Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mi már vagyunk néhányan, akik összeszoktunk egy másik fórumon, de "költözünk". :roll: :P
Azért mindenkit szeretettel várunk. GYertek minél többen! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Mi is megérkeztünk :D Csak nem leszek túl sokat, mert itt az államvizsga a nyakamon... :oops:
katoca
 
 


Sziasztok... én még nem fórumoztam mostanig, de Edith rávett. :D Remélem belejövök és menni fog. Igaz befogadtok? :roll: Eszter, Kolozsvárról (32 éves vagyok, és van egy kislányom Dóra, aki már elmúlt egy éves)
f_eszter75
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is folyamatban... :wink:

Edith, ez nagyon jó ötlet volt!!! :D :D :D
Én itt naracssárga leszek, jó??? :wink:

Katóca!
Jó tanulást és DRUKK!!! Mikor kesz a nagy nap??? :)

Eszter!
Üdv közöttünk, gyere gyakran, érezd jól magad itt! :D :D :D

Csak félkézzel, mert épp altatom a leányzót... :wink: Aki épp lázas :cry: :cry: :cry: Remélem, "csak" a foga, egyszerre jön most a 4 szemfog, de semmi más tünet nincs. Ha felkelt, leviszem a dokihoz, biztos, ami biztos...

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 



Köszi Tünde... :D

f_eszter75
 
 


Elnézést, Meli. :oops: Mondom én, hogy bele kell még jöjjek. :wink:

f_eszter75
 
 


Katóca, jó munkát neked!!! :wink:

Edith, köszi a segítséget. Menni fog, azt hiszem. 8)

f_eszter75
 
 


Semmi baj, Eszter! :wink: :D
De édes a kiscsajod!!! Tehetnél nagyobb képet is!!! :) :) :)
Én is teszek párat: :D :D :D

Kép

Kép Így alszik... :wink: :D

Kép Botival, az unokatestvérével :)

Kép Konyhában :D

Kép Krumplit iszik :lol: :lol: :lol:

Kép Sírósan :)

Egyelőre ennyi :)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Na, még gyorsan néhány hétvégi kép... :wink:

Lagziban voltunk:

Kép Úton :)

Kép Megérkeztünk a lányos házhoz :)

Kép Hiszti után :roll: Földhöz verte magát, aztán rájött, hogy a szénában feküdni jó móka :lol: :lol: :lol:

Kép :lol:

Na, most tényleg lelövöm magam egy kis időre... :wink: :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Katóca, jó gyors voltál! Tudom, hoyg most jó foglalt vagy, de egyszer csak lejár az az államvizsga is! Amúgy mikor?
Mindenesetre sok sikert kívánok hozzá! :)

Meli, sajnálom kicsi Tündét, és hátha csak a foga. :roll: Remélem, az orvos sem mond mást. :)

Eszter, tudod, én sem hittem volna! :wink: De örülök, hogy sikerült rávenni. Meglátod, nem bánod meg! :)

NA, megyek altatni a csajszit! :)

jujj, eddig csak csajosok vagyubnk itt. Vajon Zsuzsa mikor jön, hoyg fiúnk is legyen? :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


[color=darkblue]
Sziasztok!
Zsuzsa vagyok 25 éves, van egy 1 éves és 29-én 9 hónapos Andris fiam, és lassan 32 hetes állapotos vagyok.
Sajnos most nekem sincs időm írni, mert Andris szintén lázas, most aludt el, és ezt az időt kihasznalom én is alvasra, mert én egy vírusos hűlésből most kezdek helyrejönni. Még jelentkezem.
Egyébbként nem tudom, hogy észrevettétek-e )a párom szólt, hogy Lakhely szerintüreszbe már van egy Erdélyi anyukák topik : http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... &start=550
Zsuzsa[/color[/url]
zsusza
 
 


Meli, nagyon nagyon aranyos a kislányod. :D

Én még nem igazán ismerem a járást ezen a fórumon, hogy mit hogy kell és lehet csinálni, most ismerkedem, de ahogy megtanulom, töltök fel én is képeket, hogy lássátok jobban a manómat. :wink:

Zsuzsa, üdvözöllek én is. Nekem ez az első fórumózos napom. :wink: Gyógyulást kívánok neked és fiadnak is.

f_eszter75
 
 


NA, megint itt, épp krumplit hámoztam, de muszáj volt belesnem... :oops: :oops: :oops:

Zsuzs, örülök, hogy te is jöttél. :) Andrisnak gyors gyógyulást, neked pedig anbnál is gyorsabb felépülést! :)

Én láttam már régebb azt a topikot, de úgy éreztem, nem igazán nekünk szól, mert az anyukák/kismamák többsége csak innen származik, de Magyarországon él. Úgyhogy mégiscsak másak valamivel a dolgaink, mégha "csak" gyereknevelésről van szó. :)

Rohanok...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


No, lássuk, most működik az aláírásom?
Ja. gyerekem ma megy az agyamra, álmos, de esze ágában sincs aludni, csak ölben lenne, de nem bírom cipelni...

katoca
 
 


Na, végre elaludt a kis gézengúz, egyés délelőtt tépte az idegeimet, már kétszer elbőgtem magam miatta. Most megyek, s elolvasom az Anya, taníts engem könyvből, mit ajánlanak foglalkozásnak, mert nem lehet bírni vele újabban, nem érdeklik a játékok, csak velem akar lenni... Még a wc-re is jön velem... :|
Örülök, hogy átköltözött a topik egy néhány emberkével. Remélem, gyakrabban fogok tudni jönni.
Ja, államvizsga július első hetében lesz, csakhogy addig még meg is kell írni a dolgozatot, meg most szombaton nyelvvizsga. :x

katoca
 
 


Sziasztok!

Kriszta ma 2 és fél órát aludt, mire én lefeküdtem, rá vagy 20 percre ő kelt. :roll: :roll: :roll: Hamar ebédeltettem, és aztán szabad foglalkozása volt, én ugyanis ledőltem a szobájába a fotelre. Próbáltam szundítani de, Kriszta két mámázása és rámmászása között csak kínlódtam. Na, majd éjjel.... :roll:

Katóca, nem vagy most egy kicsit stresszesebb a dolgozatod miatt, és ezért valamivel türelmetlenebb is? Ha van iylen könyved, az jó. Sokszor én is töröm a fejem, mivel foglaljam le Krisztát, de eddig még nem volt gond. Valamit mindig kiötöltem. :)
Sok sikert a nyelvvizsgához! Milyen nyelvből lesz?
Jó lett a Csengele vonalzója is. Csak magyarázza el valaki nekem, hoyg Csengi miért csak egy nappal nagyobb, mint Kriszta, Dorka meg ugyanannyi idős, holott ő az, aki egy nappal nagyobb. :shock: Pedig én is próbáltam a Lilypie-on, beírtam márc. 30-at és ugyanígy írta ki, mint a Babafalva.

Meli, Tündével mi a helyzet?

Itt van néhány kép a múlt heti kisasszonyról. Nem írtam mindegyikhez szöveget... :oops:
Kép .
Kép .
Kép .
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Kiscsaj már alszik, Apa készül dolgozni :cry: , én meg várom a helyszínelőket :wink: (ahelyett, hogy konyháznék... :oops: )
Tünde megint lázas, de egész délután nem volt az, így hagytam magam lebeszélni a dokiról. Szinte 100%, hogy a foga kínozza így meg, estére már nem is akarta összezárni az állkapcsát. Rettenetesen sajnálom, de ezzel a doki sem tud mást tenni, és mivel más tünetet nem produkált, féltem beteg gyerekek közé vinni, nehogy pont a váróban nyaljon be valamit :roll: Annyira fáj a szívem, hogy szenvedni látom, és nem igazán tudok mit tenni ellene... :cry: Egyébként a kedve jó, bár közel se huncutkodott annyit mint máskor. Estére elég elesett is lett, az álmosság és a láz eléggé leverte a lábáról. :cry: Asszem reggel mégiscsak elviszem a dokihoz... Adtam neki Nurofent, éjjel - ha kell - teszek fel egy paracetamol kúpot, kenegetem Dentinox-szal (szerencsére hagyja, csak közben nagyon harap...).
Remélem, holnapra elmúlik... A jobb felső hegye már múlt vasárnap óta kint van, ma délután észrevettem, hogy a bal felső is "szúr". A két alsó viszont még csak be van dagadva, de azt nagyon...

Na, eleget panaszkodtam, visszaolvasok. Remélem, lesz mit... :wink:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Volt mit :D

Zsuzsa!
Jobbulást neked és a nagyfiadnak is! :) Pocaklakóról mi hír? Hogy viseled? Férjed megszokta már az új munkahelyet? És te/ti?
A másik topikkal kapcsolatban egyetértek Edith-tel, ha nem haragszol, én is úgy láttam, hogy nagyjából kint élő anyukák írogatnak oda... Bár nem olvastam végig...

Katóca!
Sajnálom, hogy kikészültél, tényleg lehet a stressz miatt. Na meg, Csengelének gondolom nem tetszik, hogy tanulsz (vagyis időnként nem foglalkozol vele), a maradék időben meg ki akar sajátítani. Tünde is jön velem a WC-re, ritka, amikor nem "figyeli ki" :lol: Szerencsé vagyok azonban, mert sokszor eljátszik egyedül (is). :)
Milyen foglalkozást találtál (ki)?
Nyelvvizsgához drukk!!! :D :D :D

Edith!
Szabadfoglalkozás közbeni "szundítás" nálunk is így néz ki... :wink:
Annnnnnnnyira jók a képek!!! :D :D :D :D :D Igazi kis tündér a szoknyákban, az alvós képen ennivaló, az utolsóra meg már nem is találok jelzőket! :lol: :lol: :lol: Úgy összevissza puszikálnám! :lol: :lol: :lol:

Ja, lányok!
Én nagyon grafomán lettem, főleg, ha időm is van rá... :oops: :oops: :oops: Úgyhogy előre is bocsi, ha velem lesz tele az oldal... :oops:

Na, megyek, fel kellene címkézni pár dobozt és betenni a fagyasztóba...
Később még benézek... :D

Szép estét mindenkinek! 8) 8) 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Elmentem tollasbálba :wink:

Jó éjt, szép álmokat mindenkinek! 8) 8) 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Jó reggelt!

Nincs valami nagy forgalom így "korán" reggel... :wink: Hogy aludtatok?

Tünde viszonylag jól van, továbbra is könyékig a szájában, dől a nyála és hőemelkedése van. Mindjárt megyünk a dokihoz, előtte megmérem még egyszer, de szerintem megint lázasodik be. :roll: Tegnap is így volt, reggel semmi, aztán kezdett kúszni felfele a hőmérséklete... :?
Lehet, hogy nem a foga miatt lázasodik, hanem a háromnapos lázról van szó? Kiderül holnap, ha bepöttyösödik...

Szép napot mindenkinek! 8) 8) 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Mire ide is írnnééék, nem jó a billentyű. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Meli, mit mondott azz orvos?

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk dokitól: mandulagyulladás. De a torkát továbbra sem fájtatja, viszont rágni nem hajlandó. Tejpépből rendesen belakott reggel, csak mindig jóóó nagyra tátotta a száját, nehogy véletlenül az ínyéhez érjen a kanál... Azóta már aludt, felébredt, visszasimogattam. Lassan ébred megint, úgyhogy most megyek. Kaptunk gyógyszert, remélem, hamar helyrejön.

Lassan ébred megint.

Kellemes napot mindenkinek! 8) 8) 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!
Gyógyulást kívánok Tündének, Meli neked meg sok türelmet.
Katóca sok sikert a nyelvvizsgádon, és türelmet Csengeléhez.
Sajnos nincs sok időm írni, ezért röviden leszek.
Tegnap voltunk a nögyógyásznál, és most már biztos, hogy kislányt várunk. A gép szerint most kb. 2280g, és a doki szerint jól van.
Egyre fáradtabb vagyok, mert nagyon zűrös heteink vannak, a múlt hét a hasmenés jegyébe zajlott, ezt meg a láz (nekem meg hülés) tette érdekessé. Az elött egy hét elment az Andris keresztelője elötti készülődésre, takarítasra ment rá, na meg volt olyan hét is hogy esett az eső és ezért nem tudtunk kimenni (ez Andrist megviseli). A hétvégéink is mozgalmasak voltak, általaba a családos barátainkkal terveztünk valamit.
Béci (a párom) szereti az új munkahelyét, és én is megszoktam már, hogy egész nap egyedül legyünk Andrissal. Csak betegség esetén nagyon nehéz, mert akkor extra sok türelemre van szükség, na meg az olyan napokon, órákban, pillanatokban amikor Andris megint a határait próbálja (sajnos az utóbbi időkben eléggé gyakori). Az egyedüli ami most nehezebb és nem tudom, hogy hogy oldjam meg, az, hogy kevesebb a szabadidőm. Eddig esti altatás alatt,után volt időm fórumozni, böngészni, olvasni, mikor mihez volt kedvem...most meg ekkor főzők, mert Andrissal napközbe nagyon nehéz, és a párom is így mindig felcsomagolja magának az ebédet (legalább becsületes időbe eszik, és hazikosztot), mert a munkába csak megmelegíti a mikoróba.
A keresztelő nagyon jól telt. A lényeg ott volt ahol kellett, nem volt nagy körítés, sok hivataloskodás, csak a szüleink és a tesvéreink párostól, na meg a keresztszülők. A templom (ide mindenkit szeretettel vártunk) után mindenki kényelmes ruhát váltott és kimentünk piknikezni egy szép helyre. Az én őrült ötletem volt, mert szerettem volna, hogy Andrisnak ez a nap ne egy kín legyen (és valjuk be nekem sem), hanem egy szép emlék. A szüleink meg voltak rökönyödve az ötlettől, mert nem így szokás meg ilyesmi (főleg a párom szülei), meg aggodalmaskodtak, hogy mi lesz ha rossz lesz az idő (erre volt egy B terv: svédasztal). De úgy láttam mindenkinek jól telt, így oldottan játszottak Andrissal a nagyszülők, de Andris is válthatott, ha túl rámásztak volna. Munka így is volt az előkészületekkel, mert a B tervet elő kellett készíteni (takarítás, gyors, de finom melegkaja ötleteket összeszedni szükség esetére), meg a piknikezéshez hideg salákat készíteni, meg tortát. DE nagyon megérte. Bécivel úgy tervezzük, hogy a következő keresztelő is hasonló legyen. Bécinek még az is nagyon tetszett, hogy Andris ilyen nagy volt, de én ehez nem ragaszkodom.
Végül csak sokat írtam :oops: . Most jöjjenek a képek. :D
[img=http://img510.imageshack.us/img510/3001/keresztelohk7.jpg]
keresztelő
[img=http://img238.imageshack.us/img238/2261/keresztelo2vp8.jpg]
a "kis" ünnepelt
[img=http://img504.imageshack.us/img504/1097/keresztelo3lk7.jpg]
még ünneplő ruhába a keresztszülőknél
[img=http://img238.imageshack.us/img238/2955/keresztelo4nl7.jpg]
foci nagytatával
[img=http://img504.imageshack.us/img504/8823/csaladosjh9.jpg]
családos nálunk (itt 17 felnőt és 12 gyerek volt, ebből 2 felnőt és 5 gyerek nem tagja a társaságnak)
zsusza
 
 


A képek mégegyszer.
Végül csak sokat írtam Embarassed . Most jöjjenek a képek. Very Happy
Kép
keresztelő
Kép
a "kis" ünnepelt
Kép
még ünneplő ruhába a keresztszülőknél
Kép
foci nagytatával
Kép
családos nálunk (itt 17 felnőt és 12 gyerek volt, ebből 2 felnőt és 5 gyerek nem tagja a társaságnak)
Na végre sikerült.
szép hétvégét!
Zsuzsa
zsusza
 
 


Sziasztok!

Még mindig nem tudtam visszaolvasni, bocsi. :oops: Csak gondoltam, gyorsan hírt adok magunkról. Tündének mióta eljöttünk a dokitól, semmi baja. :shock: Illetve a fogai még mindig kínozzák, de azon kívül semmi. Tegnap reggeliben volt 37,8 láz, mire hazajöttünk a dokitól, az is elmúlt, pedig nem adtam gyógyszert. Este lett egy kis hőemi, éjszakára nem mertem úgy hagyni, ezért kapott Nurofent, de azóta nem ment 37 fölé. :D Ennek nagyon örülök, csak most már bánom, hogy elkezdtem adni a gyógyszert (AB), de nem hagyhatom abba. Nem vagyok meggyőződve, hogy szükséges, de most már mindegy. :? Nem igazán hiszem én a mandulagyuszit, mert annak szerintem fájnia kellene. Nekem llegalábbis bazira fájt annak idején... :roll: ünde pedig csak akkor sír, amikor valami az ínyéhez ér, a nyeléssel továbbra sincs semmi baja. :roll: Viszont eszméletlen hisztis lett, megőrjít... :evil: Éjfélkor üvöltve éberdt, biztos a foga miatt, de aztán nem akarta abbahagyni a bömbölést-síkítást. Teljesen behergelte magát, alig lehetett lenyugtatni... Úgy leizzadt az üvöltésben, hogy teljesen át kellett öltöztetni... Nagy élmény volt... Magamban dühöngtem, meg közben sajnáltam is nagyon, látszott rajta, hogy fáj már neki a sírás, de nem bírja abbahagyni... Én is ilyen vagyok, sajna... Emlékszem tinikoromban sokszor egy órát is ültem a fürdőben, ittam a hideg vizet, mosakodta felváltva, de alig bírtam abbahagyni a bömbölést... :oops: Aztán még egy óra múlva is hüppögtem... :oops: Azért remélem, kiscsaj kinövi, szörnyű volt az éjjeli műsor... :shock:

Zsuzsa!
Köszi :)
Gratula a kislányhoz, szép súlya van! :D Lehet, írtad már, de nem emlékszem :oops: Mi lesz a neve?
Sajnálom, hogy ennyi minden összejött nektek mostanában, remélem, ezután csak jobb lesz!!! :D Szorítok, hogy így legyen! :D
Meggyógyultatok már?
Örülök, hogy belerázódtatok az új "rendbe" :D És persze annak is, hogy párod szereti az új munkahelyét. :D
Remek, hogy jól sikerült a keressztelő. :D :D :D Nagyon tetszik, ahogy megoldottátok! Még akkor is, ha a nagyszülők először furcsállták :wink:
A képek nagyon-nagyon jók lettek!!! :D :D :D Nekem legjobban a "kis" ünnepelt és a focis tetszik! :D :D :D Nagyon helyes a kisfiad! :D És csúcs a csoportkép!!! Micsoda hangulat lehetett ott! :D
Nem mutatsz egy pociképet? Már biztos jóóó nagy lehet! :wink: :D

Többiek!
Hol vagytok :?: :?: :?: :?: :?:

Ma megint megyünk lagziba :D Úgyhogy most megyek is, mert még sokmindennel el kell készülnöm. Nem tudom, mikor tudok jönni megint, ezért kívánok mindenkinek kellemes hétvégét! 8) 8) 8) )Itt sajna elég pocsék az idő, remélem, délutánra helyrejön egy kicsit...)

Elírásokért bocsi, de Tünde itt tornászott az ölemben, nem mindig láttam, mit írok... :wink:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Zsuzsa, örülök, hoyg most már megszoktátok hogy csak kettesben vagytok napközben, bár azért elhiszem, hoyg ez mindkettőtöknek kész kín. :( Istvánom még most hétvégén sincs itthon, mert esküvőn van zenélni. Csak reggel jön, és holnap délben újra megy. Ezúttal egy keresztelőre.
Isten hozta Andrist a keresztyének között, nem jöttem rá milyen vallásúak vagytok a képekből. Persze, ez nem lényeg, de nem tudtam, hoygan írjam a szót. :roll:
Szerintem jó ötlet volt a piknikezés, bár elhiszem, hoyg az idősebbek megrökönyödve fogadták. Pl. én el tudnám képzelni, de szerintem IStvánom nem menne bele egy ilyenbe. Mi egy étteremben tartottuk az ebédet, de úgy is nagyon jó volt.
Klasszak a képek, és az a családos találka is bizony-bizony nem semmi. :o Ennyi gyerekes ismerősünk nekünk asszem, nincs is.
Ja, és gratulálok a most már biztos kislányhoz. TAlán írtad, de már nem emlékszem, miylen nevet választottatok! :)

Meli, örülök, hoyg most már Tünde jobban van. Osztom a véleményedet, nem biztos, hoyg volt ott mandulagyulladás, dehát a dokinak kellett mondani valamit. Nem tudom hogy van ezzel az AB-mal, de én nem igazán adnám, három napnál tovább, ha már tényleg nincs baja. Persze, tudom, hoyg félsz, hogy vajon tényleg nem beteg mégis? Nehéz döntések, mindenesetre! :roll:
Akkor mostanában kimulatozzátok magatokat a javából! :wink: Érezzétek jól magatokat. Illetve már gondolom, megtettétek, vagy teszitek. :P Én legközelebb 9-én megyek esküvőre, de halálra fogom unni magam, mert IStván zenél, és amúgy muszáj kímélnem magam a pocakosságom miatrt is. Nem tudom, hogy kinek mondtam már és kinek nem, de a doki az örömhír mellett aggasztót is mondott. Ciszta van a bal petefészkemen, ami ugyan felszívódhat és remélhetőelg, meg is teszi, de nagyon kell vigyáznom magamra és kímélnem magam, amit én próbálok, de egy örökmozgó egyéves mellett azért nagyon nehéz. Sőt, a gyomrom sem igazán nyugszik. Nincs igazából hányingerem, nem is hányok, de annyira rám tör az éhség mindig, mint aki most készül éhenhalni. A rossz pedig a dologban, hogy nem sok mindent kívánok. Pl. húsféléket abszolút nem, nem is nagyon ettem mostanában. Tej, tejföl, tejtermék, az bármennyi lecsúszik, de az sem mindig. NA, szóval, ilyen fura ez az időszak, remélem azért hamarosan lejár. Az vált be mnálam is, hoyg többször eszem, de így az az érzésem, hyog egész nap csak eszem. Ja, és a fagyit is nagyon "komálom". Pediug nem vagyok valami nagy fagyiamatőr. Inkább a sörbeteket szeretem, ami nem tejalapú. De most aztán mindegy nekem. :roll: :oops:

Még valami. Tegnap este vettünk egy mosogatógépet. A mosogatószer nagyon zavar, és az álomkórságom miatt bizony sokszor nem vagyok képes rendesen elvégezni a házimunkámat, és nagyon remélem, hoyg ez a gép legalább a dolgok egy részét elvégezvén, megkönbnyíti nemcsak a mostani, de a további munkámat, időbeosztásomat is. Nem volt olcsó, 1218 lejbe került kedvezményesen, de nagyon remélem, hoyg megéri. Mivel Istvánnak most nagyon zsúfolt a prigramja, csak valamikor övő héten tudom felavatni. De nem baj, jó, hoyg itt van már a lakásban! :wink: :roll: :lol:

NA, megyek, mert bár mosogattam séta előtt, azért as konyhát még nem szedtem teljesen rendbe. JA, és a mikróm viszont ma elromlott. Az időt mutatja, hoyg telik, de nem forgatja a tányért. remélem nem purcant ki véglegesen. Különben még garanciás.

Jó éjt! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Hát, nem volt nagy forgalom hétvégén, remélem mindenkinek jó prograja volt. :D Mi nagyon jól éreztük magunkat a lagziban, délután 4-kor kezdtünk a legényes háznál, és reggel fél 6-kor jöttünk haza. :D :D :D Tündét végül nem vittük, mert extra hisztis volt. Egyébként minden OK, a gyógyszerből még van egy kevés, azt beadom, oszt kész. :roll: Anyukáméknál egy angyal volt - állítólag :wink: - rendesen evett, nagyokat aludt, játszott, tegnap megint az volt a téma, hogy mikor visszük megint. :D Persze nekünk nagyon hiányzott, 2 körül mentünk érte, és vittük a kontyolóba. Remekül sikerült, nagyon jól éreztük magunkat mind a hárman. Mivel a lagzi és a kontyoló is egy kultúrházban volt, füves kerttel, így lehetett rohangálni, mászkálni, volt még vagy 7-8 gyerkőc, mind nagyobbak Tündénél, de ez őt nem zavarta, kinézett magának egy ötévesforma fiúcskát és udvarolt neki, még meg is puszilta. :D :D :D Egy hároméves kislány meg féltékeny lett rá, nagyon aranyosak voltak. :lol: :lol: :lol: Volt egy csomó lufi, azzal is sokat játszottak. Kiscsaj annyit rohant (mi meg utána), hogy estére hullafáradtak voltunk mind a hárman. :D Még visszamentünk Anyukámákhoz a csajszi cuccaiért, gyorsan lefürdettük, vacsizott egy kis körtét, hazajöttünk és már tettem is le. Asszem nem kellett 5 perc se, hogy elaludjon. :D Aztán Apa elment dolgozni :(, én megnéztem a New York-i helyszínelőket :wink: és reggelig aludtunk. :) Tünde fél 7-kor ébresztett, azóta már aludt egyet, én meg elindítottam a mosógépet, de annyi szennyes van, hogy lehet, holnapra is marad még... :x

Edith!
Sajnálom, hogy nem felhőtlen a terhességed, remélem, pár hét múlva minden rossz elmúlik. Továbbra is DRUKK!!!!, hogy a ciszta gyorsan eltűnjön!!!
Mosogatógéphez gratula!!! Majd mindenképpen írd meg, hogy műkszik, mennyire válik be, stb. Ugyanis mi is nagyon forgatjuk a fejünkben - főleg a párom :wink:, lehet, attól fél, ha ismét terhes leszek, megint neki kell mosogatnia, Tündével ugyanis csak a 9. hónapban bírtam elviselni a szer szagát. :roll:
Vigyázz magadra, ne erőltess semmit!!! :D

Többiek, hol vagytok???

Most mennem kell teregetni, megint lejárt a gép...

Szép napot mindenkinek! 8) 8) 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Ja, Edith!
Írtam már, hogy nagyon tetszik az új vonalzód? :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Betegeknek gyógyulást! Jók a képek :)

Zsuzsa, a képről ismerem Kardos Botit, és Magdit, együtt voltunk kórházban...

Nyalvvizsgán nem volt valami könnyű, talán holnap lesz eredmény... Hát nem sok reményty fűzök hozzá :(

Csengi ma reggelre belázasodott, de semmi egyéb tünete nincs, a reggel jókedvű volt, de már egyre nyűgösebb. Délután elviszem dokihoz... Remélem, nem kell gyógyszer neki, mert azt kész kín belediktálni, ketten kell lefogjuk, s még úgy is kiköpi :x

Na, megyek is, mert ha nem ülök mellette 20 cm-nyire, akkor sír...
:roll:

Kellemes hetet nektek!

katoca
 
 


Sziasztok ismét!

Voltunk dokinál, kicsit piros a torka a lánykának. De nem adott hála Istennek antibigyót, hanem csak lázcsillapítót, és homeósat. Megbeszéltük, hogy mivel az ilyen torokgyulladások 80%-a vírusos, ezután csak akkor kap antibigyót, ha tutira tudjuk, hogy bakteriális eredetű, vagy van egyéb konkrét tünete is. Nagy kő esett le a szívemről. És áldom a Fennvalót, hogy ehhez a dokihoz vezérelt át minket... a régi házidokinál már rég a legerősebb antibogyókat szedné a gyerek...
Csengi már alszik, remélem reggelig... Én meg itt kínlódok, mert kinyiffant a nyomtató, s egyszerre csak egy oldalból egy példányt hajlandó nyomtatni, nekem meg kell holnapra 50 feladatlap... úgyhogy éjszakába nyúlóan szarakodni fogok vele...
Jó éjt mindenkinek!

katoca
 
 


Sziasztok!

Szégyellem is, hogy ide nem írtam, de már nem volt energiám. Még másolni sem. :oops: :oops: :oops:
Tegnap nagyon fájt a derekam, azt hittem lebénulok. Szabályosan görnyedten jártam reggeliben. Aztán a folyamatos mozgás - gondolom - segített, mert estére elég jól berodálódtam. :roll: Ma már nincs baj, mondhatni. :)

Az örömhírem az, hyog felavattuk a mosogatógépet és nagyon elégedett vagyok vele. remélem, ezután még jó hosszú ideig fog szolgálni nekem! :wink: :lol: :oops:

Katóca, Örülök, hoyg nincs nagy baj Csengivel. És jó, hoyg olyan a dokid, amilyen. Szerencsére az enyém sem tömi bele az AB-t fölöslegesen. persze, amikor kell, akkor kell, de pl. múltkor a fülgyulladásnál én adtam akkor is az Oscillococcinumot és Chamomillát és szerintem sokkal hamarabb rebdbejött, mintha nem kapta volna. Amúgy az a szándékom, hoyg majd ősztől tavaszig megelőzésképpen az egész család szedje az Oscillo-t. Remélem, lesz értelme.

Mali, örülök, hoyg jól mulattatok! Kell is a kikapcsolódás nektek is, és miért ne, Tündének is, hisz már biztos neki is elege van belőled! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

A mosogatógép, mint írtam, nagyon jól teljesített, pedig csak az első, legrövidebb (30 perc), leglangyosabb programra tettem. A csészére rászáradt tejet-tejszínt egy-az egyben levitte. Amúgy ez a Rapid programja volt, de van pl. Intensiv is, amit szerintem nagyon ritkán fogok használni. Azt hiszem, az Eco lesz a leggyakrabban használva, mert annak ellenére, hoyg ez a leghosszabb időben (155 perc, ami elég ijesztően hangzik,) mégis átlagos a fogyasztása - 0,8kW/h és 13 l víz. Nos ennél több vizet én biztos elpancsolok folyó víz alatt mosogatáskor, és mivel melegíteni is kell, még villany is fogy. de engem ez a fogyasztás most nem érdekel, csak hoyg hamarabb menjen minden, és olyasmira is jusson így időm, amire különben nem, vagy csak ritkán.
MAjd, kb egy hét múlva, amikor többet és többféleképpen használom, megírom, hoyg valóban érdemes venned, vagy én is inkább kiugrom az ablakon! :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Remélem, Tünde most már teljesen helyrejött! :)

Eszter, te merre tekeregsz? :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa, te is írj, ha van időd!

ÉS PERSZE, MINDENKI MÁS, AKI BE AKAR KAPCSOLÓDNI!!!!!!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 



Sziasztok!
Gratulálok Edith a mosogatógéphez. Kívánom, hogy a hozzá fűzött elvárásaitok valóra váljon. Magyarul: Használjátok egészséggel. Mi is vágyakozva néztünk ilyesmit, csak sajnos az ötletet is el kellett vetni helyszüke miadt...talán majd amikor manzárdunk lesz, akkor a mosógép felkerül oda, és akkor a helyébe...de ez távoli álom, mert a manzárd kb. a 10 évi tervbe szerepel csak.
Meli örülök, hogy jól szórakoztatok. :D
Katóca örülök, hogy olyan jó házidokitok van. Az igazság az, hogy mi sem panaszkodhatunk, mert habár a házidokit egy unszimpatikus, gyógyszermániás hölgyemény helyettesíti, mi a vele váltásba levő doktornőhöz járunk, aki rendes és nem ad fölöslegesen AB-ot. Várom az eredményeket a nyelvvizsgádról. Valahogy nem tudom elhinni, hogy rosszúl sikerült volna. Nagyon sajnálom, hogy a nyomtató miadt annyit kell rádolgozz. Einstein nem tudja megjavítani?
Mi az utóbbi hetekben az egyik betegségből ki a másikba be :( . A múlt hétvégén is elmentünk a Béci családját körbelátogatni...erre az egyik gyerek meg volt hülve, és elkaptuk :(. Csak azt nem értem, hogy ha tudták, hogy a lurkó beteg miért erősködtek, hogy menjünk el, tudták, hogy állapotos vagyok és Andris se túl nagy...eredetileg nem is terveztük, hogy leugrunk hozzájuk, csak hát erösködtek...pedig a lurkó nagymamája orvosnő (hozzájuk mentünk), Béci anyuja meg asszisztensnő...tudhatták volna. Így most az egész családnak folyik az orra és csúnyán köhögünk. Andris Nurofent szed és köhögtető szirupot, én csak Propoliszos Cüvitamint szabad szedjek, a párom szegény kell 3 napig amoxicilint is szedjen, mert az arcüreggyuladása is kijött (mellette Paracetamolt és valami köhögtető szirupot).
Már belefáradtam ebbe az egész betegeskedésbe. AZ utóbbi hetekbe alig voltunk sétálni és ez Andrist nagyon megviseli (és nekem is hiányzik), sokat nyügösködik, és nagyon daccos is lett. Sokszor úgy érzem, hogy az idegeim felújításra, pihenésre szorulnának, de nincs mikor. A kertbe sem jó ötlet mindig kint lenni, mert nincsenek meg a körülmények (csupán 2 szomszéd felé mehet a lurkó, az egyik mániákus lomgyüjögető, tele drottal, szeges deszkaval a kert, a másik meg még építkezik, tehát ott sem rózsás a helyzet). Azon kívül meg végre meglett a virágos ágyásom, a múlt héten dolgoztunk rajta Andrissal...a probléma vele csak az, hogy a lurkó annyira élvezte a dolgot, hogy minden ovatlan pillanatot kihasznál, hogy már ott teremjen és elkezdje turkálni megint ott a földet, ami elképzelhetitek, hogy nem dob fel tulságosan.
Mostanába mind pánikolok, hogy nem lesz minden elintézve a Pici érkezéséig...Mert még a ruhák nincsenek újramosva, vasalva, elrendezve. Egycsomó mindent kellene még vásárolni is...Igaz, hogy még csak a 32 héten vagyok, de nem tudom miért mind pánikolok :oops:. Nem tudom miért mind attól rettegek, hogy koraszülött lesz. Mintha Andrisnál nem pánikoltam ennyire..vagy csak nem emlékszem? Minden esetre nagyon rossz érzés, és nem tudom, hogy hogy oldjam fel. Azért félek főleg, mert most nincs annyi időm magamra...a házimunkák kötelezőbbek (Andrissal megcsináltam, hogy ha fáradt voltam, akkor csak valami könnyű ebéd volt, vagy hideg kaja...most ezt nem tenném meg Andrisért), meg mindenki ilyesztget, hogy ne emeljem meg Andrist, mert megrepedhet a magzatburok...de az a helyzet, hogy állapotosság ide vagy oda Andris még mindig az én gyerekem, muszály néha megemelni...a helyzet úgy hozza. Nem kényeztetésről van szó (azt úgy oldjuk meg, hogy leülök a foldre, ágyra és az ölembe mászik), hanem más helyzetekben (pl. kifáradt, nem érzi jól magát, stb.).
Na ennyit magunkrol. Bocsánat, hogy túl hosszú voltam.
Szép napot mindenkinek!
Zsuzsa

Kép
Kép
zsusza
 
 


Sziasztok!
Bocs', hogy nem reagálok, csak gyprsan leírom, mi van velünk. Kriszta 6 óra 10 perckor kelt ma, ilyen nem volt csecsemőkora óta, ellenben átaludta az éjszakát.
Aztán reggel elmentünk a bőrgyógyászatra, ahol negyed 10-re méltóztatott megjelenni a doktornő. :roll: :evil: István már rágta a körmeit, mert a munkahelyén rengeteg meló várt rá. És nem szeretne ma tovább maradni. Mindegy, további vizsgálatra kell mennem, mert van egy elég nagyocska viszkető folt a bal ülepemen (fogalmam sincs, hogy mondjam másképp ).

Bocs', hoyg csak ennyi vagyok, de fürödnöm és pakolnom kellene, amíg Kriszta alszik, mert ahoyg IStván jön, indulunk sógornőmékhez. Horgászással akarja IStván eltölteni ezt a hétvégét!

Kellemes hétvégét mindenkinek! Áldott Pünkösdöt is annak, aki tartja!
Puszi

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Angol vizsgán épp átcsúsztam, így teljes gőzzel nekiálltam az államvizsgának... hátha összejön a dolog!

Ti mit terveztek gyereknapra? Nálunk szerintem semmi extra nem lesz... Párom dolgozni fog, mi meg vesződünk itthon Csengivel, ahogy szoktunk. Újabban, iszonyú akaratos, és hatalmasakat ordít, néha minden ok nélkül, hogy kapom az infartust, úgy megilyeszt. Ha rászólok, hogy nem szabad, akkor a szájára teszi a kezét, és mondja: Ssss! (hogy én csak hallgassak!)

Ja, a minap teregettünk, s kérdem tőle, hol a pillangó (egy kis tolható pillangó, aminek mozog a szárnya, mikor tolja, s mindig az erkélyen van, ott játszunk vele). Keresi, nincs kinn. Mondom neki, benn van a szobában (lakás másik végében) a szék alatt. Erre eltűnik, gondoltam megunta, s ment játszani. Kis isdő múlva jön a pillangóval! Megkresete, s elhozta nekem

Hétvégén Csíksomlyón voltunk, s jól elkapott a hegyről jövet az eső, meg a jég. Bajunk nem lett, mert beálltunk egy sátor-féle alá, de Csengi nagyon megilyedt, s sírt erősen, de aztán szopival sikerült megnyugtatni, s nem is fáztunk meg. Aztán a barátnőméknél minden áron meg akart tépni a 2 hónapos kislányt. Állandóan a nyomában kellett lenni, mert nyúlt be a kiságyba is utána, s cibálta a ruháját, meg visított, a kicsi meg jól megilyedt folyton emiatt, s sírt... Akkor meg Csengi küldte a puszikat neki. Azóta is a kicsibabát keresi itthon.

Kellemes hetet mindenkinek, most csak ennyire volt erőm, bocs. Megyek, mert tömérdek dolgom van...

katoca
 
 


Sziasztok!

Megint elköltözött a fórum? Hahóóó... holvan mindenki_? Vagy csak én vagyok béna, s nem látom, amit írtok?

katoca
 
 


Sziasztok!!!
Engem befogadtok?Eddig eszre sem vettem ezt a topicot!
En Nagyvaradi vagyok!Es van egy tunderi kislanyom!
A ti babaitok is gyonyoruek!
Puszi nektek!Majd meg irok de most fel kelt Jazmin es mennem kell!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Szia Ági!

Isten hozott a fórumon. Igaz, mostanában nincs mozgolódás erre fele, én sem értem, mi lett a többiekkel :(

Azaz Zsuzsáékról tudom, hogy hetek óta betegek, folyton elkapnak valami újat, mira a régiből kigyógyulnának. Most az egész család antibiotikumot szed, hátha majd most legyőzik a kórt :?

Ági! Írjál Jázminról! Nagyon komolynak tűnik a képen!

No, én most elvonulok aludni. Mostanáig kínlódtam a dolgimmal, de lassan haladok azért vele. Hátha mégis meglesz ez az államvizsga, bár kavarás van a nyelvvizsga körül, újra kell mennem 23-án :cry:

Jó éjt, kellemes vasárnapot!

Már ha egyáltalán olvas engem itt valaki :shock: :?:

katoca
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, pedig mindig akarok jönni, és írni, de valahogy sosem sikerült... :oops:

Ági!
Üdv közöttünk, gyere csak, ha időd engedi! :D És ne ijesszen el, hogy néha nem ír senki. :D

Edith!
Milyen volt a hétvége?
Helyrejött a füled?
Hogy szuperál a motyogatógép?
És úgy általában hogy vagytok?

Zsuzsa!
Hogy vagytok?

Katóca!
Mi történt a nyelvvizdgával? Mit kavarnak??? :evil: :evil: :evil:
Csengi nagyon ügyes a pillangókereséssel, és aranyos a kicsibabával! :D :D :D

Nekünk ma mozgalmas napunk volt (bár egy részét szívesen kihagytam volna... :? )

Délig nagyjából rendben zajlott minden, leszámaítva, hogy drága jányomba belebújt a kisördög, délelőtt sehogy se bírt cicin elaludni... 3/4 10-től majdnem félórát kínlódott, aztán betettem az ágyába. Na az nem nagyon tetszett, 2x is kijött a szobából, de olyan álmos volt, hogy borult fel, ezért mindegyre visszapakoltam. Az utolsót már nagyon nem díjazta, de csak 2 percig bírt bömbölni, aztán elaludt mint akit fejbevertek. :) Másfélóra után ébredt, mentünk Nagyikámékhoz ebédelni. :) Már szinte indultunk sétálni, amikor kiscsaj megbotlott, és olyan szerencsétlenül esett, hogy beverte a fejét a teraszajtó kilincsének hegyes nyelvébe... :cry: :cry: :cry: Én nem is láttam, csak az ordítást hallottam. Apa ott volt mellette, de egyszerűen nem tudta elkapni, mert túl gyors volt (amin nem lepődök meg, én is jártam így :roll: ) Gyorsan felkapta persze, arra már rohantam én is hogy mi van, s ahogy megláttam Tündét Apa ölében, a homlokán vastag csíkban folyt a vér... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jól megijedtünk, gyorsan vízzel lemostuk, lefektettem, s nyomókötést vagy mit alkalmaztam, hogy álljon el a vérzés. Szerencsére nagy baj nem történt (agyrázkódás vagy ilyesmi), de lett egy lyukacska a homlokán... Mikor elállt a vérzés, leragasztottuk, aztán mondtam, biztos ami biztos, menjünk be a sürgősségire. Ott lekezelték, leragasztották, kedden mehetünk kötözésre a gyerekorvoshoz. A kórházból komámékhoz mentünk, szerencsére Tündének semmi baja, kedve jó volt. :) Ott aztán kijött rajtam az ideg, elkezdtem rszketni, mint a nyárfalevél. Addig nem volt időm izgulni... :)
Szerencsére nem fájtatja, minden ok, teljesen úgy viselkedett egész délután, mint máskor. :)

A 'jedtségre megfürdettük a lurkókat, élvezték nagyon. :)

Aztán sétáltunk egy nagyot, Tünde sokat rohangált fűben-járdán, ahol érte :)

Hazajöttünk, már a lépcsőházban hammázott, vacsi után gyorsan ágyba is bújt, már fél 9 óta alszik. :)

Ennyit rólunk, mindjárt teszek képeket is. :)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Szóval: :D

Előre szólok, hogy túl fogok tengeni... :wink: :lol:

Kép Tegnap délelőtt megint szó nélkül elaludt... :shock:

Kép Kukucs :D

Kép Közeli :D

Kép Apa szórakoztatta :lol: :lol:

Kép Ma koradélután Nagyikáméknál a fürdőkádban :D Nagyon élvezte, énekelt, táncolt, kurjongatott :lol: :lol: :lol: Néhány perccel utána esett el... :(

Kép Locsi közben, sebesülten...

Kép Kutyára mutogatva... :)

Kép No comment... :wink: :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sajnos idom az nekem se sok van!Az en kiscsajszim is nagyon sok idot igenyel!
Jazmin most abba a korszakaban van mikor maszik es mindent felfedez, felalni felall de csak kapaszkodva megyen meg!De viszont maszva negykezlab mindent eler!
Es egesz nap utanam van ,szoval semmit nem tudok tole csinalni csak ha alszik!
Van 6 foga szerencsere nem volt semmi vele jaroja csak egyszer eszrevettem hogy bujnak ki sorba!
Meg Jazmin is szopizik es rajta alszik el !Tudom rosz szokas!

Katoca szurkolok a vizsgaighoz!Csenge ugyes volt.Bisztos edi lehetett ahogyan ment o megkeresni a pillangot

Meli
Sajnalom ami tortent Tundevel te szerintem te bisztosan jobban megijedtel mint o!Puszi a homlokara!Nagyon aranyos baba!

Teszek par kepet is!
Kép
Kép
Kép
Es mi harman!
Kép
Sajnos a bilit azt nem szivleli annyira szoval ordit ha rateszem!
Kép
Remelem nem baj hogy ennyi kepet raktam!

Jazmin most alszik szoval van egy kis idom!
Sziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Bocs', hogy én is eltűntem, most sem beszámolóval jöttem, csak annyit akartam írni, hoyg (még) élünk. Aztán majd mesélek is. VAn, mit írnom.

Meli, annyi, hogy vettünk fülgyertyát, és nem tudom, hoyg az segített vagy a fülcsepp, a meleg só vagy a fokhagyma, de szombaton szerencsére békén hagyott a fülem. (az csak zárójelben, hoyg IStván fülsárt :shock: :shock: :shock: :shock: kért az eladótól a patikában gyertya helyett. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Ági, üdvözöllek közöttünk, és örülök, hoyg bővülünk. :) Gyönyörű a kislányod, és hárman is jól néztek ki. A bilivel szerintem még várjál, főleg, hoyg nem is szereti Jázmin. Ne erőltesd, mert rosszabb lesz, ő amúgy is picike még hozzá. Kriszta jelzi, ha kakil, de nem szeret ráülni. Pedig én is szeretném, hogy mire a pici megszületne, ne kelljen neki pelust vennünk, de azért nem akarom erőltetni. :)

NA, mentem.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors vélemény: Ilyen pici korban még nem érdemes, sőt sokszor egyenesen káros biliztetni a gyereket. Fizikailag, idegileg még nem érett meg a szobatisztaságra. Az nem szobatisztaság, ha elkapom, mikor kakil, s bilire teszem. Akkor szobatiszta a gyerek, s akkortól érdemes biziltetni, amikor már érti, tudja, mondja, hogy lesz valami akció. Ezt a korszakot megelőzik a pisilTEM, kaikilTAM időszak. Ekkor már tudja, mit csinál, de még nem tudja szabályozni, s visszatartani.
Na, de hogy nem csak én okoskodjak, itt egy cikk erről a dologról:
http://www.babaszoba.hu/topics?id=23;BX ... 7-E8587901

Bocs, ha kioktatósra sikeredett, nem volt szándékomban... :(

katoca
 
 



katoca
 
 


Ezt muszáj megosztanom veletek :lol:

Kép Vadmotoros Csengele :) [/img]

katoca
 
 


Sziasztok!

Persze a bilit en sem eroltetem csak vettunk es kivancsi voltam mit csinal!
Es nem Katoca nem tunt egyaltalan kioktatasnak!Olvastam en is valahol hogya a babak 2 eves koruk korul erik fel azt hogy bilizniuk kell ugyhogy van meg idonk!!
Csenge nagyon aranyos a kepen!
Edith gratula az uj jovevenyhez!Mi is szeretnenk meg egyet es azt is szeretnem hogy ne legyen tul nagy a korkulombseg!

Most felkelt Jazmin, ugyhogy megyek!Mire befejeztem a fozest!
Pusz nektek!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

NA, szóval, múlt hétfőn tüsszenteni kezdtem és máris folyt az orrom. Utánam egy órával Kriszta ugyanezt csinálta. Kedden fel sem tudtam kelni az ágyból, félóránként kelett csepegtetnem az orromba, fájt a fejem, torkom, fülem, köhögtem és még 38 fölötti lázam is volt. Kriszta mindeközben jókedvű volt, egyáltalán nem volt láza, csak folyt az orra. Szerencsére. Egyikünk sem szedett AB-t, csak Imunorezistant iszogattunk (növényi alapú), homeós Stodalt, és mézet, citromot. Csütörtökön elmentünk bevásárolni a Selgrosba ott pedig akkora huzatot kaptam a légkonditól, hoyg kikészítette az amúgyis fájó fülemet. Aztán pénteken egész nap fájt. Este még úgy feküdtem le vele, de szombaton már szerencsére nem volt gond, így a lagziban sikerült jól érezni magam. Már amennyire tudtam: IStván "dolgozott", ő volt az egyik zenész. De azért táncoltam, még együtt is tánciztunk :) , meg filmezgettem, Szóval jó volt. VAsárnap kimentünk halászni a közeli patakpartra, mert a MAros, azt hittük, zavaros. Pedig nem volt az. Mindegy, fogtunk halat is, jól is éreztük magunkat.
Hétfőn megint sz...rul voltam, mintha kezdődött volna minden elölről: lehet, megártott a vasárnapi egésznapos kintlét. De keddtől erre már ismét javultam. Tegnap voltam kontrollon a fülészeten, a doktornő szerint továbbra is egy váladékos otitis, de nem gennyes, így fölöslegesnek tartja az AB-t, főleg az én állapotomban. Én sem veszem szívesen, így ki kell várni, amíg elmúlik. de ma már nem is fáj annyira.
Most úgy állunk, hogy néha még köhécselek és szakadozik fel a lerakódás, illetve fújom az orromat. Krisztának is naponta még többször kiszívjuk, de már lényegesen kevesebb van nála is. Úgyhogy, remélem, most nem szólom el magam, és tényleg, hamarosan meggyógyulunk. :)

KAtóca, jaj, de édi Csengele, jól áll neki a szemüveg. Azóta sem gratuláltam a pillangóhoz, de ebben is ügyes a kisasszony! :) Úgy látszik, most az ilyesminek van az időszaka. Nemhiába majdnem egyidősek a lányaink! Kriszta is odahozza, amit kérek tőle, bár kisebb "hibák" néha becsúsznak: múltkor a cipőjét kértem, és odaállított az apjának a félcipőjével! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Meli, sajnálom a baleseteteket, de jó, hoyg nem lett semmi baj. Sajnos legtöbbször olyankor történnek rosszabb dolgok, amikor valaki ott van mellettük, mégsem lehet kivédeni. :(
Azért jó, hogy Tündérkét nem viselte meg annyira.

Ági, mi sem akartunk nagy korkülönbséget a babák között, sőt, én nem is akarok visszamenni dolgozni oda, ahonnan eljöttem. Ezért láttuk jónak, ha most, még mielőtt Kriszta betöltené a 2 évet, megszületne a kistesó. És természeesen Krisztát sem lett volna kire hagynom, így vagy a bölcsi vagy a fizetett bébiszitter jöhetett voilna szóba, de még mindig jobb lesz, ha majd velem lesz. Mire a picike is betöltené a 2 évet, addigra anyósomék ideköltöznek a közelbe, és akkor már lenne egy kis segítségm. :)

Zsuzsa, remélem, hogy most már meggyógyultatok, csak nincs időd írogatni nekünk. Azért ha akarsz, és ha nibncs akinek másnak elmond aggályaidat, örömödet, akkor mi mindig itt vagyunk! :)

Eszter, téged meg kell szidjalak! Hová tűntél el ilyen erősen?????

NA, most megyek, lássam, Kriszta elaludt-e? Ha igen, akkor nekifogok dolgozni, teregetnem, főznöm kell, és egy régóta halogatott munkát ismét meg kell csinálnom: portörlés a vitrines bárszekrényben. Csomó pohár, üvegpolc, italos üvegek...Boáááááá. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Legyetek jók, és ÍRJATOOOOOOOOK!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith!
Koszi, h szoltal! :D Ti melyik topicbol jottetek at, mert az latszik, h ismeritek egymast!?
Az igaz, h az emlitett topicba erdelyi szarmazasuak irtak, de honapok ota probaltunk fenntartani egy masikat (lakohely szerint\ Romaniabol anyukak irjatok?), ami vegul jelentkezo hianyaban bebukott... :( Szerintem sokan nem talaljak meg ezt, mert nem logikus a hely. :roll:
Mindegy, orulok, h ratok talaltam :D

Idobe fog telni, mig mindenkit megismerek, addigis magunkrol:
csikszeredai vagyok, van egy 14 honapos kisfiam, Zsolti. Testverkere mi is gondolunk (jo, na, dolgozunk is rajta :oops: ), remelhetoleg minel hamarabb osszejon.
Egyelore ennyi, szep napot mindenkinek! :D

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok

Szóval "kissé" eltüntem, nem is tudom mi az ok, azt hiszem a lustaság. :oops: Nincs mentségem.... azt hiszem.
Edith jól leszidtál és akkor kénytelen voltam újra itt lenni, mert megijedtem. :wink:

Ahogy látom, új lányok is vannak, üdvözöllek titeket Móni és Ági. :)

Hátha gyakrabban jelentkezem én is ezután.

Puszi mindenkinek, Eszter

Nem tudom, hogy kell képet feltölteni, pedig tennék én is, hogy lássatok minket. :D Esetleg elmondja nekem valaki? Köszi előre is.
Meg a nevemhez is akartam tenni közös képet magunkról, és az sem sikerül.

f_eszter75
 
 


Most magyarázta el nekem Katóca, hogy kell feltölteni képet, lássuk sikerül?

Kép Ez lennék én, meg a lányom, Dórka

Köszi a segítséget!!!!

f_eszter75
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: