Új privát üzeneted érkezett!

nst eredménye 4 centire nyitva vagyok...

Hazajöttünk mivel nincsenek fájások ill. csak kicsi mensi szerű a nyákdugó megy el.. egy ideig mászkáltunk az Ikeában, Árkádban hátha... végül úgy döntöttünk hazajövünk... remélem jó döntés volt... de egyszerűen nemtudtam mit csináljak.. a szülésznő azt mondta ne menjek messze még az Ikea belefér de ha fájdogálk siessünk vissza mivel második baba... hát én egyenlőre ezt nem nevezném fájásnak, így itthon vagyunk apa izgul, hogy visszaérünk-e. Lehet jobb döntés lett volna ott maradni... a szülésznő burokrepesztést fontolgatott de ahhoz annyira nem fűlik a fogam... megvettük még ami kell muskotályzsálya lefőzöm a málnalevél teát... és várunk... csak nehogy kivárjam a babadömpinget, délelőtt még nem volt vészes a helyzet...
de olyan nehéz okosnak lenni...


de szerintem ma még megyünk vissza...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Hajrá! :!: :!: :!:
Várjuk a híreket!

Catherine
Vendég
 


Mamacka: nagyon drukkolunk! Várunk vissza! Puszi

Kép
németh
 
 

 
 

mamcka - ez is egy hatalmas különbség a magyar és az itteni egészségügy között; nálunk már Andor megszületett volna, olyan, hogy hazaengedjenek :shock: . Mindenképpen szorítok, hogy m inden rendben legyen (miért ne lenne). HAJRÁ
szép estét

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Mamacka!

Andor? :?: :?: :?:
Megszületett már? Részletek?

Catherine
Vendég
 


Sziasztok!

"Isten kegyelméből, nagy boldogságunkra!
Megszületett Lipovszky Andor! 2008.05.03 01h 18 3410g 57 centi"

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamacka!

Gratulálunk!
Minden olyat kívánunk, amit Te is ilyen helyezetben!

Kép

Catherine
Vendég
 


Sziasztok!

Andor ma hajnalban megérkezett!

A szülésem olyan volt mint egy álom! Szinte el sem hittem.
Andor vízben született, gyönyörűszép élmény volt az egész vajúdás. Minden álmom teljesült... olyan egy hitetlen majom vagyok! :)

Andor teljesen máshogy néz ki mint Áron. Egy cseppet sem hasonlítanak mintha nem is testvérek lennének!
Áronom tök kopasz volt, Andornak nagy haja van... hát nálunk bejött a népi jóslás a gyomorégéssel kapcsolatban.

Részletesen majd később addig is képek!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jaj Mamacka! Nagyon gratulálok! Kívánok nektek nagyon sok boldogságot és egészséget. Jaj a könnyeimtől nem is látok... Az a kép, amikor Áron fogja a kis Andort, annyira megható!
Sok puszi nektek!

Kép
németh
 
 


Mamacka!

Gyönyörű(ek)!

Nagyon jók a képek! annyira édes Áron ahogy öleli Andort!

Örülök, hogy olyan szülésben volt részed amilyet szerettél volna!

Catherine
Vendég
 


MARCSI fogadd, hatalmas gratulációnkat !!!!!!!!
a könnyeim nekem is folynak. Szupi, hogy minden úgy sikerült, ahogy megálmodtad. SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET !!!!!!!!!
Andor gyönyörű, Áronnal meg leírhatatlanok és mindketten 3-án születtek :)

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!
Majd írok szüléstörténetet is!


Minden édasányát Isten éltessen így utólag is!

Anyáknapi képek!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


csodásak vagytok ! én is elfogadnák még ilyen gyönyörű, illatos csöppséget :wink:

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Mamacka: azt hiszem ettől szebb anyáknapját álmodni sem lehet! Nagyon szépek vagytok!

Andi: :wink:

Kép
németh
 
 


Lányok van egy iwiw-es meghívóm, ha valakit érdekel.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Csak annyit tudok írni, hogy gyönyörűek! :!: :!: :!: :!: :!:
Úgy szeretném, ha már Beni is így ölelhetné a kistesóját!

Neked volt a legszebb anyák napjád!

Várom a történetet is!

Kinga!

Nekem nem kell meghívó, de köszi!

Andi!

Egy negyedik baba!? Mondjuk egy kislány?
Vendég
 


Mamacka!

Gratulalok a jovevenyhez, gyonyoruek vagytok! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Szia Móni!

Újra felbukkantál köztünk? :)
Merre jártok mostanában?
Mi van veletek?
Látom, már jön a kistesó is! Gratulálok! :D

Zsoltinak utólag is boldog születésnapot!
Vendég
 


Kinga!

Hogy álltok az építkezéssel? Van már telek? Tervek?
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap hazajöhettünk... most épp alszik mindkettő... ki tudja meddig :) Áront másfél óra hosszat altattam... elhatároztam, hogy valami szigorúbb napirendet be kell vezetni a nyugalma érdekében.... vettem a kórházban egy nagyon jó könyvet! Egy dada írta, Szuperdada a címe, szerintem nagyon sok hasznos tanács van benne.



Képzeljétek az utolsó nap betettek mellém egy 15 éve kismamát... a nagymama 33!!!! tehát mi már bőven mind nagymama korúak vagyunk :) :) :) :) :) :) :)

Áronom is rákapott a cickókra... aminek amúgy nagyon érzem áldásos hatását, hogy végig szoptattam... semmi seb, fájdalom... sokkal jobban viselik a cickók a dolgot, engem csak az zavar, hogy nagyobbak lettek mint a fejem :) :) :) :) :)

Köszönjük a jókívánságokat!

Szüléstörténetem:

2008 május 2-án reggel bementem ctg-re ami semmi fájást nem mutatott, közben símogattam a hasamat és mondtam a kis bentlakónak, hogy holnap meg kellene születnie mert kétnaponta nemtudunk majd bejönni és különben is már nagyon szeretném látni.Utána megvizsgált a szülésznő és közölte, hogy ez bizony 4 centi ha burkot repesztene pikk-pakk meglenne. Nem akartam a burokrepesztést és még el akartam menni az Ikeába is... de azzal, hogy megvizsgált elkezdtem már érezni a hasamat és a nyákdugó is folyamatosan távozott... elmentünk ikeázni, de mondta a szülésznő ha bármi van görcsölök, fájok elmegy a víz uzsgyi vissza mert második gyereknél innen már nagyon gyors lehet. Lejártuk a lábunkat jól bekajáltunk nehogy éhenhaljunk szülés alatt :lol: :lol: :lol: , elmentünk az Árkádba is... férjem egyre idegesebb lett, vettünk muskotályzsályát, málnalevélteát, majd hazamentünk vártunk és figyeltünk... lefőztem jó adag teát iszogattam, pakoltam még a szülőszobára is. Este észrevettem valami enyhe furcsa nyomást a hasamba amit elkezdtem mérni és kiderült, hogy 5 percenként érzem. Közben hasmenésem is volt. Férjem is elkezdett türelmetlenkedni, sógornőm hívogatni, hogy menjünk már be de én tök nyugodt voltam... azért rászántam magam, gondolván ha ott várok nagyobb esélyem lesz az alternatív szobára is. Lezuhanyoztam majd elkezdtünk készülődni. Felhívtuk Annát, hogy akkor mennénk... szegény akkor ért haza és próbálta valahogy a migrénes fejfájását csillapítani... mondta mérjem még egy kicsit ha változatlan menjünk be... változatlan volt így bementünk (közben sógornőm tesója is hívott, hogy ne vicceljek siessek már, meg nehogy beüljek ám a kádba :) :) :) stb stb... mindenki pánikolt rajtam kívül...)
Elindultunk... vagyis csak szerettünk volna... Ádám izgalmában nem vette észre, hogy egy fa kicsit közel van a kocsihoz így sikerült az autó komplett elejét letépni... illetve csak félig a másik felét férjem próbálta lecincálni, hogy valahogy elindulhassunk jól el is vágta a kezét... bedobtuk hátra és elvergődtünk a kórházig... ctg-re tettek, 11 óra körül Anna megint megvizsgált majd burkot repesztett (tartottam tőle de nem volt semmi különös és legalább beindultak a fájások). Legnagyobb örömömre szabad volt az alternatív szoba. befészkeltem magam a vágyva vágyott kádba. Fájásoknál zuhanyoztam a hasamat, sokkal kevésbé fájt így, erős menstruációs görcseim is fájtak ennyire. Nagyon gyorsan telt az idő sokat nevettünk Ádámmal, égtek a mécsesek.... háromnegyed egy körül beért a dokim, megvizsgált, addigra 8 centi voltam, de a méhszájam felemásan alakult... a fele már elsimult a másik fele még tartotta magát. Kérdeztem a dokit, hogy még mennyi lehet hátra, azt mondta jó esetben egy óra múlva meglesz, ekkor már hajnali egy volt. Anna javaslatára négykézláb próbálkoztam pár fájással, hogy így a fejecske a másik oldalt nyomva segít a méhszáj elsimulatlan felének is a munkában. a Dokim elindult egy emelettel lejjebb... hirtelen a fájások nagyon besűrűsödtek szinte összefüggő fájásaim lettek majd elkezdtem érezni a székelési ingert, de nem tudtam eldönteni, hogy ez már valóban tolófájás vagy a wc-t kellene meglátogatni :) Szóltunk Annának megvizsgált és mondta, hogy próbáljak nyomni... Andor fejecskéje fel is bukkant a kijáratnál! Jót mosolyogtunk, hogy milyen hajasbaba, ezek szerint nálunk bejöttek a népi babonák miszerint hajasbaba gyomorégést okoz. Áronom tök kopasz volt és nem volt ilyen panaszom. Gyorsan szaladtak a doki után, hogy jöjjön mert kinn a baba feje... mikor vissza ért csak pislogott, hogy ez komoly? :) :) :) :) Ezután az volt a nehéz, hogy nem szabadott nyomnom a gátvédelem miatt, a fájások maguktól nyomták ki a kis fejét, egyet még nyomtam és kicsusszant a kis teste is egy óra 19 perc volt ekkor... (jól sejtettem, a zsinór a nyakára volt tekeredve) fantasztikus érzés volt, a hasamra tették, nem sírt csak nézelődött, pár perc után elkezdett nyöszörögni mert fázott akkor meleg vizet zuhanyoztunk rá ettől megnyugodott. Egy idő után Ádám elvágta a köldökzsinórt, én megszültem a lepényt, lezuhanyoztam, majd kikászálódtam egy vizsgálatra. Minden rendben sehol sem repedtem csak egy kis horzsolásom volt. Sokkal könnyebb volt a mozgás is így, pedig legutóbb is csak belső varrataim voltak. Andort lefürdették, megmérték. 3410 gramm és 57 centi volt. Lefeküdtünk az ágyra férjestül szopizni, összebújni, puszilgatni, szeretgetni egymást így töltöttünk vagy másfél békés órát. Kedves kicsi férjem rengeteg szeretettel halmozott el minket. Ezután elvitték engem meg letoltak az osztályra. Nem volt vészes az a pár nap, jó szobatársakat kaptam, csendes babákkal. Csak az utolsó nap tettek be mellém egy 15 éves kismamát 33 éves nagymamával! :) :) :) Kicsit besárgultunk, de azért hazaengedtek minket időben.

Gyönyörűszép élmény volt ez a szülésem is, pedig már az előzővel is nagyon megvoltam elégedve. Két óra kell is, hogy az ember fel tudjon készülni. Hálás vagyok a jó Istennek, hogy megadta ezt az élményt, hogy ilyen drága gyermekeket adott ilyen társat... annyit imádkoztunk, hogy minden rendben legyen, mégis állandóan csak aggódtam meg hitetlenkedtem... olyan egy hitetlen majom vagyok... :( és hálás vagyok az én drága férjemnek, hogy mellettem volt és szeret.

Andor teljesen más baba mint Áron hosszú újjai vannak, hosszú haja, duda orra... elsőre egyáltalán nem hasonlítottak, most már azért látok hasonlóságot. Áron nagyon szereti állandóan puszilgatja szeretgeti.

Lipovszky család
Marcsi, Ádám, Áron, Andor

2008 május 7

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Csodaszép! :D
Most csak ennyit tudok reagálni, mert Beni itt garázdálkodik. Le kell vinnem.
Pihenj sokat, ha tudsz!
Vendég
 


Sziasztok!

Ide már senki sem ír? :?: :?: :?: :?:

Kinga!

Egy jó hír a hétvégére, ha még aktuális:

"Pünkösd a régmúltban gyökerező, mágikus célzatú, nászt, termékenységet, tavaszt köszöntő ünnep. Egyesek szerint visszavezethető a római Floráliákra időpontja, és a régi ünnephez hasonló termékenységet ünneplő jellege miatt."

Remélem Neked is bejön! :) :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Chaterine!

Igen, mindigis olvastam ezt az oldalt, de miutan annyira lelassult, mar nem is irtam :oops: de jo, h ujra eledoben a topic!

Igen, varjuk Zsolti tesojat, meg nem tudjuk a nemet, az Uh-s doki fiura tippelt, de o is kihangsulyozta, h ne higgyuk meg el! :? persze mi nagyon szeretnenk kislanyt, egyelore nem elem bele magam semmibe, de nem konnyu :roll:

Latom ti is tesot szeretnetek, drukk hozza
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nekunk 8 honap kellett, mar ott tartottunk, h bejelentkezunk vizsgalatokra, amikor meglepett bennunket picur :)

Most Angliaban vagyunk, ugyanaz van, mint annak idejen, csak most mi is utazunk a ferjemmel :) neha kisse faraszto, de masreszt sok elonye is van. szulni azert otthon fogok, majd tan csak januarban jovunk vissz, remelhetoleg negyesben 8) Most meg juni kozepeig vagyunk itt, de meg addigis utazgatunk , kedden pl Franciaorszagba megyunk :P
Latom beni nagyon megnott es bekoltoztetek az uj lakasba! gratula!

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Bangham
Munka miatt vándoroltok ennyit? Milyen, nem rosz ez az örökös változás, utazás?
Férjem is azzal riogat, hogy külföldre kellene menni de én annyira tartok tőle... nagyon szeretjük a hazánkat de kétségbeejtően nehéz megélni... :cry: :cry: :cry:

Gratulálok a picúrhoz!
Én annyira szeretek pocakos lenni és milyen hamar elrepül az a pár hónap :roll:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Igen, munka miatt :? A ferjem olyasmivel foglalkozik, amire nem igazan van szukseg egy erdelyi kisvarosban, illetve nincs meg annyira ertekelve :roll: Ugyanakkor mi is olyan beallitottsaguak vagyunk, h sokkal inkabb el tudnank kepzelni az eletet, gyereknevelest otthon, kozep-kelet europai gyokereink huznak vissza. igy allandoan utazgatunk, es marad az ideiglenesseg. :roll: Eleg nehez es nem is fog sokaig mukodni, egyelore addig huzzuk, amig en gyereknevelesin vagyok, illetve a gyerekeknek nem kell suliba menni. Nekem otthon van eleg jo allasom es nehez lenne itt jo allast talalni a kepesitesemmel. egyelore nem vagyok ra felkeszulve, h otthagyjam :?
masreszt ugy erzem, h nagyon szerencses vagyok es probalom kihasznalni a helyzetet. nem mindenkinek adatik meg ez a tapasztalat, h ne csak utazzon, hanem eljen is mashol, megismerjen mas vilagokat. En is attol rettegtem, h Zsoltinak nem tesz majd jot, de nagyon jol erzi magat mindenhol, kiegyensulyozott, tarsasagi ember, nyelvet is tanul (magyarul mar majdnem perfekt) es nagyon rugalmas. Eddig legalabbis csak pozitiv hatassal volt ra a sok joves-menes :)

Kicsit sok lettem, de megertem az aggodalmaidat :roll: Szerintem barhol jo, ha amugy a csaladban egyensuly van, es ez vonatkozik a gyerekekre is. Ahogy teged ismerlek (olvastalak en am mas topicokban is :P ), feltalalod magad barhol! Persze most ilyen kicsivel ijeszto lehet az otlet! Mar megvan, h merre mennetek?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

Móni!

Jó, hogy újra visszatalálál!
Én irígylem egy kicsit az életeteket! Amíg a gyerekek kicsik, biztosan jó nekik, ha megismerhetnek más kultúrákat, amíg a család melletük van. Én is szívessen kimennék valahova egy-két évre, csak Apának a munkája olyan, ami ide köti.

Milyen volt Franciaország? Hol és mennyi ideig voltatok? Én nagyon szeretem. Úgy mennék megint egy kis időre!

Zsolti már beszél? :?: :D :shock:
Beni még mindig csak egy-két szót mond. :?

Mamacka!

Neked olyan munkád van, amit bárhol végezhetsz, és ezzel nagy a szerencséd! Szerintem, ha férjed valahol külföldön tudna állást találni, amivel jól keresne, és szeretné, akkor érdemes lenne kipróbálnotok. Egy-két év akár hosszabb nyaralásnak is felfogható, és anyagilag is összeszedhetnétek magatokat. Nem kell külföldönön maradni. Vissza lehet jönni bármikor.
Én legalábbis nem tudnék egy-két évnél több időt külföldön elképzelni. Azt szeretném, ha a gyerekeim magyar iskolába járnának.

Egyébként hogy vagytok? Andor alszik és szopizik eleget? Áron még mindig úgy szereti, mint a képeken látszik? Te tudsz pihenni?

Én is imádtam pocakos lenni. Ezért szeretnék legalább 3 gyereket. Csak jönne már! Lassan kifutok az időből, ha sokat várat magára.
Vendég
 


helló !
Mamacka - gyönyörű élményben volt részed, babucinak sok finom tejecskét!
Móni - gratulálok a kis jövevényhez!
Catherine - miért futnál ki az időből????????? Fő a nyugalom, persze szorítok, hogy minél előbb összejöjjön.
A negyedik baba témához - a szívem szeretné, az eszem tudja, hogy nem valószínű és apucink is hasonlóan vélekedik. Pocakosnak lenni én is imádtam, nagyon. Maradunk királyi családként :wink: , három királyfival :wink: :)

Szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Andi!

Azért három fiú sokkal több, mint ami egyeseknek megadatik! Igazán örülhetsz nekik! És lehet, hogy ha annyira akar jönni a negyedik, majd "becsúszik" magától. :D

Azért érzem úgy, hogy ha sokat kell várni kifutok az időből, mert már elmúltam 31. Ha most összejön a baba, akkor is túl leszek bőven a 32. szülinapomon amikor megszületik. És a harmadikra szintén szeretnék 2-3 évet várni, tehát akkor az már 35... Később nem szívesen szülnék, mert ugye fel is kell nevelni őket, unokákat kényeztetni... (Így a negyedik már nem nagyon fér bele...)
Vendég
 


catherine - bálintot 34 évesen szültem :wink: a többi kiszámítható. úgy gondolom, hogy 2-3 év nem tragédia, de mindenképpen szorítok, hogy minél előbb örömhírt közölj velünk.

nagyon kevés időt töltünk a lakásban, szinte egész nap az udvaron vagyunk, ezért nem jut idő a szgépre. még egy indok a laptop vásárlásra :wink: :D :D :D :D :D

mamacka - hogy vagytok?
móni - mennék én is kicsit "csavargó" életet élni - ebből az attila iskolája miatt kimaradunk, azt hiszem.

szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Sziasztok!

Andi!
Akkor kb. hasonló cipőben járunk... :)
Délelőtt mi is mindig kint vagyunk (de nekünk van laptop :D ), ilyenkor pedig próbálom elaltatni. Pontosabban ilyenkor aludni szokott. Ma esze ágában sincs. Kettő óra körül tettem le. Több mint egy órát bent voltam vele, és aludtam is egy jót. :) Ő bezzeg... :shock: Most már több mint egy órája csak azt hallom, hogy dumál az ágyában. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. :roll:

Kinga? Mamacka? Móni?
Vendég
 


Ha senki nem ír, majd én töltöm az oldalakat!

Tegnap Benit ismét kettőtől-ötig (mint a kívánságműsor :D ) próbáltam elaltatni, mire sikerült. Közben ki is jöttem tőle egy órácskára, és amikor visszamegyek mit látok? Anyaszült meztelenül ül a kiságyban és teli szájjal vigyorog. :D Még a pelenkát is levette magáról! :shock:
Az volt a szerencséje, hogy nagyon édesen nézett ki és nem pisilt és kakilt az ágyba. :roll:

Ti hogy vagytok?
Vendég
 


Azt még nem is mondtam, hogy hétfőn kirándulni voltunk Szilvásváradon, a Szalajka völgyben.
Képek:

Kép A pisztrángos tó
Kép Pár perccel később a Fátyol-vízesés

Még soha nem aludt el így... :)
Vendég
 


Háát nem tudom... de én amúgy is kicsit aggódós vagyok... de közben meg vonz is a dolog... no majd meglátjuk mit hoz az élet, csak szeretnék a lakásnak is egy kicsit örülni...

hoztam képeket



Andorunk még a kórházban
Kép



öcsémmel
Kép Kép


Ezt kaptam apától! :)
Kép

Hazafelé
Kép Kép

Otthon édes otthon...
Kép Kép

Kép Kép Kép Kép

Első séta
Kép Kép Kép

Annával
Kép

Áronom
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Áronom apával házat épít
Kép Kép Kép Kép Kép



Tesók
Kép Kép Kép
Zsuzsiékkal
unokatesók
Kép Kép Kép Kép

Catherine
Nagyon szépek vagytok! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


csodaszépek vagytok !!!!!!!!!! catherinék és mamckáék is. Beni ahogy elszunnyadt :) , jó hatása van a friss lefvegőnek? Mamacka a két láb fotó szuper ötlet, az otthon kép - nekem tetszik, én is az ilyen egyszerű, letisztult formák híve vagyok.

szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Sziasztok!
Mamacka: nagyon édesek a gyerkőcök! Hogy telnek a napok?
Catherine: ti is szépek vagytok! Gyönyörű helyen jártatok. És végre látom, hogy hogy nézel ki, így sokkal jobb írni.
Andi: várjuk tőled is a képeket!
Kinga

Kép
németh
 
 


Kinga!

Jó hogy visszajötéél!

Mindenkienk köszönjök a dícséretet! 8)

Szerintetek jelent valamit, hogy majdnem nekünk repült ma egy gólya az autópályán? Évek óta nem láttam élőben ilyen madarat!
Vendég
 


Catherine

Jó ez a gólyarepülős dolog... :)reméljük előbb utóbb célba talál!

Hoztam képeket!
Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Nagyon jók a képek!
Andor nem is úgy néz ki, mintha 2 hetes, hanem mintha 2 hónapos lenne! :o :D :D
És Áron! Nagyon aranyos! :D 8)
Jó az a kertésznaci! Hol vettétek?
Vendég
 


Voltunk fodrásznál:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mamacka!
Gyonyoruek vagytok! :) Milyen harom fiuval? (allitolag az en sorsom is ez lesz :P )

Chaterine!
Hajra golya! Mi is valamiert 8 honapot vartunk kettoskere :roll:
Franciaorszagban nem sokat lattunk, igazabol olyan volt, mintha inkabb Nemetorszagban lettunk volna, mert egy kereszteny taborban voltunk, ami tomve volt nemetekkel :P (pont vakacio volt naluk) De mivel meg sosem voltam, Parizsban azert megneztuk a Notre Dame-ot ket vonat kozott... (az mas kerdes, h le is kestuk es egy felnapos boklaszas utan egy parizsi hotelben landoltunk :? Akkor szornyunek tunt az egesz helyzet, ma mar jo sztori 8) )
A tabor kulonben nagyon szuper volt, nem artana evente megismetelni :roll: (Taize)

Kepzeljetek, szombaton, pont 17 hetesen ereztem a mozgasat, es ma is! Olyan jo! :D Csak az a gond, h egesz juni kozepeig semmit sem tudok majd rola, mert akkor megyunk haza es addig semmifele vizsgalat nincs :roll: valahogy kibirom :?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Chaterine!

Beninek jo a haja! 8) Zsoltira is raferne mostanaban egy vagas, de azt hiszem majd csak juliusban ejtjuk meg Gyorben, mert a multkor nagyon elvezte ott! 8) Tenyleg, en is kuldok par kepet, ezek meg egy honapja keszultek Amerikaban, Zsolti akkor toltotte a 2 evet :wink: Kép Money, money, money... Kép Meg ne fogd a tehen farkat! Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Catherine
Ezt más is mondta... a fejét is ügyesen tartja!

Hú milyen nagyfiús lett így!
Én Áronnak még egyáltalán nem vágtam, nyárra tervezem, de úgy tartok tőle, hogy az én pici fiam is hirtelen olyan nagyfiús lesz :lol: :lol: :lol:

Bangham
Gratulálok a mocihoz! :) olyan jó is az... én már most sóvárogva nézem a pocakos mamikat :lol: :lol: :lol:

Ma vagyunk 3 éves házasok! :)

Sajnos a pocakos ajándék kélpekkel nem készültem el, de még megmutatni sem fogom tudni apának, ugyanis a gép vacakol... remélem, hogy nem vesztek azért el...


Kép


Kép


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Az a hordozo, amit te keszitettel milyen arban van? Egyaltalan van meg elado? Mik a tapasztalatok?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Most latom a kepeket! Gyonyoruek voltatok, vagytok, gratulalok! :D Unneplitek valahogyan?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Após meghív minket étterembe... ez így viccesen hangzik, hogy apóssal ünneplünk viszont óccsó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: azért majd kitalálunk mást is... :)

8500 Ft én nagyon szeretem! Vannak babák akik a fekvő pózt állítólag nehezen viselik, Andorom szerintem szereti. Mi olyan másfél éves korig használtuk. Amikortól ülni tud csípőhordásban lehet benne vinni a babát. Babakocsi mellé kiválló kiegészítő.

Most így festünk benne:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Móni!

Jól néztek ki!
Hogy bírod Zsolti mellett a pocakosságot? Nem féltékeny? Ugyanúgy tudod emelgetni, mint előtte? Jól vagy? Tünetek?

Mamacka!

Szerintem nyugodtan vágd le Áron haját! A nyári melegben jobb lesz neki. És ha vagányabb lesz tőle, ott van Neked Andor, a pici baba!
Nálunk Apa imádja, hogy Beni ilyen vagány nagyfiús. :D

Gratulálok a harmadik házassági évfordulótokhoz!
Vendég
 


Persze, hogy levágom ez amit írtam csak ilyen buta anyai izébizé! :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Ne aggódj, egy percig sem hittem, hogy nem akarod levágatni Áron haját! És majd meglátod milyen jól fog állni Neki! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Lehet, hogy ma nagynéni leszek! Szorítsatok a hugomnak!
Vendég
 


Tegnap este 20.48-kor megszületett Sára, az unokahúgom. 3520g és 49cm. :D :D :D
Alig várom, hogy holnap láthassam! :D
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: