Új privát üzeneted érkezett!

Várom azon kedves anyukák jelentkezését, akik szívesen beszélgetnének bármiről, bármikor!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szijjjjja Márti!
Megérkeztem! :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Bébibogyó:

Kisbékás :D
Kép

Arcocska:
Kép

meri
 
 

 
 

Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú Meri!!!!
De nagyon aranyos a kis bébibogyótok!!!! :lol:
Szerintem rád hasonlít!!!!! :mrgreen: De ez majd kiderül!!!!!

Egy vicceset még nem is meséltem!!!!
Reggel fésültem a lánykámat és mikor húzta a kefe mondta, hogy aúúúúúúúúúúúúúúú!!!
Fiam jön 5 perc múlva, mutogat a fejére őt is fésülgetem, erre ő is megszólal hogy aúúúúúúúúúúúúúú!!!!!Na nem mintha esély lenne rá, hogy a kis alig 2 cm-es haja kócos legyen!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez jó!!!! Tanul a gyerek! :lol: :lol: :lol:
Én meg az előbb már hallucináltam: apa ugyanis nem jött haza... :cry: Egyre hülyülök. :lol:

meri
 
 


Jaj, nem is meséltem!!! KÉpzeld, volt egy levélváltásom Nanduval! :lol: Találtam a honlapján egy tök ari nacit, itthonra tök jó lenne, és a szabásmintáról csevegtünk. :D

meri
 
 


Én is csevegtem a Nanduval csak nem naciról!!!! :lol:

Húúúúúúúúúú azért ez durva, hogy nem is apa libbent haza, akkor csak leakartál rázni!!!!!Jól van!!!! :roll: Ezt mnegjegyeztem(kb. 5 percig , mert aztán mindent elfelejtek :mrgreen: )

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja, képzeld, tisztára úgy hallottam, mintha megjött volna az autó. :lol:

Azt kérdeztem már tőled különben, hogy hogy fogják hívni Kistesót???

meri
 
 


Aha kérdezted!!!!!
És nem válaszoltam???????????????? :shock: :shock: :shock:

És mekkora a Bébibogyótok????Nem méregették????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hát, kedves Márti, ha emlékeznék rá, hogy mit válaszoltál, akkor most nem kérdezném. :lol: :lol: :lol: Szóval, elárulod?

Méregették Bb-t, de nem tudnám sorolni, aszonták pont jó. :lol: :lol: :lol: Ülőmagassága 12 centi erre emlékszem, de ezt csak a mi kedvünkért mérték le. :lol: :lol: :lol:

Mindig azt hiszem, hogy azért a hülyeésgnek is van határa... Képzeld az iwiw-en találtam egy tagot, aki még meg sem született!!!!

meri
 
 


Sziasztok!

Meri megengedte, hogy írjak ide néha én is. Már tagja vagyok egy másik topicnak is, de oda nagyon ritkán írnak a lányok :cry:
Szóval magamról: 23 éves vagyok, első babámat várom, aki kisfiú lesz, és Gergőnek hívják. November közepére vagyok kiírva, és már alig várom, hogy megszülessen :)

Bmo, gratulálok Neked is a kisbabához :)

Teszek én is képet a drágámról :)

25 hetes itt :)

Kép
Vendég
 


Szia Anna!!! :lol: :lol: :lol:

Én ilyet nem mondtam neked... Mármint, hogy NÉHA... Ide írjál, mert azt a másikat nem nagyon haszáljuk már... Hátha ez itt jobban bejön. :D Irtó helyes Gergőd!!!! :) Egyébként meséltem már rólad Mártinak, hogy miattad nem fogom elhinni, ha bármit mondanak Bébibogyó nemét illetően. :lol:

Na, Márti, neked is megengedem, hogy írjál, úgyhogy lágy szíves! :lol:

meri
 
 


Anna:üdv. itt!!!!!Nagyon jó ez a kép a fiadról!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:
És nagyon várod már?????
Nemsokára megszületik a drága!!!! :wink:

Meri:lennék szíves, csak ez annyira nem egyszerű az én helyzetemben :mrgreen: , pláne, hogy mióta mesélted a keresztcsonti fájdogálásodat, azóta nekem is fáj :shock: :? !!!!
Most is!!!! :? Meg őrzöm a fiamat a kanapén, mert kijött a kiságyból és most ott szundizott vissza!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Óóóóóó, Márti, sajnálom, nem akartalak megfertőzni. :) Azért ha lesz időd, elárulod a neveket?

meri
 
 


Tényleg, Anna, neked is mondom, hogy összegyűjtöttünk néhány linket a régi lapon, ha érdekel. Egyébként láttad, milyen klassz nacit vettem?

meri
 
 


Márti, köszönjük :lol:

Meri, nem nem láttam... vagy arra a farmerra gondolsz? Mert akkor igen, és nekem is kell :mrgreen:
Én is kapok most egyik ismerősömtől nadrágot őszre... kíváncsi vagyok milyen.. remélem nem egy csinos, kellemes répaszárú nadrág lesz :mrgreen:
A régi lapra meg benézek este, csak most teleettem magam én is, már épp éhen akartam halni, és le kell feküdnöm kicsit...

Egyébként nekem is nagyon fájt a keresztcsontom a 16. héttől kb a 20.ig, míg meg nem éreztem a mocorgást... iszonyatos volt :roll:
Most meg már a szeméremcsontom fáj kegyetlenül.

Na megyek, mert nagyon húz az ágy
Vendég
 


Jól van, Annácska, pihengessél!!! :) A linkeket böngésszed, lehet olcsón találni jó fazonú nacikat.

meri
 
 


Anna:én már árzem a mocorgást, akkor nem ér hogy fáj, vagy igen!!??? :shock: :roll: :lol:

Meri:a lány név az tutifix :lol: :Anissza, a fiú név még változhat, most a Milán és Flórián van a lehetségesek közt.
Nekem is kéne valami jó meleg gatyó, bár egy van, de az nagyon bolyhos már ,itthon a kertbe jó lesz.....nade rám tuti nem varrnak gatyót!!!!! :?
Én nem tudok a bébiről képet rakni :( , a már meglévő csemetékről tudnék. :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szerintem, nem említetted még a neveket... Talán a Flórin rémlik. :) Hát Márti, szerintem ami rám jó, az rád is. :) Ha találok vmi nagyobb méretű mamit, mindenképpen szólok neked is. :) Lássuk a képeket Szoniról és Zsombiról!!! :D

meri
 
 


Márti, te láttad már az anyatanyás honlapot? Iszonyatos mennyiségű link van összegyűjtve, és nagyon jók!!!!!! Betettem ezt is a többi közé.

meri
 
 


ez mostani

Kép

de ez a kedvencem, amikor Zsombi megszületett :lol: :

Kép

itt még gondtalan egyke volt a kiscsaj :lol: 2 héttel tesókája születése előtt:
Kép

ez pedig Zsombi érkezése:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gyönyörűek a gyerekeid, dehát én ezt már többször mondtam!!!! :D

Anna, te meg mesélhetnél majd a jógáról!

Én meg most elindultam a kiságyunkért. :D

meri
 
 


Meri:de jó, hogy megszerezted a kiságyat!!!!És ez az amit kinéztél?????Majd ha összelegóztátok kérünk ám képet vagy az még odébb lesz?????
Még nem néztem azt az Anyatanyát, majd megnézem az oldalon, ha beraktad a linkeket!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, betettem a linkeket, ki is emeltem, hogy észrevehető legyen az új. ;)

Nemcsak kiságyat vettünk, hanem babakocsit is. :oops: De ti úgysem fogtok lehülyézni. :) Az ágyról különben nem láttad a képet??? Mintha mutattam volna. Nem rakjuk most össze, de beteszem azokat a képeket, amiket kaptunk róla. Egyébként az ágy gyönyörű, sokkal szebb, mint a képeken!!!!
Így néz ki:
Kép
Kép
Ilyen egészben, csak más színben:
Kép
Ilyen a kocsi, csak a miénk sötétkék-drappkockás
Kép

meri
 
 


De láttam a képeket, de biztos ami biztos :lol: nagyon jól néz ki és a babakocsi is!!!!
Nagyon ügyesek vagytok!!!!! :wink:
Mi eladtuk a babakocsit+hordozót, mert nem is igazán használtuk, de hordozót majd be kell szerezni!!!!Babakocsit meg majd kapunk kölcsön ha minden igaz!!! 8)
Ma egyedül vagyunk vagyis anyóskámmal.
De legalább nem 5:15-kor kelt a fiam, mint tegnap, hanem 7kor!!!!! :lol: Már ennek is örülök, de nagyon!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, tündériek a gyerekeid :) :) :) Most milyen nemü babát szeretnétek?

Meri, nagyon tetszik nekem is ez a kiságy 8) de a babakocsi is tök jó! Már én is olyan kíváncsi vagyok, hogy milyen kocsit kapok... :roll: Hétfőn meg hazamegyek a 3 zsák ruháért, de jó lesz válogatni 8)

Napról napra egyre szerelmesebb vagyok Gergőmbe. Érzem, h egymásra vagyunk nagyon hangolódva :oops: Annyira imádom, hogy reggel ahogy kinyitom a szemem, már Ő is jelez, hogy ébren van, és akár ehetnénk is valamit, aztán ha ledőlök akkor Ő is alszik, ha meg ráteszem a kezem a hasamra, akkor odadörgöli magát, imádom :roll: :lol:
Viszont most már nagyon érzem, hogy terhes vagyok... fáj mindenem, alig bírok felkelni az ágyból, fájnak a csontjaim... Nem korai ez még? mármint hogy ennyi bajom van már most. Mi lesz késöbb?

Nem tesztek fel poci képet? :)
Vendég
 


Csak bekukucskáltam így reggeli előtt, de ezen most hangosan felnevettem: Mártival különösen kedveljük a pociképeket! :lol: :lol: :lol: Na majd jövök bővebben is. Pá! :D

meri
 
 


Anna:kislányt szeretnénk, de végülis teljesen mindegy!!!!Csak a fiam annyira eleven, hogy ne tudd meg, lehet, hogy nemcsak a nemén múlik, de a lányom sokkal nyugodtabb volt kicsinek...persze már ez is elmúlt!!!! :lol:

Meri már látta, nem ér elájulni!!!! :mrgreen:
Kép

Na megyek, mert Zsombi épp mosógépszerelőset játszik!!!! :lol: :shock: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó az ANYATANYA!
Bmo:Nagyon cuki a hasad!De jó Neked!Imádtam kismama lenni...Nálunk Gréta kitesz 6 fiút is,annyira eleven..
Mokuska99:Nagyon szépet írtál...
Én a 2005.nyári babásokhoz szoktam írni,de most már ide is írnék,ha nem baj!!!

Móni
Vendég
 


Már miért lenne baj??????????? :shock:
Ne viccelj, üdv itt és mesélj!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bmo:Utólagos engedelmeddel elmentettem mikor először fogot Zsombita kezedben!Annyira gyönyörű az a kép! Elérzékenyültem rajta!
Sajnos én császárral szültem...De megkértem az ismerős szülésznőt,hogy hagy szaguljam meg,mert akkor van az igazi baba illatuk! Egy kicsit összeért az arcunk...Isteni volt!Majd pihentem és este kihozták!Magamról alig tudtam de egyből cicire raktuk,és képzeld olyan ügyes volt,hogy azóta szopizott,majd 25 hónapos korában elhagytuk!
de azóta is fürdés után eggyütt össze bújunk és megisszuk a tejcsit szívószállal,pohárból...Imádom!
Most Ennyi!
Gyönyörű az a kép!

Móni
Vendég
 


Móni:nyugodtan :lol: .
Én sajna nem voltam ilyen szerencsés, mind2 szülésem után gyermekágyi depresszióm volt, így a gyógyszerek miatt elapasztották a tejet!!!! :cry: Lánykámat 1 hétig, fiamat 7 hétig tudtam csak szoptatni!!!!Remélem most nem lesz semmi ilyesmi!!!Jártam ezügyben természetgyógyászhoz és ő segített kimászni a depresszióból!!!!
Zsombinak még mindíg emlékszem a magzatmázsa bőrére és az illatára, és ahogy panaszkodva sírt ezt sosem fogom elfelejteni!!! :lol:
Szonit kórházban szültem, nagyon megmacerálták a drágát így mikor 2 órát együtt lehettünk ő csak üvöltött!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Móni, üdv itt. :lol:

Húúúú, olyanokat mesélgettek, mindjárt elbőgöm magam!!! Mostanában egyre többször jut eszembe, milyen lesz majd a karomban tartani!!! Ahogy nézem a dévédét is, úúúúúgy megsimizném, megbabusgatnám!!!!! :D

meri
 
 


Anna, nézd, vannak új nadrágok!
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9164821

meri
 
 


szép jó estét mindenkinek :lol: ,

meri tagtoborozást tart,így lettem paramamiból lazamami :mrgreen: :mrgreen:

meri,
veled kezdek mert hogy mé ne :wink: :lol: nem gondolod hogy azok a topicok ahova mi írunk vagy szétmennek vagy kihalnak :twisted: :twisted: ?azé egy kicsit jó lesz itt is nekünk aztán majd megyünk megint máshova...lehet regisztráltatom magam új néven :lol: :lol: bár most jön a tél,lehet hogy sokan ráérnek majd :wink:

bmo,
jaj de ismerős a nicked,hol találkozhattunk mi már :roll: :shock: ?????

móni,
igenigenigeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen,én is imádok kismama lenni 8) :lol: :lol: :lol: és bombajó kismama is vagyok :mrgreen: :mrgreen:

anna,
szia :lol: lehet át kéne tenni az első kismamarelaxot :oops: :roll: :? :cry: ablakcsere :x :evil: :evil: :evil: de még beszélünk ezügyben.....

cupp
Vendég
 


IRIGYELEM a kismamákat!!! :lol:
De majd én is még az leszek egy pár év múlva...3év!
Vissza kell mennem egy kicsit dolgozni,feltöltődni....
Sok ez Nekem!
Most építkezünk,Gréti is leveszi még a tartalék energiámat is...anyóssal egyudvarban(kedves,aranyos,...de ANYÓS)
Sok minden kell még a házba....

Addig irigykedek!Imádtam kismama lenni!Látványpékségben voltam eladó...imádtam az embereket...8 hónaposan még reggel 4-re jártam 1-ig!Lehet,hogy ezért van ennyi energiája Grétinek!
Néha olyan voltam,mint egy mammut,mert nagyon vizesedtem!38-as lábra 42-43-as papucsot hordtam...
Mindig símogatták a kis Pocaklakómat!Én voltam a bolt Budhája...
de jó volt!!!OHHHHHHHHHHHH! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs a bekukkért... :roll:

Bmo

Láttalak,gondoltam,megkukkantom a pocid :wink:!Nem semmi méretek :).Mi lesz később? :D
Lassan kezdek irigykedni :D!!!Egy fiú...egy lány...stbstb... :wink:
Otthonszülés?

anyapoc
 
 


Anyapoc:jaja már most is gurulok :mrgreen: , bár ez állítólag így van a többedik gyerek előbb és jobban látszik!!!! :roll:
Igen itthon!!!! :lol: :lol: :lol:

Móni:amúgy így a harmadik gyerkőccel már nem csak csupa gyönyör a várandósság vagyis az, de sajna kevesebb idő jut a pocaklakóra :? , mert a drágáim sokat követelnek maguknak, de azt hiszem ez az élet rendje!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bocsi, vagyok én is, de ma is futkosós napom van, és még hol van a vége... :lol: Pusz mindenkinek!

meri
 
 


Ja, voltam ma is a munkahelyemen, ma mindenki azzal volt elfoglalva, hogy fiú lesz-e vagy lány. Azon vitáztak, mikor mondtam, hogy nem tudjuk, hogy lehet-e már ilyenkor látni. Jót röhögtem, mert hiába lehetne, az senkiben nem merült fel, hogy ehhez a bébike együttműködése is szükségeltetik. :lol: :lol: :lol: Egyébként mióta nincs tétje a dolognak, igen jót szórakozom a munkahelyemen. És most nagyon örülök, hogy úgy döntöttem, hogy nem megyek vissza erre a néhány hónapra. :)

meri
 
 


Hol vagy tok, csajok??????????????????

Figyuzzatok, 3 napja be van dagadva a kezem. Mármint nem egyfolytában. :D És nem is vészesen: ha akarom,még le tudom szenvedni a gyűrűm. :D Szerintetek ennyi belefér? Nyugtassatok meg!!! :D

meri
 
 


Most nézem, hogy neked, Gigi még nem is reagáltam! :oops: Bocsi. :oops: Szóval örülök, hogy idetaláltál paramamiként is. :D És tessék pozitívan hozzáállni, hátha ennek a topiknak más lesz a sorsa. :lol: :lol: :lol:

És egyébként végre beszámolhatnátok a jógáról!!!!!!!!!!!!!!! :)

meri
 
 


Gigi:passzolom, nem tudom honnan ismerhetsz!!! :shock:

Meri:nyugi, belefér :lol: ..szerintem!!!
Már csak 150 nap van hátra neked :wink: tök jó!!!!!

Holnap megyek, lecsapolják a véremet :roll: , AFP!!!Remélem nem néznek majd tűpárnának, nehezen szokták megtalálni a vénámat!!!! :roll: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, mondanám, hogy drukkolok, de hülyeség, mert az eredmény úgysem holnap lesz meg. :) Akkor drukkolok, hogy ne szurkáljanak nagyon össze, jó? :D Nem lehet, hogy egy régebbi fórumból ismeritek egymást Gigivel? Merthogy B. Szoni körüli korban van... Talán...

(Még jó, hogy végigolvastam, mit írtam, mert a szurka elől kimaradt a "ne" :lol: Szép lett volna, ha úgy küldöm el. 8) )

meri
 
 


Ja, egyébként valszeg neked is kb. 150 napod van, nem? :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


móni,
igenigen,tudom miről beszélsz,én még főiskolára jártam mikor bvel pockos voltam és imádtam azt a két vizsgaidőszakot :lol: :lol: :lol: meg amúgy is mindent imádtam.....

de sajnos az is biztos hogy így mint "tapasztalt" mami osztom bmo véleményét és tényleg nem lehet összehasonlítani az első meg a többedik várandósságot :? :roll: az első nekem is minden téren maga volt A tökély,aztán történt vmi amiről nem beszélek szívesen és most ez a terhességem is csudiszép meg csudijó,de az biztos hogy nem olyan álom mint az első volt.persze ez az élet rendje mert elev ugye más az élethelyzetünk mert hogy itt van egy hároméves kiskrapek aki aztán 0-24ig foglalkoztat.....csak azért nehéz megemészteni :oops: én már szinte nem normális mértékben akartam újra pocis lenni mert hogy annyira jó és hát be kell valljam megvolt a koppanás :roll: :oops: :cry:
és persze mondták sokan hogy a többedik azért már egészen más és el is hittem, csak vhogy nem tudtam elképzelni meg nem tudtam mit jelent......talán jó lett volna ha vki részletezi nekem.....

szóval móni,lényeg a lényeg,ne ess abba a csapdába amibe én estem 8)

bmo,
biztosan van abban igazság hogy többedik gyerek korábban meg előbb látszik mert hát ugye lazább eleve a hasfal,nem tart annyira ectect.tőlem is megkérdezték szombaton egy kertipartin hogy mindjárt szülök :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:

ti most akarjátok tudni hogy fiú e vagy csaj?mi olyat tervezgettünk apával hogy ha a második csaj akkor a harmadikat nem kérdezzük meg hogy azt is kipróbáljuk milyen:wink: de ezt buktuk :lol: :lol: :lol:

nem mondtam hogy ismerlek,csak hogy vhol már találkoztam a nickeddel mert ismerős, de lövésem sincs melyik topicban lehetett :roll:

meri,
fejezd be a paramamit :twisted: :twisted: szvsz igazán buksisimit érdemlek mert tök laza vagyok :lol: :lol: :lol: kinőttem a paramamit,ebben még a dokim is egyetértett 8)

milyen jógáról számoljak be :shock: :shock: :shock: a kismamarelaxról beszélsz ahová annával készülönk vagy miről :roll: ?

kézdagadás:ebben a dög melegben azon csodálkoznék ha nem lenne bedagadva vmid :? szóval ne parájjál:mrgreen:

na és akkor most ömlesztve:hétvégén voltunk egy gardenpartyn......persze a köszönés helyett kb mindenki azt kérdezte hogy na és tudjuk már hogy fiú vagy lány......mondom fiú 8) reakció 1 egy 3 fiúgyermekes anyukától:miért legyen neked jobb mint nekem :shock: :evil: :evil:
reakció 2,3,4.......na majd a harmadik lány lesz :roll:
és annyira kivagyok most :x :x :x miért hiszi azt mindenki hogy azért akar az ember lánya még egy gyereket hogy más nemű legyen :? :shock: már azt hittem felállok az asztalra és körbekiabálom hogy NEM azért akarunk három gyereket hogy hátha lány lesz :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Vendég
 


Szerintem is teljesen mindegy,hogy fiú-lány...
csak egészséges legyen!!!
Az én Kislányom nagyon kényes..nőies..De olyan rossz,hogy 6 fiút kitesz!! Szóval egyszerre mind a kettő meg van!
Kistesó majd csak 3-4 év múlva lesz.
Vendég
 


Gigi, ezeken az embereken én már csak nevetek. Nekem gratulált az egyik kollégám, és kérdezte, hogy akkor most örülünk nagyon, ugye, hogy ennyi idő után végre sikerült... Néztem ki a fejemből, és kérdeztem, pontosan mire gondol (mert én azért a fél évet nem tartom hoszzú időnek :D). Erre mondja, hogy hát hallotta, hogy ez a bébi sokéves küzdelem eredménye. :lol: És mindez miért???? Mert 7 éve vagyunk együtt apával, és 3 éve házasodtunk össze. Ebből persze mindenki levonta a következtetést... Márminthogy az emberek csak azért házasodhatnak:
a, mert jön a gyerek
b, mert gyereket akarnak. :lol: :lol: :lol:

Szóval ennyit a sok hülyéről.

meri
 
 


Sok hülye:
Mi a párommal aug.1-én voltunk együtt 10 éve!Gréta mikor fogant már 8 éve voltunk együtt...4év után eljegyzett,az esküvő nem jött össze,mert Grétivel pocakosan SZÜZEN nem akartam a templomban végig vonulni,így tolodik(majd,ha lesz idő-anyagiak...)
Erre az okosok!Azért jön a gyerek,mert mentsük a kapcsolatunkat! Könyörgöm GYEREKKEL? Inkább ront rajta!
de mi nagyon imádjuk 3-an egymást!Mint 3 gyerek.Apa 29-Anya-27-Gréti".De jókat mosolygok,mikor kemény apa gőgicsél,birkózik a lánnyal...
Szóval rengeteg hülye van.
1:Mikor házasodtok össze?
Ha már összeházasodtatok:Mikor jön a baba?
Mikor jön a tesó?
Több nem lesz?
Mikor váltok?

Kb a kérdések az élet folyamán sorba...
Vendég
 


meri,
tudod mit szoktam mondani :lol: :nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem hogy alacsony a kerítés :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: