Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jaj lányok olyan szépen írtatok, egész elérzékenyültem!
Egyre jobban várom, hogy szülhessek még egy gyerkőcöt!!!!

Képzeljétek Norbi nap mint nap fájdítja a szívemet és annyira sajnálom Őt! Szerintem most fogta fel, hogy nem csak átmeneti az, hogy nap mint nap szinte alig vagyok vele, hanem egy állandó dolog! Olyan szinten anyás lett múlt hét óta, hogy rendesen sírógörcsei vannak reggelente, hogy ne menjek dolgozni, sőt amikor anyuéknál voltunk, akkor anyu le akarta vinni a játszóra és az ajtóból jött vissza sírva, hogy én is menjek, mert nélkülem nem megy sehova, le kellett vetkőztetni, mert én pont hajat mostam és megvárta míg meszárítom és akkor volt hajlandó velem lemenni. Tegnap meg amíg megfürödtem végig sírta a fürdőszobába, hogy szálljak ki a kádból és vele foglalkozzak! Ma reggel az apjának szabályszerűen le kellett rólam fejtenie és azt mondja a Peti, hogy amikor elmentem még vagy 10 percig állt az ajtónál zokogva, hogy anya gyere vissza! Szegény Peti bármivel próbálkozik nem érdekli Norbit, mert Neki csak anya kell! A szívem szakad meg és közben sajnálom a Petit is, mert a gyerek mindenkit elutasít, ha én ott vagyok! Na és képzeljétek így megyünk jövőhéten két éjszakára Mezőkövesdre Apával! Remélem ki fogja bírni és anyukámnak síkerül elterelnie a gondolatait rólam!
Ugye szerintetek is ez csak egy átmeneti állapot és ezen is túl leszünk?????
Ha van valami ötletetek akkor írjátok meg!

Puszi Mindenkinek
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Évi!

Teljesen érthető amit írsz, és nem tartalak bolondnak, hogy esetleg szeretnél még babát.
Én azt gondolom, ha teheted mind egészségileg, mind anyagilag, akkor szüljél.
Jó családba születik az a gyerek.
Gondolom, ezért érted meg igazán a fájdalmamat amiről írtam.
Én is úgy érzem, hogy szivesen szülnék még de nem lehet.
Szóval hajrá. :) :) :) :)

Gigi!

Téged is teljesen megértelek.
Nem volt semmi amin átmentél mikor Olika baba volt.
Bár szerintem már tudod, hogy mi ez, és fel tudnál rá készülni, a második babánál.
Jó,neked maga a teherbeesés is tortúra, és szerintem ez is nagyon megviselt anno.
Szóval teljesen érthető ha félsz tőle.
De ha Olikára nézek, és elképzelem kislányban akkor elolvadok, és azt mondom vágjál bele. :) :) :) :) :)

Györesz!

Nálunk akkor volt ilyen szitu amikor Bogikámat sérvre műtötték.
Két hónapig ordított, ha nem látott, semmit nem tudtam csinálni, sehova nem tudtam menni.
Aztán úgy lett vége a dolognak, hogy mint az ovis szoktatásnaál, először csak a szobából mentem ki, aztán elszaladtam a boltba, aztán pár órára anyuéknál hagytam, és így szépen fokozatosan, visszaállt a régi megszokott viselkedése.
Persze minden egyes lépést hosszú beszélgetés előzött meg, hogy anya nem hagy itt, anya csak elszalad a boltba, anya csak leviszi a szemetet....stb.
És ha nem sírt akkor nagyon meg lett dícsérve.
Szóval nehéz volt, de végül sikerült.
Szerintem már most kezd el neki mondogatni, hogy el szeretnétek menni, és nagyon örülnél ha Ő jól érezné magát a mamánál.
Meg, hogy Ő fog vigyázni a mamáékra, hogy érezze mennyire fontos emberke.
Talán így nem lesz olyan nehéz, sem neki, sem nektek.
Jobb ötletem nincsen, de talán a többiek tudnak valami jobbal szolgálni.

Brigi!

Örülök, hogy jól vagytok.
Igyekeztem pihenni, de nem mindig jött össze.

Most egy kicsit rólunk.
Bogikám tegnap estére 39 fokos lázzal feküdt, aztán jött a hányás, 10 percre rá a hasmenés, és ez így ment egész éjjel.
Hát nem mondom voltam már kipihentebb is, mint ma de ez van.
Még mindíg van láza de már nem olyan magas.
A hányás délelőtt végre abbamaradt, de a hasmenés az durva.
Most kapja a Normaflort, és a széntabblettát.
Meg persze diéta, kamillatea, és a többi.
Délben evett egy kis üres levest, és azóta csak kekszet, és ropit eszik.
Szóval öröm az élet.
De remélem hamar rendbejön.

Mindenkit puszilok, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Szia Saxi!

Szegény Bogikának gyors jobbulást kívánok!
Norbinak már hetek óta mesélem, hogy lesz 2 nap amit Mamáéknál fog tölteni és már nagyon várja, mert Anyu már ezerféle programot kitalált Neki!
Ma reggel is nagyon sírt amikor elmentem, de ma hamarabb megnyugodott! Remélem hamar túljutunk ezen a dolgon, de azt már most elterveztem, hogy bármennyire is szeretek itt dolgozni az biztos, hogy 2 gyerekkel már muszáj lesz közelebb munkát keresnem, mert nem tehetem meg hogy napi 3 órát utazgatok míg a gyerekeimnek szükségük van rám!

Na most dolgoznom kell!

Puszi
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 

 
 

Saxi!

Bogikának jobbulást, neked pedig kitartást az ápolásához. Azért próbálj pihenni sokat.

Györesz!

Nem lehet kellemes, hogy Norbi minden reggel sír, de ha dolizol, akkor muszáj végigcsinálni.

Magunkról:

Sajnos Gergő megint beteg, én meg ki vagyok szokás szerint. Persze a torka van begyulladva. A doktornő azt mondja, közösségi betegség, de tavaly is ez volt. Voltunk allergia vizsgálaton, ahová 3 hó múlva vissza kell menni. Kapott egy szirupot, amit egész télen át kell szednie, hogy megelőzzük a betegségeket.
Én is voltam dokinál. Minden rendben. Bár sokat szúr az utóbbi napokban a hasam. No-spát írt rá. És sok pihit. Mondom, köszönöm. Igaz, hogy én akartam ezt a babát, de hogy pihizzek a két fiú mellett, pláne, ha egyik beteg.
Dani jól van, erősebb a szervezete, mint Gergőnek. Párom pedig dolizik, mert muszáj.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Gigi, :) Tudom, hogy milyen volt Olikával, és azt is, hogy mégis milyen kiegyensúlyozott, boldog kisgyermek lett! Hogyha őszintén belegondolsz elég kicsi AZ esélye, hogy ugyanaz megismétlődik mégegyszer! Én mint sokat megélt anyuka :roll: mondhatom, hogy minden gyermek különböző. A másik pedig, egészen biztos vagyok benne, hogy a nagyobbik probléma okozokója AZ volt, hogy teljesen felkészületlenül ért téged a kis bőgőmasina, úgy értem nem maga a baba, hanem AZ, hogy ilyen nehezen megnyugtatható kis sírós manó volt Oli. Biztosan ki lehet ezt kerülni, ha AZ ember előre tisztába van vele, hogy igenis van ilyen, és ez nem a te hibád! És én is ITT lennék ám, hogy segítsek, nem lennél már egyedül! :) De tudod, hogy nem akarlak rábeszélni!

Itt kell megjegyeznem, hogy épp a múltkor gondolkodtam azon, hogy milyen fantasztikus dolog, hogy a szemem előtt lett nagyfiú! :)

Még a gyógyszerről. Szóval ez úgy van, hogy a dokinéninek el kell mondani, hogy ez a gyógyszer olcsóbb, de egyszerűbb, a másik korszerűbb, de drágább. Az anyuka eldönti, hogy melyiket kéri. Hogy nehogy visszaélés történjék az orvos kiállít egy x-ig papírt, hogy anyuka ....gyógyszert kérte és aláíratja. ENNEK ELLENÉRE megbüntetik a rendszeresen drágább gyógyszert felíró körzeteket!! :evil: :evil:

Noémi ma már szerencsére jobban van, újra sokat mosolyog, viszont folyik a nózija. :(

Saxi, köszönöm a kedves szavaidat! :) Szegény Bogi, remélem már jól van, gyorsan átment rajta, bármi is volt. Bízom benne, hogy Lilikét és téged is messzire került a kór!!!!!

Györesz, Mikorra tervezitek a babát?
Szörnyű lehet most neked! :( Én Martinnál tapasztaltam hasonlót, amikor bölcsibe kellett adnom, mert lejárt a GYES-em. Még a munkahelyemen is hallottam a sírását! :( Nekünk végül AZ lett a megoldást, hogy kapott egy nagyon kedves gondozónőt, aki, ha kellett ölbevette, szeretgette. Szerintem egyébként AZ ilyen apróságoknál a legjobb a figyelemelterelés. Amikor már látszik, hogy ITT sírás lesz, gyorsan fel kellene kapni Petinek/anyudnak és valami szuper érdekeset mutatni neki. Egyébként pedig ahogy Saxi is írta, folyton-folyton beszélni, mesélni neki. Szívből kívánom, hogy gyorsan rendeződjön a dolog! :)

Brigi, Pedig tényleg fontos lenne, hogy pihenj! Próbálj ledőlni, amikor jól eljátszanak a fiúk, amikor Dani alszik, gondolom Gergő már nem szokott, de ő nagyfiú, biztosan magában is el van kicsit. Még félóra is sokat számít!
No-spa :?: :?: Hú AZ nem éppen kismama barát gyógyszer! Nem lenne elég a Magnézium?

Mindenkinek szép napot!

Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a a jókívánsgokat ránk fér.
Bogikám, már kicsit javulgat, nincs hányás és nagyon magas láz, de a fosi az kitartóan megvan.
De nem vagyok nagyon elkeseredve, mert szépen eszik, iszik, így legalább a kiszáradás miatt nem kell aggódnom.
Remélem hamar rendbejön.

Brigi!

Évinek igaza van, hogy a no-spa nem igazán jó.
De szoktak ilyenkor adni egy Sevenaletta, nevű gyógyszert, amit kismamák és pici babák is kaphatnak.
Ha gondolod kérdezz rá a dokinál, vagy a patikában.
Ha már nagyon hiányzik a pihenés akkor én úgy oldom meg, hogy oda megyek a lányokkal a szobájukba és ott dőlök le egy kicsit.
Vagy bekapcsolok nekik egy mesét és addig míg az tart, ott pihenek mellettük.
Így jobban elfogadják és nyugodtan elvannak, mert ott vagyok velük.
Remélem sikerül, ha pedig végképp nem jönne össze, kérjél segítséget a családtól,(mamák, papák) vagy barátoktól.
Neked most nagyon fontos, hogy nyugodtan tudjál pihenni, már egy órácska is sokra képes.

Megyek uzsiztatni.
Mindenkit puszilok, Saxi
saxi
 
 


Most csak gyorsan .....

Amikor nekem görcsölt a hasam terhesen, én is kaptam nospát. Az anyósom is külön felhívtam, hogy lehet e, és ő is rábólintott.

Na még a végén gyereket beszéltek a hasamba :mrgreen:

Györesz, kitartás :!:

KépKép
gigi28
 
 


Gigi!

Mennyit kell még beszélni????
Nekem jó a beszlőkém, rám számíthatsz!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No-spa dologban biztosan igazad van, de én annak a híve vagyok, hogy terhesség alatt minél kevesebb mesterséges dolgot vigyünk be a szervezetbe.
Brigi pedig azt írta, hogy szurkálgat a hasa, az szerintem meg nem görcs.
De nem akarok okoskodni csak leirtam a véleményem, persze mindenki maga dönti el, hogy mit vesz be.
Bogikánál nekem Corinfart kellet szednem, egy hétig, de azt hittem megőrülök a tudattól, nehogy valami baja legyen tőle a gyereknek.
Gondolom ezért az élményért is van bennem ez a gyógyszer kerülés.

Mindenkinek szép estét.
Puszi, Saxi
saxi
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Én is szedtem Norbival No-spát, de nekem rengeteg keményedésem volt és görcsöltem néha! Nekem annó azt mondta a doki, hogy a szurkálás, nyilalás természetes, mert nyúlnak a méhszalagok! Szerintem baja nem lesz a babónak tőle, de ha nem görcsöl a hasad, akkor szerintem elég a Magne B6!

Évi!
Norbi ha utánnam sír, akkor nagyon nehéz bármivel is elterelni a figyelmét, ha bármi más miatt sír akkor nincs gond, de ha én miattam, akkor ki kell várni míg megnyugszik! Szerencsére ma nem volt sírás, de 5-kor kel velem minden nap és végig mellettem van míg készülődök, aztán persze amikor az apja viszi az oviba totál bealszik az autóba az 5 perces úton!
Tegnap annyira boldog voltam, mert senki nem tudott értemenni az oviba, így én elkéreckedtem a melóból és én mentem érte, volt nagy öröm és annyira jó volt így az este!!!!
A babát már tervezgetjük! Jövőévtől mindenképp, de amúgy a sorsra bízzuk!!!! :)

Saxi!
Továbbra is jobbulást Boginak!!!!!


Puszi Mindenkinek
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Köszi a jó tanácsokat. Azért nem félek a No-spától, mert Gergőnél is szedtem elég sokat, és szerencsére semmi baja nem lett. Persze most csak a szekrényben van, nem nyúltam hozzá. Nem szoktam túldramatizálni a dolgokat. Kedden sem akartam az ügyeletre menni, párom viszont nagyon félt bennünket, ezért akart bevinni. Inkább megígértem, hogy még többet pihizek, mint eddig. Pedig az utóbbi időben amúgy sem erőltetem meg magam semmiben. Mostanában gyakran lesz itt a kisebbik húgom néhány napig, majd tőle kérek segítséget. Meg anyum is jön, ha kell. De nem akarom, és nem is szoktam elhagyni magam.

Mégegyszer köszi a tanácsokat.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Brigi!

Örülök, hogy van segítséged, akkor biztosan összejön a pihenés is, most ez a leg fontosabb.
Vigyázz magatokra.

Puszi, Saxi
saxi
 
 


Sziasztok!

Hát lányok nem tudom mi jöhet még.
Éjszaka Bogikám átesett egy gyengébb krupp rohamon.
Más már nem is hiányzott.
Szegénykém, a fosi miatt már tudott volna aludni, hát most a krupp kínozta meg.
Nem mertem lefeküdni, mert most messzebb került a szobánk, hogy volt az átalakítás, és féltem, hogy nem hallom meg ha fulladozik.
Szinte egész éjjel ott gubbasztottam a szobájukban a bambuszfotelban.
Hurcoltam a nyitott ablakhoz, meg állandóan hallgatóztam, hogy kap-e levegőt.
Szóval olyan vagyok mint a rongy.
Ma nem sok mindenre vagyok használható.
Mindenkinek szép napot.
Puszi, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Sziasztok!

Saxi, szegény Bogikád és szegény Te :( :( :( Szörnyű lehetett a nagy pocakoddal aggódva ücsörögni a kislányod fölött! :(:(:( Máskor is volt már ilyen krupp rohama? Nincs hidegpárásítotok, az sokat segíthet éjszakánként?
Lilike jól van? Isti tud segíteni?
Gyors gyógyulást kívánok a nagylánynak! Sok puszi nektek!

Gigi, én nagyon szívesen gyereket beszélek a hasadba, te csak magyarázd meg Viktornak :wink:

Brigi, én még nem szedtem No-Spat, de azt hallottam többektől is, hogy veszélyes lehet a terhesség alatt. Remélem tudsz sokat pihenni!

Györesz, azért az jó érzés, hogy ez a kis pasi így imád, ugye? :P Az jutott még eszembe, hogy esetleg egy-két napot rászánhatnál, hogy intenzíven együtt (esetleg kettesben) legyetek, amikor csak Norbira figyelsz!

Melinda?


Szép hétvégét!

Sziasztok!

Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Saxi :)
Remélem, hogy már sokkal jobban van Bogi. Tudom,hogy milyen szörnyű virrasztani... :(
Én ezt szoktam csinálni: 2 napig 2X5 ml ambroxol köptető. És van egy kis inhalátorunk (vagy nem tom mi a neve, olyan mint egy légzőkészülék) abba salvus víz és bele 1 ml paxirasol.
Ha van párásítód, akkor tegyél bele Salvus vízet, az kifejezetten segít felsőlégúti betegségnél.

Gigi, én nagyon szívesen gyereket beszélek a hasadba, te csak magyarázd meg Viktornak


Na ja :D Aztán mit mondanék otthon??? HOvá járok én angol helyett :lol:

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Néha-néha olvasgatok, tényleg még meg sem köszöntem, hogy a kérdésözönömre válaszoltatok. Megnyugtattatok :)

Most egy kicsit bebújtam a csigaházamba...majd jövök, ha úgy érzem. Oké?


Évi!
Köszönöm a hiányolást! Most különösen jól jött és jól esett :) Nagyon tündérek a kis és nagy Csodáid! Annyira szeretnék olyan kiegyensúlyozott lenni, mint Te!

Minden betegeskedő gyerkőcnek és anyukának jobbulást!!! Kitartást az ápoláshoz!
Jó pocakosodást! (akit illet ;) )

Puszi Nektek: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Elküldve: 2004 Október 28 Csütörtök - 19:34
--------------------------------------------------------------------------------
Csajok!!!
16.45.-kor megszületett Gigi kisfia Olivér!
3700 gramm 59cm.
Nagy nagy gratula Nekik!!!!
Dia
Kép


Elküldve: 2004 November 05 Péntek - 14:36
--------------------------------------------------------------------------------
Sziiiiiiiasztok csajok!!!

Na ITT vagyok. Tegnap leírtam a fél életem folytatásos regényben, na erre behalt ez a sz.r topik.
A szülésem hihetetlen de igaz történetét majd megírom world-ben aztán csatolom, mert mégegyszer nem akarom, hogy ezt csinálja a gép.
Úgy néz ki, hogy a szopi kezd beállni és egész jókat alszom éjszakánként.
De azért pihenjetek eleget. Sajna megint nem tudtam visszaolvasni.


Olivért este kell szórakoztatni. De szerencsére nem késő éjjel. (bár egyik nap volt egy ilyen, hogy hajnali kettötől fent volt fél négyig. Na AZ elég kemény volt) Viszont ha tele a pocak akkor alszik. Eszik, alszik. Este nyűgös. De ahogy bemegyünk a fürdőszobába, teljesen kivirúl. Nagyon szeret fürdeni. Az első napokban sírt, meg markolta AZ apukája kezét. De most már elengedi magát és élvezi. Akkor van balhé ha ki kell szálnia
Ma is olyan jó volt sétálni. Nagyon szép idő volt ITT nálunk. És AZ én lelkemnek is nagyon jót tesz.

Na megyek mert törpikém jelez

Kitartás csajok!!!!

Puszi, Gigi

Kép

DRÁGA KICSI OLI!
NAGYON BOLDOG 3. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED
SOK-SOK SZERETETTEL!!!!
KÍVÁNOM, HOGY LÉGY MINDIG ILYEN BOLDOG,
VIDÁM EMBERKE!!! :D :D



Kép

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Drága Olivér!:):):)

Istenke éltessen nagyon sokáig, sok erőt, egészséget és minden jót kívánunk neked!

Sokszor puszilunk Saxi, Isti, Boglárka, Liliána, és Pocilakó

Kép
saxi
 
 


Sziasztok!

Melinda!

Örülök, hogy végre jelentkeztél.
De ne húzódj a csigaházba, hiányzol itt nekünk.
Remélem minden oké veletek.

Évi!

Szuper ahogy betetted Olikáról a képeket, annyira jó látni mikor ilyen pindurik voltak.
Régebben voltak Bogikának sűrűbben ilyen kruppos rohamai, de kb két éves korában kezdett elmúlni, akkor azt mondta a dokinéni, hogy szépen lassan kinövi.
Hidegpárásítónk sajna nincs, én az ablakot nyitom és oda viszem, vagy a hűtő elé állítom egy kicsit.
Persze ezerrel betekerem ilyenkor a takarójába, és úgy hurcolom ide oda.

Gigi!

Köszi a tippeket, aranyos vagy.
Hidegpárásítónk nincs, már Évinél írtam, hogy mit szoktam csinálni.
Igazándiból azt hittem, hogy teljesen kinőtte, de ezek szerint még mindíg megvan, csak ritkán okoz gondot, és nem olyan erősek a rohamok mint régen.
Nekünk Spiropent szirupunk van itthon mindig bekészítve, meg Rectodelt kúp.
Ez eddig bevált, remélem nem lesz rá sűrűn szükség.


Most egy kicsit rólunk.
Hogy ne legyen rózsás a helyzet, tegnap estére Liliána is belázasodott, és iszonyatosan köhög.
Egész éjjel felváltva rohangáltam hozzájuk, de most legalább összességében 3 órát tudtam aludni.
Istikém éjjel 1/2 3-kor jött haza a munkából, így addig enyém volt a front, aztán egy órára ledőltem, és utána felváltottam, mert már alig volt magánál a fáradtságtól.
Szóval hadi állapotok uralkodnak nálunk, de remélem nem tart túl sokáig.

Mindenkinek szép napot, bár nálunk ronda ködös, hideg az idő.
Puszi, Saxi
saxi
 
 


Drága Olika!

Kívánunk Neked nagyon-nagyon boldog születésnapot!!! Légy mindig ilyen tündér jó kisfiú, amilyen most vagy!!!
Sok puszi Neked és Szüleidnek is!!!

Melinda, Marci, Beni, Gábor



Kép

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok :D

Köszönjük szépen a jókívánságokat!

Évikém :D
Már elmondtam telefonba amit szerettem volna. De itt is mégegyszer megköszönöm neked! Na most is elkezdtem bőgni. :mrgreen: Nagyon szép ajándék volt ez Tőled! :D

Saxi :)
Nagyon sajnálom, hogy már Lilike is rosszúl van. Bízom benne, hogy hamar túl lesztek ezen. Most kéne csak igazán pihenned. Isti mindig ilyen beosztásban dolgozik? Ez így nagyon durva lehet. :(

RInyus :)
Légyszíves bújj elő a csigaházból! Ha bármi rossz érzésed, gondolatod van, oszd meg velünk, mert hidd el, hogy utána jobb lesz egy kicsit. Ha tudod, hogy nem vagy egyedül és más is érez hasonlókat esetleg akkor már az is megnyugtató tud lenni. Plíííííz, írjál-hívjál!

Györesz :)
Nagyon rossz még olvasni is, hogy szegény Norbika min megy keresztül. Én már teljesen ki lennék készülve lelkileg. A lelki bánatára gondolom még az is feltesz egy lapáttal, hogy hajnalban már fent van és baromi fáradt lehet. Mivel mi még nem voltunk ilyen helyzetben konkrét tanácsot nem tudok neked mondani. Amit én tennék: minden szabad percemet vele tölteném. Próbálnám lelkileg megerősíteni, főleg, hogy tervezitek lassan a tesót. Jó lenne ha addigra vissza tudna rázódni a rendes kerékvágásba. Az új ovit szereti? Vannak játszótársai?

A kis három évesem fönt durmol a szobjában. Nemrég jöttünk meg a Trófea étteremből. Olikám kívánsága volt, hogy ott tartsuk a szülinapját. Látni kellett volna a kis pofiját mikor megszólalt a Halász Judit és hozták neki a tortát :D
Évinek már mondtam a telefonba, hogy annyira megrázó volt (igaz jó értelemben) olvasni, hogy azért voltak szép pillanatok még a szülés után. Hajlamos vagyok csak a rosszra emlékezni. Pedig Olikám születése után 2 hónappal kezdtek elromlani a dolgok, addig nagyon boldog voltam vele :D (na basszus már megint bőgők! Ezért Évikém számolunk! :twisted: )

Tsók! Megyek bőgni! :mrgreen:

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Gigi!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT OLINAK!!!!!!!!!!!!!!

Minden szabad időmet Norbival szoktam tőlteni és próbálok nagyon intenzíven csak Vele foglalkozni és rengeteget szeretgélem, szóval mindent megteszek! Amúgy ez az egész anyahiány csak reggel jelentkezik amúgy nagyon boldog kisfiú és nagyon szereti az ovit is, mindig élményekkel mesél és vannak már barátai is! A kistesóról naponta többször is kell mesélni, mert nagyon várja, mindig elmondja, hogy mi mindenbe fog nekem segítgeni és mi mindenre tanítja meg majd a kistesóját!
Remélem hamarosan reggelente is jobb lesz! Amúgy ez az egész miatt jöttem rá, hogy minél hamarabb szülni szeretnék, és csak a gyerekekkel lenni!!!

Saxi!
Nagyon sajnálom, hogy betegek a gyerekek! Szönyű lehet ez a fránya krupp! Jobbulást a lányoknak, neked pedig kitartást!

Évi!
Nagyon aranyos volt Tőled amivel meglepted Gigit! Igazi jó barátnő vagy!!!!

Melinda!
Remélem hamarosan jobban leszel és írsz nekünk!

Puszi Mindenkinek
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Gigi!

Olikának mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk: Dani, Gergő, Attila és Brigi

Saxi!

Nem irigyellek. Sok kitartást kívánok, a lányoknak pedig jobbulást.

Magunkról:

Fiúk kezdenek kilábalni ebből a fránya betegségből. Nekem szerencsére semmi bajom. Ma is éppen végzem dolgom: porszívózás, ágynemű csere, mosás, takarítás. Most gyerekek alszanak, és idejöttem a géphez pihi képpen. Párom dolizik.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Melinda, Ne tűnj mááá el! Ne gúbozz be, mert csak egyre rosszabbul fogod érezni magad! Bármi bánt is, itt őszintén elmondhatod, megértő fülekre találsz! Minden anyukának vannak nehéz pillanatai, hetei, hónapjai, legfeljebb nem beszél róla! :( Én is sokszor átestem ilyenek, tudod. Nekem mindig nagyon sokat segített, Gigi, segítettél te, sőt még Györesz és a többiek is! :) Hidd el, tapasztalatból mondom, hogy a legrosszabb, ha magadra maradsz! Gyere hát kérlek! :) Ja, és elárulok egy titkot: nem vagyok kiegyensúlyozott! :roll: Sokkal inkább iszonyú fáradt, sokszor alig alszom, mert Noémi 15x kel + Rolcsi is rendszerint köztünk köt ki az éjszaka közepén, nappal persze általában külön alszanak, hogy véletlenül se tudjak pihenni, és még van egy rohamtempóban kamaszodó leányom, a háztartás, stb., stb. De én akartam őket, és imádom mindet, belőlük merítek erőt! A te fiaid is csodálatos kiskrampók, tündériek mindketten! :)

Saxi, hogy vagytok? Remélem már mindannyian jól!!!!!! :)

Gigi, remélem jól vagytok! :) Képzeld, keresztlányod ma a félig lehúzott gatyóját az arca elé húzta, elbújt mögé, majd huncutul kikukucskált mögülle és hangosan kacagott. Azt hittem megzabálom, olyan édes volt! :D :D

Györesz, milyen izgi, hogy már készülsz a kistesóra! :) Húúúúúúúú de iriiiiiiigy vagyok! :oops: (Majd mingyá kapok megint a barátnémtól :mrgreen: )

Brigi, Hogy van a pocakod? Szerencsére gyorsan meggyógyultak a fiúk! :)

Jó éjt!

Puszi: Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia Évi!

Köszönöm, megvagyok. Igaz, ma sokat fájdogál a pocim, de nálam ez velejár( azt hiszem). Fiúk már nagyon jól vannak, állandóan marják egymást.

Remélem, ti is jól vagytok.

Puszi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Nincsenek jó híreim, Lilikének tegnap éjjel megvolt az első krupp rohama, nagyon durva volt.:( :( :(
Majd meg szakadt a szievem, már mentőt akartunk hívni amikor elkezdett hatni a szirup, és kicsit jobban lett.
Az ablakban lógtunk, és próbáltuk rávenni, hogy nagyokat lélegezzen.
De szegénykém annyira megijedt, hogy teljesen leblokkolt.
Bogikám is sírva állt mellette, és mindíg csak engem kérdezett, hogy mi lesz most Lilikével.
Szóval borzasztó éjszaka van mögöttünk.
Ma délután jön a dokinéni és megnézi.
Addig elvitte őket anyósom, hogy egy kicsit tudjak pihenni.
Itt lakik nem messze tőlünk, és megbeszéltük, ha bármi gond lenne azonnal megyek értük.
Hát ennyi van velünk.
Most megyek megpróbálok egy kicsit aludni.
Mindenkit puszilok, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Ó te jó ég Saxi, borzasztóan sajnálom, szörnyű lehetett! :cry: :cry: :cry:
Remélem, hogy gyorsan-gyorsan meggyógyul Lilike!!!! Sok-sok gyógypuszit küldök neki!

Bogi legalább jobban van?

Pihenj, amennyit csak tudsz, vigyázz nagyon magadra!!! Neked sok erőt adó puszit küldök!

Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Saxi!


Sajnálom, ami Lilikével történt. Gyógyuljon meg, és te is pihenj sokat, nehogy baj legyen.

Pussz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Saxi!!!!
Annyira sajnálom, hogy Lilinek is lettek kruppos rohamai! Borzasztó lehetett! Nagyon gyors gyógyulást Lilikének és nagyon drukkolok, hogy ne ismétlődjön meg ez a borzalom többször!!!!

Puszi
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Saxi :)
Nyugodt éjszakát kívánok nektek!!!

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a jókívánságokat.
A helyzet sajnos nem javult, igaz tegnap egész nap nem volt különösebb gond.
Délután telefonált a dokinéni, hogy iszonyú dömping van a rendelőben és nem tud kijönni.
Kérdezte, hogy mi van Lilikével, mondam neki, hogy most egész jól van.
Megegyeztünk, hogy ma reggel beviszem hozzá a lányokat.
Erre este nyolckor megint elkezdett fulladozni. :( :( :( :(
Rohantam vele az ügyeletre, ott megvizsgálta a doki, és kapott egy Rectodelt kúpot.
Utána elaludt, de éjjel 1-kor megint kezdődött.
Bár nem annyira durván mint este.
Hajnali 1/2 5- ig 20 percenként megébredt, aztán végre elaludt.
Reggel elvittem őket a dokinénihez, írt fel még szirupot, kúpot, és mind a kettőt alaposan átvizsgálta.
Azt mondta, hogy van egy nagyon sűrű váldékozással járó felső léguti fertőzése, és ebből ilyen időben nagyon sokszor kialakul a kruppos roham.
Igazán kezelni nem is lehet, csak a hörgőtágítóval tudunk könnyíteni a rohamon.
Ha megismétlődik a nagyon erős roham, be kell vinnem a gyerekosztályra, ahol gyógyszeres inhalátorra teszik.
Bogikám már tűrhetően van, de még ő is csúnyán köhög.
Szóval káosz hegyek vannak nálunk.
Most megyek lefektetem őket, mert azért látni rajtuk, hogy nem sokat aludtak.

Mindenkit puszilok, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Szia Saxi!

Borzasztóan sajnálom, amint átmentetek! :( Remélem, most már a gyógyszerek segítenek!!!!! Esetleg Lilike ágyához tehetnél nedves pelust, törülközőt pár csepp Eukaliptusz olajjal, az is segít tisztán tartani a légutakat, feloldani a letapadt váladékot.

Drukkolok, hogy gyorsan meggyógyuljatok!!!!!!!!!!!

Sok puszi nektek: Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Saxi :)
Remélem, hogy azóta már sokkal de sokkal jobban vannak a lányok és Te is tudtál egy picit pihenni! Szörnyű dolog ez a krupp. Én mindig abban bizakodom, hogy hamar kinövi, bár az unokatesója még 6 évesen is fulladt. :(
Szerintem szerezz be egy párásítót mert még csak most jön a tél. :|

Én már megint náthás vagyok!!! Tele van már a hócimpőm! :evil:

KépKép
gigi28
 
 


Gigi ,:) jobbulást! :) Kétszer írtam, pontosabban 2x küldtem el ugyanazt a mailt, de nem fogadja a freemailes fiókod, talán megtelt a bejövő postaládád. Olika már meggyógyult?

Remélem mindenki jól van!

Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Évi :)
Nem tudom, hogy miért nem fogadja az emiledet..... De most mindent kitöröltem, jöhet! :D
Olika teljesen jól van! Egyre huncutabb, élvezi, hogy itthon van az apja, egyfolytában produkálja magát! Viktor azt mondta, hogy ő már most eldobja tőle az agyát, mi lesz még itt később :mrgreen:
Én szerintem simplán megfáztam mert csak a fejem fáj és fújom az orrom. Kedden kimentem a temetőbe, hogy ne a tömegbe kelljen mennem és akkor éreztem, hogy nagyon fázom! De vasárnapra jól leszek!!!!!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, már jobban vagyunk egy kicsit.
Gigi, neked is jobbulást, és mennek a gyógypuszik.:)
Már beszereztem a párásítót, beélesítve áll a szobájukban.
Egyenlőre a barátnőm adta kölcsön az övét, és ha beválik veszünk egyet mi is.
De nagyon meglepődtem, mert ez a párásító olyan, hogy ha eléri a beállított értéket autómatikusan kikapcsol, és nekünk olyan magas volt a páratartalom a lányok szobájában, hogy csak a maximumon indult be és akkor is csak rövid ideig.
Szóval nem lehet annyira száraz a levegő mint gondoltam.
Na mindegy most már ez is be van készítve, ha kell kéznél van.
Mindenkinek szép napot, jó pihenst.

Puszi, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Saxi!

Én is folyamatosan párásítok. Általában olajat is csöppentek bele. Vagy kínait, vagy borsmentát. Nekünk használ, igaz, a gyerekek nem krupposak. Remélem, segítenek a gyógyszerek és a párásító, amit kaptatok.
Próbálj pihizni, ha a lányok épp alszanak.

Mi jól vagyunk. Kicsit köhögnek a gyerekek, de ez nem jelent semmit. Én is jól érzem magam, de iszonyú fáradtság tud úrrá lenni rajtam a napokban megint.

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

"Csak" beköszönni jöttem (visszaolvasni sajna időm sincs, nem hogy energiám :( ) és átadni Mindannyiotoknak Sys-Szilvi üdvözletét :D Ugye emlékeztek Rá??? :wink: Megígérte, hogy ő is benéz majd hozzánk.

Rólunk egy sort: Benivel ma megint a balesetin kötöttünk ki, széthasította a homlokát. Jó mélyen, de ennek ellenére "csak" összehúzó tapaszt, meg egy bumszli kötést kapott rá, amit rögtön le is szedett. Állandóan potyog, esik Szegényem és mindezt olllyan szerencsétlenül :cry: Annyira félek, hogy mi lesz még :cry: Az elmúlt 1 évben 4 (!!!) alkalommal voltunk már a balesetin (Marci - Beni: 2-2, remélem senki nem akar győzni ebben a versenyben :roll: ) és most már nagyon-nagyon elég! Ja, Marcinak a múlthéten raktam én magam összehúzó tapaszt egy fél centis homlokbőr felrepedésre, amit sikeresen összeszedett itthon, úgyhogy egy féllel Marci vezet :roll:

Bocsánat, hogy csak ennyit, de ennyi telik mostanság tőlem. (és nehogy azt higyjétek, hogy panaszkodni jöttem/akartam, csak Sys üdvözeltét mindenképp át akartam adni és...)

Mindenkinek, aki esetleg betegeskedik, jobbulást és küldöm a gyógypuszikat!!!

Puszi Nektek: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Melinda :)
SZilvit pusziljuk! HOgyne emlékeznénk rá?!
Nem semmi pasijaid vannak!!! És csak panaszkodni is jöhetsz ám nyugodtan! :wink: Tudod, már az is segít egy kicsit!

Saxi :)
Örülök, hogy jobb a helyzet! Nekünk is olyan a párásítónk, hogy be lehet állítani a pára százalékot és a szerint kapcsolgat. És nem mindig megy.
Ahogy Brigi is írta, lehet bele tenni olajat is, Évi is ezt csinálja.

Brigi :)
Próbálj egy kicsit pihenni, bár el sem tudom képzelni, hogy hogy lehet két fiú mellett! :shock:

puszi, megyek palacsintát sütni :wink:

KépKép
gigi28
 
 


Melinda!

Neked aztán sok kitartás kell a gyerekekhez. Szerencsére nekünk eddig mér nem voltak ilyen baleseteink. Talán nem is lesznek mostanában. Gyere csak panaszkodni, akkor biztos jobban érzed magad. Mi pedig tanulhatunk tőled sokat.


Gigi!

Próbálok pihenni. Úgy gondoltam, inkább most pihizzek, amíg lehet, mint a baba mellett jövőre. Hisz akkor úgy sem lesz rá lehetőségem valószínűleg.

Saxi!

Hogy vagytok? Lányok gyógyulnak? Pihizzetek sokat.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Melinda!

Hát nem csodálom, hogy a csigaházban szeretnél maradni.
Nem semmi fejtörést okoznak neked ezek a fiúk.
De ha csak "panaszkodni" jössz akkor is szivesen látunk.
Kitartás.

Gigi!

Köszi a tippet, már utánanéztem milyen olajat érdemes beletenni ha ilyen felső léguti betegsége van a gyerkőcnek.
Most kisérletezünk melyik a leg jobb.
A salvusvíz is beszerzés alatt van már, ezek után úgy gondoltam érdemes felkészülni egy kicsit, mert még csak most kezdődik a tél, lehet, hogy szükségünk lesz rá.

Brigi!

Köszi, a lányok már jól vannak, bár még köhögnek egy kicsit, de ez már semmi ahoz képest ami volt.
Ezt a négy napot kihasználtuk a pihenésre, jól is esett.

Rólunk:
Hogy azért ne legyen teljesen kerek a világ, tegnap nálam jelentkeztek a hányásos, hasmenéses tünetek.:(
Tegnap óta szilárd étel nem marad meg bennem, csak a tea.
Abból 4 litert megiszok, hogy legalább valami legyen bennem.
Felhívtam a védőnőt, és azt mondta, hogy a Normaflor mehet, de mást nem vehetek be.
Anyósom jött reggel a lányokért, mert alig állok a lábamon.
Hihetetlen, hogy mennyire legyengíti az embert egy ilyen marhaság.
Remélem nem lesz semmi gond, és pocilakó is szerencsésen átvészeli.
-Lányok lenne egy kérdésem, mielőtt máshol keresgetek.
Nincs véletlenül valakinek használt, jó áron eladó szoptatós párnája?
Az újak elég húzós áron vannak, gondoltam utánanézek így.
Ha esetleg van légyszi jelezzétek.
Előre is köszi.
Most megyek lepihenek hátha összeszedem magam egy kicsit.

Mindenkinek szép napot, puszi, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Saxi!

Akkor most neked kívánok jobbulást. Annak nagyon örülök, hogy a lányok jobban vannak. Ne aggódj! Pocaklakónak semmi baja nem lesz. Pihenj sokat. Sajnos, a szoptatóspárnával kapcsolatban nem tudok segíteni.

Jobbulást!


Puszi!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!

Köszönöm, aranyos vagy.:)

Puszi, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Saxi!

Tudtál pihenni tegnap? Remélem, igen. Megjelöltelek iwiw-en. Nem voltál mostanában?

szia

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!

Igen jól esett a pihenés, anyósom kivételesen tényleg segítségemre volt.
Megfürdetve, vacsiztatva küldte haza a lányokat, így csak le kellett fektetni Őket.
Ma reggel már 9-kor jött értük, így még ma is lazíthatok.
Már egy kicsit jobban vagyok, az üres pirítós is bennem maradt.
Az iwiw-en nem jártam már vagy egy hete, de most megnézem.

Puszi, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Hahóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!

Már megint én fagyasztottam le a topic-ot???
Hol vagytok lányok???

Pussz, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Sziasztok :)

Saxi :)
Nem halasztottad ki a topikot! :wink: Mostanság igencsak el vagyok foglalva, Olikának keresztszemezek egy Micimackós párnát. Próbálok vele haladni, de szerintem így sem lesz meg karácsonyig.
Szopipárna: nekem anno a barátnőm adta kölcsön, de nem is használtam, mert az egy baromi nagy és kemény párna volt. Úgyhogy ha esetleg veszel akkor szerintem puhát vegyél. Van egy hosszúkás fajta amit jól magad köré tudsz tekerni. Én végül sima párnát használtam, tökéletesen megfelelt.
Örülök, hogy a lányok jobban vannak! Végre anyósod jót cselekedett! :D

puszi

KépKép
gigi28
 
 


Gigi!

Azért köszi, én már annó Liliknél szerettem volna, mert a gerincem sokat fájt a szoptatás alatt.
Nekem az a jó ha nem puha, mert az jobban alátámaszt.
A sima párnát én is próbáltam, de ha pózt vagy cicit váltottunk akkor kezdődőtt a párnapakolászás, és nagyon utáltam.
Na mindegy majd utána nézek még egy pár helyen.
A hímzéshez jó munkát és kitatrtást, biztosan készen leszel vele.
Én a gobelint imádom, de egyre kevesebb időm van rá.
Megyek mert Bogussal memóriázunk és már hiányol.:)

Puszi, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Sziasztok!

Bár nem sok itt a mozgás azért írok egy pár sort.
Brigi, cuki az új vonalzód. :) :)
Ma voltam dokinál, védőnőnél.
Minden oké, Pocilakó beékelte a buksit a szülőcsatornába!
Azt hittem bepisilek mikor befordult, de, hogy ennyire lent van azt nem gondoltam. :shock: :shock:
A mai méhszáj vizsgálaton derült ki, és az is, hogy a méhnyak teljesen megrövidült.
Szóval indul a hajrá. :) :) :)
Két hét múlva kell mennem, és akkor már kétnaponta lesz ctg.
Már teljesen fészekrakó lázban égek, de közben izgatnak a karácsonyi előkészületek.
Nagyon vegyes érzelmeim vannak.
Még készülődünk Lilike szülinapjára is, így nem unatkozom.
Hát ennyi van velünk, ha esetleg valaki erre jár.
Most "rohanok" Bogikáért az oviba.
Mindenkit puszilok, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Sziasztok!

Saxi! Már ennyire a vége felé jársz? Nem tudom, irigyeljelek-e vagy sem. Én is lennék már ott. Kicsit elvagyok az utóbbi időben, ezért is nem írok. Jól vagyunk. Bár még mindig gyakran fáj a pocakom. Teszek fel képet, igaz nem csak a baba miatt vagyok ily kerek. Eddig fél kg-ot híztam.


Pussz!!!!!!!!!!!!


Kép

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: