Új privát üzeneted érkezett!

jovok, es olvasok, vegre megkaptam a sajat vonalzoimat. nem keves idobe telt, most meg ebred borisz!

Kép
Kép
momoska
 
 


sziasztok!

Ma utazós napunk lesz, nagyikat látogatunk! Balatonfüred, sárkány eregetés a balatonparton. Tegnap az apja vett neki egy papírsárkányt., aztán anuyékhoz...

Momoska, nagyon jók lettek a vonalzóid! Teccik! Romborisz :lol:

Tina, húúúú ez nem jól hangzik szegény kicsi Dávid.
Beszéd, gondolod hogy probléma van vele? Vannak olyanok akik ilyenkor még nem beszélnek. Te is úgy látod, érzékeled hogy nem reagál amikor beszélsz hozzá, nem hallja ha szólsz neki? Úgy gondolnám, hogy ez észlelehető.. A szívének meg remélem nem lesz semmi baja.

Orsi, hiszel ezekben az álmokban? Szerintem ne parázz ezen!

Úgy örülök ennek a jó időnek, egész nap kint lennék, ha tehetném.!

Megyek mert korán indulunk, készülődök...

KépKép
domidina
 
 


RomBorisz tényéeg jó, és Alíznak milyen kis csajod vonalzója lett...gondolom beleszúlt milyen legyen. :D

Edina, nem hiszek az álmokban, cska arra írtam amit Tina írt.

tényleg olyna jó ez a friss tavaszi idő. mi egész nap a kertben vagyunk. most ugyan bejöttem Noelt etetni, de kolost nem lehet berángatni. most látom igazán milyen jó, hogy nem pesten vagunk a 7 kerben. simán kimehet K a kertbe, tárva nyitva az ajtó... süt a nap...de jó lesz. :) majd kap homokozót, meg hintát is.
snooopy
 
 

 
 

Sziasztok!

Momoska!
Nagyon jók a vonalzóid! Ezeket külön kellett "rendelni"?

Edina!
Semmilyen eltérést nem találtam Dávid hallásával kapcsolatban, de mivel megyünk neurológiára, előtte meg kellett csinálni.
A hallásvizsgálaton minden rendben volt és Dávid nagyon ügyes volt.

Orsi!
Elhiszem, hogy tetszik Nektek is a jó idő. :) Jól is esett ez a pár nap meleg. Sajna most megint rossz idő van, de majdcsak lesz jobb.

Mi tegnap megjártuk a Camponát, Tropicariumot. Dávid nagyon élvezte, főleg, ahol a rája simogató van és be lehet bújni egy pici alagútba. Alig bírtuk onnan kicsalogatni, hogy más is bemehessen.
A Camponában a liftezés és a mozgólépcső is nagyon bejött neki, na meg az a sok beleülős játék (repülő, motor, autó), amibe pénzt kéne dobni. Szerencsére Dávid még így mozgás nélkül is élvezi. Vonattal utaztunk oda-vissza, ami lévén, hogy előváros lettünk nagyon kellemes volt, mert az újfajta vonattal mentünk, ami óriási különbség ahhoz képest, amivel én még Kaposvárra jártam.

Kép
Kép
tina82
 
 


sziasztok, besegitek zolinak vmi munkaba borisz alvasidejeben. kb. egy honapig, ezert jutok nehezen ide, de ma pihenonapot kaptam:-))
tina,
igen. a nagyonbaba-n mar csak ilyen egyedi vonalzokat keszitenek, bekuldessz egy fenykepet es egy szoveget, amit rairjanak, aztan ha kesz, elkuldik, s te mar csak a kis ikont, ami vandorol a napokon allithatod be es a szuletesi datumot. ugyhogy...orsi, aliz bizony nem szolt bele, nem tehette, a fenykephez kerestek megfelelot, s borisznal is azert lett ez a barnas, mert a fenykep szineihez igazitjak:-)
nekem bazi sokara jottek meg, de van aki meg masnap megkapta!

Tina, aggodas ellen sztem jo, ha elviszed tenyleg neurologushoz, majd ird le, mit csinaltak, mit tett david. bar en ugy gondolom, ha gond lenne, azt mar masmilyen teren eszrevetted volna, pl. hogy nem is erti, amit mondassz stb. arrol meg nincs szo, de talan a vizsgalat utan mar nem aggodsz tovabb, mar az felsiker:-)

en is voltam pszichologusnal. jofej, fiatal srac volt. jol kitargyaltuk a lanyomat:-))aliz egy het mulva megy hozza gyerek-iq-vizsgalatra, aztan ra 2-3 hetre egy fejlesztopedagogushoz a pedagogiai vizsgalatra! s majd azokat - remelem - elmeselik nekem, s ugy dontenek, van-e szukseg fejlesztesre memoria teren, fokeppen.

Imadom a tavaszt!!!!!!! en meg a lakasban is jobban szeretek lenni, ah kinezve tavasz van. borisznak emg szokni kell, mert benne van a tel emleke, ezert nehez kimozditani, hosszu rabeszeles, de kint mar rajon, h. ez mar nem ugyanaz:-))

Kép
Kép
momoska
 
 


sziasztok!

Momoska, NAGYON jok lettek a vonalzok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mondhatni szuper jok!!!!!!

Mi is voltunk a Tropicariumban, hu Norinak is a raja simogato tetszett nagyon, alig birtam elcsalogatni onnan. de a kis bebujos figyelot nem mertem megmutatni neki, extra felos vagyok, nehogy elkapjon valamit, az pedig eleg kis hely, ha esetleg elotte volt egy beteg gyerkoc... vagy hulyeseg?
Elotte egy rossz idos napon cirkuszba mentek apaval, nagyon tetszett neki az oroszlanos produkcioig, amikor kilenc oroszlan bogott, es onnantol szorongott szegeny. de azota itthon ö az akrobata nö es kulonbozo pozokban tornazik.

Tina, azert jo nagy elmeny lehetett Davidnak ez az egesz utazas is, vonattal!

Edina,
Balatonfured! jaj de jo nektek!

Orsi, hogy vagy? meg mindig huzosak a napjaitok?

Momoska, kitartas, biztos nem lehet konnyu, hogy ilyen sokara kell menni Aliznak ezekhez a kivizsgalos emberekhez. vagy nem?

KépKép
Kép
csillaz
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, csak nem jutok el soha az írásig...!
A melóhelyemen olvasgatok,de ott írni nem igazán tudok, itthon meg már be sem kapcsolom szinte a számítógépet. Már csak jövőhéten dolgozok és vége!! Iszonyatosan elrepült az idő, fel sem tűnt,hogy múlnak a hetek és máris a 33.héten járok mindjárt.

Egyébként jól vagyunk, Esztim szobatiszta lett,már alváshoz sem kell pelus, annyira kis ügyes! A pici a hasamban kikészít: szétrúg, nyom, állandóan mozog és mindennap legalább 1x csuklik.

Tényleg jók lettek a vonalzók! Gergő és Nóri hogy hasonlítanak egymásra!édesek!
Alízéké pedig annyira jellemző!!és Borisz olyan nagyfiús már ezen a képen. Kíváncsi leszek Alíz "eredményére" és ha beigazolódna a sejtésed, nagyon jó,hogy ilyen korán észrevetted és léptél. Mi újság a suliban?vannak új hírek a munkáddal kapcsolatban?

Orsi rólatok is jó a kisfotó, elöl-hátul egy gyerek :D Tegyél majd még képet magatokról (tudom én beszélek... 8) )

A tropicariumba én is el szeretnék jutni egyszer,még nem is voltunk.
Az állatkertben is van rájasimogató, én már megsimogattam!Eszti is belenyúlkál,de persze nem ér le a víz aljára. Viszont sokkal bátrabb lett az állatokkal, a kecskesimogatóban vidáman mozgott és még etette is a kicsi kecskegidákat :)

Voltunk Zalakaroson és naaaagyon jó volt, Eszter élvezte a medencét, sokat volt bent Gáborral a vízben, egy nap 1x én is bementem azért.(fura mód, bekeményedett utána a hasam...)

még jövök...

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


sziasztok!

De jó hogy írtátok a trpikáriumot. Én voltam már 1x, de ez most mint program nem jutott eszembe.

Balatonfüred? Igen szép hely, de nem sok időt töltöttünk ott, csak meglátogattuk a nagyit a szívszanatóriumban van éppen. Uh. 1 óra jutt csak, de elég is volt, mert olyan baromira fújt a szél, nem élveztük annyira. Bár Lilinek ez sem számított, rohangált, zavarta a kacsákat, etettük őket stb.... Nem is nagyon akart indulni.

Eszti naghyon ügyes a szobatisztasággal. És hogy csináltátok? ill. csináltál valamit, vagy egyik napról a másikra észrevetted, hogy száraz a pelusa. Ő iszik egyébként éjjel?

Mi leragadtunk a nappali szobatisztaságnál, ill ott hogy a pisivel igen, de a kaki még mindig a pelusba megy. Egyszerűen a wc-be nem hajlandó.

Az idő meg tényleg gyorsan megy, észre sem vesszük...

Egyébként Lili megint beteg. Csüt maghas 39,6 volt a láza, aztán pénteken elvittem dokihoz. Igaz más tünete meg nem volt. Vírus, hólyagos a torka. Azóta is folyamatosan lázas, igaz nem magas, de nem megy 37 alá. Extra búlyós, alig tudom letenni. Mondjuk tegnap már virgoncabb volt....

Tényleg Orsi, te hogy bírod mind a kettőt magadon. Nem semmi lehet őket egyszerre cipelni, tudva hogy Kolos hány kg lehet. Lilinél biztos nehezebb és ő is 13 kg körül van. Néha már mondom neki, hogy most már leteszlek mert nehéz vagy. Mondjuk tudomásul veszi ezt is.

Megyek mert közben elkezdtem egy nyári ruhát kiszabni. Most varrok ezerrel. Már van két nyári gatyója is...

KépKép
domidina
 
 


Ó szegény Lili! Kapott rá valami gyógyszert? Remélem hamar elmúlik!

Eszti az egymást követő napokon száraz pelussal ébredt, így megbeszéltük,hogy már nem fog kapni pelust először a déli alváshoz, majd kb.2 nap múlva éjjelre sem adtunk már rá. Nem iszik éjjel, ritkán kér vizet.

Eszter is sokáig nem volt hajlandó bilibe/wc-be kakilni, egyszerűen félt(?) tőle. Az első két alkalom után égtelenül sírt, jópár hónap eltelt mire a bölcsiben az egyik kislány hatására ráült ő is a wc-re, azóta csak wc-re hajlandó csücsülni, bili szóba sem jöhet :roll:

Estére sajnos belázasodott. 38.9-re felment szegénynek, köhögni is elkezdett....jaaaj, már megint egy köhögős kis betegség :( Holnap elviszem a doktornőhöz, így az utolsó hetemen nem megyek az első nap dolgozni. Na mind1.Szegény kicsi Esztim.

Képzeljétek milyen szerencsénk volt ma az Ikeában! Már hónapok óta kinéztünk egy bazi nagy gardrób szekrényt, számolgattunk és tervezgettünk...erre ma elmentünk délután és akciósak pont azok a termékek,mert kiárusítják őket, jönnek az újak. A mi szekrényünkből pedig már nincs is, csak a kiállított darab, ami most akciós is és még plusz lejön belőle 40%... jól megnéztük, tök jó állapotban van, és így több mint 100e ft-al kevesebbért hozzá is jutunk. Fel kellett iratkozni rá és kb.2hét alatt fogják lebontani...annyira remélem,hogy nem fog megsérülni és így hozzájutunk!!!!!

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Ja, Eszti egyébként nagyon szereti az ikeát, ezt kérdezte miután már jöttünk kifelé:
Holnap is eljövünk ide vásárolni, mama?
jó kis gyerekparadicsom, az biztos!!

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


sziasztok,
jobbulast esztinek es lilinek! tavasz meg rosszabb virusilag, minta tel! nalunk mindig igy volt! bar most mar nem ertem a turbo-gyerekeimet. ilyen evunk meg nem volt.
lazas cucc utoljara a baranyhimlo volt tavaly majusban. kohoges sem. borisznak 2x3 napig folyt csak kicsit az orra, egyszer nov elejen, egyzser dec kozepen. aliz oktoberben kohogott, de azota semmi senkinel, nalam sem. ez a legfurcsabb.eleinte azt hittem, hogy borisznak a baranyhimlos mmr oltasos szarsag turbozta fel az immunrendszeret, s lehet is, sot...de mos mar gyanakszom, hogy ezt az influenzinum nevu homeoszert iden nagyon eltalalta a dokink, mert ezt 3-an szedtunk csak, bar igaz-igaz csak december kozepetol 8 hetig!
gratu a szobatisztasaghoz esztinek! nagyon ugyes! en is igy kepzelem, hogy egyszercsak megernek ra, ez a tapasztalatom. azzal az eddig 1 db szobatiszta gyerekkel:-)))
borisz sztem mar megert ra, csak en nem:-)) reggelente en nem veszem le rogton rola a pelust-piszit, csak ha megyunk vhova koran, ilyen meg eddig 2x volt ebebn az evben, mind a ketszer az elmult honapban, s mind a ketszre szaraz volt teljesen a pelusa, sot egyszer meg akkor is, mikor ebredes utan 40 perccel vettem le a pelenkajat, s mind a 3x 2-3 perc mulva megfogta a futyijet, hogy pisilni kell, de mivel wc-be nem hajlando (brrrr!!!), ezert elokerestuk a bilit, felmentunk egyik alkalommal a lepcson, meg beszaladt vmiert a szobajaba, s egy csepp se ment melle, aztan odaallt a bilihez es (csak ) allva belepisilt. 2x ez este is megtortent furdes elott, mikor mar meztelen voltt. ugyhogy vissza tudja tartani meglepoen sokaig. kakinal mindig elbujik. azaz altalaban felsetal a sajat szobajaba, s ott kakil a pelusba, tehat azt is visszatartja mar, sot azt vettem eszre, hogy csak itthon hajlando kakilni, ebed utan szokott gyakran, de legkesobb vacsi utan, viszont, mikor egyszer ebed utan nem kakilt, elmentunk itthonrol, s csak (zoli bulijan) f11 korul ertunk haza este, akkor megvarta azt, levettem kabatjat-cipojet, s csak akkor kakilt.
szoval en ugy erzem, ha most 3-4 napig egyaltalan nem adnek ra pelust, akkor mar nem kellene, csak en meg nem vagyok erre felkeszulve, hogy utcan vetkoztessem, ezzel - asszem - megvarom a keves-ruhas idot, ahogy terveztem.
az ejjel azert nem gond, mert o sohasem ivott ejjel, de napkozben sem igazan iszik:-)))

timi,
ez tuti, ez az ikeas. mi az ulogarniturankat vettuk hasonloa szerencsevel. s az en kolkeim is nagyon birjak azt a helyet. en csak azert nem, mert akkor mindig kajalni is akarnak ott, foleg a, foleg aliz, kozben meg teljesen iztelenek az ottanai etelek, meg aliz se eszi emg igazan, csak elmeny kedveert konyorog.

csilla,
nincs bennem igazi varakozas vagy izgalom aliz vizsgalatavl szemben, asszem, eleg jol ismerem a gyengeit es erossegeit, a vizsgalat csak ahhoz kell, hogy hivatalosan is ajanlhassanak jatekokat, amit erdemes vele celzottabban jatszani. ugyhogy miattam huzhatjak, ameddig akarjak...:-)

Kép
Kép
momoska
 
 


timi,
s eszti bolcsis lesz, ha mar nem dolgozol???
osszefuthatnank jatszotereken pl.

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok!
Lili már jól van, ill. már tegnap sem volt láza, hólyagos volt a torka, de nem kapott rá semmi gyógyszert. Ma kellett volna vinnem pisit laborba, de nem jött össze a dolog, uh. majd holnap.

Lili is elbújik kakiláskor, ill. félrevonul és állva kakil. Én már akkor sem adok rá nappal, ha elmegyünk valahova, mert vissza tudja tartnai. Vész esetére meg mindig van nálam pelus, ha nagyon muszály és nem tudunk sehova menni, ráadom. Az éjsazkával meg nálunk az a gond, hogy sokat iszik, de nappal is.
Azt hiszem bevezetem a vizet éjszakára.
tegnap is elfogyott a teája éjfél körül, és nem töltöttem újra. 1x még felébred nemsokára rá, de ugye csak 1-2 korty volt bent és nem reklamált. Azután nem is kelt fel egész reggelig.

Én úgy tervezem, hogy majd ha jobb idő lesz, kezdem a déli alvással, hogy nem adok rá pelust. Ilyenkor már volt, hogy száraz volt. Aztán majd meglátjuk...

Timi, tényleg nagy mázlitok volt ezzel a szekrénnyel. Mondjuk nekem az Ikea nem jön be, nem szeretem. Már amennyit megyünk arra. Inkább a Kikába "szoktunk" menni.

KépKép
domidina
 
 


sziasztok!

Látom nem írt senki...
Túl sok mindent én sem tudok most.

Két rossz éjszaka van mögöttem, Lili visszaesett, vagy új nyavalya. Tegnap sikerült vizeletet vinni a laborba, baktérium, gyulladás! Elkezdett csúnyán köhögni, folyik az orra. Tegnap talán 11 óra volt amikor végre el tudott aludni, addig egyfolytában köhögött, nyöszörgött, forgolódott....
Uh ma hívom a dokit.

Tényleg Momoska, említettél valami hoemos szert, amit a dokitok most jól eltalált, és a gyerkőcök nem voltak betegek mostanában. Mit szedtek?

KépKép
domidina
 
 


sziasztok,
bocsi, nem voltam túl aktív mostanában.

Lilinek jobbulást. remélem most már rendbejön. mit mondott a doki, mit írt fel neki?
kolos is taknyi, nekünk is volt egy elég sz*r éjszakánt, de inkább nem ecsetelem. :(

Timi, légyszi rakjál már képet magatokról. még nem is láttuk a szép pocid!! és hogy bírod? jól viselkedik a kiskukis? :)
Eszti hogy van?

raktam fel képeket ide: http://szikoda.multiply.com/photos/album/23
és videókat: http://szikoda.multiply.com/video

de jó, h mindenki halad a peslus elhagyással csak mi nem. :(

Tina, Dáviddal voltatok végül hallásvizsgálaton? mi lett az eredménye? még mindig nem mond semmit?

Kora, Csilla, Évi????
snooopy
 
 


ezek a kek szemek noeltol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nagyon tuti!
jok a pasijaid, orsi!!
bocs, h. csak igy, de most vegeztem a dolgozassal, s ebresztem boriszkot! az oraatallitas ota regegl 8kor es delutan 3kor is alig lehet eletet lehelni bele, aludna barmeddig!
majd jovok!
holnaptol fertod kicsit! addig is BOLDOG NYULAT!

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Nagyon jó képek! A videót is megfogom majd nézni. :)
Ne aggódj, a pelus elhagyással még mi sem állunk sehogy.
Hallásvizsgálaton voltunk, azzal nincs semmi gond.
Tegnapra volt időpontunk a neurológiára, de kértem másikat jövő hétre, mert Dávid előző este belázasodott, köhögött. Voltunk dokinál, írt ki Spiropentet, Ambroxolt. Szóval most mi is próbálunk gyógyulni.

Edina!
Mit mondott a doktornő? Jobbulást Lilinek!

Momoska!
Engem is érdekelne az a homeós szer.

Kép
Kép
tina82
 
 


sziasztok!

Orsi, Nagyon jók a képek, tüneményes Noel! Mennyire különbözőek!

Reggel fölhívtam a dokit, persze megint rosszkor. Úgy tudtam szerdától lesz, de nem, szerdától nem volt. Éppen indulóban voltak Erdélybe! De szerintem már hozzászokott tőlem, szerencsére nagyon kedves dokinéni.
Azt mondta az értékek a laboreredményen éppen a felső határ fölött voltak, belefér. Javasolt egy-két gyógyszert, sinupret, fenistil csepp, kalcium. Ezek mind vannak itthon, de aztán csak tegnap reggel adtam neki a hurutoldóból, mert egész nap talán 1x hallottam egyet köhinteni, az orra sem folyt már uh megint jól van.

Elkészültek a nacik, meg tegnap a nyári ruhát is befejeztem végre. Na ezzel aztán megszenvedtem mire kész lett.
Kép Kép ez nem ilyen színű, de sehogy se sikerült lefotóznom. Halvány lila az alapszíne.
Kép

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!

Esztimnek hörghurutja lett, borzasztó állapotban volt :( Két nap láz, fájdalmas köhögés. Tegnap már jobb volt a közérzete és lázas sem volt, viszont iszonyat szörcsögős lett a légzése estére. Lefekvés után egyszer felsírt és engem hívott, köhögött. Még jó,hogy azonnal mentem, mert hányni kezdett, viszont annyira ragadós valami jött volna, hogy nem tudta kiköpni és elkezdett kékülni....én úúúúúúgy megijedtem!!azonnal lefelé fordítottam, csakhát a nagy hasamtól már nem olyan könnyű, de ekkor már Gábor is ott volt.aztán csak sikerült megszabadulni neki a cucctól, én meg ott kiabáltam,hogy köpd ki, köpd ki ahogy apával tanultad (fogmosáskor Gábor tanította kiköpni a vizet, Eszti pedig lelkesen köp olyankor). Annyira rossz volt!!!! Aztán elaltattam az ölemben a fotelben ülve és tegnap köztünk aludt jól felpolcolva mert még mindig nagyon szörcsögött :? hát jól megijesztett!

Momoska, maradhat Eszti bölcsis, úgyhogy fél napot ott fog eltölteni szülés után is.de azért lazábban fog menni, majd megbeszélhetjük mikor merre lesztek/leszünk! De jó nektek Fertőd miatt, remélem jó időtök lesz!

Orsi nagyon szépek ezek a fiúk!!s Noelnek milyen hurkái vannak :D és az a mosoly!!!! Az éjszaka meg... :? Kitartás!!

Tina, Dávidnak is jobbulást és nagyon jó hír,hogy a hallása rendben!

Hű Edina, nagyon ügyes vagy!!Mindíg irigyeltem a varrni tudókat, az a kis ruha...nagyon szép!!!

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Fejemet ne nézzétek 8) ,itt kb.27 hetesen
Kép
Kicsi Eszterem mint halastó a farsangon :D
Kép

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Edina, a ruha nagyon édes... iszonyat ügyes vagy!! ezzel kéne foglalkozod, de vicc nélkül. :D

Tina, örülök, h minne rednben van Dávid hallásával. és jobbulást neki.
snooopy
 
 


na pszichologus es fertod haléasztva (remelem azert meg 1-2 napra le tudunk menni), aliz belazasodott ejjel. nem magas, 38 koruli, meg nem lehet tudni, mitol, mert a torkat fajlalja kicsit, de hanyt is, azota meg fekszik. jo, hogy irtam a turbogyerekeimrol:-)))
egyebkent a szer az influenzinum, direkt a kettos influenzahatas miatt irta fel a doki, mert a zoli a nyakara jart, mivel boriszt sem en, sem a doki nem akarta beoltatni h1n1re. C30-ast szedtunk, 8 hetig hetente 1x 4 golyocskat, most 1 honapja nem, foleg en es borisz, aliznak nem adtam ilyen rendszeresen, csak ah eszembe jutott. Bar borsmatyi melle kapta az alkati szeret is havonta 1x.

Nagyon tutik a rucik, edina!! ugyes vagy! jo egy ilyen anyuka a haznal!:-)
ezek szerint akkor nem hugyuti fertozese van szerencsere lilinek, s nem is bakterialis?! ez mindketto a jo a rosszban!!!

timi,
rosszul hangzik! horghurutot tobbszor is vegigszenvedtem mindket kolkomnel, de ilyen konkret fulladasos jelenetben nem volt reszem meg. jaj! jobbulast esztinek (nagyon jo ez ahalasto-jelmez:-))). S te nagyon kis fitt kismamanak nezel ki!!!

S David is gyogyuljon! mondom en, hogy a tavasz meg rosszabb, mint a tel. nalunk mindig igy volt.

Kép
Kép
momoska
 
 


Timi, ez nem hangzott túl jól, nem csoda hogy megijedtetek! Szerencsére ilyenben még nem volt részem. Jobbulást nektek.

Meg nektek is Momoska.

Kétfajta vírus van a doki szerint, az egyik a köhögős, orrfolyásos, a másik a hányós, hasmenéses. Meg a többi....

Orsi,
a varrással az a bajom, hogy csak autodidakta módon tudok, amit lelesek egy másik hasonlóról, szabásminta alapján. Nem tudom hogyan kell szakszerűen megvarrni dolkokat, cipzár bevarrás, nadrágzsebek, vagy a mostani ruhánál hátul a gombolás elkészítése. Éppen ezért az ilyen dolgok baromi lassan készülnek, és van hogy vissza kell bontanom mert látom hogy nem jól cisnáltam. Tehár az egyszerűbb dolgokat tudom megvarrni, így másnak nem menne.
Ezért is keresek valakit aki a szakmai részére megtanítana.... Talán lesz itt a faluban valaki, a játszóházas csajszinak az anyukája, de még nem fixáltuk le.

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk mindenkinek!

és persze minden betegeskedőnek jobbulást!

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Tudom nem voltam mostanság, most is csak ezért:
Kellemes húsvétot mindenkinek!

Mostmár igyekszem jönni, a betegeknek jobbulást!!!
(Úgy néz ki itthon ragadunk Levivel, most beteg, de valszínű már nem engedik vissza a bölcsibe munkahely hiánya miatt.)

KépKép
kora
 
 


sziasztok!

Szerencsére elég nyugisan eltelt a húsvét. Mondjuk a szokásos szódavizes locsolást a férjemtől megkaptam. Hihetetlen hogy évről-évre így locsól, és hétfőn reggel mindig elfelejtem hogy számítsak rá.
Vasárnap volt az össznépi összejövetel, tojáskeresés a fűben stb. Nézegettem az egy évvel ezelőtti képeket és ott Lili rövidgatyában csúzdázott, most meg.....

Képzeljétek van egy-két szó amit nem nagyon értek hogy mit mond, azt hiszem ezt talán már írtam. Most volt egy másik eset. Mondja nekem délután hogy CITÓÓT. Nézek rá bambán hogy az vajon mi lehet. Többször elismételtetem vele, de fogalmam sem volt mit akar. Már elkeztem vele barkópázni, hátha. Aztán nem tudom miért, és honnan ugrott be, rákérdeztem: KRÉMTÚRÓ???
- Az, az mondogatja boldogan.
Azt hiszem ez volt az első eset, amikor magától, minden kérdezgetés nélkül ennivalót kért. Mindig a szokásos időben adom neki a kajákat, kérdezgetve éhes-e.....

Na meg ahogy nyíladozik az értelmü, ahogy okosodnak, ravaszkodnak, nagyon bírom. Már tereli el a szót, ha pl. megszidom valamiért. Mindjárt másról kezd dumálni....

Felébredt, megyek....

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!

Nincs nagy forgalom...
Nálunk is nyugisan telt a húsvét. Hétvégén a telken voltunk, 3 kisgyerkőc is volt a Dáviddal együtt. Vasárnap délután hazajöttünk. Hétfőn a szokásos locsolkodás.

Tegnap voltunk a neurológián. Igazából semmi eltérést nem talált a doktornő. Nyár végén kell majd visszamennünk kontrollra.

Majd írok még csak még mást kell rendeznem a gépen.

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Kedden dolgoztam utoljára!!Fura...már megint!!Még be kell szereznünk pár cuccot a picinek, eddig nem voltunk túl aktívak.

Nálunk is nyugis volt a húsvét, voltunk állatkertben nyuszit simogatni, na azt nagyon élvezte Esztim és hát a kis gorilla bébit mindíg meg kell nézni. A kedvenc állata a viziló lett :shock:

Ikeából még nem jelentkeztek.... annyira várom már! azóta 1x meglátogattuk már azért 8)

Úgy döntöttünk, ha megszületik Bálint, Eszti itthon marad, együtt töltjük a nyarat, bölcsi nélkül és szeptemberben megy csak. De az is eszembe jutott, hogy januártól akár ovis is lehetne.... nem jobb az??

Momoska? Orsi? Csilla?merre vagytok?

Kora mi lett a bölcsivel? Jobban vagytok már?

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Tina, örülök,hogy Dávid teljesen egészséges!! Csak türelem...fog ő beszélni! Nővérem kisfia 2,5 éves és igazán most kezdett el dumálni.

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Ja, még egy utolsó Edinának:
Ha Gábor lelocsolna a szifonnal, én biztosan visszaadnám neki! :D
minimum egy liter vizzel meglepném!
Lilit is meglocsolgatták? Eszti nem nagyon értette mi történik amikor az unokatesói a hajára locsolták a parfümöt 8) , persze azért élvezte a nyuszikat és azt,hogy tojást adhat!

Jó kis szó a krémtúróra!! én inkább citromra gondoltam volna... Egyébként a krémtúró nálunk is menő, uzsonnára nagyon szereti.

Hú, először készítettem lasagne-ét, annyira finom lett!!! Eszter is jó adagot megevett belőle, van ízlése! mondjuk minden spagetti szerű ételt szeret.

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Tina, örülök h nincs baja Dávidnak!! ez a lényeg, majdcsak elkezd beszélni. ismerek egy lányt akinek a fia 3 is elmúlt mikor végre megszólal, ők is végigjárták ezt az utat. mindent megértett de enm volt hajlandó beszélni.
snooopy
 
 


Timi, nálunk ez már úgymond hagyomány, minden évben megkapom hogy el ne hervadjak és minden évben elfelejtem, nem készülök rá, mindig sikerül váratlanul.

Lili is kapott, de csak talán 1 csepp ment rá. Ez nem tetszett neki, nem értette, el is pityeredett.
A nagytesó locsolta meg a haján. Mindkettőt számon tartotta és ha kérdeztek róla mesélte is hogy ki locsolta meg és hol.

Vannak furcsa szavai, így voltam a MAO-val is. Mire rájöttem hogy ez VALAHOL-t akar jelenteni!

lasagne-t még nem csináltam, de Lili is szereti az ilyen kajákat. Én bolonyai spagettit szoktam néha, azt imádja. Abból annyit képes megenni, hogy csak lesek. Mert egyébként keveset eszik.

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!

Végre megint jó idő van! :)

Timi!
Biztos furcsa lehet a pörgés után most egy kicsit lassítani.
Már csak 6 hét. Most néztem vissza a képet és nagyon csini kismama vagy! Eszti is nagyon jól néz ki a halastó jelmezben.
A minap olvastunk mi is a farsangról és rájöttem, hogy raktározni kéne az ötleteket, mert bizony jövőre már nekünk is ki kell valamit találni. :)

Momoska!
Kérdezted még régebben, hogy mit csinálnak a neurológiai vizsgálaton. Pár mondatban: a doktornő kikérdezte a családi anamnézist, volt-e pl. lázgörcs, epilepszia, súlyosabb betegség, ki mikor kezdett el beszélni. Kérdezett a játéktevékenységről, alvási, evési szokásairól. Figyelte, hogy mennyire lehet vele kontaktust teremteni, hogyan kommunikál. Volt egy vizsgálat is ahol a reflexeket nézte. Nagyjából ennyi.
Nálatok mi a helyzet?

Orsi!
Tényleg csak várni tudunk.
Bár a minap történt, hogy mondtam a férjemnek, hogy most már ideje lenne kikapcsolni a számítógépet, mire a Dávid azt mondta 2x is, hogy kikapcs, kikapcs. És ezt a férjem is hallotta. Szóval hátha valami lesz...

Edina!
Érdekes szót talált Lili a krémtúróra. Azóta is mondta már így? Egyébként én is a citromra gondoltam volna. :)

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Ma van az utolsó jóidős nap állítólag :? pedig annyira jó lenne már, ha végleg ilyen maradna,mint amilyen ma volt!Még alszik Esztim,pedig ki akarom vinni az állatkertbe 6-ig nyitva van, ott vagyunk hamar,csak ébredne már...Lehet,nem lesz belőle semmi.

Találtam turiban újszülött sapit, annyira jól néztek ki, hogy kettőt is vettem, az egyikhez kis kesztyűk is vannak. Összesen 400 ft-ba kerültek, Esztinek is vettem egy majmos szafari kalapot, igaz nem túl kislányos (bézs szinű), de vagány lesz benne (egyik sapinak jó lesz!).
Ma bepisilt a bölcsiben az udvaron (még soha nem pisilt be, gondolom szólt, de nem jöttek be vele....). A múltkor is mondták,hogy szólt az udvaron,hogy pisilnie kell, de vissza tudta tartani,míg mindenki feljött, háát, gondolom most jobban kellett neki. :roll:
Nem a kedvencem a gondozónénije aki most van (a másik beteg), elég fura stílusa van a nőnek, már két napja úgy hozza ki Esztit, hogy lóg az orra (csak hogy megmutassa,hogy valóban folyik Eszti orra,ugyanis mindig elmondja) és tiszta főzelék az egész feje.. :?
Én meg azzal kezdem,hogy orrot törlök és a kinti csapnál megmosom a pofiját.Persze azért megjegyzem,hogy de jó kis maszatos vagy,látom ebédeltél, vagy: juj, milyen a nózid, hát ezt meg kell gyorsan törölni (azért hagy hallja a P.néni 8) , nem mintha számítana). ááááá
De észrevettem Esztin is, hogy most nem megy olyan lelkesedéssel a bölibe, mint amikor van a saját gondozónénije (kb.22 éves a lány), akit nagyon szeret.

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


mi is gondoltuk hogy kellene program a hétvégére. Az állatkert ugrott az esős idő miatt, pedig már mennénk. Úgyhogy a városi élményfürdő lesz vasárnap délután. Ott még nem is voltunk.

Timi fura megoldás, hogy az összes gyereket fölcipelik ha egynek wc-re kell mennie. Persze ha jól értettem. Élmény lehet a többi gyereknek is mondjuk negyed óránként...

Tina, lesz ebből hamarosan beszéd, és lehet hogy Dávid egyből szép tisztán fog beszélni, kihagyja a tanulós időszakot, és nem kell azon törnöd az agyad, hogy vajon most mit is mondott...

Szerencsére Lili nem hisztis alkat, mert vannak olyan gyerekek is, akiknél probléma az hogy ha a szülő nem érti meg amit mondanak és olyankor vagy hisztiznek, vagy egyszerűen föladják sértődötten, aztán visszafolytják inkább a beszédet.

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!
Látom sehol senki!
Pfúúúúj roszz idő!
Vasárnap anyuékhoz mentünk, halasztottuk a fürdőt!
A városba kellene mennem vásárolni, de ilyen időben Lilivel... Tegnap is egész nap esett, éjjel is, most is. Tibinek kellene ajándékot vennem, de hogy mit...

Ki merre van?

KépKép
domidina
 
 


Szia Edina!

Milyen alkalomra kellene az ajándék?

Itt is car az idő, leginkább bent vagyunk.
Vásárolni egyedül szeretek menni, úgy nyugodtabb nekem, mondjuk Ancsi izgágább, mint Lili.

Ja, szobatiszta már egy ideje, csak éjjelre adok rá pelust.

A régi dokinénink nyugdíjba ment, akihez átjöttünk, már ő csinálta meg a 2 éves státuszt, elküldött szemészetre, no nem mintha baj lenne, csak szélesebb az orrgyöke, mint általában :roll: és szívzörej vizsgálatra is.

nem vagyok benne biztos, hogy valóban gond van-e vagy csak az új söprű jól söpör effektus :roll:

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers
háromszéki
 
 


Szia Évi!
De jó hogy jöttél! Régen voltál már!
Egyébként holnap lesz Tibor névnap. Vettem neki bort, ugyanis ő szereti, gyűjti stb.
És ma csináltam neki az irodájába egy fényképtartót, talán tetszik majd neki. Gyorsan összedobtam délelőtt.
Kép
csipesszel kell a fényképet rögzíteni.
Ma még megyek a városba, tlaán találok neki valamit még.

Lilinek meg elkészült a mellény, csak egy kicsit elméreteztem és még nagy.
Kép
ja ez egy korábbi kép, még nincs benne a cipzár :lol:

felébred, megyek...

KépKép
domidina
 
 


Edina, ari a mellény.

Évi, üdv újra köztünk. :D mi a helyzet??

mi megvagyunk, de megint elkaptunk vlmit, Kolos+én náthásak vagyunk, idén már 3x. :evil: nem tudom mi ez, pedig szedünk vitamint.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Edina, nagyon ügyes vagy!

Évi, lehet,hogy jól gondolod és még lelkes a dokinéni ezért küldi Annát a vizsgálatokra! De persze hátrány nem származik belőle,ha elviszed.
Egyébként az mért lehet gond, ha szélesebb az orrgyöke?
Én is orvosváltáson gondolkodom, közelebb lenne akihez tartozunk most, mint az előző gyerekorvos.

Orsi ilyenkor könnyebben terjednek a bacik! :roll:
Egyébként mizújs veletek, hogy telnek a napok?

Többiek????? Csilla, Kora, Momoskaaaaa?

Megbeszéltem a dokival és Május 7-én szülök!!! Egy széép, pénteki nap :wink: Kicsit most be is pánikoltam miatta, hiszen nincs egész 4 hetetm!!!!!
A hét második felében fognak hívni az ikeából és hozhatjuk haza végre a szekrényünket, aztán még vár egy szőnyegtisztítás minket, nagytakarítás (anyósom ajándékoz egy nagytakarítást úgy,hogy kifizet egy takarítócsajt, aki hozzá jár alkalmanként :) ), kisruhák mosása,és még pár cuccot be kell szereznem. Jaa, plusz még van a suliban két tárgyam amit meg kell csinálnom. Holnap megpróbálok beszélni a tanárnővel...

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Timi, mis az hogy megbeszéltétek?? indítják, vagy csaszi lesz? Eszti is az volt? volt vlmi komlpikáció?
snooopy
 
 


Császármetszés lesz, Esztim is az volt, a gerincem miatt.
Volt tizenéves koromban gerincműtétem és kizárandó kb.1%-nyi esélyt is a komplikációra Esztivel a császárt ajánlották, most meg evidens,hogy így szülök. Legalább tudok rá előre készülni! :wink: (azért fura, tudom)
bemegyek csütörtökön a klinikára és péntek reggel lesz egy kisfiam!!!

Irj valamit magatokról!Hogy telnek a napok? tényleg: hogy zajlik a fürdetés?

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


sziasztok, vagyok. csak az alvasidoim meg mindig kis netes dolgozasra mennek el (nem penzert!:-))), ugyhogy fozesen kivul se haztartas, s enagyon magannetezes, bar a haztartast eddig se vittem tulzasba, s az nem is hianyzik:-)))
aliz torokfajos lazas betegsege 1 hete kijott boriszon is, bar neki csak 1 nap volt laza, s neki se ment 38.6 fole, ugyhogy megusztuk lazcsillapitok nelkul vele is, bar aznap estere mar visitott a torokfajastol, meg sosem fajt neki ennyire (aliznak se volt meg ilyen, h. 3 napig alig evett-alig beszelt a fajdalom miatt), szal ezert borisz este azert kapott egy kis belladonnat, ezt okumlaltam ki a tunetei alapjan, majdhogynem jellegzetes volt, az apja be is parazptt tole, mert aliznak a belladonna mindig felnyomta a lazat rovid idore, de ezzel meggyorsitotat a gyogyulast, s ugyan zoli mar elhitte nekem, hogy a laz nem feltetlenul es nem mindig rossz, azert meg a regi beidegzodes benne van, de borisznal meg ugy mukodott - furamodon - mint valami hagyomanyos szer, 20-30 perc mulva abbahagyta a nyivakolast, s lenyomta a vaxvacsorajat, amit elotte csak probalgatott, de minden falat-korty visitasba fulladt. s aznap elfujtakk a torokfajast-lazat is, elo se jott, az orrat viszont azota szivni kell, s elkaptam enis, laz nelkul, sokkal enyhebben, csak nalam tovabb fog tartani:-))))
de azert fertod megvolt, megusztam aht minden husveti oruletet (fozes, sutes, ajandekrejtegetes:-)), jo volt nagyon!, most meg varom, hogy ez a gaz ido elmuljon, mert 3 napot meg siman elviselek jiokedvuen, de a 4.-en megborulok mar:-)))

Edina: meg mindig irigykedem a kezugyesseged lattan!!!

tina: az tuti, marminthogy nincs baj daviddal, meghogy mar el is kezdte a beszedet! ezt igy csinaljak a kolykok, mikor a szulok beparaznak, addigra produkalnak:-)))

kora: nem azt mondtad, hogy jossz most mar gyakrabban???!!! sajnalom ezt a munka-es bolcsiugyet!!! bar tan lehetnenek tan kicsit turelmesebbek, igy aztan vegkepp ellehetetlenitik a munkakeresest! mit teszel most!???

mi tegnap voltunk bolcsinezoben, marmint borisz nezte, mert en mar ismertem, s sajna semmit nem valtozott semmi, max. a soszoba. de borisz meg mindig azon a velemenyen van, hogy o aztan nem fog bolcsibe jarni. bar aliz meg nagyon varta, neki meg nagyon nem jott be aztan!

timi,
jo 5let. nem iserdemes nyarra esztit bolcsiztetni, kenyelmetlenebb is egy kiskolokkel hozni-vinni minden nap, csomo gyerek nem jar, osszevont csoportok vannak, s igy legalabb szepen belerazodik a tesos letbe, erzi, hogy o ugyanugy ott van a csaladban. nalunk talan azert alakult ugy, hogy minden kis szabadidomben kivettem alizt a bolcsibol/ovibol, mert a bolcsit nem szerette, meg olyankor is kihotztam, mikor bombariado miatt hazakuldtek a mhelyemrol, bementem 10kor alizert (9kor adta be az apja), s elhoztam:-)) Viszont sajna mikor borisz megszuletett, aliz mar 5 eves lett, kotelezo volt az ovis let, de megdumaltuk a vezetonovel, s igy is itthon volt velunk januarban meg 3 hetet!:-)) en szerettem, ha inkabb itthon van, hiaba extrem tarsasagfuggo, ha valasztanai kell, meg mai napig inkabb az itthonlet mellett dont! max. mindig tele van a lakasunk, a 2 honapos fiam feje folott mar boszen ugraltak 5 eves lanyok oda-vissza visongva!!!:-)))

evi,
grat a szobatisztasaghoz. en meg nem kezdtem el, majusra tervezem, de lehet, meg kesobb, mert az eddigi szokasat (ha veletlen akkor kellett pisilni, mikor nem volt rajt pelus, s akkor megvarta a bilit, odaig fejlesztette, hogy mar a bili sem jo, azaz eddig volt 2 olyan eset, hogy fogta a futyijet furdes elott vagy a reggeli peluscserenel, el akartam vinni wc-hez, bilihez, s csak ot oerc mulva jottem ra, hogy azt nem akarja, azt mondta, oltozzunk fel, ugyhogy visszatartasban mar profi nagyon, akar barmeddig! wc-bilizesben viszont nem, ugyhogy maradoka kenyelmes pelusnal, amig meztelenul nem rohangalhat tenylegesen!!!:-)))

s evi,
en is jobban szeretek egyedul vasarolni, nem mintha baj lenne a kolykeimmel, altalaban jol viseleik, csak akkor elmelazhatom a kinalaton. de nemtom, mikor lenne ra alkalmam, neked mikor van??? altalaban nem is egy, hanem ket gyerekkel vasarolok, mikor jovok haza veluk a sulibol:-)


orsi,
jobbulast. s bovebben?????!!!!!:-))))

Kép
Kép
momoska
 
 


vagyok vagyok. :)

értem Timi, akkor tényleg evides a csaszi. azért fura belegondolni, h bemész a kórházba és másnap már ott a kezedben a fiad. :) már úgy értem, h így előre el van tervezve. mondjuk amikor én noelt vártam a vége felé mindig őgy feküdtem le, h jaj csak ne most szüljek mert fáj a fejem vagy fáradt avgyok vagy...akármi. szóval nem tudtam úgy felkészülni.persze amikor menni kellett akkor tök izgatott voltam h mindjárt látoma kisbüdöst. :)

ma voltunk oltatni noelt, mindne rendben, csípőszűrés is volt, megint el kell menni uh-ra, mert kicsit kötött a csípője.

kérdezted a fürdetést: ált. szabi fürdik kolival (épp most) f7-7körül. aztán noel jön. majd olyan 8körül viszem be noelt szoptatni és együtt elalszunk. kolos meg szabival alszik el, és ő viszi be az ágyába, majd szabi jön 9kor aludni.

kijöttek a kádból megyek öltöztetni...
snooopy
 
 


sziasztok!
Orsi, de jó hogy nálatok a párod fürdet. Nálunk én, kizárólag. Pedig néha jó lenne, de nem, ezt rám hagyja.
Megint visszaálltunk a napirenddel, előbb kaja 7-kor, aztán fürdés és utána tejci és alvás. A változtatás alatt volt hogy 2 napig sem kakilt, és többször hogy egy napot kihagyott. Egyébként meg minden nap szokott. És amióta visszaálltunk, ez is vissaállt neki.

Vásárolni én is egyedül szeretek. Mondjuk a tescot Lilivel is el tudom intézni, mert ül szépen a kosárba nézelődik, eszi a kakaós csigáját. De mondjuk a különböző butios, boltos vásárlásokat, amikor több helyre kell mennem, azt délután szoktam, ha Tibi haza jön, vagy jön a nagyi és addig vigyáz rá. Uh. ez sem akkor van amikor én akarom, hanem amikor más ráér, és ilyenkor is csak gyors megveszem amit akartam aztán tűz haza.

Mondjuk tegnap voltunk a tescon kívül még lidl-be fellépőt vettünk. meg még anyagosnál is. Vettem babzsákfotelnek való anyagot, már készül is.
Ja a fellépő... Annyira tetszik lilinek, hogy tegnap este még az ágyába is be akarta vinni, hogy ő azzal alszik. Aztán kiegyeztünk azzal, hogy odatettük az ágya mellé. Ott simogatta, mondta neki hogy szia.... :lol:

egyenlőre ennyi...

KépKép
domidina
 
 


Sziasztok!
Nálunk is én fürdetek, ill. gyakran fürdenek vagy zuhanyoznak Gerivel együtt.

Vásárlás közben nem ül meg a kosárban Ancsi, mindig ki akar szállni, mert úgy érdekesebb,úgy oda megy, ahová akar :lol:

Hozzánk közel van 2 élelmiszerbolt (Spar, cba), oda szoktam hét közben leszaladni, Aldi vagy ritkán Tesco hétvégén jöhet szóba,pl. ha elalszik Ancsi.

Nekem mindkét gyerek császáros volt, Ancsi programcsászárosnak indult, be is mentem vasárnap este a Klinikára, de mire mindent kipakoltam, lezuhanyoztam, átöltöztem, épp nekiláttam volna olvasni, este 9 körül lehetett, arra kezdett folyni a magzatvíz és így hétfő reggel 8 helyett vasárnap éjjel negyed 12-kor született Ancsi.

Pont egy iszonyatosan szeles, viharos este volt, párom nem is tudott visszajönni.

Timi,nem baj, hogy szélesebb az orrgyöke, ez genetikai adottság, csak meg akarja nézetni a szemét.
Tényleg, egy két évest hogy vizsgálnak meg a szemészeten?
Úgy érzem azonban, nem sokáig leszünk nála, nagyon érzéketlen nő, végig sem hallgat, ha bajod van.
Proszektúrára való az ilyen,nem gyerekek közé :twisted:
Sajnálom, hogy hozzá mentem, de ő van a legközelebb.

Nem is mondtam, lehet, hogy Ancsi szeptembertől ovis lesz, nemsokára kiderül.

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers
háromszéki
 
 


Sziasztok!

Hála ég,látom nem maradtam le semmiről! :lol: 8)

Évi, nem tudom hogyan megy a szemészeti vizsgálat egy kicsi gyerknél :roll: Akkor váltsatok,ha nem szimpi! Most mi is átmegyünk úgy döntöttünk új gyerekorvoshoz, aki közelebb van...jaj-jaj! Remélem nem lesz hasonló tapasztalatunk!!
Hú,de izgi ez az ovi dolog!! Remélem sikerül!!!!!
Hány hetes terhes voltál amikor már szülni feküdtél be? (legalább gyorsan történt minden, nem volt idő parázni :) )

Hétfői uh-n 3,04 kg-t mértek kistesónak! Érzem is...és már csak 2 hét!! Jó ég!
Nálunk Gábor is fürdet, de ált. én szoktam, mert mire G hazaér este, én már megcsinálom. Altatni viszont most kihasználom, nekem elég a déli. Még mindig nem alszik el egyedül...

Mi hétköznap csak ide a sarki közértbe járunk vásárolni, ez Esztim kedvenc helye. Hétvégén pedig a hiperek, de Esztit ált. leadjuk nagymamákhoz addig.

Nagyjából már kész vagyunk Bálint érkezésére, épp ma mostam ki a babakocsi huzatatit, megvettünk már nagyjából neki mindent. Eszti ajándékát is sikerült: egy baby born fiú babát kap, remélem tetszik majd neki,mert őrült drága volt! 8) úgyhogy ha akar,ha nem játszik majd vele!

Elég nyűgös vagyok már, ezt észrevettem magamon..szegény Gábor és Eszter! Már nagyon terhes vagyok!! 8) Jó lesz azért megszabadulni ettől a kis puttonytól itt a hasamon :wink:

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Timi, február 5-re voltam kiírva, 27-én mentem be és lett is meg végül 28. helyett, tehát 39. hét, ha jól számolom.

De Geri is korábban jött, igaz ő csak 3 nappal, 12-én, 15-re voltam kiírva, 11-én este ő is kopogtatott, így akkor is ugrasztani kellett a dokit :D

Igen, az tényleg jó volt, hogy gyorsan zajlottak az események, épp leborotvált a nővérke és elmondta, hogy másnap reggel beöntés :roll: így viszont megúsztam, most is :lol:

Neked is előző nap kell befeküdnöd?

Szorítok Neked, tarts ki erre a kis időre :)

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers
háromszéki
 
 


Igen, máj.6-án befekszem és 7-én reggel császár :)
Esztimmel semmit sem úsztam meg (borotva, beöntés.....), gondolom most sem fogom.(hurrá!!) de megéri!!!!
Már nagyon várom!

Többieeeeek????????!!!!!!!!!!!

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Sziasztok!

Ismét csak gyorsan pár sor.

Timi!
Tényleg nagyon a finisben vagy. :) Bár a vonalzód azt írja, hogy 70 nap van hátra...?

Évi!
Felveszik Ancsát 3 éves kora előtt az oviba? Vagy nálatok nincs bölcsi?
Szemvizsgálatnál ha jól tudom a géppel nézik meg a szemét, meg talán előtt még cseppentenek. Kicsi korba szokták még, hogy apró dolgokat kell összecsipegetnie, pl. morzsát és közben próbálják letakarni az egyik szemét.
Majd mesélj, hogy mi volt.

Elkezdtem konditerembe járni a múlt hét óta. Nem tagadom volt egy kis izomláz, de jól esik a mozgás.

Még egy kis tesz-vesz, aztán robogok a konyhába.

Kép
Kép
tina82
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: