Új privát üzeneted érkezett!

A tesóprojektekhez hajrá!
Jó is az a két év korkülönbség!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Beni nagyon cuki kopaszka

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Mamacka: megnéztem a képeiteket és nagyon szép vagy!
Mikorra vagy kiírva?
7 kismama? Hú! De te ne gondolkodj olyanokon amin nem kell!!! Rendben lesz minden!
Puszi
A többiek hová tűntek?!

Kép
németh
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi megvagyunk, csak most nagyon sok a dolog... :D
Vettünk végre egy házat. :D :D :D Most viszont ki kellene választani a burkolókat, a szanitereket és egyéb apróságokat, hogy be lehessen fejezni, és költözni tudjunk. Remélem decemberben már ott leszünk, és akkor jöhet végre a kistesó. :)

Mamacka!

Remélem minden rendben lesz az Uh-on! Nem kell aggódni! A stressz biztosan nem tesz jót!

Catherine
Vendég
 


Németh Május 5.-ére
Egy hónappal későbbre mint Áronnal, de lehet, hogy ketteske is áprilisi lesz, hiszen Áron is előbb jött két héttel.
Köszi, aranyos vagy, de azért nem vagyok egy önbizalombajnok... most sajnos kicsit magasabb súllyal kezdek mint Áronnál... ráadásul az otthoni mérleg is elromlott így nemtudom ellenőrizni, védőnéni aranyos volt, azt mondta fogytam, a pocakom viszont már nagyon látszik pedig ma töltöttük be a 11. hetet...

Catherine
Gratulálok a házhoz! Hol vettétek? MI még mindig nem költöztünk be szétvertük és nincs se pénzünk se időnk felújítani anyós végig csak hitegetett bennünket, hogy segít, most haragszik ránk és azt mondja, hogy nincs pénze... ez persze nem igaz...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Catherine
Még annyit akartam, hogy szerintem a 90 napos diéta nagyon jó!!! Én azzal fogytam 11 kilót és nem éheztem, közben szoptattam a tejem mennyisége minősége sem változott, ráadásul egészséges...
Itt tudhatsz meg többet róla, ezt a topikot én nyitottam még anno...:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nemtudom miért nem hozta be...
Életmód-90 napos diéta... kezd az elejétől oda gyűjtöttem ki sok fontos információt...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik, de persze ha nincs kedvetek oda írni, itt is szívesen olvasom a tanácsokat... csak gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Catherine: engem is érdekel, hogy hova költöztök! Gratulálok!
Mamacka: miért haragszik rátok?
Ja, és csak annyit, hogy én azt tudom javasolni, hogy hova NE költözzön senki: a mi házunkba! :) Itt valaki állandóan kalapál, fúr, vagy üvöltve beszél. Vagy mindezt egyszerre. Ja, és persze csak ha a Máté alszik, mint pl. most. :evil:

Kép
németh
 
 


Azért mert beidéztette a gyerekeit tanúnak a férje elleni perbe és persze, hogy nem mentek el... egy kicsit érdekes elképzelései vannak :?

Hoztam képeket a kecskeméti munkáról:
A kiállítás:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A közös munka...
Kép

Kép



Áron talált egy-két cicit! :) :lol:
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Teszek fel pociképet..... szerinetm nagyon brutál a 12. héten!!! :shock: :roll: :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Mamacka! Nagyon szépek vagytok! Áron is nagyon édi!!! Nála nem volt ilyen nagy hasad ilyen korán? Máténál nekem is nagyon hamar megnőtt. De hát ez nem baj! Vigyázz magadra!
Kinga

Kép
németh
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
kajla
 
 


Áronnal 15-16 hetesen néztem így ki! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ja ... és köszönjük :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Nagyon tetszenek a munkáid! Igaz, hogy én nem értek hozzá, de laikusként nagyon jónak találom!!!

A hasad... :shock: :D Jó lenne, ha már az enyém is ilyen lenne, de arra még várni kell pár hónapot. Én úgy emlékszem, hogy nekem csak a 20. hét körül nőtt meg ennyire. De én nagyon szerettem amikor már látszott.

A fogyókúra... :roll: Biztosan nem rossz a 90 napos sem, de nekem most még jó az Atkins is. Már fogytam tíz kilót! Szeretnék még egyszer ennyit, de ha véletlenül nem jön össze, akkor már így sem aggódom. Most kb. két kilóval vagyok több, mint Benivel az elején. (Ez azt jelenti, hogy akkor is volt rajtam bőven felesleg. :oops: )

A házat Telkiben vettük. Ma vittük ki a csempéket. Még a konyhabútor, a szobák és a konyha burkolata hiányzik, a többi a kivitelezőn múlik... Remélem november végén be tudunk költözni.

Telkit különben én nagyon tudom ajánlani mindenkinek, aki elvágyódik a fővárosból, de nem túl messzire. Mi már ismertük, mert laknak ott barátaink, és nekünk nagyon tetszik! :D
És az sem utolsó szempont, hogy végre lesz saját házunk!!!

Catherine
Vendég
 


Catherine
Az Atkinsal csak az a baj, hogy egészségtelen és nagyon megterheli a szervezetet... különösen ha babát szeretnétek... de nem akarok beleszólni ráadásul azt mondják utánna könnyan visszajön...

Tegyél fel majd képeket a házról... rá is keresek Telkire... milyenek ott a telekárak? Ti félkészen vettétek vagy teljesen magatok építettétek... úgy azért nagyon jó, hogy már volt ott ismerős...





Nézzétek ezt most kaptam...

szülés előtt és után:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Te jó ég!!! Azért ez nem semmi. Én nagyon szeretnék már megint nagy pocakot, na de azért van egy határ :lol:
Catherine: hogy álltok? Megkérezhetem, ez új építésű ház? Mi is nagyon szeretnénk majd saját házat, érdekel minden új info.
Mamacka: hogy vagy? Mi volt az uh-n?
Kinga
Sajnálom, hogy csak hárman maradtunk a topicban...

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

UH?

Atkins... Nem tudom mennyire egészséges vagy nem, de nekem eddig csak ez használt. Szerintem változatos a kaja, csak nincs benne kenyér, péksüti, krumpli... És sajnos gyümölcs sem nagyon. :( De ezért szoktam néha megszegni. :oops:


A ház új építésű, és ha minden jól megy egy hónap múlva már ott leszünk. :D :D :D
Egyébként kulcsrakészen vettük meg. Csak annyi a dolgunk, hogy ha nem azokat a burkolóanyagokat, szanitereket szeretnénk, amit a vállalkozó kiválasztott, akkor azt nekünk kell megvenni, és a különbözetet kifizetni. Na és persze a konyha, beépített szekrény...
De nagyon jó lesz már ott lakni.
A telekeárakat nem tudom mihez viszonyítani, de ha jók az információim, akkor most 20% kedvezménnyel vásárolhatók. Teljesen közművesített (víz, gáz, villany, csatorna, kábeltévé, telefon) és mindez a földben van vezetve, nem oszlopokon!!! :!:

Ha végre ott lakunk majd, akkor mi is belevágunk a kishugi-projectbe. :)

Kinga!

Szorítok, hogy végre összejöjjön Nektek!


Catherine
Vendég
 


Nos a képek...

Az ultrahangot egy kis izgalom is megelőzte, ugyanis két nappal előtte sikerült leesnem a lépcsőn (Áronnal is egy ilyen bravúr után indult meg a szülés) vagy tíz lépcsőfokot szánkáztam mire úgy fenékreültem, hogy tiszta lila lett a fenekem, és enyhe agyrázkódást kaptam... be kellett éjjel vennem egy fél algorirint mert már nem bírtam tovább...

Hála Istennek a kicsinek nem lett baja, doki azt mondta ha fájdogál még a fejem akkor kiír egy vizsgálatot.... akkor lene veszélyes ha rh összeférhetetlenek lennék de ez nem áll fenn emlékeim szerint... bár a vércsoportomat nemtudtam megmondani :oops:

A dokira most is három órát vártunk... fél hatra voltunk berendelve... fél kilenckor sorra is kerültünk... sajnos se képet nem tudot adni sem videóra felvenni, de elvittük a fényképezőgépet és azzal örökítettük meg az eseményeket...
Nagyon mókás volt mert elkezdtem nevetni amitől pocaklakónak földrengést okoztam... a látványtól meg nem bírtam abbahagyni a nevetést... kár, hogy a videót nemtudom feltenni...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A nemét még nem látni, de apja szerint tuiti lány mert egyfolytában járt a szája, meg dugdosta a nyelvét! :) :) :) :) :)


Nos...

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


No még egy két kép... keresztbegyerek...
Egymás gyerekének leszünk a keresztszülei... Ábel jövő hét pénteken fog születni...
Kép Kép Kép Kép
keresztlányunkkal Saroltával
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Mamacka: nagyon vigyázz magadra! Biztos nem vagy rh összeférhetetlen, mert gondolom emlékeznél rá Áronnal kapcsolatban.
Catherine: gondolom most nagyon sokat dolgoztok. Nem lesz könnyű eset Benivel pakolni... Végül is az sem egy utolsó fogyókúra!
:D Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Édesapám hosszú szenvedés után, ma este elköltözött a Mennyei Atyához.

Kép

Fáj, hogy nem lehettem vele, másrészt örülök, hogy az utolsó kép róla amit őrizhetek a mai búcsúnk amikor rámosolygott első unokájára Áronra. Már napok óta nem mosolygott, nem is nagyon reagált semmire, de hála Istennek fájdalmai nem voltak... kértük is a jó Istent, hogy legalább a fájdalmat vegye el, hiszen annyit szenvedett már had tudjon békésen elaludni.

Az az öt év amit a betegségével megharcolt is ajándék volt... Közelebb kerültünk egymáshoz, jobban meg tudtuk becsülni azt amink van, azt akit ránkbíztak.

Egy hónapja éjjel rosszul lett, odahívot minket az ágyához, hogy elbúcsúzzon, hajnalig virrasztottunk mellette, imádkoztunk és kiengesztelődtünk... hálát adtunk a jó Istennek mindazért amit egymástól kaptunk, bocsánatot kértünk mindazokért a sérülésekért amelyeket egymásnak okoztunk.
Végig arra gondoltam, hogy én is így szeretnék majd elmenni, szerető családom körében.
Reggel eljött Pál Feri (egy nagyon kedves atya, ő adott össze bennünket) és feloldozta... onnantól kezdve jobban lett és a fájdalmai is csökkentek. Kaptunk még egy hónapot, hogy együtt lehessünk.



Ma este még elköszönt a testvérétől a családjától, az utolsó amit hallhattunk tőle: "Jaj de szép!" és mosolygott.

Hiszem, hogy a jó Isten szerető karjába ölelte és majd egy szép napon találkozunk, addig is szeretetben őrizzük az emlékét és sokat mesélünk gyermekeinknek is a kedves nagypapáról aki annyira szereti őket.




Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka, fogadd őszinte részvétemet Édesapád halála miatt. Nagyon szép, amit írtál, átérzem teljesen a helyzetedet. Nagyon vigyázz magadra.
Kinga

Kép
németh
 
 


Mamacka!

Ilyenkor szerintem semmit nem lehet írni... Ezt Neked kell feldolgozni! :cry:
De gondolok Rád, ez remélem segít valamennyit!

Catherine
Vendég
 


Köszönjük!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka - őszinte részvétem, gyönyörűen írtad ki magadból érzéseid egy részét - megkönnyeztem.
a babácskára a hasidban meg vigyázz - semmiféle lépcsőről potyogás :!:
szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Köszönjük!
Hoztam egy két képet...
egy 15 hetes poci
Kép

Ábelbábel bőbélű barátom il. keresztfiunk. :) Három napos! :)
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Mamacka: szépen növöget a pocid, nagyon helyes! (Látom, Te is Snoopy rajongó vagy :lol: ) Ábelt üdvözlöm Idekint! :D
Andi: ti hogy vagytok? Már rég nem adtál jelet magatokról!
Kinga

Kép
németh
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Négy éves ikergyermekeim egyike súlyos fejlődési rendellenességgel született, az ő fokozott ápolása, gondozása miatt munkámat itthonról végzem. Így elmondhatom, hogy elméleti tudásomat ugyan az egyetemen szereztem, de ikergyerekeim és a betegséggel járó teendők sok mindenre megtanítottak a gyakorlatban.

Gyerekneveléssel, családi gondokkal, párkapcsolati nehézségekkel, személyes jellegű problémákkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), oktatóprogramok, könyvek, zene minden kornak... A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hoyg megint eltüntem..jövök majd ígérem, ha rendeződnek a dolgok körülöttem.
Annácska köszönöm, és írtam Neked választ.
Jelenleg a 13.kerületben lakunk, egy nagyon szépen megcsinált kifestett lakásban, amit a gyerekeimnek és magamnak csináltam meg, hogy egy meleg otthonba kerűljenek.
Megbeszélés szerint másfél-két évre volt minimum megbeszélve hogy kiveszem. ehhez képest másfél hónap után eladták a fejem felől és a gyerekek feje felől.
Most lakást kell találnom, és mindent újra kezdenem előről, és lehetőség szerint itt mert nem szeretném az amúgy is problémás Krisztiánt mégegy iskolaváltással terhelni, épp elég lesz a környezetváltás:(( Annácskának is írtam...kiborultam nem kicsit és az emberekben való hitem eléggé megingott.
Ezért nem tudok most jönni.
Puszi:
Mariann

KépKép
csema
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Ezúton szeretném megköszönni bizalmukat azoknak a kedves látogatóknak, akik már írtak. Bízom benne, hogy sikerült megfelelő lelki támaszt nyújtanom azok számára, akiknek erre volt szüksége, és megoldást találni és kivitelezni azt mások esetében.

Továbbra is várom leveleiket a pszichotanacs@freemail.hu címre. További információkat a www.pszichologia.mlap.hu oldalon olvashatnak. Újabb értékes, érdekes gyerekdalok stb. kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra – érdemes ellátogatni és kinek mi tetszik letölteni.

A legjobbakat kívánva: Nisreen
nisreen
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


KÉZ-MŰ - Iparművészek karácsonyi vására

Helyszín: Iparművészeti Múzeum - Budapest
Dátum: 2007. december 7-9
IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM
ELÉRHETŐSÉGEI
Budapest IX. Üllői út 33-37

Telefon: 456-5100
Tel/fax: 217-5838
Titkárság: 217-3272

Közönség: 456-5171
Honlap:www.imm.hu
E-mail:muzeum@imm.hu

Ez a régi hagyományokra visszatekintő vásár abban különbözik a karácsony előtt városszerte megrendezett vásároktól, hogy a közönség egyedül itt találkozhat közvetlenül a művésszel, a tárgy alkotójával. Így, még ha nem is vásárolnak, egy-egy személyes találkozás élményével gazdagabban térhetnek haza a múzeumból.

A látogatók a háromnapos rendezvény folyamán naponta kétszer – délelőtt és délután - felcsendülő zenét hallgatva, forralt bort szürcsölgetve gyönyörködhetnek az iparművészek által feldíszített hatalmas karácsonyfában.

Szombaton és vasárnap szeretettel várjuk a gyerekeket is, akik karácsonyfadísz, ablakdísz, apró ajándékok elkészítését tanulhatják meg, és elsajátíthatják a csomagolás fortélyait is




Kép


2007. december 1-2-3.
II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért
Az Iparművészeti Múzeum, a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete és a Magyar Formatervezési Tanács 2007. december 1-jén 14 órakor nyitja meg a "II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért" című pályázati kiállítását. A tárlat nyitva tartása alatt játszóház működik a művészek irányításával.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Úgy látszik ide már csak én írok... :(



Advent


A keresztény kultúrkörben a december 25-ét, Jézus születésének napját megelőző négy hét az adventi időszak.
Az advent szó jelentése eljövetel (a latin „adventus Domini” kifejezésből származik, ami annyit tesz: „Úr eljövetele”).
Régebben egyes vidékeken nevezték ezt az időszakot „kisböjtnek” is. A lila szín is a bűnbánat szine... Az adventi idő alatti böjtölés szokása tulajdonképpen a húsvétot megelőző nagyböjtöt utánozza. (Húsvét előtt is van egy "rózsaszín Vasárnap amikor nem böjtölünk hanem örvendezünk :) )
Advent első vasárnapja, a keresztény egyházi év első napja, mindig november 27. és december 3. közé esik.

A világító gyertyák számának növekedése szimbolizálja a növekvő fényt, amelyet Isten Jézusban a várakozónak ad karácsonykor.

Kép

Ami most jön azt én sem tudtam:
Minden gyertya szimbolizál egy fogalmat: hit, remény, szeretet, öröm. Egyben a katolikus szimbolika szerint egy-egy személyre (vagy közösségre) is utalnak:

* Ádám és Éva – mint akiknek elsőként ígérte meg Isten a megváltást (hit)
* zsidó nép – akinek megígérte, hogy közülük származik a Messiás (remény)
* Szűz Mária – aki megszülte a fiút (öröm – rózsaszín gyertya)

* Keresztelő Szent János – aki hirdette Jézus eljövetelét, és készítette az utat az emberek szívéhez (szeretet)


Az első ilyen koszorút Johann Hinrich Wichern, az evangélikus szeretetszolgálat elindítója készítette. Az általa alapított szeretetotthonban fából készült koszorút készítettek, amelyre 23 gyertya került, ebből négy nagyobb a vasárnapokat, a 19 kisebb a hétköznapokat szimbolizálta. Manapság már csak négy gyertyát szokás a koszorúra tenni.


Az első Vasárnapnak én sem tudom a nevét... :azt hiszem nincs is neki
ez Advent első Vasárnapja
a második bronz Vasárnap
a harmadik ezüst Vasárnap ekkor gyújtjuk a rózsaszínt ez az örvendezés vasárnapja... előünnep
a negyedik az arany Vasárnap..

Három lila gyertya van, és egy rózsaszín, a rózsaszínnel szemköztlévővel kezdjük majd egy irányba elindulunk... templomban gyakran fehér szokott lenni mind a négy csak szalaggal jelölik.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamik
Megjelent a verseskönyv!

http://www.ujkonyvpiac.hu/ujkonyvek.asp?p=1

Cartaphilus Kiadó
2143 Kistarcsa, Bem u. 13.


Ukulele
Kaláka verseskönyv gyerekeknek

Ár: 2200 Ft
56 oldal

A Kaláka együttes Ukulele címû
lemezének versei. Lipovszky-Drescher Mária különlegesen kedves, vidám rajzaival. Többek között: Weöres Sándor, Keszeli Ferenc, Tandori Dezsõ, Nemes Nagy Ágnes verseivel.
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Mamacka, gratulálok a könyvhöz! Gondolom rengeteg munkád van benne. Hogy vagy? Írhatnál a Kistesóról: mekkora, név-lehetőségek, stb. Áron hogy van? Nem izgulsz, hogy hogyan fognak kijönni egymással?
Mi is nagyon szeretnénk már tesót, de egyelőre kéreti magát...
Kinga

Kép
németh
 
 


Catherine: ti hogy álltok? Beköltöztetek már?

Kép
németh
 
 


Szia Kinga

Hajrá kistesó!

Név Andor vagy Rebeka!
Az Ábelt unokatesó lenyúlta! :) :) :)
Szerintem Áron nagyon fogja szeretni, persze biztos lesz féltékenykedés is... puszilgatja a hasamat meg kenegeti krémmel majd teszek pociképet, de már azért nem tettem mert úgy éreztem csak én írok ide!



A verseskönyv amit illusztráltam!
Mától lehet kapni az Alexandria könyvesboltokban.
Illetve én is kiviszem az Iparművészeti Karácsonyi vásárba a babahordozókkal együtt!

Nagyon jó szokott lenni gyertek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hoztam pár képet...

Bélyegbuli... lehet Áronom italába került az alkohol??? :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Mikulás
Kép Kép Kép

Julcsival
szerelem-szerelem...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el! :oops: Na jó, mégis.

Eredetileg holnap lett volna a költözés, de majd csak jövő héten, mert még nincs kész a konyha, és a belső ajtókat sem szerelték be. Na és a csillárok...
Tehát van még mit tenni.

De karácsonykor már a saját házunkban leszünk. :D :D :D

Jövőre pedig mi is kezdjük a kistesó-projectet.

A Rebeka nagyon szép név. A lánynevek közül nekem is az az első számú kedvencem, a második pedig a Tamara. Sajnos a férjem nem oszozik az izlésemben. :(

De most sem tudok sokat írni, mert Beni folyamatos törődést igényel, a számítógép pedig nem tarzik a kedvencei közé.

Mamacka!

Nagyon jól néz ki a könyv! Lehet, hogy meg is rendelem Beninek karácsonyra!

Catherine
Vendég
 


Örülök, hogy tetszik a könyv! :)

Mikulásos képekkel még tartozom...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!


Tegnap voltunk genetikai ultrahangon!

ÉÉÉÉSSSS úgy néz ki megint pöckös! :)
Úgy látszik apa csak ilyet tud lőni! :lol: :lol: :lol:

A megérzéseimmel kapcsolatban meg... úgy látszik már abban sem bízhatok, hogy nem bízhatok a megérzéseimben, ugyanis most bejött... :)



Hááát az, hogy mennyire biztos??? azt mondta a doki ha legközelebb is ekkora fütyije lesz akkor nincs mit tenni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De ez csak sima uhu gép volt... ill. át tudta volna kapcsolni de nem tette, azt ígérte ha legközelebb olyan pózban lesz, hogy látszik rendesen akkor átkapcsolja és esetleg kapunk egy képet is... annyira örülnénk mert nekünk tuti nem futná 3D-re...




Karácsonyi ajándékot is kapot, nagyon örült a könyvnek meg a madárnak, kitette az asztalra, hogy jó kedvet csináljon a mamiknak... és most kivételesen nem kellett három órát várni rá... ilyen még nem volt.





A G-Robyban nagyon finom szaloncukrot lehet kapni kimérve ha valakit érdekel.


Nekünk csak ilyen ufós képünk van:




Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


A kedvenc fotósom képei:
Ha valakit érdekel!

Sziasztok!


Összegyűjtöttem a 2007-es (számomra) kedvenc esküvős klipeket ide: (zene, flash kell hozzá!)
http://eskuvofotozas.hu/demo


Gyerekek:
Marci és Zsófi, 2007 december 1
http://eskuvofotozas.hu/fotogaleria/gye ... /index.php

Vivi és Dani, ikrek, 1 éves születésnapjukon, 2007 május 14.:
http://eskuvofotozas.hu/fotogaleria/gye ... index.html

Anna lányom 2. szülinapja, 2007 július 1.
http://eskuvofotozas.hu/fotogaleria/gye ... index.html

Mikulás Anna bölcsijében (AMK), 2007 december 6.
http://eskuvofotozas.hu/fotogaleria/gye ... g&sl=&oo=1


Krisnások:
Sankirtana fesztivál, 2007 január 1, Budapest
http://eskuvofotozas.hu/fotogaleria/ren ... index.html

vizsgamunkám:
http://eskuvofotozas.hu/fotogaleria/veg ... kep=12.jpg

még több fotó Krisna völgyből:
http://eskuvofotozas.hu/fotogaleria/veg ... g&sl=&oo=1


A Tina magazinnak Őket fotóztam idén:
http://eskuvofotozas.hu/fotogaleria/rin ... aleria.php

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Gratulálok! Ha tényleg fiú lesz, akkor majd harmadszorra összejön a kislány! :D

Jó lehet nézni az UH-on!
Kíváncsi leszek, nekünk mikor jön majd össze...

Addig pedig lehet, hogy elviszem a hugomat egy 3D-re karácsony alkalmából, ha utána meglátogatnak minket. Szerintem ez egy jó ajándék. Mit gondoltok? (Nekik sincs rá pénzük igazán... :( )

Szombaton költözünk!!! :D :D :D :shock: :shock: :shock:
Lassan össze kellene pakolni. Bár a kipakolástól jobban tartok...

Catherine
Vendég
 


Gratulálok a költözéshez!
Mi nem hiszem, hogy be tudunk költözni karácsonyig.. Most is dolgoznak a lakáson... vakolás, gipszkartonozás, utánna tudunk festeni... alig várom! :)
tényleg ti mivel költöztök? Költöztetővel? Mennyiért csinálják? Ettől is tartok... sajnálom rá azt a rengeteg pénzt.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Költözés előre láthatóan vasárnap délutánra halasztva... :cry:

Eredetileg költöztetők lettek volna. Egy autó, sofőr és 3 pakoló ember. De mivel el kellett halasztanunk, már csak csütörtökön értek volna rá, azt pedig nem szívesen vállalták volna a karácsony miatt. És más cégnek sincs szabad autója... :(

Így az építtető intézi a saját embereivel a pakolást, az autót pedig egy barátunk kölcsönadja nekünk.

Igaz, hogy ismét csúsztunk, de legalaább megspóroltunk 50-60 ezer forintot! :)

És most már csak reménykedem, hogy tényleg nem lesz több csúszás, és elkészülnek a házzal, legalább belülről!

Catehrine
Vendég
 


Sziasztok!
Catherine: gondolom már beköltöztetek! Gratulálok. És sok kitartást a kipakoláshoz. De gondolom azért jó kedvvel csinálod.
Mamacka: hogy vagy? Áron valamit megért abból, hogy tesója lesz?
Kinga

Kép
németh
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: