Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Joli, ezt én is pont így szoktam! Hétköznap alig alig csinálok valamit, minden a hétvégére marad!

Szombaton és vasárnap éjszaka is bepisilt mindkét gyerekem! Nem szoktak ilyet csinálni, pláne nem egyszerre és pláne nem egymást követő két éjszaka. Szóval gyanús lett a dolog. 8)
Szombaton Gyuri megcsinálta a beázó tetőt és kivezette a vizet a hátsó bejárati ajtóhoz. Most ha esik, ott csurog le a víz. Szóval az egész csurgás prímán behallatszik a gyerekekhez! 8) Így nem csoda, hogy csórók bepisilnek, mert a fülük mellett csurog a víz! :lol: :lol:

Azért éjszaka nem volt ilyen vicces két ágyneműt áthúzni, két gyereket öltöztetni!

Kép
szly27
 
 


Hát innen tényleg nagyon vicces :lol: . Bár nem irigyellek. És most sikerült másképp megoldani, hogy ne hallatszon a csurgás?

Réka, remélem már minden kész otthon és már csak a pihenéssel foglalatoskodsz? Toncsival itthon is tornászunk, bár nem mindennap :oops: . A születése után légzéskimaradásai voltak, 2 napig lélegeztetőgépen is volt, erre vezetik vissza. Bár azt mondják, az agyvérzésesekre szokták ezt mondani, és az nem volt Toncsinál. Valamelyik nap mondta Toncsi, hogy ő is szeretett volna olyan erős szemekkel születni mint Bogi, mert hogy Boginak ugye nincs szemüvege. Majd megszakadt a szívem a szomorú szemeit látva, persze tudom, járhattunk volna rosszabbul is :? .
Na mindegy, ez van.

Most Boginak folyik az orra, persze orrot fújni nem akar, az orrszívótól meg csak ordít. Néha azt hiszem, ez a gyerek, teljesen idióta :roll: , amikor próbálok megmagyarázni neki valamit és mintha a falnak beszélnék.

Ovisok, mi a helyzet reggelente, van még sírás?

ugye Pat, még Ti sem vagytok szobatiszták???
Bár én egyáltalán nem foglalkozom vele, de úgy látom, még nem is érett rá. Se a bilire sem a vécére nem hajlandó ráülni, de persze a pelenkázástól meg ordít, ááááááááá.

Kis bölcsiseink hogy vannak?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla,
én Livinél éreztem ezt sokszor, amit Te Boginál. De már elmúlt.
Linknek link :lol: , de már könnyebb vele szót érteni.
Toncsinak meg küldök egy ölelést, egyem a kis szívét!

Egyszer, még gyerekkoromban voltam a II. szemklinikán a nagymamámat látogatni. A folyosón ült egy fiatal nő, ölében egy pólyás baba, a nő sírt és közben a pici szemeit puszilgatta. Nagymamám látta, hogy figyelem őket és nem tudom hova tenni a dolgot. Végül elárulta, hogy most mondták meg az anyukának, hogy a baba nem lát. Annyira megérintett és megviselt a dolog, hogy még így, kb. 25 év után is tisztán emlékszem, látom őket magam előtt, és ugyanúgy megszakad a szívem. Nnna, ennek szerencsére semmi köze Toncsihoz, de ha szemmel kapcsolatos dologról hallok, mindig eszembe jut, és most visszatartani sem tudom, hogy ne meséljem el.

Bölcsisem előtt le a kalappal, 1-2 nap sírós elköszönés után köszöni szépen jól van. :D
Ma mutatták meg neki először az ágyát, le is feküdt, de 10 perc múlva bejelentette, hogy köszöni szépen, inkább majd holnap. Első nap még hagyják őket dönteni, de holnaptól bekeményítünk, kíváncsi leszek.

Hogy van a legújabb kismamánk?
És a legrégebbi? :)

És a többi csavargó?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Ma már ma van, aludtunk a bölcsiben. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam nektek,nem is keveset,de amikor eza elküldre kattintottam,kiírta,hogy jelentkezzek be! Tiszta ideg lettem,tekintve,hogy nem is lehet írni,míg nem vagyunk bejelentkezve... :roll: :idea: eddig még nem volt időkorlát!

Jó lenne kicsit felélénkülne a topic,én megígérem jövök minden nap ezentúl,jó?!

Réka!
Hihetetlen,hogy már mindjárt a finisben vagy,sokszor az eszembe jutsz,bár én sem irigyellek,engem ez 2 törpe mostanság teljesen kikészít.Áltlában így ősszel van egy ilyen lehangolóan sz@r periódus,ez úgy tűnik megint előjött!Mira olyan akaratoa,hogy csoda!Egy hisztigép,Márkról nem is beszélve!Szerencsére az ovival már noncs gond,semmi sírás,minden megy flottul,ott is alszik,ennek nagyon örülök,de amit itthon művel! :shock: :shock:

Csilla!
ugye Pat, még Ti sem vagytok szobatiszták???

Én csak-csak alakulok már,de Mirának van még pelusa! :lol: Sőt ő még nem is beszél,bár nem mondom hogy nem fejlődik,de a szövege!!! Anya,sza ké ke .mondatából rá kellett jönnöm,hogy szabolcs kér kexet...szóval nem könnyíti meg az életünket :lol:

ráadásul most mindkettő beteg,köhögnek mint a gépe,főleg Márk.Meg taknyosak,ezen kívül minden éjjel ébredés és vándorlás van... :(

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gabus!
Nagyon ügyes a kiscsajod!!!!Dejódejó! :D Jajj,ha itt is lenne egy bölcsi,tuti Mirát beadnám :lol: :lol: :lol:

Sly!
Így utólag azért tényleg vicces a story,de ügyes vagy,hogy gyorsan rájöttél! :wink: Jaaaa,és Jázmin meg egyszerűen csúcs,ahogy bringázik,eszméletlen!!!!! 8) :D Roli sem sír már az oviban ugye?!

Joli!
Nagyon jó fotókat töltöttél fel a facebook-ra! 8) Biztos Csanád is élvezte volna,őt nem akartátok vinni?

Ha nagyon szeretnétek,van néhány Márk-száj:

Ezt már írtam a f.book-on,de hátha nem olvastátok:
Utazás közben kedveskedett kicsit:
-Anya,neked mekkora füled van! :shock:

******

Hasonló témában..szokott szépeket mondani az anyjának:
-Hú de nagy a hasad anya,baba születik majd benne???
:shock: :lol: :shock:

******
-Anya,ha nekem lesz CSAJOM,születik majd babája???

******
kedvenc,még a nyári strandszeonból:
-Anya,hozzál már nekem egy lángost azzal a vastag comboddal!

******
ezt a párbeszédrészletet a Balcsin hallottam,egy baráti család-anyukával dumál,de csak a végét hllottam:
-...nem,anyának nincs cicije!
:oops: :oops:

*****
Tegnap töltöttem neki tejet,
-Anya,ez milyen tej?
-Tehéntej.
- :shock: :shock: És ki szopizta ki a tehénből??

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Tv-t nézünk,kezdődik a Barátok közt,Mira fel is hívja rá a figyelmemet,ezerrel mutogat a tv-re:
-Anya,baaa!
erre Márk:
-Mira,nem szabad azt mondani,hogy b..d meg!
:shock: :shock: :shock: :shock: (mi mást is akart volna mondani,ugye-ugye?)

És van még 1,kicst hosszú,és nem is maga a duma a vicces,hanem a szitu.este van,fexek mellettük,fél órája nem akarnak elaludni,így otthagyom őket,hogy én is elmegyek fürdeni.Meg is történik,közben hajat mosok,szárítok,nézem a tv-t,erre rázendít megint mindkettő.Anyáznak,kiabálnak,sírnak.Bírom egy kicsit,de a sírás üvöltésbe megy át,így erőt veszek magamon és belépek hozzájuk. Az előtérben sötét, a szobájukban csontsötét,éppcsak kinyitom a szobaajtót,még bent sem vagyok,nem láthatnak,de Márk:
.Anya,de jó lett a hajad!!!!
Csajok ezen fetrengtem 10 percig,annyira jól jött ki!!!! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na mi van csajok? Sehol senki????
Márk megkérdezte a vendéget:
-Rajtad ez munkásnadrág???
:lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patri! Jövök már,nehogy egyedül maradj itt minden nap! :lol:
Roli már nem sír az oviban, akkor sem, ha korán megyünk és a gyűjtő csoportba kell beadnom! Most kifejezetten várja, hogy megmutathassa az új autóját a társainak!

Márknak nagyon jó a szövege!

Láttad, hogy elindult a movieporton a Született feleségek 7. évada? Minden hétfőn rakják fel az új részeket, mert vasárnap megy Amerikában. Én már láttam az 1. részt (igaz csak angolul, de megnézem felirattal is, ha lesz időm).

Gabuska! Nagyon ügyes Nóri a bölcsivel!v

A ti gyerekeitek ismerik már a színeket? Eddig próbáltam tanítani Jázminnak, de nem érdekelte! Most kezdi érdekelni! Gondolom már a többiek mind tudják!

Kép
szly27
 
 


Szia Sly!
kösz,h megszakítod a monológomat! :lol:
Örülök,hogy Roli is megszokta,az ovit!Ez szerintem akkora könnyebbség!
Még nem láttam az új szülifeit,sőt még a 6. évadból is van pár hiányzó,de ilyen fos internettel nem mindig tudok töltögetni! :?

Mira sem ismeri még a színeket,de néha eltalálja. :lol: Kockákat szoktunk válogatni,úgy kiválogtja az egyformákat,de ha kérdezem pl.,hogy meliyk a sárga,úgy nem,csak az azonosakat... :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szinek: Máté tudja... néha nem stimmel, de olyankor nagyn csibész mosollyal vigyorog.
Rolinak gratula az ovihoz, Márk dumája óriási!
Megyünk ctg-re! És ha nincs is kész a lakás, de nemsokára kész lesz. (kicsi pakolnivaló, mosások és a konyhaszekrényem átrendezése van hátra...)
jó éjt, aludjatok jól!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hali!

Pat, örülök, hogy már sikerült leszoknod a pelusról :wink: .

Most Bogi is elkezdett köhögni, éljen az ősz.

tegnap összefestették a falat és a szőnyeget, amíg én mosogattam a konyhában, ma kérdezte az apja Bogit, hogy ki volt, és szemrebbenés nélkül azt mondta, hogy Toncsi. Mikor az apja mondta, hogy Toncsi nem szokott ilyet csinálni, bevallotta hogy ő volt. Én úgy tudtam, hogy 4 éves korig nem hazudnak :shock: . És egyre szemtelenebb is lett, nem fogad szót, visszabeszél :? .

De legalább vége a választásoknak, talán apának is több ideje lesz. Igaz most már retteghetek, hogy engem mikor rúgnak ki, anyósomat stb. Hurrá :evil:

Réka, most már tényleg pihi.

Az eltűntek nagyon eltűntek, hol vagytok?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Pat, minden nap 8) ?!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, bár szégyellem magam, mert vonalzóm még nincs! :oops:

Azóta voltam már dokinál, 2x is, minden rendben. Viszont nem semmi émelygésem, hányingerem van, vannak napok, amikor szinte felkelni alig van erőm, nemhogy a két gyereket ellátni! :? :shock: Apa esténként segít, ő fürdeti őket, én nem is bírnám, mert a fürdőszobai illatok a legdurvábbak számomra! Reggelenként és este is szoktam hányni, nagyon kifáraszt! Hát ez van, reménykedem, hogy már nem tart sokáig. Most 10 hetes vagyok.

Átköltöztünk, berendezkedtünk nagyjából, szerencsére a gyerekek hamar megszokták az új helyet. Csak az alvás mumus egy kicsit, mert ugye eddig együtt aludtunk, most ők emeletes ágyban, én külön szobában. Viola nagyon köhögött 2 hétig, így magunk közé vettem, most már visszaszokott az ágyába, de párszor még át kell mennem éjjel. Most Vince köhög, így hozzá is elég gyakran kelek, szóval én is ingázok! :( De nem panaszkodom, lesz ez még így se 3 gyerekkel! :? :P

Néha én is rettegek, hogy mi lesz, hogyan birkózom meg a feladatokkal, főleg, hogy segítségem se nagyon van, de majd csak lesz valahogy!

Violka még szokja az új ovit (bár a régibe se nagyon szokott be), itt is csak ebédig van, egyelőre az is eredmény, ha nem sír reggel, bár ez ritka! Pedig van barátnője, kedvesek az óvónénik, mégis nagyon nehezek a reggelek, és van, hogy délelőttönként is sírdogál! :roll: Csak azt nem tudom, hogy lesz így ő iskolás? :roll:

Ráadásul Vince is egyre gyakrabban sír Violával reggel, és mondja, hogy:" Via ovi nem", szóval nem tudom, szegénynek, mi jön le abból, hogy milyen is az az ovi... :?

Vince egyre többet beszél, de jobbára ő is tőmondatokban, vagy csak a szavak elejét mondja. Ő sem szobatiszta, szól, ha elkezd pisilni, kakilni, de a bilire nem hajlandó ráülni semmi pénzért! Ha meg nem adok rá pelust, simán bepisil, szóval szerintem még nem érett meg rá!
Nem tudja még a színeket se, meg egyáltalán, formákat berakni, puzzle-ni (egyszerűbb), Violához képest nagyon le van maradva, nem tudom, hogy azért, mert nincs annyi időm vele foglalkozni, mint anno Violával, vagy egyszerűen csak később érik!

Most csak magamról írtam, ne haragudjatok, igyekszem hatékonyabban részt venni én is a topicban! :oops:

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Bocsi, mostanában én is csak olvastam.

Évi
Gratulálok a babához!!! Rosszullétekhez kitartást!


Máté is mostanában kezdett mindent összefirkálni, leginkább a hűtőt firkálja, vagyis nem is firkál (legalábbis szerinte), hanem csigákat rajzol, meg János bácsit. :-) A fal eddig megúszta.

Máté ismeri a színeket, majdnem az összeset. Persze néha keveri őket, főleg a kéket a zölddel. "Pijos jámpám nem szabad átmenni, a kéken szabad.".
Máté ezekben ügyes, hogy formás játékok, kirakók, színek, mesék, viszont nagyon ügyetlen, képes álló helyzetben úgy elesni, hogy még meg is pördül. :-) Kék, zöld az egész gyerek.
Szobatisztaságban nem áll még sehol sajnos.
kittina30
 
 


Márk száj csúcsszuper! :D

Szly Fruzsóval most kezdtük tanulni a színeket.

Évi de jó,hogy már át is költöztetek :shock: :)))
Az emeletes ágy tetszik a gyerkőknek?Nem félnek,hogy
leesnek róla?Nemsokára jön a 3.-dik babóccal a genetikai uhu.
Jövő szeptbe lesz Viola iskolás?

Csilla sztem Bogi nem hazudik,max.füllent :D :wink:
Miért kell félned,h elveszíted a melódat?

Réka kb.15 nap múlva babázni fog!Aztaaaaa.... :D

Fruzsi mindent beszél,ellehet vele komonnikálni bármiről.
Nagy huncut,mindég totojázza a kistesóját Ha alszik a Hanna
akkor nem tud mit kezdeni magával,nagyon összeszoktak.
Hannus már sokmindent eszik,szereti a pociját!Meg tápszert iszik.

Kép
Kép
szintus
 
 


Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Bocsánatot kérek a "hűtlenségemért".
Pár napot Erdélyben töltöttünk egy családi esemény miatt: unokahúgomnak volt az esküvője. Annak, akik egyébként itt laknak Budapesten, de a nagy dolgokat úgyis otthon viszik véghez :)

Máskor meg lefoglal a munka, a háztartás és a törpe. Ezt a megnevezést még elfogadja, de ha valaki másképp szólítja, pl. lurkó, akkor felháborodva mondja, hogy "Tanád!!!!" Egy bácsi az utcán mondta, hogy de ügyes ez a legényke, ő is megkapta a kiigazítást :) Egyébként is büszke vagyok rá, mert nagyon jól viseli a változásokat. Péntek délben indultunk autóval, voltak kitérőink, éjjel háromra értünk haza. Amikor besötétedett elaludt, és csak Udvarhelyen ébredt fel. Amíg világos volt, addig se kellett neki extra figyelem, csak a cumija, a vize és a nyuszija. Amikor ettünk evett, amikor megálltunk pisilni, akkor pisilt, egyébként nézte az utat, hallgatta a zenét. Igaz, ha nem tetszik, ami szól a rádióban, akkor reklamál, hogy "nee jó", "másit". Csíkszeredában olyan éber volt hajnalban, úgy elkezdett mamánál játszani, hogy azt hittük, el se alszik, de mégis és aludt tízig. Aztán mentünk este lakziba, ott a többi gyerekkel futkároztak egy-egy lufival majd éjfélig.. Aztán aludt négyig a kocsiba, majd folytatta reggel hatig, ahol abbahagyta, igaz már egyedül, mert a többi apróságot már hazavitték.

A nagyfiúk is megérik a pénzüket, leszálltak fél háromkor Udvarhelyen, reggel hatkor indultak az unokatestvérekkel a nagyszülőkhöz, ott elmentek kirándulni és éjjel ugye a lakzi. Csongi egy kicsit ellógott a diszkóba is, e legalább lefeküdt és aludt délutánig. Barni velünk feküdt le hatkor, de felhúzta az óráját fél kilencre, mert ő"kellett" menjen a mamáni.
Mi is a 700 km utazás és a kevés alvás ellenére reggelig táncoltunk :) Nagyon jól éreztem magam, minden hónapban elviselném egyszer. Igaz a pénztárcánk már nem :)

Szly, Csanád a pirosat és a zöldet nagyon tudja, mert sokat közlekedünk, a kéket és sárgát is emlegeti, de a többi színt még nem ismeri. Most a számolás a mániája, mindent meg kell számolni. Háromig megy egyedül is, a többit utánunk mondja.

Réka, úúúgy szeretnélek még látni szülés előtt!!

Gabi, kíváncsi vagyok a bölcsis életre, gyere, mesélj.

Évi, sajnálom, hogy olyan nehezen viseled...Nincs lehetőséged segítséget fogadni legalább hetente egyszer? Lehet, hogy Violka az iskolát jobban fogja szeretni, lesz sikerélménye

Szintia, nagyon szépek a lányok, ügyes vonalzókat csináltál!

Csilla, kitartást a festékmosáshoz! drukkolok, hogy ne legyek gondok a munkahelyeitekkel, gondolom a választáshoz van köze a dolognak.

Kriszti, örülök, hogy végre rólatok is hallunk!

Berniről nem tud valaki valamit? Fel kellene hívni...

Pat, Márkból humorista lesz :D

Csongi egy aranyköpése a végére: "Vannak falvak, városok, megyék, országok, kontinensek, bolygók, az univerzum - és van VARSÁG" (Ahol felnőtt, a nagyszülők faluja)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szisztok!
Végre egy kis mozgás!!! Gyorsan leírom Márk utóbbi terméseit,mielőtt elfelejtem,aztán olvasok megint,és próbálok reagálni.

Egyik nap én csináltam az ebédet,kedvenc fiam:
-Anya,inkább máskor ne főzz,te nem tudsz főzni,csak apa tud,te sütni tudsz!
:?

Egyik nap kicsit pipa volt rám. kérdem tőle:
-Márk kérsz bolognait?
-Neeeeeeeeeeem!
-És kuglófot?
-Neeeeem,semmit sem kérek amit te csinálsz,mert nem vagyok rád kiváncsi!
:shock:

Ma megy a rádióban a Monsoon: Forog a kerék címú száma,mire kérdi a fiam:
-Anya,mi az a forró vakegér?????
:lol: Behaltunk rajta.

De azt hiszem a csúcs fürdésnél sikerült.az apja tusfürdőjével csutakoltam,mire ő:
-Anya, ez ngyon pasis illat, nem alszok ma mirával,mert nem tud ettől az illatól elaludni!
:lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csilla!
Jól van na,most itt vagyok,és jövök is,h termeltek sokat és lesz mire reagálni. :wink: Remélem nem lesz gond a munkahelyekkel...de ha jól tudom ugyanaz maradt a polgásmester...vagy nem????

Réka!
Egyben még? Megtudjuk ha eljön az idő?Szólsz majd,vagy majd megjelensz egy Ákos-képpel? :D

Joli!
De jó nektek!Én is úgy elmennék már egy lagzib,de nem hív senki...talán tesómékban bízhatok!Csanád nagyon ügyes autós baba!Itt a baba-mam klubban olyan sokan mondják,hogy pl. a 23 km-re lévő Szombathelyre sem emnnek autóval,mert a gyerek üvölt,meg ilyenek!!!Csanád már olyan nagyfiú,és rugalmas!!Csiniruhás kép róla(tok)?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szintus!
Csajok édesek nagyon,a vonalzók is szupik és Hanna milyen ügyesen áll!!!! :D Hát a te lánykád dumában nagyon elől jár!!!ügyi! :D

Évi!
nem haragszunk ám,igzoltan vgy távol,költözés,pocakosság,oviváltás,nem egyszerű ez így együtt!De nagyon ügyik vagytok,hogy ilyen gyorsan költöztetek (képeket hozhatnál az új otthonról).Ha valaki,akkor Márk szívből gyűlölte az ovit.Esetleg próbáljátok meg,hogy az apukája viszi.Azót már Márknk sincs semmi baja,pár napig nem volt,most meg örült,hogy mehetett.Nem hittem volna.Vince meg addigra el fogja felejteni,mire ő is odakerül! Pocaklakó neve? V-betűs lesz? :D

Kriszti!
akkor még Máré is pelusos? Én már azt hittem neki nincs! De legalább ő beszél!Apró örömök az életben! :lol: Jót mulattam rajtad,mikor írtad,hogy tud elesni a kispasi! :D

Eltűntek merre kolbászolnak????

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


Ma moziban voltunk a gyerekekkel! Roli már nagyon élvezte, Mimi kicsit izgága volt, de alapjában véve ő is végignézte! A Toy story 3-at néztük. Még sosem voltak moziban! Majd megyünk máskor is!


Évi! Sajnálom a rosszulléteket! Lehet ikrek! :lol: 8) Ügyesek vagytok a költözéssel!


Szintus! Hanna nagyon édi kis mosolygós! Szépek a vonalzóid!

Joli! a számolás megy Miminek is, 3-as számkörben nyomja! :lol: 8)

Szombaton délelőtt piacozunk, délután Lovas napokra megyünk+jön hozzánk a biztosítós nőci! Vasárnap megyünk Debrecenbe a Mihály napi vásárba+ autót is nézünk. Hátha! Bár sok reményem nincs benne!
Szóval mozgalmas hétvége előtt állunk, csak azt nem tudom, mikor fogok mosni! :wink:

Jövő héten kedden meg egy matek órámat fogják látogatni! Igazgató, + két munkaközösség vezető. Majd gondoljatok rám és drukkoljatok, hogy jól menjen! Talán lesz állandó helyem a suliban, mert egy munkatársam felmondott. Most jó pontokat kell szereznem! :)

Kép
szly27
 
 


Húúúúúúúú Sly!
Moziba 2 ekkora törpével??? Szerintem Mira 5 perc után jött volna ki...Márk még csak-csak! A te gyerkőceid nagyon ügyik!
jó kis programjaitok lesznek! A jövő heti óralátogatáshoz drukkolunk,meg az autóhoz is,hátha :wink:
Mi múlt hét szombaton kirándultunk Gyöngyösfaluban, holdfényliget klandpark.tuti volt,nem esett az eső,és hideg sem volt. Erdei kisvasutaztunk,meg ilyen kis mókázások. Holnap megyünk ide Bükre csobbanni,erről majd hozok képeket!néztek majd nagyokat! 8) Vasárnap meg gesztenye-fesztiválra megyünk,Velembe! Na azt is nagyon várom!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!


Jó kis programok Patri! Én is voltam már a Bükfürdőben! (gondolom egy fürdő van :oops: ).


Rolinak már nagyon időszerű volt élete első mozija. Gondoltam rá, hogy Jázmint nem viszem, de reggel óta anyuéknál volt és bár szeret ott lenni, azért mégsem akartam késő estig ott hagyni! Ha nagyon nem bírta volna, kimegyek vele, de szerencsére nem kellett.

Egyébként még itthon sem nézi a meséket, nem érdekli, max. 5 perc szerintem. Nem néz végig semmit. A moziban sem nézte végig, de elüldögélt az ölemben, meg szórakozott a székkel!

A Kalandpark szuper lehetett! Hozzál arról is képeket!

Kép
szly27
 
 


Hali!

Mi inkább úgy döntöttünk, hogy a jó kis programok helyett itthon betegeskedünk. Vagyis szegény Bogó, torokgyulladása van és iszonyatos hólyagok (afták?) a szájában. Szó szerint egész nap ordít, és annyira tehetetlenek vagyunk. Most este ivott egy fél pohár vizet, talán megússzuk a kórházat. Enni nem eszik semmit.
Ma már Toncsi is inkább a nagyinál alszik, mert nem bírja már Ő sem a sírást.

Remélem, Nektek jobban telt a hétvégétek.

Jó éjt,
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jó reggelt!

Csilla
Szegény Bogi!!! Szörnyű lehet neki.
Remélem gyorsan meggyógyul.
Milyen volt az éjszaka?

Patr
Hozzál képet a kalandparkról és a csobbanásról is!

Szly
Jázmin nem semmi, hogy kibírta a mozit. Máté biztos nem bírta volna végigülni. Drukk keddre!

Szintus
Nagyon helyes Hanna baba!

Joli
Csanád nagyon ügyes, hogy ilyen jól bírta az autózást, meg a lagzit! Hozhatnál Csanádról lagzis képeket.


Van olyan gyerek itt, akik már nem alszik ebéd után? Persze nem a nagytesókra gondolok. :-)
kittina30
 
 


Hahó, csak gyors bekukk.
Boginak jobbulást!
M még alszik nap közben egy nagyot, kell neki és már nem is tiltakozik igazán.
Még egyben, de úgy érzem, közeledik az idő... éjjel jó kis jóslószerűim voltak, tréningezik a méhem :)

Joli, taliban benne vagyok, ha gondolod, csörgess meg és gyertek! (menni már nem nagyon mennék sehova :oops: )

Évi, kérünk fotót a 12 hetesről!

Többiek? Sokan nem írtok, kissé dögledezik a topik...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Csilla, hogy van Bogi? Szegény, nagyon rossz neki...és nektek is.
Gyógyulást!

Pat, gondolom a te gyerekeid meggyógyultak, ha ilyen programokat terveztek. Képeket is hozok majd valamikor... Amúgy tudod, mibe kerül manapság egy lakodalom?! :P Márk száj :D

Réka, Gyurinak milyen az új munkahely? Ákos, tarts ki még egy kicsit!

Szly, természetesen jól fogsz szerepelni a bemutató órán és nagy eséllyel véglegesítenek!

Kriszti, Csanádnak lételeme az alvás(vajon kitől örökölhette?), hétvégén már dél előtt kidől. Mindig alszik 1-2 órát.

Szombaton voltunk a Budai hegyekbe, ez volt Csanáddal az első erdei kirándulásunk, sütöttünk húst is.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Jól sikerült az órám. Gyerekek is ügyesek voltak és rendesen viselkedtek! Mindenre kiválót kaptam, csak egyre kaptam jót!

:lol:

Kitti! Nálunk még mindkettő gyerek alszik délután. Jázmin ki sem bírná alvás nélkül, Roli meg estére zizi, ha véletlen nem alszik délután.

Csilla! Jobbulást nektek!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Sly!
tudtuk mi,hogy ilyen ügyes vagy! :wink: Gratula! A kalandparkban készült ugyan kép,de abból nem jön le,hogy kalandos volt,mert a kötélpályákat nem próbáltuk ki,majd ha jobb idő lesz! Erdei kisvasutaztunk,sétáltunk,csúszkáztunk,a gyerekek játszottak a játszótéren,szóval jó volt!A szombati pancsiról azért csatolok nektek! :D

Csilla!
Ez nagyon sz@rul hangzik! Ugye jobban van már Bogi???

Kriszti!
Márk az oviban alszik,itthon nem mindig,Mira általában alszik nappal itthon,akár 2-3 órát is,van hogy ébreszteni kell,de van hogy az autóban alszik,ha viszont úgy alakul,hogy kimarad a nappali alvás,legalább este hamarabb beájul mostanában! 8)

Réka!
Kezd izgalmassá válni!Szorítunk! :)

Joli!
Igen már meggyógyultak a törpék,de szerintem a kör még nem zárult be,annyi gyereket hordanak betegen oviba :evil: ,hogy Márk megint kezd köhögni! :evil: :evil: :evil: :evil: Ezek szerint nagyon egyszerre kezdtük az erdei kirándulást! :D

És akkor a képek! :wink:

Kép

Kép


Kép

Kép


Kép


Kép

Kép

Remélem tetszett a mini-talink Bernivel!!! :D Aki természetesen nagggggyon jófej!!!!!! :lol: :lol: Dorián egy tünemény pofa,és nagyon ügyesen úszik karúszóval! A törpék szerintem tök jól összebarátkoztak,és eredeti tervek szerint a velemi gesztenye-fesztiválon is taliztunk volna másnap,de ott olyan tömeg volt,hogy Berniék végül nem jöttek.Azért csináltam nekik egy képet a parkoló egyik feléről,ami ugyan nem tökéletesen látszik a kicsinyítés miatt,de szerintem a lényeg ...

Kép

És jövő tavasszal majd összehozunk vmit megint! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hali!
Na úgy néz ki, Bog megmarad :D . Ma már evett 1 túró Rudit. Tegnap még csak kakaót ivott, tegnap előtt azt sem. De ma már sokkal jobban van, ma már a száját is össze tudta zárni és már beszél is megint. Eddig csak nyögött és sírt, sírt sírt. Most pedig Toncsin van a sor. Bár Ő azért jobban viseli és csak 1 rondaság van a nyelvén és sok kicsi mindenfelé. És ő legalább megérti, hogy be kell venni a gyógyszert.
Most apa kapta el, remélem én megúszom. Bár nekem is fáj a torkom.

Képzeljétek elveszett a kiskutyánk :cry: . Nagyi hazajött és nem vette észre, hogy a lába mellett kisurrant a kapun, mert épp a szomszéd kisfiú hangját hallotta. Ők meg nem tudták, hogy a mi a kutyusunk. Úgy hogy már 5. napja nincs meg, voltunk az állatorvosnál, menhelyen de sehol sincs.
Pat, ha anyukádék talákoznak egy kis fekete kutyussal, Ő Blacky (kb. 3 hónapos, tacskó keverék, fiú kutyus).

Jók a képek Pat, aranyosak a gyerkőcök, jól érezhették magukat.

Szly, gratulálok a szuper órádhoz, ügyes vagy!

Elvileg nálunk is alszik mindkét lány, ma pl. egyik sem :evil: . De Bogi ma későn kelt, Ő sem bírná ki alvás nélkül.

Réka, nagyon szorítunk!

Mindenkinek puszi!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


sziasztok!

nem akartam lelőni a poént,ezért nem írtam a hétvégénkről :D
szal tényleg szuper volt a 4napos kikapcs és a csúcs a tali volt :lol: Dorián végre talált rosszcsontkodó partnert :lol: pat gyerekei is olyanok,ahogy leírta őket:Márk dumammatyi,Mimi pedig egy mosolytündér :) igyexen én is feltölteni a képeket,h még több oldalról láthassátok a manókat.

réka!
kitartás,szorítunk!

csilla!
jobbulást nektek!

joli!
köszi a hiányolást,olvaslak titeket lelkiismeretesen csak az írás marad le :? mi a helyzet melóddal?bejött ez a hely?

gabi!
nálad új meló?

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Hol van mindenkiiiiiiii? Ejj Berni,nagyon elüldözted a csajokat! :lol: :lol:

Réka!
Egyben még?Mindjárt itt az "osztódás" ideje,hacsak nem vagy már túl rajta!Tudja vki? Joli?

Mit csinál mindenki?

Igazából nálunk sem történik semmi...

Ezektől a Nyári lányoktól ráz a hideg.... :x

KépKép
Kép
patricia83
 
 


szia pat!!!!!!!!!!!
látod,ilyen hatással vagyok? :D :D
vagy gondolkoznak,h ki az a berni?

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!


Patri! Jók a képek, szuper, hogy tudtatok találkozni!


Réka! Mi újság? Drukkolok!

Az X faktor nekem sokkal jobban tetszik, mint a Megasztár. Valahogy jobbak a versenyzők.
Patri! Engem a Nyári lányok annyira nem irritálnak, inkább a Szíj Melinda a Megasztárban!
Az X faktorban a Norbert (azt hiszem így hívják) tetszik nagyon! Nagy egyéniség az ipse!


Tegnap végre sikerült lecserélnünk Gyuri autóját. kinéztünk a neten egy Wagon R-t. Pesten volt, ide 200 km. Elindultunk, hogy megnézzük és megvesszük ha tetszik. Annyira ronda volt, hogy azt mondtuk, inkább hazajövünk és buktuk az utiköltséget, de azt nem vesszük meg. Hazafelé azért az autóból sasoltunk be az út menti autókereskedésekbe és Üllőn láttunk egy Wagon R-t. Szerencsénk volt, mert volt 2 is, mindkettő árban és korban olyan, amit szerettünk volna. A kereskedő megnézte a miénket, bevette, sikerült megegyezni. Így a régit otthagytuk, a Wagon R-t meg elhoztuk. Most Gyuri odakint takarítja, meg nézegeti! Még meg sem volt mosva, mert nemrég adták be, nem volt rá idejük!
Kék színű! (ezt csak azért írom, mert a nőknek az első kérdése egy új autóval kapcsolatban, hogy milyen színű
:lol: )



Holnap tantestületi kirándulásra megyünk Salgótarjánba. Kár, hogy nem bírom a buszt,mert most összesen 5-6 órát fogok rajta ülni! Ráadásul az idő is pocsék! Este 9 után érünk majd haza, így a gyerekeket sem látom ébren!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

Képzeljétek megyek Rómába néhány napra novemberben. Igaz a férjem nélkül, de barátokkal. Repülő meg minden, még sosem ültem repülőn. Először hezitáltam, hogy milyen már hogy Kázmér itthon a gyerekekkel én meg el, de belegondoltam, hogy ki tudja, eljutok-e még oda valaha. Ő meg azért csak szokott menni mindenfelé.

A lányok már jól vannak, holnap már Toncsi is megy oviba. Kegyetlen volt ez az aftás dolog, úgy sajnáltam szegényeket. De már minden újra a régi.

Tegnap Bogi kopogás nélkül rám tört a mosdóban, majd meglátva a tisztasági betétet elkerekedett a szeme: Neked is van pelusod?
Annyira cuki volt.

Én inkább a Megasztárt szoktam nézni, bár most hétvégén láttam mindkettőt. Én szeretem ezeket a műsorokat. Legalább van értelme.

Nekem rémlik valami Berni, meg Adri, hogy a többiekről ne is beszéljek!!!!

Réka, mi a helyzet?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla! Örülök, hogy jobban vannak a lányok! Szerintem is nyugodtan menj el az útra! Jó lesz!


egy kép az autóról! Itt még piszkos!




Kép

Kép
szly27
 
 


Sly, gratula a vagyonőrhöz! Kiirthatatlan kis autók! (Nekünk is Suzukink van, és kék is :D csak SX4. Szeretjük.)

Csilla, Bogi nagyon tisztán látja a helyzetet. Én is megkaptam már Mátétól a tisztasági betétre, hogy pelus :) (ráadásul ugye én ebből is moshatózok, szóval teregetéskor is találkozik vele a gyermek, meg ruhaelpakoláskor is :D )

Pat, minitaliért irigykedem!

Berni, hol vannak azok a fotók?????

Gabus, hogy vagytok? Joli? Törpiek?

Nálunk minden rendben, éjjelente a fiaim és a jóslók szórakoztatnak, ha ők nem, akkor mehetek pisilni, ergo alig tudok aludni. Máté nagyon őriz, várja a picit és nagyon kerge. Ebben benne van rendesen, hogy nő az egyik őrlője és nagyon fáj neki, meg az is, hogy be is taknyosodott, már köhög is, de amúgy sem láz, sem más komolyabb tünete nincs. ugyanakkor olyan tündéri dolgokat csinál, hogy paca vagyok. Gyuri dolgozik, alig látom... ez kicsit elő fogja segíteni a Murphy törvények révén a szülést, mert csütörtökön, pénteken vidéken lesz most a héten és jövő héten is :) Szóval izgi. Doki szerint még egy hétig nem valószínű, hogy szülnék :) Meglátjuk.
Pusz, megyek a fiamat altatni, nagyon álmos vagyok én is... (ja, délután jön a nevelt gyerekem, nem lesz pihi egy perc sem, most megpróbálok én is szunyálni a fiatalemberrel... Pá.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hahó!

Réka, Mátét is tovább hordtad? Már nem emlékszem :oops: ?

Szly, szép kis autó. Hogy szuperál?

Na mennem kell :?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Tényleg Berni,hol maradnak a képek? :wink:

Csilla!
Kezdeném veled,ma ugyan be voltam jelentkezve a fészbogárra,de nem voltam a gép előtt,mert itt-ott papírmunkáztam,és amikor megláttam,hogy írtál válaszolni akartam,de már nem voltál ott! Szóval sorry,és tényleg nem ellened szól,legközelebb bebizonyítom,jó?! :D amúgy Sly-al is próbálkoztam már chat-en,de ezen a f.-on van vmi furmányosság,mert hol kiír vkit,hogy ott van,hol eltűnik...és így lehetetlen írni!
Az út miatt meg meg se forduljon a fejedben a lelkifurdalás,menj!!!!!Egyrészt szokott menni a férjed is,másrészt a törpék úgyis bizti jól ellesznek apával,és tuti jól fogod érezni magad,ez neked is jár...mindenkinek jár a kikapcsolódás!!!!Ne gondolkozz!!! :)

Sly!
Gratu az autóhoz,remélem beválik,és blesetmentes közlekedést!!! De nem tudom megállni,hogy ne tegyek fel egy pofátlan kérdést? Picassot Wagon R-re???Mééé??? :oops: :oops: Nem a suzival van gondom,csak szimplán úgy gondolom a másik jobb,de javíts ki ha tévedek...sőt az is lehet,hogy nem is jól emlékszem,és nem is Picasso-tok volt?

Réka!
Szorítunk,hogy Murphy ne szóljon közbe,és apuka ott tudjon lenni! Nevelt gyerek???? :shock: Valamiről lemaradtam???

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Tegnap,szokás szerint ott bandáztak a gyerekeim a vendégek között vacsikor.Vendég kérdezi őket:
-Ti már ovisok vagytok?
Mira:- igeeeeeeeeee!
Márk: én igen!
V: és a testvéred?
Má: ő még nem.
Mi: deeeeeeeee!
Ve: szerintem te bölcsibe jársz,nem?
Má: nem ő itthon unatkozik egész nap!
:lol: :lol:

Múlt héten meg a cseppcsajjal néztük a Megát,és én énekelni mertem,erre a csaj:

-Anya,ne éne,anya nem Gaga,nem!!!
:oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Élek én is, de leginkább csak a munkában ülök a gép előtt, bőven sok az a 8 óra, fáj a hátam tőle.Reggelente kukkolom meg az e-mailjeimet kávé mellett. Ilyenkor már szoktunk indulni Csanáddal a bölcsibe, csak ma apával itthon lesznek, mert taknyozik. A gondozónője azt írta az üzenőbe, hogy nagyon jól elvan a bölcsiben, van barátja és "szinte az egész napjuk nevetéssel telik el" Remélem a többi kis bölcsis is így van, bár nem sokat írtok róluk.
Pat, látod, Márk is unatkozna bölcsi nélkül :) Csanádnak is volt már egy mondása, kérte a cumit lent a nappaliban. Az apja kérdezte, hogy fel akarsz menni, lefeküdni, az ágyadba cumizni. Csanád:nem. Apa: akkor miért kéred a cumit? Csanád:vicceltem :) (így mondja: vittetem) Mira értékelte az énektudásodat? :D Köszi a képeket!
Csilla, igen, Réka Mátét is tovább hordta. A nevelt fia nem annyira komoly, csak hozzá jár tanulni és kicsit családtag már. Hajrá Róma, semmi para, neked is van életed, amiért gyerekeid vannak! Ja, és apának is vannak gyerkei, nemcsak neked :)
Réka, ugye Gyurira rákötöd, hogy írjunk nekünk, ha esemény van?!
Szly, gratulálok az autóhoz és a munkahelyi eredményeidhez!
Berni, ügyesen összehoztátok Pattal a talit! Így legalább hallunk rólatok is! Hogy is van? Te már dolgozni jársz és Dorián bölcsibe? Magatokról azért írj néha! Tudom, hogy arra nemigen jut idő, hogy mindenre reagáljunk!
Évi, hogy vagytok? Vincét mikor indítod el bölcsibe? Elég lesz majd a pici születése előtt egy kis idővel?
Gabi, miért nem írsz?
Na, pá, rohanok melózni.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Csilla! Eddig minden ok az autóval. Bár nem én használom, de nincs rá panasz!


Patri! Dehogy cseréltük le a Picassot! A Picasso az enyém, Gyurinak volt egy 1994-es Ibizája, azt cseréltük le a Suzukira! Így most megvan a Picasso és ez a Suzuki! Egyébként logikus kérdés volt! :lol:
Nagyon jó Márk szövege! Bezzeg szeptemberben még ő is otthon szeretett volna unatkozni!
Facebookon én játszani szoktam és sokszor kilépek és belépek apósom, Gyuri, Roli, vagy Mimi nevén, küldök a játékban magamnak valamit, aztán vissza az én nevemen!
Egyébként én is gondoltam már, hogy lecsapok rád! Látom nagy facebookos életet élsz! :lol:



Réka! tényleg várjuk Gyurit a hírekkel!

Joli! Szuper, hogy Csanád ilyen jól érzi magát a bölcsiben! Sokkal könnyebb így neked is!

Kép
szly27
 
 


sziaszotk!
vagy valami hasonló :oops: .

Na, Réka mi a helyzet, már túl vagyunk a 40. héten. Ez számomra felfoghatatlan :D . azaz Ti vagytok túl! Bár akkor még várja meg apát.
Máté jobban van?
Lakás ünnepi díszben?

Évi, és Ti hogy s mint? Émelygés enyhül már? Pocakod már nő? Viola szokja az ovit?

ó, felébredt Bogesz.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hahó! Mi még egyben. Kiskópé jól érzi magát odabent. Én kissé kezdek túlfáradni: nappal pörgés a nagy miatt - szegényt alig viszem ki, nincs lemozgatva, így meg tiszta kerge, nyomatom a háztartási xarakodásokat, nem szeretnék nagy káoszt, ha be kell menni és mire mehetnék a manóval, kidöglök. Gyuri meg dolgozik sokat, mikorra hazaér, ő sem használható. MIndegy, előbb-utóbb szülök és akkor lesz olyan éjszakám is, amin alszom. (hosszabb darabokban, mint most, mert ha nem valamelyik fiam bulizik, akkor vagy pisilni kell, vagy jóslózok, vagy van valami, ami nem hagy aludni...)
Gyuri születésnapja... hm. Szóval nekiláttam palacsintát csinálni, mondván azt nagyon szereti, és örülni fog. Elcukroztam a tésztát, ki kellett egészítenem, hogy süthető legyen... innentől még két bödönnyi tészta vár a sorára azon túl, amit megcsináltam. A lakás nem lett kész, mert porszívózni, port törölni már nem volt időm, Máté ma a malőrök napját tartotta, 3 gatyáját sikerült eláztatnia. (ez annak tükrében, hogy teljesen megbízható volt mostanában elég gáz...) ergo most van egy kupac pisis külön tárolt mosnivalóm, amit holnap sos rendbe kell tennem. Az ajándékának mondjuk örült, aztán közölte, hogy még dolgoznia kell. Erre én a nagy romantika jegyében elmentem sétálni Mátéval, hogy tudjon haladni. Vacsit nem kért, most már az összes pasas alszik. Csak tudnám, miért szárítottam formára a hajamat és mért epiláltam olyan pánikszerűen? Viszont vasalnivalóm már nincs. Ja, Máté még mindig taknyos egy kicsit, de nem vészes. Viszont tegnap megjártuk az ügyeletet vele, mert őmanósága minden tiltásom dacára hozzányúlt a Gy által most épített mailserverhez és rádöntötte a mancsára. Akkor frissen eléggé úgy nézett ki, hogy eltört. A dokinál kiderült, hogy csak randán zúzódott, este már használta a kezét gond nélkül, ma meg csak az egyik ujjacskáján látszik a zúzódás.
Nem unatkozom, no.

Joli, jó hallani rólatok! Csak az a kérdésem, mikor akartok minket megnézni még így egyben? Mert nekem nemrég tropa lett a telefonom, buktam a számai egy részét és a tiedet sem találom...

Pat, Márk dumája hihetetlen :) de Mira is hasonlít a bátyjára :D

Nevelt fiammal az a helyzet, amit Joli leírt. A beste kamaszodik rendesen, kerge, és zűrösebb, mint valaha. Amúgy nagyon csípem, Máté az első baba-élménye, megtanult pelenkázni, rendbe tette párszor, míg picur volt, jött velünk játszóterezni úgy, hogy rá kellett kössem a manót... szóval kicsit tényleg családtag.

Mátét ha jól emlékszem 4-5 napig hordtam tovább. Most meg a fene tudja, mi lesz, mert ha nőrületileg nézzük és hozzáadjuk az 5 napot, akkor keddig illene megszülnöm. Ha az első méréshez nézem, akkor elseje lenne a terminus, ha a manó méretei alapján nézem, akkor megint a menzesz szerinti számolás a korrekt. Ergo ha bármikor méltóztatna kibújni, én a magam részéről nagyon örülnék.

Hiányzók, merre tekeregtek? Berni még mindig lóg a fotókkal...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Réka, sajnálom a tegnapi napot, van úgy, hogy az ember minél jobban készül valamire, annál rosszabbul sikerül. Hívlak amint tudom, mikor is tudlak meglátogatni. Az elmúlt héten Csanáddal együtt én is taknyoztam. Ha már úgy gondolom, nem fertőzök, akkor hívlak.
Gyurinak sok boldog szülinapot kívánok!

Szly, én is vagyok facebook-on is, de az iwiw-el együtt hetente 10 percet ha fent töltök :)

Mindenki jól van? Miért nem írtok? Annyira el vagytok foglalva, mint én? :) Mi a hétvégén kihasználjuk a szép időt, épp aludni jöttünk haza, de már megyünk is ki újra a természetbe.

KépKép
Kép
el..né
 
 


hehe, Ákos nagyon jól érzi magát odabent :) doki szerint a héten talán meglesz. Azt mondta, szerinte nem lesz novemberi baba. Ámen! Drukkoljatok!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!


Réka! Jól bírod, hallod! Én már nagyon nagyon türelmetlen lennék! Már majd egy hetet ráhúztál!

Dobjatok már képeket a gyerekekről! Kezdem én!

Gabuska! Olvasol minket? Mi van veletek?

Kép

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

rohanok szülifelizni,de pótlom elmaradásom...képek:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
berni1
 
 


Berni, azt hiszed, ennyivel beérjük? A fotók cukik, de mi van veletek?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: