[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok!

Era!
De jó, hogy hírt adtál magatokról!!!
Mi is nagyon sokat gondolunk rátok, és továbbra is nagyon drukkolunk, hogy a férjed gyorsan felépüljön! Én (remélem jól gondolom) azért sokkal jobbnak látom a helyzetet, mint két hónapja, hiszen akkor még az intenzíven volt, és azt se tudták, hogy mi a baja, vagy hogy mihez kapjanak. Persze tudom, hogy ilyenkor az erő is egyre kevesebb, nehezebb a jót látni. A kitartásod és az erőd hihetetlen, mégha most úgy is érzed, hogy "természetes" amit végigcsinálsz a családodért!

Martin méretei fantasztikusak, bár én attól jobban el vagyok ájulva, hogy ennyire alkalmazkodik egy ilyen nehéz helyzethez az ő korában!

Szólj, ha valamit tudunk segíteni! Bármit!

Eszembe jutott, hogy a védőnőnél láttam egy telefonszámot, aztán a Kismamában is, egy Otthon Segítünk nevű szervezetét, mindjárt beírom a számukat, meg hogy mit írnak magukról. Ha úgy érzed, hívd fel őket, hátha le tudják venni legalább a házimunka egy részét a válladról.


Eszter!
Hanna fantasztikus a wc-be pisi-kakival! :D

Gyöngyi!
Lilinek is gartula a wc-s mutatványhoz! A szabályzást meg majd megtanulja! Valahol el kell kezdeni! :wink:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke!

Beálltam az izgulók sorába... megláttam, hogy írtál és komolyan azt hittem, hogy elindultatok szülni... :lol: :lol:
Egyébként gyermeked gyors kiszállást tervezett magának, miután kellően lejebbszállt, hogy ki is tágítsa hozzá a helyet. :D remélem bejön neki! :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Era!

Otthon segítünk szolgálat: Önkéntes segítők és segítségre váró családok jelentkezését várják. Tel.: 365-1436.

Ez a Kismamában van, hátul a Kismamanotesz részben.

Anyagi gondokkal kapcsolatban a helyi önkormányzatnál és a családsegítőnél utána kéne nézned az adható támogatásoknak és segélyeknek (személyesen), és ami vonatkozhat rátok, azt igényelni. Ha a jövedelemhatárokba belefértek, és nem hivatkoznak valamilyen törvényi akadályra az elutasításban, fellebbezni kell! (Nálunk csak akkor utasítanak el, ha az igénylő alapból nem jogosult.) Ha ilyesmiben tudok segíteni, írj privit!

Eszter!
Megtennéd, hogy ezt elküldöd Erának e-mailben? Hátha nem olvassa itt.
Köszi!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 

 
 

Eszter!
Az előzőt csak most olvastam! Ezt a gyors kiszállást a babától tudod, vagy csak te gondoltad? :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke!
Vele tárgyaltam a dologról. :D És aranyos voltam, mert nem kérdeztem meg,h ogy lány vagy fiú. :D Megvárom míg bejelentitek. :D

Era egyébként olvas. De elküldöm neki mailben is.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Jah, a lényeg: Az idő iszonyat relatív és ő még nem érzi a földi időt, szóval lehet, hogy ami neki gyors, az nekünk lassú. Annó Hannával is gyorsabb kiszállást beszéltünk meg, de neki ez volt a gyors... 22 óra :lol: :lol:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Ez jó hír! Ma úgyis rámtört valami pesszimizmus-féle. :roll: Egyébként én már a Keve előtt is azt mondtam, hogy nem baj, ha hosszabb idő, annyi legyen, amennyire szükségünk van.
(Azért a 22 óra brutál lehetett!)

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Én azért szurkolok, hogy gyorsan és könnyen menjen! :) Már megüt a guta, hogy kislány, vagy kisfiú és mi lesz a neve... ? :lol:
Szóval, szerintem ma hajnalra készülj! :wink: Keve hol lesz, míg bent leszel? Mert gondolom apjuk veled...
Húúú, egyre izgalmasabb!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Hú Lidke mennek a drukkok továbbra is. Szerintem a második baba hamarabb kibújik mindig, nem? Lásd Vas ILdi esetét... :lol:

Era, kívánok én is neked sok kitartást. Nem lehet most könnyű neked, csodállak az erődért. :roll:

Őrület, hogy itt már egyesek a WC-ben végzik a dolgukat... :shock: :lol:

Csajok! KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁS!!! A helyzet az, hogy egy hete van Pötyinek kiságya (após szerelt rá leesésgátlót). Igazából, amitől tartottam az nem okoz gondot, mert nem akar kimászni, ugyanúgy kiabál ha felébredt... :roll:
Viszont azt vettem észre, hogy reggel is egy-másfél órával korábban kukorékol már és délben sem alussza le a 2 órát (volt, hogy 45 perc után kelt, ami nála nem szokott előfordulni). Csak azért aggaszt, mert láthatóan nem elég neki ennyi alvás, tiszta dilis estére és délelőtt is nyűgösebb. :?
Lehet szerintetek az ágy miatt? Ráadásul ebből sokszor kiesik a cumija és az alvócimbi, ezért már éjjel is kelt fel, hogy "Anya, Nyulka, cucó nincs itt!!!!!" :shock: Persze visszaaludni meg már nem tudott... :( SZóval szerintetek?????
Na megyek, kiviszem motorozni, bár ez sem szokott segíteni, ugyanúgy nem alszik többet délben. :evil:

Szép napot mindenkinek!
Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


És egy kép az új ágyról... :) Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Hű de nagylány már Pötyi!
Biztos meg kell szoknia az új helyzetet, adj neki időt.
Nekem meg az a bajom, hogy még kiságyba alszik, de én nemtudok mellette nyugodtan aludni mert attól rettegek, hogy kiesik... most már nem érdemes új dolgokat itt kitalálni az új lakásban meg megkapja az én gyerekkori ágyamat, kicsit rendbe kell tenni, kell rá új ágyvég szivacs, huzat...
Amúgy ez milyen ágy? Mennyibe került? nagyon kis guszta.


Árajánlatot néztél? Én még nem tudtam...

Lidke
Tűkön ülünk! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...megnéztem a gyerekkori ágyat a beírásomon felbuzdulva... háááát nem kicsit kell felújítani... :( lehet egyszerűbb egyet építeni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

Vok: Hanna is ilyen ügyi már? De azért pelusotok még van? Vagy már az de kell neki :) ?

Lidke: Holnap hétfő....tudod mi a dolgotok :D

Bartika: Pötyi milyen édes. Olyan gyönyörű csajszi. A cumkó nálunk is ki szokott esni, és felébred rá. Lehet, hogy meg kell még szoknia az új helyet. Én is aggódok kicsit, mert fel akarunk jönni a tetőtérbe aludni, és itt másik ágya lesz majd. Kiváncsi leszek mit szól hozzá. Ha nekünk is más lesz az alvás ritmusa, akkor tuti ezért csinálják. Majd megírom :wink:

mamacka: Apa olyan ügyes, pikk-pakk összerak egy másik ágyikót Áronnak :)

na megyek, mert lassan felkell a kincsem, pusza

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Bartika!

Bocsánat hogy belekotyogok!
Én leporello könyvet nyomtam a szivacs mellé,pont ugyanemiatt hogy a cumi ne eseen ki,és nem is szokott.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Akkor most pár kép a kis 2 évesről. A szülinap nagyon jól sikerült. Tegnap a Tropicariumban voltunk és ma a családdal buliztunk. Lidi nagyon élvezte mindkét napot és jól el is fáradt. :)
Diavetítő szuper. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


angi79
 
 



Anita,
ezt Neked:
Kép
Kép
angi79
 
 


Csak most tudtam jönni, ezer bocsánat az ünnepeltektől :oops:

Lidi és Bettus! Bár egy kicsit megkésve, de nagyon boldog szülinapot kívánok én is!


Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Alex nagyfiúnak pedig boldog névnapot! :D


Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Holnap jövök reaglálni, most egyszerűen képtelen vagyok ennél többre :?

Lidke: Hajrá! :wink: :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


BOTI,
BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!
Kép
angi79
 
 


Botifiúnak nagyon boldogságos szülinapocskát :!: :!: :!: :!: :!:

Kép Kép

vas
 
 


Botinak nagyon boldog 2. szülinapot kívánok! :)

Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Alexnak meg utólag is boldog névnapot!!!

Kép



Majd jövök én is később, puszi :D :D

vas
 
 


Később tényleg próbálok jönni bővebben, de előljáróban annyit, hogy Lidiről a napszemüveges kép fantasztikus :lol: Mint egy kis hippi :lol: :lol: :lol:

Lidke??????

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


helló Vali :D :D :D :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Helló Ildi :D :D :wink: :wink: :wink:

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


BOTINAK BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
ALEX PEDIG REMÉLEM BOLDOG NÉVNAPOT ÜLT!

Sajnos végképp összetört a gépem, így el lettem vágva a külvilágtól. Ha apa itthon van, akkor tudok jönni...
Msn is mellőzve, kénytelenek leszünk telefonon egy darabig... :cry:

Így Lidke köteles vagy sms-ezni! :lol: Nagy puszi nektek és drukk ha estig lenne valami, mert nem fogok tudni róla addig.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Drága Boti! Boldogságos 2. szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Most csak tőmondatokban:

én szétvagyok esve, hétvégén festették a nagy gyerekszobát, és most romeltakarítás van.
Már 5-ször legalább felmostam, kezdek visszapakolni, radiátorok, ajtók törölgetése...stb........

meg vasaltam is egy csomót...........
(és még nem ettünk ebédet sem)

Natasát meg 11-kor lefektettem, mert fél 7-kor ébredt, és nem volt komplett :roll:




Era, további hatalmas kitarást kívánok nketek, sok erőt neked is, meg a férjednek is a felépüléshez!!! :)


Lidike nagyon cukorfalat mindegyik képen :D :D
Angi, jó lett a torta??(jól néz ki) :wink:




úgyhogy puszika :D :D :D
[/b]
vas
 
 


Köszi a Lidis dicsiket. :)
Ildi,
akkor jó munkát! Én is vasalni készülök, nem keveset. :? A szoba biztos nagyon klassz lett. A tortánk nagyon finom volt és szép. :)
Era,
nagyon drukkolok Nektek!!!!
Bartika,
Lidi ágya pont ilyen és én egy kicsi paplant hajtottam rá a leesésgátlóra úgy, hogy a matrac alá is beszorítottam és így nem tud leesni semmi.
Lidke,
szerintem holnap szülsz, névnapi ajándékod lesz a baba. :D

Voltunk védőnőnél, Lidi 2 éves adatai:
92,5 cm magas és 14 kg. Jelenleg 18 foga van. :)

Na lépek, vár rám a munka.
angi79
 
 


Sziasztok!!!


ALEX: Isten éltessen sokáig névnapod alkalmából - így utólag is!

Nagyon szépen köszönjük a szülinapi jókívánságokat, drágák vagytok. Én meg elérzékenyültem... :oops:

Mindjárt próbálok kicsinyíteni.

Jól sikerült a szülinap 1. felvonása. Végül az egyik étteremből megrendeltük a kaját. Isteni volt minden, bőséges, és minden tekintetben nagyon megérte. Asszem máskor is így fogok, nem két napokig a konyhában gebedni. Étterem ellenében pedig szólt,h Boti is nyugodt volt, itthoni,megszokott környezetben, nem "kellett viselkednie". A tortája csudaszép lett. Ugyan, még nem volt 100%-os állapotban, még így is nyűgösebb volt,mint alapállapotban, azért nagyon jól érezte magát. Imádta a lufikat, a tortát, az ajándékokat. Meg úgy érezte - szerintem - , hogy ez az egész neki szól, érte van. Boldog volt, és öröm volt nézni!

Angi, gyönyörű ez a csaj! És annyira nagylányos. Tudom, csak ezt tudom írni, de tényleg nagyon csajos. És az az utolsó kép.... kééééééész :D :D :D Naggyon jó!
Örülök,h bejött a dia!
És a sorozatot is köööööösziiiiiiii!!! Annyira jó látni, miből lett a cserebogár! :D

ERA, nagyon csodállak, minden tiszteletem a tiéd/tiétek! További sok-sok erőt kívánok mindannyiótoknak! Remélem, most már mihamarabb teljesen felépül a férjed. Azért én is úgy érzem,h már bíztatóbb a helyzet, mint 1 hónapja. Igaz??? Hihetetlen, mi nem fér bele Neked egy napba.... háááát, nincsenek rá szavak! Ha megszületik a hugi, lesz segítséged???
Örülök, h hírt adtál magatokról!

Melitta, nem hangzik jól a külvilágtól való elzárás... :roll: ! Azért írj majd! Már te is majdcsak félidős??? Húúúú, de rohan az idő...

Editkém, amúgy mi újság felétek?

Ma tesómékkal folytatódik a móka, mert ma jó nekik. Meg jobb is így, mert nagy a család... :shock:


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Lidi, Boti!

Isten éltessen szülinapotok alkalmából!

Alexnek pedig boldog névnapot kívánunk mi is!

Angi!

Hol csináltattad ezt a Nemos tortát? Dórinak is szeretnék ilyet, tuti odáig lenne érte, imádja a halakat :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Anita,
nézd mit találtam Neked. :wink: (ezt külted anno a kórházból nekem mms-ben)
Kép
angi79
 
 


Évi,
a Szamosban, ami van pl. Árkádban is. Csak ebben a méretben létezik és 5900 ft.
angi79
 
 


Angi!

Köszi szépen, nagyon gyors voltál!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Boti
Isten éltessen születésed napján! :)



Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Anita,
küldted, elírtam. :oops:
angi79
 
 


Itt találtam egy csomó pocómozgolódásos és szüléses videót... hihetetlen mit rendeznek odabenn... emlékeim szerint Áron ennél nyugisabb volt...
http://www.youtube.com/watch?v=vXNiSCKI ... re=related

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Csak egy kis időre ugrottam be, úgyhogy megint rövid leszek :oops:

Era: Eszméletlen, hogy mennyi energiád van, én már összeomlottam volna, az tuti. Szívből kívánom, hogy mielőbb rendbejöjjön apa, és egy kicsit gondtalan(abb)ul tudd élvezni a pocakosságot!
Nagyon sokat gondolok rád/rátok, remélem legközelebb jó hírekkel jössz!

Cory: Nagy meló lenne összedobni a frissített táblát? Biztos mindenki besegítene az adatokkal. Olyan jó lenne ismét együtt látni a csapatot, nekem nagy segítség lenne, hogy tudjam, ki a következő szülinapos. Így kicsit macerásabb a vonalzókat vizslatni.

Aliz ma megint nem ment bölcsibe, a változatosság kedvéért most kötőhártya gyuszit szedett össze, szal pár napig itthon marad. Délelőtt apa vigyáz rá, én meg ebéd után jövök haza leváltani. Nem akartam emiatt megint táppénzre menni, nem tudom meddig néznék jó szemmel, hogy 1 hét táppénz, egy hét munka. Úgy látszik a múltkor elkiabáltam ezt a "Mi nem szoktunk betegek lenni" dolgot :?

Ráadásul megkaptuk az APEH-től a lakás utáni illetéket, ami cirka 400 ezerrel több, mint amire számítottunk, mert ők valami kacifántos módon számolgatnak :evil: Most keresgélek a neten valaki hozzáértőt, hogy segítsen eligazodni :evil: Tiszta ideg vagyok ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Köszönjük szépen a további köszöntéseket is! Mi is boldog születésnapot kívánunk a régi topiklakó gyerekeknek, nem tudom, ki olvas még: Timinek (Petri), Szintiának (Nicika) és Hannának (Trose)!

Képek:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita: Nagyon jó kis pasid van :D
A torta is vagány :) Milyen ízű volt?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Petri: Timinek is nagyon boldog 2. szülinapot! :)
Megsasoltam a másikon a képeket, neki is nagyon kafa tortája volt :wink:



Kép




Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Botond annyira fiús! :)
Kis buzogányos harcos! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Botinak boldog 2. szülinapot!!!


Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Boti Isten éltessen 2. szülinapod alkalmából

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anita: Botikának nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mi is! Nagyon szupi hogy jól sikerült a szülinap!!!

Angi: eszméletlen milyen gyönyörű a "kicsi" lánykád!!!!!!
Vendég
 


Nagyon boldog szülinapot Botinak innen is. :D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


BOTINAK
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!!!!!!!!!!

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Botikának mi is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk! :)

Eszticsalád
Vendég
 


Végre rájöttem, hogy kell nagybetűket írni. :oops: :lol: :lol:

Anita
Vagyunk, csak nincs egy percem se, mert vagy megyünk, vagy próbálom utolérni magam, ami nem igazán sikerül. :?
Csuda aranyos Boti, olyan kismackós. :D Méretek??
A torta nagyon jóóóó!!!!! :lol: Került annyiba, mint Lidi halacskája? :?:
Jó ötlet volt hogy láthatjuk a régi képeket is. :D

Angi
Te lányod is gyönyörű még mindig. :shock: :D Az utolsó kép király nagyon. :lol:
A halacskát is megcsodáltam, hát Levi tortája nem lesz ilyen szép, mert én fogom sütni, de finom lesz az tuti. :lol:

Alának Boldog Névnapot! :D

Melitta
Vártam, hogy hívsz, de nem csörgött a telcsi. Ilyen sokáig kint voltatok??? :wink:
Majd reggel beszélünk :o

Vali
Egyik se hangzik jól. :( Jobbulást Aliznak, a 400.000 pénz meg tényleg nem mindegy.

Eszter
Gratula bilizéshez! :D Kíváncsi leszek ki lesz az első szobatiszta a csapatból. :?: Mi biztos nem :lol: :lol:

Boscó
Te se írsz mostanában sokat :wink:

Bartika
Nem tudok segíteni ágy ügyben. :(

Ildi
Szép lett a szoba?? :D

Cory
Köszi :D
De látom Vali se hagy békén :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: