Új privát üzeneted érkezett!

Hat tevedtem, itt az uj oldal!!!! :shock: :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Hahóóó!!!
Itthon vagyunk, ma délután érkeztünk.

Röviden: jól telt. :D Bővebben: majd máskor. :P

Azért a csajokról egy-egy kép... :wink: De előre megsúgom, hogy rengeteg fotó készült és majd úgyis elárasztlak velük! :wink: :wink: :oops: :oops:

Puszi mindenkinek! :)
Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Most sikerult csak benezni...
Köszönöm , hogy nem feledkeztetek meg rólunk, köszönöm a jókívánságokat.
Edith, én nem felejtettem el a vonalzómat kicserélni, csak van valami gubanc itt, mert pl a 2. oldalon két egymást követő hozzászólásomnál teljesen más a vonalzóm (az egyiknél 93 hetes állapotos vagyok, mígy a másiknál Margó 1 éves és 6 napos)....
Mi összeszedtünk valami vírust, de egyébbként jól vagyunk.
Margó is egyre önállóbb. Egyedül jár, eszik, bemászik az etetőszékbe, sőt a kapal felvevésével is próbálkozik. Andris továbbra is energikus, már több mind egy hónapja teljesen szobatiszta (ez egyik napról a másikra ment, este sem kért pelenkát), szeret festeni, rárakni a kenyereére a vajat/margarint/pástétomot, egyedül wc-zik, csak az alul patentos nadrágoknál kell segíteni, meg persze a "nagydolog" után (odaviszi a kisszéket és felül a szélére, majd lehúzza és kezetmos). Sokszor azzal lehet a legjobban megbántani, ha megteszel valamit amit ő is meg tud csinálni (pl. hogy gyorsabb legyen), ekkor ki van borulva...
Edith, szerintem is bízz a leányzódba, ha pelenka nélkül akar aludni, hagyjad, ha ezt nem kéri, ne erőltesd. Nekünk estére a Happy pelenkázó lap jött be. Ezt raktam a lepedő alá, hogy a baleseteket elkerüljük, de ritkán volt rá szükség (csak pl. ha túl sok dinyét evett, vagy túl faradt volt és hosszabban aludt).
Minden esetre minden elismerésem, hogy milyen ügyes lányaitok vannak, hogy ilyen korán szobatiszták (azzal vígasztalom magam, hogy állítólag a fiukná ez lassabban megy).
Nagyon jó a képeiteket nézni... Mindenkinek utólag is boldog születésnapot kívánok (Janka,Nándi), meg gratulálok a házassági évfordulókhoz is.
Megyek, mert anyós pajtásékkal ma este ünnepeltük a Margó szülinapját, így ki vagyok nyúlva. Megyek "nyalogatni a sebeimet", mert amikor elmondtam, hogy a csirke recept a kismamából van, az anyósóm kikacagott, hogy babaételt adok nekik :cry: . Peddig tényleg finom...A köret sem ötötte meg a mércét, mert nem volt olajba sütve, sőt még rántást sem látott....A torta meg nem volt krémes, hanem egy pocaknak könnyű rebarbara torta volt (a családnak egyébbként ízlett). Fura érzés, de úgy látszik meg kell szokjam, hogy a szűk családom kedveli a főztőmet, a bővebb család meg furán néz rá ...szerintük ami egészseges az nem lehet finom..
Bocsánatot kérek, hogy már rég nem jelentkeztem és amikor végre itt vagyok, akkor meg panaszkodom :oops: . Nem olyan vészes a helyzet, csak úgy hiányzanak már a sikerélmények...ti hogy vagytok ezzel?
Szép hétvégét! Jó nyaralást!
Zsuzsa

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 

 
 

Vegre van egy kis idom nekem is irni! Sokszor az az erzesem, hogy hihetetlen gyorsasaggal repulnek a napok es sosem tudom befejezni amit tervbe vettem.
Mindenekelott BOLDOG SZULINAPOT Margonak! Gratula Andrisnak is a szobatisztasaghoz. Azt hiszem talalkozni fogunk szeptemberben az oviban, mert Nandit beirattam a katolikus ovodaba es Marta szerint Andris is oda fog jarni. Ami a fozest illeti, a lenyeg, hogy ti szeressetek, a tobbiek meg elobb utobb megszokjak, es mivel semmi mast nem tehetnek, vegul elfogadjak.
Agi, a kepek szuperek, igazan irigyellek, hogy ennyit kirandultok, Jazmin tenyleg ragyog a boldogsagtol.
Edit, Nandinak tenyleg nagyon egzotikus kulsoje van, mondtak mar, hogy mongol, argentin, indian, mexikoi, eszkimo ... Nekem semmi kifogasom a lanyaid ellen (egyik szebb mint a masik), a gond csak az, hogy neki nagyon tetszik Jazmin is , meg Tundike is ... :wink: a kis nocsabasz! Minden gyereknek tudja mar a nevet ebben a topikban es nagy erdeklodessel nezi a kepeket. Sokszor kerdi is, hogy vajon mit csinal Kriszta, vagy Tunde, stb.
Orulok, hogy jol telt a kirandulas es varjuk a kepeket.
Mi augusztus 16-an megyunk nyaralni, remelem meg lesz egy kis joido. Mindannyian nagyon varjuk mar.
Megyek, mert mar rancigalnak. Meg annyit, hogy Kincso nagyon ugyes baba, mar kialtja Nandit is "Nanda" es "Nana", szerintem nagyon hamar fog beszelni.
Kép Nandi bicajozik Kép Kincso a hintaagyban

KépKép


KépKép
babucki
 
 


Csak képek... de én szóltam... :wink: :wink: :oops: :oops: :oops: :oops:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Annyi jó képet lehet itt látni! ....Nyaralás? hm! Az idén talán kiesünk belőle. A kertészetet nem lehet hagyni. Lenne kire, de folyton ott lenne az eszünk, hogy vajon megöntöződtek a virágok......nincs-e igen meleg a fóliaházban....Ki menne fűvet nyesni a kliensnek......stb, stb. Végülis egész nap friss levegőn vagyunk mi is :wink:

A lányok növögetnek. Legtöbbször déltől estig egyiket sem látom, mert Janka mamánál van, Zselyke meg a néninél, aki vigyáz rá. Este aztán szednek szét, mindenkinek én kellek. Ez jó, mert legalább párhuzamosan végezhető a kerti munka is, aminek most kezd látszani az eredménye. Az elmúlt héten kezdtek virágozni az első általunk termesztett árvácskák. :D :D :D Ez már nagy elégtétel. Végülis a babák is jó kezekben vannak, és jól fog egy kis távollét mindenkinek. A hátrány az, hogy Janka még távol áll a szobatisztaságtól. Az, hogy néha a budikára pisilik, csak inkább próbálgatások. Nem várhatom el mamától, hogy ennél többet foglalkozzon vele, igy is beteges. Örülök, hogy elvannak a déli alvással és az etetéssel.

Képeket valami ok miatt még mindig nem tudok feltenni, folyton kiirja, hogy "Hiba történt". Ez bosszant, mert azért képeink nekünk is lennének..... :evil:

Igy utólag mi is BOLDOG SZÜLINAPOT és BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT kivánunk az ünnepelteknek! Igy, hogy irtátok, most nekem is eszembe jutott, hogy a tavaly kb ilyenkor, vagyis hamarabb osztottuk ezt a témát......nekünk is július 16.-án volt a házassági évfordulónk. :lol:

Mos rohanok aludni, mert Zselyke reggel ébreszt a "da-da, táj, táj" szavaival, amit nem a legcsendesebben ejt ki. :lol:

Puszi mindenkinek!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Ági, BOLDOG SZÜLINAPOT DRÁGA KICSI JÁZMINNAK!!!!! :) :) :)
Adjona Jóisten neki sok-sok egészséget, boldog percet szerető családja körében!!! :)
Puszilunk benneteket!

Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Edith koszi szepen a koszontest!Jazmin orult neki! :D
Mi amugy jol vagyunk, jarkalunk mindig oszevisza szinte csak aludni jarunk haza...voltunk nyaralni is a tengeren, nagyon jo volt!
Teszek par kepet szulinapos meg nincs fent a gepen!
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Hahóóó! Na, jól eltűntünk!

Ági, gratulálok Pocaklakóhoz!!! :D :D :D Kívánok egy gyönyörű, problémamentes pocakosságot! Megértettem ám, amit a naplóba írtál, hiába keveredtek össze a szavak! :wink: Jöttem is gratulálni, megtenném másképp is, de máshol nem tudom felvenni veled a kapcsolatot!
Orvosnál voltál már? Valami tünet jelentkezett már? Mesélj egy kicsit! :)

Többiek?

Meli?????
Emese????? Mindjárt szülinap!!!! :) :) :)
Babucki?????
Zsuzsa, Katóca????? Katócának is hamarosan megszületik a második babája. Ha már meg nem született... :roll: :oops: :oops:

Mi ól vagyunk, a csajok nőnek, ügyesednek, okosodnak. Borónak ma kibújt a 4. fogacskája is. Mászik, mint a villám, feláll bárhol, és főleg mindent megkóstol. Ma pl. a tegnapi krumplipürét a kukából. :shock: :? :? Kriszta is napról-napra ügyesebb, mind többet és többet tud, cserfes, beszédes. Szerencsére, nem is voltak betegek mostanában. remélem, egyhamar nem is leszünk.

Puszilok mindenkit! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok,

Hú már annyira lemondtam erről a topicrol hogy észre sem vettem Edith a hozzászólásodat.

Dokihoz majd csak holnap megyek vártam eddig mert bizom benne holnap már szivhang is lesz amúgy két pozitiv teszt bizonyitja a pocaklakót!

Tüneteim vannak folyton hányingerem van és émelygek és mell feszülés...még annyira új ez az érzés a családból eddig nem is szóltunk senkinek.
Picit még félek is őszintén bár bisztos belejővők mindenbe és reméelem kettővel is fogok boldogulni.

Olyan kár hogy, ide már nem ir senki azért kiváncsi lennék kivel mi újság.Edthék az egyetlenek akikről úgye lehet olvasni, meg mondjuk Emese is ir néha naplójukba.
De mostmár jön ay ay időszak mikor kevesebbet tudunk kint úlni hátha felpőrdúl egy kicsit a topic.Nagyon jó lenne! :lol:


Jázmin is nagy el sem hiszem sokszor hogy, igy eltelt az idő sokat tud ő is de sajna 2 hete visza tértúnk az éjjeli pelusozáshoz de nappal szerencsére nincs probléma, nem is bánom majd leszokik éjjelre is gondolom egyszer!

Ja és ami új nagyon rosszul alszik 1 hete kb. ordit fél lefekúdni este csak úgy hajlandó el aludni ha én is mellé fekszem és ha éjjel fel ébred kiabál !Anyuciii,anyuciiiii deje! és muszáj oda fekúdjek mellé mert meghasad a szivem ahogy kiált és keres!Nem tudom mi lehet vele hiszen 2 évig egyedúl aludt el soha nem kelett mellé fekúdjúnk soha nem sirt éjszaka!

Na jo most ennyi.

És gyertek ti is és irjatok valami...mindenki!!!!

Szasztok.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Hello lanyok!

Hat bizony tenyleg jol eltunt mindenki! Remelem, most hogy az ido mindegyre bekerget a hazba, tobbet fogunk irni.
Agi, elegge megkesve, de szeretnenk mi is "BOLDOG SZULINAPOT!" kivanni Jazminnak :oops: (nagyon reg nem kukkintottunk ide be). Orommel olvastam, hogy terhes vagy ... kitartast, erot, egeszseget es sok-sok turelmet kivanunk neked, na es persze egy gyonyoru szep egeszseges kisbabat.
A kepeket nagyon szepek, Jazmin olyan edes abban a kis piros bluzocskaban, de a kedvencem a naplementes romantikus kep.
Edith, gratulalunk a 4. fogacskahoz, Kincsonek meg csak 2 van, de nagyon meg van mar duzzadva a felso inye, gondolom ott is nemsokara kibujnak. O is mindenhova felmaszik, lepeget ugyesen ha fogjuk a kezecskejet, nagyon ertelmes, mar tancolni is tud :wink: (all az agy mellett, rugozik a labaival es kiabalja "ta ta ta ta"). Nemreg fedezte fel, hogy ha kidob valamit a kisagybol vagy az etetoszekbol, mi visszaadjuk neki es most ezzel szorakoztat minket. Az evessel sincs gond, barmit megeszik es nem is keveset, csak egyaltalan nem latszik rajta, sot egyesek szerint sovany.
Akkor most nehany kep es irjatok meg.

Kép kiskiralylany
Kép balatoni hintazas Kép punk baby
Kép Nandi lovagol a gyori allatkertben Kép budapesti vasuttorteneti park Kép igy aludtak az uton
babucki
 
 


Sziasztok,

Nagyon örulök Gabi hogy irtál, a képek pedig szuperek látom tik nektek is jól sikerúlt a nyaralásotok :D A kis királylányos az nagyon tuti.Gondolom Nándi élvezte a lovaglást!
Szerintem nem sovány Kincső egyáltalán ő ilyen alkatu, hiszen látszik hogy, kis husis.

Edith, olvastam hogy, nem jól vagy jobbulást neked és ne aggodj a szopi miatt egy ilzen nagy lány nem felejti el egyik napról a másikra Jázmin a mai napig is emlegeti hogy ő onnan szopizott.
Őrulj hogy isza a tápszert!

Többiek?!Senki nem akar még irni :(

Mi jól vagyunk én voltam dokinál azt mondta minden ok 6 mm volt kedden a baba majd egy hónap múlva kell megint mennem.
Holnap reggel pedig mennem kell ay analiyiseket csinálni szombatra hagytam hogy apa maradni tudjon Jázminnal.
Remélem ok lesz minden!

Irjatok ti is!Szép napot

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Tudom, hogy csak holnap lesz, de ki tudja, hogy lesze-e időm, alkalmam gép elé ülni, ezért már most szeretnék ...

ZSELYKÉNEK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánni. Isten éltessen sokáig, kicsi drága! :)
Kép


Emese, gyere és mesélj még, és persze, képeket is mutass az ünnepeltről, buliról, tortáról...

Puszilok mindenkit! (Bocs', hoyg csak ennyi voltam, de félhulla vagyok már.)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


BOLDOG SZŰLETÉSNAPOT KIVÁNUNK ZSELYKÉNEK!!! :D :D :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókivánságokat. A "buli" jól sikerült, pont igy képzeltem. El sem hiszem, hogy már 1 éves a kicsi is.......

Ági, gratulálok én is. Könnyű terhességet kivánok. Meglátod, majd szépen kialakul minden magától. Csak kövesd a dolgokat, ahogyan érzed.

Edith, láttam, hogy irtál a naplónkba is, mire reagálni tudtam volna felébredt Zselyke. Vele meg semmi ülő tevékeységet nem lehet végezni, tehát le is kellett zárni a gépet.

Babucki, annyira jók a képek!!!!! Egy kicsit irigyellek, hogy olyan szép helyekre juthattatok el a nyáron..... :lol: Én Zselykével nem is mernék hoszabb utra elindulni, mert alig ül nyugton az autóba. Jankával annak idején nem volt ennyire gond, de Zselyke.....teljesen ellentétek.

Remélhetőleg ezentúl több időm marad ide is irni. A naplót is alig tudom vezetni.....Azért nem mondhatom, hogy nagyon felszabadulok a munka alól, mert hamarosan kezdjük a karácsonyi diszeket késziteni eladásra. :D Kép Zselyke a tortaval

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Hű, ha!!! Sikerült képet feltenni. Már egy jó ideje próbálom, és mind azt irta ki, hogy hiba. Akkor most elárasztlak képekkel......remélhetőleg nem kel fel addig Zselyke. :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép Kép Kép Kép Zselyke elkezdett mászni Kép Janka puccolja a tyukot Kép Kép Kép Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép Kép Zselyke felállt [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.6575.jpg[/img] Janka és a palacsinta

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Ennek a képnek külön magyarázat kell. Gyakra kapcsolom be a TV-t a Music Maxx-ra, mert vannak magyar számok is. Zselyke meg nagyon hamar kiválasztotta a kedvenc énekesnőjét: Jenny. Annyira rajong az egyik számáért, hogy a járókájával a konyhából nagy sebességgel képes a tévéig szaladni, és ott igy kikönyököl, és végignézi a számot. Néha még mozog is, dobog a láválal, hajol előre hátra. Egyszóval, annyira belemélyül, mintha itt se lenne. :lol: A multkor úgy fejeztem be a takaritást, (Zselyke már szinte bömbölt, hogy vegyem már ölbe), hogy énekeltem a Jenny-től a számot. "Ha az én pasim lennél, mindent megtennék.....bla, bla". Ez sem semmi! :roll: :lol: Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Nos, nem kinozlak több képpel. Ennyivel beérem ma. :lol: :lol:
Most rajtatok a sor.

Puszi mindenkinek.

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Emese, ha még egyszer ennyit tettél volna, úgy is kevés lenne! :) Úgyhogy, ha időd engedi, csak bátran! :)
NAgyon jók a képek, és nagyon édesek a lányok! Annyira hasonlítanak szerintem, hyog sokszor meg kellett néznem, hoyg na, most vajon melyik van a fotón?! :) Persze, meg lehet különböztetni, Janka, mintha szőkébb lenne, de akkor is. NÁlunk nincs akkor a hasonlóság a csajok között, úgy gondolom. Persze, egy kívülálló másképp szokta látni a dolgokat. Te biztos nem kevered a kettőt! :wink:

Nahát, nálunk mindkettő veszedelem! :D Boró is ritkán ül meg a seggén, állandóan csak menne, menne (nem a járásra gondolok, csak épp rra, hoyg mozgásban legyen). Ritkán köti le valami. Még a tévé sem. Ha azt akarom, hyog csendben legyen és kb. egyhelyben, egy almát adok a kezébe. Na, amíg abból mogyorót nem farag, ki nem teszi a kezéből! :lol: :lol: Csak próbálnám meg elvenni. Volt, hoyg kiejtette és hajszál ment rá :roll: azt az ordítást hallani kellett volna, amíg lemostam és visszaadtam neki.

Várom én is a Karácsonyt. nekünk most lesz a első négyesben töltött karácsonyunk, és szeretném, ha nagyon szép lenne. Nem tudok én ki tudja hogy készülni, szerintem a takarítás is csak utolsó pillanatban lesz meg, de várom. És hátha végre hó is lesz már. kriszta még nem szánkózott igazából. Tavaly egyzser tudtuk kivinni szánkóval, de akkor is már olvadozott az a kicsi ami itt hullt.

Én - mondhatom - rendszeresen olvasom a naplódat, sajna olyan ritkán írsz, hyog még én is napirenden vagyok a dolgaitokkal. :D de a többiekről semmit sem tudok.

Ági, azt hioszem, írtad, hyog vezetsz valahol egy naplót. Nem írnád meg, hogy hol, azaz linkeld be légyszí, ha nyilvános.
Amúgy jól vagy? Hogy viseled a babásságot? Vannak terhességi tünetek? Már nincs sok hátra és elmúlnak, ha vannak is. :)
Nekem a barátnőm szült 3 hete, már alig várom, hyog lássam a kicsit, a kórházban láttuk utoljára és még nem akarjuk őket zavarni. Elég, ha mások mennek most a nyakukra! :roll:

Gabi, a te gyerekeid is oylan édesek! Az alvós kép aztán annál inkább. Olyan szépek, angyaliak, amikor alusznak! Gyere te is, mesélj! Nándi jár már oviba, igaz? Vagy ő már tavaly is járt? Bocs', de nem emlékszem! :oops:

Meliről nem tudok semmit. A nyáron voltunk náluk, utána vagy kétszer Skype-oztunk, de már annak is vagy 2 hónapja. Ide a babanetre nem ír már (más fóruma sem) úgyhogy nem tudom mit csinálnak, hoyg vannak. Azt hiszem írok is vagy két sort neki, lássam, mi a helyzet.

Zsuzsa, Katóca, veletek mi van?

Puszilok mindenkit! Majd még jövök és írok magunkról is, de most ki kell használnom a szabadidőmet, hoyg írhassak egy kcisit a naplónkba is!

Sziasztok! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Gabi, nálatok is mindjárt szülinap!!! :D Mikor is van pontosan? Készülsz rá? :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Képek... Kicsit sok lesz!!!
Boró szinte mindegyiken eszik valamit :D , ne csodálkozzatok, valóban olyan kis örökrágcsáló, ami meg is látszik rajta! :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocs', csak így tudtam szelektálni... :oops: :oops: :oops: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok,

Emese, de jo hogy jottel es nem untattal a kepekkel egyaltalan..soott ha van meg szivesen nezegetem oket..olyan nagyott nottek a lanyaid, es milyen szepek en is sokszor megneztem hogy most ki kicsoda annyira hasonlitanak de viszont azert teljesen mas a 2 csaj!!!
A naplotokat is olvasom folyamatosan de eleg ritkan irsz sajnos... :)
Edes lehet Zselyke ahogy elmerul azon a szamon :D

Edith, a ti kepeitek is nagyon szuperek edes a kis Boro aki mar nem is annyira kicsi lassan lassan 1 eves lesz o is hogy, repul az ido!
Kriszta meg mar kesz kis holgy :D
Nekem van babanaplom egy forumon de roman a forum..ma eppen kinlodtam hogy bloggot csinaljak de nem nagyon ertek meg hozza...majd kernek toled egy kis segitseged ha talan lesz egy kis idod ram :D , be is jeloltelek a messengeren.
Ez az oldal ahol a naplonk van
http://www.copilulmeu.ro/forum/viewtopi ... start=1425

Jovok en is par keppel meg...jo lenne a tobbiekrol is tudni mi ujsag veluk!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Kép
Eljegyzesen sogornomnel igy tancizott, o volt a foszereplo szinte
Kép
Kép
A vegen meg igy kidolt
Kép

Kép
Kép

Bocsi ha sok voltam!
Sziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Úgy kezdem látni, hogy a képek sokkal többet mesélnek mint amennyit mi irogatunk.....:) :lol: Nagyon aranyosak a babák....jaj, miket beszélek, már kész kisgyerekek..... :roll: :lol:

Edith, a naplótokban olvastam az éjjelezéseket.....Jó mástól is halanni..Na jó, nem panaszkodhatok, hogy sokat sirtak volna éjjel, de már két éve a nagy óhajaim listájába tartozik, hogy végre jól kipihenhessem magam, és főleg, hogy reggel én ébredjek meg előttük, és ne ők ébresszenek.

Puszik!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Be jo hogy irtatok! Imadom nezni a kepeket, egyik jobb mint a masik.
Emese, nagyon szepek a lanyok es szerintem is nagyon hasonlitanak egymasra. Isten eltesse a kicsi Zselyket!!! Nagyon szep kis tortaja volt, biztos orult neki.
Igazad van, tenyleg a kepek sokszor tobbet mondanak mint a szavak. :wink:
Igen, szep volt a nyaralas, nagyon sok helyen jartunk, de azert sokszor nagyon nehez volt a ket gyereket magunkkal cipelni, meg le kellett mondani bizonyos dolgokrol amiket meg szerettunk volna csinalni. Faradtak voltak, zsimbesek, s neha amikor mindketto razenditett a sirasra ... szerencse, hogy elegge turelmes es nyugodt ember vagyok.
Azert ahogy igy elnezem a kepeket, a ti eletetek sem unalmas egyaltalan. :lol:
A karacsnyi diszekrol majd mutass nekunk kepeket, nagyon szeretem oket.
Edit, az en Kincsom is pont olyan orokmozgo mint Boro, mar tologatja Nandi mozdonyait, autoit es brummog is kozben ahogy tole latta. Ot is csak valami ragcsalni valoval lehet egy helyben tartani. Nandi sokkal nyugodtabb es csendesebb volt annak idejen. Szulinap 23-an lesz, tegnap epp arrol beszeltunk ferjemmel, hogy milyen jo lenne ha megunnepelnenk csak mi 4-en egyik nap, s majd kulon a keresztszulokkel, nagyszulokkel, stb.
Bizony, Nandim ovodaba jar mar 2 hete (november 3-an indult az ovoda) es imadja, sokszor nem is akar hazajonni, reggel meg surget, hogy menjunk mar. Az ovonenik is csupa jo dolgokat mondanak rola, buszke vagyok ra. Mar baratai is vannak Peter, Andris (Zsuzsanak a kisfia), Mark, Anna, ezeket a neveket szokta otthon emlegetni.
Nagyon edesek a lanyok, szerintem Krisztanak kifejezetten jol all a szemuveg.
Latom, mi ketgyerekes anyukak mind idohianyban szenvedunk, Agi meglatod te is nemsokara, hogy ez mit jelent, most pihenj amig tudsz. :wink:
Jazmin nagyon ugyesen tancol, olyan kisasszonyos. :)
Puszilunk mindenkit!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Nandi az ovodaban Kép
Kép
babucki
 
 


Gabi, jaj, de feledékeny vagyok! :oops: :oops: :oops:
Hát Isten éltesse Kincsőkét sokáig!!! :) :) :)
Kép

(Elnézést, hogy nem idejében köszöntöttem, pedig múlt héten végig figyelmeztettem magam, hoyg aztán majd 23-án ne felejtsem el! :oops: )

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Gabi bocsi a késést mi is Sok Boldog Szülinapot Kivánunk a kicsi Kincsőnek!
Kép
Kép

A képek szuperek a gyerkőcők pedig tündériek!

Szép napot nektek!

Annyira sajnálom hogy ki van halva a topik!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Koszonjuk szepen lanyok!
En is nagyon sajnalom, hogy lassan lassan kihal, de hat mit tegyunk? Jo lenne ha jonnenek valami uj lanyok is, biztos feldobnak egy kicsit.
Agi, azert meg idonkent irj be, hadd tudjuk mi is hogy megy a terhesseged.
Puszi mindenkinek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
babucki
 
 


Jaj, még bocsánatkérés sem elég, :oops: :oops: :oops: hogy nem néztem be hamarabb. Szégyelem is magam, hogy csak most irok: BOLDOG SZÜLINAPOT igy utólag is.

Gondolom ti is azért "hanyagoljátok" az irást, mert nagyon sok szabadidőtök van. :wink: :lol: Zajlik az élet. Készülünk Karácsonyra, mindenki aktivan részt vesz, kicsik, nagyok. Janka nagyon szeret segiteni, mézespogácsát késziteni, a diszekben, takaritani. Majd érkeznek képek is....

Nektek is jó készülődést!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Épp ma olvastam el az utóbbi pár hónap hozzászólásait. Időm írni nincs, csak annyit, hogy ma 23:57-kor írta Katóca egy üzenetet messengeren, hogy indul szülni.
Mi vagy 3 hete húzzuk a hülést, de a jó hír az, hogy van egy kb. 2 hetes 2 csíkos tesztem. Sajnos a hules miadt nem mentem el eddig orvoshoz, de mar nem bírom tovább, holnap megyek....kb. 9 hetesek vagyunk.
Bocsánatot kérek az elfelejtett köszöntésekért, de valahogy a napok kifolynak a kezem között.
Gabi, jó olvasni amit írtál! A fiam nem hajlandó mesélni (igaz, hogy nem is eröltetem, mert úgy olvastam, hogy az nem jó, de sokszor úgy furdal a kiváncsiság...).
Szép napot mindenkinek!
Zsuzsa

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Sziasztok,

Gabi, a kis ünnepelt annyiea de annyira cuki a képeken sok pusyi neki!!!Hát én jönnek de valahogy nem jön ha más sem ir akkor úgy érzem mintha egyedül beszélnék...na meg én a operat szoktam hasnálni de ide irni nem tudom miárt csak az exploreren keresztül tudok!Na mindegy!

Emese, muti kápeket a diszkről kivi vagyok rájuk!

Zsuzsa, gratulálok neked a két csikos teszthez!Ez aztán a beválalás! :D Képeket nem raksz nekünk?!

Edith, ti is készültők azt ugye tudom még jó hogy, van a napló! :D

Melindáékra is kiváncsi lennék!

Mi a pakolás közepén állunk a gyerekszobában apa bútort cserél ő csinálja..mindjárt ki kell pakoljam a régi szekrényeket , mert ma festés lesz, holnap pedig szereli ösze.Úgyhogy nagy a cécó most nálunk de remélem hétfőre minden a helyén lesz már újra.

Szép délutánt nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Kép Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


"Íme, a szűz fogan méhében, fiú szül, akit Immánuelnek neveznek"-ami azt jelenti: Velünk az Isten. Mt.1,23
Áldott karácsonyi ünnepeket és szeretetben teljes, boldog új évet kívánok nektek és családotoknak!
Zsuzsa

Kép

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Hol a karácsonyi üdvözletem???????? Hiszen még 23-án írtam... illetve már 24 hajnal volt...

Akkor még egyszer...

Mindenkinek szeretetteljes, békés karácsonyt, gyönyörű karácsonyfát, sok szép ajándékot, meghittséget, vidám perceket kívánunk! :)
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Kellemes karacsonyi unnepeket es boldog uj evet!!!

Kép

Kép
babucki
 
 


Boldog Új Évet Kivánok Mindenkinek!!!!


Borókát pedig Isten Éltesse sokáig!!!!
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Borókának kivánunk nagyon nagyon boldog 1 éves szülinapot!!!!! Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sok boldog szulinapot BOROKA!!!

Kép

Kép

Kép
babucki
 
 


kÖSZÖNÖM, LÁNYOK, A KÖSZÖNTÉSEKET!!! NAGYON JÓLESTEK.
Csak azért nem jöttem eddig, mert ismét nem töltődik be az oldal teljesen, az internet explorert pedig nem nagyon lenne szabad használnom. No, de most nem maradhattam szótlan! :D
Teszek majd képeket is, de csak ha új oldal lesz, mert így kéz katasztrófa lenne.
Ezenkívül még 8 bejegyzés kell. Amúgy július óta nem is ártana, ha oldalt váltanánk! :P :roll:

Puszilok mindenkit és NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Nem igazán értem, hogy Edithnek miért vannak gondjai az oldallal, de ha csak ennyi, akkor próbálok segiteni a problémán:) :lol:
Kép Kép Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép Kép Kép Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Képek a kertészetről Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: