[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Most olvastam, h teli van elírással: k helyett l-eket írtam és ilyenek :oops:

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi én nem szedek semmifélét :):):) babóra gyúrunk :):)
mi is adtunk babakaját hozzátápinál de mondjuk mi adtunk rendes gyümit is így eszi azt is :):):) most egy egész almát gyűrt le :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


hiszti:

na za van nálunk is :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ha nem kap meg valamit ordítva fut egy kört és a végén elfekszik.az utcán annyira nem.ha mondom hogy add szépen ide a kezed mert megyünk átt az uton vagy mert lépcső jön akkor szépen odaadja.de ahogy átt/le/fel értünk elveszi.

jajj ma képzeljétek egész nap azt dumálja hogy kaki/kaka :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: az utcán is ezeket kiabálta.nem volt be kakilva csak mondta.kicsit furán néztek az emberek.pedig nem hajtogattuk neki.csak akkor mikor kaka van hogy gyere vegyük ki a kakát a gatyóból.

ismerősöm kisfia meg mindenkinek azt mondja hogy:béke veled.és közben a mutató és középső ujját kinyujva a többit behajtva mutogat.olyan édes :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Sziasztok!

Kaki :lol: ez jó.

Ma végre nekünk is volt.
Jót tett a sütőtök.
Előtte csak hetente volt 1. (anyatej)

Gyanixi
Hozzátápi
Még nem akartam elkezdeni, csak kevés volt a tej a betegség miatt.

Apa gyógyulgat, én még uúgy vagyok...
Levi szerencsére még jól van.
Tej van... és ez sokat segít neki. :wink:

A sütőtök:
(szellőztetés közben evett, azért van sapi)
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

annó Patriknak a barack segített kakilni.üveges bébikaja,nem rendes barack.abból a napi 2-3 üveggel bevágta.mondjuk az tényleg fini.és azt már adhatod.bár látom ízlik neki a sütőtök is.na PAtrik azt utálta.anyós meg mindig azt vett neki mert azt kell ennie :x :x :x :x

Patrik mostanában naponta többször is kakil :roll: :roll: :roll: van hogy 3 szor.

megint mindjárt elalszik a hintába :lol: :lol: :lol: de utánna kiveszem ám.nehogy azt higgyétek hogy abban alszik.
aztán ledőlök én is mert korán keltünk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Remélem kipihented magad Ettike.

Én alig aludtam...
Öszz vagy 6 órát.

Éjjel szavaztunk :lol:
A Bastiano-n (baba szépségverseny :P )
Apa kb 5 órán keresztül, én kb 4 :lol:

Nekem még most is nagyon fáj a fejem :(

Most mindkét "pasim" alszik :lol:

A barackról már hallottam, hogy jó - Viki is azt adta Fanninak régebben.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Meggyógyulok gyógyszerek nélkül.
Már nem fáj a fejem sem...

Az éjszakánk rossz volt.
Kb 4x keltem fel Levihez :?
Azt hiszem tényleg itt az ideje a hozzátápinak.

A matrac lejjebb tétele... Ti mikor tettétek le?

Mit csináltok a hétvégén?
Mi sajna csak gyógyulgatunk....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


matrac:

még anyuéknál lakktunk mikor a középsőbe le tettük.az az olyan 4-5 hós lehetett Patrik.aztán mikor 6 hós volt akkor költöztünk és akkor tettük legalulra.


áttrendeztük a szobát tegnap :lol: :lol: :lol: :lol: meg kaptunk egy kanapét keresztanyámtól így azt már legalább nem kell vennem :lol: :lol: :lol: :lol: de mi úúúúúgy elfáradtunk hogy soha többet átt rendezés.10 órakor még pakoltam a csetreszeket vissza a helyükre.1 órakor feküdtünk el és reggel 7 kor keltem mert mennem kellet anyuékhoz és mentünk mamámékhoz.ugyhogy most már hulla vagyok el is fekszem.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja nika:

te hogy csináltattad az egyedi vonalzót???mert én írtam nekik de nem válaszoltak eddig.pénteken írtam.küédtem képet leírtam a szöveget.meg azt hogy ha bármit elfelejtettem volna írjanak és pótolom.neked mennyi idő alatt jött meg a válaszuk???

Kép
Kép
ettike
 
 


kia:

na most veszem észre te is csináltattál.hogy????mit írtatok nekik?????

Kép
Kép
ettike
 
 


Kiválasztottam a vonalzót küldtem a képet meg hogy mi legyen a felírat ennyi kb 2-3 nap alatt itt volt de számold be hogy hétvége van :):):):szerintem holnapra megkapod :):):)

Ágyat mi akkor mikor már forgolódott mert akkor már kapaszkodott mindenbe és amikor felült már magától akkor a legalsóba :)

nika70
Salgótarján
 
 


kia: nem biztos ám, h a kaja miatt van az éjszakai felkelés...
Nálunk Rékának volt egy időszaka, amikor 4-5x kelt fel, sőt fél óránként is.Ez 2-3 hónap volt kb és nem evett csak cicizett rajtam és el sem fogadott tápit sem, pedig gondolom, ha nem lett volna elég a tejem és éhes lett volna, csak elfogadta volna a tápit egy idő után...

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk tegnap délután.
Sikerült nekünk is lebetegednünk sajna,s Gabikának is.
2 napig éjjel szinte óránként kelt fel.
Tegnap szerencsére jól aludt,s mi is!
Engem ver ki a víz,nincs nagyon étvágyam,s semmihez erőm!
Most várom a doki nénit Gabikához!

Majd még jelentkezem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szép estét!

Volt a doktornéni este. Szerencsére csak kis nátha van,Cenubion,Nasivin orrcsepp és Ambroxol kell neki.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a csend? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bakker, hajnalban itt akkora zuhi volt, most meg nagyon párás a levegő.
Réka extra anyás ma is, alig tudtam tőle főzni.Most alszik, nem is ebédelt, mert nagyon fáradt volt.
Most próbálnám az alvás előtti ebédelésre szoktatni, mert mindig alvás után szokott. Már pár napja sikerül is, de ma nem ment!!

Boszi: jobbulást nektek!!

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

Patrik is mostanában délelőtt alszik.mondjuk 6 kor kel így elfáradhat 10 re.de így legalább nyugodtan főzök :lol: :lol: :lol: :lol:

jövőhét vasárnap megyünk a balcsira ugyhogy nem leszek.hogy meddig maradunk még nem tudjuk.időtöl függ.nyaraló párom nagyszüleié így azért fizetni nem kell és bármikor jöhetünk.
Patrikra leszek kiváncs hogy reagál a vizre.már vettünk úszó gumit is.meg még egy kalap szerűséget kéne és vizbe pelust.na meg szandit.
ja és nekem fürdő rucit.valami olyat akarok aminek a háta nyitott de a hasamnál takar.ja és kosaras legyen mert külömben a hasamnál lógnak a melleim :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :x :x :x :x

ti mentek majd nyaralni????

mi júliusban is megyünk anyósékkal 1 hétre.azért jó ha van saját nyaraló.bepótoljuk az elmúlt 2 évet mert akkor nem mentünk.már uszni se tudok :? :? :? :? :? :?

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike és Balaton melyik részére mentek? :wink:
Győrbe úgy néz ki nyár végén ősz elején megyünk csak,mert a rokonok akkor érnek rá,s akkor már nem lesz remélhetőleg 200fok se! :roll:
Nyaralni mi már 3 éve nem voltunk. Lemegyünk Balcsira,meg rokonokhoz hosszú hétvégére,más egyéb nem lesz,majd később! :wink:

Hoztam képeket :lol:

Kép
Csokit ettem

Kép
Séta

Kép
Fürcsi

Kép
Új hintámban

Kép
Kutyusokkal

Kép
Cicussal

Kép
Felmásztam

Kép
Séró

Kép
Kukucs

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!


Mi is vagyunk, olvaslak is titeket, csak nem volt eddig időm írni!Olyan fekete felleg van felettünk, biztosan megint hatalmas vihar lesz!!!!:(
Ma vagyunk 11 hósak.

Minden OK velünk, cukik a babókák!!
Most megyek még mielőtt szétrobban a számítógép!!! :(
Puszika mindenkinek!

Kép
Kép
judithappy
 
 


boszi:

édes gabika.
vonyarcra megyünk.ott van gyaraója az ős ősöknek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike biztos jó és szép lesz! Azon a részen még nem jártam! :wink:

Akkor ma kell néznetek a Hal a tortánt!!! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na láttátok apát? Laughing Igaz rövid ideig volt,de azért a hangja is hallható volt,s mindezt vagy 3x vették fel! :lol:

Nálunk Gyereknap nem lesz sehova menés,mert anyós pont aznapra találta ki a kis sógor szülinapját,ami 22-én lesz! :twisted: Szombaton nem érnek rá,s csak akkor jó nekik! :twisted: Másik legjobb,hogy nincs semmi gyerekágy,s nem tudjuk Gabika hol fog aludni! Lehet el kell vinni a járókánkat! :evil: S anyós azt szerette volna,ha már 9-re ott vagyunk!Na persze,pláne,hogy Gabika akkor kel a legtöbbször! Meg amúgy is,ha ebédre megyünk,akkor minek rohanni már reggel gyerekkel?! :twisted: Amúgy is unatkozni fogok! Na mindegy,majd csak túlélem!

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nálunk most borfesztivál van és ha nem esett volna az eső, mentünk volna. Remélem kijutunk vmikor!

Rékának lassan szandit akarok venni...ki vett már és milyet?

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi nekünk MAUS szandink van,a mamától kapta! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én Patriknak a csak balcsira vettem szamdit.ott is csak a strandra.
itthol még nem akarok rá adni mert nem akarom hogy lenyuzza a lábujjait.vagy ha veszek ittholra is akkor olyat aminek van eleje.
balcsira kínaiban vettem mert nem lessz rajt sokat.ittholra meg még nem tom milyet veszek.valami normálisat kéne.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja boszi láttam párod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!


Boszi!!!!
Én is láttam a párod, s előbb azt hittem, hogy szivatja Pimasz Urat azzal a kézi klopfolással :) :) :).


Én is MAUS szandit vettem Bencusnak a teszveszen egy bababolt megmaradt árukészletéből, vadi újonnan, bőr kívül belül postával együtt 3000 Ft volt.
Plussz a szandicipőnk is MAUS, szeretjük. Ez is magyar márka.Egyszer már írtam neked ezt GYANIXI. :)

Kép szandicipőnk, ezt 4000 Ft-ért vettük a babaexpon, vadi új ez is, kívül-belül bőr

Kép ez pedig a szandink


Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Aki nem látta a párom íme a link:

http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php ... _id=376523

Judithappy látod miket tud egy hentes! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


csajok: szed/szedett vki milligest v yadine fogi gátlót? Mik a tapasztalatok?plíííz

boszi: már annyi helyen megírtad, h benne lesz a férjed a hal a tortánban,h nem lehetett kihagyni.... :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Boldog Hófordulót - visszamenőleg - Partiknak és Bencének!

Ettike
Jó a vonalzó!

Nyaralás
Mi tavaly voltunk a Balcsin (már hármasban :lol: ).
Idén nem megyünk...
Majd jövőre, amikor már Levi is élvezni fogja.

Pár nap múlva a 9-18 kg-ost pelust használjunk.. :lol: (ha elfogy a másik) Levi nagyon nő.
8540 gramm volt vasárnap :shock:

Most még alszik, aminek nagyon örülök.

Apa etette - srépával:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


hahóóóó, hol van mindenki??

Kép
gyanixi
 
 


Szia!

Én itt!

Fog.gátló.
Jövőre már nekem is el kell gondolkoznom ezen.

Levi ma nyügi volt eddig...
Csak 2x 1 órát aludt napközben.

Ma adtam neki szilvát (Kecskeméti - ez is fini) :P
Remélem most tele lesz a gatya...
Már pár napja nem volt pedig nem csak tejet kap. :?

Most sült poharas süti eperrel :lol:
Apa vett tegnap (sajna nem tudok sokat enni a szopi miatt ) kb 2 kilónyit - itt árulta a házak között kocsiból egy kicsit barna ember. Apa egyenruhába jött haza...
Olcsóbban kapta meg :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia: mi meg a sok kakival küzdünk, Rékának meg az a baja, h gyors az anyagcseréje. Napi 3 kaki az tuti, de van, h több is!!
Van aki szed yadine-t v milligest-et?

Kép
gyanixi
 
 


én yadine-t szedtem de nekem nem vált be.volt hogy 1 hónapban 2 szer is volt bajom aztán meg utánna hónapban semmi.

ebben a hónapban is 2 szor vagyok beteg.2 hét szünet volt.ugyhogy doki bához el kell mennem.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Holnap 9 után jön értünk após,aminek nem örültem nagyon,mert sokszor akkor kel Gabika,s rohanhatok vele! :twisted:
Ráadásul anyós kijelentette,hogy ő aztán nem vesz utazóágyat azért,ahányszor ott vagyunk! :evil: Most vehettünk mi,mert azért aludni kellene ott is... De annak a pénznek máshol lett volna a helye!
Meg hát 10.000Ft az neki nem is pénz,hiszen rengeteget keresnek havonta! :evil:
Na mindegy elég a panaszból! Majd holnap este vagy hétfőn leszek!
Szép hétvégét nektek! :P

Én nem szedtem,s nem is szedek tablettát,maradunk a guminál! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike nagyon Boldog Névnapot! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike
Tagnapra
Kép

Később jövök!
Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Majd jelentkezem holnap,ma még apa itthon van övé a gép!
Amúgy semmi jó nincs,lelkileg összetörtem,mert olyan történt,amire nem számítottam.... :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: azért ha van időd ma és erőd, akkor írd le mi történt. Remélem nem olyan nagy gáz!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Akkor írok most,nem holnap:

A probléma a párommal volt,már megbeszéltünk,de azért leírom.
Szóval tegnap anyóséknál kiderült,hogy már fél éve újra cigizik,amiről én semmit nem tudtam. :( Néha voltak gyanús jelek,de én mindig bíztam benne,s hittem neki,pláne,hogy azt mondta,hogy nem cigizik! Szóval hazudott,s ez nagyon fájt! Állította,hogy nekem nem lehetett volna elmondani,s nem is akarta,mert nagy balhé lett volna. Így is volt elég nagy anyóséknál,amit nem akartam volna..... :(
Anyósék se örülnek,de nem lehet mit tenni sajnos!
14 után leszokott,5 évig tiszta volt,s most újra! Sad
Itthon,s a közelemben,nem cigizik,s Gabika előtt se fog! Ezt becsülöm benne,de nem örülök azért neki!
Tiszta lelki beteg voltam,alig éltem,csak feküdtem,s néztem ki magamból. :(
Más összetűzésünk is volt,de azt nem írom le!
Lényeg,hogy már megbeszéltünk,s most minden rendben,de nagyon rossz volt ma is azért! :(

Anyóséknál jól sikerült végülis minden. Utazóágy még nincs,nem kaptak még sehol. A Corában volt 22.000-ért,de az drága volt nekik! De anyós persze ennyiért beújított egy táskát magának! :twisted: És most el is mondja! :twisted: No komment!
Na végül most azt mondták majd vesznek....:roll:

Ja és a lényeget majd elfelejtettem:

Gabika ma megtette az első lépéseket! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyukám talált a mama mellé egy rendes nőt!50.000Ft-ért napi 4-5 órát lesz ott,s mindent megcsinál majd amit kell!

Az ebédet meg hozatni fogják szerintem!



A mamám már sokat erősödött. Egyedül öltözik,s közlekedik.

Ma meg egyedül akart lemenni a rámpán,ami neki készült,s persze legurult,s fejre állt!Anyu jól le is szídta,hogy miért nem szól neki,ha leakar menni,nem egyedül csak úgy?!

Most ágyba lett parancsolva,s csak akkor lehet kint,ha vki ott van!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: gratula Gabika első lépéseihez, innen már nincs megállás!!!! :lol:

Figyelj, biztos nagyon rosszul esett, h nem volt őszinte a párod, de ugye írtad, h nem merte elmondani. Figyi, nem szabad erőszakkal megpróbálni elérni azt, amit ő nem akar. Ha nem cigizik előttetek, már az is jó dolog. Sztem értékeld ezt, aztán hátha elhagyja teljesen a cigit!!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi de esküszöm,hogy nem lett volna ekkorra balhé,mint most!
Ha elmondja,tisztább,mint így...
De most már mindegy,talán majd újra leszokik!

Ja anyósék újra mennek nyaralni a héten Párizsba! Idén és tavaly is voltak,de még idén fognak menni! :roll: Jó mi?! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!



Boszi!
Elhiszem, hogy milyen rossz volt ezt a hírt hallanod!! :(
Én is nagyon szeretném, ha a párom leszokna a cigiről. Eddig mindig ő szabott időpontokat magának: "majd ha megszületik Bence....., majd ha meg lesz a motorom........, majd ha beköltözünk az új lakásba......." stb. De sajnos egyiket sem tudta eddig betartani. Én is nagyon ellene vagyok a dohányzásnak, főleg az egészsége miatt, meg persze a kidobott pénz sem egy utolsó szempont. De igaza van Gyanixinek, hogy erőszakkal nem lesz jobb, sőt. Így én is csak abban bízok, hogy majd magától rájön (mint egy kisgyerek), hogy ez nem jó!!!!!!!!! :)
Az elmúlt 12 évben mióta együtt vagyunk ő folyamatosan dohányzik (1-2 hónapnyi szünettel), bár az első 2-3 évben előttem sosem, így nem is tudtam róla, s főleg csak bulikban. :(

2 hét múlva megyünk Balatonkenesére 1 hétre hármasban. Már nagyon várjuk!!!!!!!!Olyan jó lenne ha Bencus addigra egyedül is elindulna, hiszen már 2,5 hónapja kézfogással megy. 1 hete egyedül lemászik az ágyról, nagyon édes!Kibújt a 6. foga is.
Tegnap szinte egész nap kint voltunk az udvaron, nem ült meg egy percre sem, bebarangolta/mászta az egész udvart (betonostul, füvestül) imádja!!!Nekem viszont egy picit lepirtyant a hátam.
Tényleg erről jut eszembe:TI MILYEN NAPFÉNYVÉDŐ KÉSZÍTMÉNYT VETTETEK A MANÓKNAK???????

Mindenkinek szép napot!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :wink:

Judithappy én még nem vettem semmi napvédő készítményt! :roll:

Itt van pár vasárnapi kép
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judit: én még tavaly nyáron vettem meg Rékának a La Roche 40 faktoros fényvédőt, idén októberig jó a szav ideje szerint, tehát hál Istennek erre nem kell költeni. Elég húzós volt az ára, 5000 ft, de így, h két nyáron is jó, nem olyan vészes!!!
Rékának elég fehér a bőre, szval mindenképp jót akartam venni.
Amúgy most rendeltem neki napszemüveget is, tudom viccesen hangzik, de sosem lehet elég korán kezdeni, iszonyat ez a sugárzás már!!!
Jó lesz akkor nektek egy picit kikapcsolódni.
Mi is megyünk június végén Siófokra, csak mi egy baráti párral és gyerekükkel. Kicsit félek is, h Réka hogy fog ott enni, mert itthon is macerás az etetése!!

Tényleg lányok: ki az, akinek a gyerkőce nem nagyon fogadja el a tápit és mit adtok helyette. Réka este max. 1,5 dcl-t iszik meg, reggel meg 1 dcl-t belőle!
Másik, ha van időtök, írjátok már le, ki mit szokott készíteni ebédre, amit a gyereke meg is eszik, mert nagyon ötletem sincs, meg iszonyat válogatós is Réka!!Főzelékeket sem nagyon eszi.....

boszi: jók a képek!Rékát sem nagyon halmozzák el párom szülei semmivel. Sztem 1 kezemen símán meg tudom számolni, mit vettek neki eddig. Kicsit rosszul esik, minden ismerősöm gyerekét mindenfélével ellátják, ráadásul anyósék meg is tehetnék.Nem kell, h mindenféle kacattal ajándékozgassák, de néha azért nem ártana egy-egy dolgot venni neki.

Kép
gyanixi
 
 


Hát nálunk inkább meg anyóstől sógoréktól kap nagyon sokat :) apu lévén kevés a nyugdíja még semmit nem adott Gegének anyu míg élt egy rugit vett neki karácsonyra de persze azt már nem érte meg vagyis már nem volt tudatánál de utólag sogórnőm elküldte nekünk hogy anyu még betegen is gondolt Gergőre a leendő unokára :(:(:(:

hát nálunk már régóta nincs külön főzés de a pörkölteket nagyon szereti nokival mert azt könnyen megeszi bár ugye már 12 fogunk van így kicsit könnyebb neki. ma pl fasírtot csinálok krumplival ezt is lehet neki falatkákba adni :) tegnap meg a rántott csirkét ette kézzel lábbal :) de azért már alakul az egyedűl evés de még vagy fél év mig biztosnággal mondhatom hogy nem malacul eszik :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

Patrik is mindent megeszik amit mi.még a babgulyást is.

judithappy:

mi is kenesén nyaraltunk sokáig.szép hely.
most vonyarcra megyünk a balcsi másik felén :lol: :lol: :lol:

csajok az normális mensinek számít hogy péntek óta csak barna szinű jön és nagyon kevés????????????????tényleg kevés mert egy tisztasági betét elég fél napra.éjjel pedig semmi nincs.görcsölni meg görcsölök mint állat.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: most kell hogy meglegyen? mert mintha teszteltél volna egy negát a multkor. amúgy akár baba is lehet ha csak barnázgatsz.

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: