Új privát üzeneted érkezett!



Sziasztok! Arra gondoltam itt megoszthatnánk most még az utolsó heteink "nyűglődéseit" később pedig babáinkkal kapcsolatos kérdéseinket, tapasztalatainkat, élményeinket!
Akinek van kedve csatlakozzon :D :P (néhányan a "gyakorin" verődtünk össze de minden áprilisi babóca anyukáját várjuk szeretettel :)
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Én már regisztráltam is :P . Neked a 38 hetes uh meg volt már, ugye? Nekem csütörtökön csinálták meg, olyan kis picikének tűnik, de azt mondták hogy minden rendben van vele.
Ez a méretei: BPD: 88 mm (84-96)
AC= 335 mm, FL=72 mm, HC=321 mm, OFD=110 mm
Súlybecslés 2968 g.
Neked milyen lett?
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Jupííí :D egy újabb bejegyzés :D
nekem múlt hét hétfőn volt azaz 36+3kor.
Alig írtak rá adatot, de a Bpd:88,5 nekem is :D szóval akkor nekem még kisebb :D :P :) De én ezekre nem nagyon adok mivel mindketten alacsonyak és kicsik vagyunk a férjemmel. A lányomra mindig azt mondták h jujjjj de piciii mai napig azt mondják, de majd megnő :)) ráér idekint, minél kisebb a kis feje annál könyebb lesz kinyomni :)
Nekem még amit néztek az a lepény I. tipusú érési jeleket mutat. És a köldökzsinórhoz az van írva hogy: Kzs: S/D:2,08
És a vélemény az volt h 36-37 :D
kinek mi lesz a választott név? :P nekünk Johanna
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 

 
 

Sziasztok!

Akkor itt beszélgessünk! :-)

A férjem magas, és nekem nagy babát jósolnak. A 36 hetes UH-on a következőket mérték:
BPD 97 mm, HC 348mm, AC 332 mm, FI 77 mm
mért adatok alapján 38+6 volt a terhességem kora... 11 napja...
Április 27-re vagyok kiírva.

Abban bízok, hogy inkább csak hosszú, és a szülés könnyű lesz..

Viszont a méhlepény 3-as, de minden CTG eddig nagyon jó volt.


Mamic
38+1
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Nekem csak az a furcsa, hogy most is akkora hasam van mint a lányommal, de a lányom 4050 gramm volt és 53 cm, a dokim meg azt mondta hogy vagy akkor a lesz mint a Noémi vagy nagyobb, ahhoz képest le van maradva :P De ezek csak saccolt adatok, lehet majd meglepi ér :D Most megint kislány van a pociban és Dorina lesz a neve. ( ha meg tévedtek és fiú, akkor Dominik) :P Nálatok könnyen ment a név választás? Nálam vicces a lepény érettségi fok, mert 33 hetesen voltam a dokimnál a magánrendelőbe, ott akkor II. fokozatú volt, most 38 hetesen az sztk-ban azt mondták meg írták hogy I. fokozatú, hát már nem tudom :)
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Sziasztok én is megjöttem :)
nyolcaska
Szeged
 
 


Mamic, lehet tényleg nagy babócád lesz :D Szép nagy méretei vannak
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Jól megnyugtattál:-)

Remélem, meg tudom jól szülni, kicsit izgulok...
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Leírnátok, ki mikorra van kiírva? Csak hogy ne kelljen visszakeresgetni...
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Ugye milyen jól értek a megnyugtatáshoz? :P Csak majd nehogy én lepődjek meg megint egy több mint 4 kilós gyerekkel! :lol: Én április 26-ra vagyok kiírva. Második baba lesz
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Nekem is második baba lesz. A lányom 3000 gr és 51 cm volt, 41. héten született.

Jövő péntekre bejelentkeztem fodrászhoz, remélem, még belefér.. :-) Azért mondtam a fodrásznőnek, hogy ha előtte megszülök, szólok..
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Lehet már nem lesz idő elmenni a fodrászhoz, nekem mindenki azt mondja a második baba hamarabb jön. Hát már nem tudom mit gondoljak. Nekem az orvosom kérdezte a Noémit mikor szültem. Mondtam hogy 40+3 napra, erre legyintett hogy akkor nem kell attól tartani hogy hamarabb jön :D Na tessék, nagyon megvigasztalt :lol:
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Én 27 vagyok kiírva :) Én már nem hiszek ebben az előbb jön jósolgatásokban merthogy második. Bár most meg mégis mennyire bízok hogy korábban jön emrt azt mondják h a harmadik már tényleg :D :)))))
nekem az első fiú 40+2re jött bár 40+1el mentünk kórházba este 9:30kor mentünk be (akkor azt gondoltam már jól ki lehetek tágulva mert már délben kezdődtek a fájások :D bár csak 4körül mondanám h igazán sűrűsödtek. aztán végül 4 percesekkel mentünk be és csak egy ujjnyi voltam... :( és egész 11től 1-2 perces fájásokkal vajúdtam,) majd reggel 6:15re lett meg. 3750gr és 52 cm :)
A kiscsaj :D ő meg (holott azt mondták már a 32ik héten h 34 hetesnek felel meg és bizti két héttel korábban jön) 40+3ra jött; hajnal 2:30kor kezdődtek a fájások, és 11:30ra lett meg, de az a szülés gyerekjáték volt az elsőhöz képest, nem is voltak olyan erősek a fájások, és CSAK 5percenként jöttek csak az utolsó fél órában jöttek 2 percenként, az meg úgy elröpült. nekem a varrás jobban fájt. :)
Most ezért vagyok nagyon kíváncsi mikor jön remélem nem az lesz h ő meg 40+4 :D mert beájulok.. :P anyum megmondta hogy május1re legyünk itthon :D :P mert babázni szeretne a hosszú hétvégén :D :P (Debrecenből jönnek :D ritkán tudunk találkozni )
Kinek mennyi idős is a már meglévő gyerkőc?
nekem az Imike 4 lesz júniusban; Lídia 2 lesz Júniusban :D ezért is mondtam több júniusi gyerek nem kéne mert nem győzzük a szülinapokat :)))
mamic csak hogy esetleg vígasztaljalak: én úgy tudom hogy 95ös bpdvel már érettnek számít a baba :) szóval hátha csak korábban jön és nem lesz olyan óriási :D
Leírhatnátok ti is kinek milyen volt az előző szülés, hogy viselte.. stb :D :P
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Sziasztok! Én is itt vagyok!
Negyedik válaszoló voltam a gyakorin!
Nekem nem is csináltak se 36 hetes,se 38 hetes UH-ot!
Kérdeztem a dokitól,de azt mondta,hogy nem fontos. :(
Pedig jó lenne,mert azért izgulok,hogy mi a helyzet a babával.
Egy kis érdekesség:képzeljétek 2 méhlepényem van.
Az elsődleges a mellső falon,a melléklepény pedig a hátsón.
3. baba lesz,az első a 38,héten bújt ki,aki fiú 9 éves,a második a 39.héten,ő kislány 4 és fél éves.
Most is kisfiút várok,remélem ő is előbb jön és nem várja meg a 40.hetet.Már nagyon babáznék.:)
negyedik
Pilis
 
 


Nekem a lányom 4,5 éves, Noémi.
Nekem nem volt egyszerű az előző pocakos időszakom. Jobban mondva a vége. Szülés előtt 1 hónappal beutaltak a kórházba, magas vérnyomás miatt+ vizesedés+ nagy fokú "hízás" (22 kiló). Onnét már csak a lányommal jöttem haza. Borzalmas volt az az időszak, de szülésnél már helyben voltam legalább :P Mivel bent voltam a kórházban, sűrűn ráraktak nst-re. 2007 október 2.-án is csináltak nst-t ahol már szép fájásokat bemért, de az orvosok nem adtak erre a dologra. Ott volt egy nagyon kedves nővérke, aki figyelte az nst-t és ő mondta nekem hogy ő megmondja őszintén, de szerinte legkésőbb holnap ebből baba lesz :) Mivel ő délutános volt, így az esti viziten már másik nővérke volt. De az esti vizitre már eléggé éreztem hogy keményedik, fájdogál a hasam... ezt említettem az esti műszakos nővérnek és amikor az esti viziten körbementek a kórtermeken, akkor szólt a nővérke hogy nekem fájásaim vannak. Az ügyeletes orvos mondta (két orvos volt) hogy befejezik a vizitet, menjek az ajtó elé és majd megvizsgálnak. Megvizsgált az egyik orvos, full zárt voltam, mondta hogy ő nem gondolja hogy szülni fogok, de vizsgáljon meg a másik orvos is, hogy neki mi a véleménye. Hát persze ő is felnyúlt, de szerinte itt nem lesz semmi. Annyit mondtak hogy menjek vissza a szobába, feküdjek le és pihenjek. Így is tettem, alig hogy lefeküdtem betakaróztam, nagy melegség öntött el. Megmondom őszintén az első pillanatban azt hittem bepisiltem,de aztán "leesett" hogy nem. :lol: Erre kiugrottam az ágyból, szegény szobatársaim azt sem tudták hogy mi bajom, mit ugrálok ott, mondtam nekik hogy elfolyt a magzatvíz, de ezt látták is mert akkor tócsa lett még az ágy előtt is, hogy csak na. A szobatársam kiszaladt szólni a nővérkének, bejött hozzám megnézte hogy tiszta e a víz. Szedhettem a cuccomat és indulhattam a szülőszobára. Ez volt este 3/4 8-kor. Volt fogadott orvosom, behívták. Ment a szokásos rutin, borotválás, beöntés, zuhanyzás, aztán kaptam oxitocint, rákötöttek nst-re. Orvosom vizsgálgatott, mondta hogy olyan reggel 7 körül lesz baba, hamarabb nem. sokszor eltűnt az orvosom... 10 körül már kegyetlenül fájt és csak egyre rosszabb lett. Éjfél körül éreztem azt mintha nagyon kakilnom kellene, "nyomó ingerem" volt, szóltam a szülésznőnek, mondta hogy biztos hogy nem szerinte csak erős fájás, de megint jött ez az inger, megint szóltam neki, mondta hogy értsem már meg hogy az nem lehet, harmadik inger az már nagyon durva volt, szinte odakaptam a hüvelyemhez mert nagyon feszítette valami ott lent, a lányom apja ment már oda a szülésznőhöz hogy na akkor most megnézi hogy mi is van, mert ez így nem mehet tovább. A szülésznő nagy felháborodottan közölte hogy na akkor menjek vele, megnéz. Csak arra figyeltem fel ahogy felfeküdtem az asztalra hogy nagy kiabálás van, hogy azonnal hívják az orvost ,mert lent van a szülőcsatornában. Jött az orvos, az első fájásnál vágtak a másiknál meg már nyomni kellett, az orvos meg a hasamat nyomta közben. A köldökzsinór a nyakára tekeredett, lehet ez nem történt volna így ha hallgat rám az elején a szülésznő... (Azon kívül hogy másfél napig nem kaptam meg a lányom, mert nyöszörgött, nagyobb baj nem történt.) Október 3-án negyed 1-kor meglett a lányom 4050 grammal és 53 cm-el. Hatalmas vágást csináltak, a varrás borzalmasan fájt... Sokáig varrt össze.
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Szia negyedik!
Akkor mikor volt utoljára uh?
Ez nem semmi, hogy nem csinálnak 36 vagy 38 hetesen, ilyet még nem hallottam...
De ugye a 2 méhlepény nem okoz problémát?
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Az utolsó nagy Uh 32 hetesen volt ,és egy kicsi volt 34 hetesen.
De ez is csak a 32.hetes uh-on derült ki,addig senki nem vett észre semmit.A 2 méhlepény állítólag nem gond,csak szülésnél szólni kell a dokinak,hogy várjon mégegyre.
negyedik
Pilis
 
 


Esetleg nem tudja valaki,hogy mitől jöhetett így ki az aranyerem?Már elviselhetetlen,alig bírok felállni a székből.
Kb mint szülés után.Székletem rendben volt,ismerőseim azt mondják,hogy a baba nyomhat ott lent valamit.
negyedik
Pilis
 
 


Akkor mind a két lepénynél nézték az érettségi fokot?!
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Én múltkor ezt olvastam: " A medence táján található ínszalagok és a kismedence ízületei megnyúlnak, felkészülve a szülésre. Ez az feszülő érzés elég kellemetlen lehet a számodra, illetve a már ismert gondok, mint a székrekedés, gyomorégés és az aranyér szintén végigkísérheti az utolsó heteket." Meg ezt olvastam még: " Amikor a magzat már elérte a végleges testsúlyát, tehát a kismama átlépett a terhesség utolsó szakaszába, az anyaméh az egész altestre folyamatos és erős nyomást gyakorol. A nyomás hatására a vér a test alsó feléből nem áramlik szabadon vissza a szívbe, mely a végbélnyílás körüli vénák megdagadásához vezethet." Szóval simán okozhatja a baba
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Hú csajok dejóó hogy így összeverődtünk :) <3 úgy örülök, annyit kerestem már hasonló fórumot de amit találtam egy sem működött. Anno amikor fogyóztam a lányom születése után akkor "tagja voltam" egy fórumnak :D (90 napos :D ) és az is olyan jó volt.
Remélem "megmaradunk.." és nem széledünk szét szülés után :)
hát Ketrin azért nem semmi a te történeted sem :D én nem tudom nekem az első "borzalmas volt" de akkor nem tudtam hogy az.. nem volt viszonyítási alapom, és alig emlékeztem visszagondolva bármire is.. hogy most mikor repesztettek burkot meg ilyenek.
Nemtudom miért de én egytől félek nagyon a magzatvíz elfolyástól. Mert idáig leggyakrabban azt hallottam hogy azok a szűlések nehezebbek. Nekem mindkettőnél kellett idáig burkot repeszteni.. :P remélem most se "folyok el" :D :P
Negyedik pedig azért tényleg nem árt ránézni a köldökzsinórra... meghát a lepény is... bár nem tudom mi mit jelent, hiába néztek engem is meg a múlt héten lassan ugye két hete... az én gyerekem annyit mozgott azóta hogy 100szor a nyakára tekerhette pl a köldökzsinórt is. én nem tudom de akkor látnám "értelemszerűnek" az uht, ha konkrétan szülés előtt néznék meg... akkor már csak nem forog körbe kétszer nem?
Nekem a fiamnak egyszer a lányomnak meg kétszer is rá volt tekeredve a köldökzsinór a nyakára.. :-/
De lehet még én is rákérdezek lesz e még esetleg uh vagy ennnyi volt. Nembaj ha megemlíted :)
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Hát nekem biztos nem lesz több uh, a 38 hetes volt az utolsó. Én meg már azt sem tudom mitől félek :lol: Minden kavarog a fejemben. Ugye én csak ezt a "bumm elfolyt a magzatvíz" ismerem. Nekem így kezdődött a szülés, mert ami fájások voltak délután azok erős jóslók voltak. Most ha nem így indul akkor honnét fogom tudni, hogy ez már az?! Mondjuk az igaz, hogy mondták nekem is hogy ez a magzatvíz elfolyásos dolog nem a legjobb, mert a "száraz szülés" az nagyon rossz. Hát tényleg nem volt leányálom :D
Mondjuk az tényleg jó volna ha konkrétan a szülés előtt lenne még uh,mert akkor már nincs olyan nagy mocorgás. És ki hogy áll a kilókkal? Szülés után terveztek valami szolid diétát?
ketrin1987
Kecskemét
 
 


én most "ügyi voltam" :D 10-11 kg és két hete is pont ennyi voltam mint most :) szóval meg vagyok ezzel elégedve, de a szülés utáni súlyommal nem leszek azt előre tudom :D
Én úgy "szoktam" hogy míg szoptatok addig nem fogyózok, de utána keményen megcsinálom a 90 napost. :P idáig mindkétszer sikeresen leadtam a "kívánt" kilókat. Nekem az a célom majd most megint, hogy 61-62 legyek újra :D most 72,8 vagyok. :D és 162cm vagyok szóval alacsonkkka :P
töltöttem fel avatarképet :P bár gyakorlatilag semmi sem látszik rajta.. de nah az vok én a gyerekeimmel :)) Ti ? :)
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Képzeljétek fura dolgot figyeltem meg... egy néhány napja amikor valamelyik gyerekem elkezd sírni, vagy hisztizve üvölteni :D rosszabb esetben, elkezd keményedni a hasam...hogy létezik ez??

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


De jó! Nekem is pont 10-11 kg jött fel, ez most tökéletes. De szülés után én sem leszek megelégedve a súlyommal az tuti. Szoptatáskor én sem szeretnék " fogyózni" de azért oda figyelek majd hogy mit eszek meg. De akkor pont lesz sok finom gyümölcs is. Én még soha nem próbáltam a 90 napos diétát. Mennyit lehet vele fogyni? Hát kiskacsa, ha te azt mondod hogy alacsony vagy akkor mit szóljak én a röpke 156 cm-el? :lol: Nekem valamiért nem megy az avatarkép feltöltése :cry: De megtaláltam egy régi kedves videómat a lányomról, amin 2-3 hónapos :o Lehet majd megpróbálom felrakni ide. Az én babám a pocimban meg akkor kezd el úgy mocorogni hogy majd kiviszi a hasam oldalát, amikor a lányom hangosan nevetgél vagy " röhögőgörcsöt :P " kap. Arra a baba nagyon beindul
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Se képeket, se a videót nem tudom feltölteni. :cry: :x
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Sziasztoooooooooooooooooooook!!!
Hát megjött a mindig késö 13as :)
De jó,hogy itt vagytok,"nekem"! :) és már mennyit írtatok,azta...azt hiszem,be kellene megint mutatkoznom :)
Mesélek kicsit,bár írtam a gyk-n,hogy voltunk az esküvön,tehát eléggé hulla vagyok..
Nos,15-16ra vagyok kiírva,második kisfiú,a nagyfiam már 3 éves zsiványka :) Hü.Mégnem fogtam fel teljesen,hogy lehet,holnap "már"szülünk,kicsit félek is,ezért sem sürgetem semmi praktikával-még-a dolgot...azt meg már én sem hiszem,hogy a második lurkó elöbb jön..a környezetemben szinte senkinek nem jött be,nekem se nagyon még,bezzeg a 2.baba súlya!!!Igen,egy jó darabig azt mondták,hogy "csak" akkora lesz,mint a Levim-3610gr,56cm-,gondoltam,ez épp elég..Aztán a hasam nem nött,de a benne lévö Manócska..hát múlthéten már 3750gr volt.... :? hm..hogy fogom megszülni?!ajjajj...Ja,azt még nem írtam,hogy mi nem Magyarországon lakunk,szóval nálunk sokminden más.Pl itt nagy divat a sokat vitatott kívánság-császármetszés+kívánság-szoptatás..DE én rettegek a császártól,soha nem voltam mütve,nem is nagyon vágyom rá..Próbálom megbeszélni a babócámmal,hogy könnyü,gyors és fájdalommentes -:lol: szülésünk lesz :D és mások a vizsgálatok is,nekem mindig van uh,aminek nagyon örülök,mert láthatom Öt :P viszont nincsolyan gyakran a végén ctg,ami kicsit nyugtalanit,és saaaaaaaaaaaaaajnossssssssss....itt nincs olyan,hogy fogadott orvos.Amit nagyon nem találok jónak,mert nekem fontos,hogy olyan legyen mellettem,aki ismeri a terhességem...de hát ez van.Két klinikán jeleztük,hogy várhatnak,mert ahelyiben épp nincs kád :cry: levim pedig ott szültem,nem tudom elképzelni,hogy viz nélkül szülök..a másik klinika,ahol vannak kádak,az viszont majdnem egy óra...azt setudom,mikor induljunk...häää...nem egyszerü.Meg az sem,hogy fogom kibírni a Levim nélkül...hiába lesznek reggeltöl estig velem...mármost nagyon észrevenni rajta,hogy valamit érez,hiába mondogatom Neki,sztem még annyira nem fogja fel.
Na,ennyi röviden.Csomó mindent bizti kihagytam,amit Ti írtatok,de majd potlom :) Idenézek holnap is,HA egyben leszünk még... :wink:
Hátha ma éjjel lesz alvás,jó &Egrave;jt,csajok&babócák!!! :)
diuska27
Rétság
 
 


Naná,hogy még itt vagyok... :D
képzeljétek,éjjel,miközben kimászkáltam pisilni,észrevettem,hogy mintha lejjebb lenne a pocim-végre..aztán ki tudja.
A keményedéseket nem nagyon ismerem,mert egészidö alatt kemyénynek érzem a hasam..
Na jó,megyek,hátha sikerül aludni..
diuska27
Rétság
 
 


Se képeket, se a videót nem tudom feltölteni. :cry: :x

én is görcsöltem két kört a képpel.. :D a férjem segített lekicsinyíteni a paint a legegyszerűbb. És ott 80*80as lehet max a pixel... :D próbálkozz :P ha van még türelmed :)
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Kalácsot sütöttem ma, olyan fini foszlósat, bár csak kenyérsütővel, de már megbántam. Említettem h újra előjött a hányingerem??? nos most hánytam is :(( de hogy honnan ennyi minden bennem hát tuti több mint fél liter kijött. most persze ráz a hideg meg gyenge vagyok :( Baba meg nagyon mozog. :?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Sziasztok! Ki hogy aludt? Én bírtam aludni, csak az a baj hogy tegnap óta benne vagyok valamilyen " takonykórban" ami annyiból áll, hogy tele az orrom és egy kis köhögés is van, de nincs láz, hőemelkedés, semmi más. Ugye ez nem árt a babának. A babám 2 napja olyan kis lusti, de mindennap bejelentkezik, lehet a front van rá ilyen hatással.
ketrin1987
Kecskemét
 
 


hali de nagy a csend. Én is jól aludtam. csak egyszer arra ébredtem h csupa víz vagyok tisztára kivert a víz, sosem izzadok, és nem is volt melegem :?
de a hányinger sem szűnik :(
szerintetek azzal h nagyon akar az ember szülni lehet kitolni az időpontot??? minél inkább akarom annál inkább nemjön??? :O
diuska27 vajon veled mi van ? :) mindenképp értesíts! dejó h te már tényleg mindjárt szülsz :P
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Eléggé nagy a csend. Lehet valaki túl van már rajta?! Nekem kezd visszajönni az étvágyam, de a babóca még nem akar jönni :? diuska27, szorítok neked ( és kicsit irigyellek is ,hogy a finish-ben vagy már :D ) De lassan már mi is :o
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Sziasztok,most nagy ám a csend!
Hát,nagyon arik vagytok,de nekem szinte semmi de semmi nem utal arra,hogy ez a minifickó jönni akar...&ugrave;gyhogy szerintem közületek mindenki meg fog elözni.. De mint mondtam,nem sürgetem...bär mostmár lelkileg nagyon készülök,hiszen lassan így is-úgy is eljön az idö :D
&Egrave;tvágyam manem túl sok volt,kivéve,ha a gumicukor eszembe jutott..kis hasmenésem volt,ennyi.
Volt szó a ruhákról.Nos,mivel Levim kis overállját sikerült azonnal eladnom,rájöttem,hogy lehet,mégis kellene valami hasonló,de mivel túl sokáig nem,ezért gondoltam,varrok egyet.Kész van.Tök husi lett.Meg még fontos volt az alvózsákja és a kisruci,amit asszem a kórházi fotózáson fog viselni a Picike :) hihi,én már csak ilyen vagyok,ha valamit a fejembe veszek...Szóval a lényeg,hogy ma az uccsó gombocskát is felvarrtam a helyére...szóval,mivel Anya kész..akár jöhet is :) milyen rendes kis fickó :D
Holnap amúgy megyünk dokihoz,este valamikor,hát..van egy olyan érzésem,hogy kedden tuti jön...ííííí!!! :shock: :D
Ja,mert kitaláltam,hogy mivel Levi 7-én született-igaz másik hónapban ,én meg 27-én :) ezért a Pici jöhetne 17-én... :D Jól van na..mit csináljon az ember,ha nem tud éjjel aludni...
&ugrave;gy emlékszem,ketten is 27-ére vagytok kiírva,ugye??Drukkolok,bár sztem addig nem akartok várni :) -aztán,ha nagyok lesznek egyszer majd együtt ünnepelhetek velük :D
Apropó,éjszaka..Remekül aludtunk,mindannyian! Olyan 9-ig ágyban lehettem,söt,délután is elaludtam :wink: remélem,ez nem lesz a ma éjjeli alvás rovására...
:)
diuska27
Rétság
 
 


Sziasztok!
Én is remekül aludtam az éjjel,mint akit fejbe vertek.:)
Fura módon ma nem volt semmi keményedés,semmi jósló.
negyedik
Pilis
 
 


Sziasztok!


Látom, ma vagy mindenki elindult szülni :wink: , vagy mindenki családi életet élt, főzött, takarított , stb.

Mi egész nap pakoltunk, rendezkedtünk, úgyhogy most jó fáradt vagyok.


Mindenkinek jó éjt

Mamic
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Nekem késő délután volt jó néhány keményedésem de semmi extra. :D sajna.
Én vagyok 27ikére, bár egyik barátnőm azzal szívat, hogy amiért ilyen hamar akarok szülni ez a baba szerinte azért is bent marad május 2ig.
Nos nekem igazából "mindegy mikor jön" :D csak azért szertném ha korábban jönne h anyu is babázhasson, és ne potyára jöjjön a hosszú hétvégén, május 1körül :) szóval most kivételesen nem magam miatt akarom "annyira" :D
én holnap megyek CTGre, mert a fiamat meg viszem laktózterhelésre, így mondtam a dokimnak nem volna gond ha nem szerdán mennék, ne kelljen kétszer utazni 30 km-ert. azt mondta persze miért ne. :P
Kíváncs leszek mi lesz :) majd jelentkezek ha hazaértünk :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Szia Kiskacsa 82, Te sem alszol még?De jó a többieknek,bizti alszanak már..én még nem próbáltam,hátha tovább sikerül..izgulok.Es mindenki azzal nyaggat,mi van már,Mikor szülok?Fb-rá fel se merek menni..:D
Ah,3.baba,tuti nem huzod ki május 2ig,mondd meg Anyukadnak!!:)
diuska27
Rétság
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok? Mindenki "egyben" van még?! Én éjszaka bírtam aludni. Van rengeteg keményedés, ma meg alig bírok menni, mert annyira nyilal a hüvelyembe, de ezen kívül semmi jele nincs hogy kiakarna jönni a kisasszony. De még 26-ig van idő :P Én meg azzal poénkodok hogy még a végén egyben lehet tartani a Noémi névnapot meg a baba szülinapját. Noéminek 22-én vasárnap lesz a névnapja, remélem nem akkor akar kijönni :lol: ( bár azt sem bánnám már néha :) ) Én holnap megyek nst-re.
ketrin1987
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Nálam sincs még új. Igaz, én tegnap arra gondoltam, hogy legalább addig maradjon bent, amíg ezt a kazal vasalnivalót kivasalom, ami a hétvégén termelődött:-))

Úgyhogy most nekiállok vasalni, meg pakolászok, és utána lehet szülnöm...

Amúgy estére tegnap jól elfáradtam, és a hasam tetejénél fájt is. (Nem keményedett, csak fájt), aztán még ma reggel is éreztem. Ja, és este valami hihetetlenül sokat mozgott a baba. Nem tudom, mi volt vele. Én is holnap megyek CTG-re.

Szép napot!


Mamic
(április 27.)
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


sziasztok!
én csak most értem át.
ápr.29re vagyok kiírva, 2.baba lesz. az 1.lány volt és 1 héttel előbb jött, úgyhogy most izgulok, hogya kislegény mikor érkezik.

fura, mert mostanában kevesebbet keményedik a hasam, mint pl.2 hete. viszont mozogni alig tudok, pedig a kis örökmozgó nyom után muszáj futni.

ma megyek dokihoz. a 36hetse uh-on 2900g-ra becsülték a súlyát.
bette
 
 


Huhh nah sziasztok :)
Megvolt a ctg. két fájást is mutatott volt is. :P egy 60as meg egy 89es az már a tetejénél volt furcsamód is. Bár vicces mert a 60as jobban fájt mint a 89es :D
azóta is elég sok fájásom van de nem tudom mire véljem, front, miatt van, sima jóslók e, vagy lesz belőle vmi. Egyenlőre ingadozik, szóval lehet abbamarad.
most hulla vagyok, voltunk a laktózos vizsgálaton ami negatív lett, és a lányommal is megyünk ővele meg holnaputánra kaptm időpontot :D merthogy szülök :p szóval izgiii :P
most megyek alszok ha hagy a pocak :D
milyen jó mamic az aláírásod :P


Kiskacsa82
(április 27 ) :D :P
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Ti hogy vagytok ezzel a felállás/leülés, megfordulás témával? Én már ott tartok, hogy pl fekvésből, felállni kimondottan nehezemre esik..

Azt hiszem, jöhetne a baba..
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Nekem most az "nem olyan nagy gond..." inkább a játékok összeszedése a földről : :lol: nah az Kihívás :D
Én is egyfeszt nyafogok.. :( főleg ez a mai nap :O hát ez őrületes.... rengeteget keményedek... több mint sok... Alig merek már megszólalni mert nem akarok senkinek a terhére lenni a nyafogással, de olyan nehéz eligazodni... 10 percenként keményedni aztán vált 20ra meg megint.. szóval totál össze vissza..
most meg elkezdett szúrni alul is az előbb vmi.... alig bírtam menni... de most ülök s jobb.. :P
Ezek az utolsó idők :D :P
Kitartás!!
Többiek? ti is nyafizzatok pls!! ;)

Kiskacsa82
(áprl 27)
kiskacsa82
Kiskőrös
 
 


Kedves Anyukák és Leendő Anyukák!

Magam háromgyermekes anyuka vagyok (a harmadik gyermekemmel lelkes babanetes fórumozó voltam). Segítséget szeretnék tőletek kérni és egyben ajánlani is számotokra. Védőnőként dolgozom és jelenleg a Semmelweis Egyetemre is járok szakirányú továbbképzésre. Ez utóbbinak a keretében kaptunk egy feladatot, ami egy nagyon speciális terület, mégpedig az anyukák segítése internetes fórumon. Amennyiben nem okozna számotokra problémát, bekapcsolódnék a topikotokba, és ha felmerül bármilyen kérdésetek a várandósságotokkal, a szüléssel, a kórházi napokkal, a szoptatás kezdeteivel és folytatásával vagy bármilyen babás témával kapcsolatban, akkor arra szívesen válaszolok legjobb tudásom szerint.

Kérlek jelezzétek, hogy a fentebb leírtak alapján maradhatok-e köztetek?

Üdvözlettel:

Petrik Zita
pzita
 
 


Sziasztok.A gyakorin olvastam rolatok és szeretnék csatlakozni ha lehet :D Szlovákiábol irok Dunaszerdahelyrol és most 24re vagyok kiirva a kicsifiamal.Olyan jo volt olvasni hogy vannak olyan kismamák akik hasonloan éreznek az éjjeli nemalvás meg a forgolodás,nemvagyok egyedul :wink: Az elso babám lesz és nagyon izgulok már.Elore is bocsánat a helyesirási hibákért.
marcsika30
Külföld
 
 


Szia, Zita!


Részemről Ok, Isten hozott.


Mamic
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Most jöttem CTG-ről, a babát háromszor kellett felébreszteni. Igaz, én nem aludtam éjjel kettőtől, és valószínűleg a baba sem, vagy legalább is éreztem, hogy ő is elég aktív volt.. Úgyhogy nem csodálom, hogy álmos volt.. :-)

Nekem kanyarban sincs az, hogy szüljek, úgyhogy hétfőn megyek megint CTG-re, majd utána jövő pénteken megint.

Ti hogy vagytok?

Mamic
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Pzita!
szerintem mindenki örül Neked!
bette
 
 


tegnap este, éjjel és még ma is folyton keményedett a hasam, csak rendszertelenül. lehet, hogy nem várja ki az időpontját a kislegény...

meg reggel nagyon szúrt az oldalam, mintha futásnál rosszul vettem volna a levegőt. lehet, hogy tüdőt is nyomja a baba?

Bette
ápr.29
bette
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: