[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2004.tavaszi kisbabák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sly,

de igen, ezért van Bence mindig harisnyában.

gratula a fogacskához !

Timi
kismaszat
 
 


Timi,
Koszi, de egyenlore csak feheredik az inye. Par napba meg beletelik, mig attori.
Gondoltam en is arra, hogy harisnyaban legyen itthon, de akkor a sok szep nacijat nem tudna hordani, mert a ketto egyutt mar nagyon meleg.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Hihetetlen! Kint állok az erkélyen, ezerrel süt a nap! (semmi kabát, csak 1 póló van rajtam)Kincsőt sikerült elaltatni, mert 2 órája felébredt.
Méghogy hó! Hol???
Marhapöri vacsira lesz készKép lassan főKép

Kép

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget body vásárlás ügyben. Elég tapasztalatlan vagyok így első babával, de instrukcióitok alapján résen leszek. Kép

Ha még lesz kérdésem a készülődés vagy a szülés után, ugye akkor is szívesen fogadtok? Kép Kép

Akiren
akiren
 
 


Ed,
irigylem, hogy van erkelyed. En is mindig ott altatnam Biat.

Ebed utan setaltunk egy nagyot ebben a szep napsutesben, s kozben a kozertbe is beugrottunk. En hulye, csak pakoltam a kocsiba a dolgokat, s nem neztem, hogy mennyit. A penztarnal neztem, Te jo eg! mennyit vettem. Az egesz cuccost es persze Biat a nagy takarokkal cipelhettem fel a 4.-re. Lift persze nincs. Mondanom sem kell, majd' megszakadtam. Sikerult Biankat viszonylag konnyen elaltatnom, igy most pillegek meg par percet, aztan kipakolok.

Akiren,
persze, gyere nyugodtan. Ne felejtsd el megirni, ha megszuletett a lanyod. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!
Jelentkezem már végre, nem vesztünk el, csak egy kicsit. Múlt héten elkezdtem visszaolvasni, de hétvége óta nem volt netünk. Szidtuk is a szolgáltatót nagyon. Ma ki is jöttek, de azt mondták, vírus van a gépen. Szereztünk vírusirtót, leellenőriztem, még mindig semmi. Csal fölhívtam őket még egyszer,erre a fiatalember rákérdezett, hogy van-e tűzfal a gépen. Mondom igen. Ki kellene kapcsolni - mondja ő. És jó lett a net.
Az én számítógépzseni férjem ugyanis valamikor beállította, hogy mindent blokkoljon.Én meg - a számítógépzseni feleség mindent elkövettem, de az nem jutott aszembe, hogy ez a baj. Kép
Na, ennyit a számítástechnikáról.

Tomika is beteg péntek óta, de szerencsére nincs láza. Orrfolyás, köhögés. Vettem homeos cuccokat, és már javul.

Képzeljétek, nálunk elkezdődött a hisztikorszak!!!
Kicsit korai, de volt kitől örökölnie.Kép Sajnos...
Ha valami nem teszik neki, dobálja magát, és üvölt. Én meg leteszem a szőnyegére, és akkor abbahagyja. Vagy odamászik, hogy vegyem föl.
És egyre többször tűnik úgy, hogy utánozza, amit mondunk. pl. mondom, hogy háp-háp, ő meg: át-át.
Vagy hoppá-hoppá, erre ő: ottá, ottá. Nagyon aranyos.
Ja, és nagyon örülök, mert kiderült, hogy összesen 76 nap szabadságot vehetek ki ebben az évben (2003-2004-2005. évi). Így csak áprilisban valamikor kell mennem dolgozni. KépKépKép

Most csak ennyi, de igérem, igyekszem bepótolni.

Ági!
Utólag, de nem elfelejtve boldog névnapot!


Most megyek. Mindenkinek szép napot! Sürgősen befejezem a visszaolvasást,és jelentkezem.

Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Szilvus,
ugye nem ette meg Peti az 5 Ft-ost?! ...persze, hogy nem. Kép Kepzeljetek most mondtak, hogy egy 2.5 eves gyerek lenyelt egy kulcsot. Hihetetlen, mennyire kell figyelni, hogy ne legyen baj. Almomban nem gondolnam, hogy kepesek lenyelni. Hogy lehet mindenre odafigyelni?!

Tunde,
Tomikanak is jobbulast! Kép En mar elore felek a hisztikorszaktol. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Ed! Itt.Kép Egész nap havazott.Kép

A sok betegnek jobbulást, remélem gyorsan kilábaltok belöle!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Nos, a hó megérkezett Budapestre és környékére is. Én nagyon örülök neki!!! Végülis tél van vagy mi!!! Nádja nagyott nézett, mikor az ablakhoz vittem. Mondta is, hogy hóó-hóó. Igaz, ez a tátátá mellett a kedvenc szavajárása, és gyakran mondja, de most a megfelelő helyen és időben történt!!!
Már mindketten jobban vagyunk, egyikünk sem lázas. Már 5 zacsit elhasználtunk, de pisit még nem sikerült gyűjteni. Most van fenn a hatodik, de fura hangokat hallottam a pelus felől... lehet ebből sem lesz semmi. Nádja tegnap elkezdett köhécselni.

Tegnap említettem apának, hogy ha holnap esik a hó, nyomás karfás szánkót venni, a Tescoban láttam. Erre nagypapával közösen lehurrogtak, hogy minek szánkó még, és ha felborul, akkor Nádja fejreesik stb... Úgy néz ki Csibi idén még nem fog szánkózni.

TündeKép
De jó, hogy jelentkeztél. Épp múltkor jutott eszembe, hogy rég nem írtál.

KataKép
Te is régen írtál!!!!!!

Mariann
tmarianna
 
 


Sziasztok!
Tegnap előhívattam a fényképeket, amiket Leviről Apósom megrendelésére csináltam. Úgy örülök neki, hogy mind éles lett, már postára is dobtam nekik.

Mariann,
Örülök, hogy jobban vagytok! Csak így tovább! Ez a zacsis mutatvány nem lehet egyszerű, főleg kislánynál. Azt hiszem szánkó nálunk is csak jövőre lesz. De én már nagyon várom, hogy mehessünk, meg korizni is.

Ed,
itt tényleg pocsék idő volt tegnap, amikor a levelet pötyögtem, kora délutánra már kisütött a nap. Most meg havazik, de nem olyan szépen, hanem a sok apró szemet hordja a szél. Nem baj, azért én ennek is örülök.

Tünde,
hiányoztál. A számítógép ördöge időnként megtréfálja az embert. Nektek is jobbulást! Hiszti korszak már nálunk is felütötte a fejét. Ha nem azt csunálom, ami Levi elképzelése, elkezd sírni. Pl. ha kiveszek a kezéből alamit, vagy leteszem a földre. Mindig mondom neki, hogy nincs hiszti, aztán abbahagyja. Még. Édes lehet Tomika, ahogy utánoz! Te is visszamész dolgozni!

Sly,
jól kitoltál magaddal. Egy kis - inkább - nagy torna. Hogy bírja a fogzást Bia?

Pussz, Moncsi
monyó
 
 


Mariann! Végre valaki aki gyógyulgat! Nem tudod mennyiért láttad a Tescoban. Nekünk se karfás a szánkonk. Egyedül nem tudom igy vinni vele. Apa meg késön ér haza.
Zacsit mi 1db-ot kaptunk, nekünk nem irták fel receptre nem tudom mennyiért adják ugyan a patikában. jövö szerdán kell produkálniKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Hé, hahó, gyógyulgassatok manókák, anyukák, itt a hó, irány szánkózni!

A tegnapi irományom egyszerűen elszállt. Megtréfált a net ördögeKép Kicsit magunkról, meg amennyi belefér, és ma még jövök, ígéremKép

A hétfőnk nem egészen úgy jött össze ahogy terveztük. Színház: Revizor Kern Andrással - jó lett volna, de sajna kihagytuk. Andris annyira sírt délelőtt, mikor a barátnőmhöz mentem a kórházba, hogy nem mertük/akartuk itthon hagyni. No sebaj, jövőre újra megpróbáljukKép

Tegnap eljátszotta alakáskulcsomat Kép Ma reggel találtam meg a szekrény aljában, jól beásta a büdösKép Már arra is gondoltam, hogy nem az ajtóban felejtettem-e, és ellopták. Szóval meglett.

Ma reggel az állólámpát borította fel - csao lámpabúraKép De a vicc az egészben, hogy egyáltalán nem lettem ideges - jó nevelőerővel bír a dedKép

Mariann, örülök, hogy jobban vagytok, és Nádjának is tetszik Kép

Monyó, mi is kapunk 1-1 képet a srácról így neten?Kép

Szilvus? Mizu apával? Remélem írhatid a jó híreket, semmi komoly. Mikor lesz a kézműtét?

Tünde, de jó, hogy jöttél, már hiányoltalakKép Ügyi Tomika!!!! Alig várjuk, hogy beszéljenek, aztán majd úgy kell lelőni őketKép

Akiren, gyere csak a kérdésekkel, nagyon lelkes csapat vagyunkKép

Mennem kell, még visszatérekKép

Pussz,

Móki
móki
 
 


Sziasztok!

KarmenKép
Sajnos nem emlékszem a szánkó árára. Mivel a receptre felírt 5 zacsi elfogyott, és produktum persze egyikbe sem került, tegnap vettünk újabb 5 darabot, recept nélkül. 48 ft volt darabja. Igazam volt, a pelenka felőli hangokkal kapcsolatban. Újabb zacsi felragasztva, kíváncsi vagyok...
Jaj, akartam már mondani neked, hogy múlt héten megkaptuk a Libero-tól az ágynemüt. Én már lemondtam róla, hiszen se sms nem jött rólam, minta könyvről meg esőkabátról), és gondoltam biztos elfogyott a keret, mire a beküldtem a figurákat. Erre egy levél kíséretében, hogy bár a keret elfogyott, de azért küldik az ágyneműt. Pedig múlt héten először hűtlenkedtem és Huggiest vettem, igaz, csak be akartam váltani a dm-es kupont. Bár, őszintén szólva, szerintem a Huggies kényelmesebb lehet, mint a Libero.

Mariann
tmarianna
 
 


Sziasztok!
Itt nyüsszög mögöttem az extra-hiper-"szuper" nyűgös Mátyásom. Kép Semmi nem jó neki. Csak reklamál. Folyton valami rosszat akar produkálni. Éppen most szökött meg, ment a tiltott szobába, persze a visszaterelésről megvolt a véleménye. Aludni is csak fél órát volt hajlandó 6 óta. Jajj de soká lesz még este!! Valamit mondtak reggel a tv-ben, hogy kettős fronthatás van. No akkor nem is vagyok ám mérges. Kép

Legújjabb szórakozása Matyinak, hogy az összes cipőből kivadássza a talpbetéteket, ha ezzel megvan akkor jól végezte dolgát tovább ál. Amint vsszakerültek a cipőbe valók, ismét a helyszínen terem és munkálkodik.

Mariann!
Örülök hogy jobban vagytok. Zacsi ügyben én arra jöttem rá (kórházban 2 NAPIG folyamatosan gyűjteni kellett a 8 hónapos örökmozgómnak a pisijét)hogy mikor alvás után felébredt azonnal levetkőztettem, zacsi fel (alvásra levettem) és a karomban megitattam, közben mindig volt pisi a zacsiba. Próbáld meg hátha Nándja is pisil rögtön ébredés után. Kép

Móki!
Éppen akartam kérdezni milyen volt a színház. Andris is jó a (program meg)torpedózásában. Kép
Kulcs! Kép Örök harc nálunk is.

No megyek kiszabadítom a zsinórok közül ördögfiókát. :9

Ági

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Sziasztok!
Itt nyüsszög mögöttem az extra-hiper-"szuper" nyűgös Mátyásom. Kép Semmi nem jó neki. Csak reklamál. Folyton valami rosszat akar produkálni. Éppen most szökött meg, ment a tiltott szobába, persze a visszaterelésről megvolt a véleménye. Aludni is csak fél órát volt hajlandó 6 óta. Jajj de soká lesz még este!! Valamit mondtak reggel a tv-ben, hogy kettős fronthatás van. No akkor nem is vagyok ám mérges. Kép

Legújjabb szórakozása Matyinak, hogy az összes cipőből kivadássza a talpbetéteket, ha ezzel megvan akkor jól végezte dolgát tovább ál. Amint vsszakerültek a cipőbe valók, ismét a helyszínen terem és munkálkodik.

Mariann!
Örülök hogy jobban vagytok. Zacsi ügyben én arra jöttem rá (kórházban 2 NAPIG folyamatosan gyűjteni kellett a 8 hónapos örökmozgómnak a pisijét)hogy mikor alvás után felébredt azonnal levetkőztettem, zacsi fel (alvásra levettem) és a karomban megitattam, közben mindig volt pisi a zacsiba. Próbáld meg hátha Nándja is pisil rögtön ébredés után. Kép

Móki!
Éppen akartam kérdezni milyen volt a színház. Andris is jó a (program meg)torpedózásában. Kép
Kulcs! Kép Örök harc nálunk is.

No megyek kiszabadítom a zsinórok közül ördögfiókát. Kép

Ági

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Sziasztok!
Csodaszép a hóesés, de a szél nagyon fúj. Délelőtt kint voltunk, megszánkóztattuk a babákat. Nóri nagyon élvezte, legfőképpen azon kacagott nagyokat, hogy fordulás közben leesett a szánkóról. Márkot karfás szánkóka ültettük, ő kevésbé volt lelkes. Nagyon csodálkozott, megkukultan ült és meresztette a szemét.

Egyébként nálunk is hiszti van, remélem tényleg csak a front. Ugye Ági??? Ezzel biztatjuk magunkatKép

Mariann! PisigyűjtésKép Nórival nagyon megszenvedtem én is , de csatlakozom Ágihoz, próbáld ébredés után rátenni a zacsit. A fiúknál könnyebb egy kicsit, de azért az se egyszerűKép

Móki! SzínházKép Azért a fodrászhoz eljutottál?

Voltunk ma mázsáláson, Márk 9100 gramm. Tök jól viselkedett, mondta is a dokinéni, hogy olyan mintha kicseréltettem volna a gyereket Hát igen... ő is emlékszik, hogy milyen volt Márk az első hónapokban.

Nóri nagyon pakol a konyhában, szép napot mindenkinek:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok!

Mariann, Nádja
Tessék gyorsangyorsan meggyógyulni, finom meleg mézes tea és pihi (Mariannak) és soksok dajkálás, kényeztetés (Nádjának)Kép Doki mit mondott? Valami viruska?
Hóóhóó itt is van, s egyfolytában esik, Peti rá se hederitett. A hóó-hóó kedvenc szavajárás nekünk is, igazad van, most legalább már van apropója isKép

Sly
Neeem, Peti igazi jó automatához híven visszaadta az 5 Ft-ost. Persze igy is nagyon ideges lettem, mert gőzöm sincs hol a fenyőben lelte a pénztKép

Móki
ÓÓ, nagyon sajnálom, hogy nem jutottatok el a szimházba. Sajnos ezek a bébik mocskosul tudnak időziteni. Szerintem Andrisbandris az időjárást érezte meg, hid el. Köv. hónapban próbáljátok meg ismétKép Kórházba nem vitted be babát nézni? Petinek nagyon tetszett az újszülött baba.
Kézműtét szerintem fenruárban. Csütörtökön megyünk az orvoshoz megbeszélni a dolgot.

Ági
Peti most lett extrahiperszuper nyűgös. Megint nem akart enni, helyette alszik. Sebaj, majd ha megébred, ebédelünk. csak igy csúszik a napirendünk, s nem lesz éhes este. Napok óta csökkent étvággyal eszik. Azt hiszem pont Te irtad, hogy Matyikának is volt ilyen időszaka. A reggeli -esti táp mennyisége kb. 120-150-re csökkent, a szokásos főzelékadagkának is kb. a felét fogyasztja el, s változatlanul nem iszik. Tegnap kiskanállal szuszakoltam belé kb. 20 ml-t.
Cipőzésben is társak vagyunkKép Összebeszéltek ezek a csemeték? Ejejjj Peti-Matyi! Peticica a cipőfűzőket fűzi ki boszorkányos ügyességgel, majd hagyja ott széthajigálva. A saját kiscipőjéből meg Apa nagy cipőiből. Mikor visszafűzöm, azonnal ott-terem és kezdi előlről.Kép

Akiren
Végülis saját belátásod szerint dönts a body-kat illetően. Igaz, Peti március végén született, de pl. emlékszem, volt olyan április közepi-végi nap, hogy a thermo-overállt is ráadtam mert olyan hideg volt. Májusban-júniusban sem volt dögmeleg tavaly, hosszú ingecskében sétáltunk, főleg délelőtt, mikor még nem perzselt a nap. Szerintem volt vagy 3 hónapos, azaz július mikor ujjatlanban és rövidujjúban vittem ki. persze, ez függ az időjárástól. Sok body-t pedig azért vettem, mert útálok naponta mosniKép Igy aztán mindig volt/van kb. 2 hétre való body-ja, rugija, gatyókája, zoknijaKép
Kenguru Goldban ne felejtsd el kérni a törzsvásárlói kártyát, 8 %-ot jelent a teljes árú ruhácskákból!

Tündi
Te jó ég, ennyi nap szabi? Nem is voltál vakáción 3 évig? Hogy sikerült összegyűjtögetni? Egy évre alig-alig jár szabi, igy gyerekkel együtt lesz talán 26 napom, vagy 27?
No, akkor még van időd, én március 1-én kezdek. Már alig várom, bár sajnos 1-2 kolláganő elkezdte az áskálódást, ennek kevésbé örülök. Igazán nem érdekel, csak rosszul esik, hogy ismeretlenül hülyeségeket beszélnek, mert savanyú a szőlő nekik. No, mindegy, hagyjuk.

Megyek Apát kezelni, derékmasszázst kapKép Még mindig nagyon szenved.

Puszi Mindenkinek!

Szilvus és Petike
szilvus
 
 


Sziasztok!

Mindjart olvasok vissza, csak gyorsan le kell irnom mi tortent:
Ebed elott Bianka mar nagyon faradt volt es ehes, de ennek ellenere vigan jatszott. Aztan eszrevettem, hogy van termes a pelusban, igy kiakartam cserelni. Ekkor olyan hisztit levagott - biztosan a faradtsagtol -, hogy teljesen elvorosodott, kiakadtak a szemei es par masodpercig nem vett levegot. Raztam szegenyt, hogy terjem magahoz, de nekem az a par masodperc nagyon hosszu perceknek tunt. Annyira megijedtem, hogy utana egyutt bogtunk, mikozben megprobaltam megnyugtatni. Felek, nehogy megismetlodjon! Most alszik, de sokszor bemegyek hozza megnezni, hogy szuszog-e. Borzaszto egy erzes! Voltatok mar ilyen helyzetben?

Megyek, legyurok par falatot, mert faj a gyomrom es ma meg nem ettem semmit.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

Sikerult visszaolvasnom. Kép

Mariann,
en is mar alig vartam, hogy essen a ho, mert szeretnem, ha Biaval tudnank szankozni. Ha hetevegen is lesz meg ho, akkor megyunk a Tescoba es mi is veszunk. Jo, hogy mar jobban erzitek magatokat. A pisivetelre nekem sincs hatekonyabb otletem, mint rogton ebredes utan probalkozni vele. Bianka is mindig pisil, ha felebred.

Monyo,
meg egeszen jol viseli a fogzast. Csaj 2x sirt fel ejszaka, igaz, igy reggel 5.30-kor keltunk.

Moki,
de kar, hogy nem sikerult elmennetek a szinhazba. Hagytatok Andrist mar tobb orara valaki masra, vagy meg nem probaltatok?

A kulcsok annyira meg nem erdeklik Biat, inkabb a felakaszott kulcsoknal logo cipokanallal es zseblampaval jatszik.
Ami a legujabb szorakozasa, hogy ha a szaritora teregetem a ruhakat, akkor maris otterem es elvezi, hogy szedi le oket. Regen is lelopkodott par zoknit, de most latszik rajta, hogy direkt szorakozik. Olyan edes. Kép Nem tudom olyan gyorsan teregetni, mint ahogy o cibalja le a ruhakat, igy ezt is kenytelen vagyok akkor csinalni, ha alszik. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

Sikerult visszaolvasnom. Kép

Mariann,
en is mar alig vartam, hogy essen a ho, mert szeretnem, ha Biaval tudnank szankozni. Ha hetevegen is lesz meg ho, akkor megyunk a Tescoba es mi is veszunk. Jo, hogy mar jobban erzitek magatokat. A pisivetelre nekem sincs hatekonyabb otletem, mint rogton ebredes utan probalkozni vele. Bianka is mindig pisil, ha felebred.

Monyo,
meg egeszen jol viseli a fogzast. Csaj 2x sirt fel ejszaka, igaz, igy reggel 5.30-kor keltunk.

Moki,
de kar, hogy nem sikerult elmennetek a szinhazba. Hagytatok Andrist mar tobb orara valaki masra, vagy meg nem probaltatok?

A kulcsok annyira meg nem erdeklik Biat, inkabb a felakaszott kulcsoknal logo cipokanallal es zseblampaval jatszik.
Ami a legujabb szorakozasa, hogy ha a szaritora teregetem a ruhakat, akkor maris otterem es elvezi, hogy szedi le oket. Regen is lelopkodott par zoknit, de most latszik rajta, hogy direkt szorakozik. Olyan edes. Kép Nem tudom olyan gyorsan teregetni, mint ahogy o cibalja le a ruhakat, igy ezt is kenytelen vagyok akkor csinalni, ha alszik. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Nem ertem! A 2 uzenetem kozott kb. 20 perc telt el, s megis csak 4 percet ir. Sikerult visszaforgatnom az ido kerekeet. Hogy mik vannak?! Kép

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Bocsi, most latom, hogy 2x kuldodott el az egyik levelem. ...ez a franya babanet allandoan ledoglik. Kép

Mostmar tenyleg eszek valamit.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

SzilvusKép
valami fránya vírus lehetett, de úgy néz ki mi győztünk. kopp-kopp.

Pisigyűjtést végül feladtuk. Mivel már jól vagyunk. Jelen esetben szerencsésnek is mondható, hogy én is megbetegedtem, mert így legalább én el tudtam mondani a tüneteket. Hát próbálkoztam én felkelés után is, de akkor jött persze az egyéb végtermék is...

MókiKép
Színházat sajnálomKép Én is nagyon mennék már, de ugye az általában este 7-kor kezdődik, ami nagyon nem jó. A délután 4, vagy az este 9 ideális lenne. Esti szopi nélkül nálunk nem lenne nyugodt elalvás. Igaz, még nem próbáltuk kihagyni, de azért ha fürcsi után kihozza apa a fürdőszobából azonnal elkezd nyűglődni, akármilyen jó kedve is volt addig.

Anyukámat február 9-e táján fogják megműteni, az epéjével vannak gondok. Tovább már nem lehetett halasztani, mert egyre sűrűsödtek a rosszullétek.Kép

Mariann
tmarianna
 
 


Lányok! Valaki segitene aki közel lakik az Ikeahoz v. elmenne Orsi kedvéértKép Sürgös lenne. Kellene (akkor már legyen tarcsi is) 2db ilyen öv. http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&sto reId=22&productId=20876&langId=-30&parentCats=10106*13756

Postán megkapnánk hétföre szerintem. Jo esetben még péntekenKép

Mariann! laparral mütik anyukádat? szoritok neki minden simán menjen! jo drága a zacsi receptre mennyibe kerül? Lehet akkor feliratom én is.

Visszaolvasni most nem tudok a betegeknek még mindig jobbulást!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Léna, jól hangzik ez 2 szak! Nem apróztad el rögtön 2!KépGyűjtitek egyébként még a Pamperst? Nem kaptam múltkor Total care-t most Active baby van az meg biztos nincs akcióban.

Sly, Bence folyton azt csinálja, hogy nem vesz levegőt(Néma erőgyűjtés) majd teli torokból üvölt.
Hiszti nálunk már régóta van ami szerencsésen növekszik. Főleg azért mert egész nap megzavarom kedvence tevékenységében: videoban turka, konnektor, vitrines szekrény beütése.

Moncsi, látom Levi is dühös. Vicces, hogy már most folyon mérgelődniük kell. Kép

Ági, Szilvus, helyesek lehetnek a fiúk a cipőkkel.Kép Bence a papucsunkat szereli.Kép

Karmen, biztos nagyon örül Orsi majd a szintinek. Sajnos kocsi nélkül mi nem tudunk menni az Ikeába.Kép

Tünde, jobbulást Tomikának. Kép nincs róla?
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!

Hát én ma este Kép. Apa elutazott a osztrákiába, csak szombaton jön haza.

Moncsi, Kata és persze minden unatkozó anyuka a babájával!
Pénteken lenne kedve valakinak a Vajdahunyad várba eljönni? Mesevilág kiállítás van 9-15ig, 400 ft/fő, 3 év alatt ingyé, +félóra játszóház (asszem mi még ráhúzunk egyet + 800ért).
Nos?

Ma voltunk a munkahelyemen, persze Kincsőt egyből lenyúlták. A kis boszi pedig tök jól érezte magát az irodában, kapott mindenféle felnőttes játékot.
(Előtte az oep-nél álltunk sorba csupán másfél órát, mert az ügyintéző elment ebédelni. És persze, hogy ahol a legtöbben vannak, ott van csak 1 ablak - idióták)
Kérdezték, hogy lenne-e kedvem tanítani egy kicsit. Hát, bevallom őszintén, igen. 1 csoportot szivesen elvállalnék.
Apa viszont nem engedi, hogy egy vadidegen vigyázzon a gyerekre. Szerinte nagypocakkal nem kéne megint tanítanom. De hol a pocaklakó??? Még sehol.
Aztán elmentünk a brendonba csizmát nézni. Találtam mindeössze 16e-ért. Normálisak? És a nő nem értette, hogy én miért nem veszem meg. Hülye.
Azért találtam két másik boltban 2 félét is, az csak 7e volt. Nem semmi. Vagy kínait veszel vagy drágát.

No nem fárasztalak tovább titeket,
jó éjt mindenkinek!
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!
Először is bocsánat, de hosszú leszek. Végre visszaolvastam mindent, és válaszolok is.
De először néhány dolgot rólunk:
-remélem, tudok mostmár sűrűbben jönni, mert apa utolsó vizsgája pénteken lesz (reméljük), és akkor ő is ráér. Mert így esténként vagy Tomikával foglalkozom, vagy apát vigyasztalom, vagy éppen kiérdezem tőle a tananyagot. Mire végez, én is megérdemlke egy fél diplomát földrajzból. Múltkor arra ébredtem, hogy nem jut eszembe, hogy köbetkeznek sorba a földtörténei korszakok. Alig tudtam visszaaludni. Kép
Utána nekem is megígérte, hogy elviszi Tomikát egész napra, és én kedvemre takaríthatok.
-Ja, és voltam fodrásznál. Végre jó a hajam. Sajnos a plussz kilóktól nem lehet 2 óra alatt megszabadulni. Pedig jó lenne...
-Tomika is mászik ezerrel, bárhol föláll, és 1-2 mp-re el is engedi a kezét. Utána fenékre huppan.
Érdekes, lépegetni nem hajlandó, még úgy sem, ha valaki fogja a kezét. Rögötn leül. De a bútorokba kapaszkodva bárhová eljut.
-Imádja letépni rólam a szemüveget, már le is pattant egy kis darab az üveg széléből. Újat kell csináltatni. És harap még mindig.Kép
-A 9-10-ik fogycska nagyon dudorodik felül, de nem akar kibújni.
-Kaja: az általam kotyvazstott bébikaja mellett nagyon szereti a kenyeret, pici kockákra vágom, és tömi a szájába. Ma megkóstolta a sajtot (első tejtermék), ízlett neki. De legjobban azt szereti, ha kiveri a kezemből a kanalat. Kép
-Szoba átrendezése: néhány dolgot el kellett pakolnunk: pl. cd-k, padlóváza, terítők. Egy kis szekrényt a fal felé kellett fordítani, mert kinyitotta és becsípte a kezét. Jól néz ki a farostlemez hátuljával kifelé. Kép
Az állólámpát meg kikötöttem a radiátorcsőhöz, mert életveszélyes, ha fölborítja. Szóval úgy nézünk ki, mint egy átmeneti szállás.Kép
-Nátha: már kifelé mészik belőle, szerencsére ritkábban kell orrot szívni, ami nem is baj, mert úgy üvölt közben, hyoh attól féltünk a szomszédok ihívják a gyámhatóságot. Kép
Most én folytatom. Már folyik az orrom.stb.
-Ruhaméret? nekem sajnos nem 36-os a méretem, sőt nem is 40-es. Nyáron próbáltam vásárolni, de semmit nem kaptam. Még jó, hogy a húgom és s szüleim hoztak Londonból egy csomó cuccot, így tudok mit fölvenni. érdekes, hogy ott a divatos cuccukból is lehet akár 52-est is kapni (na, azért akkora nem kell nekem Kép). Szeretnék már én is kimenni megint, és közben jól felruházkodni.

Humi!
Hivatalosan febr.1-től kezdek, de kiveszem a tavalyi és a tavalyelőtti szabimat. Ez kb. 30 nap.Úgyhogy márc. közepe lesz belőle. Persze, ha addig nem jön a lottóötös. Kép
Tomikának is hosszú a törzse, ő már 86-os (ill. 12-18 hónaposra való bodyt hord). Nadrág még jó rá a 80-as is.
Szerintem Kristóf sem túl sokat változott. Tényleg hatalmas lábai voltak. De nagyon édi volt picinek is! Kép
Gratula Krizsónak a „megtáltosodáshoz”!
Nagyon tetszenek a fürdős képek!
Krizsónak jobbulást!

Kitty!
Tomika 76 cm. Jó magas. Bár nem csoda: apa 192, én 176 cm vagyok.
Nagyon aranyos az „iskolás” lány. Kép

Barbic!
Bence is jól megnőtt!
Vannak képek, de még nem hoztuk el apuéktól. Mindig ott felejtem a cd-t (neki van digit. gépe). Ahogy elhozom, teszek föl.

Szilvus!
Szerintem Petire is rá lehet ismerni a picikori kép alapján! Elhiszem, hogy rosszul esik, hogy negatívan áll hozzá a család a munkába állásodhoz. Én is leállítottam az anyukámat, amikro naponta feltette a "mi lesz szegény gyerekkel, ha dolgozni mész" lemezt. Persze őt is megértem valahol. Meg az is igaz, hogy rájuk mindig számíthatunk bébiőrzésben (és minden másban is).
Sajnos én is krokodilt nevelek, mert állandóan harap. Már van rajtam egy csomó kék-zöld folt. És ha rászólok, gyönyörűen mosolyog,vagy röhög. Nem tudom, mikor érti már meg, hogy nem szabad...?
Nagyon aranyos Peti. Én is imádom nézni, ahogy a legnagyobb komolysággal játszik. Igaz, nálunk még csak kipakolás van. Kép
Ja, én is sokat levelezek mostanában. És általában még válaszolnak is rá. Kép
Én napi 10 csepp Cebiont adok, ennyit mondott a dokinéni. Nov. végén kezdtük el, amikor hörghurutja volt. Tél végéig adom neki, a drnéni is javasolta. Azóta most náthás csak, de nem volt láza, elég könnyen kimászik belőle.
Tomika is mondja, hogy DEM. Én sem tudom, mit jelent,
ptünde
 
 


Csak találtam fotókat, teszek föl kettőt:
egy igazi kópés:

Kép

és velem (még a fodrászkodás előtt):
Kép

Most már tényleg megyek!
Szép álmokat!
Tünde
ptünde
 
 


Szia Tünde!

Köszönöm, hogy még nekem is válaszoltál, pedig nem is vagyok "csapattag"! Kép
Még annyit megírnál, hogy milyen gyógyszerekkel sikerült Tomikát meggyógyítani, mit írt fel neki a doki a hörghurutra, meg köhögés ellen?

Köszi, Hello
hello
 
 


Sziasztok!

Ed,
már éppen akartam kérdezni, hogy Apa elutazott-e, de látom, hogy igen. A holnapi városligetes dolgot komolyan fontolgatom, megpróbálom Katát is befűzni. Egy tali?

Móki,
sajnálok a színházat. A bébik km-ről megérzik, ha Anya kikapcsolódni szeretne. Majd máskor. Apósoméknak hagyományos géppel csináltam a képeket. Már teljesen elszoktam tőle, hogy nem látom rögtön, hogy milyen lett, nagyon izgultam, hogy hányat rontottam el. De végül jók lettek, majd dobok fel egy párat a saját készítésűből, ha lesz egy kicsit több időm.

Tünde,
Megcsappan a csapat? Apa bírni fogja otthon?

Sly,
elhiszem, hogy megijedtél, látványnak is rossz lehetett, hát még átélni. Mindig arra gondolok, hogy alig vártam, hogy Levi nőjjön, hogy egyre könnyebb legyen. Aztán tessék. Az én fiam meg azt csinálja mostanában, hogy hátraveti a fejét, megfeszíti magát, úgyhogy nem tudom sem leültetni, sem lefektetni, csak felvenni. Csak eléri amit akar.

Mariann,
de jó, hogy már rendben vagytok!

Úgy örülök, tegnap kiderült, hogy Apa egyik vizsgája nem 3, hanem 5, mert az előadó nem adta hozzá a pótpapíron lévő pontokat. Úgyhogy most kap tandíjkedvezményt is. Hurrrrrá!

Pussz, Moncsi
monyó
 
 


Sziasztok!

Mar nem ervenyes rank a mondas, miszerint tobb fulunk van, mint fogunk. Kép Tapintasi modszerrel megallapitottam, hogy kibujt Bianka 2. fogacskaja! Kép

Barbi,
gondolom, minden gyerek sir annyira, igy Bianka is, hogy nem vesz levegot, de ez mas volt. Itt par masodpercig kiakadtak a szemei es nem vett tudomast nemhogy a kornyezeterol, meg onmagarol sem. Ez volt nagyon borzaszto es ijedtem meg annyira.

Ed,
de rossz, hogy napokig egyedul leszel Kincsovel. Nagyon faraszto tud lenni. Sokszor en is csinalnek mast is. A Mesevilag kiallitasrol tudsz valamit, mit takar az elnevezes? Ilyenkor, mikor szinte egesz nap nem vagytok otthon, mit adsz Kincsinek ebedre? Alt. fozeleket adunk nekik, de azt nincs hol megmelegiteni. Ez nagy problemat okoz nekem, s emiatt nem merek egesz napra pl. kirandulni menni. Hatha, Te tudsz nekem segiteni.

Tunde,
Tomika is kroki lett, jo sog foga van mar. Kép Gondolom, hogy nezhet ki a lakasotok igy felforgatva. Mi meg ennyire nem biztositottuk be a lakast, de mar nagyon gondolkozom, hogy a foldon levo viragokat, hova teszem, hogy ne egye meg oket. Sajnos neha 1-2 kicsi darabkat letep a levelekbol es persze, hogy a szajaba veszi.
Tenyleg, honnan lehet megtudni, hogy melyik szobanoveny mergezo?
Bianak en is probalkoztam gyumilevet adni, de nem igazan kell neki, par korty es kesz. O is inkabb vizet iszik, de azt nagyon szereti. ...meg szerencse. Kép Ja, es a vizet is csak a regi cumisuvegebol hajlando meginni vagy poharbol. Pedig vettem neki Avent varazsitatot, abbol adom neki a gyumolcslevet, de inkabb csak ragja a cumijat es jatszik vele.
Nagyon edes Tomika a kepeken, s tenyleg nagy kopenak latszik. Kép

Monyo,
Bia is szokta magat megfesziteni, s kozben hatravetni a fejet, sokszor meg kezben is. Kép Gratula apanak az 5-oshoz. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

Moncsi, gyertek holnap! Mikor és hol találkozzunk? Írok emilkét.
Ja, elment. Azt mondta, ha megérkeznek, ír sms-t. Eddig még nem jött semmi.Kép

Tünde, te aztán belehúztál az írásba! Jó nagy lett Tomka! Kincső már szalad, ha fogják a kezét, viszont kapaszkodva nem szeret menni. Tegnap azt élvezte, hogy a friss hóban gyalogolhat. A harapás, a hajhúzás meg a szeretet jele.Kép Irány sportolni! Én mondom, aki itthoni torna helyett a billentyűzetet püföliKép

Holnap Vajdahunyadvár+játszóház? Gondolkodjatok!

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Tunde,
Megneztem a wonderworldtoy oldalat, de epitokockat nem talaltam. Tomikaerol fel tudnal dobni egy kepet?

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sly, hát jó kérdés az etetés, de van néhány ötlet:
1. én tegnap túrórudit+gyümit adtam neki.
2. vihetek gázfőzőt és edényt, meg tudjuk bárhol melegíteni a kaját.
3. a játszóházban van mikró, bár ott elvileg csak a vásárolt kaját lehet adni (mildi, 230Ft), de múltkor nem szóltak, hogy saját kaját ettek a gyerekek.
+végső megoldás: anyámék ott laknak a környéken, holnap csak a tesóm lesz otthon.
nos?

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!
Tomika ma 11 hónapos. Olyan fura, hogy így megnőttek!

Helló!
Először csak C vitamint + Rhinatiol köptető szirupot kapott, amikor elkezdett köhögni. Utána egy hét múlva jött a hörgés, akkor kapott antibiotikumot (kanalasat, a nevét elfelejtettem), és egy hörgőtágítót (szintén kanalasat, itthon kellett a port vízzel feloldani, de bizony annak sem jut eszembe a neve).Meg a C-vitamint emelt adagban (napi 20 csöpp). Bocsi, hogy ilyen rövid az eszem. Ha eszembe jut a gyógyik neve, szólok.
Most - hogy nem volt lázas - Rhinatiolt+Cebiont kapott, meg én vettem homeopátiás gyógyszert és szirupot.

Moncsi!
Biztos bírni fogja Apa, meg mi a szüleimre is számíthatunk. Mindig szívesen vigyáznak Tomikára. Eddig úgysem nagyon volt alkalmuk. Amúgy apa is fősulis (levelezős), szóval nem fog itthon unatkozni. Már alig várja, hogy holnap meglegyen az utolsó vizsgája Kép
Gratula a férjednek a jó eredményhez!

Sly!
Én a vizet adom az Avent varázsitatóból, mi cumisüveget nem használtunk. De a gyümilé nem kellett belőle. Na, nem baj, úgysem szokott kapni. Én lassan szeretném rendes pohárhoz szoktatni, de ivás helyett most még a fogával kocogtatja a pohár szélét.
Virágok nálunk is vannak a nappaliban a szőnyegen, de azokat már nem tudom hová tenni. A hálószobába már egy csomó dolgot bezsúfoltunk, oda nem férnek. Tomika is néha megtépi, de eddig még nem ette meg őket.A szobánk tényleg érdekes Kép. És még azt nem is írtam, hogy a közepén ott van Tomika játszószőnyege, és a játékai. Mi éppen csak oldalazva beférünk. Kép

Na, megyek, mindenkinek szép napot!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!
Ed!
Fú ha nyár lenne tuti mennénk Matykóval! Kép Tessék ám pár hónap múlva is ilyen jó programokat szervezni, hogy arra mi is elindulhassunk.
Annyira várom már, hogy ne sötétedjen ilyen hamar + messzebb is elmehessünk a jó időben! Most annyi kacatot kellene cipelni, hogy nem merek vele útnak indulni. Kép

Most mennem kell (csak belelkesedtem Kép)!
Üdv Ági

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Ági, tuti szervezünk programokat, ne aggódj! Van néhány ötletem!
Megértelek, mert messzebbre én sem merek elindulni egyedül, babakocsival.
A mi gyermekeink is 11 hósak lettek. A fene az időbe, gyorsan megy.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ági, tuti szervezünk programokat, ne aggódj! Van néhány ötletem!
Megértelek, mert messzebbre én sem merek elindulni egyedül, babakocsival.
A mi gyermekeink is 11 hósak lettek. A fene az időbe, gyorsan megy.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sly!
Megpróbálok keresni fotót a kockákról, de szerintem nincs. De a honlapjukon is meg lehet találni.
WW-1077 FIRST SOUND BLOCKS a neve. Én megtaláltam.

Ed!
Tényleg kéne sportolni. De még csak az elhatározás van meg.

Ja, ezt muszáj még ideírnom: sajnos a feljött kilókkal "csinos" kis toka is kialakult az állam alatt, amitől lelkibeteg vagyok Kép. Kerestem a neten tokatornát. Mondom múltkor a húgomnak, aki erre: a tokára legjobb torna a sok evés. Kép

Na, most már tényleg megyek, mert így csak az ujaim izmosodnak (abból is csak 2, mert ennyivel verem a billentyűzetet).

Mára eldugultam!
Tünde
ptünde
 
 


Tünde, tokatorna, hahaha, nekem is kellene! Kép jöhet a recept!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sly! grat. a foghoz! Sajna a legtöbb növény mérgezö még a levele is. Vigyázz! Én mindent átvittem más helyiségbe itt csak olyan maradt ami tul magasan van véletlen se érhesse el.

Tündi,Ed! Grat. a 11 hóhoz!

Szilvus! Milyen ülést vettetek végül?

Orsi irtora élvezi a szánkozást, sajna mára csak annyi ho van hogy az uttesten tudtam huzni. Ha nem esik akkor gyorsan el kell tenni a szánkotKép

Orsi már 10 másodpercet is megáll egyedül, menni igaz még csak segitséggel tud, de ma elmegyek keresek neki cipöt, mert hamarosan szükség lesz rá. Eddig nem kellett venni szerencsére.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


most jöttünk fel. Orsi nagyon élvezte megint.

Kép
Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Karmen, de jó nektek, nálunk keszavazták a szánkót.Kép

Ed, ez nyílvános hívás volt?Mert mi is benne lennénk.

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Boldog 11 honapos szulinapot Kincsonek, Tomikanak es Matyusnak! Kép

Karmen,
Nagyon edes a szankozos Orsi! Kép
S nagyon ugyes, hogy all magatol! Kép

Ed,
mi is szivesen mennenk holnap, de inkabb meg nem kockaztatok, most voltam beteg, nem akarok megint visszaesni. Majd legkozelebb elmegyunk.

Most jottunk vissza mazsalasrol. Bianka fogyott az elmult 5 het alatt. Kép Nem ertem, miert, pedig szinte allandoan eszik. Tomjem megjobban kajaval?

Mennem kell, lassan keszulodok, mert megyunk szinhazba.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

SlyKép
Én pl a szobahőmérsékletű bébiételt nem melegítem meg Nádjának. Igaz, még csak a max. 6 hóig adható, pépesebb kajáknál tartunk. El akartam már kezdeni a darabosabbat, de jött a betegség, örültem, ha egyáltalán eszik. Bár 2 napig csak szopizott. Ma már megevett 1/2 üveg gyümit tízóraira, meg 1/2 üveg főzeléket ebédre.

LénaKép
Szánkó nálunk is leszavazták... pedig én szerettem volna.
De legalább elkészült a babakocsi, holnap már mehet sétálni Nádja.

Tegnap elhatároztam, most, hogy már betegség elmúlt, lassan ideje visszaszoknia az éjszaka átalvására. Egyszerűen elegem van belőle, hogy nem tudok 4 óránál többet egyhuzamban aludni. tegnap 6x kelt éjszaka. A 4. kelésnél, éjjel 2-kor kapott mág cicit -részint a betegség, részint a fokozatosság miatt-, de utána sipirc vissza a saját ágyába. Szerencsére hamar vissza lehet altatni, a leghoszabb kb. 10 perc volt, a legrövidebb, olyan 2. És ki sem vettem az ágyából, csak az evéshez. Kezdetnek nem rossz. Remélem 2 hét alatt eredményes leszek...

Mariann
tmarianna
 
 


Sziasztok!

Csak egy rövid helyzetjelentés rólunk, aztán majd még jövök később.
Röviden annyi, hogy beteg az egész család. Krizsó kezdte és sajnos elég lassan javul, pedig kapott antibiot is rá. Aztán persze elkaptuk tőle mi is. Főleg Apukáján jött ki igazán a betegség. Ráadásul én olyan szerencsétlenül rúgtam bele a küszöbbe, hogy eltörtem 2 lábujjam, úgyhogy most még le is sántultam ami elég érdekessé teszi az emeletre fel-le járkálást. Nem volt más választásunk Apa itthon maradt baba+mama-ápolónak.
Igy aztán hiába vettünk szánkót karfával bundazsákkal, itthon várja, hogy egyszer majd felavassuk. Pedig már úgy vártam.

Még nem volt időm visszaolvasni, csak gyorsan átfutottam.

Sly,
Nagyfiam csinálta ezt amit Bianka, csak ő még el is ájult. Iszonyúan ijesztő, de kinövi a baba max. 3 éves koráig. Két ellenszere van: vagy fújj rá erősen Bia arcára vagy ha ez sem használ bármilyen drasztikusnak tűnik is öntsd le egy kis vizzel. Mindkét esetben reflexből levegőt vesz. Nem én találtam ki, orvos mondta ezeket. A lényeg, hogy ne tartson sokáig amíg nem vesz levegőt, mert az nem jó az agynak.

Puszi,
Humi
humi
 
 


Tündi! Én nem tudok rola hogy a Centrumban lenne játékosztály. De holnap megnézem. Vagy a Nagyára gondoltál?

Humi! Jobbulást a családnak!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Léna! gyertek!!! írok emilkét!

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Jaj, alig van időm írni, nyakig ülök a vizsgákban! Kép De sebaj, fele már megvan, most már csak 6 van hátra.Kép Úgy elegem van ebből az utolsó évből!

De azért olvaslak titeket rendszeresen. Holnap megpróbálok írdogálni mindenkinek, ma kifárasztott a vizsga.

Ma tk. leginkább azért ugrottam be, mert a táblicskut nézegetve észrevettem, hogy Orsi holnap tölti az 1 évet! Karmen, sok boldog szülinapot kívánunk Orsinak! Hihetetlen, hogy ennyire elrepült az idő!
Kép

Edináról röviden annyit, hogy egyre akaratosabb, felesel nekünk, mondja, hogy nyamnyam, mindenbe belekapaszkodik és körbejárja a lakást, és a hét eleje óta szabályosan mászik! Eddig is mászott, de 2-3 lépés után kúszva haladt tovább. Hétfőn aztán bemutatta az új tudományát, most már tényleg a konyhába és a vécére is utánam mászik!Kép Ja, és tegnap kibújt a jobb felső foga, és érzem a balt is, úgyhogy pár napon belül az is áttöri az ínyét.
Kép Kép

Áginak és Sárának boldog névnapot egy picit megkésve!

Humiék és Mariannék gyógyuljatok meg minél hamarabb! Léna, remélem a pároddal nincs semmi komoly baj. Szilvus, a te párodnak is gyors gyógyulást!

Honap még benézek.

Puszi, jó éjt!
Mely

Mely
KépKép
mely
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta nem jutottam úgy géphez, hogy olvasgathassak...

Tegnap Pepe folyamatosan mamama-zott, ma meg lalala-zott... Kiváncsi vagyok holnap mit fog mondogatni Kép

Ezen kívül nem túl sok újdonság történt velünk, ha csak azt nem számoljuk, hogy Apa tegnap 1 évvel idősebb lett (30).

Apa eladta az alaplapját, meg a héten eladta belőle a ramot is, úgyhogy most csak egy rögtönzött lassú géppel tudok itt lenni, ezzel inkább nem olvasok vissza. MAjd ha lesz egy gyorsabb gép...

Addig is legyetek jók és írjatok nekem sok olvasgatni valót!! Kép

Zsu és dumagép Pepe
bzsuzska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: