Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom, hétvégén nincs nagy forgalom a topicban:)

Viki!
Nagyon aranyos a kis pakolóművészed:) 11 hónaposan már ilyen ügyesen jár? Marci kb. 3 hete indult el egyedül, de azóta már tökélyre fejlesztettea járkálást.
És persze ő is pakol ezerrel, mindent, amihez hozzáfér, konyhaszekrénytől kezdve a könyvekig.

Jó éjt nektek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


sziasztok!

Mi jövő őszre tervezzük a kistesót, úgyhogy télen bele is kezdünk a gyártásba :lol: A kisfiam 14 hónapos, és Hajnihoz hasonlóan én is kislányt szeretnék. Őszintén én már Zalánt is kislánynak szerettem volna :oops: , de amióta fiús anyuka vagyok, el sem tudom képzelni, hogy milyen "fogása"van egy kiscsajnak :lol: Szóval majd figyelek, hogyan kell leányzót nemzeni :roll:

Én még szoptatok ezerrel, naponta sokszor, és még nem is menstruáltam... Az uh szerint nincs bajom, a hormonvizsgálat eredménye meg sokára lesz meg, de a telefonban annyit elmondott a csajszi, hogy a prolaktin szintem jó. Még tesztoszteront nézett a doki, és még 3 dolgot, amiből az egyik arra utal, hogy van e peteérés. A doki szerint csak így működik a szervezetem. Volt vkinek hasonló tapasztalata? vagy ismerősének?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi már bele is kezdtünk a kistesó gyártásába, tehát remélem nyári baba lesz 2-3 hét múlva kiderül.

Ha minden úgy megy, mint a fiúknál, akkor semmi gond.

Én viszont inkább fiút szeretnék most már harmadiknak is. Csak hát ugye Apának is kellene egy bérenc. :lol: :lol:

Egyébként a 2005. őszi-be kezdtem írogatni, most pedig a 2005. őszi kockafejűekbe írok.

Van két kisfiam Balázs és Laci. A vonalzóból látszik, hogy pontosan hol is tartanak korban.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 

 
 

Sziasztok!

Anna, Rita, Ildikó!
Üdv. köztünk!

Sildike!
Én is a 2005. ősziektől vagyok ám!!!! :lol:
De mi csak jövő márciusban állunk neki a kistesónak, azt ha összejön még decemberi lehet, ha nem, hát 2008. lesz belőle :lol:
Nekem tulképpen mindegy, hogy fiú vagy lány lesz! Mindkettőt szeretném valamiért. Eredetileg kislányt akartunk, aztán Peti lett, de már nem bánnám azt sem, ha a második is fiú lenne! :D

Anna!
Igen, már egyedül járkál egy jó pár hete! :D

Rita!
Én is még szoptatok ezerrel, napi sokszor, de nekem már egyszer megjött, augusztusban először, de azért én is jól bírtam 11 hónapig nélküle! Kíváncsi vagyok beáll-e valami rendszer, vagy a szopi még mindig nagyon megkavarja a hormonháztartásomat!

Szép napot Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki

Tudom, hogy Te is oda írsz, csak én már átmentem a kockafejűekhez. Azért persze szoktam olvasni az őszit is, mert sok mindenki érdekel onnan is.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!!

Sildike, Hrk:
Üdv köztünk.

Jaj úgy örülök, h egyre többen vagyunk. :))

Hajrá csajok!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hajni

Szerintem is jó, ha minnél többen vagyunk. Ráadásul az első babás anyukáknak kifejezetten hasznosak az ilyen topikok, mert sokat tudnak kérdezni.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Hrk: úgy látom Zalán és Marci majdnem egyidősek:)
Én is lányt szeretnék másodiknak, de a férjem inkább mégegy fiút...

Sildike: drukkolunk, lehet hogy te leszel az első kismama a topicban?

Viki: mégegyszer gratula az ügyes kisfiadhoz!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Sziasztok!
Hátha valakit érdekel!
Vízi foglalkozások kismamáknak
Ha várandós vagy és szeretnél felkészülni a szülésre, amely felejthetetlen élmény lehet számodra és a babád számára is, gyere el egy AquaNatal foglalkozásra! A vízben végzett gyakorlatok nagyon jó hatással vannak a várandós mamák szervezetére:
 kíméli a gerincet és az izületeket
 Csökkenti az ödémát
 Kapcsolatot teremthetsz a babáddal
 Szüléshez nélkülözhetetlen légzési és relaxációs technikákat sajátíthatsz el
 Szülés után tested hamarabb visszanyeri rugalmasságát
Várlak az AquaNatal foglalkozásain, ahol megtapasztalhatod a női kör energiáját, valamint, hogy minden nő különleges, tökéletes, és erős. Helyszín:
X. ker. Előd utca 1. szeptember 12-én kezdődik 17:00-tól egy alkalom: 1800 ft. Az első alkalom féláron.
XIII.ker. Gogol utca 5-9. (Kleopátra ház) október 2-án kezdődik 12:00-tól egy alkalom: 2200 ft az első alkalom 1200 ft.
Jelentlezhetsz: 06 70 316 93 18
agica@aquanatal.com
tik-tak
 
 


Anna
Nem szertnék utolsóként érkezettként senki elé betolakodni, de ha minden úgy megy ahogy eddig, akkor szerintem én már 3 hét múlva jó hírekkel tudok szolgálni. :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike,
Hajrá!!!! :wink:

Hajni,
Olvastam a családinetet, bocs, hogy ide reagálok :oops: , de nem bírom ki... Nagyon korán (párhósan) kaptam tejet természetesen orvosi utasításra!, amitől ekcémás lettem (most is küzdök vele, de már nem mindenhol van, és nem mindig), és kb. 2 éve néha megy is a hasam a tejtől, de nem vészes. Én nem tudom mire vélni azt, hogy miért akarnak egyesek tejet adni, amikor bizonyított, hogy rengeteg problémát okoz, esetleg csak felnőttkorban (mint részben nálam is). Szóval, én kétévesen kiloptam a hűtőből a túrórudit, és zacskóstul kezdtem el enni :cry: Még egyszer bocs, hogy ide, de kikívánkozott nagyon :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk:
nekem is tejallergiám van, 11 évesen derült ki, gondolhatod...
Én segíteni szerettem volna, a stílusom nem volt bántó, de maikor már 4x írom le ugyanazt, ne várják el h jó pofát vágjak már hozzá!!
De igazából ma rájöttem, h van aki megy a feje után,én egy álomvilágban...
Adri nagynéném, rá sem halgatnak. Pedig tapasztalt minden téren.
Igazából én már régóta fontolgatom, h ne írjak, most jött el az idő. Nyálas ömlegésekre nem vagyok vevő. :evil:
Pár ember van akit sajnálok anygon, abból 1-már nem is ír, időhiány és egyebek, a többiekkel meg majd msn-zünk. :)
Vendég
 


Húha Lányok!

Úgylátszik ez a kaja allergia téma mindenhol nagy port, nagy vitákat és nagy szétszakadásokat okoz.

A 2005-ös őszi topik ezért szakadt ketté.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike:
a vitával nincs is baj, ez természetes fórumokon...
Inkább azzal, h ki hogy fogadja a kritikát, bírom én, csak indokolja meg és ne irogasson olyat h alpári módon sértegetek mást.
De azt meg h valaki arra bíztassa a másikat h persze, simán menjen a tehéntej egy 1 évesnek.... Na azt nem nézem el....
Vendég
 


Sildike:
amugy havtundével megvitattuk már a kettéválásotokat, hát nyiladozott a bicska a zsebemben....
Vendég
 


Hajni

Maximálisan egyetértek Veled.

Egy nyílt fórumon valóban mindenki azt ír amit akar, de azt én sem bírom, ha egy kétgyermekes anyuka jóindulatú megjegyzésére sértő válasz jön.
Persze mindenki azt csinál a gyerekével, amit akar, de azt én sem bírom, amikor valaki már a kb. 8 hónapos gyerkén elkezd kísérletezni a tehéntejjel, meg a tojással. És ezt még nagy büszkén le is írja. Onnan én inkább lépek, mert olvasni sem bírom.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Hajni

Ezt nem is tudtam.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike:
hihi. :) Most lebuktattam Tündét. :wink:
Szval én is győri vagyok, így szoktunk beszélni. :)
Van egy közös topiclakónk, ill. volt, mert már hozzánk és hozzátok sem írogat, így jött elő a téma... a többi meg jött magától. :)
Vendég
 


Én még tojássárgáját sem adtam direktben Zalánnak, és semmi baja. Lassan elkezdem majd neki adni. Tejet tuti, hogy 3 éves koráig nem adok neki, de savanyított tejterméket kap, nemrég óta. Lehet, hogy túl óvatos vagyok, de amíg szopizik, addíg viszonylag könnyű a dolgom.
Az ősziekkel mi volt?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hajni

Na majd jól megmondom Tündének, hogy lebukott, ha hazajön. :lol: :lol: :lol:

Hrk
Én Bazsinak 1,5 éves korában adtam tejfölt. Tojássárgájás ennivalókat kb. 9 hónapos koruktól esznek a fiúk, egész tojást pedig 1 éves kora után adtam Bazsinak.
Szerencsére nekik sincs semmi bajuk. Laci még beteg sem volt. A születését leszámítva, mert akkor valami fertőzés miatt tüdőgyulladást kapott. D eszerencsére jól átvészelte.

Az őszi vitát elég hosszú és bonyolult lenne elmagyarázni és csak az én szemszögemből látdnád a dolgokat. Ott mindig voltak kisebb nagyobb viták, általában a kaja téma körül. Aztán egyszerr lett egy nagy bumm pont a tojás, meg a tej miatt és kettészakadt a társaság.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Hrk:
ezt már rég meg szerettem volna kérdezni. :) Te nem voltál anno a kezdő 2005. nyári babák csapatban? Mikor még itt voltunk a babaneten? Olyan ismerős vagy. :))

Sildike:
én tojást még nem adtam fehérjét, csak sárgát.
Tejet pedig nem is fogok 2-3 évig, inkáébb útobbi. Mi voltunk allergia vizsgálaton, papirom van róla, hogy nem allergiás semmire, de szertném , hogy ez így is maradjon. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Tojást meg tejet még én sem adtam Petinek, tejet asszem nem is fogok egy darabig még, főleg, hogy még tudok szoptatni! :D

Szép napot Nektek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hajni,
De, irogattam párat a régi nyári babás topicba, de aztán sok lett a munkám, és kevés a kedvem, hogy írjak. Az utolsó 3 hónapot meg már otthon töltöttem, és nem volt netünk, csak már Zalán születése után köttettük be.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk:
ott milyen néven?
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon megélénkült a fórum a kaja-allergia témára!
Nálunk a családban szerencsére senki sem allergiás semmire, de így is csak 1 éves kora után kezdtem próbálkozni a tehéntejjel Marcinál. Egyet értek, hogy 1 éves kora előtt semmi képpen ne adjunk a gyereknek tejt, ha van allergiás a családban, akkor még 1 éves kor után is várjunk vele.

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Hajni,
Hrk volt a nevem, nem változtattam meg. De úgy emlékszem tényleg csak keveset írtam, nagyon rég volt.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Miből maradtam ki, hogy pár napig nem néztem erre. :)

Ha már a kajánal járunk, adthatnátok pár tippet, hogy ki mit ad a gyerkőcnek. reggeli, tízórai, ebéd, uzsona és vacsora is érdekelne.
Reggeli nekünk még tejcsi, a többi étkezés után még kap egy kis cicit is.
Allergia, hát....
Én nem szeretnék ketté szakadást, de nekem más a véleményem:)
Szerencsére nekünk sosem volt ilyen gond a családban. Nálunk is volt vita a fórumon, de kibeszéltük a témát, és ennyi.
Az öcsém és én is tehén tejet kaptunk 1 éves korunk előtt, semmi bajunk. Igaz akkor még a tej minősége is más volt. Tápszert nem kaptam, csak az öcsém, ő is csak 4 hónapos kora után. Sok gyerek feje a orizától nőtt meg hatalmasra, anno. Sokan az ismerősök közül a háziallatnak vitte haza, hogy jobban nőjenek. Hát igen receptre lehetet vinni. :)
Én Manónak is adok tejet, kakót, sok kaját ezzel csinálok neki, és csodálatos a bőre. Persze nem napi rendszereséggel. Nem igazán kell neki. Csak míg újdonság volt addig kellett neki a danoninó , vagy krémturó. Mostanában tésztát enne tésztával. Megrópálok ritkán adni neki, nehogy "elhízon". Zöldség é gyümi még mindig a topon van nála.Szerencsére mindent megeszik.
Mindenkinek más-más a véleménye, és azt tiszteletben kell tartani.
Tényleg kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Persze tiszteletben kell tartani más véleményét, és a hangnem is fontos. Persze az állandó hergelése a másiknak bőszítő tud lenni ám.

Jolka!
Irigyellek, hogy nálatok nincs allergia! :( Én nem vállalnám be az én családi adottságaimmal tejet s társait.

Kaja: Viki most választotta el magát a szopizástól, lévén pocaklakóm van, ás ilyenkor állítólag sokszor történik ez. De egyáltalán nem is bánom. :) Reggeli: minimális szopizás még, aztán rá fél órára Milupa HA-s vaniliás tejpép, tízóraira gyümi, ebédre főzi, uzsira gyümi és estére tejpép megint uaz. Nem egy nagy főzik, ezért a pempőke estére is. Napközben pedig kizárólag forralt víz. Érdekes, mert Gergőm anno 2x főzizett és ha rajta múlt volna, evett volna többször is, mert úgy miádta a főztömet. :)

Dóri
Vendég
 


Dóri,
Te vagy akkor az első babásunk???? Gratula :lol:

Jolka,
Zalán reggelire kefírt vagy natúr joghurtot eszik, persze kis szopi után, de nem mindig szopizik reggel, hangulatfüggő. Tízórai nincs, mert akkor nem ebédel :( Ebéd 12 előtt nem sokkal van, vagy házi főzelék, vagy bébikaja. Alvás után kis joghurt, vagy fruttapura, délután gyümölcs, este vagy sinlac, vagy amit mi vacsizunk, vagy csak szopizik.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita!
Köszönöm! Ezek szerint.. :)
Vendég
 


Szia Dóri!

Gratulálok a Pocaklakódhoz! Vigyázz nagyon magatokra! :D

Viki jól van? Bocs, de nem tudok annyi felé olvasni, így a szétválás óta nem nagyon tudok rólatok semmit! :oops:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!
köszi, igyekszünk. :)
Viki jól van szerencsére (bár most hallom arénázik az ágyában, pedig hullafáradt, de ha hidegfront van, akkor azt megérzi és sokkal nyűgösebb :arrow: most is ez van :evil: ) Én azért beleolvasok ám a kerekfejűekhez :lol: is és láttam a képeket is, jó nagyfiad van ám! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Dori:
gratula a babához. :) És Üdv köztünk.

Én is ma csináltam tesztet és nincs baba :(( brühühü :cry:
Vendég
 


Hajni,
Majd legközelebb... de egyáltalán nem biztos, hogy nincs baba, nővéremnek harmadik tesztelésre lett egy nagyon halovány kis csík, aki most valószínűleg az oviban készül ebédelni, és Máténak hívják :P Próbáld meg pár nap múlva, hátha!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kajás tippeket!

Dori én is garatulálok!

Azt hiszem egy kicsit le vagyok maradva ismerkedésben . :wink:

TEszt, Én nem használtam, nyolchetsen mentem először dokihoz, és már szépen látható volt Manó (kis maszatka :)). Valahogy éreztem, hogy terhes vagyok, na igen a melleim is árulkodtak, hirtelen megnőtt és nagyon érzékeny lett. Kb. 4 hetes lehettem, pont a Balatonon voltunk, de egyszerűen szenvedés volt a vízben, állandóan ingerelte.
Lehet, hogy a második babánál már nem leszek ennyire magabiztos, és én is veszek tesztet, nem tudom.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! Két lányom van és tervben a trónörökös. Több topikban is próbálkoztam ahol baba tervezők irogattak, de halottnak látszik a legtöbb. Remélem itt nagyobb szerencsém lesz és társaágra lelek a babavárok között.

Garatulálok a topik első magzatához. A többieknek meg sok sikert.

Üdv!
bebi
 
 


Sziasztok Lányok!

Lerohadt a monitorunk szerdán, úgyhogy nem tudtam jönni.

Hajni
Nekem Lacika első tesztje negatív lett, aztán csak émelyegtem, feszültek a melleim, nem jött meg, úgyhogy csináltam még egy tesztet és az lett pozitív.

Jolka
Szerintem sem jó a szétszakadás, mert elvileg egy nyílt fórumnak pont az a lényege, hogy bárki elmondhassa a véleményét. Még akár a saját stílusában is.
Az, hogy egy lassan 1,5 éves baba kap tejet szerintem egyáltalán nem különös. A másik topikban 6-7-8 hónapos babáknál volt szó a tej és tojás evásről.

Nálunk a kaja a következő:
Reggelire kakaó tápszerből, utána alvás,
Tízórai az egy kis joghurt, vagy túrókrém, esetleg péksütemény
Ebéd Amit mi eszünk, vagy bébiétel, utána valami kis desszert joghurt, túrórudi utána alvás
Uzsonna gyümölcs
Vacsora tejpép aztán fürcsi
Alvás előtt az ágyban tápszer.

Bebi
Üdv a csapatban.

:lol: :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Bebi:
Üdv itt!Mesélj kicsit magatokról! :)

Sildike:
én is hányingerrel ébredtem ma, csináltm is tesztet. Ez is negatív.
Szval szerintem nincs baba:( No de majd legközelebb:))

Lányok, holnap éjjel elutazunk 1 hétre nyaralni. :))! Mindenkinek Minden Jót addig!
Remélem mire hazaérünk sok-sok babás régi éj új topiclakónak gratulálhatok. :)

Puszik
Vendég
 


Hajni

Ez még nem jelent semmit. De persze ha Te úgy érzed, hogy nincs baba, akkor jobb is nem beleélni magad.
Én biztos votam benne, hogy a teszt rossz.

Jó pihenést Nektek.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Szia Bebi

Sildike neked is köszönöm a választ!

Hajni kitartás! Miótta próbálkoztok?
sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka:
hát izé.. elvileg majd mostantól. :)
Gyakorlatilag a múlt hóban volt 2 alkalom, mikor azt momndtuk, hogy ha jönni akar hát jöjjön. :))
Szval kicsit talán vicces a csalódottságom. :))
Vendég
 


Jolka:
hát izé.. elvileg majd mostantól. :)
Gyakorlatilag a múlt hóban volt 2 alkalom, mikor azt momndtuk, hogy ha jönni akar hát jöjjön. :))
Szval kicsit talán vicces a csalódottságom. :))
Vendég
 


Na, most ez mééé küldte kétszer??? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv Bebi:)

gratula Dórinak a pocaklakóhoz!!!

Hajni: kitartás, drukkolunk a kétcsíkhoz, jó nyaralást!

Marci kajálása így alakul:
reggel tej/kefír/joghurt, aztán amit mi eszünk
tízórai gyümi, de van amikor kimarad
ebéd főzelék (amit mi eszünk abból kiválogatva adom neki)
alvás után uzsi gyümi vagy joghurt
vacsi amit mi eszünk, aztán egy kis tej v. kefír vagy ilyesmi a cumisüvegbe a fürdés után.
Egyébként nagyon jó étvágya van, ha mi eszünk akkor biztos hogy kikunyerál magának belőlle valamit. Ti adtok a saját kajátokból a gyerkőcöknek? Minden gyerkőc ilyen éhenkórász?
Azt mondják, hogy örüljek, mert nem kell beleimádkozni az ételt, de néha már kínos pl. vendégségben, hogy addig enne, ameddig valamit lát az asztalon.

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Anna

Nyugi nálunk is ilyen Lacika. Én ilyenkor kóbor ebecskének hívom.

Hiába eszi fullra magát, mindig kunyerbál még pár falatot innen onnan.

Nálunk Laci szinte már mindig a mi kajánkat eszi. Még étteremben is rendelünk neki levest, szúval már ha elmegyünk itthonról sem viszek neki babakaját, csak tarcsiba egyet.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Búcsúzni jöttem!

Ne haragudjatok, de indítottak a várandósságon belül egy 2008-ban szeretnék szülni topikot, és én ugye, mint már az elején is írtam inkább 2008-ra terveznék! Szinte kizárt, hogy Nekem elsőre sikerüljön! Úgyhogy sok sikert Mindenkinek. Remélem hamar mindenkinek 2 csíkja lesz!

Vigyázzatok magatokra, és jó babázást kívánok!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,
szia, és remélem azért visszatérsz hozzánk majd azzal, hogy mégis hamar sikerült a kistesó :lol:

Anna, Sildike,
Nekem bele kell imádkozni Zalánba a kaját, de azért szeret enni, csak keveset :lol:

Bebi,
Üdv!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk

Nálunk Bazsika van most így, hogy annyira minden más érdekli már, hogy nem hajlandó leülni és enni.
Pedig hogy megfogadtam, hogy nén nem leszek a gyerek után kajábval futkorászó anyuka. Aztán most szaladok utána a vajas zsömlével a kertbe, hogy két csúszás között egy falatot harapjon.
Ha bent vagyunk, akkor még istenes, mert akkor ő odaszalad hozzánk.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Dóri, gratulálok! :) Ügyesek voltatok! :wink:

Lányok, drukkoljatok :oops: , mert pénteken megyek a vérvétel eredményeimet megtudni, hogy ismét vannak-e problémáim a hormonokkal... vagy a hormonoknak velem? :wink: Megnézik uh-n azt is, hogy van-e peteérésem. Az előző hónapban volt, de hát nem sikerült összehozni a bébit. :(

Kicsit össze vagyok zavarodva, mert lányt szeretnénk, (a kínai naptár szerint a kisfiamnak is lánynak kellett volna lennie) és a doki nagyon az javasolja, hogy az ovuláció napján próbálkozzunk a biztosabb eredmény érdekében, előtte viszont napokig ne. Így viszont a fenti elméletek szerint inkább fiúra van esély. Az elsőnél ez bejött :), de azért jó lenne egy lány is a fiú mellé....

Sildike, nálunk is állandó kunyerálás van, pedig annyit eszik, hogy csak lesünk :). Mondjuk havi fél kilókat hízik is az utóbbi időben :D , pedig már egész nap mászik,járkál, pakol, stb.

Látom, hogy a hőmérő téma senkit nem dobott fel :lol: . Jobb is, ha ezt kihagyjátok, mert nagy-nagy macera :roll: .
mzx
 
 


Sziasztok!

Viki,sajnáljuk, hogy elmégy, majd írd meg ha összejött a bébi!
Mzx, drukkolunk a pénteki eredményekhez! Én is így vagyok, hogy a fiú mellé szeretnék egy kislányt! Lehet, hogy írtad, csak nem figyeltem, nekem mennyi idős a fiad? Mennyi a súlya?
Nekem MArci 14 hónaposan 11 kg volt, 25-én megyünk a 15 hós oltásra, kíváncsi vagyok, mennyit hízott:) Szép kis pocakja van amúgy!
A hőmérőzést hogy csinálod? Minden reggel megméred a hődet és felírod?

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: