Új privát üzeneted érkezett!

Gabuska!
Igazad van, most látom milyen hülyeséget írtamKép
"Uzsira tejpépet eszünk (sinlac), ami rizs alapú.......Kép"
Szóval SINLAC-ot eszik Leon, ez a lényegKép
Lívi nagyon szép baba, Leonnak is az az egy foga vanKép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sildike!
Fiúk alszanak?Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!

Nekem sem nyílik meg az őszi topic.
Biztos megint minden "tökéletesen működik"!!!

MEa!
Olvastad, hogy valszeg pénteken lesz minitali Prüntyinél? Nem jöttök?

Kép
kuha
 
 

 
 

Barbi
Szerencsére alszanak.

Ma ezt ügyködtem:
Kép
Kép

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Ildi!
Ügyi vagyKép
Bazsi tényleg dögös pasi ebben a szemcibenKép
Lacikának is rendeltél?
Én is akarok rendelni Noelnek mindenképpen, de nem tudom, Leonnak kell-e?
Lacikáról meg imádom ezt a szuperman-os képet!Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi
Lacinak még egyenlőre nem rendeltem, minthogy napközben sem sokat van nyitva a szeme (szerencsére).

Ez a szuperman-es sorozat nekem is a kedvencem. Amúgy a Lacinak sok Szuperman-es cucca van, Body, tréningruha, pizsi, mellény. Mindet Bazsitól örökölte, és mindegyiket a H and M-ben vettük. Pizsit az Árkádban is láttam, ha érdekel.
Annyira jó lenne, ha tudnátok jönni pénteken. Nolcsit is hoznád ugye?

Kuha
Én úgy emlékszem, hogy Mea már mindent leszervezett és mág a nagypapáját is átrakta másik napra, hogy tudjon jönni pénteken.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Igen? Akkor jó!

Szegény nagypapája!! Eredetileg úgy volt, hogy kedden (tegnap) jön a nagypapa, csak Mea elfelejtette, hogy babaruha börze lesz nálunk, és már korábban megbeszéltük, hogy elmegyünk. Aztán szóltam neki, és akkor rakta át másik napra a nagypapát.
Erre én jól anyuéknál maradtam, hétfőn szóltam Meának, hogy ugrott a börze, mert csak kedd este jövök haza.
Szegény, jól bekavartam neki. Kép

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Gabi
a saját dokimig nem jutottam el, de egy barinőm rákérdezett az övénél és azt mondták, hogy addig kell a tápi amíg nem kezd el enni tejterméket, mert a fehérjebevitelre oda kell figyelni. Bár két adag tejpép elvileg fedezi a napi szükségletet, ha nem vagyok biztos abban, hogy elég, akkor adagoljam nyugodtan a tejpéphez. Én inkább most napi 1x adagolom, de nem nagy mennyiségben.
Nagyon édes Livi! És az a kis fogacsak! Sokat nyűgiztetek vele? Gratula a mászáshoz!Kép


Mea!
MÁrk reggel és este kap tejpépet. Ált a Milupa-t. Ebből van HA-s és sima. Márk mindegyiket kapja. Nagyon fimomak. HA-ból a vaníliást eszi.
Ha Lívi este tápit kap, add neki nyugodtan uzsira akár egy kis gyümivel is. Vannak (azt hiszem 2v.3 féle) ami cukormentes a többiben van cukor. Nem tudom Te ezzel, hogy vagy. Én az elején kerestem a cukormenteseket, de már nem.Kép
Ha elég délután a 120 ml tápi, akkor adj Lívinek annyit, de ha nem akkor szerintem ne vond meg tőle csak azért mert már nagoyn nagy.KépEz csak az én véleményem.


Ildi
jók nagyon a képek!

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Ildi!
Ha lehet közlekedni, akkor megyünk. Persze, viszem Nolcsit is.
Képzeld, most itt ülünk a gép előtt, mutattam neki Bazsi képét és kérdeztem, emlékszik-e rá?
Erre mondja, hogy Igen. Arra, hogy mit játszottatok, feleli, hogy sih-sih (kábé így hangzik, így mondja a vonatotKép)
És tényleg a legó vonattal játszottakKép
Most meg folyamatosan azt mondja, Anya, Tócsi (NolcsiKép), indul Bazsi! Most azonnal indulni akar.
Majd megnézem a superman-es pizsit, ari nagyon!Kép
Leonnak is van egy felsője, szürke és rajta a jel.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Köszönöm a sok sok tippetKép
Ma adtam neki Hipp tejpépet(simát) és ízlett neki,.
120ml-set csináltam, de még bírt volna enni belőleKépKépKép

Kuha!Kép
Semmi gond, hétfőn jött nagypapém és jó volt ígyKép
Most pénteken lesz a tali, mert akkor megyek.
Menjek előtte érted?


Írok Skypeon.

Mea
mea
 
 


Barbi
Felőlem jöhettek most is.Kép Bazsika úgyis kint ül a homokozóban és ahogy elnézem sötétedésig be sem fogom tudni hozni.

Szilvi
Szerintem addig kell a tápi, amíg el nem kezdenek a gyerekek tehéntejet inni. Mi Bazsikának 1,5 éves koráig adtuk a tápszert és után áltunk át szép folyamatosan a tejre, ami a mai napig van reggel meg este. A reggeli tápszerbe, már 8-9 hónapos kora körül elkezdtünk belekeverni Maci-kávét, meg Ovomaltine kakaót. A mai napig úgy van, hogy reggelire kakaó, vagy tejeskávé estére pedig tej van.
De hallottam már olyat is, hogy nem adnak a babának este tápszert, hanem tejpépet kap.
Nálunk Laci reggel kap tápszert 180 ml, tízóraira Milupa HA tejpépet összekeverve egy üveg gyümivel, ebédre husis kaját uzsonnára főzeléket husi nélkül, vagy gyümölcsöt mindketőt felturbózva egy kis Sinlaccal vacsira pedig tápszert 150 ml.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Mea
Uzsira própáld meg szerintem a hús nélküli főzit.

Ha gondolod nekem van itthon még Sinlac-om, viszek át egy csomagot, hogy kipróbáljátok ízlik-e Lívikének.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Barbapapa!
Ha én összegyűjtenék minden elírást, amit 8 hónap alatt produkáltam, új topikot kéne nekik nyitni.Kép

Köszönöm a jányom nevében!

Néztem a profilod, nagyon tetszenek a gyerkőcök nevei!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sildike!Kép

Ok benne vagyok, meg kóstoltatom veleKép

Lányok!

Minden nap adtok husit is a déli főzikbe???

Kotyvaszttok vagy üvegeset adtok nekik?

Én mostanában már szinte csak üvegeset.

Nem bízom az itten egyetlen zöldségesbenKép

Mea
mea
 
 


Mea

Én minden délben husis főzit adok. Ha már nagyobb lesz Laci, akkor egyszer egyszer ki lehet váltani pl. sajtos tésztával, vagy túrós tésztával. A lényeg a fehérje. Amiatt kell a husi.

Én csak boltit adok neki, hétvégente anyu husileveséből szoktam kivenni, zöldséget meg husit, de amőgynem kotyvasztok. Ma pl. rakott zöldbabot csinálok, abból fogok holnap kóstoltatni Lacival.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Csajok, a Sinlacot be kell vezetni, mint a gyümiket (először 1 kiskanál, stb), vagy egyből adhatok annyit, amennyit megeszik?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi,
nem kell bevezetni. És tuti ízleni fog Eminek, tök fincsi!Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


OK, akkor ma megkóstoljuk (én isKép).
Tízóraira kap kb 50 gramm gyümit, utána elég nehezen csúszik le a tej/tápi.

A kiskanál jobban nejön neki, mint a cumisüveg, úgyhogy ma majd Sinlac lesz a gyümihez.

Nálunk sajnos tovább romlott a szopihelyzet, már 5-ször kell fejnem, azaz gyakorlatilag nem szopik, csak azt eszi, amit kifejtem, meg tápit.

A lusta mindenit...
Nem az ő hibája, kb egy hete leforráztam magam, sajnos pont a mellemet, (a bimbót is, az van ugye legelöl egy nőnKép), másodfokú égés, hólyagos lett.
Be voltam tojva rendesen, rohantunk az ügyeletes kórházba az égési osztályra.
Egyelőre eltiltottak a szopitól, de fejnem kell, hogy ne gyulladjon be.

Hát csajok, égett mellet fejni...nem egy leányálom.Kép
Tegnap megpróbáltam szoptatni belőle, de csak bekapta, szívott kettőt és elfordult. Meg még nekem sem az igazi, sajnos pont ott van az égés, ahol a nyelvével dolgozna, megéreztem rendesen.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Húúú, Uxi, sajnálom! Gyógyulj meg hamar!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, elkészült a Sinlac...

Brrr ez nagyon büdös, felfordult a gyomrom tőle.

De az íze nem rossz.Kívncsi vagyok, mit fog szólni a kisasszony.
Keverek bele reszelt almát+kis banánt is.

A biztonság kedvéért készítettem tápit isKép.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Húúúúú Uxi!
ez nagyon fájhat. Hát, nem irigyellek!
Tudom nem nagy vígasz, de egy ismrősöm 7 hetes csimotája sem eszik ciciből( pedig ő le sem forrázta a mellét)csak a lefejt tejcit fogadja el.

Jól értem?
A Sinlcot adjátok tápszer helyett? Ez tök uazt tartalmazza, csak kanalzni kell és fini?
Akinek a babája nem fogadja el a tápszert ezzel váltja ki?

Mea
nálunk több kotyvasztás van, mert nem igen fogadja el a kész kaját. Nem tudom örüljek-e vagy se, hogy anya kajáját eszi jobbanKép.Mióta kap husit (a múlt héten kezdtük)azóta mindig az is van a főziben.Azt hiszem MÁrk nem eszik sokat a Ti babáitokhoz képest. Főziből max120 gr megy le. De ez is csak ritkán. Egy üveg főziről nem is álmodokKép És mégis tök jó húsban van. 8,5 kg.

Sildike
A zöldbab nem túl korai még? Én nem merek adni MÁrknak, mert még cicin keresztül is fájt tőle a hasija. Olyan üvöltés volt aznap éjszaka 2x is, hogy olyant még csecsemő korában sem produkált.
Nagyon sajnáltam szegényt.
Cukorborsót kapott már Lacika?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Na, megkóstolta.

Kb 40 gramm fogyott, egy kis almával turbózva.
Kezdetnek nem rosszKép.
Utána evett 110 tápit.

De nekem annyira felfordul a gyomrom a szagától, ha nem tudnám, hogy tuti nem várok babát, azt hinném, hogy igen...


Szilvi, én már megszoktam, mindig volt valami gond a szopival.Az első két hónap horror volt, kb 1 hónapig jól elvoltunk, azóta belustult, most meg megégtem.
De fejni kezdetek óta fejek,(miután átestem pár mellgyulán) csak a napi 2 fejés most már 5.Kép.
A tej meg sosem volt elég, tápizunk 2 hetes kora óta.

szóval már marhára elegem van (és lehet megkövezni...bár talán tápis topikban nem fogtok) de szívesen abbahagynám már az egészet, csak a tejem nem csökken, így nincs más választásom, mint fejni (kb fél liternyi van egy nap).Ezzel töltök napi 2,5 órát.

Mindig arra gondolok, hogy jó a tej a lányomnak, ez vígasztal.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi,
ez érdekes, én nem érzem büdinek a Sinlacot.

Szilvi,
van olyan ismerős baba, aki tápi helyett kapja. Mi ált. uzsira esszük, cumisüvegből. Kanállal csak akkor, ha teszek bele gyümit is.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Uxi!
Hű, ezt még olvasni is rossz (mármint a forrázás-fejéstKép)!
Nagyon ügyi vagy, hogy mindezek ellenére van energiád fejni!
Leon se fogadja már el a cicit, de én nem bírok fejni, marad reggel és este a tápi.

Szilvi!
Leon 7 hós múlt és ő is evett már lencsét, zöldborsót és semmi baja tőle.Kép
Holnap tökfőzit kap turmixolvaKép
Sinlacot délután kapja Leon kanállal.

Ma kimaradt az ebéd és du. viszont KÉT üveg főzit vágott be a fiatalúr....Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbapapa, nem sok kedvem van már hozzá, de nincs más választásom.

Most kísérletezek, kihagytam az előző fejést. Mindjárt szétdurran...Lesz vagy 60 gramm darabjábanKép.

Hogy lehet a Sinlacit cumiból adni? Nekem sűrű pép lett, mint a puding.
Mondjuk pont azt akartam, hogy kanállal lehessen enni, csak kíváncsi vagyok, mekkora lyuk kell ennek a cumin?

A múltkor a maradék reszelt almából turmixot csináltam, és cumisüvegből akartam adniKép.
Persze nem jött ki, eltömteKép.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Egy kép az egyik kedvenc pózáról:
Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi
Hígabbra kell csinálni.Kép

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Uxi,

ha megengedsz egy tanácsot. Nekem is az volt az idea, hogy legalább 6 hós koráig szopizzon bébi, anyatej.Én is fejtem még este 11-kor is. Aztán egyszer buliba mentünk és elmaradt a fejés, szétdurrant a cickó, de aztán nap nap után beállt, és abbahagytam. Szerintem te se foglalkozz vele, ha bedurran, szerintem csak először, aztán be fog állni. Nálam is igy volt, mindig ijedeztem, hogy be fog gyulladni, mert már több mellgyuszim is volt, aztán mégsem.
Persze ha még anyatejjel akarod kinálni a picit, akkor természetesen tedd azt, csak hát tudom milyen fárasztó a fejés. A bébi meg már kész arra, hogy mást is egyen.
Ne haragudj ha megbántottalak volna.

Zsu, Kevin (14-én lesz 7 hónapos)
spanci
 
 


Uxi,
Ha nagyon megtelt a cicid, nem kell teljesen kifejni, elég csak annyira, hogy már ne feszüljön.

A sinlacot én direkt jó sűrűre csinálom, mert Lívia nagyon bukós, és az aventes üvegből eszi (persze nem az avent 1-esből, az assszem az újszülötteknek való), azon jó nagy a luk, már az I-es is elég. (Kábé a 150-es jelig teszem a port + 180 mili víz, így 210 lesz összesen és jó sűrű.)

Aranyos a kép! Valami nagyon érdekes ott!Kép

Enyém gyerek egyik kedvenc "póza" a felborulásKép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Spacni, dehogy haragszom!
Már tényleg marhára unom a rengeteg fejést.
Reggel szopik, akkor fél óra alatt kitermel 50-et, aztán a másik mell nem kell, fejhetem azt is, aztán még tenni kell hozzá az esti fejésből, és bevág még vagy 100-120-at üvegből.Ez megy már vagy másfél hónapja.

Igazából az lenne a célom, hogy valahogy lecsökkentsem 3-ra, majd később 2-re a fejést, azzal ellennék még jódarabig.HA már nem szopik, legalább kapjon tejet.

Majd próbálkozomKép.
Végülis amikor elekezdte átaludni az éjszakát, akkor is szét akart durranni kb 2 hétig, aztán beállt.

Csak tényleg nagyon félek a gyulladástól, volt hozzá "szerencsém".

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Spacni, és te szoptattál is és mellette fejtél?
Mert sajna nálunk már nem nagyon akaródzik szopni, gyakorlatilag helyette fejek.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi!Kép

Húúú az fájhatottKép
Szegény...
Remélem már jól vagy teljesen meg a cickód isKépKépKép
A kép nagyon cukiKépKépKép

Gabuska!Kép
Nagyon kis ügyi a lánykádKépKépKép

Na lányok legközelebb szólok dokinőnek h írjon fel Sinlacot.
De ezt milyen alapon írják fel, tápi helyett vagy mi????

Mea
mea
 
 


Barbi
Nem tudok belépni a topikb!!!

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Mea, nem teljesen tápi helyett van, legalábbis az összes tápit elvileg nem lehet vele kiváltani (a dobozán az van, hogy csak ezzel nem lehet táplálni tápi helyett).

Inkább olyasmi, mint a tejpép, de nem tej, csak pépKép.

Én kevertem bele gyümit is, bár még nem fogyott el igazi mennyiség, csak 40 gramm körüli.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok,

Uxi,
szoptattam, mivel Kevin kezdetektől végigalussza az éjszakát fejtem még este 11 körül is, mert azt hittem ha nem teszem meg elfogy a tejcsi, meg féltem a mellgyuszitól is. Aztán egyszer buliba mentünk, igy elmaradt a fejés, aztán észrevettem, hogy igy is müködik a dolog aztán abbahagytam.

Szerintem lassan hagyd abba a fejést, főleg ha helyette csinálod, ne fáraszd magad, nagy már a bébid, ha lusta kiszivni a finom anyatejet.... vessen magára.

Engem nagyon megviselt, hogy már nem nagyon akar cicizni, sőt mára például reggel már követelte a tápit. Kevin is lusta szivni, mert rájött, hogy a cumkósüvegből jobban jön, vagy nem tudom. Szomorú vagyok miatt, hogy elválassza magát tőlem.

Üdv,
Zsu
spanci
 
 


Sziasztok!
Hát fejés...
Nekem is elég gáz volt, mert nagyon gyakran kellett csinálnom szoptatás mellett. Gyerkőc evett, de 1 óra múlva már durrantam szét, úgyhogy hamar tele lett a mélyhűtő. Sosem volt a lányom bélpoklos, így hiába kínálgattam, 3 óránként evett csak normális mennyiséget. Aztán az egyik mellemből egyik napról a másikra elapadt a tej, és mást sem csináltam, csak szoptattam meg fejtem egész nap a másikat, különben hülyén nézett volna ki, hogy a bal oldalon nincs mellem, a jobb oldalon meg egy görögdinnye. Húúúúúúúúú, de utáltam! De aztán nem sokra rá már a jobban sem termelődött.Kép
Isteni szerencsém van a lánykámmal, mert nem válogat, a zöldborsót utálja, de egyébként mindenevő. A gyümölccsel voltak fenntartásai, de már barátkozik azzal is.

Gyerek mászik, család örülKép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Spacni, én is fejek este fél 10-kor, pedig Emi már 3 hónapja 7-től alszik reggel 6-ig.
Nem tudok lefeküdni, ha tej van a mellemben, szinte égeti, én is félek a mellgyuszitól, meg nincs komfortérzetem sem.

Egyszer elmaradt ez a késői fejés, de mivel amúgy sem tudtam aludni (kórháázban voltunk Emivel), hajnal 1-kor csak megfejtem...
De ma már csak 4-szer fejtem...

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Gabuska!Kép

De ügyes LívikédKépKépKép

Mea
mea
 
 


Mea,
már olyan régen akartam kérdezni 2 dolgot! Az egyik, hogy nektek a fürdetős ülőke letapad rendesen a kád aljára? Nekünk folyton feljön.
A másik, hogy valamiért úgy rémlik, hogy Gyulán laktok. Jól tudom? Nagyon szeretem azt a várost, nagyon kedves barátaim laknak ott (Budapest körúton), na meg a vár és a strand se kutya!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!
Ugyan nem engem kérdeztél, de én is talán tudok segíteniKép
Az ülőke nekünk is mindig feljön, mi letapasztjuk a kád aljára, megengedjük a vizet, majd ha tele a kád, újra lenyomkodjuk a feljött tappancsokat. A tappancsot ha jó erősen megnyomod, közvetlenül felette, akkor már nem jön fel.Kép
Legalábbis nálunk.
Mea Verőcén lakik egyébként.Kép
Bocs a közbekotyogásért.KépKép
Lívi meg nagyon ügyin márKép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbapapa!
Kösziiiiiiiiiiiiii!
Én is úgy csinálom az ülőkével, ahogy leírtad. Az a szerencse, hogy Livicsek háta mögött van egy kispárna, mert ő elég kistermetű gyerök, és ez jól megszívja magát vízzel és ellensúlyozza, hogy a csajszi meg előre van hajolva benne, így nem borul fel. Meg persze mellette térdelünk és fogjuk is...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép

Még gyakorlunk, nem megyünk étterembe. Kép
Vendég
 


Tünde,
KépKépKép
Nagyon huncutul vigyorog Zita!

Az én lökött lányom nagyon begurul, ha maszatos lesz az arca, annál jobban már csak azt utálja, mikor nekiállok törölgetni.

Nem unatkozom, amióta mászik, leesik az ágyról, becsípi az ujját a fiókba, lefejeli a földön lévő dolgokat, kiborítja a papírkosarat stb. pedig folyamatosan a nyomában vagyok, csak nem vagyok elég gyors...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

TündeKép.Látom, ízlett az ebédKép.

A lányommal valami történt.
Kb egy hete rájött, hogy ő még mindig újszülött adagokat fogyaszt, és átváltott zabagépbe.

Tegnap egy liternyi tejet/tápit evett, ma is közelíti. 3 óránként etetni kell, egy-egy alkalommal 180-200 is elfogy.
Ja, és újra ébred éjjel is, etetni kell.Ezt nem hiszem el, lassan 3 hónapja nem kért enni éjszaka, most megint kezdiKép.


Hát... lehet, hogy jobb volt, míg nem evett ennyit, de aludtKép.
Vagy itt az ideje kalóriadúsabb kaját is adni.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi,
eddig azt írtad, hogy Emi alig eszik.
Ki tud Rajtad kiigazodni???? KépKépKép

Zita ma a keljfelmókus lökdöste, és hintázott vele ütemre a járókában, és egyszercsak lefejelte. Olyan röhejes volt. Kép De persze neki inkább fájdalmas. Kép
Kép
Vendég
 


Tünde, miért rajtam?
RajtaKép.

Olvasd el, mit írtamKép.
Eddig alig evett. Most majd egy hete meg elkezdett zabálni.(meg hízni is).Biztos rájött, hogy jó dolog az evésKép.

Eminek is van hasonló, neki keljfelmaci, ő is lefejelte a múltkorKép. Szegényt sajnáltam.

Ez a tányér alatta jó ötlet, nekünk a matracon van, és van, hogy eldönti s nem kel fel, mert túl puha az alatta lévő felület.

Zita mióta tud ülni?
Én is úgy várom már, hogy üljön a lányom, de ő még át sem fordul, pedig már 5,5 hónapos.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Gabuska!

Egy másik topicból toppantam ide, csak beleolvastam és láttam, hogy Sinlac-ot adsz a gyerkőcnek. Az enyém 9 hónaposan nem nagyon eszik, csak szopik, így nekünk is felírták. Probléma az, h. szinte minden megfogja a hasikót, és már a sinlacot is meggyanúsítottam. Nálatok nincs ilyen probléma a Sinlactól?

Köszi. Üdv:Mariann

Mariann
Kép
kmarian
 
 


Uxi! KépKépKép
Persze, értettem én, hogy Emi változtatott az evési szokásán!
De én azért Téged írtalak, mert ezzel együtt Te meg azon változtattál, hogy nem hűűű de keveset eszik, hanem hűűű de sokat! Viccnek szántam....
Elvesztettem a humorérzékem???
Kép
A keljfelmókus alatt frizbi van, szeret játszani vele, úgy kaptam egy nadrág mellé ajándékba. Kép
KépKép
Zita elég régóta szépen ült segítséggel, de így egyedül kb 1 hete.
Vendég
 


Mariann!

Igaz, hogy nem engem kérdeztél, de nálunk nem volt ilyen gond a Sinlactól. Az én lányom reggelire eszi, mondjuk én viszonylag hígra csinálom, cumisüvegből szívja ki. És reggeli után nem sokkal megvan a kaki is, szóval nem gondolnám, hogy a Sinlactól lehet szorulás.
Vendég
 


Uxi,

most látom, Sinlac nálatok is megy . Ráadásul reszelt almával+ banánnal. Ettől tuti nyuszibogyókat produkálna az én drágám, sírva, fájdalmasan. Nálatok nem fogja meg a kakit?

üdv.mariann

Mariann
Kép
kmarian
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: