Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük szépen!

Még a szülőágyon történt egy névváltozás :roll: :P Eliza a nagylány..

A szülés gyors volt, mint Levinél...
17 után jöttek a fájások, 19 előtt értünk be a kórházba...

4 nap kórház után csüt-ön hazajöttünk...

Minden rendben Lizával és velem is... éjjelente 3x ébred... tejcsi van.. és már egyre több és több...
(most du pl. egy cici kiszívása után 4 órácskát pihizett.. úgy látszik jó a minőség is )

A hasfájás is csak ritkán jön elő...

Majd jövök bővebben is és hozok képeket...

Cas :(
Jobbulást Nektek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia
Üdv itthon! :)
Levi mit szól a tesóhoz?
És hozzál képeket!!!! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kia!
Kepeket keruuuuunk!!!!
Ugyesek voltatok, mind a ketten!
Puszi
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm!

Most csak képek, később írok is...

Megszületett
Kép
Kórházban
Kép
Tesók
Kép
Otthon
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jaaaaj, de édesek!!!!!! :D
És Levi milyen örömmel fogja a hugit! Jó nézni őket! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kia!
Olyan szepek vagytok igy egyutt! Gyonyoru Liza, es a nevebe egyszeruen szerelmes vagyok! Mindig is szerettem volna egy Elizat, csak a ferjem tiltakozott. Hat tan most sikerul :) ma ugyanis kaptunk egy hihetetlen ajandekot....
Puszi
g

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem
????????????????????????????????????????????????????
Csak nem?????????? :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Gem!
Gratulálok itt is nagyon sok szeretettel! Én - ha nem haragszol - most fiúnak szurkolok! Képzeld milyen dolga lenne 3 nővér mellett :wink: vagy inkább mégsem :roll: a jövendő feleségét semmiképpen sem irigyelném :wink:
De jóóó!!! Azóta, hogy tudom, annyit gondolok Rád/Rátok!....olyan fura, hogy négy apróság...én most a két "kicsivel" azt hiszem "telítődtem" egy időre, de ahogy megláttam az üzidet....hááát... :roll:
Vigyázz magatokra!
Dolgozni meddig fogsz?? Lányoknak mikor szóltok?? Dokihoz mikor mész??? húúú, van egy csomó kérdésem....
Nem mentek haza mostanság???(lehet, hogy ezt már kérdeztem)

Kia!
Szintén itt is gratulálok, s nagyon várjuk a szöveges beszámolót! Bár, ahogy "ismerlek", már túl is vagy a kétgyermekes nehézségeken :roll:

Cas!
Gyógyultak vagytok már???

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem...

Köszi, és GEM GRATULÁLOK !! :D :D

Apa tegnap hozta haza a laptopot...
Kész van - egy ismerős olyan jól megcsinálta... minden program, még az internet is száguld :)

Levi 2 hete nem jár bölcsibe... már elég jóban vannak Lizával... csak így nekem nincs időm semmire...
Féltékenység még van egy kicsi...
Hasfájás néha van... volt olyan, hogy este 22 től éjfélig is... sajnos...
Szeret enni a csajos, kedden voltunk lemérni... másfél hét alatt 30 dekát hízott...

Megpróbálok jönni pár napon belül... hosszabban...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hetek óta nem jártam itt, mint tudjátok, és mire jövök!!! :D

Kia, szeretettel gratulálok Lizababához! Gyönyörű a neve és gyönyörű ő maga! :) Örömmel olvasom, hogy jó a kezdet, remélem, így is marad! :)

Cas, gyors gyógyulást Sebinek, és remélem, Csilla megússza. :)

Gem, Nektek pedig szintén gratulálok!!!! :D Örülök, és őszintén, le a kalappal előttetek! Ilyet sem sokan vállalnak manapság! Én úgy érzem, hangsúlyozom: érzem, hogy három gyereket szeretnék, az eszemmel viszont tudom, hogy ez a kettő elég. Legalábbis egyelőre nem akarok másikat. És azt hiszem, utána sem, ugyanis a férjem egyáltalán nem akar. :(

LOLÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!! ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG!!! :)

SZilvi, te is mutathatnál képeket! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Lola
Boldog szülinapot!

Köszi
Edith!

...ti hogy vagytok?

Ma csak írok.... holnap vissza is olvasok - remélem...

Mi jól vagyunk....

Liza szopizik... a hasa már ritkábban fáj - neki az Infacol jött be nem az Espumisan (Levinek pedig ez volt jó).. bár nem is eszek olyat, amitől talán fájhat...

Mérleget nem tudtunk szerezni - sajna - bérelni nem akarunk... Kedden (28-án) megyünk az egy hós vizsgálatra... kiváncsi vagyok, hogy mennyi már... Biztos elértük már a 4 kilót... mert imád enni... a hasa sem kicsi, a combocskák is nőnek szépen :D

A popóval van egy kis gondunk... azt most ecsetelnem kell - piros... azt mondja a doki, hogy érzékenyebb a bőre :roll:

Levi bölcsizik, így van egy kis időm mindenre... féltékenység még van, de szereti a hugit... puszilgatja, simogatja...

Hétfőtől van fülbevalója...
Kép
Kép

A szülés:
2011. május 29-én kb 17 óráig nem is gondoltam volna, hogy néhány óra és találkozok életem második kis csodájával..
16 körül ettem... nem keveset... nagyon éhes voltam...
17 óra után néhány kis pukkanást éreztem és hallottam a pocakból... arra gondoltam, hogy a magzatburok... de nem az volt...
Néhány perc múlva kis görcsök jelentkeztek... és úgy, mint Levinél... kb 20-30 mp-ig tartottak, 3-7 percenként... össze-vissza...
Ezek kibírhatóak voltak... elkezdtem őket mérni.. közben összepakolgattam még azokat , amik hiányoztak és Levinek is egy kis ruhát, mert a nagyszülők vigyáztak rá este...és éjjel... és szóltam Apának, hogy ne ijjedjen meg, de ma szülünk...
18 óra előtt lezuhanyoztam és felhívtam a nődokit...
Elvittük Levit Anyósékhoz és 18:30 körül elindultunk a kórházba...
Az ügyeletes doki megvizsgált.. azt mondta 6 ujjnyi.. magzatvízvizsgálat is volt...
A víz kicsit zavaros volt...
A beöntést most is megúsztam, mert nem akarták, hogy megrepedjen a m.burok...
19 után felmentünk a szülőszobákhoz, Apa átöltözött, engem az ágyra fektettek, közben megérkezett a dokim is...
Ekkor változott meg a nagylány neve... Izabell helyett Eliza lett...
Szülésznőt nem választottunk, de egy nagyon kedves nő volt épp akkor éjszakás...
Kicsit más volt itt egy szülőszoba, mint Bp-en... (szebb, jól felszerelt...)
Előkészítettek mindent, pár mondatot beszéltünk a nődokival - közben szívhang-ot néztek, megvizsgált... és akkor már teljesen kitágultam... de a méhszáj még nem tűnt el, így egy kicsit visszatartotta Lizát... de nekem már nyomnom kellett...
Apa a fejemnél állt és segített emelni a fejem, legyezett, mert olyan meleg volt... (meg is jegyezte, hogy Bp-en végignézte a kisfia születését... itt sajnos nem látta...)..
Azt hiszem kevesebb idő és tolófájás alatt született meg Liza, mint Levi...
Volt gátmetszés ismét, ami egy kicsit nagyobbra sikeredett most... (1 cm-rel nagyobb volt a feje is)
20:15-kor megszületett a nagylányunk, Eliza.
1-2 percre megkaptam... aztán elvitték... Apa elkísérte..
A varrás most sem volt kellemes... ezt nem akarom még1x érezni...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Gem!
Hát, ez valami csodálatos! Jaj, elképesztő, gondolom, mekkora a boldogság, végre megint együtt lehetsz a családdal is, ha már ilyen rövid ott az otthon tölthető idő! Ti lesztek a példaképeink, ha fiú lesz, ha meg lány, veletek példálózunk majd, hogy "nem is olyan ritka ám ez!" :lol: Nagy a nyomás, ugye?! :wink: :lol:

Nálunk most - remélhetőleg - pár év szünet fog következni, nekem most nagyon-nagy emberhiányom van, meg szeretnék kicsit mobilisabb lenni. Kiszámoltam 4 éve folyamatosan vagy kismama voltam és/vagy szoptattam/ok, úgyhogy végre szeretnék egy nyugit, aztán nosza rajta... Ja, meg olyan jó lenne, ha bejönne a kézműves bolt, bár elég hektikus a dolog, de úgy örülnék, ha Lencsi után ebből valahogy meg tudnánk élni, mert a legnagyobb boldogság, ha az a munkád ami az életed is,nem?

Kia
csuda szép a kis Liza és szerintem nagyon hasonlít a bátyjára! Nagyon szép család lettetek!:)

Cas
hát, neked meg sok erőt ehhez a betegséghalomhoz. Nem hangzik túl jól ez a skarlát...
Nálunk is nyavalyatörés van, az összes gyerek szájfertőzéses, magas lázzal, Lenkét most vittem ügyeletre, mert egész éjjel csak ordítani bírt szegény, szopizni sem akar, annyira fáj neki a nyelés, most ecsetelek, meg kéne egy antivirális szert beadni, de annyira nem tolerálja a kanalasokat (mint anno Juli), hogy majdnem mindig kihányja a felét... Juj, de ki tudok készülni ilyenkor... Nyár van, szép idő, itt meg mindenki nyűgös, még többet veszekednek ilyenkor, meg táblázat kell, hogy kinek mit mikor kell beadni... ááá

Megyek is, Lencsi felébredt...

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Gem gratulálok! Nem semmi...4...Vártátok? Vagy váratlan csoda?
Km! Sajnálom, hogy betegek. Milyen szájfertőzés? Afta? Vagy valami brutálabb? Mondjuk az is az.
Kia! Jó, hogy tudsz írni, az azt jelenti, hogy ráérsz.
Lányok! Ki hova megy nyaralni? Ill. megy egyáltalán?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Bocsánat mindenkitől ,hogy "ajtóstul"rontok " be ide,anno Veletek kezdtem,de hamar el kellett búcsúznom,Gem érdeklődött régebben irántam,így most egy pici élet jelet adok magunkról: 17-én pénteken császárral megszületett Emese lányunk 3900grmal és 56cmrel,kicsit rázós volt ez a császár,mert este 6kor újból fel kellett nyitni a hasamat,mert nem állt el a vérzés,így 2napig az intenzíven voltam,most már lassan-lassan gyógyulgatok,habár pörgök ezerrel 2 gyerek mellett.

Mindenkinek további boldog babavárást(gratulálok Gem!),babázást!

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Levi sajnos beteg...
Tegnap délután 38.7 volt a láza, este már 39.2... ma délután ismét 38 felett volt...
Apa Bp-en... így a dokinő kijön délután és megvizsgálja..

Most mindketten alszanak... addig gyorsan írok...

Kedden voltunk az 1 hós vizsgálaton..
Liza 4600 g egy bodyban... (2 hete 3700 g volt :lol: )

Kép
Kép

Gem
DRUKK, hogy olyan nemű legyen, amilyet szeretnél...
...azt írtad Eliza... akkor lány lenne jobb?

Kismok
Köszi!
Jobban vagytok?

Nyafi
Nyaralás?
Most próbálom rávenni Apát, hogy menjünk idén is Hszoboszlóra...
...csak 3 napra... annyit kibír Liza is... Levi pedig nagyon örülne...

Szemi!
Emlékszem rád!

GRATULÁLOK mindkét gyerkőchöz!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Levi még beteg... egy kicsit, de vasárnap este ismét csinált magának és Apának programot...
Beverte a fejét a radiátorba.. mindenhová felmászik... most épp a játék babakocsira állt, ami kigurult alóla :(
Szerencsére csak kis sérülése lett...

Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Nagyon szépek vagytok! Tényleg tiszta Levi a kicsi lány! de olyan kis kerek pofija van, látszik, hogy jól van tartva :wink: Remélem Levi is jól van már!
Születéssztori olvasásakor dezsavűm volt...olyan "kiásan" egyszerű-nek hangzó, s gyors szülésed volt, azaz a leírása...mintha csak leugrottál volna kenyérért :wink:

Gem!
Voltám már dokinál, ugye?? Írj, hogy mit mondott??? Még mindig sokat gondolok Rád/Rátok! Kocsival mit csináltok?? :wink: Ha azóta is az van,..emléxem akkor vettétek, amikor Zsófit vártad :wink: Nektek már kicsi lesz hamarosan, ha gondolod leboltolhatjuk :wink: :wink:
Nagyon bunkó vagyok, mert Lola köszöntéséről lemaradtam...pedig tudom, hogy június vége..mert Apum szülinapjára voltál kiírva (ha jól emléxem 30-a)szóval utólag is az Isten éltesse a kicsi Lolát!!!

Kismok!
Istenem de régen láttalak itt!! No én sem jövök sűrűn :oops: Szegényem, azért elég lehet ennyi betegséggel, de remélem, hogy már kifelé lábaltok belőle! Sok sikert a terveidhez!! Remélem, hogy sikerül!
Ti negyediknek fiút szertnétek?? (hüle kérdés, tudom)

Cas!
Jobban vagytok már??? MOst te sem dolgozol, ugye?? Nyári szünet van?? Te nem kaptál kedvet a következőhöz??

Edit!
Jó látni a piros betűidet :wink: mindjárt keresek 1-2 képet..Minden rendben felétek??

Nyafi??
Jól vagytok?? Gigi?? Régebben többet jöttél egy kicsit :roll:

Szemi Devisz!
Gratula Emeséhez!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


sziasztok!
Szilvi azért jövök ritkán, mert ti is ritkán jöttök. Jól vagyunk köszönjük, Gigi nagyizik, én melózok. Most jöttünk meg Zalakarosról, a Karos&Spa-ban voltunk , nagyon ajánlom mindenkinek. Valamint úgy néz ki, hogy megyünk Siófokra egy hetet júli végén. Aztán lassan vége is a nyárnak.
Ki merre megy nyaralni? Mondjuk már kérdeztem, csak senki nem válaszolt.
Szilvi ti hogy vagytok? Veletek mi történik?

Kép
nyafi
 
 


heh most látom itt van a reklámjuk a babaneten a Karosnak.

Kép
nyafi
 
 


Kia!
Edesek a gyerekek! Levi fejet sajnalom, de a gyerekek mar csak ilyenek... :? foleg a fiuk, meg Zsofi :roll: :D

Szilvi
vegre te is elokerultel! No nem mintha en olyan gyakran irogatnek, de azert jo latni, hogy meg nem halt ki teljesen a forum...
Auto: igen, akkor vettuk, amikor Zsofi a pocakomban ult. Pont par napja voltunk megnezni a kinalatot, de nagyon elszontyolodtunk, mert az a meret, amire nekunk lenne szuksegunk, mar baromi draga. A mostani autonk 5+2 uleses, ebbol a hatso ketto a csomagtarto helyen van, es kenyelmetlenebb, mint a tobbi ules. De valoszinu, hogy megis maradunk a mostani autoval, mert per pillanat nincs kidobnivalo penzunk. Csak azert, hogy kenyelmesebben el tudjunk ferni az autonkban... ugyhogy majd veszunk egy szep nagy csomagtartot az auto tetejere, meg ez a leggazdasagosabb megoldas.

Nyafi
nyaralas: ESPANA!!! Mar annyira varom. Juli utolso hetvegejen indulunk, es egesz augusztusban ott leszunk. Kibereltunk egy pici lakast a tengerparton, Valenciatol eszakra (Peniscola). Meg harom het munka, es mar megyunk is, hihetetlen! En pocakkal, a lanyok meg hatul az autoban, jo kis moka lesz... :roll: :wink:

Szilvi
jol vagyunk, koszi. Hetfon voltam dokinal, aki par nappal "visszaminositett", igy most 2012.02.22-re lettem kiirva :roll: :lol: . Ma toltom a hetedik hetet. Bebi kb 1 cm-es, es mar nagyon szepen vert a szive!

Lanyok juliusban taborokban vannak mindenfele, tanctaborban ketszer, aztan Rebeka kezmuves taborban, Zsofi meg tenisztaborban. Es nyomatjuk ezerrel az uszast. Nem is mondtam, hogy Rebeka mar 200 metert leuszik egyhuzamban! Nagyon buszkek vagyunk a csajosra.

puszi mindenkinek, keruljenek elo az elveszett baranyok (Titti, merre jarsz?????)
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Szilvia, köszi!

A szülés tényleg egyszerű volt.. :lol:
Nem úgy, mint annak a kismamának, aki akkor már ott feküdt egy másik szülőszobában, amikor én még csak megérkeztem.. elsétáltunk még wc-re is.... akkor hallottam, hogy küzd a fájásokkal... (mondta a szülésznő, hogy most este csak 2-en vagyunk... de ő csak 36 hetes...) ..és amikor mentünk a szobába a szülés után.. ő még szenvedett... :roll:

Készültök már a szülinapra?

Köszi Gem.
Irigyellek a nyaralás miatt...

Mi szerintem csak ősszel megyünk majd...

Rebeka nagyon ügyes!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Kia megértem, hogy csak őszre tervezitek.
Gem egy hónap nyaralás!!!Nagyon tuti!!! Utána még vissza kell menned dolgozni? Meg lehet kérdezni, hogy hogy találtál ott szállást? Ha itt a neten, akkor el tudod küldeni az elérhetőségét? Eltenném tartalékba. Már egy cm-s? Egyemmeg

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
hogy vissza kell-e jonnom dolgozni szeptemberben? Nana, hogy vissza. Ki is akadnanak, ha 5 es fel honappal a szules elott bejelentenem, hogy akkor en most inkabb nem dolgozom tovabb. Meg amugy is csak par honapja jottem vissza dolgozni, szoval meg igy is necces lesz beadnom, hogy januar kozepeig szeretnek dolgozni, majd lehetoleg 9 honapot szeretnek otthon lenni a babaval.
Itt a negy es fel honap az elfogadott, ket het a szules elott es negy honap a babaval otthon. Harom honaposan mar kezdik leszoktatni oket az anyatejrol. Elkepeszto :twisted: :roll: Nekem ez sehogy sem megy le. Ezert harcolok a 9 honapomert. Illetve pontosabban nem kell harcolnom, csak anyagilag kell majd valahogy kihuznunk ezeket a honapokat, mert az otodik honaptol nagyon lecsokken a love.
Linket majd kuldom, otthonrol, ott van elmentve a gepemen. Nagyon sokaig kerestem, tulkepp harom heten keresztul csak ezt csinaltam meg februar-marcius kornyeken, a vegen kezdtem teljesen belehulyulni, hogy nincs semmi olyan, ami tetszene, es meg is engedhetnenk magunknak. No majd irok a reszletekrol priviben.
puszi
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért, csak egy mondat... Horgolós tanfolyamot tartok/indítok a Moszkva térnél, gyerkőcöt is lehet hozni, mert nekem is van itthon 2!:) Kalapot, sapit, sálat, kendőt, virágot, hajpántot, takarót, bármit megtanulhattok horgolni. Egy kezdő tanfolyam kb 4 alkalom, és egyéni oktatást nyújtok mindenkinek.

ouitoujours@gmail.com
06704699975

Üdv,
Agneta

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Lányok segítség!
Jó gyerek fülészorvost keres barátném pár hónapos kisbabájához.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
Dr. Barkóczi Beáta (Szt. Imre kórház és III. ker SZTK)
Sebit ő operálta, minden oké volt, emberileg és szakmailag is 5*!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nagyon szépen köszi Cas, továbbítottam.
Kinek milyen hétvégéje volt? Pihi fürdés? Mi vasúttörténeti parkban voltunk barátokkal, meg kertipartin. Nagyon jó a vasúttörténeti még ilyen melegben is, végülis szinte mindenhol árnyas, csak a nagyvonatoknál nem. Úgyhogy azt néztük meg először.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
Mi a dorogi tónál voltunk strandolni, meg kiskovácsiban barackot szedni (röpke 37 kg-t sikerült egy óra alatt a gyerekekkel) :lol:
Nagyon élvezem, hogy végre itthon lehetek a gyerekekkel, és jó sokat csavargunk mindenfelé. :) (Pedagógus-élet napos oldala :D)

Gem
Ha jól emlékszem nálatok is volt vmi fog-zűr Zsófinál?
Jelentem, majdnem 4 évnyi türelmes várakozás után Sebinek elkezdett kibújni a csontfoga a foghiány helyén! :D Örülünk!!!
Egyébként szegénykém alig tud enni, mert elöl a többi 3 szinte egyszerre hullott ki, úgyhogy most csak 4 db 2 mm-es foga van. :lol: Kukorica nagy kihívás! :lol:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas,
egyik szemem sir, a masik meg nevet. Orulok, hogy Sebinel vegul minden rendben van, de elszomorit, hogy Zsofinak meg kb 3 evet kell igy varnia. Bar mondjuk ot egyaltalan nem zavarja, legalabbis meg nem panaszkodott :lol: :roll:

Egy video Lolarol. Imadja a paradicsomot, amibol szerencsenkre a kertben eleg sok van, es jo nagyok is... ez a video valamelyik este, 11 korul keszult :roll:
Kép

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Kukorica :D
Sajna Lolát nem látom, mert nem hozza ki a gépem... :cry:
Gem ti is most mentek nyaralni ugye?
37 kg barackból mit csináltál? Mind lekvár lett?
én most szombaton lekvárt főztem be. Meg grilleztünk, nagyiztunk.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
igen, penteken indulunk, vegre valahara. Mar megy a csomagolas. Kihivas munka meg harom gyerek mellett!
A linket nem felejtettem a lakasrol, amit kibereltunk, de sajna nem tudom elkuldeni, mert idokozben levettek a hirdetest. Majd kuldok neked fenykepeket, meg elmeselem, hogy milyen volt, amikor hazajottunk.
Ezek szerint ti is mostansag mentek nyaralni? Jo pihenest nektek is!

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Most csak írok... remélem nemsokára vissza is olvasok...

Nálunk zajlik az élet...
Levi nagyon rosszcsont... most bölcsiszünet van... de augusztusban még megy egy kicsit a barátokhoz... mert szept-től ovi...
Szereti a tesóját, mindig puszilgatja...
Liza éjszakái változóak.... van, hogy 5-6 órát is alszik, de előtte még van esti sírás... lassan 2 hónapos... imád enni, már 5 kiló felett van...

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gem
Cuki Lola, ahogy nyomatja a paradicsomot! :lol:
A fogacskáért meg ne sírj, előbb-utóbb ki fog nőni nektek is, nekik meg így természetes, hogy nincs, Sebinek se hiányzott soha. A 3 év meg elszalad, én teljesen meg vagyok omolva, hogy Sebi maholnap kezdi a sulit. :roll:

Nyafi
Lett belőle lekvár is, de ősziből nem egy nagy durranás, úgyhogy csak egy pár üveg. Jópár zacskónyit raktam el a hűtőládába, és rengeteget megettünk belőle, még van is egy kicsi, mert azonnal hűtőbe téve remekül eláll.

Kia
Édesek a tesók!!! :) És te hogy bírod a strapát? Azért mostmár jó néhány hete gyűröd 2 gyerekkel... :roll:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas jesszus Sebi iskolás lesz... :shock: 37 kg elfogyott szinte? huhh
Kia látszik ám a csajon hogy szeret enni.
Gem igen mi is most indulunk szombaton. Reménykedünk a jó időben. Nálatok most milyen?
Szilvi nagyon el vagy tünve, hogy vagytok?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Cas
Gratulálok Sebi új fogacskáihoz!

Köszi, még bírom... egyre jobb és könnyebb...
Az éjszakák is jobbak, csak az az esti sírás ne lenne...

Most éjjel pl. 22 előtt elaludtunk, de 23 után sírva ébredt Liza... aztán ismét cici... egy kis sírás még... és aludt 5-ig...
Remélem már csak pár nap...
Levivel csak 2 hónap volt ilyen..

Levi is jól van, élvezi, hogy nincs bölcsi... nagyon szófogadatlan lett - biztos a tesó is az okok között van... de nagyon szereti... mindenkinek mondogatja, hogy az ő babája, nem adja oda :D


Gem nem semmi az esti paradicsomevés..

Jó utat Nektek!

Köszi Nyafi :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinal, visszaminositettek 10+6 hetes terhesse, baba jol, ficankolt, mindene megvolt. Most 43 mm. Igy visszakaptam az eredeti celdatumomat: 2011 februar 18. Mondta a dokim, hogy akkor megiscsak en szamoltam jol.

Elvileg ma megyunk nyaralni, csak egy kicsit parazok, mert Interneten keresztul vettunk ki egy lakast, le is elolegeztuk szepen, most meg nem valaszol a tulaj. Ilyenkor tokre ki tudok akadni a ferjemre, hogy vajon miert az utolso orakban intezi a dolgokat. Remelem, nem lesz semmi gond, es csak el van foglalva. Mindenesetre nem kellett meg igy az utolso rohanasokhoz es pakolasokhoz meg ez a para is.

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem
Drukk a nyaraláshoz!
A febr.18 jó, nekem is aznap van a szülinapom! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Örülök, hogy minden rendben, Gem!

Remélem jól sikerült a nyaralás!



Hogy vagytok? ...többiek?

Mi jól... Levi "dolgozik"... még ezt a 3 hetet bölcsiben tölti...
Liza nem lett lázas szerencsére, de éjjel 3 óránként evett - tegnap kapta meg a 2 hós szurikat és az első rotát.
Ügyes csaj volt - alig sírt...
Már 56 cm és 5600 g. (nőtt 6 cm-t és 2200 g-ot) :D ...bár le van maradva Levitől... ő nagyobb volt... :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!
Megjöttünk, szupi volt. Rakok egy két képet, majd azok elmesélik milyenek voltak.
Gem ha nem jelentkeztetek eddig, akkor remélem azért van, mert nyaraltok!
Cas veletek mizu?
Kia! Remélem már csak nem sír sokat. Mi sokat rugdostuk a hurciját, mert az ringatózott. Úgy néztem tv-t közbe és akkor csendbe volt. Aludt. Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


Koszi mindenkinek!
Jol vagyunk, es nyaralunk, minden szuper. Ket het mulva megyunk haza, akkor majd jelentkezem bovebben!
Puszi
gem

Cas
febr 18 :D

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Mi is most jöttünk meg a Balcsiról. Nagy családi nyaralás volt, majd teszek fel képeket. :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Most csak benéztem...

Manó ismét bölcsizik... már csak pár nap van és jön az ovi... 1 hét múlva lesz szülői...

Hétvégén esküvőn voltunk..
Levi vitte be a gyűrűt - nagyon ügyes volt... és elkapta a csokrot is (3-at dobott a menyasszony, 1 a Levié lett)

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kicsit eltüntem :oops:

Annyira szépek a képek!

Kia!
Liza tiszta Levi! Milyen a kétgyermekes lét?? Úgy olvasom, hogy jól bírod!?
Levi várja már az ovit? Lesznek ismerősök?
Liza jó kislány?

Nyafi!
De széééép ez a Gigi lány!! Azok a fürtök! Ti is csinik vagytok!!!

Cas!
Képek??

Én is adós vagyok egy jó csomóval :oops: most nem ígérem, de elöbb-utóbb jövök én is képekkel!

Gem!
Hogy vagytok?? Visszaértetek már? Bocsi nem számoltam utána a nyaralásotoknak...mikor mész újra dokihoz?? Mit érzel, lesz kisfiad, vagy négyeske is kislány lesz?? csajok gondolom hugicát szeretnének?? s apuka?? annyira fura, hogy négy "babátok" lesz....nálunk itt a vége...mostanában eléggé feszült vagyok..pedig most jöttünk vissza Mo-ról...ott volt pörgés, nagyszülők, itt most egy kicsit sok(k)nak érzem, hogy ketten vagyunk két kicsire...most is rohanok a dolgomra, míg Matyi alszik, ritka pillanat....mert különben nem tudok most tőle elszabadulni, kis ragacsnak hívom...Marcival is jó lenne többet játszani, de most nehezen tudom megosztani magam kettő különböző korú, s igényű gyerek között....mostanában azon töröm a fejem, hogy nem is megy ez nekem :oops: :oops: de ez most depis időszak is, mert otthonról mindig ilyen vegyes érzelmekkel jövök vissza...ilyenkor az édes s..r is keserű :oops: :oops: :oops: na nem panaszkodom....

jelentkezzen, aki tud! puszi!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Itthon voltatok Szilvi és nem is szóltál. Pedig jól összefuthattunk volna. Szilvi sztem meg keseregj. Másnak kinek lehet... Mindenhol olyan erősnek kell lenni.
Tényleg Gem nemsoká megtudod, hogy ki lakik a pociban.
Döglesztő meleg van csajok, szinte ragadok a mhelyen. Ma lemegyünk a csajommal az udvarra, kimosom a babakocsit amit a tárolóban őrzök egy ideje és leviszem a pincébe, ha majd megszáradt. Szép szakmai feladat...

Kép
nyafi
 
 


Képek még válogatás alatt :oops:
Én elkezdtem megint a melót, durva ebben az időben, tegnap még strandoltunk (a tanáriban ma 33 fok volt), nagyon hiányoznak is a kölkök, mert most 3 napig nagymamáznak. (úgy összenőttem velük megint az elmúlt 2 hónapban, hogy alig akartam őket elengedni ma reggel)
Na, nem kesergek, ma megyünk a férjemmel megünnepelni a házassági évfordulónkat, remélem rá bírom venni, hogy táncoljunk is. :)

Nyafi
Én is pár napja vittem le a pincébe az esernyőkocsit (a nagykocsit már rég eladtam). :)

Szilvi
Kitartás! Hát persze, hogy nehéz a két pici, de már csak kicsit kell kibírni Matyi 1,5 éves koráig, és onnantól SOKKAL könnyebb lesz. Ezt én se akartam elhinni anno, amikor nekem egy barátnőm mondta, de TÉNYLEG így lett. Azóta napról-napra könnyebb, és annyira aranyosak, ahogy a két kölök összenőtt. Sebi a nagy bátyóka, eszméletlen, amikor atyáskodik Csilla fölött, amikor mi nem vagyunk ott. És remekül eljátszanak együtt már régóta, így a napi rutint gyorsabban le tudom nyomni itthon (mosás-vasalás-főzés-stb).
Jó, az nehéz, hogy Sebi már rég nem alszik du, így nincs egy szusszanás se, de olyankor legalább csak az övé vagyok.
Szóval ne légy letörve, iszonyú kimerítő két mütyűrrel, de nagyon meg fogja hálálni magát a kis korkülönbség!

Kia
Nagyon cuki Lizababa!!! :D
(hmmmm... lehet, hogy nekem is kell mégegy ilyen picuri?! :D)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

De rég voltam...

Visszaolvasok - ha Levi nem jön még haza...

Mi most szerencsére jól vagyunk...
Úgy rohannak a napok..
Kedden voltunk a 3 hós szurira + megkapta a 2. rotát is Liza (még egy nyöszörgés sem volt) és szerencsére láz sem... Levi is jött vizsgálatra, mert ma kezdet az ovit... holnap már délig ott lesz és hétfőtől már egész nap...
Mikor Liza kapta a szurit beszéltük a doktornővel, hogy Levi csak 1 bárányhimlő elleni szurit kapott (kettő kell) így felírta és Apa átment a patikába... szegény Levi nem tudta, hogy szurit fog kapni... de nagyon ügyes volt... ő sem sírt :D
Liza 6300 g és 59 cm, Levi 101 cm és majdnem 15 kg (nem kövér) - így elkezdtük adni neki a Béres cseppet - remélem hat nála is - a tesómnál bejött amikor kicsi volt... jobb étvágya volt...

Liza már sokat változott, nevetgél, beszélget... az éjjelek is jók már... vagy 23-06 ig alszik, vagy 22-04-ig/ 05-ig, aztán cici után még 3-4 órácskát...

Levi már ismeri az ABC-t (jó ötlet volt az ABC-s bordűr a szobába) - mindig nézegettük és soroltuk a betűket :P Az óvónők csodálkoznak :wink:
A neten ha keres valamit beír néhány betűt és már meg is találta (játékok, videók)... de már nem nagyon ülhet ide, mert néha még elfelejt kimenni pisilni :roll:
Augusztusban sikerült nappalra teljesen letenni a pelust - végre...

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


jé már az abc-t. de nagy fiú!!! pisihez grat!
Gigi 14.6 kg és 101 cm. Sztem teljesen jó méretek. jó nem ő a legkövérebb és legmagasabb, de nem hiszem, hogy ez probléma. A béres sok gyereknél használ, jó lesz az étvágyuk. Csak ha elhagyod, akkor utána rövid időre tuti benyal valamit.
Cas milyen volt a házasságitok? hol voltatok?
Mi megyünk most hétvégén Kamaraerdőben lesz szombaton villamos nap, vas. meg de a Puskinban a Nefelejcs színház. Fenn vannak neten, hátha valakinek kedvet csinálok!!!
Puszi

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok csajok
mi is visszaertunk par napja a szabirol. Jo volt, eleg hosszu volt, de meg igy is hamar elment. Kepeket majd inkabb link formajaban kuldom.
Babacska jol van, hal'Istennek tulelte a ketszer 1600 km utazast, autoban. Kicsit el vagyok kettyenve, bar tudom, hulyeseg. Annyira szerettem volna meg egy kislanyt, es hat ez a babank fiu lesz, legalabbis a doki annak mondja, es allitasa szerint nem teved. Tisztara ugy erzem magam, mind egy ujdonsult kismama, aki az elso gyereket varja. Nem kicsit tartok a dologtol :roll:
Rebeka tegnap megkezdte az iskolat, gondolom, Sebi is nekivagott vele egyidoben a nagy kalandnak!
Megyek most, madj jovok a linkkel
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem örülök, hogy jól telt a nyár!!! És nahát!!!! Egy kisfiú!!!Pár hét múlva biztos örülni fogsz neki. Hiszen csak! három a kislány... :D

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: