Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Oké, lesz pocifotó, csak meg kell várni, míg Vince felébred, mert a másik gépen van! :D

Szintia!
Pécsen fogok szülni, a klinikán (mivel már csak ott lehet). Tényleg mindegyik terhesség picit más, de azért kicsit izgulok, főleg azon, hogy ne legyek császáros, mert már Vince is elég nagy baba volt! Majd csak febr. 14.-én megyek UH-ra, akkor már 30 hetes leszek! Most úgy tűnik Zsófia lesz a kislányunk neve.

Örülök, hogy férjed nem éjszakázik már, az nagyon megterhelő lehetett neki! (és persze nektek is!)

Lindi!
Nagyon ügyes és szép lánykád van, gratulálok hozzá!

Adri!
Örülök, hogy jobban megy a rendelő, Artemisz nagyon ügyi az ovival, csak így tovább!

Réka!
Sajnálom a betegséget, remélem most már jobban vagytok! Tényleg rakhatnál képet a fiúkról, már Máté is biztosan sokat változott, mióta nem láttuk!

Sajnos most mennem kell, de ígérem később jövök, és felteszem a pocifotót is, amúgy elöljáróban annyit, hogy Violka fotózta! :)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Egy nekifutásra csak a képet sikerült feltenni:) De nem vagyok egyedül ezzel, Évinek sem sikerül egyszerre írnia is, képet is feltennie.
Lindi, most miattad tettem ezt a fotót, hogy ismerkedjünk, várom a tiedet is. Rengeteg mindent tud a kislányod, nagyon ügyes!
Szly, te csak kérdéseket írtál, magatokról semmi? :) Elemér elvileg gépsoron fog dolgozni, de egyelőre még ügyintézés, interjúk, tesztek voltak.
Húha, kell ébresszem Csanádot, vajon megint megkapom-e, hogy "hadd bétén!" :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap már nem tudtam jönni, így most pótolom:
Kép :D

Mint írtam, Violka fotózta, így "alulról" még brutálisabb szerintem! :roll:

Joli!
Nagyon helyesek vagytok!

Mennem kell főzni, de nem sok ötletem van...

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!


Évi! Szép nagy poci! de már majdnem 30 hetes vagy! Nagyon eltelt az idő!

Joli! Szépek vagytok a képen! Hatalmasak már ezek a gyerekek!
Rólunk? hát! Roli hétfő óta nincs oviban, mert nagyon köhögött. Egyéb baja nincs, meg már jobban is van, de nem viszem a héten. Most éjszaka meg Jázmin fulladt be. Szörnyen sípolósan vette a levegőt. Elkapta Rolitól, csak rajta ilyen krupp jellegűen jön ki. Adtam neki kúpot és miután megnyugodott, szépen visszaaludt. Most ínhalálunk, meg köptető. Jó lenne megúszni antibiotikum nélkül.


Ma megyek a szemüvegeinkért. Én kaptam újat, mert kicsit javult a szemem, Gyuri meg szemüveges lett. Már alig vártam az új szemüveget, mert ez már 4 éves és meglehetősen karcos már.

A számítógépeinket most rakattuk újra, így pár napig nem is volt netünk. De most úgy néz ki, jobb, mint volt.

A suliban holnap félévi értekezlet lesz, délután 1-től végkimerülésig. Kíváncsi leszek meddig tart, mert nagyon mondják, hogy sokáig fog. Nem sok kedvem van hozzá.

Ja, egyébként arra jó volt, hogy nem volt netünk, hogy kivasaltam mindent, elraktam, lakás csilli villi! :lol:

Kép
szly27
 
 


Hahó, mi is vagyunk még. H-f elmúlt, most a fiúk taknyosak én meg lázas és taknyos. Evvan :(
Az ifjak tündérek, amúgy minden oké, Gy-t alig látom, állandóan dolgozik :) Implementációs modulgazda lett :D Szép elnevezés, mi? ;)

Fotók gyönyörűek! Lindi, üdv itt!


Évi, szép kerek pocak :) de jól irigykedem, hogy te nem lettél zebra? olyan jó. és nem brutális, csak cipelni lehet nehéz :)

No ennyi tellett, Á most termelte tele a pelust, megyek sikálni.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!

el-né ígyérem rakok majd képet! Nagyon helyes kisfiad van!

Jevi26 hú de szép a pocakod! Nagyon irigykedek, talán nekem is hamarosan lesz ilyen pocim! :)

kindertojás szia!

Szly hát igen mikor nekünk se volt netünk, valahogy több mindent csináltam! :)))

Kép
lindi27
Szeged
 
 


Hali!

Nekünk sajnos nem romlott el a net :x , így nem csili-vili a lakás :oops: :roll: , na jó, volt már rosszabb is. Igaz, már némi kriksz-kraksz van a monitoron, szóval már csak idő kérdése és takaríthatok :) .

Évi, szerintem sem brutális a pocid, szép név a Zsófia. Én is megnézegettem a pocakos képeimet, egy picit lennék...

Szly, nagyon szorgos vagy, gyerkőcöknek jobbulást! a holnaphoz meg kitartást!

Joli, nagyon jó lett a kép Rólatok!

Réka, képet-képet-képet!!! Hű, nem semmi lett a párod

Pat, irgum-burgum, heti 1 nagyon kevés. Mármint a hsz 8) .


Bogi: Apa, beleteszem ezt a csattot a hajadba.
Apa: Nincs is hajam!
Bogi: Akkor a szőrödbe!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


csillala írta:Bogi: Apa, beleteszem ezt a csattot a hajadba.
Apa: Nincs is hajam!
Bogi: Akkor a szőrödbe!


Ez kész :lol:

Kép... egye fene :)

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatnék? Látok itt ismerős, számomra kedves "arcokat"! :)
Próbálnék hamar képbe kerülni! Ha nem, hát azt is megértem, mondjátok bátran.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Dodó! Szerintem nyugodtan jöhetsz! Ez nem zárt fórum!
8)

Réka! Na végre kép! Nagyon édes mindkét lurkó! Hasonlít egy kicsit Ákos Mátéra, de azért nem nagyon durván. Legalábbis ezen a képen! Jobbulást neked!

Csilla! Cuki Bogi! Jókat tudnak mondani! :lol: Sajnos szorgos nem vagyok, csak hát mással nem tudtam elütni az időt! :)

Ja! Implementációs akármicsoda..... :shock: oké, biztos jó munka, bár fogalmam sincs mi az! :lol: A lényeg, hogy jól megfizessék és szeresse csinálni!


Szorít a szemüvegem! Holnap mehetek vissza, hogy csináljanak neki valamit!

Kép
szly27
 
 


Szly!
Köszi! Linda ma súgta meg, hogy ide írogat! A másikba már néha úgy érzem, mi a fenének írok! Nem kéne Krysst ide invitálni? Mást nem gondoltam volna, de ő mindíg írja, hogy mennyire hiányzik, hogy alig irogatunk.
Majd muti meg milyen lett a szemüveged!!


Ja, ha bárkinek bármi kérdése van, szívesen válaszolok. Csak ugye nem tudom mit kéne első körben magunkról írni, hogy megismerhessetek! :)

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Újra itt! jó lenne gyakrabban jönni,de annyi kaka dolog történt mostanában,hogy nem sok kedvem van írni,meg időm se nagyon,azt meg a facebook előtt bambulom! :oops:

Linda!
Nagyon szép kislányod van! Mint mondtam olvasója voltam a topicnak,így amikor megláttam,a szeméről egyből mgismertem,és visszakerestem amott! :D Nagyon nőcis,és okos!!!!! Biztos sokat foglalkozol vele! Terveztek kistesót? De jó! És csak terv még? :wink:

Szia Dodó!
Üdv neked is!!!Téged is ismerlek bi-bíííí! 8) De akkor még 1 gyerkőc volt,azóta látom lett még egy kislány!! Gratulálok! És képeket,de gyorsan! :)

Évi!
Jó nagy pocak he! :shock: Azárt akárhogy is nézzük,még 12 hét hátravan!Uhh! :shock: Remélem kíméled magad,bár 2 kicsi mellet tudjuk,hogy nem egyszerű!

Joli!
Jó ez a kép rólatok nagyon!!!!!! Édespofa ez a kiscsávó: hadd békén! :lol: Sajnálom,hogy megint nélkülöznötök kell apát,de mint tudjuk minden jó,HAJÓ a vége! :wink:

CSilla!
Olvastam még az előző lap alján a fáramászós storyt....papa nem szívbajos! :shock: Hát,nálunk sem romlott el a net,de mivel vendég nincs a házban egy db sem,így van időm tenni ezt-azt! főzök,pedig nem si tudok,és minden nap sütök! Pár napja életemben először aranygaluskát sütöttem,komolyan mondom szupi lett,csináltam hozzá igazi vnília sodót! Márk ebéd után megevett 4 nagyobb db-ot,majd közli:
-Anya,ez olyan jó lett,hogy majd a vendégekkel is fogok enni!
-Háát, a helyzet az,hogy nincs vendég a házban!
-Senki?
-Senki!
-Tényleg?
-Tényleg!
-Akkor lehet futkározni meg kiabálni???
:lol: khm...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Folyt.köv. ha már egyszer írok,nehogy elszálljon!
Adri!
Örülök,hogy pörögsz a munkahelyeden,látod ha van egy kicsi hullámvölgy is,nem szabad elkeseredni!!!!!!!(kisbetűvel írnám le,hogy 5 éve nem volt nálunk ilyen kevés vendég mint most,és okosék most ruháznak be... :? )de ettől már csk jobb jöhet!!! :wink: Ártemisz nagyon ügyi az ovival,hogy ilyen gyorsan megszokta,remélem azóta sincs ebben változás! :)

Réka!
Szerintem meg nagyon hsonlítanak a fiúk,vagyis inkább úgy fogalmaznék,hogy Ákos nagyon hasonlít a kiskori Mátéra!Édesek!!!!! :D

Nagyon remélem nem hagytam ki senkit a szórásból! Berni már ezer éve nem jelentkezett.Mariann sem,Ancsa sem! Amúgy Sly-jal Szintussal,meg Bernivel szinte napi kapcsolatban vagyunk odaát,és szerencsére kezd bekapcsolódni Csilla is,meg volt már szerencsénk Gabushoz is! Bár ha többen csetelünk egyszerre,eléggé kaotika kibogozni,hogy ki-kinek mit írt,de jól elvgyunk,nem? :lol:

És pár szó magunkról! 2011 egészségügyileg totálkár! Talán nem említettem,de ha igen akkor bocsi,de jan.2-án aput mentő vitte kórházba infrktus gyanúval,szerencsére nem za volt,de műteni kellene a szívét. papám 2 hétig volt kórházban (ő (is)sajnos rákos)
:cry:
Márk jnuárbn eddig 5 npot volt ovibn,betegségből ki-be! Mirának vaasárnap strandolás közben betört a feje,összevarrták neki,és val.szeg agyrázkódás is társult hozzá,mert utána egy éjszakán keresztül hányt! Már jól van! Márk épp kijött a hányós-hasmenős-hasfájós vírusból,ismét visszesett,a mai hasi uh-on pedig találtak vmit a veséjében! Ezt azoknak írom,akiknek nem panaszkodtam ma odát! további vizsgálatokat igényel,talán Ct lesz belóle...szóval a tököm kivan mindennel!!!!!! :( De mint tudjuk egy idő után már csak kifelé lehet jönni a hullámvölgyből,szóval nagyon várjuk a nyaralást,amit remélem nem hiúsít meg Márk eredménye...
Asszem elegetek lett belőlem mára! :oops:
Remélem újra feléled a topic,és bár nem olyn pörgősen,mint a másik,de azért régi fényében ragyog majd!!!! :lol:
Jóccakát mindenkinek!!!! :)
:cry: :cry: :cry:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia!
Tényleg ismersz? Nekem nem ugrik be honnan! :)
Sajnálom, hogy ennyi betegség összejött már így az év elején! Nagyon nem lehet jó!

d.dodó
 
 


Na, próbálok pár képet tenni!

Kép tesók

Kép Mi

Kép Lizy segít

Kép Szami

d.dodó
 
 


Hú, bocsi, ezek brutál nagyok lettek! Máskor jobban kicsinyítek!

d.dodó
 
 


Szasztok!
Dodó!
Nem úgy ismerlek,ahogy gondolod! :D Csak míg nem vált zárttá a másik topic,olvastam minden nap!Tényleg mindent elolvastam,és onnan "ismerlek"! A képek nagyon tutik,és abszolút nem nagyok!!!! Gyönyörűek a lánykáid!!!Megnéztem a blogodat is,az is nagyon jó,és ott van ez a családi kép is,de itt sokkal jobban látszik! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


Dodó! Aranyosak a képek! Szerintem jöhet Kryss is! De ha esetleg van valakinek kifogása, szóljon! Ide tényleg az ír, aki szeretne!

PAtri! Itt is jobbulást a gyerekeknek!

Túl vagyunk a félévi értekezleten. 13-tól tartott 18:15-ig. Nem is volt annyira rossz. Elvoltunk! :wink:

Hazajöttem, a család nem volt sehol, így elmentem még táncra is.

Jázmin éjszakánként fullad. Remélem ma már jobb lesz. Kúpot kellett adnom neki éjjelre. Ma már megpróbáljuk nélküle.

Kép
szly27
 
 


Hali Sly!
Akkor ügyes voltál,ha még a tánc is belefért! :wink: De hová lett a család? :roll: Jázminnak is jobbulást,remélem ez a mai éjszakátok jobb lesz!!! És ilyenkor egyszer ébred? Vagy gyakran felébred a köhögésre? :roll:

Részemről is jöhet bárki!Csatlakozzatok! :)

Márk mai:
Én:-Mira megetted a szenyódat?
Mi.- nem,Má megesz! (= Márk megette)
É: Márk megetted Mira szenyóját is?????
Má: csak véletlenül...
É: tényleg?? és hogy lehet véletlenül megenni vmit?
Má: megkéreztem tőle,hogy megehetem-e,mondta,hogy nem,így véletlenül megettem!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hú, azért nincs nagy pörgés itt egy nap folyamán. :)

Szly!
13-18:15-ig én tuti lefáradtam volna. Nemhogy még utána tánc is. Bár gondolom a suliba ültetek, szóval mégis jó lehetett hogy átmozgattad magad!

Patri!
Tudnak ezek a gyerekek dumálni! :)

Nálunk ma Lizy esti beszólása volt nagy. Odamegy a húgához, mondja, " Jaj babaaaaaa. Aranyos. A kórházban vettük! :D "
Hogy ezt honnan vette, nem tudom. :)

d.dodó
 
 


Hali!

Ó, egyre szaporodunk, én nem bánom, így legalább mindig ír valaki.

Üdv itt Dodó, én is emlékszem Rád odaátról, bár én csak kullogtam utánatok, képtelen voltam tartani a tempót. Mindenesetre nagyon szép család vagytok, csak hozzál szép nagy képeket. Nálatok Apa svéd, vagy együtt mentetek ki? Mindkét nyelven beszélget Lizy? De jó lehet.
Micsoda finomságot tudsz készíteni!!! Ez igen. Én nem szeretek és nem is tudok igazán főzni sajnos.
És terveztek még újabb babát venni? :D

Pat, ez tényleg rosszul hangzik. Bár azt megtanultam, hogy azt nem szabad kiejteni a számon, hogy ettől már csak jobb lehet :? , legalább is nekem.
Szegény Mira, hol kellett varrni a fejét, Toncsinak annak idején az állán, az lett a szexepilje, a kancsal szeme és a lúdtalpa mellett (fúj gonosz anyu 8) , de persze imádom szőröstül bőröstül. Azt mondja tegnap, anya, csókold meg apát, hadd nézzem, hogy csókolózol! :shock: , no így néztem.
Csak az a baj a facebookkal, hogy nem igazán akkor ülök oda, amikor Ti :? . Szóval gyere ide is, lécci-lécci! Mikor is mentek nyaralni?
Puszi a kismanók fejére.

Szly, akkor az tényleg nem volt annyira maratoni. De ügyes vagy, hogy még tánc is. Én még azt a fránya ferdepadot se szoktam igénybe venni itthon. Az már végképp mászóka marad a lányoknak.
Jobbulást Jázminnak is!
Nálunk csak orrfolyás van. Bogi már próbálgatja magának is szívni az orrát, de általában az a vége, hogy azt kéri, hogy fogjam le és én szívjam ki neki.

Szerintem is tök egyformák Réka a fiaid, nagyon édesek.

Ma csajos napot tartottunk a lányokkal, apa elutazott, holnap délután jön csak haza. Farsangoztunk itthon, mindketten beöltöztek, táncoltak, kipakoltuk a kamrát :roll: :lol: .

Pat, ti hogy álltok a pelussal? Tudom, Te jól :lol: .

Gabuskáról mi újság?
Ancsáról és Mariannról semmit sem tudok :( .

jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jó reggelt!

Csilla!
Köszi a dicséreteket! Igen, szeretek főzni is, meg sütni is.
Párom magyar, egyszerre jöttünk ki. Gyerekek már itt születtek. Itthon csak magyarul beszélünk Lizyvel. De már október óta jár oviba, és ott csak a svéd nyelvet hallja. De még nem nagyon beszéli, csak szavakat!
Igen, van még tervben 1 vagy 2 gyerkőc, de most csak úgy kb 4 év múlva.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó, hogy szaporodunk! Dodó, üdv köztünk. Szép család vagytok:)
Lindi, Joli a nevem, bocsi, hogy nem mutatkoztam be, azt hittem, ott van a nevem a hsz-eim alatt-majd pótolom.
Pat, sajnálom a sok rosszat-kitartás, lesz még jobban is! Gyógyulást!
Nagyon jók a gyerekszájak!
Nem tudok szólni mindenkihez, ez az átka, ha sokat írtok. Még csak Csanád reggelizett, már a nagyok is éhesek és még sehol semmi.
Remélem még tudok jönni a hétvégén.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

PAtri! IGen, ilyenkor kb egyszer ébred Jázmin, amikor fullad. De most jó volt az éjszaka, már nem fulladt, csak nagyon csúnyán köhögött. A köhögésre nem ébred fel.
A család meg anyósoméknál volt. Napközben ott voltak a gyerekek, Gyuri ment értük és jól elvoltak még ott, 7 óra felé értek haza.

Dodó! Beszélgetünk pár éve, de nem is tudtam, hogy terveztek még babát.

Csilla! Dehogynem volt maratoni! Tényleg hosszú volt, főleg a többihez képest! Itthon én sem tudok tornázni, vagy táncolni! Ezért járok el. Itthon nem vagyok kitartó.

Kép
szly27
 
 


szly!
Ne mondd már... pedig biztos írtam. Ati is nagyon szeretne (persze titkos vágya egy kisfiú). Szerintem megtetszett neki nálunk a nagy család. Mert neki ugye csak egy öccse van. Mi meg 6-an vagyunk testvérek. Nálunk mindig "van élet" a lakásban! :)

d.dodó
 
 


Dodó! Tényleg nem gondoltam! Szerintem nem írtad! Nincs még hír munka ügyben? Itt most nemrégiben két apuka is , sőt három is munkát kezdett, szóval ha ragályos, jó helyen vagy!

Kép
szly27
 
 


Szly!
Jó lenne ragályos lenne a munkakezdés. :) Első helyről nincs visszajelzés még, de hétfőn is megy interjura, és 8-án egy újabb interjura.

d.dodó
 
 


Hallottátok, hogy otthon Magyarországon földrengés volt? Anyu mondta, hogy náluk nagyon lehetett érezni. Közel laknak Oroszlányhoz, ahol állítólag az epicentruma volt.


Én ma tortát sütöttem, holnap szülinapozni megyünk, barátnőmék kislánya lett 1 éves.

d.dodó
 
 


Ilyen lett a torta

Kép

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Dodó! Aranyos lett a torta, ügyes vagy! Én csak a fórumról, később meg a híradóból hallottam a földrengésről. Biztos félelmetes lehetett, pláne itt, ahol nagyon ritka.

Kép
szly27
 
 


hali!

tegnap szülinapi buliban voltunk 8 ünnepelttel. Fél négyre értem haza és borrrrrrrrrrrzasztóan érzem magam :oops: . Pedig nem is emlékszem, mikor csiccsentettem be utoljára, de most sikerült :roll: . Alig várom az ebéd utáni sziesztát 8) .

De jópofa ez a torta! Én is kinéztem már Toncsinak a szülinapi tortáját, a tavalyi után felbuzdulva most ezzel próbálkozunk.
http://www.parenting.com/article/how-to ... astle-cake

Ilyesmi volt a tavalyi vagyis valami hasonló.
http://www.parenting.com/article/how-to ... -lion-cake

ó mennem kell ebédelni,
azért ez a pörgés szokatlan :lol: , de legalább van mit olvasni.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Dodó!
Üdv itt, örülök, hogy csatlakoztál hozzánk! Nagyon szépek vagytok! Ügyes vagy a tortával, egy hét múlva én is "gyártom" őket, akkor ünnepeljük a családdal Viola szülinapját, meg ugye az oviba is sütök egyet. Rá egy hétre meg gyerekzsúrt tartok, így nem unatkozom majd! :) Még nem igazán van ötletem, majd kitalálom!

Csilla!
Emlékszem az oroszlánra, ez a kastélyos is biztos nagyon szuper lesz, majd kérünk képet róla!

Pat!
Örülök, hogy te is jelentkeztél, annak kevésbé, hogy ilyen rossz dolgok történtek mostanában, de hidd el, a nyaralásra minden rendben lesz, és majd feltöltődsz! Mikor utaztok?

Réka!
Köszönjük a képet, nekem is nagyon egyformának tűnnek, de hát végülis testvérek... :)
Zebra még nem vagyok, csak bálna... :oops: :? :shock:

Csütörtökön megyek 4D-s UH-ra, már nagyon várom, egyik gyerkőccel se voltam, most úgy döntöttünk, elmegyek.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem már annyira elegem van ebből a hidegből, télből, talán még soha nem vártam ennyire a tavaszt, olyan nehéz egész nap lefoglalni bent a gyerkőcöt!

Most mennem kell, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Ezt írtam a reggeli kávénál, most lefekvés előtt azért bemásolom, ha már azóta itt figyel:
"Dodó, nagyon ügyes vagy! Micsoda csigabiga torta! Mi is heten vagyunk testvérek :) A férjemnek is csak egy nővére van és sokkal jobban érzi magát a mi családunkban :)
Mi nem éreztük a földrengést, a híradóban hallottuk :) "
Azért legalább elolvastam amit írtatok, de most már megyek fürödni.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó reggelt!

Mi nem aludtunk jól. Azaz Szami fent volt, sírt, dobálta magát... lehet tényleg jön a foga, és fájt neki.

Csilla!
Fejed nem fáj már a becsiccsentéstől?

Jevi!
Köszi a dicséretet!
Majd hozol 4D-s képeket? Tényleg a nemét tudjátok már? Vagy majd most talán kiderül?

d.dodó
 
 


Sziasztok!


Dodó! Sajnálom a rossz éjszakát! Remélem hamar kijön a fogacska!

Évi! Nagy élmény lesz a 4D! Majd mutass képeket!

Csilla! 8 ünnepelt! Nem semmi! A fagyis torta nagyon ötletes!

Én ma fogászaton voltam. Újra gyökérkezelés! Nem fájt szerencsére és remélem ezzel nem kell két hónapig járnom!

Kép
szly27
 
 


hali!

Dodó, köszi a kérdésed, már nem fáj :wink: , bár érdekes módon annyira nem is fájt, csak olyan kellemetlen volt a közérzetem.

Mi kivételesen jól aludtunk, azaz Bogi csak reggel jött át, ált. mindig az éjszaka közepén átbattyog, és itt alszik tovább.

A hétvégén eléggé elhavazódtam, most kéne kicsit összekapni a lakást. Bármilyen könnyen gyorsan elkészíthető ebédötletre vevő vagyok 8) .

Úgy hallom Boginak nem tetszett a mese, amit betettem. Mert már másik lemez szól, már csak ez hiányzott, hogy egyedül szórakozzon a dvd-vel :shock: .
Megnyugodtam, csak a másikat is elindította, az meg automatikusan elindul :roll: . Ezt jól megmagyaráztam :roll: .

Pat, mikor mentek ct-re?

Nálunk most megint orrfolyósok a lányok. Holnap megyünk vissza a fülészetre.

A férjemnek nincs testvére, de ő nem is szereti a nyüzsgést, sokszor a 2 gyerek is sok :? , bevallom, néha nekem is jólesik a csend és a nyugalom.

Na, ma úgy néz ki tojásos nokedli lesz az ebéd. Ja és olcsó és fogyókúrás is legyen az ebéd :lol: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Szly, csak kitartást a fogorvoshoz, én voltam egy hete, de hál Istennek nem kellett semmit csinálni. Most még gyűjtögetek, mert van két nagyon csúnya elszürkült fogam, azt szeretném megcsináltatni, egyszer.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Szly!
Hú, fogászat miatt nem irigyellek.

Csilla!
Hát a tojásos nokedli nagyon finom.... de mondjuk nem fogyókúrás. :lol:

d.dodó
 
 


na igen, le is fújtam. Inkább borsópörkölt lett tésztával, emberpajti majd eszi tészta nélkül puffasztott vacakkal. Most meg már annyira hó vége van, hogy csak abból gazdálkodhatok, ami itthon van :? .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla!
Azt hittem te fogyózol. Én most próbálom a Norbi diétát tartani!

d.dodó
 
 


Én csak szeretnék, neki van akaratereje.
Mára párolt zöldséget csináltam rántott sajttal (végül is jobb mintha szalonnát ennék :roll: ).
De ma lehet elmegyek zumbázni az egyik barátnőmmel. még addig kigondolom.

Ma voltunk Toncsival hallásvizsgálaton, jobb már mint a múltkor, még azért nem az igazi. De már megint náthás kicsit.

megyek mert Bogi fogat mos, takarítom a romokat 8)

Az az igazság, hogy élek halok az édességért. Nem bírok ki egy napot sem nélküle :? :twisted:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla!
Még finom pudingot, és sütiket is lehet édesítő szerrel csinálni....és máris nem hízlal. Én kenyeret nem eszem, meg cukrot (néha megesik hogy bűnözök, és a délutánban is lecsusszan 1kocka süti (mert amugy a reggeli kávémhoz ehetek ha van itthon)). Vacsira salátázok, max puffasztott búza. Nekem mondjuk a cél a június...hogy addig lefogyjak. Ja, és tornászom is.

d.dodó
 
 


Hú, akkor Te ügyes vagy és mióta csinálod? Mennyi ment már le és mennyi a cél?

Őszintén szólva ma nagggyon büszke vagyok magamra, reggel ettem csak egy kis csokis péksütit, utána rendes kislány voltam. Ettem még egy kiflit, ebédre rántott sajtot párolt zöldséggel, most meg egy narancsot. És ma voltam zumbázni is, alig élek, de nagyon jó érzés.

Hát ettől a narancstól olyan éhes lettem, hogy benyomtam két kiflit. Bár akkor is jó vagyok, mert ilyenkor a gyerekek édességkészletét szoktam dézsmálni :roll: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Ó, Szintus jól láttam, hogy Hannának ma van az 1. szülinapja???

Nagyon sok boldogságot kívánok Hannának! Puszi a pofijára!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla!
Ügyi voltál ma!!
Én nem "rohanok" a fogyival... nyár elejére akarok 50-ra visszamenni. 1 kilo stabilan lement, fél meg "ingázik" még. De az is közrejátszhat, hogy abbahagytam a fogigátlót (gondom volt vele). Így most más a hormonháztartásom.... majd meglátjuk. Remélem bírom sokáig.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Szintus, Hannának sok boldog szülinapot kívánok így utólag! Remélem majd kapunk képeket a szülinapról!
Hová tűnt mindenki szerda óta? Pedig már olyan jól be volt indulva a fórum! Persze, én csak hallgassak, mert egyszer jövök egy héten.
Pedig most pénteken szabin voltam, vagyis Csanád-napon :) farsang volt a bölcsiben és mentem vele, mert tudtam, hogy arcfestés is lesz, attól pedig Csanád még képen is irtózik. Hát amikor a pajtásai nagy kifestett arccal utánozták neki az oroszlánt! Szegény még saját képmásától is ordítani kezdett, amikor belenézett a tükörbe, amikor először vidáman vette fel az elefánt-jelmezt. Amúgy jól van, de hétfő este hasmenése volt és a jobb füle is be van gyulladva kicsit.
Dodi, minden elismerésem a diétáért! Szly-t is csodálom a mobilitásáért :) Én ha éhes vagyok, azt eszek, amit szeretek és munka után alig van erőm a háztartásra.
Csilla, azt halottam, hogy visszatartó erő, ha leírsz mindent, amit megeszel, mert azt hiszed, hogy csak egy kis ez, meg egy kis az, aztán amikor végigolvasod, akkor döbbensz rá, hogy bizony sok kicsi sokra megy. Bár ahogy emlékszem rád, semmi okod a fogyira.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Nálunk nem történt semmi különös a héten. Bár Ati pénteken ismét volt egy interjún, de csak jövő héten lesz válasz. ÉS kedden is megy egy másik interjúra! Nagyon reménykedünk!

Tegnap magyar barátoknál voltunk, szupi nap volt!

Joli!
Jé, de érdekes, hogy a fiad ennyire retteg az arcfestéstől. sajnálom!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Kicsit zsúfolt volt a múlt hét, most végre idejutottam!

Hannának én is nagyon boldog születésnapot kívánok!

Mi jól vagyunk, voltam 4D-s UH-on, én is meggyőződtem, hogy kislány! :) Nevünk még mindig nincs...

Hétvégén Violka szülinapját ünnepeltük, pár kép:
Kép
Kép
Kép
Kép

Egy csokis és egy joghurttortát csináltam, főleg ez utóbbinak volt nagy sikere, persze a gyerekeknek meg a lófej jött be! :)

Ma még sütök egyet, mert holnap az oviban is megünneplik, hétvégén meg gyerekzsúr lesz, nem unatkozom...

Fogyókúrához majd én is csatlakozom, ha megszületett a kislányunk, nagyon elszaladtak velem a kilók, remélem majd leolvadnak rólam, mint Rékáról! 8) Tényleg, Réka, hogy vagytok, remélem már meggyógyultatok?!

Most mennem kell, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!
Violának először is Boldog Születésnapot!! Szupik a képek! És jók lettek a torták is nagyon!! Még egy kislánnyal gyarapszik a család? Gratulálok! Hát nevet választani tényleg nem egyszerű! De még van rá néhány hetetek! :)

d.dodó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: