Új privát üzeneted érkezett!

Orsi :)
Jobbulást nektek! :? Basszus, a betegség húzzon el a fenébe! :evil:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi írta:Orsi :)
Jobbulást nektek! :? Basszus, a betegség húzzon el a fenébe! :evil:


ez ránk is igaz lehetne ( 1kezezek,balu ölemben tüdögyuszija van :evil: kezdtük kötőhártyávl a hét elajén,tegnap estére már lázas volt.... bo majd meggyógyul,de akkor is miért karácsony elott :(
közben apa lent csinálja míra babaházát :?

anikó,attilának jobbulást :)


:arrow: törpe aludni szeretne :?

KépKép
viranka
 
 


Egcsi
Aranyos vagy, köszi! :D Remélem beijedtek a bacik! :wink:

Vera
Szegény BÁlintka! Jobbulást, remélem hamar kilábaltok belőle!
Én is a tüdőgyuszitól féltem, mert itt a környéken iszonyú sokan lettek betegek tüdőgyulladással, de eddig szerencsére megúsztuk! Kopp-kopp-kopp!!!

Remélem mindenkinek nagyon jól telik a karácsony!
Nekünk tegnap tobzódtak a gyerekek az ajándékokban, minden olyat hozott a JÉzuska, amire vágytak, szóval tényleg nagyon örültek!
Flóra ma reggel megszólalt " Anya ez volt a legjobb karácsony! " Olyan édes volt!
Vettem neki egy bababörzén igazi Barbie-t (500ft-ért), és vettem hozzá csillogó ruhát, most olyan boldog vele, mintha a reklámost kapta volna meg, állandóan hurcolja magával mindenhová! :D
Gergő meg a darujával szállít mindenfélét! 8)

Mennem kell, puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 

 
 

Boldog karácsonyt mindenkinek! Ajándék hegyek itt is, na meg kaja...szétdurranok. :D
Majd hozzatok képeket is! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


pár kép,B. ölemben :)
boldog karácsonyt :)

Angyalkák megjöttek
Kép
A babaház-by Apa-,"mely szebb,mint a Fűzfaházikó és olyan boldog vagyok" mondta Míra
Kép
bútorok,esztergálva,vágva,ragasztva :) Apa alkotta őket :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Balu állomása, felüljárója,szintén Apa csinálta :)
Kép Kép

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Hát ez baromi jól néz ki! Apjukod nagyon ügyes!!! A gyerekek nagyon aranyosak, az arcuk mindent elárul. :)
Majd én is hozok képeket, bár az idén inkább videóztam, azt hozott nekem a Jézuska. 8) Nem egy drága, "top of the line" kamera, de amire nekem kell arra jó. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!
Vera:ez álomszép!!! Tuti,hogy még Míra unokái is fognak vele játszani! :lol: Egyszerűen gyönyörű. Jobban van már Bálint?

Egcsi:nálunk apa kapott kamerát. :lol: És egy új medált kaptam,a 3 gyerkőc képe van rajta,a régin Bencus még csak 3 hónapos volt. :D

Orsi:nálunk is sikerült mindenkinek eltalálni az ajándékokat. :D
Gyógyulgattok?

Amennyire féltem a karácsonytól,annyira jól sikerült.Apukám azt mondta,hogy évek óta nem volt ilyen szép ünnepük.Idén Attila műtéte miatt mindenki hozzánk jött,és bizony be voltam gyulladva hogy fogom én ezt végigcsinálni egyedül.De anyu sokat segített,és valahogy minden megvolt időre,és olyan nyugis,békés volt az egész.Gyerekek nagyon jól elvoltak,mi jókat beszélgettünk.Apukám megírta az élettörténetét,és szépen beköttette,azt kaptuk Tőle.Megható volt az is...
Szóval szuper jól sikerült minden,azóta meg sokat pihenünk.
Attila sokkal jobban van,még hamar elfárad,de nincsenek már komoly fájdalmai.

Puszi MIndenkinek és Boldog Új Évet!

Puszi
Anikó
vakili
 
 


Boldog új évet kívánunk :)

B-M-V

KépKép
viranka
 
 


Boldog Új Évet Vegasból is! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Boldog Új Évet csajok! :D
Puszi
Anikó
vakili
 
 


Hozzon az Új Esztendő örömökből végtelent, szeretetből önzetlent, sikereket amennyit csak lehet és mindehhez jó egészséget! B.U.É.K.

Orsi, Karcsi, Gergő, Flóra

avocado
 
 


Vegasi hó:
Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


na mi ez a csend??????????????????????????????????
De fura h. Vegasban hó van :) gyerekek élvezték?
Suli elkezdődött?

Anikó,ti hogy vagytok? Attila gyógyul? Gergőnek sikerült sulit választani? Jársz táncolni?

Orsi, s Ti hogy vagytok? Flóra ugye nem beteg?

Maccs,adj már életjelet,hogy vagytok pocaklakóval? Lili várja?

Rita,veletek mi van?

mi vagyogatunk,Míra jár oviba,már 6an lesznek ma(hétfőn 4en voltak) ő volt az egyedüli lány :) Bálint persze beteg lett,miért ne persze most kivinni sem merem pár napig nehogy még rosszabbul legyen :(

KépKép
viranka
 
 


Egcsi,boldog szülinapot :)

KépKép
viranka
 
 


Köszi! Már megint egy évvel öregebb lettem... :roll:

A gyerekek jól vannak, Bence szereti az ovit, Berci suliban. Az íráson kívül minden jól megy neki. :)
Az én sulim is elkezdődött, politikai ismeretekből kifogtam egy seggfejet, de a többi okés.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Köszi! Már megint egy évvel öregebb lettem... :roll:

A gyerekek jól vannak, Bence szereti az ovit, Berci suliban. Az íráson kívül minden jól megy neki. :)
Az én sulim is elkezdődött, politikai ismeretekből kifogtam egy seggfejet, de a többi okés.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Egcsi
Boldog szülinapot!!! :D

Vera
Köszi az érdeklődést, megvagyunk, persze Flóra beteg. :roll:
Múlt héten már jártunk egy pulmonológus doktornéninél, aki szuper és olyan gyógyszert adott, ami megelőző hatású, tehát félúton akadályozza meg, hogy a gyerek eljusson a fulladásig. És persze rá egy napra már beteg is volt, de NEM FULLADT!!! Nem is akarom elhinni, mert azóta a köhögése rosszabbodott, de egyszer sem fulladt be, így tuti, hogy a gyógyszer miatt és az nagyon jó, mert ezt akkor szedjük egész télen és így legalább ezt a részét megússzuk!!! A betegségeket meg már csak sikerül egyszer leküzdenie és talán lesz 1-2 hét egészségesen! :roll:
BÁlintkának jobbulást!

Persze most én is beteg voltam, még mindig köhögök, de megmaradok. :wink:

Gergőcske jól van (kopp-kopp-kopp), óriási nagy, eszméletlen sokat rajzol és minden érdekli, állandóan ismeretterjesztő filmeket néz a DaVinci-n! Suli ügyben lassan mi is dűlőre jutunk, de ez hosszú, majd egyszer elmesélem, ha lesz rá időm.

Most mennem kell, csak volt egy lyukasórám. 8)

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Drága gyermekeim! Merre leledztek?

Tudom én sem írok gyakran, de minden nap benézek és sehol senki. :?

Amúgy mi jól, a gyerekek kicsit taknyosak, de nem vészes. Múlt héten mindketten lázasak is voltak egy-egy napot, de túléltük. A sulim egyenlőre nem túl megeröltető, áldom az eszemet, hogy a mikrobiológiát múlt félévben letudtam. Jövő héten beadom a jelentkezésemet, de nem hiszem, hogy szeptemberben bekerülök a programba, mert az anatómia amit most végzek 1O pontot ér és az elég sok. Amíg nem fejeztem be, addig nem számít bele.

No, ti jöttök! Legalább életjelet adjatok!

Anikó! Hogy van apjukod?

Orsi! Mi van Gergő sulijával?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

RÉg jártam erre, próbálok azóta is kikecmeregni ebből a rohadt kórságból sajnos nem sok sikerrel! :evil: :(
MÁr voltam mellkasröntgenen, hétfőn a fül-orr-gégészeten, de legalább az biztos, hogy se tüdőgyuszim, se arcüreggyuszim nincs, csak épp nem bírok el ezzel a jó kis vírussal. :roll:
A héten már odáig jutottam, hogy hétfő-kedd-szerda táppénz, remélem csütörtökön már úgy leszek, hogy tudok menni dolgozni! :?
Gergő is beteg volt, de 2 nap alatt letudta, a többit meg halálra unatkozta szegény itthon magát, de ma már Ő is ment oviba. Holnap farsangolnak. :D Flóra azóta nem volt beteg (kopp-kopp-kopp), remélem most egy darabig megússzuk!!!
Jövő héten vasárnap megyünk Karcsival egy kis pihentető wellnessre, azt már nagyon várom!

Egcsi
Suli ügyben kicsit nehéz helyzetben voltunk, mert mind a ketten tanítunk kistarcsán én meg tanítok még itt helyben is. És eredetileg úgy akartuk, hogy ha már ott mind a ketten vagyunk, akkor oda jöjjön Gergő. Csakhogy közben kiderült, hogy ott összevonják a sulinkat egy másik sulival és ezért nem tudni mi, hogyan lesz, így mégis ide hozzuk. Az a szerencse, hogy elég sokan gondolkoznak ebben a suliban az ovis csoportunkból, úgyhogy elég jó kis osztály lesz, ha minden marad így. Ráadásul a sulinak pár éve voltak gondjai a kisebbséggel és e miatt nagyon rossz híre lett, amit nehezen tudnak leküzdeni és most a mi évfolyamunkon nagyon sok múlik. Viszont e miatt nincs tömeg, kis osztálylétszám várható, és a suli meg mindent megtesz, hogy vonzó legyen, emelt szintű osztály, azt is mi dönthetjük el, hogy mi legyen, sok-sok választható szakkör, szóval nagyon bízunk a dologban. :D A legjobb az egészben, hogy Gergő egyik legkedvesebb kis barátja (csoporttársa oviban is), akinek az anyukájával már a gyerekek baba kora óta nagyon jóban vagyunk, szintén ide jön, úgyhogy ez elég komoly érzelmi biztonságot fog adni Gergőnek (meg persze nekünk szülőknek is :wink: )

Röviden ennyi. 8)

Na, most húzok vissza az ágyba, még holnap is pihenőnap, aztán remélem már 100-as leszek megint!!! :wink:

Többiek!!!!! Tessék jönni!!!!!

Puszi :D :D :D

Orsi

avocado
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Orsi :)
Gyógyulgass! A suli jól hangzik, főleg a szakkörök. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Húúú, de régen jártatok erre!
Anikó, Vera?

Egcsikém, megy a suli?

Én szokás szerint el vagyok havazva, ráadásul Anyukám szerda óta kórházban, úgyhogy még több felé szakadok. De már semmi nem érdekel, csak végre jöjjön már a TAVASZ!!!!!!!!! :roll:

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi :)
Mi van anyukáddal? :shock:
Élek...suli megy, zsonglőrködöm-tanulás, házimunka, gyereknevelés-semmi új.
A fiúkat beirattam teniszezni, most oda is hordom őket kedd és csütörtök délután. Egyenlőre nagy a szerelem, Bence a teniszütővel alszik. :lol:
Bercinek gondok vannak a finommozgásával és a szem-kéz koordinációjával, holnap megyek beszélek a suli gyógytornászával, hogy milyen gyakorlatokkal lehet javítani. Nem jogosult iskolán belüli fejlesztésre, mert amúgy meg okos.
Nálunk már itt a tavasz, ma is 21 fok van és ettől már csak jobb lesz. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szia Egcsi!
Legalább mi ketten tartjuk a frontot és nem hal ki a topik! :roll:

HALLJÁTOK!!!!! :evil:

Anyukám jobban van, csak a kórházban vannak most kicsit sz... állapotok, a 6 ágyas kórteremben épp 8-an vannak, annyira nincs hely, úgyhogy péntek helyett már lehet holnap hazaengedik, mert ma már panaszkodott a dokijának, hogy nem tud aludni és már attól érzi magát rosszul! :? Jó lenne, ha jöhetne, mert a mellkasszorítás elmúlt és eddig minden lelete negatív lett, szóval lehet, hogy csak kimerültség volt, annyira lestrapáltuk szegénykét. (ugye hol itt volt, hol a Hugiéknál :? ) Most mindent próbálunk majd megoldani bébiszittyóval, meg ahogy lehet!

Ja, amúgy most jöttem rá, hogy azt nem is írtam, hogy mi volt, de már tényleg lefordulok a székről, úgyhogy azt majd holnap. :wink:

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Orsi :)
Jobbulást anyudnak! Remélem semmi komoly!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


jöhetek 3.nak :) :)
vagyogatunk mi is,Bálint ha jól számolom 2 hete itthon betegen(bronhitis+közben hányás,hasmenéses vírus),így nem is dolgozom,ha a gépet bekapcsolom akkor gyerek teper ide Traffozni,vagy youtobe-on tűzoltókat nézni :)
Míra szerencsére jól van nem beteges,lehet azért mert minden este Apjával eszik fokhagymát :) már nagyon várja a sulit,uncsi az ovi :)

pörögnek a napok és végre tavasz van :) :) közben rákaptam a gyöngyfűzésre is,Rita látta már miket csinálok :) majd ha kész a szettem megmutatom :) már csak a fülbevaló hiányzik :)
15én megyünk Abigélt nézni,rávettem Apát(utólag bevallottam neki 3 órás lesz 1 10 perces szünettel :) ) már február óta erre a napra vágyom :) :)

Orsi,remélem Anyukád már jól van :)

Egcsi,sulival hogy állsz? Timiékről tudsz valamit?3ka kopogtatott már?

Anikóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó:) hahóóóóóóóó

pusz :)

KépKép
viranka
 
 


Bálintnak jobbulást!
Suli első felével májusban végzek, minden előtanulmányom meglesz a programhoz, most várom, hogy felvegyenek. Ha nem szeptembertől, januártól kezdem.
Sajnos a gólya egyenlőre nem talált ide. :?
Timiékről semmit nem tudok, nem tartjuk a kapcsolatot. Próbáltam e-mailt, iwiw-et, nem jött tőle válasz. Nem eröltetem. :(

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


S ha végzel mi leszel? annyit tanulsz :) :) s fogorvosnál dolgozol még?

Orsi,mi baja volt végül Anyudnak? Nyáron megyünk Nyíregyházára :) randizhatnánk :) :)

:arrow: reggelit csinálni :)

KépKép
viranka
 
 


Diplomás ápolónő-azt hiszem az az otthoni megfelelője az itteni registered nurse-nek...
A fogorvosnál már nem dolgozom,-annyira nem is hiányzik-mert visszajött a csaj a szülési szabiról. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


ezen dolgoztam(készen kellett lennie 03.15-re akkor mentünk Abigélt nézni a Tháliába :) :) )
Kép Kép Kép Kép
S Bálint Sárkánya ami Dínóként kezdte :)
Kép

KépKép
viranka
 
 


NAGGYON KAFA!!! Milyen ügyes anyukák vannak a mi topikunkban... :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok! :)
Vera:ez álomszép!!!!(és a képek is gyönyörűek,gratula apának) És mindehhez milyen ruha volt rajtad? Azt is megnézném. :wink: Sárkánydínó is nagyon klassz,ügyes vagy nagyon!
Sajnálom Bálintot.Ez az év nekünk is ilyen,január óta folyamatosan itthon van valamelyik gyerek.Tavaly összesen nem voltunk annyit betegek,mint idén ebben a 2,5 hónapban.Gergő ma ment először,de Bence elég ramatyul van.Minden héten megyek a dokihoz,legalább egy,de általában inkább 2 gyerekkel. :?
Milyen volt az Abigél?

Egcsi:jön majd az a gólya nemsokára. Nemsokára megyek Egerbe,lehet,hogy megcsörgetem Timit,hátha össze tudunk futni.Mondjuk még nem tudom az időbeosztást,salsa hétvégére megyek....
Suli ügyben még mindig kalap le!
Nálunk még nincs tavasz. :? ma legalább szépen süt a nap,de nincs valami meleg.
Tenisz az klassz!

Orsi:anyukád hogy van??? Te már meggyógyultál?

Bocsi,most ennyi jutott eszembe,kicsit még magunkról:
Attila jól van,rengeteget úszik,sétál,jól működik a gépezet.
Gergő túl van az összes felvételin,az írásbelik jók lettek,a szóbelik nem annyira.Nem reménytelen egyik bejelölt gimi sem,de az első kettő még nem tuti.Az egyikben pl.49. a listán,de tavaly még a 66. bekerült.Úgyhogy várunk és reménykedünk,majd április közepén-végén lesz végleges eredmény.
Bence annyira nem várja a sulit,nem is nagyon emlegeti,de a nyílt napon kiválasztotta a neki tetsző tanító nénit,úgyhogy őt jelöltük a papíron.Nagyon rosszul eszik ,iszonyú vékony,ma még csak 1 szelet zserbó van benne,és már 5 óra van. :( Alig tudom beadni neki a gyógyszereket.
Katicával minden ok,tanul,táncol rendületlenül.De idén Ő is nagyon sokat betegeskedik.
Hát nagyjából ennyi van nálunk,és bocsánat,hogy mindig eltűnök. :oops:
Sok-sok puszi Mindenkinek
Anikó
vakili
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Anikó! :) :) :)
De jó, hogy jöttél! A salsa hétvége versenyt jelent? Nagyon ügyi vagy! Gergő biztos bekerül a kiválasztott gimibe, olyan okos gyerek! Majd tudósíts, addig is drukk-drukk! :)
Örülök, hogy Attilla ilyen szépen felépült, azért nem semmi tortúra... :?
Az én Bencém sem eszik túl jól, de azért a tiednél többet...próbáltatok már valami étvágyjavítót? Remélem most már odaér hozzátok is a tavasz és a betegeskedésnek vége szakad!

Rólunk dióhéjban:
Fiúk jól vannak, iskola, ovi, apjuknak meló. :wink:
Anyósom jön május elején és októberben megy haza.... :shock: Nyár végén jön a család többi tagja két hétre, addigra tervezzük a nyaralást is. A sógórnőm azt tervezi, hogy itthagyja a fiát-3 nappal idősebb mint Bence- amíg ők elmennek a férjével Hawaii-ra pár napra. Na, nálunk is lesz Hawaii a 3 fiúval. :lol:
Nekem most tavaszi szünetem van, de inkább csak tanulmányi szabi, meg kell(ene) írnom egy 8 oldalas tanulmányt amerika és Nevada alkotmányának összehasonlításából. :? Kedvem semmi, de muszáj valamit kipasszíroznom magamból. Egyébként suli megy, szerintem nem nehéz, de nem hangoztatom, mert a többiek meglincselnének. :roll:
Itt elég szép az idő, 2O-25 fok, bár ma hidegfront jött, úgyhogy szél és 12. :? A tavasz nekem egyben allergia szezont is jelent, úgyhogy hajrá tüsszögés és viszkető szemek.... :roll:

Mentem a dolgomra. Írjatok!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
Hogy bírod majd anyóssal ennyi ideig??? Én elvagyok Vele is meg anyuékkal is,de az együttélést egy hétnél tovább biztos nem bírnám....
Miért kell Neked az asszistenskedéshez ilyen tanulmányt írni? Milyen tantárgy ez?
Hová készültök nyaralni?
Allergia az nem jó! :?
Geri nagyon okos,de úgy néz ki,hogy nagyon sok okos gyerek van,és így a sulik válogathatnak még közülük is.Próbálják kiszűrni a szuper tehetséges gyerekeket,akik vagy élsportolók,vagy zenei tehetségek,vagy festőművésznek készülnek még pluszban.Na Geri egyik sem lesz! De azért bizakodunk,mert nagyon szeretné a Madách gimit,És attól félek,ha nem sikerül,akkor nagy kudarcként fogja megélni,és esetleg azt gondolja,hogy nem érdemes jól tanulni. :(
Salsa hétvége nem verseny lesz,csak a táncsuli időnként szervez egy wellness hétvégét,ahol sokat és sokfélét lehet táncolni,meg együtt vagyunk egész nap.Nagyon szeretem ezeket a programokat. :) nem vagyok én olyan szuper,hogy versenyezzek,ez csak hobby. :lol:
ma itt is szép idő van,legalábbis süt a nap.Még nem voltam kint,Bence nagyon taknyos,és itthon van...
Puszi
Anikó
vakili
 
 


Anikó,csak egy egyszerű fekete felső és szürke nadrág volt rajtam :) :)
jól hangzik ez a salsa hv-e :) Míra is beteg,itthon van,fájlalja a fülét :( egész telet megúsztuk...

Egcsi,hű ez nagyon hosszú lesz nem?

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Vera:gondolom sokak szeme megakadt a szép ékszereiden. :)
Mírának jobbulást! :( Bálint már jól van?
vakili
 
 


Hát hosszú lesz az biztos...már a múltkor 3 hónap is necces volt. az a baj, hogy hiába van itt, szinte semmit nem segít. Főzni főz, de még azt is megkérdezi mennyi vízből főzze a húslevest. :roll: A gyerekekkel sem sokat foglalkozott, mondván olyan szépen eljátszanak egyedül.... Na, mindegy, van itthon Seduxenem, ha már nem bírom. :D
Legoland az uticél és biztos lemegyünk az óceánhoz is, ha már ottvagyunk.
Azért kell politikai tudományokból is vizsgáznom, mert anélkül nem adnak diplomát. :?

Betegeknek jobbulást!!!!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok! :D

Gyors leszek, mert Flórának megint elindult fel a láza! :(
Megvagyunk, mind a két manócskám beteg, Flóra tüszös mandulagyuszival, Gergő"csak"mandulagyuszival. Flóra tegnap 2x is 40 fokos lázat produkált, de ma már nem volt vészes, csak 1x kellett adnom lázcsillapítót és akkor sem volt magas láza és ma nem is kellett hűtő fürdőznünk! Miknek tud örülni az ember?! :roll:

Anikó
De jó, hogy jöttél!!!! :D
Anyukám jól van, minden lelete negatív lett, de arra jó volt ez az egész, hogy kicsit megijedjen és holnap lesz 3 hete, hogy nem cigizik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Vera
Csodaszép minden, amit csináltál!!!!! Nekem is nagy vágyam a gyöngyfűzés, csak kicsit meg kéne csömörlönöm a hímzéstől és akkor majd nekilátok! :wink:

Egcsikém
Puszi :D

Bocsi lányok, de most csak ennyi!

Puszi hegyek mindenkinek! :D

Orsi

avocado
 
 


Bocsi, az egészet 2 órája írtam, csak nem kattintottam. :roll: :?
pussssz :D
Orsi

avocado
 
 


Orsi
Jobbulást a csipet-csapatnak! :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Néha ide is bekukkantok, látom ez a topik sem pörög már úgy mint régen! Bos név szerint nem fogok írni, melóhelyen szakítottam pár percet arra, hogy bekukkantsak a babanetre, nem akarok "lebukni" hogy túl sokáig bújom az oldalt.. :)

Jaj de sok a betgeskedés... :(:(:( most már ztán most már aztán jön a szép idő, napfürdőzzön és gyűjtsön sok + energiát mindenki!

Mi is suli választási lázban égünk, de valahogy úgy érzem sehogy sem tudok elégokos lenni.. :) Lili "hatalmas", néha ránézek és szemebeötlik, hogy hol van az én édes kis babám mert ez egy kész nagylány aki itt áll velem szemben. Olyan dumája van, hogy néha legszívesebben fültövön csapnám a vagánykámat, de enni ő sem szeret, alig lehet belediktálni a kaját. Ennek ellenére ő nem vékony, sőőőt jó husis darab, nem tudom honnan veszi az energiát! :):)

Pocak szépen gömbölyödik, minden rendben van, május végére jön a hugica.... :) Én még melózgtok, április 20 a megbeszélt "leszerelési dátum". Aztán készülődés otthon, és rápihenés a nyárra! :):):)
Na pattanok, jön a főni....
pá Macs
maccs
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia Macs!!!! :D

Jó, hogy jöttél egy kicsit és köszi a beszámolót!
Hajrá pocak, már nem sok van hátra! :wink:

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja Macccsssss!
örülök,hogy írtál :) s kiscsajnak van már neve?

Orsi,hogy vagytok?

Anikó,igen mikor feltettem facebook-ra a képeket pillanatok alatt olyan sok hsz .lett alattuk :) Gergőnek meg össze fog jönni a kiszemelt suli :)

Egcsi? de eltüntél :)

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Itten vagyok. Nincs miről írnom.
Maccs, neked gratu a pocilakóhoz! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Megint jöttem, most azért, mert van miről írnom. :D Végre leszállt kéményünkre a gólya. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: