Új privát üzeneted érkezett!

Csajok rossz hírem van. Az Ádám tegnapra betaknyosodott, ma már lázas is. Úgyhogy mi passzoljuk a keddi talit. Ha meg is gyógyul addigra, (remélem) akkor sem megyünk még gyerekek közé. Sajnálom.

Ügyes a kis indián csajszi. És most végre láttam, (már nagyon régen nem találkoztunk), gyönyörű szép is.
Kicsi Bolónak meg gratula a 4. fogacshoz.

Bocsi, hogy csak ennyi, ezer dolgom van.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, én is ezért jöttem :( Nálunk Liza lett taknyos, és most estére be is lázasodott (38,5) úgyhogy én is passzolnám a talit. Ha eltoljuk 1 héttel, az kinek lenne jó?

(tudtam egyébként, tuti biztos voltam benne, hogy ez a hétvége sem telhet el betegség nélkül....3 hete minden szombat v. vasárnap beteg lesz valamelyik...remélem nem kezdik újból, mert kezdek megőrülni...)

Bocsi mindenkitől, nagyon vártam pedig a talit. Legyen jó a jövő hét, lécci :)

Julcsi, kellenek a hordozók? Mert akkor összefuthatnánk holnap, apjuk itthon van, tud vigyázni prüntyire.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, valamelyik este jó neked? Akár ma akár holnap is. Vagy még a csütörtök. Mert ha nem zavarunk akkor elugranánk(ugyis kell menni vásárolni...) apjuk meg lentmaradna addig. Jövő heti babataliból nekem csak a csütörtök lenne jó vagy azutáni héten akármikor (kivéve szerda-péntek...), de nem kell hozzám igazodni. De ha mégis úgy alakul még mindig szívesen mennénk.
De most az a lényeg, hogy MINDEN beteg kismanó meggyógyuljon.

Edith, nagyon jók a képek!!!!!!!!!! Annyira kis dögönyözni való Boró!!!

Gyermekotthoni asszisztens. Elvileg mint a neve is mutatja, gyermekotthonban dolgozhatok, és mivel a papírmunkákra is kiterjed (ha jól értem akkor az örökbefogadásról is szó lesz...), az örökbeadást is "felügyelhetem". Ez a része nem annyira világos még, csak tippjeim vannak. De a gyerekek napi életét tuti "rendezhetem" irányíthatom. Úgy tervezem, hogy ha elvégzem ezt a szakot (ez emelt szintű!!!) tovább szakosodom és megszerezném a bölcsödés részt is. Végülis mivel van egy számítógépes izém is, ezekkel együtt talán csak kapnék helyet valami bölcsiben vagy gyermekotthonban akár az irodában is, talán ott több a pénz. Így gyerekek körében is lennék és talán pénzt is kapnék érte... Ja, amúgy nagyra törő álmaim vannak! Ha meggazdagszom (hahaha) nyitok egy saját csecsemőotthont... :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 

 
 

Julcsi, írtam privit :)

Tali: Jövő hét csütörtök???

(Lizának torokgyulladása van-ki gondolta volna?)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!!!

Csak szeretnék jelentkezni,ezer éve nem jártam erre.
Hol a net nem volt jó,hol pedig a gépünk.
Na olvasok vissza ezerrel,és jövök még.

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Zsu, ó, akkor nektek is mennek a gyógypuszik.
Az Ádámnak meg a mandulája van begyulladva. Délelőtt már nem volt lázas, de mikor leraktam ebéd után már megint kezdett melegedni. Szegény, tegnap egész nap szinte 38,5 volt a láza. És olyan kis bágyadt, elesett volt!

Nekem elvileg jó a jövő hét csüt. De most már nem ígérek semmit. Szóval, ha nem vagyunk betegek akkor oké.

Regi, ez aztán a sok infó rólatok. :lol: Kicsit bővebben? Hogy vagytok? És te? Mesélj!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nekünk nem jó a jövő hét csütrötök, de hozzánk nem kell igazodni majd megyünk a legközelebbire!!!! :wink:

Gyógymanók mennek a beteg gyerkőcöknek!!!Gyors gyógyulást mindenkinek!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Betegeknek jobbulást!

Sajnos tegnapra Barni is beállt a lázasok táborába, tegnap du. óta szinte folyamatosan lázas a csillapítás ellenére is. A torka olyan tűszúrásszerűen be van vérezve, mára már gennyes is.

Ja és vizsgálat közben derült ki, hogy 23 foga van, azaz kijött az utolsó 6. őrlőfogából 3. , ezek már csontfogak. Mehetünk barázdazáratni.

Képekkel adós vagyok még!


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Regi, feletted is jól eljárt az idő. :lol: :lol: :lol: Mármint a pocakosidőd felett. Mi a helyzet? Tudjátok már ki lakik a pocidban?

Óóóó, Edit nektek is postázva a gyógymanók!!!! Amúgy mi az a barázdazáratás?

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi, köszi a gyógymanókat!

A barázdazáratás az, mikor a maradó rágófogak felületét (barázdáit) lezárják egy fehér réteggel, (anyagát nem ismerem) így nem fognak szuvasodni.

Nem fájdalmas, csak bekenik egy anyaggal, így a hátsó óriás tömések már megelőzhetőek.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Beteg manóknak sok gyógypuszit küldök!
Sajnálom, hogy elmarad a tali, de valószínűleg, mi se mentünk volna. Ma szóltak a bölcsibe, hogy bárányhimlő járvány van, figyeljük a gyereket.
Remélem nem kapjuk el.

Márti: szerintem is nagyon ügyes vagy, hogy eddig volt tejed. Nem sokan lett volna ennyire kitartók, én legalábbis nem hiszem, hogy képes lettem volna ilyen sokáig fejni.
Édes Zsombi, hogy magát is szereti. A Szandi csak engem és a cicákat szereti, legalábbis ezt mondja.

Edith: gratulálok Borónak a fogacskához! Nagyon irigykedem, hogy ennyi energiád van, küldhetnél nekem is. Én néha délutánra hulla vagyok, csak arra elég az energiám, hogy üljek a Szandi mellett amíg legozik.

Évi: de izgi, hogy már érzed a mocorgást. Örülök neki, hogy elmúltak a rosszullétek. Poci látszik már?

Edit: én nem is hallottam még erről a barázdazáratásról. De tők jó, és meddig marad ez az anyag a fogakon?

Regi: tényleg írhatnál egy kicsit bővebben magatokról! :lol:

Van egy bontatlan zacskó almás tápszerem 8 hós kortól lehet adni, decemberbe jár le. Nem kell valakinek Márti, Zsu, Edith (szívesen elpostázom, ha kéri valaki)?

Valamit még akartam írni, de már nem emlékszem. Megyek aludni, mert hulla vagyok.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Zsu, sajnálom, hogy elmarad a tali. A jövő hetem egyelőre homályos, de ha lesz póttali, igyekszem a csütörtököt szabadon hagyni.
Betegeknek mielőbbi jobbulást! Hogy vannak egyébként? Ádám, Kata, Barnus?

Zsuzsi, ez a bárányhimlőjárvány nem hangzik valami jól, ugyanakkor valószínűleg ezen egyszer mindenki átesik.

Julcsi, akkor most már legalább tudom hova tenni a leendő szakmádat :) És hogy tetszik egyelőre a suli? Kik járnak még oda?

Márti, csatlakozom a többiekhez: nagyon ügyes voltál a szopival!
Édes lehet Nini, amint indiánost játszik. Zsombi dumája nagyon jó! :lol:

Edit, várjuk a fotókat! Te végül hogy döntöttél, elkezdesz valami okosító tanfolyamot?

Edith, köszi a szállodaböngészést :) Nekünk is felajánlotta a Kolping, h várólistára tesznek, aztán ha van felszabaduló hely, akkor mehetünk. Csak ez így elég bizonytalan volt, másrészt nem csak mi megyünk, hanem a barátainkkal együtt, és úgy ítéltük meg, hogy így még esélytelenebb a tuti szállás. Inkább foglaltunk másutt. Egyébként közel Alsópáhokhoz: Kehidakustányba megyünk.

Regi, tényleg jöhetnél kicsit bővebb beszámolóval is! :)

Ibolya, te is nagyon eltüntél!
Lépek, dolog van...
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!!

Na visszaolvasni nem volt időm,de azért egy két jó hírt olvastam ezen az oldalon :lol:

Évi,gratulálok a pocaktesóhoz.
De jóóóóóóóóóóóóóóó,nem vagyok "egyedűl" :lol:
Jó,hogy elmúltak a rosszúllétek,igazából,én csak utána tudtam élvezni a pocakoskodást.
Én is 15 hét után éreztem elöszőr a mocorgást,nagyon jó érzés volt.
Na aztán ez megváltozott rendesen!!!!!!!!!
Színte egész nap kalimpál a drágám,éjjel is.

Nem tudjuk még mi lesz,takargatja magát.
Jó lenne,ha kiscsaj lenne,már így is férfiuralom van :cry:
De persze mindegy!!!!

Amúgy jól vagyunk,a fiúk megőrjítenek.
Martinnak annyi energiája van,hogy már alíg bírom.
De gondolom ezzel ti is így vagytok!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

Márti, igen, én is ismerem a mondást, kcisit másképp, de ugyanazt jelenti. És most nagyon nagy szükségem van rá nekem is, állandóan erre gondolok, most ez tartja bennem a lelket.
Ugyanis tegnap hajnaltól sajnos mellgyulladással küszködök, nagyon ramatyul vagyok, a tagjaim, mintha ólomból lennének, és van pici hőemelkedésem is. A családorvossal már beszéltem, az imént pedig írtam a szopis tanácsadónak, aki segített még tavasszal is. Boró nem nagyon akar szopizni, a "beteg" mellből 2-3 kortyot, a jóból pedig vagy 10 kortyot ha szív, és utána abbahagyja. Most eléggé magam alatt vagyok, főleg testileg, de azért lelkileg sem érint valami jól a dolog :roll: :oops: . Bár igaz, mint írtam, most állandóan azzal vigasztalom magam, hogy örülök annak, hogy megadatott, és nem búsulok azért, ha már nem lesz.

Ne haragudjatok, hogy nem reagálok, most is lyukad be a hátam.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, sajnálom ezt a mellgyulit!!!!!!!!!!!! És tudsz vele kezdeni valamit? Mármint tudod valamivel kezelni? Azért remélem nem valami bújkál benned, mert az hogy belukad a hátad arra is utalhat. Nem tudom, mit kell ilyenkor csinálni, borogatás??? Vagy az nem jó ilyenkor? Azért szorítok, hogy minél hamarabb rendbegyere!!!

Többi kis beteg? Remélem már midnenki jól van!!!!!!!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Hú Edith, szörnyen hangzik ez a mellgyulladás. Gyorsan gyógyulj meg, küldök sok gyógypuszit.

A mi kis mandulagyulladásosunk felettébb jól van. Ami jó, nagyon, de viszont oooooolyan rossz, hogy megőrülök.
Csak egy napig volt lázas, mire hétfőn lementünk a dokihoz már nem volt láza, és azóta sincs. De csupa olyan dolgokat csinál amit nem szabad, nem fogad szót, sőt! Nem tudom mi van az ab-ban, de tuti valami nagyadag rosszaság szérum.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edith, jobbulást!!! Ez borzasztóan rossz lehet a beszámolód alapján, remélem, hogy nagyon gyorsan túl leszel rajta.
Boró szopija miatt ne érezd magadat rosszul, 9 hónapos a kiscsaj, ilyenkor már annyi minden sokkal érdekesebb, mint a szopi...
Samu ilyentájt hagyta tök magától abba a szopit. Úgy döntött, elég volt...

Barbi, örülök, h Ádám (túl) jól van! :) Ezek szerint túl van a dolgon...

Zsu, Edit, a ti gyerköceitek is gyógyulóban?
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Edith:tarts ki!!!!Elhiszem, hogy nagyon fájdalmas!!!!
Nekem még nem volt, csak a Zsombi születése előtt pár nappal lett egy csomó az egyik cicimben és úgy fájt, mintha megrúgdostak volna!!!!! :shock: Úgyhogy eltudom képzelni!!!!
És amit múltkor tettél, hogy elmúljon nem vált most be????Vagy akkor Boró legalább segített gondolom, hátha megjön a kedve megint!!!! :wink:

Barbi!!!!Akkor túlontúl meggyógyult a drága!!!!Mond a dokinénitetknek, hogy adjon valami ellenszert ez ellen a mellékhatás ellen!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu:na mi a helyzet????Jobban van Liza????Remélem!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


JAj, lányok, végem van!

Nem volt elég a mellgyulladásom, ami még tart, ma kaptam rá AB-s kezelést, és több, mint valószínű, hoyga bbamarad a szopi, mert amíg szedem, nem szabad szoptatnom, de ma még egy vesekrízis is elkapott. Most már csak abban reménykedek, hyoga z a hülye kő hamar végig vonul a húgycsatornán, mert én ezt már nem bírom. Bizisten, jobbak voltaka szülési fájdalmak, mert legalább volt szünet közöttük. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Edith!!!!Sajnálom :cry: ez tuti nagyon fájhat, én is hallottam, hogy a vesegörcs mindennél rosszabb!!!!! :( Tarts ki!!!!Mennek a gyógymanók, hogy mielőbb vége legyen a fájdalmadnak!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Boldog hófordulót Borónak!!!!!

ÉS Dénesnek nagyon boldog névnapot!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith, remélem már jobban vagy!
Sajnálom, hogy minden így egyszerre jön össze...
Van segítséged?
Kicsi lányodnak én is nagyon boldog hófordulót kívánok!

Nálunk nincs semmi történés, szerencsére jól vagyunk. Samunak holnap ünnepeljük a névnapját (félre ne értsétek, nem azért írom, hogy boldog névnapot kívánjatok :) ), és már nagyon várja. Tortát akar és gyertyát fújni, így kap ilyet is :) Azért jó az október (és azért is választottam épp ezt a névnapi időpontot a lehetséges négy közül), mert ebben a hónapban van néhány családi ünnep, így nagy közös happening lesz a hétvégén.

Jó éjt!


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:akkor nem kívánok boldog névnapot, csak jó bulizást!!!! :wink:
Torta névnapra, tud ám élni a fiad!!!!! :lol: :wink:

2 hét múlva lesz az Anissza keresztelője, tegnap tudtunk egyeztetni a pappal.
Azt sem tudom it főzzek majd :shock: , salátákra, husira gondoltam, meg persze sütikre, nagy körvonalakban!!!! :wink:

Edith:jobban vagy már?????????????Nagyon remélem!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


vaksi vagyok:

Nisszának is nagyon boldog hófordulót tegnapra!!!!
Nagyok már ezek csajok nagyon!

Csinálj sok sütit, azzal tuti sikered lesz és a párod úgyis nagy művésze ennek a területnek :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Köszönöm aggódó szavaitokat, most már úgy tűnik, eléggé rendben vagyok. A csomó nagyjából feloszlott, holnap reggel kell kontrollra mennem. Ha mindent rendben talál a doki, én abbahagyom az AB-t. :P Úgyhogy, igazából csak egy kerek napig fogom akkor szedni. HA meg mégsem, akkor még szedem.
Nem tudom, milyen hatóanyagú, még nem néztem meg, Oxacillin a neve. Meglehet, hoyg Penicillin-alapú.
Az a helyzet, hoyg nem a körzetiorvos, hanem a sebész írta fel, mert már sebészetre kerültem, ahol végül azt mondták, hoyg nem kell felnyitni a tejcsatornát, nem olyan nagy a baj. Bevallom, én sem hittem a sebésznek, hoyg nem szabad szoptatnom. Végül a háziorvossal és a gyógyszerésszel is konzultáltam, és egyik sem ajánlotta a szopit, főleg ekkora adag mellet nem (4x2 naponta).
Az este vettem kettőt szopi után, éjszaka pedig szoptattam (gondoltam, kettő nem lehet még olyan nagy baj). Reggel már tápszert adtam és utána fejtem. Ma és holnap még tápit szándékszom adni neki, tovább majd meglátom.
Azért hatalmas dilemmában vagyok, mert magamnak sem akarok bajt, a babámank is a legjobbat akarom (nem akarok rosszat neki az átkerülő gyógyszerrel, de szoptatni is szeretném), de azért az orvosi tanácsot sem akarom áthágni, mert honnan tudhatnám én jobban, mint ők.
Boró egyik nap valóban nem volt valami kooperáló, de tegnap már szopizott rendesen. Én azért remélem, hoyg a két nap kimaradás nem felejteti el vele a szopit. Azért az nagyon vigasztal, hyog legalább nagyon szívesen eszi a tápszert is. És 9 hónapig amúgyis szopizott. Már a felével is elégedett lennék. Csak az bánt(ana), hoyg ilyen hirtelen, most van, 2 óra múlva nincs-szerűen kell(ene) abbahagyni.
Veseügyileg egyelőre minden rendben. Az este voltam angyon rosszul, még miután írtam, azután volt a haddelhadd. Fájdalom, hányinger, hányás :oops: , hasmenés (ezek sajnos mind velejárói :roll: ) de miután lefeküdtem és egy forróvizes üveget tettem a fájs helyre, elviselhető volt. Éjszaka még fájt, de reggel (és azóta sem) már nem. Néha még van hányingerem, de egyelőre ennyi. Igaz, az éjszaka is kétszer szopogattam a homeoós bogyóból, amit kaptam rá, úgyhogy lehet, az is segíett. De remélem, ennyi volt.

Puszilok mindenkit!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Nisszának én is boldog hófordulót kívánok!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith sajnálom ezt a tortúrát!!!! A vese izét mitől kaphattad? "Sima" köved van, vagy felfáztál? Azért örülök, hogy jobban vagy!!!!!

Nisszának és Borónak én is boldog hófordulót kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!

DÉNES!!! BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!!!

Mi holnap utazunk Egerbe, már nagyon várom!!!! Addig is legyetek jók és vigyázzatok egymásra!!!!!!!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Szijasztok!

Kedden megint lázas volt Liza, azóta megint nem....pedig kapott ab-t, merthogy biztos felülfertőződött, de semmi baja. Még az orra sem folyik, étvágya is van :) De lehet én vagyok a vaksi, mert Katát is hazaküldték a bölcsiből, hogy köhög és nagyon taknyos. Na nekem még egyik se tűnt fel....Pedig még éjszaka is figyeltem, hogy nem köhög-e. De nem, és még az orra se folyik. Én megkiváltottam 4e-ért a gyógyszereket, hogy aztán ne adjam be egyiket se :)
Nem baj, inkább ne kelljen :)

Edith, én is sajnálom, hogy mindezeken keresztül kellett menned, tuti nagyon nehéz volt. És drukkolok nagyon hogy maradjon még a szopi.

Dénesnek én is BOldog névnapot kívánok így utólag!

És a két nagy 9 hónapos Csajszinak is boldog 3/4-ed évet :)
Pedig még csak msot születtek....

Julcsi, jó pihenést nektek!!!!

Márti, de jó nektek, hogy lesz keresztelő... én nem tudom mit csináljak. Nagyon szeretném, ha lenne, de ragaszkodnék a szegedi templomunkhoz. Azt meg olyan nehéz kivitelezni, + étteremben kéne kajáltatni a népet, az meg sok pénz :(
De abban a templomban lettem én keresztelve, a Bence és a Kata is, és az esküvőnk is ott volt....és mindet ugyanaz a Kati néni celebrálta...
Úgyhogy nem tudom mikor szánom rá magam, hogy megszervezzem :)

Lányok TALI? MIkor legyen akkor? Én továbbra is nagoyn szívesen látlak benneteket!!! Bármikor :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok

Pangás volt ahogy látom a hétvégén itt a topikban. Mi Baracson voltunk, öcsém + nagymamám szülinapját, és Samu névnapját ünnepelni. Plusz épp szüreti bál és búcsú volt a faluban, tök jó kis programok voltak.

Edith, hogy vagy? Meggyógyultál?

Zsu, gyerköcök? Bölcsiből hazaküldés: én úgy vagyok ezzel, hogy inkább legyen 1-2 x rémhír és tényleg ne legyen aztán baja a gyereknek, mint hogy baja van és nem veszik észre...

Julcsi, milyen volt az egri kiruccanás? Merrefele kirándultatok ott? Csajok is mentek, vagy kettesben voltatok?

Tali: nekem ez a hét elég zavaros, csüt mégsem jó... A következő hét esetleg.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi, én is így vagyok vele ált. Csak én ikább azt érzem, hogy azért küldik haza, mert én itthon vagyok. Biztos épp senki nem beteg a csoportban...

Ma mentünk volna, de tegnap éjjel Kata is, Bence is hányt. Jó éjszakám volt :(

Talira nekem is jó a jövő hét, ez a hét most nekünk is gázos lesz...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Julcsi!!!!Boldog szülinapot!!!!!! :wink: :lol:

Kép

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!!!! :D

De jo hogy ujra beindult a topic,jottem nyaron is olvasni Titeket,es olyan szomoru volt latni hogy alig-alig irtatok...Lenyeg hogy ismet majdnem egyutt a csapat,Andi es Ibolya nagyon hianyzik meg,de hatha Ok is bekapcsolodnak ujra...
Eloszor is Denes neveben koszonom a jokivansagokat,kedves Toletek!!! :D
Julcsinak NAGYON BOLDOG SZULINAPOT!!!!!!!
Pocakosoknak hatalmas gratula!!!!
Szoval csak szerettem volna bekoszonni,bar mar ezerszer is megfogadtam hogy nem irok,megis idonkent jolesik jelezni Nektek,hogy a hatterbol azert kovetem kivel mi tortenik... :D
Millio puszi mindenkinek:Iza
rillisz
 
 


Iza, örülök hoyg jelentkeztél, és nagyon jó lenne, hogyha nem fogadnál meg több ilyen butaságot! :wink: Jó lenne, ha te is tudatnál magatokról néha!!! :) Örülök, hoyg jól vagytok! :)

Julcsi, Boldog Szülinapot, utólag!!! :)
Kép

Ez tegnap "történt" nálunk :lol: :lol: :lol: :lol: :
http://www.videoplayer.hu/videos/play/250284


Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Julcsi! NAgyon boldog születésnapot kívánunk!!!!

Milyen volt a kirándulás? Tudtatok pihenni? BEválltak a hordozók? Nagyon kíváncsi vagyok.

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Látom megint eltűnt mindenki! :shock:

Edith: nagyon édes Boló, ahogy eszik. :lol: mi finom volt a pohárban?
Melled, veséd hogy van?

Zsu: meggyógyultatok már?

Iza: én is örülök, hogy jelentkeztél. Már sokszor elmondtuk, te is része vagy a csapatnak. Ha van kedved és időd nyugodtan írogass nekünk.

Márti: gondolom készülsz a keresztelőre. Mikor lesz a nagy nap? Kitaláltad már mit főzzél?

Julcsi: képeket nem kapunk a kirándulásról? :wink:

Mi végre jól vagyunk az elmúlt két hétben felváltva voltunk betegek. Én elkaptam valami köhögős, lázas nyavalyát, a Szandinak meg megint a hasa ment. A múlt héten végig mind a ketten itthon voltunk. Még jó, hogy ugyan annyira ramatyul voltunk, egész nap az ágyban feküdtünk.
Ennek köszönhetően, rászokott a mesenézésre, képes végignézni egy másfél órás mesét mozdulatlanul :shock: (eddig maximum a kb. 15 perces Elmot nézte meg) . Nem nagyon örülök neki, már ott tartottunk, hogy este is csak arra volt hajlandó elaludni. De bekeményítettem és 3 napja nincs este mesenézés, egy kis hiszti után szépen megy a szobájába és végre megint ott alszik el. :D

Kinek mennyit néz tévét a gyerköce? Ma próbáltam mesélni neki könyvből, de nem nagyon kötötte le. Én nem akarom, hogy ilyen kicsin már tévé függő legyen. :?

ZSuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Julcsi, utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok! És tényleg írhatnál néhány szót és/vagy mutizhatnál képeket az egri kirándulásról!

Iza, annyira örültem neked, pontosabban a soraidnak! Örülök annak, hogy jól vagytok, és ahogy a csajok is írták: hiányzol innen. Ha tudsz, kukkants be gyakrabban és mesélj magatokról.

Zsuzsi, nálunk is betegség van... Samu a hétvégén lett durván náthás, hétfőn a dokinéni azzal ijesztett ránk, hogy ez akár tüdőgyulladás is lehet, pedig ő aztán nem egy parázós orvos. Szerencsére nem az lett, bár jó hangosan vette a gyerek a levegőt.
Úgyhogy itthon vagyunk. És ráadásul én is beteg lettem, hétfőn délutánra jött ki rajtam, és tegnap egész nap alig tudtam nyitva tartani a szememet az álmosságtól... Balázs kedden állt be a sorba...

TVnézés: nálunk is megy, pontosabban a meseDVD-k, ebből mindig vannak aktuális kedvencek. Egy ideig a Kisvakond, majd a Tűzoltó Sam volt a sláger, most a Micimackó... Egész estés rajzfilmet is meg tud nézni Samu, pontosabban ez attól függ, hogy melyik meséről van szó...
De ez utóbbinak én sem örülök, ezeket csakis együtt nézzük.
Esténként nálunk meseolvasás megy, ott is vannak nagy kedvencek (Bogyó és Babóca, Micimackó, meg egy medvés mese). De sokáig őt sem kötötte le a meseolvasás, talán a nyáron volt fordulat ebben, pontosabban azóta imádja az esti alvás előtti mesét, mióta nincs cumisüvege.

Edith, Boró tényleg nagyon profin eszik. Mi van veletek?

Nálunk: sajnos alacsony lett az AFP-m, ami általában Down kórra utal, de azért úgy tűnik nincs baj. A kombinált teszt (12. héten) is ezt szűri, az pedig negatív lett. A kombinált ráadásul 3 markert néz, azaz megbízhatóbb az eredménye...
A 18. heti UH szerint minden rendben van a babóval, de a doki biztos ami biztos alapon elküldött genetikai konzíliumra, ahol csinálnak egy másik UH-t is az alacsony AFP miatt.
A baba nemét még nem tudni biztosan, ő is rejtőzködő fajta, mint Samu volt, mindenesetre a doki inkább kislányra tippelt tegnap, de gyorsan hozzátette, hogy ez egyelőre nagyon nem biztos...

Hirtelen ennyi, most már ti jöttök!
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi!

Nyugi, biztos nem lesz baj, az AFP nagyon elavult dolog. Drukkolok!

Én meg azért tűntem el, mert szétkaptuk a lakást, Virág szobáját belülről szigeteltettük, parkettáztattuk (padlószőnyeges volt) plusz a nappali kivételével teljes festés. A takarítás és romeltakarítás 90 %-ban kész, jajj őrület volt, de gyönyörű lett. Virág szobája igazi rózsaszín birodalommá vált, Barni megkapta a falra festett szavanna képet, a többi fal pedig olyan maszatolós mediterrános lett. Igérek képeket, bár még Alsópáhokkkal is tartozom.

Indulok Barniért.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsuzsi:én most kísérleteztem a Zsombival, de nem mesefüggő, bár tudja nézni, de én átszoktam kapcsolni az animal planatre meg ilyenekre azt is csípi, sőt ma tv mentes gyerekdalt hallgatós délelőttünk volt az is bejön neki!!!!Bár a Nini csak nézett mi ez a hangos zene, de halkabban már neki is tetszett!!!!! :wink:

Évi:biztos nem lesz gond a kistesóval nyugi nyugi!!!!!

Igen vasárnap lesz a keresztelő, meg holnap jönnek 3 éjszakára a nővérem gyerekei, így unatkozni nincs időm :lol:

pár kép:

éljen elértem :lol:
Kép

másik kismenyasszonyunk:
Kép

a csúszda tetején:
Kép

ne hagyjuk apát aludni hadművelet

Kép


Szoni segít Zsombinak :wink:
Kép

SZonó tologatja a ruháskosárban:
Kép

vigyori banda a kádban:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok,

Edit, Márti, köszi a biztatást és a drukkokat. Tudom, hogy az AFP elavult vizsgálat, igyekszem nem is izgulni az eredmény miatt (elég jól megy :) ), de persze jó, hogy más is megnézi majd a babót...

Hú, Edit, jó kis program lehetett a lakásfelújítás, de úgy tűnik, elég hamar túl vagytok rajta. Mennyi ideig tartott? és kérünk képeket ám!

Márti, a te fotóid (továbbra is) szuperek! Szoninak gyönyörű a haja, rengeteget nőtt és nagyon jól áll neki. Nini lány ügyes, és úgy látom, ő is valóban kis hercegnő máris. Zsombifiú pedig hozza a kópés formáját... Neki ilyen rövidre hagyod a haját? neki is hullámos egyébként vagy egyenes? Vagy jó a kérdés?
Samu is tüsihajú egyébként... Bár neki elég ritkás, ráadásul szőke, nem áldotta meg a sors sűrű hajkoronával, de hát ez legyen a legnagyobb baja...

Vasárnapi keresztelőre drukk, biztosan nagyon jó lesz! mekkora vendégsereget kell jóllakatnod?

Mi most megyünk Kehidakustányba a hosszú hétvégére (fürcsis, kirándulós prg), mire visszajövök, írjatok ám sokat!
Szép hétvégét mindenkinek!
Üdv:
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Na, megjöttem mint elveszett (fekete)bárányka... :lol: :lol: :lol:

Először is! nagyon szépen köszönöm a szülinapi jókívánságokat!!!!! Aranyosak vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi, nem kicsit megijedtem amit olvasok, de az a kombinált izé kimutatná nem ha bármi lenne? Főleg, hogy az AFP csak akkor ad jó eredményt, ha PONTOSAN belövik a dátumot. De ha te nem vagy NAGYON ideges akkor nem is lesz semmi baj!!! Hiszen az ösztönöd jelezné, ha lenne valami, hidd el! Hosszú 7 végén csak óvatosan!!!! Vigyázz magadra, habár ezt már biztosan nem olvasod, csak ha már hazajöttetek...

Edit, majd azért dobsz képeket? Kíváncsi vagyok, főleg a Barni maszatolós mediterrános részére. Merthogy az milyen? Ő rajzolhat rá?

Zsuzsi, sajnálom a betegeskedést! De akkor már jól vagytok? Vagy még csak javulóban?

Zsu, nagyon jó volt ez a kötözős kenguru. Nekem nagyon bejött. Árpinak először annyira nem. De szerintem neki is azért volt rossz, mert én itthon felpróbálgattam és nézegettem a kötési módokat. Így nekem egyből sikerült úgy a hátamra kötnöm a kiscsajt... De aztán Árpi is ráérzett és azt mondta kényelmes.

Márti jók a képek mint mindig. :lol: Állva alvós Zsombit miért nem raktad fel? Szerintem az is nagyon jó!

És most élménybeszámoló:
Hát, a szállásunk tök jó helyen volt, a vár háta mögött, így ha lementünk az utcán végére láttuk egész Egert. Egyik nap átmentünk Szilvásváradra, ott felvonatoztunk a Szalajka völgyhöz, ott kis szerpentines kitérővel felmásztunk az ősember barlanghoz, majd visszagyalogoltunk Szilvásváradra. Csajok nagyon élvezték, végigheherészték az utat, pedig nem volt rövid táv. Mi is elfáradtunk és mégis egy nyikkjuk sem volt, hogy vegyük fel őket. Láttunk mókust, meg őzikét, szarvast, szedtünk gesztenyét, falevelet, kavicsokat... :lol: Sokat mászkáltunk Egerben is, voltunk az Érseki pincerendszerben, Livinek nagyon tetszett, Dorka kicsit félt, mert hát kicsit sötét volt, de aztán végülis neki is tetszett. Voltunk a Szépasszony völgyben mustozni, Livitől alig bírtuk elvenni a poharat, de mivel kissé már erjedt volt a must (bubis volt) féltem, hogy már van egy kis alkoholtartalma. Nagyon jól éreztük magunkat. Keresek képet is mindjárt.

KépKép
kgiulia
 
 


Képek...

Kép Együtt alvós...

Kép Alvás előtti őrület

Kép Vigyorik

Kép A nyerő falevelek...

Kép Innen bújuk ki a gesztenye...

Kép Livi nem nagyon bírt felébredni... :)

Kép Virágos mosolyok

Kép Erdei kisvasúton

Kép "Hegyen" felfelé

Kép Ősember barlangban

KépKép
kgiulia
 
 


Még képek...

Kép Fátyolvízesés előtt

Kép Fátyolvízesés

Kép Csak vidáman

Kép "Fütyürészve"

Kép Bemustozva!

Kép Kis gyerek, nagy pohár...

KépKép
kgiulia
 
 


Évi:remélem jól érzitek magatokat most !!!!És kikapcsolódni is sikerül!!!! :wink:
Zsombi haja egyenes, épp ma vágtuk le, hogy holnapra jól nézzen ki, eddig nem volt gond, de most tiszta hisztizsák volt!!!!! :shock: Azért túléltük!!!Ő is!!!
Szoninak is vágtam a végéből kicsit, így csak én maradtam fodrász nélkül :? , Nininek is egy tincset le kellett vágni a homlokából, mert belelógott a szemébe, és Rolandkám is levágta a "sörényét"!!!
MAjd egyszer rakok fel profi képeket a keresztelőről, mert jön a fotós aki az esküvőn is itt volt, a nagyoknál is volt és annyira jó, hogy dokumentálva van!!!!Persze szívességből is jön, meg extra kedvezményeket kapunk éééééééééééés az esküvői fotónkat is digitalizálta, lehet, hogy most nem hozza de végra majd megtudom mutatni, hogy milyen szép voltam régen :roll: kb. 1 fél napig!!!!

Julcsi:Zsombiról már sok olyan képet raktam fel, hogy"állva" ágyra dőlve elaludt, ez nála nem nagy kunszt!!!!
Édesek a csajok, a Livi tuti az Árpira ütött a must nyalogatás terén!!!!! :lol: 8) :P :wink:

Holnap keresztelő nagyon várom, biztosan jó lesz!!!!Sütik alakulnak, husikat reggel pakolom a tepsibe és majd frissen sütöm ha megjöttünk.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Még egy elveszett bárányka jelentkezik. :lol:

Zsuzsi, nálunk nincs mesenézés, konkrétan a főcímig ül és nézi, aztán már ott sincs, az egyetlen ami továbbra is favorit az a reklám. Simán megműthetném közben, észre sem venné, tátott szájjal bámulja. Egyik nap az apja hazajött és kopogott neki az ablakon, majd verte az ablakot, az Ádám meg sem moccant. Persze, mert reklám ment. Szerintem egy féltéglával is beverhette volna, azt sem veszi észre.
Mesekönyv: a képeket nézegetjük és beszélgetünk róla, de hogy miről szól igazából a mese, azt lesz@rja. Vagy pedig a mesekönyv felénél becsukja és közli, hogy na, kész, vége. Úgyhogy nálunk még nincs mese.
A múltkor a Márti átküldte e-mail-ben az Öreg néne őzikéjét, mint a diafilm olyan. Sőt, olyan, csak számítógépen. Az érdekli, de legfőképp a cica belőle. Addig nyomkodja az egeret amíg nem jön az a kép ahol a cica van, akkor itt áll, mosolyog, mondja neki, hogy szia szisza, aztán ennyi.

Évi, én sem hiszem, hogy baj lenne, csak mert alacsony lett az afp-d. Egyrészt mert ez egy elavult és szar vizsgálat, másrészt meg mert voltál azon a sokkal komolyabbon. És ha ott minden rendben volt, akkor itt sem lesz semmi gond. Ez tuti!
Jól éreztétek magatokat a hosszú hétvégén?

Julcsi, Márti, a képek szenzációsak. JUlcsi, nagyon szép helyen voltatok. És milyen szép ilyenkor ősszel az erdő, hú de elmennék én is.
MÁrti, hogy megnőtt a Szonó haja! Nagyon szép, de a legjobb a hárman a kádban. Kisrakás gyerek, olyan aranyosak.

Itt nincs semmi. Járok a suliba, nem nagyon szeretem mert olyan uncsi a társoság. De azért megyek. Az Ádám egyre többet beszél, mármint érthetően, mert babanyelven meg keverve azzal amit már tud reggeltől estig. Be nem áll a szája, csak dumál, dumál...
Meg olyanokat csinál, hogy néha sírok a röhögéstől. Ha valamit rosszat csinál vagy hisztizik mindig bezavarom a szobába. És szépen rácsukom az ajtót. Most meg ha mondjuk elkezd sikítani, tudja, hogy az őrületbe kerget vele és csak azért csinálja, mert valamit megtiltottam, simán bevonul a szobába és rámvágja az ajtót. Ma pl. pont ott álltam az ajtóban, erre megfogta a kezem, kihúzott a szobából és rámcsapta az ajtót. Ilyenkor kellene ugye a szigor, én meg majd szétesek a röhögéstől, mert hát nemrég ezt én csináltam, ő meg csak megtanulta.
És még azok a dolgok, amiket sosem tanítottam csak lát nap mint nap, mindig elámulok milyen okosak. Pl. amikor ráadom a cipőt mert megyünk sétálni, és esetleg sáros a talpa kiviszem az ajtó elé és összeütöm, hogy lejöjjön a sár. Van, hogy mondom neki, hogy hozd a cipőt mert megyünk sétálni. Akkor kimegy az előszobába, behozza, de előtte kinyitja a bejárati ajtót és ő is összeüti a talpát, hogy lejöjjön a kosz. És ezt sosem mondtam neki, csak látta. Meg még mennyi mindent. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy nem is az a lényeg amit elmondasz napont 100x, hanem hogy jó példát mutass neki.

Fogalmam sincs mit akartam még mondani, írni, majd jövök még ha eszembe jut.
Na pá

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Itt a másik elveszett... :)

Zsuzsi, nálunk vannak tévézősebb anpok, és tévémentesebbek. Van amikor egyáltalán nem is kell, nem kéri, én meg persze, hoyg nem kapcslom be. Ő csak DVD-ről néz egyébként meséket. Az írott-festett mesék most kezdik érdekelni, de egyelőre az Anna és Peti a favorit.

Évi, én nem tudom, mi az AFP, én csak a Dupla-tesztet csináltam, nekem az nagyon jó lett, valami 1: 3000-hez. A barátnőmnek viszont eléggé rossz lett, 1:400-hoz, és a doki neki is azt mondta, hyog nyugi, minden rendben. Azért elvégeztette vele, a biztonság kedvéért a Triplát is, az meg sokkal jobb eredményt adott. Most pedig megszületett az egészséges fiacskája. :) Már egy hetes. :D
Milyen volt a kikapcsolódás?

Márti, milyen volt a keresztelő? Gyere és mesélj, no meg fotókat is várunk, persze! :)

Barbi, igazad van, a példamutatás nagyon fontos. Bár arra is figyelni kell, hoyg mit mondunk, mert a receptorok ajaj, mennyire működnek! :lol:

Julcsi, klassz képek! És most már le sem tagadhatod, hyog leitatjátok a csajaitokat!!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

eddig bírtak meglenni a csajok egymás öldösése nélkül...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Én is itt :oops: mint elveszett bárányka :oops: :oops: :oops:

Annyira nincs hangulatom irogatni,de ha már a másik topicba is bejelentkeztem gondoltam itt is megteszem ezt :oops: :oops: :oops:

Betegeskedők remélem már javuló állapotban vannak.

Zsuzsi,nálunk amig a Gergő itthon volt szinte egész nap ment a tévé / zajforrásnak /,de csak nagy ritkán nézte.Van 1-2 mese ami érdekli,a többire oda sem néz.Mesekönyvek nem érdeklik,nem tudok olyan gyorsan olvasni mint amilyen gyorsan lapozna :roll: Képeket viszont szivesen néz,többnyire fel is ismeri hogy mit lát.


"Barbi, igazad van, a példamutatás nagyon fontos. Bár arra is figyelni kell, hoyg mit mondunk, mert a receptorok ajaj, mennyire működnek!"
Hú,ez nagyon igaz nálunk is!A Gergő ezt olyan szinten "műveli",hogy rám sem figyel,/ legalábbis ugy csinál/ , de mindent megjegyez és egy óvatlan pillanatban / általában a legrosszabban / mindent visszamond :oops: :shock:
Meg amin ugymond kiakadtam hogy mennyi esze van a gyereknek: valamelyik héten mikor volt egy hűvösebb nap azt kérdezte tőlem a Gergő hogy "hol van a kesztyűje mert fázik a keze".Ezen annyira elcsodálkoztam,hogy honnét tudta egyáltalán,hogy a kezére kesztyűt kell huzni,hisz erről majd 1 évvel ezelőtt volt szó :shock:

Julcsi,a lánykáid még mindig annyira egyformák nekem :oops: ,de ha jól látom az egyik magasabb :oops: :oops:
Gergővel nézegettük tegnap,kérdezte is " hogy ez ki?"de sajnos nem tudtam válaszolni rendesen a kérdésére :oops:

Évi,milyen volt a hosszú hétvége?

Márti,a keresztelő?Gondolom most pihened ki magad.

na nem tudom mit akartam még,annyi lemaradásom van :arrow: igaz,olvasni nem kellett nagyon sokat vissza :oops:

ja,még rólunk egy pár szót:Gergő túl van 2 hét bölcsin :roll: / első hét 4 nap, múlthét 3 nap / ,hát, minden nap sirva válik el tőlem.De ez a sírás olyan "igazi"én még igy nem láttam soha sirni :cry: De minden nap mikor megyek érte ebéd után,nevet,mosolyog, elmeséli mi volt bent,mondókát tanult már .Sőt ami az érdekes,hogy a 4 nap itthonlét alatt szinte minden nap felemlegette,hogy menni akar a bölcsibe :shock: Nagyon sajnálom szegényt,mert ő nagyon anyás,de remélem hamarosan beleszokik a dolgokba.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Julcsi, mihez használtál kötözős kengurut? Gondolom nem a csajoknak kellett... Egyébként fotók nagyon jó, gyönyörű ez a két csajszi, és nagyon szép helyeken voltatok.

Ibolya, jó hogy jelentkeztél, ezt tehetnéd gyakrabban is. Sajnálom, hogy Gergő nehezen viseli a reggeli elválást a bölcsinél, de ez biztos enyhülni fog, ha egyébként szereti. Te mikor kezdesz újra dolgozni? Gondolom, nem most a beszoktatás ideje alatt...

Barbi, látom, Ádám is kis okos. Nekem is olyan döbbenetes, hogy miket össze nem kombinál a gyerköc, mi mindent átlát és megért már mostanra.

Edith, nálunk is Anna-Peti az éppen aktuális kedvenc mese :) Egyébként tényleg nagyon jó.

Márti, hogy sikerült a hétvége? ha kiheverted a fáradalmakat, gyere mesélni.

Megjöttünk a hosszú hétvégés kikapcsolódásból, nagyon jó volt! Jó választás volt ez a hely is, mindenkinek ajánlom (Kehidakustányt). Nem olyan frekventált / népszerű, mint a környék többi helye (pl. Alsópáhok, Zalakaros), de talán épp emiatt nem is olyan zsúfolt. Ugyanakkor szép, új, az élményfürdő rész is nagyon jó, a szaunarészlegről nem is beszélve. A szállásunk is nagyon tuti volt, tök nagy apartmant kaptunk és egész jó áron.
Történt negatív dolog is, hogy azért ne legyen minden tökéletes: Samu sajnos elesett szombaton a csúszós kövön az uszodában, ez nem volt nehéz, tényleg nagyon csúszott... Beütötte a halántékát, szegénykémnek jól be is dagadt a feje, de szerencsére nem lett más baja. Azért néhány évet öregedtem.

próbálok feltenni egy-két képet, de azt most elküldöm

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


No, akkor a fotók
sajnos nem túl jók, a telefonommal követtem el...

Fürdőben
Kép

Erdei séta
Kép

Motoron
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi,mennyit változott a fiad is :arrow: ő is olyan nagyfiús lett már :lol:
Januártól kezdek dolgozni,de hogy pontosan mikor az majd pénteken derül ki.Akkor megyek be a céghez intézni a papírokat.
Te hogy birod a munkát?U,most látom,pont félidőnél tartasz,gondolom akkor már a pocid is növöget rendesen.

bocsi mindenkitől,de most csak ennyire futotta tőlem :oops: ,felébredt a Gergő és játszóházat igértem nekik délutánra
bibolya
 
 


Nincs nagy pörgés.. :lol: :lol: :lol:

Évi, a kötős kengurut a csajoknak vittük, mert tudtuk, hogy sokat fogunk mászkálni és helyhiány miatt nem vittünk se babakocsit, se háti hordót. A háti hordót hivatott helyettesíteni végülis, de annyira bírták a jövés-menést, hogy nem is baj, hogy nem vittünk semmit. Jó, persze tudom, már majd' 3 évesek, de a Livi hamar fárad nem olyan keménykötésű mint a Dorka. És inkább viszem őket "hátizsákként" mint, hogy cipeljem őket.
Nincs kedved felrakni pocakos fotót?

Ibolya, neked is üdv. Miért van rosszkedved? Vagy csak írni nincs kedved?

KépKép
kgiulia
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: