Új privát üzeneted érkezett!

Manóci, emlékszem ám amikor írtad, hogy te már nem tudnál tanulni... aztán csak összeszedted magad :lol: :lol: :lol: Gratulálok a vizsgákhoz, látod, megy ez :wink:

L, te mikorra vagy kiírva? Hun van a vonalzód?
Vendég
 


cscsi! :)

Július 6-ra vagyok kiírva.
Új vonalzóm nincs. Próbáltam csinálni, de az a hibaüzi jött mindig, hogy az aláírás max. 255 karakter lehet. :?

Ha jól számolom, akkor kb. 5 hét van köztünk. Te akkor augusztus közepén szülsz, igaz? :wink:

Kép
Kép
200907?
 
 


Manóci :)
Gratula a vizsgákhoz!

Kitta :)
Csengének boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 

 
 

L, én aug. 9-én, az pont 5 hét! :lol:
Vendég
 


Csilla: neked is gratula :lol:

Livi továbbra is élvezi az ovit. Marci viszont itthon betegeskedik, tiszta takony folyton :roll: . De olyan édi, mikor kérdem tőle, hogy megyünk Liviért az oviba? - akkor egyből fut ki a babakocsihoz, és hisztizik, hogy induljunk már :lol: (alig bírja kivárni, hogy felöltözzünk :wink: ) Volt 1-2 sírós reggele Livinek, hogy maradjak vele én is az oviban, de hamar megnyugodott.

Én vizsgáimnak is vége (még decemberben), most a nyelvvizsgára készülök (márc. 1.) - egyre jobban félek tőle. Illetve a szakdolimat kéne írni, de nem haladok vele. Csilla, Te hogy állsz?

Kitta, majd írok neked is privit, de egyelőre el vagyok havazva :roll:

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok.
Hajnal 5 óta ébren...Csengével az élen... :shock:

Köszi mindenkinek a bíztatást. A helyzet az, hogy kibékültünk.
Ráadásul tegnap este apa megkérte a kezem... :lol: :lol:
Kicsit furi, mert örülök, de még bennem van a félsz, hogy ha ilyen döcögős a kapcsolatunk, van-e értelme a házasságnak...
Régebben szerettem volna, akkor ő óckodott tőle...most asszem fordítva...

Manóci: ovi :lol: tök jó, hogy így odavan Eszti az oviért. Szerintem igen ritka, mikor a gyerek nem sír, h nem akar ott maradni.
Csenge is maszatosan eszik, de én hagyom neki. Nem engedi, csak ritkán, h én etessem. Duma megy nálunk is. :lol:
Jajj, én nem a flavin-nal hanem a Flavon-nal foglalkozom. Nem ugyanaz a kettő.

Nelli: kösziiii :lol:
Mi a helyzet nálatok? Észleltél mát változást a lányoknál?

Timóca: hogy van ennyi energiád tanulni a gyerekek mellett???
Mikooorrr???

Kitta
kitta
 
 


Csilla,na igen :) összeszedtem magam! Muszáj volt, ha váltani akarok korosztályt :wink:
Hogy bírod a terhességet, Milu mellett??

Nelli,köszi :)

Timi,Livinek is gratula az "ovibíráshoz"

:wink: :) Marcinak, jobbulást a takonykórból. Édes lehet ahogy várja Livit haza :) Hanni is szokta keresni esztit, és ha mondom megyünk érte, már megy fölvenni a csizmát + sapit :) olyan kis majmok!
Vizsgáidhoz, gratula! Nyelvvizsgaaa :shock: 8) Ügyi vagy, biztos sikerül! Milyen nyelvből mész?

Kitta,de jó, hogy kibékültetek :) :) Azért tuti megváltozik, és komolyan gondolja, ha el akar venni feleségül.Tudod a férfiaknak ez nehezebben megy :) :wink: általában, tisztelet a kivételnek!!! :P
Flavin~Flavon, én azt hittem az ua. :oops: akkor bocs, ha nem!Mi Flavin 7-et adtunk anno apunak. Szirup volt, valami extra vitamin bomba.azért nem is tudtam, hogy az más kávéház!


Rakok a csajokról képet :)


Kép
manóci
 
 


Sziasztok! :)

cscsi!

Istenkém, és csak kettes voltam matekból!? :roll: :oops: :lol: :lol: :lol:

Milánhoz képest hogy viseled?



timóca!

Energiabombát neked, kisbetegnek meg gyógyulást! :wink:



kitta!

Érthető, ha most kételyek vannak benned, de megsúgom, hogy ez akkor sem lenne másképp, ha most nem lett volna ez a külön töltött időszak. :wink:
Fel a fejjel, örüljél, hogy kibékültetek és csak akkor mondj "Igen!"-t, ha teljes szívedből úgy gondolod. Nem a papír teszi a kapcsolatot, de ezt te is tudod. :wink:



manóci!

Te is vigyázz magatokra! :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Manóci :)
Nagyon édesek a csajok :lol:

Kitta :)
Éreztem, hogy még nincs lejátszva a dolog kettőtök között. Örülök, hogy kibékültetek! Az is pozitív, hogy megkérte a kezed! De a házasságkötésre én adnék egy kis időt, hogy kiderüljön, tényleg működik-e a dolog. Mert egy kapcsolatot tényleg nem a papír tesz jóvá.

Sajnos Dorka beteg volt, még most sem tökéletes, tegnap meg Brigi kezdett el náthásodni, köhögni, lázasodni.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Manóci, korosztályváltás? :lol: Mire készült? :wink:

Kitta, jaj de jó, gratulok a béküléshez! Esküvőt ne siessétek el szerintem. Nem tudom melyiktek akart lépni a kapcsolatból, de sokszor úgy érzi az egyik fél, hogy ha a másiknak gyűrű van az ujján akkor már biztonságban érezheti magát...

Én ezt a terhességet is jól viselem, szerencsére semmi tünetem. Az orvosom szerint azért jó lenne kímélni magam, nem emelgetni Milánt :shock: nem tudom ezt hogy gondolja. L, te meg tudod oldani, hogy ne kelljen felemelned Levit? Hát, remélem nem lesz belőle baj...
Te hogy vagy? Neked már jó nagy pocid lehet :lol:

Nelli, jobbulást! Van még az Elmo imádat nálatok? Le lettek olcsózva a filmek :wink:

Timi, én elkezdtem írni a szakdolimat, de elég az elején vagyok. Nálunk ez így néz ki: hétvégén az egyik nap lepasszoljuk Milut a nagyihoz, a férjem elküldöm aludni, és leülök a gép elé azzal a szent elhatározással, hogy most pedig 5-6 oldalt meg KELL írni. Márpedig így a legnehezebb, ihlet nélkül, kedv nélkül, muszájból...
Te haladtál már?
Vendég
 


Nelli,köszi :wink: Dorkának gyógypuszik, jobbulást!!!

Csilla,kisebbekre váltok, én eddig nagyobb gyerekekkel foglalkoztam, anno! Most meg a csecsemő-,és kisgyerm. szakgondozónőit tanulom.Bölcsibe szeretnék menni dolgozni :wink:
szakdoli :?
Emelgetés, hát nem tudom az én dokim azt mondta amikor Hannival terhes voltam, hogy nyugodtan emelgethetem Esztit, tisztában van vele, hogy ezt nem lehet ilyenkor NEM megtenni.Semmi baj nem lesz, mert jól be van a baba ágyazódva, biztos helyen van, csak ne tegyek hirtelen mozdulatokat, és ne szumosan :lol: hajolásból kapjam föl a gyereket, hanem finoman!!Úgyhogy szerintem ne izgulj, csak óvatosan, és nem lesz, nem lehet baj :wink:

I,képet ide a pocakról :P Te hogy bírod?

Lányok, nem talizunk egyszer???Ha senki sem beteg??Olyan jó lenne :)
manóci
 
 


Ja, és Csilla, ELMO, mi még mindíg szeretjük, úgyhogy igényt tartunk ám rá :)
manóci
 
 


Csilla :)
Domi sokkal nagyobb volt már, mikor terhes voltam Brigivel, de még sokszor fel kellett őt vennem, még a 9. hónapban is. Óvatosan tedd, de ha nincs semmi bajod neked sem, meg a babának sem, akkor úgy sem tudod megállni :lol:
Mennyibe kerül?
Most Scooby-Doo imádat van. Veszem is fel minden nap :lol:

Brigi lett most beteg, de úgy rendesen :(

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Hű, a tali nagyon jó ötlet! Nekem volna is ötletem a helyet illetően :)

Lányok, küldtem privit!
Vendég
 


Tali jó ötlet :)

Csilla: én is akartam írni, hogy én is emelgettem Livit, mikor Marci volt pocakban, és semmi bajom nem lett - persze azért nem túlzásba vinni :wink:
Szakdolim nem halad, de most a nyelvvizsgára készülök :roll: Egyre jobban félek (még van 2 hét) - úgyhogy most belehúztam, minden nap azzal foglalkozok csomót. Aztán meg lesz még kb. 1 hónapom leadni 90%-osan (aztán még 1 hónap végleg befejezni). Csak meglesz, eddig is mindig sikerült mindent összehozni az utolsó pillanatban. kb. 1 oldalt írtam meg eddig, illetve a formázást, tartalmat, szakirodalmat, stb... megcsináltam. (szóval a nehezét :lol: )

Móni: aranyosak a csajok a fotón :lol: .
Angolból megyek (nem a kedvencem, de azt gondoltam a leghasznosabbnak - más nyelvből jobban vagyok, de a hasznosság miatt választottam ezt, mert hiába beszélek más nyelvet, csak akkor ér valamit, ha az angol is megvan mellette, - úgyhogy most rágyúrtam az angolra, majd nyelvvizsga után is szeretném folytatni, de akkor már nem ilyen rohamtempóban, és ha minden igaz, apával együtt :wink: )

Nelli: nektek is jobbulást!!!

Kép
Kép
timóca
 
 


Mi újság, csajok???Hóhelyzet????? Gondolom ezerrel szánkóztok :) Nálunk nagyon klassz, majd 10 cm-es hó van, de mi csak a szobából nézzük sóvárogva. Ugyanis szombat óta betegek vagyunk. :cry: :cry: vagyis szerencse csak a lányok.Taknyosak+láz.Esztit igyekszem kúrálni, mert pénteken lesz a farsang az oviban, és nagyon szeretne menni :? :) Reméljük be tudom vinni. Mondjuk ő már jobban is van, csak az orra csorog még, de Hannus nagyon kész van. Sokkal érzékenyebb, és nyügösebb is :(

Timi,köszi :) hajrá angol!!!! :wink:

Csilla,köszi a privit, megkaptam. De most akkor liocitáljunk, vagy ez a választék, és ha talizunk tudod hozni??

Talin gondolkodjon mindenki, hogy hol, és mikor??Kb.-ra :wink:
manóci
 
 


Móni, ez az ára,és viszem :)

Egy ötlet a talira: Van Óbudán egy játszóház, 600Ft korlátlan időre. Szerintem ez elégbaráti, kérdés, hogy kinek mennyire megközelíthető...
Jó lenne megkeresni a többi leszakadt anyukát! Ti tudtok róluk valamit?
Vendég
 


Csilla,ok. köszi, akkor majd válogatunk a listából :) Mehetünk játszóba is, nekem mindegy. De ha valakinél az is jó :wink:
Én nem tudok senkiről semmit, csak akik itt írunk. Eltűntek a Szilvik, Dikó, Rita, és még sokan mások :(

Képzeljétek, Eszti mára olyan szarul lett, lázas, és magától fekszik egész nap. Tök nagyot aludt is itt kint.Nem tudom hogy lesz így pénteken farsang :shock: :cry: :cry:
manóci
 
 


Móni: tegnap nekem is haza kellett délben hoznom Livit az oviból, mert hányt, és nem evett semmit, rázta a hideg is, nem is volt kedve játszani az udvaron a hóban :(. De hazajöttünk, ivott egy tejet, aztán szépen lassan jobban lett. Este még fájt a gyomra, de reggel már mondta, hogy jól van. Úgyhogy beszéltem az óvónőkkel, ha jól lesz pénteken, bemegy a farsangra - csak a bulira. Remélem, megúsztuk ennyivel. Gondoltam, hogy biztos valami olyat evett, de mondták az óvónők, hogy más gyerek is ilyen hányós lett mára. Esztinek jobbulást!

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok
Mindenkinek nagyon boldog Nőnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!
Különösen Timócáéknak,anno még nekik írtunk,mikor Brendus megszületett.................de mindenki másnak teljen szépen a napja!!!!!!!!!!!Jó egészséget. Kép Kép Kép

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


cscsi!!!!
leszakadt anyuka vagyok:)))))))))))))))))))))

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok! :)

Vagyok, csak egy picit szüneteltettem az írást. A lényeg rövid: minden rendben van. :D



kitta!

Nálatok mi újság? Csenge kontrollja oké volt?



h. nelli!

Remélem, már rég meggyógyultatok és nem szedtetek össze semmi újat!



cscsi!

Nem tiltottak el vagy óvtak semmitől. Néha kell csak emelnem Manót, de nem vészes. Egyrészt mert általában az ölemben landol, másrészt meg még most is 9600 gramm körül vagyunk. Viszont 80 cm. 8)
Tegnap voltunk doki néninél, aki csak meresztette a szemét, hogy még semmi baja nem volt a gyereknek. (Egy kéthetes időszakot leszámítva, amikor köhögött meg az orra folyt kicsit, de abszolút uralható volt)



manóci!

Pocakos képet nemigen szeretek feltenni, babonából. :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Amúgy teljesen jól viselem, nincs semmi gondom. Az AFP-m kicsit alacsony lett, ezért csináltattunk egy amniocentézist. Szerencsére mindent rendben találtak és tutira kiderült, hogy lány. :D :D

Gondolom, ti is kilábaltatok már a betegségből.



timóca!

Vizsgával mi a helyzet? Ti is jól vagytok már?

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


I,De örülök, hogy minden rendben :) Ok. vettem, akkor kép, majd ha megszültél! De nem mondok le egy pocaklesésről :wink: :lol: Kislány 8) 8) 8) Tök jó! És neveitek vannak már amiből válogattok?
Meggyógyultunk igen mi is, szerencsére!Minden ok. :D

Kitta,engem érdekelne Flavin felnőtt vitamin, hogy mit tudnál esetleg ajánlani! Ha, gondolod írj privibe, és ott folytatjuk, ne itt untassuk a brigádot :wink: Köszi, előre is.

Többiek??Merre? Szervezünk valamikorra egy talit, még a vizsgáink előtt?Ki lenne benne?
manóci
 
 


Liv: köszi, vizsgán túl vagyok, de eredmény csak sokára lesz (1 hónapot kell várni az eredményre :cry: ) De optimista vagyok :lol:
Livinél 1 napot tartott a betegség, másnap már semmi baja nem volt (igazából már aznap délután se). Most a héten Marci volt beteg, hétfőn egész nap csak feküdt, nem evett (nem is szopizott), nagyon bágyadt volt, és hányt (délelőtt lázas is volt). Viszont másnapra ő is jobban lett, már csak taknyos, más baja nincs. Illetve az étvágya még nem az igazi, de már rosszalkodik :wink:

Móni: taliban benne vagyunk :lol:

Gabi: jók a képek:lol: . Brendon micsoda nagyfiú lett . Hogy vagytok? Jó, hogy újra jelentkeztél :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok! :)

manóci!

Nem kell lemondanod a pocaklesésről, bármikor megnézheted - a tiedet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hugi Csilla Lívia lesz. :wink:



timóca!

Ha optimista vagy, akkor már nincs nagy baj. Biztos sikerült. :wink:

Ha Marci már rendetlenkedik, akkora többi tünet nem érdekes, bátran gyógyultnak lehet nyilvánítani. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De most már senki ne nyaljon be semmit, ez a jó idő nem arra való, hogy otthon rostokoljon az ember! :x :)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok,

végre beestem én is.
Tali nagyon jó ötlet, rem. mostmár mi is ott leszünk, nem úgy, mint tavaly... nagyon bántam, h lemaradtunk róla...

I: köszi az érdeklődést, Csengénél mindent rendben találtak.
Ct-t már nem kell szerencsére többet csinálni, a neurológus szerint minden a legnagyobb rendben. Kért egy teljes koponya rtg-t, ott még halványan látszanak a törésvonalak, de szépen gyógyul. Már csak a házidokihoz kell visszajárnunk, hogy szemmel tartsa.

Manóci: ment a privi

Nelli: neked is :lol:

most mennem kell, igyekszem többet jönni

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Timóca.köszi kérdésed,jól vagyunk....vagyis nem is tudom már.Pont ma voltunk dokinál,mert azt gondolják,Brendonnak liszt-érzékenysége lehet...elkezdődött egy vizsgálatsorozat,most rágom a kefét,remélem nem lesz semmi szomorú.

Amúgy a válság hatásaitól eltekintve jól vagyunk,mivel ez minket sajnos nagyon súlyosan érint,annak idején hatalmas havi törlesztőt vállaltunk(160e),amit jócskán felemeltek.(280e),és nem tudjuk fizetni.

Már nem érdekel,lesz,ami lesz,csak a gyerekeknek ne legyen bajuk,a többi pótolható.

Szomorúan vettem észre,hogy már senki nem emlékszik ránk rajtad kívül........
azért puszi mindenkinek.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gabi: megy a drukk, hogy ne legyen liszt-érzékenység-és egyéb más betegség sem Brendonnál!!!
Ami pedig a válságból adódó problémátokat illeti....remélem, sikerül vmi megoldást találnotok. Bízzunk abban, h minden hamarosan jobbra fordul!!!

Kitta
kitta
 
 


Gabi, én is emlékszem! :lol:
Te jó ég, így felemelték a törlesztőt :shock: köpni-nyelni nem tudok! Nekem az autóm devizás, de 15 helyett 17-18 -at fizetek, ez szinte semmi.

Timi, befejeztem a szakdogám :)))))))))) Te hogy állasz?

L: Csilla??? :lol: :lol: :lol: jah, szerintem szép név!
Vendég
 


Sziasztok! :)

kitta!

Nagy gratula és öröm, hogy minden rendben van Csengénél és gyakorlatilag nyoma sem maradt a balesetnek! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D



cscsi!

Éljen a szakdoga kivégzése! :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy tetszik a név. :lol: :lol: :lol: :lol: Ti mit választottatok?

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Gabi: nem semmi, a törlesztőrészlet emelkedés :roll:

Csilla: szakdoga: irigy-irigy :oops: . Én épp itt szenvedek vele, még csak pár oldal van meg, és keddig le kell adnom :evil: . Ráadásul holnap-holnapután 2 napos személyiségfejlesztés lesz, ami kötelező (gyak.jegyet kapunk rá) Azért remélem, hétvégén sikerül összedobni. Keddig kell leadni a konzulensnek, és akkor még van 1 hónap a javításokra.

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok.
Hát,igen,ennyire megemelkedett,de már nem idegeskedek,lesz ami lesz,persze igyekszünk megoldani,de nem megyek rá,tuti.

Szakdoga?Hogy van nektek ilyenre energiátok,időtök,kedvetek?Valamit nagyon jól csináltok:)))

Nagyon nem kell sokat visszaolvasni:))))mi ez a lazaság? :D


Puszi mindenkinek,aki teheti,menjen a szabadba:)

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Nagy a csend :roll: én is be-be nézek néha de sehol senki!
Kismamik, hogy vagytok?? Tessék néha beszámolni, vizsgálatok, mozgások, 4D Uh- képek stb. stb. :)

Csilla,ügyes vagy, hogy már kész vagy a szakdoliddal! Nekem ez jövőre lesz, addig még van egy pár vizsgám :P

Timi,drukk, drukk a gyakorlati jegyért, és hogy be tudd fejezni rendesen a hétvégén a szakdolit :wink:
Már én is elkezdtem a beadandókat, hogy "csak" tanulnom kelljen már majd a vizsgákra. Amit tudok kipipáljak.

Gabi,mekkora már Brendon is, nem semmi :) Hát ez a hitel dolog elég rosszul érintheti aki belekerült, nekünk is van hitel, de szerencse nem valuta alapu volt. De azért mondjuk nektek az eredeti bevállalt se semmi összeg, hát még így :shock:


Képzeljétek, Hannus olyan ügyes, tök büszke vagyok rá. Játszottunk valamelyik nap a pötyi kirakóval, és az hagyján, hogy 10' alatt simán beletalálva a lyukakba kirakta, de kiválogatta a színeket :) csak a kékeket szedte ki a dobozból, és azokat rakta ki :wink: Ez tök jót jelent, hogy már most látja a különbséget, és logikus gondolkodással játszik :) Azóta meg építőkockával is ugyanezt csinálta, és akkor meg a pirosakat építette csak, és mondta is, hogy piros :wink:
Eszti ennyi idősen ezt így még nem csinálta. És egyre többet beszél, már árulkodik is, ha Esztivel valamin vita van, vagy elvesz tőle valamit, jön és mondja gesztikulálva, hogy mi történt :) Be nem áll a szája olyan cuki.Ha beveri magát valahova azt is mondja már, hogy fáj, és puszi, kér rá puszit.
Mikor megyünk sétálni öltözik egyedül. veszi fel a csizmáját, pulcsiba belebújik, és a sapit is fel tudja venni. Őrület, a második valóban sokkal előrébb van :) Nálunk legalábbis :wink:

Na, mentem holnap suli. Használjátok ki a 16C-ot, vasárnap már esni fog :?
manóci
 
 


sziasztok

Nekem is 2.gyermekem Brendon és sokkal fejlettebb,mint Patrik ilyenkor.Ő sem volt semmi,mindig ámultak,miket tud,de Brendusnak könnyebb a dolga,van kitől lássa a dolgokat.
Például már egyedül mászik a csúszdára és egyedül is csúszik,magabiztosan.Imád görkorcsolyázni,megy,mint a szél,pedig azt hittem pihen még egy évet a korcsolya,azért megvettem.Aki iwiwen bejelölt,az láthatja a képeket:)
Igaz beszédben nem jobb,most talán 2 hete kezdett el magyarázni,eddig jelbeszédet tartott. :lol:
Viszont sokkal szófogadóbb.Ez miért van,nem tudom,többsége ilyen a másodikaknak.Annyian mondták,nekem rosszul is esett,pedig tényleg igaz.
A színeeket még nem próbáltam,na,majd ma....

pussz mindenkinek.

:) :) :) :) :D :D

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Timi, hogy állsz a dogáddal? Összedobtad már? Mindig csodáltam azokat, akik nem görcsölik túl a kérdést, én másfél hónap alatt írtam meg.

L, nincs még konkrét nevünk. Van pár ötletünk, de folyamatosan változik... Milán is az utolsó pillanatban lett meg :)

Gabi, az jó, ha a másodikkal tényleg könnyebb lesz :) Milu mellett nem bírnék még egy ilyen aktív egyeddel :lol:
Egyébként ő is rohamosan fejlődik. Pár hete egyedül alszik el este, eddig ott ültem mellette, de ő jelzett, hogy nyugodtan kimehetek :) Szól ha bekakilt és megy a pelenkázóhoz tiszta pelusért. Kirakót, formabedobót ő is pillanatok alatt megcsinálja.
Viszont még midig nem beszél, de ettől függetlenül remekül megérteti magát.
Vendég
 


Sziasztok! :)

timóca!

Hajrá, menni fog! Ha már eddig eljutottál, akkor csak nem most fog ki rajtad egy nyamvadt szakdoga!? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



manóci!

Értettem, jelentést teszek! :oops: :oops: :oops:
Velünk minden rendben van, ma kezdtem a 26. hetet. Vizsgálatok 3 hetenként vannak, általában délután, este felé kezd el mocorogni. Próbálom megbarátkoztatni vele Manót, hogy tudja, mire számíthat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 4D-n csak egyszer voltunk, de teljesen befelé fordult, úgyhogy semmi mást nem láttunk belőle, csak a gerincét, meg a bordáit. Azon kívűl, hogy megállapíthattuk, hogy azokkal minden rendben van, nem sok élménnyel lettünk gazdagabbak... :( :( :( :( :(

Hannushoz nagy-nagy gratula, hogy ilyen ügyes! :D :D :D :D



cscsi!

Nálatok ki érkezik, hugit vagy öcsit kap Milán?



A hétvégén emeletes ágyat vettünk. Jelenleg még nem ez fog üzemelni, de majd ez lesz a gyerekEK ( :D :D :D :D )nek. Hosszú a sztori, a lényeg, hogy így viszont sajnos el kell adnunk nagyon kényelmes, kedvenc kanapénkat. :( :( :( Ha esetleg tudtok valakit, akit érdekel, akkor:

3 éves megkímélt, újszerű állapotban lévő IKEA-s, 3 személyes, bézs színű Ekeskog kanapé eladó 70.000.-Ft.-ért.
Elvihető: Budapest, II. kerületből.
Telefon: 06-30/968-8260

Kép

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok! :)

Nem tévesztettem el a "házszámot", csak elég fontos lenne, így azt gondoltam, hátha... :roll: :roll: :roll:

Pécs, Uránvárosban 4 emeletes, felújított, hőszigetelt panelházban III. emeleti (lift nincs) 40 nm2-es, távfűtéses, hideg-, melegvíz mérőórával felszerelt lakás azonnali beköltözéssel, per- és tehermentesen eladó. Irányár: 6.500.000.-Ft. Érdeklődni lehet: 06-20/55-65-491

Kép

Remélem, jól vagytok és kellemes húsvéti ünnepet mindenkinek! :wink:
l
Eger
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hahó, lányok, hol vagytok? Jön a szép idő, mindenki a szabadban?

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi, nagyon Boldog Névnapot!!! :) :)

Én néha benézek, de látom sehol senki :( :(

Mi sokat a szabadban, és tanulok is már ezerrel. Már 4 beadandót beadtam, és egyvizsgán túl is vagyok! Most szombaton folyt. És még 2 hétig sulim is lesz! Úgyhogy nekem igazolt a hiányzásom :wink: :P

Többiek,merre???

Te hogy állsz a dolgokkal?? Nyelvvizsga, suli szakdoli stb.?

Gyerkők hogy vannak?

Mi szerencse megvagyunk, semmi gond. Kisebb taknyolások néha vannak, de amúgy minden ok.
Hannus kicsit székrekedéses, voltunk Uh-n nincs -e elzáródás, de szerencse semmi gond. Úgyhogy mi már bilizünk ezerrel, mert oda kakál :wink: valószínű nem bírja már a pelusba. Hát legalább hamarabb szobatiszta lesz!
Nem semmi mindenben sokkal előrébb tart mint Eszti.

Na, megyek is későre jár már nagyon :)
manóci
 
 


Móni, Neked is boldog névnapot :lol:


Holnap adom le a bekötött szakdogám :lol: Az én beadandóim készen, 4 vizsgám van (holnap, vasárnap, jövő szombaton, és a negyedikből még nincs időpont) - és ha minden jól megy, akkor végzek is :lol: (illetve az államvizsga lesz június végén) A nyelvvizsgán is túl vagyok szerencsére :lol:

Gyerekek is jól, Livike már teljesen beszokott az oviba. Hétfőn voltunk (mindkét gyerekkel) a kullancs elleni oltáson. Livike olyan ügyi volt - megbeszéltem vele, hogy én is szeretek oltást kapni, mert megmutathatom, hogy milyen bátor vagyok. Úgyhogy ő is megmutatta, milyen ügyes bátor hős, és nem sírt :lol: (kapott is ajándékot) Marci ugyan sírt, de nem az oltás miatt, hanem mert álmos volt, és nem tetszett neki, hogy letettem - gondolta, elalszik az ölemben. Úgyhogy ő is csak azért sírt (szerintem észre se vette, hogy megszúrták).

Hannus nagyon ügyi :lol: Marci egyelőre csak kakilás után szól, hogy kaki, pete (az a pelenka - utalva, hogy cseréljünk pelust) Igaz, múltkor nem engedte, hogy pelenkát adjak rá (mikor meleg volt), és akkor egyfolytában a bilit hurcolta, időnként ráült, de semmit nem csinált, csak mondta, hogy pipi. Illetve később egy nagyon picit belekakilt, azt mutogatta, hogy "né" (de mire elkezdtem dícsérni telefonon apának - és mostam el a bilit, egy jó nagyot odapakolt a szőnyegre a szobában :lol: ) - úgyhogy a bili témát egy kicsit még hanyagolom :wink: De szerintem nyáron már ő is rá fog szokni a bilire - magától (remélem).

Többiek merre? Csilla, hogy állsz sulival?

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi, Köszi :wink:

Na, akkor Marcipán is ügyeskedik, főleg hogy fiú. Azt mondják a fiúk később csinálnak mindent. Ő ezek szerint nem. :wink:

Nagyon ügyes vagy suli terén, és tök jó , hogy csak 4 vizsgád van. Nekem ebben a félévben is jó sok + a gyakorlatok. Jó lesz, hogy már végzel. Én még majd 1 évíg nyűvöm a sulit, és picit másabb lesz jövőre, mert szeptembertől már dolgozom, Hannus bölcsizik. Úgyhogy új életformát kell majd megszoknunk :)
Tök jó Livinek az ovi :wink:

Te maradsz még otthon 3 éves koráig Marcival? Vagy te is mész dolgozóba? Mint friss diplomás? :P


Mai vizsga hogy ment?

Na, késő van Kép
manóci
 
 


Hahó, merre lányok? (vonalzóim most nincsenek, mert Marcié lejárt, újat kellett csinálni, viszont annak hosszabb a kódja, és nem fért ki :cry: - majd kitalálok valamit...)

Igazából csak dicsekedni szerettem volna: diplomás közgazdász lettem :lol: Csilla, Te már végeztél?

Kismamák, hogy bírjátok? Mennyi van még?
timóca
 
 


Minden manónak akinek már volt: Boldog Szülinapot így utólag is!!!!


Én is elmaradoztam, de látom sehol senki :( Mi van csajok, kihal a topik???? :roll:


Nekem is vége a vizsgaidőszaknak, de még meg kell írnom egy HP. naplót amit jövő hétre kell beadnom, és még 1 db. osztályzatom nem tudom. /remélem sikerült/ amúgy kész vagyok :)

Timi, nagyon nagy gratula, ügyes vagy Kép
És szeptembertől mész is az új siplomával állást keresni? Vagy te maradsz még Marcival otthon?

Csilla, te hogy állsz??

Szülinapok hogy teltek, tegyetek majd képeket, ha lehet.
Mi tegnap ünnepeltük Hannust, és 30.-án lesz Esztié :) Úgyhogy van program.Meg a júli 4.-i hétvégén jön a család, és mindkét lánynak közösbe is lesz egy BIG szülinap tartva :lol:
manóci
 
 


Móni: Marci elvileg csak jövő szeptembertől kezdi az ovit :evil: . Azért lehet, hogy már szeptembertől elkezdek munkát keresni, aztán majd csak lesz valami...

Egyébként Csillának is sikerült az államvizsgája :lol:

Egy szülinapos kép:
Kép
Sajnos elég rossz idő volt, így nem tudtunk kint lenni :cry:

Móni, Te is teszel fel képeket?

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok! :)

Mindenkinek, aki levizsgázott és sikeresen vette a cifrábbnál cifrább akadályokat gratulálok!!! :wink: 8)
Jópár szülinap is megejtődött időközben. Remélem, hogy mindenkinek jól telt és sem ők, sem a közelgő szülinaposok és a hozzájuk tartozók nem betegek! Utólag/előre is gratula az évfordulókhoz. :wink:

Részemről jól vagyunk. 8) :D :D :D 6.-ára vagyok kiírva, majd meglátjuk mi lesz belőle. Semmilyen problémám nincs, így abból indulok ki, hogy a szülés meg sem fog kottyanni... :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Manóról csak ódákat tudnék zengeni, úgyhogy ezt most kihagyom. :oops: :oops: 8) 8) :lol: :lol: Annyit azért elárulok, hogy imádja puszilgatni a pocakomat és gyönyörűen mondja, hogy: Hugi baba. Kíváncsi vagyok, később is ilyen lelkes lesz-e...? :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Legyetek jók, vigyázzatok magatokra! Szülés után jelentkezem. :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok! :)

Megígértem, hogy szülés után jelentkezem. Nos, megtörtént: 2009, június 30.-án 16:00 órakor megszületett Dányi Csilla Lívia. :D :D :D :D :D :D Császár metszés volt, 51 cm-es és 2920 gr-os hosszal illetve súllyal.
Jól szopizik, tejem is van elég. Jó baba, semmilyen gondunk nincs vele. Manó imádja, puszilgatja, simogatja. Már a kezébe is fogta. :D (Egyedül azt veszi kissé zokon, ha az apjánál van :) :) )
Mindenkinek, aki még babát vállal ilyen jó babát kívánok! :wink:

És egy kis illusztráció 8) :

Kép

Kép
l
Eger
 
 


Liviiiiii, ez naon cukee baba :D :D Nagyon nagy gratula!!!!
Sok, sok egsézséget, tejecskét és nagy szeretetet kívánok nektek!!! :D :wink:

És még valami nem utolsó sorban: az én Esztim is június 30.-án született 17:21-kor, csak ő 2004.-ben :P :P

Puszi, majd még jelentkezz, hogy vagytok mizu!!
manóci
 
 


Livi, sok boldogságot!

Nagyon édes a pici :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


l, gratulálok én is a gyönyörű babához!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: