak sírt. 4 után aludt csak el, addigra nagyon fáradt volt, de nem tudtuk letenni, csak ölben aludt, ha leraktam mindjárt felébredt. Szegénykém a rendelőben nagyon megijedt, egy nagyobb babácska hangoskodott, és akkor rákezdett a sírásra, aztán a dokinéni is csak bántotta, és nagyon nehezen nyugodott meg. Én meg kivagyok, én is sírnék, nem tudom mi baja, de szopival is baja van. Lenne mit szopiznia, elégnek kéne lenni, de 5 percig szopizik, utána nekiáll üvölteni, és hiába böfiztetem, visszaadom a cicit, aztán a másikat is megpróbáljuk, mert amúgy egyből szopizik, de semmi... most adtam neki baracklevet, azt megitta, minden gond nélkül... szerintetek mi baja a cicivel???
Boldog Névnapot Andrisnak!!!!!
Na holnap visszanézek...
Noémi
hermi
 
 


Délután Viván megjelent RR család és azt mondták, hogy Lara 6 (HAT!) óránként eszik!!! No comment Kép Mit fognak még kitalálni?????

Noémi, Zsom csak most kezdte a nyügit és hője is 37,2 már, levonva. Kép Most apján nyöszörög szegénykém Kép
r_viki
 
 


Ildi, ha ilyen szerintem meg kéne mutatni dokinak mihamarabb, nincs könyved amiben be lehetne azonosítani, hogy milyen kiütés?

Szurisoknak jobbulást!
RR-t én is láttam, de egy másikon. Igen buta. Kép
cebe
 
 


Hahó,
mennyi minden történt...először is Sára gyönyörű, de mi ezt már régen tudjuk! És látnánk a kompromitáló képeket is, naná!
Zsomnak haveri üdvüzlet, klafa gyerek, majd a grundon is együtt keménykedhetnek! Nyügi ellen meg gyógypuszi!
Dia, lassabban!! Ne a pillanat hevében döntsetek, szerintem anyósodék nem gondolják ilyen komolynak a helyzetet. És nem véletlen, hogy összeköltöztetek annak idején, ennek is van előnye békeidőben. Csak higgadtan döntsetek, és ha mentek, hát druk a jó lakáshoz.
Kinga, Cebe, azt hittem csak én dogoztam eddig minen karácsonyon, de mégsem...Azért, ahogy Kinga írta ennek is megvolt a maga romantikája. Én pl. ügyeletes pszichológusként mindig az átmeneti otthonban voltam a kamaszoknál, akiket senki nem várt haza. Vagy tavaly anyaotthonban, és nagyon megható volt, ahogy készültek az ünnepre.
Köszönjük a nevnapi jókívánságokat mi is, a megkapottak felét átküldjük Indiéknek!
Hol láttátok RR-át? Régóta kíváncsi vagyok rá.
Betti, ez a suli dolog nekem is nyomasztó, együttérzek! Bár van egy olyan érzésem, hogy te ezt is megoldod, ennek ellenlezőjét még nem láttam, úgyhogy hajrá!
Kinga, többet írni!!! Ja, és szakmai szempontból megy a Kórház a város szélén is. Ne csak az ER-t kukkold!
Puszi mindenkinek, Nóra és újabban türelmetlen Andris (fel kell venni, különben háborog)
bede
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: