[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2006. tavaszi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Ó, Anita, hát persze, hogy kitudok :o
Olykor hallja az egész utca :roll: :wink:

További jobbulást Botinak!!!! :D






Nem sok mindnet tudok én se , annyit csak, súlyos betegésgben , nagyon gyorsan történt az egész.
Két kisgyerek maradt az apukájukkal, a kislány most lesz 8 éves, a kisfiú, kb. 4-5 éves lehet.
Nagyon szomorú :(
vas
 
 


Ildi, ez durva..... :( Peti jövő héten lesz 36.......inkább nem is gondolok ilyenre...

Anita, de jó, hogy jöttél. :) És a füldugótól akkor nem megy bele a víz a fülébe?

Angi, Benyó tegnap előtt reggel a konyhaasztalon öntöt ki direkt egy bögre kakaót, belefolyt a fiókba (az összes evőeszközbe), a sütőbe, és a konyhaszekrény alá, a falra és még az előszobában is voltak fröccsenések......grrrrrrrrr :evil: El kellett számolnom sokáig, hogy ne mondjak valami nagyon visszavonhatatlant. Benyót betettem az ágyba, és mondtam, hogy most nagyon csöndben maradjon, mert.....grrrrrrrr. :evil: :evil: És mindez bölcsibe indulás előtt 10 perccel.

Tegnap este hisztizés közben a vacsis tányérja ugrott le a földre, benne a húslevesből kiszedett husi, tészta és zöldség, plusz a mustár, amibe tunkol, na ezt sem részletezem...

Szóval nálunk uggggyyyanez. 8)
Vendég
 


jaj, de jó, hogy nem csak nálunk borogat a család :lol: :lol: :lol: :lol:

a terítőt a konyhaasztalon 2 naponta cserélem le :roll: :lol:
(és akkor már sokáig volt fenn)
jelen pillnatban nincs is, mert a 4 darabból, ami van, az összes frissen mosott, és vasalatlan :o :D
vas
 
 

 
 

Ildi, Anita,
köszi a nyugtatást. Már levezettem a feszkót egy kis vasalással :) Meg mindjárt megyek manikűrre. :D
Ildi,
azért 3 gyermekkel gondolom, hogy van ideg rendesen. Látom a sógornőmön is. A jelmezek állatiak. :D
Anyuka esete megdöbbentő, sajnos én is tudok hasonlót. Az utóbbi 2 évben 2 kolléganőm halt meg nagyon fiatalon. :( Szomorú..
Anita,
jobbulást Botinak! Ari lehet Boti is, hogy Ancsáz. :) Biztos tök jó úszó lesz a fiad. A füldugó jó ötlet. Engedi betenni? Mikor ünnepeltek? Mi vasárnap. Akkor jönnek a nagyszülők.
Gyöngyi,
ez jó hír, hogy nem kell kiszedni a mandulát. Kiváncsi lennék, hogy miért nem szeret máshol lenni Lili.
Melitta,
hogy van Zazi? Jobbulást neki!
Lidke,
hajrá!! :)
angi79
 
 


Eszti,
nem semmi ez a 2 sztori. :evil: Még jó, hogy be tudtad tenni az ágyba. Lidi ilyenkor segíteni akar és nekünk nincs már rácsos ágyunk.
angi79
 
 


Ez a borongatás... mondjuk férjt sokkal jobban megviseli. Én megedződöm egész nap. Mikor sumák vigyorral a fején, fordítja le a poharat, kiabálja, h: anya, ójajjj, boríííít neeeem.:twisted:
Nekünk sajna két felvonásba jön össze megint az ünneplés: szombat és hétfő. :D Remélem, addigra már teljesen jól lesz Boti.

Füldugó nem tudom, most vesz Tibi. A héten már nem avatjuk fel, majd később.

Eszti, ilyenkor hiányzik a rács igazán... De Boti is tudja,h ha rosszat csinál, nem jöhet ki. Áll az ajtóban, aranyoskodik, erőltetetten vigyorog, közben meg mondja, "Babó ki nem!" Én meg alig bírom röhögés nélkül, meg anélkül,h megölelgessem.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Köszi a válaszokat!

Kistestvérnek még nem kezdtünk neki, mert meg akartam csináltatni a bárányhimlő-ellenanyag tesztet. Nem volt ugyanis gyerekkoromban semilyen fertőző betegségem, és decemberben kis híján elkaptuk a barihimlőt (jó lett volna karácsonyra...).
Nos, azóta megvan a teszt eredménye (röpke 3 hét), és van ellenanyag a véremben (jaj de jó), így nem kell beoltatnom magam.
Persze aztán betegek lettünk (röpke 2 hét), és most próbálunk regenerálódni. Ha ez így megy tovább...

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmi, időm se, azért nem jöttem (még vissza se olvastam). Este jövök (ha nem alszom el.) Holnap nst+doki. :roll:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: drukk, hogy meginduljon :)

kiváltottam a bogyókat, csak egyet nem tudtam beszerezni, pont a fülére valót :? , ráadásul Apa se kapott Pesten (holnapra igérték, hogy lesz)

Nálunk még nem volt nagyon kiborogatva semmi (rajtam kívűl:))

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Rövid leszek, mert hulla vagyok :(

Ildi: Nagyon letaglózott a történet, amit írtál :(
Nálunk a bölcsiben az egyik 3 éves kisfiú anyukája halt meg :(

Gyöngyi: Csak optimistán! :) Vedd úgy, hogy csak egyet nem tudtál beszerezni, a többi meg mind megvan :wink: Holnapra meg teljes arzenállal indíthatjátok Lili kikúrálását :D

Lidke: Most már tényleg nagyon izgi :D
Kit fogsz riadóztatni, ha lesz valami???

Megyek is, mert elkezdődött a Fábry, ezer éve nem láttam, belekukkantok.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidke, tőlem is mennek a drukkok..... :wink:

Én meg azt hittem este, hogy a két darab vesekövemet szülöm meg... :shock:
Volt pár görcsöm, de abbamaradt.
Az a legsz*rabb az egészbe, hogy fogalmam sincs, mikor akarnak kijönni. :roll:

Vali, Angi, nagyon szomorú történeteket hallani sajnos.
Én is fosok ettől nagyon.
Sajnos nagyon közel volt hozzánk Csernobil, kaptunk a sugárból bőven.
Szerintem nagyon sok köze van hozzá a sok fiatalember rákos betegségeihez. :roll:




Vali, mi is Fábryt nézünk :wink:
vagyis az uram, a gyerkőcök meg alszanak, de Natus még fennt karattyol, a két pöcsössel nem tudom mi van :)



na, mai sztori:
Jövünk a suliból, és Levente megkérdezte, hogy"Anya, mi az a maszturbáció?????"
Csak lestem, és ,majdnem elröhögtem magam.
hát mondom nem tudom, kérdzed meg apádat :lol: :lol: :lol: :lol:

hazaértünk, megjött apja is,és azt mondaj(G. még épp kinnt volt az udvaron)"Ha bejön apa megkérdezem tőle, mi az a maszturbálás" :shock:
Kimentem hozzá, na, mindom készülj fel, mit mondasz......
De mire beértünk elfelejtette Lev, hogy mit akar....
De ez még nem maradt ennyibe biztos :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Gyöngyi, etesd addig a meglévő bogyókkal :wink:

holnap meg meglesz a többi, aztán mindent bele!!! :D :D
és Lili hipp-hopp meggyógyul!! :D :D
vas
 
 


Ildi: nem semmi miket hallanak már a suliban :shock:

Épp tegnap gondolkodtam, hogy mi a hosszú élet titka...
Szörnyű, hogy ennyi fiatal megy el :(

A suliban arról volt szó, hogy a fogak mennyi bajt tudnak okozni. Van olyan, hogy nem is fáj semmi, csak egy góc van a fognál és mivel minden fog kapcsolatban van egy-egy szervvel, így sok betegség forrása lehet.

A nagymamám 90 évig élt, a néni akit régen eltartottam 93 évig, Peti nagymamája elmúlt 80 és mindegyikük korán elvesztette az összes fogát...


Én is ki tudok borulni (csak nehogy kimaradjak a sorból :lol: ), nálunk ma volt őrültek háza, mindenki sírt valamiért :roll:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Dórinak utólag is boldog névnapot!

Most ne drukkoljatok, hogy beinduljon, nem akarok hétvégén bent lenni! Hétfő, vagy kedd lenne ideális! (Mintha kívánságműsor lenne. :oops: )

Tünde!
Méhecskétek nagyon édi! És milyen nagy már! :shock: :wink:
Alvás nálunk is így megy, csak én valahogy oda szoktam préselni magam melléjük. Aztán arra ébredek, hogy Keve jól hátbarúg, vagy rátámaszkodik az amúgy is érzékeny mellemre, és úgy ül föl.
Dédim 99 évesen halt meg, és nem volt rossz foga.

Vali!
Fülszorongatás: :shock: :lol:
Ez a hat hét szünet durva! De legalább jövőre már nem kell megoldanod! :wink:
Amnioscópiát még nem tudom, hogy csinálnak-e. Holnap szerintem még nem, de még nem beszéltünk róla a dokival, hogy most mi lesz. Azt se tudom, hogy a méhszájam elkezdett-e érni, vagy nyílni. Két hete vizsgált utóljára, akkor még nem. :roll:
Riadóztatás: MINDENKIT! :D Kevéhez Anyum jön, ha épp itthon lesz, nem Kulcson, ha meg esetleg nagyon kell kapkodni, akkor a volt sógornőm, aki egy utcányira lakik tőlünk.

Melitta!
Mi is szeretünk Kevével aludni, ezért is leszünk végül négyen egy szobában. :wink: Pár éjszakára kiköltöztünk mikor megérkezett az új kanapé, aztán inkább visszamentünk. :roll: Még nem vagyunk elég érettek az elválásra. :wink:
Mi kinyitható hatalmas méretű kanapét akartunk csináltatni, de végül találtunk boltit.

Angi!
Ez az Angizás nagyon jó! :lol:

Ildi!
Olivér beszólásán (a seggesen) jót röhögtem!!! (A pofonoson is, így messziről.) :lol:
És mi van a maszturbációval? Mit fogtok válaszolni?
Vesekövedet nem akarod lézerrel szétveretni? :(
Ismerős anyuka halála szörnyű, de még az a jó benne (már amennyire lehet jót találni egy ilyen esetben), hogy gyorsan elment, nem szenvedett sokat, és a családnak sem kellett évekig nézni a haláltusáját. Remélem, apuka gyorsan talál valakit.

Anita!
Botinak jobbulást!

Mi ma voltunk Ringatóban, és olyan büszke voltam! Keve kiállt középre, és egyedül (Ili nénivel) végigénekelte a Sárkányparipát, közben tapsolt is! Ennek elég nehéz a szövege, és teljes egészében ott tanulta, én nem is ismertem előtte. Utána többen is megkérdezték, hogy mennyi idős, és elképedtek, hogy még nincs két éves! :D
Este sikerült levágni a haját is! Mindent kitaláltunk már, hogy elviselje, de a végére így is nagyon kiakadt. Azért egy csoki megvigasztalta. :wink:
Tegnap reggel rájöttem, hogy a Keve azt hiszi, hogy én szeretem a Thomast! (Pedig utáloooooooom!) Hajnalban kelt, még sötét volt. Látta, hogy ezt nem díjazom, még ébredeztem, ő meg tanácstalanul ücsörgött mellettem. Egyszercsak felderült a képe, és azt ordította, miközben már rohant is kifele, hogy "Behozom Anyuszinak Thomast!", megkereste a Thomasos könyvét a sötétben, és jött vele boldogan, hogy "Behoztam Anyuszimnak Thomast!" Olyan kis aranyos volt, hogy így akart örömet szerezni, hogy úgy tettem, mintha örülnék neki, pedig legszívesebben jól eldugnám úgy unom már.

Reggel doki, utána írok.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Szép jó reggelt :)

Ildi: Végül nem lett belőle semmi, az első 10 perc után bealudtam :roll: Arra ébredtem, hoyg apa horkol mellettem, mint az atom, pedig neki meg még dolgoznia kellett volna.

Durva, hogy milyen kérdésekkel jönnek haza a suliból :shock: Már én is kiakadtam 1-2 alkalommal Vincén.
Nemrég rendeltem meg ezt a könyvet az Alexandrától, direkt az ilyen esetekre:

Jan-Uwe Rogge: Még hogy mindent tudnak?
Szexualitás kis- és nagy gyerekeknél

Még csak beleolvastam, az elején tök jó sztorik vannak, jókat röhögtem :D

Tünde: Pont így voltam én is a bölcsességfogaimmal. Nem jöttek ki, nem fájtak, de mozgolódtak, csak nem bírták áttörni az ínyt. Mióta kivették őket, nem hullik a hajam, szal tuti ettől volt, mégha látható nyoma semmi nem volt kívülről.

Lidke: Akkor szorítok, hogy kitarts hétfőig. Ha nem csinálnak amniót, akkor jó esélyed van rá, nekem mind a 2 gyereknél attól indult be a szülés. De ha teljesen zárt a méhszájad, akkor úgyse tudják megcsinálni.

Keve írtó okos hogy ilyeneket meg tud tanulni :shock: Asszem kezdek lassan kétségbeesni, hogy mi leragadtunk az Ildi által nagyon jól jellemzett "Maugli-állapotnál" :?

Beszámolóval gyere majd!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Mi éppen anyukámnál bulizunk Zazival és döbbenetes, hogy itt mit tud a mobil-internet! Bezzeg otthon egy órát várok, míg betölti az oldalt, így többnyire egész nap be vagyok lépve.

Ildi! Ez a sztori rettenetes! Hú, még a hideg is kirázott! Engem is érdekel, hogy mi lesz a válasz a bizonyos kérdésre!!! :lol:
Nekünk sincs pénzünk semmire, cserébe van szép házunk, amiben állandóan javítani kell valamit, így mostantól erre keresünk... fasza!
Szóval Esztipeszti, szerintem is jobb lesz így! :lol: Bár imádom, hogy sokat lehet sétálni, ha óránként 4 autót látok, akkor sokat mondok, azt is inkább csak reggel és este, szóval ilyen szempontból király, viszont a nitrátos vízen még mindig kivagyok!

Anita! De jó, hogy jöttél! Boti hogy áll most az úszással? Mit tudnak már? Annyira sajnálom, hogy mi nem jutottunk el! Fülecskére ismered az aloe vera cseppet? A mezei kövirózsa is jó. Letöröd a levelét és a nedvet beecseppented a fülbe. Sokan ezért tartanak otthon ilyen növényt. Gyöngyi, persze neked is jól jöhet! :wink:
Sok ++++++++ nektek!

Lidke, hát akkor drukk a hétfői szüléshez! Igen, én is fontolgatom az édes négyest, de lehet, hogy kettes-kettes lesz belőle. Vagyis hármas-egyes. Szegény apa, ha hallaná....! :lol:

Betti! Akkor hajrá! :wink: És gyere többször!

Óh, borulás-kiborulás nálunk is mindennaposak. Azt imádom a legjobban, amikor a kanapéra ömlik valami gyorsan romló italféle... hát, hogyismondjam: Zazi igen szépen tudja mondani, hogy a "roatt életbe!" :lol:

Este élményfürcsizünk a barátnőmmel! Ó szent szabadság! :)

Szép napot nektek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok
Lidke
Nagyon sokat gondolunk ám rád! :)

Ildi
Nem semmi :shock: kíváncsi leszek mit válaszoltok neki! :lol:

Betti
Nekem is megjött a bari ellenagyag eredmény és sajnos én nem vagyok teljesen védett... bizonytalan eredmény jött ki így marad a bizonytalanság... lehet enyhe lefolyású volt... körülöttem meg sorba pöttyösödnek a gyerekek... :(


Én egyre nagyobb bálnának érzem magam... tegnap találkoztam egy kismamival aki hat héttel elöttem jár és majdnem az én pocakom a nagyobb... az önbizalmam kezd összesni... nem mintha eddig olyna marha nagy lett volna... és kezdek nagyon fáradékony is lenni pedig még van három hónapunk.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Húúú, most csak ezt a oldalt olvastam el, meg a Lidkét néztem, de még egyben. (akkor drukk, h hétfő, vagy kedd legyen. ;))

DÓRINAK UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT, ÉS A BALÁZSOKNAK IS!!!

Gyöngyi!
Mennek a drukkok nektek. Gyógyuljatok!

Angi!
Szép. :) Csak nyugi…
Alexem hála az égnek „nem rosszalkodik”. Bölcsiben egy áldott jó gyerek. Múltkor meg is dícsérte a Gondozónője, h amit mondanak neki, azt csinálja, és nem kell neki 50x szólni semmiért. :) Otthon persze, kiéli magát, de nem tör zúz, csak a játékait amortizálja le pikk pakk. Meg minket, de már megszoktam én is, h bal mellembe kapaszkodik, meg belekönyököl a gyomromba, lefejel, stb.

Ildi!
Jó lehet Levi kérdése. :) Majd mond, h mi volt a válaszotok! :)
Farsangos képek nagyon komolyak. :)
Anyukát sajnálom. :(
Tényleg annyira borzasztó tud lenni. :(

Anita!
Jobbulást Botinak. Azok a fránya fogok.
Sajna nálunk is ez van. Most növesztett megint négy fogat, és sajna, h beteg lesz, akkor amíg ki nem jön a foga, beteg is marad. :(

Alvással kapcsolatban, sajnos mi sem vagyunk a toppon. Van, h simán elalszik magától, van, h nem. Amikor beteg volt, akkor Anyósnál volt, és a délutáni alvását úgy hozták össze, h összebújás, majd amikor beájult, akkor ágyba tette, és csá. Nah, mi ebből annyit kaptunk, h este nem akart elaludni egyedül. Aztán a bölcsiben simán alszik délután, este ordítás. Aztán egyszer csak megjavult, és 2 perc nyafi után elalukált az ágyikóba egyedül. Aztán jött a hétvégé, amikor szintén nem akart ebéd után aludni, csak amikor kivettem, leültem vele, akkor, de vagy 2 perc alatt. Most megint az van, h nem akar egyedül elaludni az ágyikóban. Tegnap is vagy fél 11-kor dőlt ki, nekem meg már a hajam hullott. :( Úgyhogy most mi is „szívunk” nem keveset a Mazsival.


Farsang nálunk is lesz, 21.-én. Fogam sincs, h mi legyen a kölök. :(

Lidke!
Haláli jó fej a Keve, és, h ennyit, ilyen ügyesen beszél. Alexem leragadt a totónál (autó) a ke-ekenél (kereke) Meg persze ana, nana (anya), ata (apa). Slussz. Nem hajlandó többet beszélni, cserébe mindent megért.

Nah, megyek dolgozok egy kicsit. :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok,

Ildi, Levente kérdése: :shock: :D

Angi, milyen napja van Lidinek? :D

Nancsi,jó,h te is jöttél! Drukk az alváshoz!

Eszti, mi is letettünk most megint az építkezésről. Boti ezt is amortizálja rendesen. Ha picit nagyobb(ak) lesz(nek), ha lesz tesó... , majd akkor.

Lidke, tényleg nagyon ügyes Keve ezzel a beszéddel! :D Lesz már aki verselgessen, meséljen a kistesónak! :wink:

Tünde, még tegnap azt nem írtam, h brutális ez a bábus sztori is. Én frászt kaptam volna...
Nektek 3 gyerkőcnél nem csoda a kiborulás, egy is tud olyanokat művelni...
Mikor nagyon mérges lennék éppen, mindig eszembe jut,h hogy vártuk a kis békát, meg hogy tul.képpen milyen szerencsések is vagyunk,h egy egészséges gyönyörű kisfiúnk van. Persze biz. szitukban nehéz erre gondolni... :?

Melitta, akkor ez nem a first, hanem van külön a.v csepp??? Még nem hallottam róla. És ezt lehet simán a fülébe cseppenteni? De jó lenne, mert nem hajlandó felvenni a fülmelegítős sapit, csak akkor tudom rávarázsolni,ha elaludt. Ilyen virágunk nekünk is volt a kertben, csak már óriási volt, ezért a Vadasparknak ajándékoztuk. Télre mindig bevittük a pincébe (kb 5-6 férfiember segítségével), de most nyáron annyit terebélyesedett,h nem tudtuk levinni, és sajnáltuk volna,ha tönkremegy. Ott gondját tudják viselni.
Köszi a tippet nagyon!
Úszás: most élvezi,h a medence széléről tök egyedül ugrik a vízbe, így van most már a merülés - ezért is a fülbaj sztem. Karúszóval szépen halad, csak sokszor megfeledkezik a fenekéről. Nem emeli fel, úgymeg lefelé tapos ugye :lol: Az úszódeszkán is szépen megmarad (de azt kevésbé szereti).

BOTI: Sajnos nincs annyira jól, mint számítottam. Tök rekedt, nincs hangja. Picit élvezem,h nem bír visítani, de azért persze nagyon sajnálom. Így a holnapi ünneplést is módosítani kell, nem megyünk étterembe, mert csak nyűgös lenne. Szóval szervezkedek... Kisgyermekkel már csak ilyen csavaros az élet, hiába is tervezünk előre :lol:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés, aztán később jövök.
Nst-n minden oké volt, tulajdonképpen a dokinál is, csak a méhszáj még mindig zárt, és puhulni is csak keveset puhult. Baba jól fekszik, lejjebb is ereszkedett, de még kimozdítható (ez nem baj). Doki szerint így is elindulhat bármikor, de ha szerdáig nincs baba, akkor nst, ha péntekig sincs, akkor valószínűleg befektet. Remélem, addigra már babázunk, én jövő pénteken már kifele akarok jönni. Azért ha mégis erre kerülne sor, akkor a hétvégét legalább megpróbálom kisírni, márcsak a Keve miatt is. Meg úgyis 3 percre lakunk a kórháztól. :roll:
Vasárnap elkezdek mindent bevetni A bába válaszolból, aztán meglátjuk mi lesz...

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jöttem a szokásos "Na mi van már Lidkével?" bekukkra :wink:

Csak tőmondatokban, mert megyünk véglegesíteni a függönyrendelést :)

Lidke: Szerintem jövő péntekig megszületik ez a babó, és nem lesz szükség a befektetésre. De az a tapasztalatom, hoyg hétvégére kiengedik az embert, csak a szükséges vizsgálatokra kell bemenni. Mondjuk ebből a szempontból nem értem, hogy miért pénteken fektetnek be, mert hétvégén az nst-n plusz amnion kívül nemigen csinálnak mást, azért meg felesleges befeküdni. Szerintem.

Melitta: Jó fürcsizést estére :)

Anita: Nektek meg jó bulizást a hétvégére :) Remélem Boti addigra még jobban összekapja magát. Elvégre az ünnepelt nem lehet beteg! :wink:

Nancsika: Akkor legyen Alex spenót idén farsangkor :lol: :lol: :lol:
Ő még nem tud úgy ellenkezni, mint Oli :)

Mamacka: Jajj de szeretnék már én akkora bálna lenni, mint te! :D
Lakás hogy halad?

Holnap jön anyósom a hétvégére, úgyhogy nem valószínű, hoyg fogok tudni jönni. Ezért most kívánok mindenkinek szép hétvégét, olyan gyönyörű naposat, mint most itt van :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


sziasztok

Ildi: :) én nem is tudom mit mondtam volna erre a kérdésre. Kitől hallhatott ilyet?

Anita: Sajnálom, hogy Botond nincs jobban. A Lili se hajlandó felvenni a fülmelegítős sapkát. Egyedűl azt volt hajlandó eltűrni, hogy a meleg kezemet rátapasztottam a fülére. Lehet, hogy a füldugót se fogja engedni, vagy már próbáltátok?

Lidke: Akkor majd csak hétfőn drukkolok :) . Keve nagyon ügyes és milyen bátor, a Lili megmukkanni nem mer nagyobb társaságban, nem, hogy még szavalgatni.

nancsika: jó, hogy jöttél. Nektek be kell öltözni farsangra?


Összebújva, cicizésnél beszélgetés:

Lili: Szeretlek téged
Gyöngyi: Engem szeretsz?
Lili: a cicit
Gyöngyi: Ja, szóval a cicit!
CSEND
Lili: Mindenkit :)

Na elpályázok, puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Ez csúcs!!!!! :lol: :lol: :lol:
Eleinte Keve sem mer semmit csinálni, kell neki egy idő, míg feloldódik. Ha meg itthon van társaság, akkor ezerrel produkálja magát, de csak bohóckodás szinten.

Vali!
Mondjuk konkrétumként nem hangzott el, hogy péntek, csak hogy akkor kell beszélnünk róla. No de ezzel nem foglalkozom, addigra úgyis meglesz a baba! :wink:
Amnioscópia nem lesz, mert zárt a méhszáj.

Anita!
Szegény kis Boti! Mennek neki a gyógymanók! :(

Keve fölkelt, mennem kell!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Apa ilyen hintalovat pardon hintahajót talált a neten... nem véletlen hajóépítő! :)
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Délután pötyögtem nektek válaszokat de nem küldte el valamiért...

Vali
Lakást most megyünk át festeni szombaton parkettacsiszolás ha minden igaz! :)
Egyre reálisabb a Március vége! :)

Lidke
Sokat gondolok rátok! :)

Botibaba gyógyulj meg! :)

Ildi
Nem semmi a kölök! :) Érdekel a válasz! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Halihow!

Anita!
Botinak mennek a gyógymanók, h gyógyuljon meg hamar! Valamit csak sikerül összehozzni, ünneplés gyanánt! ;)

Lidke!
Továbbra is drukk-drukk! De izgi. :)

Vali!
Nem lesz spenót :) Most azt találtuk ki, h vagy kólás doboz lesz, vagy kártya lap, pl.ász. :) Vagy, ha minden kötél szakad, akkor focista :D Vagy semmi nem lesz, de az meg milyen már?
Jó hétvégét nektek is. :)

Gyöngyi!
Nem kötelező beöltözni, de azért próbálunk. Aztán lehet nem lesz hajlandó semmit sem elviselni magán. :)
Szeretgetős Lili, is nagyon édes lehetett. :)
Nálunk a pusziadásnál vannak ilyesmik. Nekem nem ad puszit, csak, ha az apja megkéri, h anyának is adjon. Bezzeg az apjának tartja az arcát. Mert az a kis szaros nem ad ám puszit, csak elfordítja a fejét, és nyomja hozzád az arcát, h majd Te adj neki cuppanósat. :)

Mamacka!
Aranyos a hajó. És csinál is apa a gyerkőcöknek ilyen hajót? :)

Bakker, asszem rájöttünk, h niért kergült meg a kölök altatásnál. Már kínomba (mert fél 9 óta órdít), bekentem a dentinoxal. Hát felül az egyik rágófoga kijött. :):( A másik oldalt, meg brutál. Ugyan ez van az alsó szemfogaival. Az egyik oldalt kint van, a másikon meg, majdnem felrobban a szája, olyan kis duzzadt neki. :( Úgyhogy most apa fexik az ágya mellett a földön, és próbálkozik. Most végre csend van, de ez Alexnálnem jelent semmit. :?

Nah, megyek csinálok valamit , amíg el nem alszanak. :)

Jó éjt!
Holnaptól pedig jó hétvégét! :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Na, újra itt! :)

Nancsika!
Ez az ász is tetszik! Ha meg nem tűr meg magán Alex jelmezt, egyszerűen írjátok rá egy pólójára, hogy "Alex, aki nem tűr meg magán jelmezt". Így mégis lesz valami!
Ez a fogzás durva! Keve ínye is úgy néz ki sokszor, mintha egy borsószem lenne alatta, de ő szerencsére nem panaszkodik (csak a kakira, hogy csípi).
Örülök, hogy Ala is ilyen szófogadó! :) Keve is az, néha túlzottan is! :roll:

Mamacka!
Ez jól hangzik! Akkor Andor már a sajátotokba tud hazamenni! :D 8)

Anita!
Nem semmi Boti az egyedül ugrálással! :D Egyszer egy medencénél már láttam ilyet élőben is, lenyűgöző volt! Akkor még gyerekcipőben járt a babaúszás, én meg elhatároztam, hogy ha egyszer nekem is lesz gyerekem, mi is fogunk járni. :wink: Anyuka csak kint lógatta a lábát a parton, és olyan jó barna volt!

Melitta!
Ez az élményfürcsi jól hangzik! Jó szórakozást hozzá! Hova jártok?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


ERA?

ANNÁCSKA?

TÖBBIEK?

Írjatok!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Nagyon boldog második szülinapot Lidikének és Bettinának!!!!!!


Kép
vas
 
 


Drága LIDI és BETTUS!!!




Nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Nektek! Isten éltessen Benneteket sokáig!




Kép

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Addig bénáztam, míg Ildi beelőzött! :wink:

Sajnos nincs annyi időm, mint tavaly, de mindenkitől szívesen vennénk egy ilyen volt (születésekor, 1 évesen) ilyen lett (2 évesen) sorozatot! :wink: :D

Jó ünneplést, és mindenkinek szép hétvégét!

Rohanok, mert még ezer elintéznivaló van!

Sziasztok!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Kedves Bettina és Lidi! Nagyon boldog második szülinapot kívánunk nektek! :D:D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


És a kevésbbé jó hírek. Írt Erika emilt, hogy nem engedi be a babanet. Hát, nem lennék a helyében, az biztos és minden tiszteletem az ővé és a férjéé.

Idézek a levélből nektek:

Férjem: 2 hete itthon van, hazaengedték, mert nem tudják megműteni, annyira gyenge, ráadásul szívizomgyulladása is van és a bal szívkamra sem működik megfelelően (a jobb is gáz). 2 hónap alatt, 16 kg fogyott. Jelenleg, egy hüvelykujjnyi lyuk van a hátán. Itt távozik a folyadék a tüdőből. Naponta 2X kell kezelnem, tisztítani,kötöznöm, fertőtleníteni stb. Ha belázasodik, azonnal vissza kell mennünk a Korányiba. Nem mozoghat túl sokat, a szíve miatt, ezért én rohangálok egész nap le-fel a @@@@@ sok lépcsőn. Max. 3 kg emelhet.

Szóval, a tüdőembóliája még meg van, állítólag, hónapok alatt oldódnak fel a vérrögök. A tüdőinfarktusát kellene műteni. 2 fajta műtét lehetséges.

1. nyitott kezelés: egy öklömnyi lyukat csinálnak a mellkasán a bordák átvágásával, majd kb. fél éven keresztül minden nap kell a tüdőgondozóba járni tisztításra, kötözésre.

2. nagy műtét: eltávolítják az elhalt részt.

22.-én kell visszamenni a Kardiologiára, ahol megmondják, hogy milyen irányba mozdult a szívizom gyulladása .Aztán jöhet a Korányi kórház. A tüdőgyógyász szerint, valamelyik műtétet el kell végezni, max. 1-2 hónapon belül, a szövődmények miatt.

Úgyhogy, most reménykedünk a csodában, hogy mihamarabb felerősödik. Szerencsére, nagyon jó az étvágya, folyamatosan enne. J



Martin:

17 kg és már 1m fölött van a magassága. Az étvágyával sincs gond. Mindent megeszik, de a kedvenc a savanyuság (káposzta, uborka)és paprikás szalámi. Most nagyon boldog, hogy apa itthon van végre. Egész nap dumál, és már szépen összerakja a szavakat egymás után. 3-4 szavas mondatokat is mond. Büszke vagyok rá, hogy még ebben a helyzetben is okos kisfiú. Mindig megbeszélem vele, hogy mi fog történni és meg is érti. Igaz, vannak front érzékeny hisztis napok, ilyenkor bemegy a szobájába, kisírja magát (5-10perc) és jön hogy „ennyi” és „befejeztem”. Hihetetlen, hogy még nincs 2 éves és már olyan okos…..:-)))



Pocaklakó:

Szerintem, jól van, irtó sokat mozog! Ő sem lesz kisebb lány létére, mint a Martin. 4 hete volt 595g. Szerintem, már van 1 kg . A hasam akkora, hogy mindenki azt hiszi a 9. hónapnál járok.

Ja, és tipikus fiús a pocim. J Azért, ez a terhességem, sokkal nehezebb mint az előző. A szeméremcsontom és a csípőcsontom lassan eltörik a teher alatt. Már olyan nehezen mozgok… A lábaim nagyon vizesednek és teli van gyulladt visszerekkel. Remélem, nem lesz gond és kibírom ezt a nem egész 3 hónapot már…..



Én:

Még bírom…. Reggel: a fiúk rendbetétele, utána beszerző körút, főzés, házimunka,ebéd, játék, Martin altatás, majd megyek az oviba, suliba összegyűjteni a bevállalt gyerekeket.

(5 gyerkőcöm van, 4 ovis, 1 sulis). Ezután vacsi, majd fiúk ismételt rendbetétele, altatás aztán házimunka, vagy ügyintézés, néha internet hajnalig.

Szóval nem sokat pihenek, vagyis egyszerűen nincs időm magammal foglakozni…..

11 éve –igaz, akkor még nem hivatalosan- megfogadtuk párommal, hogy mindenben kitartunk egymás mellett, és miért is adnám fel amikor ez a két csemete annyi erőt ad. Szóval, ha van miért -és szerencsére van-, akkor érdemes küzdeni, még akkor is , ha már „kilóg az ember bele”.

A férje cége nem jelentette le betegállományba DECEMBER óta, és így még a minimál bér utáni (mert hát mire lenne bejelentve...) táppénzt se kapják meg. Persze a különbözetről a cég hallani sem akar.... Jó fejek. :( Család segít, de így is egy csomó kifizetlen számlájuk van.

nagyon durva...

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Era! Nagyon sokat gondolok rátok és rengeteg erőt és kitartást kívánok neked, bár ahogy olvasom, ebben nincs hiány. Minden tiszteletem a tiéd és ha bármiben, bármikor tudunk segíteni, csak szólj!

Lidikének és Bettinának meseszépséges boldog szülinapot kívánok! Atyaisten, már kettő? Milyen furcsa még kimondani is!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Vokeszti: Köszi hogy megosztottad velünk is hogy mi a helyzet Eráék!

Era: Csakis felnézni lehet RÁD!!!!!!!!! Kitartást Neked, sokat gondolok rátok!!! Jó egészséget a kedvesednek!!!!

Anita: Botinak jobbulást!

BETTINA ÉS LIDIKE: NAGYON NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK MI IS NEKTEK!!!!!

Ildi: Maszturbálás :roll: :lol: De Te jól megoldottad hogy ne kelljen válaszolnod! :wink:

Nancsika. hát igen a fogacskák tökre tudják vágni az éjszakákat!....... :wink: :wink:

Lidke: nagyon ügyes Keve. Én is csak ámulnék és bámulnék az tuti ha láthatnám ahogy mondókázik. Büszke lehetsz nagyon!!!Remélem otthon töltheted a hétvégét.

Vanillka: Maugli állapot :lol: :lol: Azért ne túlozz!! :wink: :wink:

Mamacka: szupi a hintahajó
Vendég
 


Nancsika: Boldog névnapot kívánunk Alex-nak!!!!
Vendég
 


Bettina és Lidi! Nagyon boldog szülinapot kívánunk nektek!


Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Lidinek és Bettusnak sok boldog születésnapot kívánunk!
Eszticsalád
Vendég
 


Era sokat gondolok rád, és sok energiát kívánok még neked, és tényleg: ha bármiben tudunk segíteni, kérlek írj ide.
Vendég
 


Csajok: Köszönjük szépen a köszöntéseket!!!!
Holnap lesz a nagy családi ünneplés :)


ERA:
Nagyon-nagyon drukkolunk (férjem is), hogy mielőbb meginduljon a gyógyulás és csak rossz álom maradjon a múlt!!!!!
Nagyon erős csaj vagy, Martin is okos kisfiú!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Lidinek és Bettusnak Boldog Szülinapot kívánunk!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Bettina, Lidike!
Nagyon boldog második születésnapot kívánunk nektek!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Era
A többiek után én is csak azt tudom kívánni , hogy hamar rendbe jöjjön a párod.


Martinnak hihetetlen méretei vannak. :shock: :)
Az biztos, hogy a lányka se lesz kicsi. :wink:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Cory
Meg van még a tábla ,hogy ki mikor született??

Mert sokan nem tudjuk ,hogy kinek mikor van :oops: :oops:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


a szülinapja :oops: :oops:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK A KÖSZÖNTÉSEKET!



Bettina,
boldog 2. szülinapot Neked!!! Jó ünneplést holnap!Kép

Ala,
boldog névnapot!
Kép
angi79
 
 


kicsi LIDI és BETTUS!!!


Kép

Isten éltessen Benneteket sokáig!



Kedves Era

Esténkét sokat imátkozunk értetek Áronommal és férjemmel.
További sok-sok erőt kitartást szeretetet!

Martin hihetetlen nagy! Áronom még csak 12 kiló és nyolcvanakárhány centi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

Era: Annyira vártam, hogy jó hírekkel jösz majd. Nagyon elszomorít, hogy ilyen állapotban van még mindig a párod. Nagyon szorítok, hogy minden jóra forduljon.

Lidi éd Bettina: Nagyon sok boldog és örömteljes születés napot kívánok nektek.

És a nap híre nálunk: mint láttátok képen is, a Lili felkéreckedik a w.c.-re. Eddig csak a wc papírt dobálgatta a csészébe, de ma belepisilt utána meg kakilt is :) . Tök hihetetlen. Mondjuk még nem tudja szabályozni a dolgokat, de már ez is haladás.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! :D:D
Hanna már 1 hónapja oda pisil és kakil... olyan édes! :D Tegnap a Kika kellős közepén elkezdte lehúzni a gatyáját, hogy pisi... :D azt hittem megzabálom! :D:D

Nancsi!
Alexnek boldog névnapot! Sorry, névnapokból nagyon rossz vagyok! :oops:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Babetta: megvan, de a szalagok nincsenek frissítve, sima dátum meg nincs beleírva, így meg használhatatlan :(

Era: sok erőt és kitartást nektek!!

Lidinek és Bettinának sok boldog szülinapot :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: