[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Boti!
Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Boti: sok boldog szülinapot!!

Na, akkor közkívánatra: mindenki szolgáltasson adatokat! Szülnapokat várok! Esetleg felvihetjük a születési, 1 éves és 2 éves méreteket is.


Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


BOTI! ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!
Milyen élethű Boti tortája! Nem ölelgette meg? :lol:

ÉS PERSZE SZINTIÁT, TIMIT ÉS HANNÁT IS!

Na, most véletlenül jól sikerült beállítani a notebook fedelét... még van kontakt.

Edit! Egyszerűen Zazi széthajtott és utána gyorsan kellett etetni, fürcsizni, aludni és lemaradtam az emberi időről... :( Reggel. Jó?
Megindult a WE-n és T szedett össze minket, mert már majd' szétfagytam és nem akart hazajönni... :shock: 7-kor.


Vali! Illeték: :evil:

Kép
Kép
~melitta~
 
 

 
 

Lizitől kifeküdtem!!! :lol:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Cory
Hova megy a lány kirándulni?? Nagyon jó :lol: :lol:

Levi 2006 03 06 59cm, 4380g, fej 36cm
1 éves adat 75cm ,10700g ,fej 49cm, 8 fog
Ennyi elég, vagy nem kell ennyi adat, rád van bízva.

Melitta
Hát én is szét fagytam rendesen,majdnem 2 órát voltunk kint.




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Na akkor most jöhet a vasalás :lol: :lol: a
leves már félig kész. Nagyon király vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Cory,

nekem is vannak adataim Benyóra:
született 2006.02.22. 3030 g és hivatalosan 58 cm :shock: , szerintem 50 körül lehetett :lol:
1 évesként: 8200 g 73 cm
2 évesként: 11 kg :oops: 89 cm
Vendég
 


Cory,
Lidi születési adatai: 3420 gr 51 cm
1 évesen: 10,250 kg 79,5 cm
2 évesen: 14 kg 92,5 cm

Lizi útra készen? :shock: :D Nagyon vicces.

Anita,
nagyon helyes és vagány csávó Boti. A tortátok állati jól nézett ki. Miket kapott ajándékba? Tesódékkal hogy sikerült az ünneplés? Még mi is ünneplünk egyet 7végén a dédikkel. :)
angi79
 
 


Vali, mindneféleképpen nézzetek utána, mert a mániájuk , hogy több pénzt kérnek.
nekünk mikor Pesten vettük meg a 65m 2-es lakást anno kb. 7, 5 milláért, (benne volt az eladott másik lakás 6,5-ért), és kiszámoltak a fenn maradóra 400 ezer forintot. :shock: :shock:
Elfelejtették levonni az eladott lakás árát :shock:
1 millkára kértek 400-at.
persze, hogy fellebbeztünk 8)
Hihetetlen. :shock:

Itt sajnos már jól számoltak.
De az is meglapő adat volt.
De lehet részletfizetést kérni, így mi fél év alatt csengettük be a lóvét.

Mindenféleképpem nézz utána, számít az eladott lakás, az életkor, az hogy mindkettőtök nevén van-e.
Ezek köcsögök :evil:

Anita, nagyon komoly csávó Boti :D
És tényleg kafa a tortája.
Én Edittel egyetértésben én csinálom a tortákat(ami lehet nem lesz ilyen szép, de finom lesz, ugye Edit??? :wink: :wink: :wink: )

Szoba jó lett, kék, és zöld színekben pompázik, meg fehér.
Meg vettünk rá falmatricákat, dekorációként.
Márcsak valami bitang nagy szőnyeg kéne(legalább 350*350-es), aztán kész van az is :D


Liza nagyon komoly, hova készül?????
natus mániája is a cipők, táskák, sapkák....dehát csajból van, vagy mi....... :wink: :wink: :wink: :wink:


A mi szülinapos adataink:
2006. 03.21. 3000 g, 50 centi
1 évesen: 8370g, 74 centi :D
Idei még nincs :wink: :wink: :wink:
(ne pironkodj Eszti, Nasi is kb. 11,5 kilócska lesz :wink: )

pusszancs
vas
 
 


Edit, milyen leves lesz???? :D

Hánykor keltél ?? :shock: :shock: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Névnapos Lidikének, és Lidkének, nagyon boldogságos napot kívánunk!!!!!!

Kép


Lidke, nem történt valami action éjjel????? :wink:
vas
 
 


Lidinek boldog névnapot! :)

Kép


Lidke: Neked is nagyon boldog névnapot kívánok! :)

Kép

(A bálna nem célzás akar lenni :wink: )

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, bálna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty cuki, el is mentem Natisnak :D
vas
 
 


Vali, neked a melós géped tele van gif-ekkel?????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Ildi
5.38-kor
Ezen a héten új életet kezdtem. :lol: Vége a 8 órás keléseknek, annyira nincs időm semmire, hogy elegem lett. :x Elkezdek, megint tornázni, mert 8 hónapja semmit nem csináltam. A kávéról is leszokom, már tegnap nem ittam. Fáj is a fejem, mint állat. :lol:
Csak borsólevest csinálok

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


[quote="babetta"][ írta:babettacolor=blue]
Ezen a héten új életet kezdtem. :lol:
[/color]


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ez tetszett :wink: :wink: :wink:
És hajnalok hajnalán tornázol??? :wink:

Én meg tegnaptól elkezdtem inni :lol: :lol:
na, mielőtt azt hiszitek, hogy alkesz akarok lenni, felvilágosításként csak annyit, hogy VIZET iszom :lol:
Muszáj magamba nyomatni a napi 2-2,5 littyót, hogy kijöjjön az a genyó kő(kövek)
Dógozott is tegnap a vesém, egész nap pisilni jártam, terhességi feelingem volt :wink: :wink:
De akkor is kiszedem őket onnan!!!!! :evil:
vas
 
 


Ildi: Neeeeeeeem, csak gyorsan rákerestem a guglin :wink: :lol:

Illeték: Ez már a második levelük, novemberben én is fellebbeztem, mert akkor nekünk sem vonták le a régi lakás árát :evil:
Most meg valahogy a tulajdoni arányokkal variáltak, és így jött ki 400 ezerrel több, mintha csak simán a két lakás értékének különbséget vették volna. :evil: :evil: :evil:

Lidke: Na mizu már????? Tegnap nem is voltál ... Csak nem?? :wink: :lol:

Cory: Aliz adatok: születési: 2006.03.20. 2800 g és 49 cm
1 évesnek mindjárt utána nézek.

Liza szerkója csúcs :D Ez lesz az új divat??? :wink: :lol: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


na, megyek, Natus bekakkantott, meg még mindneki pizsibe van, húznunk kell az oviba is lassan :D

csá :D :D :D
vas
 
 


Mi is boldog névnapot kívánunk Lidinek és Lidkének :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Vali, majd írok erre még(az illetékre) de most mennem kell téynleg.....
vas
 
 


Ildi
Nem hajnalban,majd valamikor napközben,de most pont ünneplek ,így pár nap múlva kezdek csak. :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ildi: Én a quelle katalógusában találtam nagy szőnyeget (mi is arra vadászunk a nappaliba), de 80 ezret nem akarok adni érte :shock:

Babetta: Ez ám az elhatározás! :D Torna nagyon jó, már nekem is hiányzik, el is határoztam, hogy csütörtökönként eljárok, és olyankor apa gyűjti be a skacokat :) Örült az ötletnek :wink: :lol:
Csak egy alkalom baromi kevés :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Na, az eddigieket felvéstem, várom a többieket :) Addig előkerítem azt a programot is, amivel html-t csináltam anno :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ildi: Oksa, kíváncsian várom, de csak jót írjál :wink: :lol:

Babetta: Hehe :wink: Pár nap múlva ... na ja .. aztán meg itt a hétvége, akkor meg azér' nem :wink: :wink: :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidi, Lidke, Livi!!! Nagyon boldog névnapot kívánunk Nektek!!!

Köszönjük a sok-sok köszöntést és a dicsiket. Tényleg nagyon macis, de ez van. Csokit pl. egyáltalán nem eszik, sütit is csak ha én csinálok, nem cukrosan (ok, liszt az van benne), a tortára is nagy nehezen bólintottam rá,h megkóstolhatja, vizet iszik... remélem, majd már lassan tényleg megnyúlik :roll:

Adatok:
születési: 2006. 02. 11. 4,05 kg 52,5 cm
1 évesen: 11,3kg 80 cm
2 évesen: 16,5 kg 93 cm


A torta tényleg szép volt nagyon, bár való igaz, h sokkal jobb, ha a mami süti. Szóval igazatok van Ildi, Edit.

Délután még jövök, örülök,h eddig is itt ülhettem. :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Fotókat nem teszünk az adatok mellé?

Az az igazság, hogy én lehet nem is mértem meg egy évesen... :oops: :oops: :oops: hanyag anya vagyok...
No majd utánna nézek! :)
Addig nem is írom a születést, hogy egyszerűbb legyen Corynak.

Lidikék
Boldog névnapot! :)


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Cory: Visszakerestem az 1 éves adatokat. Közben annyi cuki babafotót láttam ám :wink: :lol:

Szóval Aliz 1 éves méretei:
súly: 8910 g
hossz: 72 cm

2 évest majd jövő hónapban :)

Köszi :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, sajna lehet nem jó híreket mondok.
Asszem, úgyvan, ha két ember nevén van, akkor kétszer számolnak, tehát a fennmaradó részt osztják kettővel, és külön-külön illetékköteles mindkettő.
persze, mert így több lóvét lehet bezsebelni :roll:
(Az is beleszámít, ha valaki 35 év alatti.
Tibinek ezt nézték????, de lehet ez csak első lakásnál van)

4 millióig 2 %, utána 4 millka felett 6%.
Gyorsam számold ki, oszd ketté, és százalékolj :wink:

De tényleg lehet kérni részletfizetést, valami kis lóvét felszámolnak, de nem vészes.
Kinek van többszázezre ezt befizetni egyben???? :shock:




Tornázni nekem is kéne, de én k...a lusta vagyok :lol:
Ma reggel hátulról belepillantottam a tükörbe bugyiba, hááááááááááát..................... nagyon kéne neki a torna :lol: :lol: :lol: :lol:


Anita, hú, de rendes fiad van, hogy nem nasizik, meg csak vizet iszik....stb
Az én gyerekeim mellé kéne egy édességgyár. De hát volt kitől örökölniük.... :lol: :lol: :lol: :lol:


Szelivinek is boldog névnapot!!
Kép
vas
 
 


mingyá megnézem a quellét. :wink:
Én meg azt gondoltam, hogy padlószőnyeget vágatok méretre, aztán beszegik a szélét.
gyerekszobába az is jó :D
vas
 
 


Ildi, azért sajna nasizik. Pl. pogit imádja... (de én is :oops:) Nála tényleg nagyon figyelek,h ne igyon/egyen édeset, mert így is ekkora. Ez a fő parám,h nehogy kövér kisgyerek legyen. Jó , itt azért nem járunk, főleg,mert iszonyat csontos, de nagyon nem tartom viccesnek, mint pl. a nagyszülők, h milyen édes egy pufi kisgyermek (4-5-6 éves mondjuk), főleg,ha egyébként egészségesnek született.

Mondjuk 3 napja ez a legnagyobb agyalnivalóm. Ugyanis az egyik uncsitesóm új szívre vár :( Pénteken derült ki, és már várólistára is tették. Lány, 18 éves lesz ápr-ban. Pici korától édes kis duckó volt, mindenki csak jókat mosolygott rajta, de sajnos később sem tudott lefogyni. Ez is közrejátszik, h új szívra van szüksége....

Persze Boti nem duci, iszonyat izmos (ruha nélkül látszik ez), de látom rajta, h nagyon hajlamos lenne csak nasikon lenni.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Húha ... tényleg ... kimaradt ... bocsi :oops: :oops: :oops:

Livi: Neked is nagyon boldog névnapot kívánok! :)

(és gyere légyszíves beszámolni, hogy mi van veletek)

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidike, Lidke, Livi: Boldog névnapot!!!

Ildi:
ne is mondd, én már ruhástól sem merek tükörbe nézni, annyira jó lenne 10 kilót még lenyomni...
más: ma indul a smink tanfolyamom, kíváncsi leszek :)
Én is inkább padlószőnyeget vennék és beszegetném, már olyan jókat lehet kapni!

Edit:
én alig bírok fél 8-kor felkelni, igaz hogy néha 2-kor fekszem le...

egy csomó torna dvd-t irattam, de még meg sem néztem :oops: :oops:

Anita:
ha nem adsz neki sok édességet és amúgy is egészségesen eszik, akkor nem fog kövér lenni, fontos hogy nem szabad azt csinálni, hogy ha nem eszik meg valamit, akkor nasit adni mondván hogy legalább egyen valamit (tudom hogy Te ilyet nem teszel!)
sajnálom az unokatesódat :(

Cory:
születés: 3110g, 54cm
1 évesen: 9200g, 75cm
Köszi, hogy megcsinálod!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


2 évesen: 11,8 kg 89,5 cm

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde, nem fog kövér lenni??? :lol: 8) :wink:
Anita, szerintem se aggódj, amíg nem csokin és kólán él.
Látod, az én fiam elég nagy zabás (nálunk sincs csoki meg nasi sem és csak víz, meg általam facsart gyümilé van), és mégiscsak 11 kg. Nézd meg a születési súlyát, Boti már eleve nagy gyerek volt, és nézz csak magatokra is, te is magas vagy és Tibi is, miért lenne Boti más? Nem lesz mindig ilyen kis vasgyuri, ha nem édességen és cukron nő fel. És mivel nem azon, ezért ne aggódj. :) Azért a pogi nasi még belefér szerintem. :wink:

Bence joghurt őrült lett, mondjuk mindig is imádta, de most egy ismerőstől hozzuk a biogazdaságukból a tejtermékeket, így le tudom mérni, hogy mennyit eszik. A heti natúr joghurt adagja 1 liter. :shock: :shock: Ne hittem a szememnek. :) De nem bánom, és most, hogy szuper friss, minőségit tudok neki adni, nagyon örülök. :)

Hál istennek a bölcsiben is egészségesen főznek, nem a mi gyerekkorunkból megszokott bab-káposzta-grízestészta variációk vannak. Van sütőtökfőzelék (imádja :)), sajtos-kefíres durumtészta, pulykahusis rakott zöldségek, levesek és minden ebéd után gyümölcs. Szóval a fiam remekül eszik a bölcsiben is, és úgy örülök, hogy ilyen klassz kosztot kapnak. (A herótom a sok zsíros, lisztes, rosttalan menzakaja.... :x )

Na, ok, abbahagytam. :)

Ildi, Edit, milyen tortát süttök? Meséljetek!!!!!!!!
Vendég
 


Látjátok, még a csajok is súlyosabbak Benyónál... :oops:
Vendég
 


Tünde, Eszti, köszi,h írtatok. Eszti, tudod, mindig is ez volt a heppem, h ilyen húsos..

Bölcsis kaja szupernek hangzik. Boti is imádja a joghurtot. Újabban az ivósakat. Mi is kapjuk, após tesójának tejcsarnoka van 8) Amúgy lehet natúr tejcsire kellne átállni, ha már van honnan jót kapni... Úgy tűnik továbbra is,h nem a tej a ludas az ekcémában. Viszont azt olvasom,h a tápikat / babatejeket könnyebben emésztik a gyerekek. (Milupa Junior italt iszik Boti reggel-este) Viszont tele van vitaminozva, ami sztem már nem hiányzik egy ekkora két évesnek, ha amúgy is kap vitamint.
Vélemények??? Nyugodtan jöhet az ellenvélemény is, mert bizonytalan vagyok...

Esztikém, és akkor mikortól melózol? Vagy már ott vagy?


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Tünde, hogy sikerült a szülinap? Képek?

Eszti, nálatok hétvégén volt Petinek a buláj? Vagy ma? :wink: Mégegyszer boldogat neki! (ha jól emlékszem egyáltalán :shock: :roll:)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Eszti: a legkisebb és legkönnyebb díjra Lizi páyázik szerintem :) 1 hete pelusban 10,6kg volt, és 81-82cm :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Eszti: ...jól van na.... :lol:
eltanulom Bettustól a "helyes" beszédet... :lol: :lol:

Anita: jól sikerült a szülinap, mi együtt ünnepeljük a kis unokatesóval, mert Bettina csak 5 nappal idősebb

képek:

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Anita, szóval nyugi, nem lesz kövér (tényleg nézd a géneket) :wink:
Tejügyben:
nekünk ma este elfogy az utólsó adag tápi.
inenntől rátérünk a tejre.
Az összes fijam 20 hónapos koráig kapott tápit/babatejet, Natus erre még ráhúzott 3 hónapot.

Mi szoktunk nasizni néha, a gyerekek is imádják, de nézzétek meg bármelyiket, egyik sincs elhízva.
Mekibe is járunk néha.És ott sültkrumplizunk, meg fagyizunk.
Ja, és minden héten legalább kétszer sütök nekik sütit is :wink:

Szerintem mindent lehet nekik, csak mértékkel.
Meg az a lényeg, hogy mit látnak.
Ha minden este fél disznót megennénk, dőzsölnénk, zabálnánk, aztán csoki, fagyi hegyek, sör, bor, kóla, csipsz......
Na, akkor lenne cudar világ... :lol:
Néha igazán meg lehet engedni bármit szerintem :wink:


Eszti, még nem tudom mit sütök , ugye két szülinapi tortát is kell csinálnom, gondolkodtam oroszkrémen, malakoff-on, meg feketeerdőn, vagy valami figurális baromságon.
Egyszer Leventének házikó formájút csináltam, tök jó lett.
Még nem tudom.
(akár lehet tejszínes gesztenyés is valmelyik)
Uradnak én is boldogot kívánok!! :D :D :D
Bence csak natúran eszi a joghurtot, vagy belekevesz neki valami gyümölcsöt is?


Tünde, de izgi!!!
Én tök szerettem, amikor sminkelni kellett, bár nekünk sminktanfoylam nem volt. :D
De biztos tök érdekes lesz.
És tök sok új dolgot tanultok.
Na, ezért mennék el én is valamikor, az újdosnágok miatt. :wink:


Vali, megnéztem a quelléset, de ami tetszene, az ott is 60-tól kezdődik :shock:
na, ne má, hogy ennyiért vegyek egy sz*ros szőnyeget :roll:
Szerintem is marad a beszegett padló.
Egész jókat láttam én is , Tünde.
150 ft-ért meg be is szegik méterét. :)
vas
 
 


Nagyon tünemény Bettus :D
Dorinával éppen nyalogatják a tortát?? :wink:
Oroszkrém????? :wink: :wink: :wink:

Lizus, meg Bence a legkisebb, és akkor mi van? :wink:
Natus se sokkal nagyobb, mint ők :D :D :D
Picurkának is kell lenni :wink: :wink:
vas
 
 


Sziasztok!

Köszönjük köszöntéseket! Aranyosak vagytok!
Sajnos írni már végkép nem tudok, mindíg időhiányba szenvedek.
Néha beleolvasok ebbe a topikba is de a "főnökasszonyom" nem veszi jó néven.
ajándékai: Könyvek (Boribon, Csúnya kislány,Bóbita stb) egy magyar népmesék dvd, egy memoryt, és még egy orvosi táskát.
Azóta van külön háziorvosunk, egészségügyi reform letudva. Állandóan vizsgál :lol: :lol: az ára elég húzós, 5000-et kér :shock: :shock: :lol: :lol:

Timi méretei 91cm és 12, 5 kg (az utóbbi 1-2 hónapban fogyott)
Beszél szinte egész nap és sokat dúdolászik vagy halandzsa nyelven énekel.

és még egy kép:
a torta oldalát ne nézzétek, saját gyártmány
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Hú de bunkó vagyok :oops: :oops:

Minden 2 évesnek boldog szülinapot kívánok!!!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Köszi lányok a köszöntéseket.
Lidke, Livi,
boldog névnapot Nektek! Kép

Vali,
Kittyt feltétlenűl megmutatom Lidinek. :) Hogy van Alíz? Szeme? Gondolom ti is szenvedtek a csöppentéssel és a krémezéssel. Illeték sajnos nagyon durva, ne is mondd. :evil:
Ildi,
képet kérhetünk a szobáról? Vesekőhöz drukk, hogy kijöjjön. Vannak gyógyteák is, azt nem iszod?
Anita,
nem husis Boti. Lidi pl a magasságához mérten teljesen átalgos súlyú és hát Boti is magas. :) Uncsitesónak drukkolok. Ja és Boti úszik is és örökmozgó, ez is számít.
Edit,
új élet? Én kv nélkül nem bírnám. A tortád biztos nagyon fini lesz.
Tünde,
Bettina tortája is nagyon szép. Cukik a lányok!
Eszti,
jó a bölcsiben a hami, ez azért ritka. Petinek boldog szülinapot!
angi79
 
 


Köszönöm az uram nevében a köszöntést. 36 lett a drágám. :) Kapott szép órát tőlem. :wink:

Cory, azért szerintem Benyó a fiúk közül tuti a legkisebb súlyú, szóval méltó párja lesz Lizának. :wink: Az enyém gyerek is állandóan a mi cuccanikba bújik bele, kedvence a mi cipőink. Haláli viccesen tud felöltözni, kb. mint Lujzi. :)

Ildi, Bence csak a natúr joghurtot eszi meg, gyümölccsel nem. A gyümölcsöt külön, natúran eszi, mondjuk abból is horribilis mennyiséget. Napi 2-3 mandarin, 1 alma tuti lemegy, van, hogy narancs, de a többi idény gyümölcsöt is szereti. Az egyik kedvence a citrom. :? Szóval a heti gyümölcspénzünket nem merném leírni. :wink:

Anita, én másfél éves kora óta adok neki tejet, először kecsketejet, és ősz óta tehéntejet. Mi ezt is ebből a gazdaságból vesszük, natúr bio tehéntej, én meg itthon forralgatom, de iszonyú jó, egyáltalán nem zsíros, viszont legalább tejből van, nemcsak fehér folyadék. Innen hozzuk a túrót, a vajat (igazi :wink: ), tejfölt, szóval mindent. :) Vannak csuda fincsi kecskesajtjaik, mangalica kolbász... :)
Én más vitamint nem adok, még Cebiont sem. Mivel abszolút kiegészítően táplálkozik, teljeskörűen eszik, napi szinten nyers gyümölcsöt, zöldséget, ezért úgy voltam vele, hogy nem adok pluszban. És ezen a télen még nem volt beteg egyáltalán. LEKOPOGOM. :) Szóval én továbbra sem fogok neki adni plusz vitamint.

Bettuska is nagyon aranyos. :) Neki is olyan gyönyörű haja lesz, mint Dorinának. :)
Vendég
 


banyek......
hát eltűnt valahova az éterbe az írásom... :shock:
és nem is találom... :shock:

vas
 
 


na, akkor újból:

Vali, nekem valahogyan kimaradt, hogy Aliznak meg kötőhártya gyuszija van.
Milyen ma a szeme???

Angi, egyenlőre még nem ittam semmilyen gyógyteát, most csak sokat iszom.
Amikor 2 éve is volt, akkor pont egy hónappal szülés után jött ki, arra gondoltam, hoyg ha most is elkezdek napi 2-3 littyót meginni, mint akkor, talán most is kijön egy hónapon belül.(de most kettő van)
Urad szokott inni teát?

Petri, szerintem szép lett a torta :D , a szélével meg ne is foglalkozz! :wink:
Timi is szép nagylány lett :D

nagyjából ennyit írtam az előbb :wink:
vas
 
 


Ildi, persze, azért nálunk is szokott lenni nasi... :wink: Benyó pl. nagy fagyis lesz, azért konkrétan remeg, de csak az olvadt részéből ehet. :) Az a szerencse, hogy amúgy nem kéri magától, de ha van, akkor imádja. A sütiket, tortákat egyáltalán nem szereti, a csokit sem. Eddig igazából csak a fagyi volt, amit édesség gyanánt láttam, hogy szereti.
A vaníliás krémtúrótól konkrétan kirázza a hideg, és öklendezik tőle, fura gyerek. Viszont imádja a savanyú káposztát, a savanyú uborkát, céklát. :shock: Hát nem egy anyja fia, az hót tuti fix. :shock: :lol:
Vendég
 


ja, még azt is írtam Anginak, ha kapok szőnyeget, lesz fotó is :wink: :wink: :wink: :wink:
meg függönyt :wink:
Leszedtük a régi napszítta bordó függönyt, és most nincs semmi fönnt, Natasa az előbb alig akart elaludni :roll:
vas
 
 


Petri, jó, hogy jöttél, nagyon szép a lánykád. :)
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: