Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Szia Lidke! :)
A kendő miatt még bámulnak? :shock: Már nem is emlékszem erre... :lol: Döbbenet!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Áron,
boldog szülinapot Neked! Kép

angi79
 
 


ÁRON és TÜNCI!!!

Boldogságos 2. szülinapot Nektek!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

 
 

Tüncinek és Áronnak nagyon boldog 2. szülinapot! :D


Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Tünci!
Nagyon boldog születésnapot kívánunk!



Áron!
Isten éltessen születésnapod alkalmából!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Tüncike és Áronbaba! Isten éltessen skáig benneteket!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Tünde,
boldog 2. szülinapot Neked! Kép
angi79
 
 


Sziasztok!

Tündének és Áronnak naaaagyon boldog szülinapot kívánok! :D:D

Kérm:
Oké... akkor írom a számlaszámomat...
A postát még megnézem, remélem nem lesz túl dárga... DE

Ildi!
Találkozom pénteken a gödöllői barátnőmmel, odaadjam neki??? :D Úgy talán egy fokkal egyszerűbb a dolog. Ha így jó, akkor küldök telcsiszámot.

Vali!
Ha menetk 7végén Ildiékhez, akkor a tiedet is elküldöm :D:D

Gyöngyi!
Veled meg majd megdumcsizzuk! :D:D:D

Melitta!
Ne viccelj! Nem sokkoltatok egyáltalán! :D Mi szerettjük Zazit olyannak, amilyen. :D:D Hanna még este végignézte a fényképeiket :D Én Hannával napi 5-6 magnéziumot szedtem be... Szóval nyogodtan.

Gyöngyi!
Hannát most szoktatom le a szopiról. Már 2 napja nem kapott reggel sem... Ha nem akarnék minden áron fogyózni, akkor még ő is szopizna, de most már nem bíííírom a súlyomat :D:D Szóval tojni rá, hogy más mit gondol!!!!!! :D

Annácska!
Jaaaaaj, de jóóóó! :D Mármint, hogy megkérdezed! :D:D
Petykáék nagyon édesek! :D:D

Angi!
Lidi jobban van?
Olyan nagylány már! :D:D

Lidke!
És még tornára is van erőd??? Bakker! Irigyellek ám! Én szinte aludni szeretnék csak.....
Drága vagy, de még nem csináltam meg a kendőkötő tanfolyamot. De azért egy-két kötést tudok. :D:D
Bár én is csak az előre megkötött csomós keresztezett pozíciót használtam. Melitta többféle pozíciót csinált Zazival. :D

Sajna mindjárt kicsöngetnek... megyek.
Bocsi, hogy csak ennyire futotta..

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Tündike és Áron baba: Nagyon boldog szülinapot nektek
És tegnapról kimaradt: Áronnak boldog névnapot is :)

Lidke: Nem a tavasszal val gond, inkább egy rosszul alvó gyerekem van, aki kiszívja minden életerőmet, így szegény Apa kicsit el van hanyagolva :?

melitta: Nálunk a Lili kb. 2 hete van megkattanva. Napi 4-5 hiszti már megszokottnak számít, hozzá kis toporzékolás. Olyan hülyeségeken elbőgi magát, hogy csak lesek :shock: Az alvással egész jól átálltunk, bár tegnap még negyed 10-kor fennt volt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


val=van

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti: oké, majd megdumcsizzuk :) . Én nem problémázok a szopi miatt, csak annyi feszengés van bennem, hogy 2 gyereket nem szeretnék ciciztetni. Egy még belefér nekem, de kettő már sok. Bár még meg se fogant a tesó, így van időm. Inkább abból szokott gond lenni, hogy társaságban huzogatja a pólómat, és látom az embereken a döbbenetet, sajnálom, hogy ennyire kinézik azt aki még szoptat :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vok, Ildi! Hüje :lol: vagyok ám, mert simán elhozhatom neked én is hiszen én találkozom Eszterrel rendszeresen, Gödöllőre pedig min. hetente egyszer megyek, úgyhogy... ha más nincs, akkor szóljatok!
És pénteken egy séta a kastélykertben? Vok, Ildi, Babetta, plusz Vok-barátnő a gyerekekkel? És akinek még útba esik...

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Szolgálati közlemény
Homeopata-ügyben: a homeopata.hu-n frissítették és szigorították! az orvoslistát. Akit én ajánlanék, ő is ott lelhető fel, de még pár másik név is, akik lehet hogy közelebb vannak, szóval hajrá! Kuzsel J. és Molnár M. doktornőkről nagyon jókat hallottam.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Gyöngyi! Zazi is ezt csinálta. :roll: Igen, ciki a reakció, megértelek.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Tüncinek és Áronnak nagyon boldog 2. szülinapot!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


csak két mondat:
Melitta, sajna én már holnap nem érek rá Palotakertezni(majd jövő héten) :wink:
Holnap már más elfoglaltságom van apával :lol: :wink:

VokEszti, jó nekem az is, ha odaadod a barátnődnek, meg a Melitta féle ötlet is teljesen jó. :D
Viszont ha odaadod neki, akkor dobjál már számlaszámot privibe, meg a lány teliszámát is.Köszike.

Áronnak, és Tüncinek boldogságos szülinapot kívánok!!!!
Kép

Pusszancs, jó hétvégét mindenkinek!!! :D :D :D
vas
 
 


Köszönjük a köszöntőket!
Aranyosak vagytok!

Két éve és negyven perce bújt ki kistöki... de ma nem tudjuk megünnepelni... várunk 20.-áig addigra talán elrendeződünk a vackunkban.

Annácska
Két éve is szülinapos babára készültem (első körben egy napra voltam mi kiírva mint anyum velem) ... talán idén! :)

Lidke
Hát egy kicsit jobban vagyunk... fiúk még szedig az antibigyót... én csak magamtól kupálódok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Tüncinek és Áronnak Boldog születésnapot kívánunk :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ildi
Érezzétek jól magatokat. :D ” Lehet hogy négyeskével jöttök vissza?” :lol: :lol:

Melitta
Köszi, hogy gondoltál ránk ,de a péntek még mindig nem jó. :(
Anikó mondta ,hogy Tomával ment a balhé. :lol:

Anna
Szépek vagytok. Te csináltad a tortát?????? :lol:

Anita
Te már csak köszönteni jársz hozzánk???? :?: :lol: Legalább képet dobjál Botiról.

Livi
Párod már végleg itthon van?
Képet tőled is várunk. :wink:

Most csak ennyi :oops:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Tünci,Pötyi, Petya és Áron!!!!!Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Nektek mi is!

Livi: nagyon irigyellek ám!!! Gratula neked a nyelvvizsgádhoz!!!!!!!!!!!!!!Én is tanulás helyett mindig valami mást csinálok :lol: Ezért nem sikerült eddig.....

Anita: szombaton úgy néz ki megyünk Nyíregyre kutyakiállításra, meg én Fannikával állatkerteznék ha olyan hangulatban leszünk! (nincs elég állat a kiállításon :lol: )Ha van kedvetek összefuthatnánk!!!!!!!!!!!!

Remélem 1-2 hét és napi szinten tudom követni az eseményeket itt a topikon! De olvasni nagyon jó benneteket!
Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Amit elfelejtetem:
Eráékról sajna semmi infóm sincsen. :(

Ildi!
Holnap elküldöm a számlaszámom :D Meg azért az Eszter számát is. (ő a gödöllői barátnőm) Biztos szívesen oda adja. Meg mintha közel is laknátok egymáshoz... most költöztek új házba és valamerre arra magyarázta...

Na, lépek aludni

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok :)
Mamacka :)
Áronnak boldog szülinapot :)
Kép
Akkor idén hátha egy babát kapsz ajándékba :D

Livi :)
Tüncinek boldog szülinapot :)
Kép
Gratula a nyelvvizsgádhoz :) Nagyon ügyi vagy :)
Szombatra meg egy kalappal :)

Ildi :)
Jó pihenést Nektek a hétvégére :wink:

Melitta :)
Pocakos képet majd személyesen mutatok :lol:

Edit:)
Szerinted ennyire ügyes vagyok??? :lol: Á, dehogy!
Viszont zseniálisan tudom megvenni a cukrászdában :lol: :lol: :lol:

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Tényleg restellem magam,hogy szinte már csak köszöntgetni jöttem az elmúlt időben. Elég nyomós indokom van. Ugyan még van picit több mint 2 izgalmas hetünk - reméljük, minden a legnagyobb rendben lesz - megosztom veletek boldogságunkat: ha a jó Isten is úgy akarja, a 2008. évet mi is négyesben zárjuk. Ha minden rendben lesz, nov. elején Botond Kistesót kap ajándékba. (Pontos dátum majd a 12. heti uh-n kb, mert mensi hiányában tüszőrepesztő szuri segítségével költözött be a pocakba Botitesó.)

Sokkal rosszabbul viselem az elejét, mint 3 éve, de ennek most csak örülök! Sokat gondolkoztam,hogy megírjam-e már, de végülis a család is tudja már (egyre nehezebb lenne titkolni :shock:), meg férj is meggyőzött,h nem ezen fog múlni a dolog. Napközben vacakul vagyok, este meg alig várom,h bedöljek az ágyba.

Ági, holnap nincs férj, az autómat meg összetörte :twisted:, na nem nagyon, vminek nekitolatott vele :roll: , de hétvégén javítják. Vhogy megpróbálunk kimenni hozzátok Botival, majd még kereslek telefonon!


Na, ha már írok: SEGÍTSÉGET SZERETNÉK KÉRNI!!! Van vki, akihez közel van az Aréna pláza? Vagy esetleg jár arra hétvégén? Részleteket priviben írnék, csak szeretném tudni,hogy kinek írhatok esetleg. Plusz köröket ne fussatok, csak tényleg,ha járnátok arra, szóljatok már légyszi! Köszi előre is!

Reagálni képtelenség,de itt leszek, és igyekszem visszarázódni!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Aztaaaaa............., de jó hír, Anita gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vas
 
 


jajj, Edit, hagyjál már a negyedik gyerekkel :shock: :lol: :wink:
Naná, hogy nélküle jövünk haza :D

Eszter, köszi, akkor várom majd a privit :)

na, csak ennyi mára, pusszancs mindenkinek!!

jaj, Anita, de örülök nektek :D
(lehet kiscsaj lesz, azért vagy rosszabbul :wink: )
Én bizti nem megyek az Aréna felé most hétvégén :(
vas
 
 


Anita!
Jaj, de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ildi!
További sok boldogságot nektek! Azta! 10 ÉV!!! :shock: 8) :D
Érezzétek jól magatokat!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Ildi,
nagy gratula Nektek a 10 évhez! Jó pihenést!
Kép

Anita,
most vasárnap voltunk ott, de ha mennénk esetleg akkor felhívlak!!! Azért írd meg, hogy mi kellene. Pihizz sokat!
angi79
 
 


Ildi: szívből gratulálok Nektek! További sok-sok boldogságot! Szépséges hétvégét Nektek!!!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok :)
Anita :)
Micsoda hírek :D :D :D Nagyon örülök, hogy úton van Botitesó is :D
Boldog babavárást neked!
Kép

Ilid :)
Neked is hatalmas gratula a 10 évhez :D
Nem semmi teljesítmény :lol: :lol: :lol:
Nagyon boldog pihizést Nektek :D
Pedig én is reménykedtem, hogy a negyedik babával jöttök haza :wink: Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Aztaaaaaaaa!!!!! Micsoda hírekre jöttem :D

Anita: Hatalmas gratula!!!!!! :) MIkor lesz a 12. heti UH?

Ildi: Nektek meg még sok ilyen szép évfordulót kívánok! Jó pihizést a hétvégére!

Gyekőcök hogy vannak?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Anita: Mi fogunk hétvégén csavarogni, abban nem vagyok biztos, hoyg az Aréna Pláza is útba esik-e, de akár az is lehet.
Ha gondolod dobj egy pü-t, hoyg mi kéne :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Anita: Nagy gratuláció tőlem is, ez szupppperrrr!!!!! :D

Ildi: Az egyik ismerősömnek összejött spirál mellett is a baba :wink: Csak úgy megjegyzem :) Boldog évfordulót és jó pihenést nektek.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Köszi szépen a kedves sorokat, jól esik,hogy velünk együtt örültök! Reméljük, a továbbiakban is minden rendben lesz.

Vali, 2 hét múlva megyek a dokihoz, ott vhogy töltöm a 12 hetet.

VokEszti, Melitta: annyira vacakul voltam,h elkezdtem szedni a Sepia homeos bogyókat (még csak most), lehet, ugye? Mert volt már olyan is, aki azt mondta,h nem szabad homeost se az elején.... Most picit bizonytalan vagyok.

Aréna Plázás dolog megoldódott közben anyukám ismerőse által. Köszi szépen a felajnánlásokat!

Beteg babácskák gyógyulgatnak? Ildi gyerekek? Lidi?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita!!!!!
Nagyon nagy gratula Nektek!!!!!!!! Vigyázz nagyon magatokra!!!!!!Remélem hamarosan elmúlnak a rosszullétek!!!!!
Még mi is csak reggel döntjük el Fnnikával hogy megyünk-e egyáltalán, mert elég vacak itt az idő most. Ha ettől nem lesz rosszabb, akkor megyünk! :lol: Majd írok üzit. De ha nem érzed magad jól, miattunk nem kell fáradozzál, megyünk még arra a nyáron is elég sokat!Akkor meg már tuti jobban leszel!

Ildi: gratula nektek is!További boldog éveket!!!!
Vendég
 


Anita
De csodás hír!! GRATULÁLOK NEKTEK!!! Gondtalan,boldog babavárást kívánok.

Angi
köszönöm,megtaláltam a linket le is töltöttem a papírokat.

Annácska
priviben megírom az emil címem. Ha majd lesz időd átküldesz nekem egy-két jó képet? Köszönöm.
Peti tudott aludni délután?
Szülinapi képeitek nagyon klasszak.

ÁRON és TÜNCI utólag is nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Ildi
További boldog 40 évet kívánok Nektek!!!Gratulálok!!!!


OLGO :D
holka
 
 


Keve,
nagyon boldog 2. szülinapot Neked!!
Kép
angi79
 
 


Keve: kívánunk Neked nagyon sok boldog születésnapot!!!!!!!!! Kép
Vendég
 


Vali:Vincének nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!!

Meli: Hogy vagytok? Írj magatokról.
Vendég
 


KEVE! Isten éltessen sokáig 2. születésnapod alkalmából!

Kép

Vincének boldog névnapot!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Kevének nagyon boldog 2. szülinapot!!!!

Anita:
jaj de jó, kívánok Nektek sok egészséget!!!!!

Ildi:
Kellemes hétvégét!!! :) :wink:



Dorina 2 napig lázas volt, nem tudom mi baja, most jól van, állandóan ugrál, nem tudom ágyba parancsolni...

Kérdés az illetékesekhez:
Nálunk most sokszor van olyan, hogy Bettina és Dorina veszekszik, állandóan provokálják egymást. Persze igyekszünk elterelni a figyelmüket és ha ütnek (főleg a kicsi), akkor szigorún bocsánatot kell kérni. Úgy vettem észre inkább a kicsi "megy neki" Dorinának.
Ötletek, tapasztalatok???

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket!

Mindenki alszik, jövök kicsit mesélni.
A történet ott kezdődött, hogy még a kórházban közölték, hogy nem anyakönyvezik a Dévát, mert nem kértünk szakvéleményt a Nyelvtudományi intézettől. :shock: Én ezen kicsit kiakadtam, hogy minek a külön szakvélemény, amikor egy 1997-es kiadású utónévkönyvben találtuk a nevet, meg egyáltalán, Magyarországon magyar állampolgárságú szülők magyar gyerekének miért kell engedélyeztetni egy régi magyar név viselését?! :roll: Mikor hazamentünk, írtunk nekik, megírtuk, hogy melyik könyvben találtuk, meg, hogy férfinévként IS szerepel ugyanebben, aminek a viselését ők már korábban engedélyezték, és erre való tekintettel engedélyezzék mint női nevet is. Erre kedden jött a válasz, hogy nem engedélyezik, mert az férfinév. Azóta megtaláltam még két könyvben, meg az Annácska-féle sorskönyvben is benne van. Interneten is több helyen szerepel, meg a jelentése szerint is női név kéne hogy legyen, mivel az ószláv 'deva' szó szüzet, leányt jelent, ebből lett a szláv nyelvekben a lány szó. Déva vára is innen kapta a nevét (ellentétben sok várral, várossal, amik az első tulajdonosról lettek elnevezve), utalva ezzel a befalazott szüzekre. Még akarok beszélni a Nyers Csabával, ő a szerzője az egyik könyvnek, a száma már megvan. Egy őszi Kismamában meg egy olyan kislányról volt szó, akinek engedélyezték, hogy Gyárfás legyen a neve, tehát még azt sem tudom elfogadni, amire hivatkoznak. A kislány anyukáját már megtaláltam az iwiw-en, neki is írok, megkérdezem, nekik hogy ment a dolog. A legjobb, hogy még azt is odaírták a bunkók, hogy a Bélát és a Gézát sem engedélyezik! Mintha ez ugyanaz a helyzet lenne! :evil: :evil: :evil: Fellebbezni náluk nem lehet, de azért fogok még nekik írni a jövő héten. Ha azt is elutasítják, akkor már csak a bírósági út van, azt írják a honlapjukon. Röviden ennyi. Én tiszta ideg vagyok! Olyan neveket engedélyeznek, hogy csak néz az ember (legalábbis én), ezt meg nem! :evil:

Tünde!
Hú, ez elég durva. :shock: És ez a korszak mindenhol elérkezik? Nálunk eddig csak fiúk voltak a családban, így betudtam annak az ilyesmit. :roll:
Én ugyan még nem vagyok illetékes, de valahol azt olvastam, hogy az ilyen helyzetben a gyerekek a szülők figyelmét akarják felhívni, és az a legjobb leszoktatás, ha nem azzal a gyerekkel kezdesz ilyenkor foglalkozni, amelyik épp ütött (arra úgy kell tenni, mintha ott se lenne), hanem a sértett felet kell elkezdeni vigasztalni, és nagyon megértőnek lenni vele. Így a verő fél azt érzékeli a helyzetből, hogy nem éri meg ütni, mert akkor a másiknak jó lesz, vele foglalkoznak a szülők.
Mindenesetre, ha találtok megoldást, majd írd meg, hadd okuljak belőle. :wink:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!
...most csak annyit, hogy...
Ma beköltöztünk, igaz Áronnal mi még nem alszunk ott...

rumli van káosz nagyon elfáradtam, de olyan boldogok vagyunk! :)



Keve Isten éltessen!

Nekem a Déva névről eszembe sem jutna, hogy férfinév is lehet :shock: :roll:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Hurrrrrrrrrrrrráááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!! :D 8) :D 8) :D 8) :D 8)
Mikor alszotok ott már ti is? Azért vigyázz magadra, mindent csak szép lassan!

Köszöntést köszönjük!
Nekünk sem jutott eszünkbe, meg is lepődtünk, mikor láttuk a könyvben, hogy ott is szerepel. Annyira nem férfias, hogy az például meg sem fordult a fejünkben, hogy ha kisfiúnk lesz, akkor is Déva legyen. :roll:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: Kevének boldogságos szülinapot, kicsit megkésve :oops:
Ezek idióták teljesen, én is biztos felrobbannék. És akkor mi áll a lakcímkártyáján meg a tajkártyáján a Dévusnak? Vagy olyat nem is adnak amíg le nem záródik a vita?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Kevét Isten éltesse sokáig!
Ez rettenetes ügy. És most mit lehet tenni? Más nevet kell választanotok? Vagy addi gmész, amíg valahogy meg nem oldódik? Én próbáltam keresgélni a neten, hátha találok neked valami hivatkozási alapot, de semmi eredményem. :( Sajnálom ezt az egész macerát.

Babetta! Elraboltak az ufók. Ma délután csöröghetek? :oops:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Zazisztorit?

Ma hasalt a füvön és elmélyülten tevékenykedett, amikor észrevettem, hogy bodobácsokat gyilkol... Megkérdeztem, hogy miért csinálja és hogy agyáltalán tudja-e hogy mit tesz? A válasz:
"De aaanya! Nyomdázok..."

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Kevének utólagosan is nagyon boldog 2. szülinapot! :)


Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Jöttem pótolni! :D:D

Anita!
Naaaaaagy nagy gratula nektek ketteskéhez! ::D:D

Keve!
Boldog szülinapot! :D:D

Lidke!
Jajjjj!!!! Komolyan mondom... kiakasztóak... Persze a Rikárdót meg be lehet gond nélkül jegyezni, de egy általánosságban női névnek kezelt nevet meg nem??? IDIÓTÁK!


Megyek, holnap én nem megyek Hannával dolgozni, mert nincsen kedvem 6 órát utazni... Úgy is be kell majd pótolni a napot...

Jóéjt mindenkinek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok :)
Lidke :)
Kevének nagyon boldog szülinapot :D
Kép
Mit szólt az ajándékokhoz?
Déva név mizérijáját nagyon sajnálom :(
Remélem sikerül elintézni az anyakönyvezést :)
Amúgy elég nagy szégyen, hogy az ősmagyar neveket nem hagyják anyakönyvezni, de az új keletű brazil szappanoperából hozott neveket simán. Látszik hozá tartunk :(

Tünde :)
Sajnos semmi tapasztalatom a veszekedést illetően. Majd 2 év múlva nyiltakozom :lol:
Annamarival már meg lehet beszélni, hogy ne engedjen az erőszakoskodásnak, de ezt egy 4 évessel nem tudom hogy lehet megbeszélni :roll:
Amit Lidke írt az jónak tűnik. Ha sikerül valahogy megoldanod a helyzetet feltétlenül írd meg, hogy tudjuk mitévők legyünk hasonló helyzetben :D

Mamacka :)
Végre :D Éljen-éljen-éljen!!!
Azért vigyázz magadra, nehogy előbb induljon meg a szülés amiatt mert megerőlteted magad!

Melitta :)
Ez nagyon aranyos :D Még, hogy nyomdázik :D

Ildi :)
Milyen volt a hétvége? :wink:

Talit mikorra szervezzük?

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


ünci köszöni szépen a 2 éves köszöntéseket!

Mi is boldog 2 Szülinapot kívánunk Áronnak!

Boscó!
Szóval, ha nyelvvizsgát akarsz nem muszály a Rigó utcásba beleugrani. ÉN Pannonoson voltam, szerintem elég könnyű volt. Bár az én tudásom közel se középfokú, a tanár azt mondta próbáljam meg, mert ha a Rigó utcás alapfokú írásbelin átmentem, akkor ezen is át fogok.

Anita!
Gratulálok!

Kevének Sok Boldog Második Szülinapot!

Mamacka!
Gratulálok a beköltözéshez! (és mellesleg irigy is vagyok, de ez az én bajom...)

Szóval a nyelvvizsgáról: Egy feladatba kompletten nem tudtam belekezdeni. Ez mínusz 20 pont. Az volt a gáz, hogy olyannal elvittem az időt, amivel nem kellett volna, meg túl sokat szótáraztam. Ha "jól" számolnak, akkor megvan, ha nem, akkor megyek októberben újra. Addig belejövök rendesen.

Apáról: marad itthon egy pár évet biztosan. Főleg Tünci miatt. Most lenne olyan lehetősége, hogy itthon felmond és a kinti céghez felveszik. A 2012-es olimpiáig nagyon sok munka lenne kint, de nem meri bevállalni. Pedig még én is kimennék Tüncivel, de apa elég nyámnyila ilyen téren.

Tünciről: a legújabb, hogy mindent csak én csinálhatok vele. Csak én pelusozhatom, én adhatom a kezébe, amit nem ér el, stb. Apa teljesen ki van akadva és fél, hogy nem szereti a lánya. Ma Dömsödön voltunk a Tünci keresztanyjáék nyaralójában. Direkt nem csináltam semmit, amire Tünci kért, hogy hadd kérje meg rá apát. Úgy végre hajlandó volt apát is elfogadni. De azért apa szomorú. Egyébként Tünci egyre értelmesebb. Hazafelé rádiót hallgatunk, és ha megkérem, hogy énekeljen, akkor a kis cingár hangját énekelni kezdi a rádióból jövő zenét. És (bár nincs nejlonfülem) egész jól követi a hangokat.

Na és Tünciről képek:

Szülinapi tortafújás:

Kép

Mai kertészkedés:

Kép

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: