Új privát üzeneted érkezett!

most már kezdhetnek csíkozódni az ősziek is!! :)
bagzerka
 
 


Már én is várom őket... :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


szia!!!
dejóó, már ketten vagyunk :)
mondjuk te már jóval elôrébb vagy, mint én.... kb 4 napja tudom tutira a dolgot, így még nagy titok 8)
szóval, ha mindne igaz, most vagyok az 5. hétben :lol:

hát remélem hamarosan beindul itt is az élet!!
najóó, csinálok szalagokat 8) (az én idômben még nem volt itt szalag meg ilyen extrák hihi)
bagzerka
 
 

 
 

szalag próba...

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Szia!

Jajj, szerintem félre érthetően írtam.
Én nem az őszieknél vagyok, hanem a nyáriaknál, de tudom, milen öröm felfedezni, hogy élet lakik a pociban! És kíváncsian várom az örömteli bejelentkezőket!!!

Neked jó pocakosodást, és jó egészséget!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


jaaaa 8) valóban...hihi
igen, ugye ti augusztusiak lesztek??

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Nem. :) :)
7/16/2008 - július :)
De olvasgatok, és nagyon drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen!! Remélem, hozzád is hamarosan jönnek a társak!! :) :) :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Hát nagyon remélem, hogy ezúttal nem kiabálom el, hiszen kb. 2 hónapja is bejelentkeztem még a nyáriakhoz, akkor is 2 csíkocskám lett, aztán sajnos mégsem sikerült a terhesség. :cry: :cry:
Bízom benne, hogy most másképp lesz!! És muszáj elmondanom valakinek!!
Hétfőn teszteltünk, és megint kettő csíkocska! Annyira izgulok, hogy rendben legyen minden.
Bagzerka! Honnan jött ez a név? Aranyos! Érzel már valamit?
Üdv. Évi

Kép

Kép
dunyi
 
 


Sziasztok lányok!
Én is drukkolok nektek! :D
Dunyi!
Te velünk kezdtél,látod annyira nem is vagy lemaradva! Őszintén remélem,hogy most tényleg sikerül!Megy a drukk,hogy a kis druszámnak hamarosan egészséges kistesót hozzon a gólya!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Bagzer! Csak nem???? :lol: :lol: :lol:
Hatalmas gratula Simi kistesójához!
Pussz, cic :wink:
cicmerák
 
 


Cic!!!
:) sziaa! dee! nektek is késő-gratula a most már nagylányhoz!!!! nagyon édes! néztem a múltkor a wiwen!

szia Dunyi!
én is szorítok, és remélem minne renben lesz most!!!! még nem gazán érzek semmit, kivéve hoyg a melleim telítődnek 8) meg esténként kis hányinger, de ezenkívül más nincs.
a név...hosszú: párom daginak becéztt, pedig akkor még nagyon nem isss!!!! aztán abból lett dag, majd abból bag, és bagzi meg il«enek.

na örülök hoyg kezdődik itt is az élet!!!
csókok,
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Dunyi!!!
mi újság???? hogy vagy?
ti mikor mondjátok el a nagyobbiknak??
simi rákérdezett konkrétan!!! :o majdnem elájultam! 8) csak nem akarjuk hogy anyósék tôle tudják meg, így ennek a függvénye....
és neked honnan jött ez a név??:)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzerka!
Köszi, jól vagyunk. Túl jól. Aggódom, mert semmit nem érzek. (Azonkívül, hogy nyitogálom a hűtőt folyamatosan) Na de ami késik, nem múlik.....
Igen, ezek a gyerekek mindent megéreznek! Nálunk is volt még régebben egy szitu, kislánykám a barátnőmnél szúrta ki. "Anya, baba van a néni pocakjában?" Kérdezte, mire a csaj totál piros lett, nem akarta még elmondani, mert csak a 6. hétben volt.
Mi együtt teszteltünk hármasban apával, bele akartuk vonni mindenbe.
Tegnap meg itt volt a bátyám, és hozta kislánykám a tesztet, tudományos képpel el kezdte magyarázni neki, hogy "tudod köri, itt van kettő csík, ez mutatja, hogy testvérkém lesz" Mi is lebuktunk....
Na, és hogy fogadta Simi? Gondolom nagyon örül! Bölcsis egyébként?
A Dunyi név igazából a férjecském beceneve, nem is tudom, miért ezen regisztráltam. Még gyerekkorában adta neki az anyukája, mert folyton "dunnyogott".
Na, hiányol aranyom!
Üdv. Évi

Kép

Kép
dunyi
 
 


na, örülök hoyg mindne rendben!!

siminek mi még el sem mondtuk igazán, mert anyósék teljesen ellenem fordultak meg az egész terhességet lehetetlenné tették, amennyire csak lehetett, szóval nem egszerû esetek. így gondoltuk nekik majd csak jó késôn áruljuk el, de simi miatt sztem nemsokára elmondjuk. hadd örüljön!!!!

ja és most figyele, az én kicsi szalagom valami tök más idôt mutat....nem is értem, mert hétre jól mutatja de napban meg jóóval kevesebb, mint neked... furi.... nemtom mit csináltam rosszul.

és te dolgozol? vagy otthon?
simi bölcsis, szeptember óta, szereti!!!! én meg azóta dolgozom. de nem sokáááiiigg :lol: :lol: na nem igaz, mert ha bírom, terveim szerint kb júliusig szeretnék. dehát majd meglátjuk....

na jóócak, pihengetek :)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!:)

Tegnap mi is becsikozódtunk, úgy hogy ha semmi nem jön közbe szeptember végén bébi lesz :)
starlark
 
 


Sziasztok!

Starlark!
Üdv közöttünk! :lol: :lol: :lol: Gratula a két csíkhoz!
Írjál magadról! Dokihoz mikor készülsz? Első baba?

Bagzerka!
Sajnálom, hogy ilyen "kedvesek" az anyósodék. Férjed azért kiáll melletted? Vagy két tűz között van folyamatosan? Nekem már nem él anyósom, 10 éves volt a férjem, amikor elment... :( Após meg agyvérzés utáni állapotban, tök zavart szegény, önáló életvitelre képtelen, pedig egy hihetetlen rendes ember...
Van viszont egy "imádott" sógornő jelöltem.. :cry: :cry: :cry:
Igen, én is néztem, hogy valami nem stimmel a szalagoddal. Nem csinálod újra?
Nem, nem dolgozom, itthon vagyok Lucikámmal. Tavasszal azért jó lenne beíratni bölcsibe, mert pont akkor kezdődik majd az óvoda, amikor megszületik a pici. Nem akarom, hogy összekösse, hogy azt higgye, hogy azért kell mennie, mert jött a tesó, és kifúrta. Enélkül is biztos lesz kezdeti féltékenység. Szóval jobb lenne már korábban közösségbe szoktatni. Meg rá is férne, nem szívesen osztozik a játékain, elég akaratos, stb.....
Ez nagyon jó, hogy szereti Simi a bölcsit! Könnyen beszokott? Nem lett beteges?
Megyek, készülődöm, ma megyek UH-ra! Bár még nem sok minden fog látszani, de izguljatok értem! Annyira félek! Lucikám elött volt egy sikertelen terhesség, (meg 2 hónapja is) na akkor olyan bunkó stílusban vágta bele a képembe az UH-os doki, hogy ez nem jött össze, ez nem gyerek, próbálkozzak újra, hogy rettenetes volt. Nem akarom újra átélni! Lucikánál is végig remegtem minden UH-ot!

Kép

Kép
dunyi
 
 


Starlark!!
üdv!! :) írjál majd magadról!!!!!

Dunyi!
szorítok az uh-ra!! majd írd meg mi volt, remélem mindne rendben!!! én 9 hetesen megyek majd, remélem addigra látszik már valami.
igen, könynen beszokott simi és nem is volt betegeskedés!!! azért ebben az időben adj neki cebiont, sztem az a tuti! merre laktok?
ja és ign, szerencsére párom kiáll mellettem, de siminél ő is kissé bionytalan volt, így csak jól rásegített ez a kis szülői támogatás :roll: de most nagyon édes!!! meg azrt most terveztük is! szóval egész más.

és ha lesz uh kép, tedd fel!!!!! 8)

pááá, megyek készülök oszt bölcsi

tényleg nektek látszik má valami has?

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


nnna, meggyógyítottam a szalagot, vééégre sikerült :lol:

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Üdv Nektek is! :)

Magamról annyit, hogy 29 éves vagyok és ő lesz az első babánk. Úgyhogy be is vagyok parázva rendesen.
Doki az jó kérdés, mivel a prüntyit fél évvel későbbre terveztük eredetileg, még egyáltalán nem tájékozódtam ezügyben. Legkésőbb jövőhéten azért választok egyet :)

Kicsit szétszortnak érzem most magam, de nagyon boldognak is egyben:)
starlark
 
 


starlark!
természetes hoyg ilyenkor minden izgalom, aggodalom, öröm vegyül ilyenkor az emberben!!!!
én is 29 vagyok :)
ja és sztem legjobban teszed, ha vannak féleémeid, kérdéseid, ha megosztod másokkal azokat!! vagy itt, vagy barátnôkkel, pároddal, vagy a fent említett összessel :lol: ay annzi mindenen segít, ha kibeszéled magadból!!

tényleg, Dunyi, mi volt ma dokinál?????
és te hol szültél? és ott fogsz most is?? elégedett vagy?

na megyek, eddig bírtam az ébrenlétet ma, páááá
jóócak!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!
Csatlakozok én is hozzátok! Kedden voltam UH-on ahol láttam, hogy beköltözött valaki a pocakomba. Jelenleg kb 10 mm-es és úgy 7 hete lakik odabent. Idekint van már neki egy Kata nevű tesója, aki február végén lesz 3 éves.
Borso
borso
 
 


üdv Borsó!!!
gratula a bogyóhoz!! és mit látni ilyenkor uh-n??
nálunk feb 3.án lesz 3 a simi!

hát remélem jöttök még ma!!!!
írjatok! 8)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Köszi és Nektek is gratula!De jó Elsőszületteink is majdnem egyidősek. simi=simon, ugye?
hogy mit láttam az uh-n? Egy kis paca szerű foltocskát, amire azt mondta a dr, hogy az a szikhólyag és benne dobog egy apró szív :D
borso
 
 


Sziasztok !Kérlek benneteket ha ídőtök engedi szavazatok a kisfiamra beneveztem egy helyi versenybe. Előre is köszönöm és bocs,hogy igy ismeretlenül http://www.egerszeginfo.hu/2/zegibaba_s ... asztott=87
renus
 
 


borso,köszi! igen, simon!!
én már úgy várom az uh-t, de simivel kb 13 hetesen láttam elôször, akkor meg már kész ember volt :lol: szóval nagyon várom hogy lássam, de nemtom mire számítsak, akkor leszek kb 8 betöltött hetes, ha jól emlékszem vagy 9...nemtom 8)

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzerka!
Nagyon jó lesz látni a kis pacát majd meglátod! Hová jársz, melyik kórházba? Én a Baross utcai klinikára, Kata is ott született.
más: csináltam vonalzókat, de bénázok. Hogyan kell beilleszteni aláírás gyanánt?
borso
 
 


na asszem mégis sikerültek a vonalzók :D

Kép
Kép
borso
 
 


persze persze, annak is örülni fogok, gondolhatod :)

éjjel rámtört a fosós-hányós!!! :cry: nagyon rosssssz!!!!!! mondjuk ha jól emlékszem, simivel is ennyi idôsen lett egy ilyen remekség, és nem lett baj. most mégis izgulok......

na pihenek, ki vagyok facsarva!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


ajaj, ez nem jól hangzik.sajnálom.Gyors gyógyulást kívánok!!! baj biztos nem lesz, az tuti!!!! pihenj sokat, ha tudsz. Nálunk most épp horkol a két lókötő a nagyágyon egymás mellett, jól is teszik mert nagyon randa, szürke, csúf idő van errefelé odakint.

Kép
Kép
borso
 
 


Sziaztok!

Csatlakozhatnék hozzátok? Amikor a múltkor néztem a topicokat, még nem volt őszi babás, most már látom, hogy van :lol: Jan. "-án csináltam tesztet, pozitív lett :lol: Múlt hét pénteken voltam dokinál, de még nem látszott egyéb, csak a petezsák. Csalódott is voltam, mert azt gondoltam, hogy már majd a szívecskét is fogom látni, mint Sáránál. De a doki szerint fiatalabb a terhesség, mint számoltam. Hát így jártunk, majd két hét múlva kell menni uh-ra, akkor már okosabbak leszünk :wink:

Bagzerka, jobulást neked!

Üdv:
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


jobbulást :oops:

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


kösziköszi a jókívánságokat!! :)

ichtus! persze hoyg csatlakozhatsz!!!! tökjóóó! nekünk egyenlôre a Sára a lista vezetô, ha lyány lenne a bogyó!

mesélj még magadról! honnan a név? 8)

különben meg köszi, sokkal jobban vagyok már! jó lenne, ha csak ennyi lett volna! tök egyedül vagyok itthon, párom melózik ma, sôt, reggelig, kicsi simi meg nagyszülôknél, ott is alszik, ez pont jól jött, így tudok jó sokat pihenni. azt még nemtom kikérjem-e a holnapot vagy dolgozzak... :roll: meglátjuk.

remélem írtok még ma!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzerka, akkor pihizz sokat, hogy mihamarabb meggyógyulj! :wink:

Sára: férjemnek is, meg nekem is tetszett. Bibliai nevet szerettünk volna, senki Sára nincs a családban, csak a miénk :lol: És ha fiú, van már nevetek? Picúrkának még nem tudjuk a "neveit".
Én egyébként 23 éves leszek, még tanulok, a Pető Intézetben vagyok harmad éves, két évet halasztottam, mikor várandós lettem Sárikával, most februártól folytatom, ezt a félévet megcsinálom, aztán meglátjuk később hogy alakul :wink: Meg az Evangélikus Hittudományi Egyetemen vagyok hittanár szakon, ott idén végzek. Szóval nem unatkozom a kisasszonykám mellett. Te mivel foglalkozol? Miért kellene vasárnap dolgoznod?

Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Katica!
hát ja, azt ismerem, amikor baba mellett egyetem! mi is így voltunk simivel! épp 3. éves félév kezdéskor született és nem halasztottam, végülis sztem minél kissebb, annál inkább lehet még mellette tanulni is meg mindent, nem?? mondju így hogy van már nagyobb is, jujj, le a kalappal elôtted!!!!!! :) ja meg mi mindketten suliztunk akkor! hát...
én az iparmûvészetin végeztem most júniusban, fotó szakon. párom videós ugyanott, ô idén fog diplomázni vééégre :lol:
és egy napilapot képszerkesztek, ezért kell vasárnap dolgozni, mert a hétfôit akkor készítjük! különben meg jó meló! szeretem, vas-csüt dolgozunk és csak 1-6ig, szóval tudok simivel is lenni sokat.

olyan üres a lakás így :cry: hiányzik a kicsi simim!! pedig hát elég sokszor volt már iylen, csak akkor mondjuk nem itthon ültem közben egyedül :P

ja és tegnap végre megmondjuk siminek a nagy hírt, illetve a kis jól fiam megkérdezete: (3an mentünk haza a buszon) ránk nézett, aszongya: már nem titok a babánk????? egymásra néztünk marcival és mondtuk hoyg nem, már nem! olyan megható volt!!!! marci meg is könnyezte kicsit :) simi meg totál bepörgött!!!! nagyon örült! rögtön volt is ezer kérdése, meg feltevése ( majd ô hordozza a hátán kendôben, stb)
így anyósék is megtudták, marci ma elmondta, mivel nem akartuk h simitôl hallják. hát nem örültek, de legalább nem kezdtek harcolni ellene, mint múltkor.....

na ennyi, befogom végre :lol:

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


a kis jól fiam az kis jós fiam lett volna :lol:

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Szia Bagzerka!

Jobban vagy már? Elmentél végül dolgozni?(így már értem, miért kell vasárnap dolgoznod :wink: )Tiszta jó, hogy az Iparművészetin végeztél. Még gimis koromban én is szemeztem vele, de aztán nem lett belőle semmi. Gondolom a férjeddel ott ismerkedtetek meg, ha ő is ott tanul. Nagyon édes lehetett Simi, ahogy örült a testvérkének. És nem semmi, hogy így megérezte!!
Már mi is mondtuk Sárának, de ő még nem sok mindent fog fel belőle. Bár amikr voltunk vérvételen a kórházban, akkor egy nagy pocakos kismamához odament, és a hasára mutatva azt mondta, hogy baba. Nagyon cuki volt.

Mikor aludt először Simi anyukádéknál? Gondolom már három évesen Sára is vígan anyáéknál fog aludni. Nyíregyházán laknak, anya már alig várja, hogy "elrabolhassák" hétvégére :wink: . Bár amíg szopik, addig nem fog menni a dolog, de majd utána :wink:

Sajnálom, hogy anyósodék ilyen negatívan állnak hozzá a testvérkéhez.

Szép napot nektek!
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


sziaa!
köszi, már jobban vagyok sokkal! mondjuk ma meg egy kis enyhe, de azért zavaró fejfájhásom lett, migrén-szerû.... hát már csak ez hiányzott!

simi már tök korán ott aludt nagyszüleinél! én 19 hónapos koráig szoptattam, de még azelôtt is volt ilyen, akkor nem kért este semmit :) otthon meg kelt vagy 4szer szopizni! tudják mit hol lehet!!

1re megyek dolgozni, de talán útbaejtem az ügyeletes gyógyszertárat, kérek valami kis fejfájás ellenit. nagyon tud kínozni ez a dolog, hányással meg mindennel, fénytôl megôôrülök, és az mondjuk nem jönjól, ha bent gép elôtt ülök. asszem csak meg akarom venni, talán algopyrint lehet ilyenkor is, és ha nagyon szar lesz, akkor beveszem, különebn meg sztem a tudat is majd megnyugtat hoyg bevehetem, mert nálam van :lol:

párommal nem az egyetemen ismerkedtem meg, hanem még elôtte, mindjkeketten voltunk bringás futárok 8) és ott!!!! aztán engem felvettek és ôt meg már én készítettem fel a felvételire, majd jóól megbuktam rajzból :P és egy évfolyamba kerültünk!!!!!

na megyek készülôdni, mindnekinek jóóó napot!!!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzerka: ez nem lehet migrén? Az járhat erős fejfájással, fényre hangra érzékenységgel és hányással is. Nekem szokott lenni, a quarelin volt a legjobb szer rá, de azt már csak vényre kapni és terhesen nem is szedném...
Remélhetőleg a patikus tud vmi hatásosat ajánlani.

Kép

Kép
starlark
 
 


Bagzerka, nagyon sajnállak a fejfájásod miatt, utálom, ha fáj a fejem. Én is Quarelint szedtem régebben, de mióta Sárikával kismama lettem, meg szoptatok, azt nem lehet, így Algopyrint veszek be, ha fáj a fejem.
Igazság szerint nem is gondoltam rá, hogy aludhatna Sára máshol, míg szopik, de látod, lehet, hogy meg lehetne próbálni. Úgy is tudja a leányzó, hogy kinél van cici, és kinél nincs. :wink: Tiszta jó, hogy Simi is ilyen hosszú ideig szopizott. Ő hagyta abba magától, vagy leszoktattad? Nálunk fogalmam sincs, hogy fog történni az elválasztódás.

Szia Starlark! :D

Lányok, közérzetetek milyen? Értem itt a "reggeli" rosszulléteket. Sárával végighánytam az első három hónapot, és úgy reménykedtem, hogy most nem így lesz. Eddig nem is volt semmi gond, reménykedtem, na hátha. Erre ma reggel annyira émelygett a gyomrom, nem sok híja volt, hogy kitaccsolok.(bocs a kifejezésért :oops: ) Nem tudom, hogy lesz tovább, de remélem, nem leszek megint ennyire "hányós"

szép estét nektek!
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Katica!!
én szoktattam le, már nyûg volt nekem nagyon, pedig sokáig akartam... de végülis ez sokáig, nem?? :P szóval éreztem hoyg most már abba kell hagyni, mert enm jó így, és amikor meglett a szilárd elhatározás, sikerült is. hááát, nem volt könnyû.... de nagy siker élményem volt, amikor sikerült. végülis már elég nagy volt addigra!

csajok, nézelôdtem, és van egy konkrétan 2008 szeptemberi topik is!! az eléggé megy, többen is vannak és jóó sokat írnak, nem költözünk?????? azt úgy találjátok meg h társalgó, várandósság, majd 2008 szept.
no????

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzerka, jó hogy megtaláltad azt a topicot is, az tényleg nagyon pörög, és végül is mi is oda tartozunk, így menjünk át :lol:

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakozhatnék hozzátok? :wink: Januárban csináltam 4 tesztet :D mind pozitív.Pénteken voltam uh-on még csak petezsák látható(ezért kicsit aggódom)de csütörtökön ujra bekukucskálunk.Remélem akkor már látunk ott valakit és a korát is meghatározzuk. :?

Bagzer!
No csak régi ismerős.....GRATULA!!!! :D :D

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Most olvasom,hogy lehet,hogy el is mentetek innen? :roll: :(

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék.
Gabó vagyok Tatabányáról.
2 nagyobbacska lányom van, Dana 7 és Laura 6 éves.
A pociban meg egy ici-pici babóca :)

Kép
Kép
Kép
tgabi80
 
 


Sziasztok!
Holnap megyek az első ultrahangra, elvileg most kezdem a 7. hetet. Jó lenne pár hasonszőrű itt a fórumon....persze még nálunk is nagy titokban van a dolog . Ti mikor avatjátok be a családot? Kit tudjátok várni a 12. hetet? Tanácsok hajnali ébredésre/émelygés ellen?
peva
 
 


Sziasztok!
Én is a hetedik hétben vagyok elméletileg, de még nem hittem el, főleg, mert semmi tünetem nincs. Nem tudom, hogy mikor megyek uh-ra, asszem kicsit félek tőle... Addig csinálok majd még egy tesztet, hátha nem is igaz az egész.
Én barátoknak már elmondtam, de a családnak majd csak akkor, ha már én is elhiszem... Az meg még nagyon-nagyon soká lesz... :?
marek
 
 


Sziasztok!

Marek, Peva, Tgabi80!
Gyertek át a Várandósság, 2008. szeptemberi babavárók topikba.
Mi szeptemberiek mind ott vagyunk és elég jó társaság jött össze, eléggé pörög is a topik. Minél többen vagyunk annál jobb!

Gratulálok mindhármotoknak a pocaklakóhoz!

Üdv: Anikó

Kép
Kép
konan
 
 




Itt vagyok! Örülök, hogy nem vagyok egyedül :D
Pocakban minden rendben, dobogott a kis szív (jó szaporán). Fantasztikus érzés volt meglátni Őt! Kispapának is elállt a szava.
Szülés várhatóan: október 4.

Köszi a tippet Anikó! Átnézek a szeptemberiekhez!

Marek! Ne félj az uh-tól, előbb-utóbb úgyis átesel rajta, így legalább 100%-osan tudhatod mi van odabent.
peva
 
 


asszem sikerült vonalzót létrehoznom :D :D :D

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Én inkább maradnék itt...ha minden igaz, mi októberiek vagyunk...

Tegnap csináltam egy újabb tesztet. Nagggyon pozitív lett! Lassan lehet, hogy én is elmegyek uh-ra...Csak nem akarok rossz hírt hallani....

Peva
Én is október 4.-et számoltam!

Írnátok magatokról egy kicsit?
marek
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: