Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Mogyo, nagyon szuper képeket csináltatok megint, de nálam most az első a díjnyertes. :) Nagyon tetszik Ágika ebben a szerkóban. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, de tényleg mesélhetnél is, ha lesz időd.

Zsu, sajnálom. Nem próbálod meg a fájdalomcsillapítót este adni?
Én már végső elkeseredésemben este adtam Panadolt Marcinak és csak cumiért keltett kétszer, szopizni nem kelt. Persze nem rendszeresen de néha remélem nem ártok vele.

Viszont hála az éjszkai szopiknak, meg tököm tudja még minek, de több tejem van, mint fél éve. Én se terveztem bölcsiig szoptatni, de Marcin nem látom, hogy változna az igénye. Kb. ennyit evett születése után is, csak 10x ennyi ideig tartott. :)

Andi, köszi. :wink:
Hát minitalit tényleg lefújta a rossz idő, csak sajnos erre a hétre se ígérnek túl bíztatókat.
Prücsi, te merre jársz? Hogy van Benedek lelke? És a tiéd? :)

Ja még akartam mondani, hogy hétvége óta Marci is igazi nagyfiú módjára gyerekülésben közlekedik. Össze se lehet hasonlítani a viselkedését. Tündér lett! :D Bár lehet nincs még 9 kiló, azért jól ül benne. Lemondtunk végül az isofixről, idén már nem lesz autóvásárlás, ülés meg már sürgős volt, úgyhogy a márkahűség nevében Maxi Cosi Priori lett belőle. Bele ültettük ugyan a gyermeket egy pár ülésbe, de nem volt hajlandó kifejteni a véleményét, melyik lenne neki kényelmes, így maradtunk ennél.

Mentem, további szép napot nekünk!

ukati74
 
 


Anett, akkor lehet, Marcinak véletlenül használt a Panadol? :oops:
Gratula Esztellának a mászáshoz! Most majd azért nyíg, mert nem mehet mindenhová. :D

ukati74
 
 


Na csend van, most aludt el a falurossza, pedig 2 körül szokott. Remélem nem lesz ebből rendszer.

És tudjátok mit csinál??? Csikorgatja a fogát!!! Akkor asszem ez azt jelenti, hogy áttörte szegénykémnek felül, juhéjjjjj!!! Vagy ne örüljek még? Fáj ez addig, mig ki nem bujt teljesen?
Anett, felső középső kettő jön Pankának, eddig még csak 2 van neki, vagy talán akkor már 3? :roll: Esztella melyikekkel küszködik? Remélem neki is kibújik most már hamarosan!

Mogyo, szuperek a képek, az összesen nagyon tündéri Ágika, nem is tudok választani közülük! :wink: Az elsőn nagyon csini-bini abban a kis ruciban!

Kati, tök jó, hogy még mindig szoptatsz! Hányszor szopizik Marci egy nap?
Miért nem adok este fájdalomcsillapitót? Mert csak végső eszközként tartogatom. Persze lehet, hogy igy kinzom szegényt, de tegnapelőtt pl végigaludta az éjszakát fájdalomcsillapitó nélkül. Szóval csak akkor adok, ha végleg muszáj. De ha este nagyon kóma leszek, akkor lehet, hogy változtatok az ideológiámon :oops:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 

 
 

Sziasztok csatlakozhatok hozzátok most kötötték be az internetet és barátokat keresek[/img]

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
jucy1983
 
 


Sziasztok,

Jutta:
nagyon sajnálom, remélem most már meglesz a megoldás.
drukkolok és sok gyógypuszi Nektek.

Mogyo:
nagyon jók a képek.
azt a horgolt sapit hol vettétek?

Andi:
ma még nem dolgoztam, majd holnaptól. :?

Macsek:
dejóó, de tudtuk ám mi, h semmi baja Vilkónak. :)
blogot én is olvashatom, vagy személyes? :oops:

Zsu:
kitartás az éjszakákhoz.

Kép
Kép
h@jni
 
 


timurr15 írta:Jutta

ne hibáztasd magad,én tudom,hogy milyen amikor az ember az orvosnak hisz,te csak egy anyuka vagy aki hisz az orvosban,orvosokban,hisz vitted több helyre is.

nagyopn remélem mostmár kiderül mi a gond


bocs ,hogy iylen értelmesen írtam,de nagyon siettem

hisz,hisz,hisz

stóval remélem most már kiderül mi a baj és ne hibáztasd magad
Vendég
 


bocsi mennem kell

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
jucy1983
 
 


Szia Juci

Zsu
Bibusnak 2 hete bújt ki a 7ik foga most van kint félig azóta is nyüszizik szerintem viszket neki,állandóan harap,dörzsöli az ínyét

vagy jön újabb??? nem tom

én két borzalom éjszaka után adok neki panadolt

és ő is csikorgatja

Kati
BIbus is hétvégén már a nagy ülésbe utazott :-)




Jajj Bibus totál kikészít,zabál,mindent,nem lehet elötte enni semmit,mert ordít,múltkoraddig nyúlászkodott amíg leszedte az epret az asztal tetejéről ,tehát állásból benyúlászkodott vagy 40 centit és csak leszedte,jövök be nézem a szőnyeg a ruhája tiszta eper,össze is csuktam az asztalt.és persze tömött is be párat úgyhogy már tudjuk hogy nem allergiás rá

és apukám teljess aggódásban van,hogy miért nem megy,szeritnem nem normálisak
7 hós kora óta mászik,felül,feláll,bútorok mellett lépked
mert miért nincs neki járókája meg mért nem rakom a kompba mindig ,mert úgy megtanulna járni

Maja 10 hósan kezdett el mászni kb 3 hétig ,majd elindult

nem tudom miért mondják ezt

jah és szerintük dagi és dagi is lesz
8 kiló :-)
Vendég
 


Na, visszaolvastam, de nem emlékszem sok mindenre.

Timi, átlagosan nem 1 éves koruk körül mennek a gyerekek? Nehogymár 10 hónaposan aggódni kelljen! És hogy dagi lenne? Világositsd már fel őket!

Andi, a szomszéd verős sztoridon jót röhögtem, persze ha velem történik, biztos nem röhögök :?

Anett, szegény pici Eszti, most olvastam, hogy szenved szegényke a fájdalomtól! Ilyet Pankánál szerencsére még nem tapasztaltam, ő "csak" üvöltve ébred, és alig lehet megnyugtatni.

Edig, milyen kocsit vettetek? Engem is érdekel, mert akarok venni. És nekem sajna hullik még a hajam :(

Mikulás engem még nem látogatott meg, bár most mintha lenne valami, de nagyon halvány jeleket látok csak. Hasfájás? Sose volt, ebben is szerencsés vagyok :) És már mondtam, hogy szülés előtt évente 2x volt csak :oops:

Kikuka, kiságyba betevős, majd felállós, és ezt ismételgetős történet nálunk is ismerős. Eddig csak az esti lefekvésnél volt igy 1 órán keresztül, de már napközben is kezdi. Az a szerencse, hogy már le tud ülni egyedül, azóta már nem nagyon sir. Azt szoktam észrevenni, hogy már majdnem alszik ülve :lol: Pedig le tud feküdni, de lehet, hogy arra már nincs ereje :)

Ma megint nagyon megerőltettem magam főzés terén, sajtos tészta, nasinak gumicukor :oops:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Edig = Edit

Jucy, irsz magatokról valamit?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Hajni, én ezt a babakocsit néztem ki, nagyon könnyű, és dönthető is. Jó árban van.
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Szerinted milyen?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Helló!

Nem vesztem ám el, csak kicsit tele lett a t-com :lol: ezzel a nettel, azaz a babanettel, miután percenként dobott ki a múltkor.

Timi, érdekes, h Majcinak is és B-nek is sárkányos vonalzója van...vajon miért is?

Kati, lelkem még nem tudott megnyugodni, de B ma hazajött és mint kiderült már nem is emlékszik semmire az egészből (aha!majd csak 30 év múlva a pszichomókusnál...) De ma teljes szájzárat tartottam, mikor Anyukámék a kisdobosszövegeikkel jöttek, azaz, h kell viselkedni egy 4 éves nagyfiúnak, mindezt 10 percben ecsetelve. Szerintük a gyerek már igen is tud ezekre a dolgokra figyelni. Én már oda sem figyeltem, deszerencsére B sem :wink: Hát ez van, nem értünk egyet a nevelés terén, csak hagyjuk egymást békén és akkor nincs baj...remélem.

Ábel meg sokat ügyesedett az egy hét alatt, senki nem korlátozta a mozgásban :wink: Már szépen oldalaz a bútorok mentén, néha elengedi azokat ésrötyög rajta ha popsira huppan. Úgy tűnik 8 hósan kijött4 fognál megálltunk, már több, mint 2 hónapja nincs több, igaz nyálzik, meg látom, h viszket neki.
A kaja még mindig felemás, a főzelékeket vagy megeszi, vagy nem és ekkor jöhet az alma bele.

Bocs, h csak magunkról, de már azt sem tudom, hol vesztettemel a fonalat.

Mogyó, azért a képeket láttam! Az első képen Ágika sztem tiszta apja, nagyon cuki!

Főzős, sütős lányok! Van valakinek olyan tortareceptje, ami egy 25 fős oviscsoportnak jó lenne (már nem a recept, hanem a torta). Ugyanis B pont az első ovis héten lesz 4 éves (ugyebár együtt ünnepel szept 3-án az ikrekkel meg Ádibabával :wink: )és kedves anyukának valamit fakítani kéne, mert állítólag a szülinapokat ünneplik. Lehet ötletelni!

Olvasok...

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Zsu, szupi a kocsi! Nekem ezzel csak egy bajom lenne, hogy nincs elöl karfája (vagy minek is hívják), de lehet, h ez csak az én mániám... Amúgy nagyon vagány a színe is!

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Zsu, az ebéded fenséges volt! Gumicukor :lol: :lol: :lol:
Én meg telefonáltam a szülőknek, hogy ideérnek-e ebédre és hoznak-e valamit, vagy álljak neki az ebédnek (csőben sült sonkás zöldség lett volna)? Szerencsére hoztak...

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Zsu:
nekem ilyen volt, most adtam el kb 4 hónapja.
NEM dönthető. :( ill. max 5 cm-t. könnyű, de én nem szerettem,mert ha elalszik a baba nem tudod elfeketetni picit sem.
az oldal képen látod, h van a vas, na addig lehet egy összehúzóval, tudod olyannal, mint amivel bekötöd a gyereket.
szted látatlanban ne vedd meg, menj be és nézd meg.

nekem most ilyen van:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=5

jó lenne egy kissebb, de abban meg nincs dönthető. :(

Prücsi:
nálunk nem engednek az oviba bevinni házi sütit, csak cukrászdait, az ántsz vagy ki nem engedi állítólag. sztem kérdezz rá.

Timi-:
Bibu dagi? akkor mit mondanának Lillára? :lol: :lol: :lol:
köszi a babakocsi linket, de ahogy nézem, az kb akkora, mint a p3.

Kép
Kép
h@jni
 
 


mármint Marcinál volt ilyenem.

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!
Na, remélem senkit nem felejtek ki...
Kati! Áruld már el, hogyan csinálod? 1000 oldalas könyv, 1000 oldalas babanet topik? Kérem a receptet! (És a szoptatást meg irígylem. Bár nem vagyok elégedetlen a mostani helyzettel.)
Andi! Milyen szandi? Tudod, én teva, merrell... De én mindig az outletben kezdem! Mi nem tetszett? Mi volt a gyógytornácnál, amúgy?
Mogyó! Szuper képek! Én is érdekelt vagyok egy olyan sapiban! Forrást! (Vagy csináljam inkább meg?! :roll: )
Hajni, ha van ideális kocsi írd már meg, mert én is keresgélem, de eddig még nem leltem rá! (Dönthető? Áááááá!)
Prücsi! Tudod, h én igyekszem néha házisárkányból házitündér lenni, de én bizti rendelnék tortát! Vmi thomasosat vagy ilyesmit!
Zsu, Anett! Hát nálunk is van fogzás, de szerencsére alvás is volt eddig (ha már minden hónapban menstruálok, legalább ennyi legyen!). Szal előbukkant a 3! fogacska!
Timi! Öööö, mongyad má' nagyapának, h viszont kiválóan olvas spanyolul! :shock: Fürge Bibus úgyis mingyá' rohan! (Amúgy bírom, amikor kijavítod magad kb. ugyanúgy! Bár az elsőt is dekódoltuk! :wink: :lol: )

Kép
ermoni
 
 


Gömbikém, most olvasom! Hurrá! De jó! Én most sárga vagyok :) A korkülönbség miatt ne izgulj, nekik tuti jó lesz, Te meg féllábon is kibírod azt a pár évet 8) Amúgy egy pszichológus mondta egyszer,h 1,5év korkülönbség alatt és 7 év fölött nemigen van testvérféltékenység. Nézd a jó oldalát!

Hajni, ezt nem tudtam, megkérdezem majd, köszi!

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


igen Móni sokszor kiis törlöm amit javítottan rtam :-)

de ezer felé az agyam,meg a kezem

most épp Bibus is írni akar nektek valamit
Vendég
 


Sziasztok!

Timi: hát féltem ,hogy leég !
Meleg volt nagyon és inkább rajtahagytam a bodyt! :oops:

A sapit anyósom csinálta az az igazság ,hogy itt 2000 ft körül vannak és igy olcsóbb meg ügyes a mama!
Van egy piros kalapja is!

Nyaralás: nagyon klassz volt , sokan voltunk vasárnapra már 20 -an lettünk!
Fürödtünk rengeteget , lány jól viselkedett vigyorgott állandóan!
Estére mindig kidölt annyi mentünk!
Úgye napközben nem nagyon aludt egyszer egy sirályra ébredt azt sem tudta szinte hol van egyből felült és figyelt!
Felül 4 fog látszik kis recések de még a vékony bőr kell áttörni de már látszik Ági is állandóan harap !
Evett.ivott állandóan kunyerbál és sikit ha nem adsz meg akaratos!
Azt meg sem irom mit evett de nem lett baja tőlle!

Ciripke: lángoson mi is túl vagyunk!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ja még annyi felált a babakocsiban!
meg ha nincs bekötve a hordózoba (amit már ülésre le kell cseréljek)akkor kifordul belőle és már mászik is!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ja persze be volt kötve!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk ám!
Hétvégén Biharkeresztesen voltunk, úgyhogy ki vagyok pihenve, Petra körül forgott minden, mindenki vele foglalkozott.
Amúgy Petra is a felső fogakkal szenved de nálunk inkább a napközbeni hiszti a jellemző ő Panadollal egész éjjel alszik.
Nagyon ügyesen közlekedik ezerrel mindehol feláll és hajrá.Tegnap állt a szék előtt ledobált magának egy csörgőt majd felvette és ezt vagy 20x ismételete.

Mogyó Ágika nagyon édes élvezte a Balatont???
Ja nálunk a pelenkázás lett katasztrófa egyszerűen nem hajlandó feküdni a pólyázon forog össze-vissza ez pisinél még elmegy na de kakinál kalandos :)
Ja és Petra elnevezte a kutyánkat Hümbünek kimegyünk és így kiabál neki.

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Prücsi, én ugye nem számitok főzős-sütős lánynak? :lol:
Anyukádék meg lehet, hogy már nem emlékeznek, hogy is volt 30x éve... 8)
Karfa? Igazad van!

Köszi Hajni, biztos igazad van, akkor még keresgélek! Bár fura, mert azt irják, hogy több fogozatban dönthető. Akkor lehet 4 cm-re meg 5 cm-re? :roll: :D
A Peg Perego meg nehéz, nekünk a téli hasonló, bár nem esernyő, 9 kg. Szóval ugyanott lennénk.

Timi, amit Te tettél fel az dönthető?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Zsu!
Tényleg nem dönthető mi is ilyet kaptunk ajándékba most összesen 3db babakocsink van.

Ha minden igaz a két esernyőt holnap elviszik, mondjuk az egyik az dönthető volt de nem márkás babakocsi volt./piccolo vagy mi a neve/

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Sziasztok!

Zsu: ha csikorgat, tuti kint a fognak a csücske, még ha nem is látod.
Ádika is csikorgatott. Mióta kint van félig mindkét felső fog, azóta nem csinálja. A hideg rázott tőle.
Anett: gratulálok Esztinek a mászáshoz!
Mogyo: annyira nagylány lett Ágika. Nekem az első kép jön be legjobban. És neked meg tök jól áll a "rövid" haj!
Timi: ja, jó dagi Bibu tényleg. És abszolút mennie kéne már! annyira bírom ezeket a szülői megnyilvánulásokat. Bezzeg, amikor mi voltunk gyerekek, mindent időben csináltunk és minden patentul működött. Bibuka meg majd elindul, ha akar!
Nálunk is ilyen nagy éhenkórászság van. Ádika elött már nem merek enni, mert mindig kér belőle. Tegnap paradicsom mártást kóstolt húsgombóccal :oops:
Prücsi: tegyél meg annyit lécci, ha B.-nek 30 évesen pszichomókusra lesz szüksége ezmiatt az eset miatt, értesíts! :wink:
Na, nálatok is zajlik még a nevelésed látom.
Csajok! bébitaxi ügyben, csak Móni akar nekem segíteni???
Üdv köztünk Juci! Mesélj magatokról!

Kép
Kép
gabcii
 
 


Gabci!

Szerintem a Mici mackós a legjobb

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Mogyó
értem :-)
én meg még a fürdőrucit is lekaptam róluk,hogy ne hogy megfázzanak a vizes cucctól -) kentem őket sokszor nem is égtünk le :-)

Zsu

az esernyőkocsik ilyenek ,szerintem nem lehetne összecsukni ilyen picire ha vízszíntesig dönthető lenne,a amienk is olyan hogy 45 fokig dönthető,engem nem zavar ,mert ha elis alszik benne kibírja a azt a fél órát 45 fokban is :-)

Gabci
nekünk van egy mezei,sima,ill hintát lehet rá szerelni,van keretje,tolótámlája ,de sajnos csak lyuk van a tolórúd helyén :?

nam egyek leőveszem,belelkesítettetek

amit Móni ajánlott szuper
Vendég
 


Sziasztok!

Mogyó, csúcs szuperek a képek! Ágika nagyon gyönyörű!

Andi, Raminál is a legújabb, hogy a pelenkázón ezerrel bömböl. Érthetetlen.. :D

Timi, akkor Rami a 10 kilójával mi? :lol: Ja, és még fel sem állt magától..de látod, írni már akar Bibuska.

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


sziasztok mi veszprém megyében lakunk szeptember 25 én lesz a picuri csajszink 1 éves nagyon eleven 3 fiu veszett el benne kegyetlen makacs mindig eléri amit akkar nem lehet tőle semmit csinálni de azért imádjuk Kép ő a mi liviánk

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
jucy1983
 
 


Móni, 1000 oldalas könyv egyrészt letehetetlen volt, másrészt tartott vagy 2 hónapig és egyértelműen a házimunka rovására ment sajnos. De mivel a férejem is K. F. rajongó, elnézte nekem. :)
1000 oldalas topik, ha-ha az kéne még csak. Egyszerűen felkeltette az érdeklődésemet a kockafejűek topikcím és elolvastam az előző napok eseményeit. Mondjuk b@sztatták egymást hozzátápi ügyben vagy 20 oldalon keresztül, de gyorsan olvasok. 8)

Andi, Marci is üvölt pelenkázás közben, de általában ha hátára akarom fordítani mindig. Rendszeresen mászik szaros seggel az ágyon (bocs). Kicsit meg is ritkultak a pelenkázások emiatt. :) De kakiban azért nem hagyom. :wink:

Marci is csikorgatott, mikor nőttek a felsők. Falat kapartuk tőle az apjával. :)

A dagi Bibus. Ez vicces.

A nagyszülők meg az ő kis hülyeségeik.
Már kezdek hozzászokni, hogy rendszeresen 14-nek néznek, pedig 34 vagyok. Mikor 14 voltam nem értek rá nevelni.

ukati74
 
 


Szai Juci, ha lesz időd írhatsz többet is. :)

ukati74
 
 


Jucy: nagyon tündéri Livike! Tényleg nem vagy túl bőbeszédű! Ezen lehetne változtatni? :wink:
Andi2: nálatok még bejátszik a pelenkázó? :shock: Én már régóta a szőnyegen pelenkázok és így sem egyszerű feladat. Csak úgy,, mint Kati Marcijának, Ádinak is fáj a háton fekvés. Legújabb tudománya (hiszti terén), hogy amint beigazítom a pelenkát kifeszíti magát és csúszik hátrafele. Mostanság a babakocsiban ülni is fájdalmas. Ha bele akarom tenni, megfeszíti magát és kirúgja magát állásba. Persze üvölteni is kell hozzá :evil: .
Csajok! Van még vki, akinek ennyire hisztis a gyereke?
Ha nem az van amit ő akar, üvölt torka szakadtából.
Ma edzőtábor volt neki délelött ( Timi után szabadon. ) a járókában volt több, mint 1 órát, amíg végeztem a dolgaimmal. Nem fogadta kitörő örömmel, mit mondjak...
Jucy: hmm, ha a 83 a születési dátumod, te vagy a 2. legfiatalabb a topicban :wink:

Kép
Kép
gabcii
 
 


Köszike a bébitaxis infókat. Amit Móni ajánlott első körben az volt a befutó. Most megint át kell értékelnem.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Gabci, csak gyorsan értékelj, mert a végén még kinövi a rosszcsont kisfiú. :D
Marci pont olyan hisztis, mint Ádi, de gondolom ez nem lep meg. :D
Mondjuk engem se, sajnos rám hasonlít. Pedig ennél nyugisabb, türelmesebb apukát keresve sem találtam volna neki, de úgylátszik elnyomtam a génjeit. :?

Szopival kapcsolatban elfelejtettem még válaszolni.
Zsu, napközben min. 3x, éjjel 1x-2x. Múlt éjjel egyszer sem, ezt a Panadolnak tudtam be, de lehet, hogy nem amiatt volt.
Móni, bizony mikor fél évvel ezelőtt írtam neked, remélni sem mertem, hogy így alakul. De azt hiszem te sem. Teljesen elégedett lehetsz.
Janka amúgy nagyon kis helyes anyabarát, észrevétlenül fogzik, éjjel alszik. Megoszthatná Marcival is a tudományát. :)

ukati74
 
 


helóhaló
Kép
csak meg akartam mutatni a járássegítőnket ;)
megyek, nézek egy Alaszkát.. mert megérdemlem
jó estét kívánok!
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Zsu, nekünk a bal felső 2-es kinn van végre, de úgy látom, most a jobb felső 2-es durálta neki magát... :shock: (Szóval lesz egy lyuk középen egy darabig...) Másfél órája tettem le aludni, most ébredt harmadszor, királyság. Gyanítom, a fogzás mellett a sok új tudomány is izgatja, a felülés, a mászás, szinte mindig más helyzetben találom a kiságyban, sokszor keresztben, a rácsoknak szorulva. Apjukkal megbeszéltük, hogy ha két éves lesz a gyerek, leadjuk a nagyszülőkhöz egy hétvégére, mi meg aktív alváskúrán esünk át. Addig meg kibírjuk félholtan. :? Kati, irígylem az éjszakátokat! Bárcsak legalább heti egy éjjelt átaludhatnánk! Móni, Janka tényleg anyabarát felhasználó! :-)

Prücsi: dehogy kell B.-nek pszichomókus! Ennyitől biztosan nem! :-)

Timi, Bibus dagi??? Esztihez mit szólnának???

Andi, hijnye, Petra jár??? Olyan ügyesek ezek az ikrecskék!

Andi2, a te Petrád se semmi! Hajrá, Petrák! :-)

Jucy: A képen nagyon édes a kislányod. Veszprém megyében hol laktok? Én Veszprémben jártam egyetemre.

Kép
waterlilly
 
 


Anyabarát Janka :lol: Ez jó!!!!

Jucy, szia!

Gabci, ok, majd szólok, ha megy a gyerek pszichomókushoz....akkor fogunk itt a 9888654. oldalnál tartani itt a babaneten és az unokákról beszélgetni?
Te, én erről a bébitaxi dologról lemaradtam...biztos akkor rakta ki a babanet a szűrömet, amikor pont a Te hsz-dat akartam olvasni... 8)

Zsu, de igen, Téged is a sütős-főzős lányok táborához sorollak, ne viccelj, aki ilyen ötletes desszertet talál ki :lol: Az ebédekről ne is beszéljünk... (most komolyan, nekem a rántotta sem jutott volna eszembe csak úgy, segítség nélkül :wink: )

Móni, ne mérgelődj már, mert árt a szépségednek (tényleg csak segíteni akart szegény, Te meg leharaptad a fejét, amihez ő még nincs hozzászokva). Inkább nézzél Te is Alaszkát, ha anyabarát üzemmódú kisdeded ezt megengedi 8)
Annyit beszéltetek már Alaszkáról, hogy ezt nekem is meg kell vennem...

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Andi, nekünk is ilyen járássegítőnk van :lol: Kép

Na, és az én segítségem! Segít porszívózni és a zoknik, bugyik,alsónacik összehajtogatását is bátran rábízhatom.
Kép
Kép

És a kamrában is otthon van, meózza az almákat...
Kép

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Zsu, Kikuka, ülve alvás... azaz csak ülve elalvás, majd leborulás Ábel módra.
Kép

Én mindig úgy hagyom ott,hogy áll a kiságyban, majd aztán lefekszik és elalszik. Én egy hét alatt meguntam ezt a lerak, feláll, ismét lerak mókát. Most beteszem az ágyba, puszi, majd integetünk egymásnak. Irtó cukin tud már integetni ...

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Most igazán nem mondhatjátok, hogy nem emberi időben jöttem...
Holnap kezdem ugyanis tréningezni magamat a szeptemberhez,amikor is az oviba indulást pontban 8-ra tervezem (most az ébredés van akkor 8) )

Szóval jó éjt!

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Ja még Timinek! Köszi a verdás csónak választ,minden lehetőség érdekel,- rendel, nem rendel, bármi.

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Sziasztok!

Prücsi: :lol: Annyira édes Ábel! Hihetetlen pozitúrákban tud elaludni! Ja, hogy akkor ne is vegyek bébitaxit? Ez a fajta járássegítő eszembe sem jutott. Bár sztem Ádika összecsukná és jó eséllyel magára rántaná. :D
Segítségem nekem is akad fiók kipakoláásban. Tegnap a melltartóimat szortírozta Ádika. Olyan darabokat talált meg, amiről nem is tudtam, hogy megtartottam.
Nomeg a játszó cumijait is kiszedegette. Az elnevezés tényleg találó! Játszott vele. Sajnálom, hogy nem sikerült megörökítenem a cumi nem rendeltetésszerű használatát.
Fater meg fogta a fejét, hogy ha eddig nem cumizott, ne most szokjon rá :twisted:
Nem félek tőle, mert ha épp 2 másodpercig sikerült cumiznia, megdöbbenve kivette a szájából és fintorogva nézte. Olyan édi volt.
Csajok! Kik járnak már a topicbabák közül?
Móni: egyébként nekem is Ádi az első topicbaba. Ugye, Rita már nem írogat ide, elötte is csak be-be nézett. Szal, miénk ez a megtisztelő cím. :)
És készülök már a szülinapra. Tervezgetek. Úgy várom már!

Kép
Kép
gabcii
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!! Hát tündéri Ábel, komolyan..... :lol: De a többi baba is, nem sorolom mert még véletlenül se hagynék ki senkit.
Jelentem nálunk újra szép az élet. 8) Asszem megoldódtak a gondok, kis idő kellett hozzá, és sok sok beszélgetés. Már amennyi lehet egy okoskodó 8 évestől és egy izgága 10 hónapostól. :?
Bébitaxin én is gondolkodtam, csak nem tom van-e értelme. :roll:
Nekünk még egy fogunk sincs, illetve látok vmit alul, de szerintem az még semmi. Éjjelente ébred kb 2x, ez a jó verzió, ha nem jó passzban van, akkor lefektetés után 1 órával ébred, és utána kb óránként. :? Tegnap már megette a darabos bébikaját is, igaz nagyon éhes volt. Nem tudom, talán ma is bepróbálkozom. Ja és semmi pénzért nem hajlandó tápit enni reggelire. Eddig azért megette, de kb 3 napja nem kell. Ezért tejpépet kap ébredés után. Azzal elvan. Éjjel is csak félálomban kell a tápi. :roll:
Mindenhol feláll, lépeget kapaszkodva, mászik, kipakol a fiókokból, játszik a műanyagüvegekkel......megtépi a növényeket, és mindennap megeszik egy túrórudit.
Mogyo!!!!!!! a lángoson mi is túlvagyunk, sőt paradicsom levest is kapott rizzsel!!!!!! :oops: De eddig semmi gáz. kopp kopp
hirtelen nem jut eszembe más, de megyek mert a Vivi látom ismételten felállt az ágy sarkánál, és rugózik ezerrel. :wink:
puszi mindenkinek

kikuka
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!! Hát tündéri Ábel, komolyan..... :lol: De a többi baba is, nem sorolom mert még véletlenül se hagynék ki senkit.
Jelentem nálunk újra szép az élet. 8) Asszem megoldódtak a gondok, kis idő kellett hozzá, és sok sok beszélgetés. Már amennyi lehet egy okoskodó 8 évestől és egy izgága 10 hónapostól. :?
Bébitaxin én is gondolkodtam, csak nem tom van-e értelme. :roll:
Nekünk még egy fogunk sincs, illetve látok vmit alul, de szerintem az még semmi. Éjjelente ébred kb 2x, ez a jó verzió, ha nem jó passzban van, akkor lefektetés után 1 órával ébred, és utána kb óránként. :? Tegnap már megette a darabos bébikaját is, igaz nagyon éhes volt. Nem tudom, talán ma is bepróbálkozom. Ja és semmi pénzért nem hajlandó tápit enni reggelire. Eddig azért megette, de kb 3 napja nem kell. Ezért tejpépet kap ébredés után. Azzal elvan. Éjjel is csak félálomban kell a tápi. :roll:
Mindenhol feláll, lépeget kapaszkodva, mászik, kipakol a fiókokból, játszik a műanyagüvegekkel......megtépi a növényeket, és mindennap megeszik egy túrórudit.
Mogyo!!!!!!! a lángoson mi is túlvagyunk, sőt paradicsom levest is kapott rizzsel!!!!!! :oops: De eddig semmi gáz. kopp kopp
hirtelen nem jut eszembe más, de megyek mert a Vivi látom ismételten felállt az ágy sarkánál, és rugózik ezerrel. :wink:
puszi mindenkinek

kikuka
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!! Hát tündéri Ábel, komolyan..... :lol: De a többi baba is, nem sorolom mert még véletlenül se hagynék ki senkit.
Jelentem nálunk újra szép az élet. 8) Asszem megoldódtak a gondok, kis idő kellett hozzá, és sok sok beszélgetés. Már amennyi lehet egy okoskodó 8 évestől és egy izgága 10 hónapostól. :?
Bébitaxin én is gondolkodtam, csak nem tom van-e értelme. :roll:
Nekünk még egy fogunk sincs, illetve látok vmit alul, de szerintem az még semmi. Éjjelente ébred kb 2x, ez a jó verzió, ha nem jó passzban van, akkor lefektetés után 1 órával ébred, és utána kb óránként. :? Tegnap már megette a darabos bébikaját is, igaz nagyon éhes volt. Nem tudom, talán ma is bepróbálkozom. Ja és semmi pénzért nem hajlandó tápit enni reggelire. Eddig azért megette, de kb 3 napja nem kell. Ezért tejpépet kap ébredés után. Azzal elvan. Éjjel is csak félálomban kell a tápi. :roll:
Mindenhol feláll, lépeget kapaszkodva, mászik, kipakol a fiókokból, játszik a műanyagüvegekkel......megtépi a növényeket, és mindennap megeszik egy túrórudit.
Mogyo!!!!!!! a lángoson mi is túlvagyunk, sőt paradicsom levest is kapott rizzsel!!!!!! :oops: De eddig semmi gáz. kopp kopp
hirtelen nem jut eszembe más, de megyek mert a Vivi látom ismételten felállt az ágy sarkánál, és rugózik ezerrel. :wink:
puszi mindenkinek

kikuka
 
 



Ahoj!
Gabcii! Nekem Ádi az első baba, mert Rita nyárra volt kiírva Lalával. Te meg őszre! :wink: :lol: És én rettenetesen nagy izgalomba jöttem, amikor Ádi megszületett, mert beindultunk akkor. Jöttek a babák... És én akkor mondtam a férjemnek, h nyomás mindent bevásárolni (az uccsó pelusig), mert bármikor mi következhetünk! Na rohantunk is pánikszerűen! :lol:
Prücsikém, küldtem Neked privit a jószándékú-szépségromboló sztorival kapcsolatban, mert nem vagyok hajlandó személyeskedni a topikban!
Csajok, ma kismillióan voltunk az usziban.... :shock: Ennyire rossz lenne az idő? :roll:
Na, megyek iszom mégegy kávét!

Kép
ermoni
 
 


Tegnap egyszer engedett belépni a babanet, ráadásul a hozzászólásomat sem küldte el!!! :shock:

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat! Csütörtök este megyünk újra ultrahangra, remélem, minden rendben lesz! (és végre elhiszem) :lol:

Nem megyek másik topikba, szóljatok, ha túl sokat beszélek erről a második Babáról :D

Néhány szót csak:
Gabci: barátnőméknem volt bébitaxija, nagyon szerették, azzal mentek a játszótérre pl babakocsi helyett.

Mogyó: nagyon édes Ágika, édes ahogy pacsál, mászkál a homokba, Veled is, Apával is. Biztos nagyon jól éreztétek magatokat!!!

Andi: ikrek nagyon ügyesek aranyosak! Nem is tudom, hogy szoktak együtt játszani?

Prücsi: Ábel cuki, látom van segítséged teregetni :)

Macsek: ügyesek vagytok Vilivel együtt!

Fogzásra: Panadolt én is adtam volna, itt áll a konyhában, de nekünk eddig még nem kellett. A védőnő azt mondta (neki is van gyereke) hogy ők is adtak, amikor kínozta a lányát a foga.

Nem tudom, mit akartam még, itt lóg Borcsi a lábamon, mennem kell.
Vendég
 


Sziasztok!
Vettem a bátorságot, és Juci után én is csatlakozni szeretnék hozzátok...
Hónapok óta olvaslak titeket-magamat csak fórumkukkolónak hívtam- de amikor Móni említette ezt akukkolást kicsit elszégyelltem magam. Mentségemre: csak 1 hónapja van bekötve internet itthon.
Ráadásul én Ciripkét is ismerem látásból, szoktam nála vásárolni...
Anikó vagyok egyébként, és Panni lányom 9 hónapos
panóka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: